Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv kvě 02, 2024 8:59 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv dub 15, 2010 7:19 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 15, 2010 6:46 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Jižní Morava, 30 km od Brna
Nedá mi to, musím to sem napsat - mám dobrou zprávu - osobní zkušenost s rakovinou varlat u syna. 22 února mu vyoperovali varle, o pár dní později laboratoř potvrdila rakovinu. Ihned měl nastoupit chemoterapii a ozařování. Po velmi vážném rozhovoru se mnou chemošku odmítl a já mu sestavil léčbu na likvidaci rakoviny takto:
10 dní 10x denně 4 kapky MMS1 v želatinových tobolkách, 3x denně lžičku javorového sirupu se sodou, každý den ráno 2 lžičky Dologranu (vápník a hořčík).
Pak 4 dny každé 2 hodiny 1 gram Vitamínu C se šípky a hrstku vlašských ořechů i 3 oříšky Kešu (to kvůli obsahu selenu a germania, potřebují to nutně bílé krvinky).
Dalších 10 dnů 10x denně 5-6 kapek MMS1 (to už popíjel s ananasovým džusem), javorsirup se sodou 2x denně, Dologran stále stejně (pomáhá mimo jiné alkalizaci vnitřního prostředí) a k tomu jsem mu v tyto dny začal vyrábět elektrolýzou Živou vodu pH 9, vypil jí litr a půl denně a pak jen vodu (toto také kvůli zvýšení pH těla).
Pak opět 4 dny C vitamín a vše co je výše popsáno.
Posledních 10 dnů MMS3 10x denně 6-7 kapek, javorsirup 1 lžičku, Dologranu 2 lžičky.
Každý den snědl 2-4 jablka a co nejvíce vařených brambor (jsou zásadotvorné a obsahují velmi důležitý sodík a draslík, ovšem pouze ve vařeném stavu)
Přesně na den po této proceduře šel na kompletní vyšetření.
Syn pracuje na živnosťák ve stavebnictví něco jako stavbyvedoucí a najezdí 4-5 tisíc kilometrů měsíčně, často spí mimo domov. Většinu léčiv si připravoval v autě!
Jelikož miluje masitá jídla, tak jsem mu povolil vepřové steaky z kotlet důkladně ale pomalu upečené, husí prsa, krůtí steaky,telecí filé a smaženou tresku. K tomu brambory, sem tam rýži a na cestách chleba se sádlem (doma vyškvařit na mírném plameni) a s paprikou a ještě minimálně den staré rohlíky. Také jsem mu zavařil do čtvrtlitrových skleniček vepřovou kýtu bez cibule a česneku, neboť tyto cibuloviny jsou jedním ze sedmi řetězců vyživující rakovinu a ani hořčici ne!!! (Hulda Clark-Prevence a léčení všech druhů rakovin)
Celou dobu jsme měřili pH první ranní moči a vedl jsem si o tom všem pečlivě záznamy. Snažil jsem se ho dostat v průměru ze 5,0 aspoň 6,0 pH, což se nám daří.
7.4, byl na prvním kompletním celkovém vyšetření a výsledek? Čistý jak slovo boží!!!!!!!!
Jeho lékařka s údivem řekla, že to není zcela normální, aby se nenašla po rakovině ani stopa, zvláště když neprodělal chemoterapii......
Jo a 10ti centimetrovou pooperační jizvu jsem mu nádherně vyhojil postřikováním rány koloidním stříbrem několikrát denně - za tři dny nebylo co postřikovat.
Samozřejmě že pokračujeme v léčbě......
Myslím, že jsem zhruba napsal vše nejdůležitější, snad to někdy někomu pomůže.
Z těchto stránek jsem se dozvěděl obrovskou spoustu informací (http://www.zdravi-az.cz) a zkušeností, děkuji za ně.
Přeji všem báječné dny.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 15, 2010 9:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28279
Bydliště: Poděbrady
Batles píše:
Nedá mi to, musím to sem napsat - mám dobrou zprávu - osobní zkušenost s rakovinou varlat u syna. 22 února mu vyoperovali varle, o pár dní později laboratoř potvrdila rakovinu. Ihned měl nastoupit chemoterapii a ozařování. Po velmi vážném rozhovoru se mnou chemošku odmítl a já mu sestavil léčbu na likvidaci rakoviny takto:
10 dní 10x denně 4 kapky MMS1 v želatinových tobolkách, 3x denně lžičku javorového sirupu se sodou, každý den ráno 2 lžičky Dologranu (vápník a hořčík).
Pak 4 dny každé 2 hodiny 1 gram Vitamínu C se šípky a hrstku vlašských ořechů i 3 oříšky Kešu (to kvůli obsahu selenu a germania, potřebují to nutně bílé krvinky).
Dalších 10 dnů 10x denně 5-6 kapek MMS1 (to už popíjel s ananasovým džusem), javorsirup se sodou 2x denně, Dologran stále stejně (pomáhá mimo jiné alkalizaci vnitřního prostředí) a k tomu jsem mu v tyto dny začal vyrábět elektrolýzou Živou vodu pH 9, vypil jí litr a půl denně a pak jen vodu (toto také kvůli zvýšení pH těla).
Pak opět 4 dny C vitamín a vše co je výše popsáno.
Posledních 10 dnů MMS3 10x denně 6-7 kapek, javorsirup 1 lžičku, Dologranu 2 lžičky.
Každý den snědl 2-4 jablka a co nejvíce vařených brambor (jsou zásadotvorné a obsahují velmi důležitý sodík a draslík, ovšem pouze ve vařeném stavu)
Přesně na den po této proceduře šel na kompletní vyšetření.
Syn pracuje na živnosťák ve stavebnictví něco jako stavbyvedoucí a najezdí 4-5 tisíc kilometrů měsíčně, často spí mimo domov. Většinu léčiv si připravoval v autě!
Jelikož miluje masitá jídla, tak jsem mu povolil vepřové steaky z kotlet důkladně ale pomalu upečené, husí prsa, krůtí steaky,telecí filé a smaženou tresku. K tomu brambory, sem tam rýži a na cestách chleba se sádlem (doma vyškvařit na mírném plameni) a s paprikou a ještě minimálně den staré rohlíky. Také jsem mu zavařil do čtvrtlitrových skleniček vepřovou kýtu bez cibule a česneku, neboť tyto cibuloviny jsou jedním ze sedmi řetězců vyživující rakovinu a ani hořčici ne!!! (Hulda Clark-Prevence a léčení všech druhů rakovin)
Celou dobu jsme měřili pH první ranní moči a vedl jsem si o tom všem pečlivě záznamy. Snažil jsem se ho dostat v průměru ze 5,0 aspoň 6,0 pH, což se nám daří.
7.4, byl na prvním kompletním celkovém vyšetření a výsledek? Čistý jak slovo boží!!!!!!!!
Jeho lékařka s údivem řekla, že to není zcela normální, aby se nenašla po rakovině ani stopa, zvláště když neprodělal chemoterapii......
Jo a 10ti centimetrovou pooperační jizvu jsem mu nádherně vyhojil postřikováním rány koloidním stříbrem několikrát denně - za tři dny nebylo co postřikovat.
Samozřejmě že pokračujeme v léčbě......
Myslím, že jsem zhruba napsal vše nejdůležitější, snad to někdy někomu pomůže.
Z těchto stránek jsem se dozvěděl obrovskou spoustu informací (http://www.zdravi-az.cz) a zkušeností, děkuji za ně.
Přeji všem báječné dny.

Klobouk dolu před tím, jak rychle a dobře jste pochopil co rakovina nesnáší a dodal vše potřebné, aby odešla, jak přišla. Váš příběh doufám posílí spoustu těch nešťastníků, kteří se v bláhové naději nechají likvidovat oficiální medicínou. Jen takto si lze uvědomit, že vlastní život máme jenom ve svých rukou a nesmíme se příčit zákonům matky přírody. Díky její nekonečné moudrosti jste mohl vyhrát, ale nezapomeňte, že nic nedává napořád. Synovi i vám přeji dlouhý a bezstarostný zdravý život plný pochopení po této těžké životní zkoušce.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát dub 16, 2010 10:14 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 15, 2010 6:46 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Jižní Morava, 30 km od Brna
Děkuji Vám moc pane Jardo za krásná slova a znovu děkuji, že jste vytvořil tyto doslova úžasné stránky.
Jdu opět pročítat a studovat, je tady toho na desítky ne-li stovky hodin!
Přeji báječné a veselé dny.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 06, 2011 8:25 pm 
Offline

Registrován: ned bře 21, 2010 10:46 pm
Příspěvky: 3
Dobrý večer,Jardo
Můj otec byl před rokem na operaci kde mu vzali obě varlata,před třemi měsíci zjistili rakovinu prostaty.Následovala chemoterapie o vánocích se jeho stav zhoršil.Prosím o radu jak co nejdříve zlepšit tátovo zdraví,je mu už přes 70roků a pořád věřil jen doktorům že ho dají dohromady a ono nic.Já ho marně směroval na vaše stránky a snažil se mu naznačit co by měl se svým tělem dělat.Já vím jaký vy máte na takové lidi názor ale přece jenom je to můj táta a musím se snažit mu pomoci.Je nějaký rychlý způsob regenerace organizmu v tomto případě?
Děkuji.Pavel


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 06, 2011 10:58 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28279
Bydliště: Poděbrady
Pavelek60 píše:
Dobrý večer,Jardo
Můj otec byl před rokem na operaci kde mu vzali obě varlata,před třemi měsíci zjistili rakovinu prostaty.Následovala chemoterapie o vánocích se jeho stav zhoršil.Prosím o radu jak co nejdříve zlepšit tátovo zdraví,je mu už přes 70roků a pořád věřil jen doktorům že ho dají dohromady a ono nic.Já ho marně směroval na vaše stránky a snažil se mu naznačit co by měl se svým tělem dělat.Já vím jaký vy máte na takové lidi názor ale přece jenom je to můj táta a musím se snažit mu pomoci.Je nějaký rychlý způsob regenerace organizmu v tomto případě?
Děkuji.Pavel

Rakovina prostaty je jednoznačně ze zaneseného střeva a pak není čemu se divit, když od zahnívající stravy ve střevě se rozhází něco okolo. Základ je pravidelné čištění střeva, docílení správného pH na hodnotách 7,5-7,8 pH. Syrová strava plná enzymů, provedení vlasové analýzy a srovnání deficitů na minerálním zásobení, protože u prostaty bude patrně chybět minimálně zinek, ale také jód, selen, měď, kobalt, mangan a bór, případně i další látky nutné k fungování buněk. Většina je zde již popsána, tak to trochu prozkoumejte. Samozřejmě to předpokládá nadšení ze strany pacienta, jinak je vaše snaha marná a nedá se nic dělat.
Rakovina prostaty je jednoznačně ze zaneseného střeva a pak není čemu se divit, když od zahnívající stravy ve střevě se rozhází něco okolo. Základ je pravidelné čištění střeva, docílení správného pH na hodnotách 7,5-7,8 pH. Syrová strava plná enzymů, provedení vlasové analýzy a srovnání deficitů na minerálním zásobení, protože u prostaty bude patrně chybět minimálně zinek, ale také jód, selen, měď, kobalt, mangan a bór, případně i další látky nutné k fungování buněk. Většina je zde již popsána, tak to trochu prozkoumejte. Samozřejmě to předpokládá nadšení ze strany pacienta, jinak je vaše snaha marná a nedá se nic dělat. Co se týká chemoterapií, tak o tom dostatečně výmluvně hovoří fakt, že skoro žádný lékař, který viděl její účinky, ji není ochoten podstoupit a raději vyhledá alternativku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 25, 2011 3:45 pm 
Offline

Registrován: úte pro 14, 2010 11:36 pm
Příspěvky: 48
Jarda píše:
Batles píše:
Nedá mi to, musím to sem napsat - mám dobrou zprávu - osobní zkušenost s rakovinou varlat u syna. 22 února mu vyoperovali varle, o pár dní později laboratoř potvrdila rakovinu. Ihned měl nastoupit chemoterapii a ozařování. Po velmi vážném rozhovoru se mnou chemošku odmítl a já mu sestavil léčbu na likvidaci rakoviny takto:
10 dní 10x denně 4 kapky MMS1 v želatinových tobolkách, 3x denně lžičku javorového sirupu se sodou, každý den ráno 2 lžičky Dologranu (vápník a hořčík).
Pak 4 dny každé 2 hodiny 1 gram Vitamínu C se šípky a hrstku vlašských ořechů i 3 oříšky Kešu (to kvůli obsahu selenu a germania, potřebují to nutně bílé krvinky).
Dalších 10 dnů 10x denně 5-6 kapek MMS1 (to už popíjel s ananasovým džusem), javorsirup se sodou 2x denně, Dologran stále stejně (pomáhá mimo jiné alkalizaci vnitřního prostředí) a k tomu jsem mu v tyto dny začal vyrábět elektrolýzou Živou vodu pH 9, vypil jí litr a půl denně a pak jen vodu (toto také kvůli zvýšení pH těla).
Pak opět 4 dny C vitamín a vše co je výše popsáno.
Posledních 10 dnů MMS3 10x denně 6-7 kapek, javorsirup 1 lžičku, Dologranu 2 lžičky.
Každý den snědl 2-4 jablka a co nejvíce vařených brambor (jsou zásadotvorné a obsahují velmi důležitý sodík a draslík, ovšem pouze ve vařeném stavu)
Přesně na den po této proceduře šel na kompletní vyšetření.
Syn pracuje na živnosťák ve stavebnictví něco jako stavbyvedoucí a najezdí 4-5 tisíc kilometrů měsíčně, často spí mimo domov. Většinu léčiv si připravoval v autě!
Jelikož miluje masitá jídla, tak jsem mu povolil vepřové steaky z kotlet důkladně ale pomalu upečené, husí prsa, krůtí steaky,telecí filé a smaženou tresku. K tomu brambory, sem tam rýži a na cestách chleba se sádlem (doma vyškvařit na mírném plameni) a s paprikou a ještě minimálně den staré rohlíky. Také jsem mu zavařil do čtvrtlitrových skleniček vepřovou kýtu bez cibule a česneku, neboť tyto cibuloviny jsou jedním ze sedmi řetězců vyživující rakovinu a ani hořčici ne!!! (Hulda Clark-Prevence a léčení všech druhů rakovin)
Celou dobu jsme měřili pH první ranní moči a vedl jsem si o tom všem pečlivě záznamy. Snažil jsem se ho dostat v průměru ze 5,0 aspoň 6,0 pH, což se nám daří.
7.4, byl na prvním kompletním celkovém vyšetření a výsledek? Čistý jak slovo boží!!!!!!!!
Jeho lékařka s údivem řekla, že to není zcela normální, aby se nenašla po rakovině ani stopa, zvláště když neprodělal chemoterapii......
Jo a 10ti centimetrovou pooperační jizvu jsem mu nádherně vyhojil postřikováním rány koloidním stříbrem několikrát denně - za tři dny nebylo co postřikovat.
Samozřejmě že pokračujeme v léčbě......
Myslím, že jsem zhruba napsal vše nejdůležitější, snad to někdy někomu pomůže.
Z těchto stránek jsem se dozvěděl obrovskou spoustu informací (http://www.zdravi-az.cz) a zkušeností, děkuji za ně.
Přeji všem báječné dny.

Klobouk dolu před tím, jak rychle a dobře jste pochopil co rakovina nesnáší a dodal vše potřebné, aby odešla, jak přišla. Váš příběh doufám posílí spoustu těch nešťastníků, kteří se v bláhové naději nechají likvidovat oficiální medicínou. Jen takto si lze uvědomit, že vlastní život máme jenom ve svých rukou a nesmíme se příčit zákonům matky přírody. Díky její nekonečné moudrosti jste mohl vyhrát, ale nezapomeňte, že nic nedává napořád. Synovi i vám přeji dlouhý a bezstarostný zdravý život plný pochopení po této těžké životní zkoušce.

Dobrý den ještě jednou, Jardo.
Batles píše, že cibule a česnek by se neměly jíst při rakovině. Nikde jinde jsem o tom nečetla. Vy jste mu to tady nevyvrátil a to mě trochu vystrašilo. Mohl byste se k tomu vyjádřit? Vždycky jsem považovala tyto plodiny jen za zdraví prospěšné. Nebo že by v některých případech byly opravdu škodlivé? Moc Vám děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 25, 2011 8:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28279
Bydliště: Poděbrady
Jitka píše:
Dobrý den ještě jednou, Jardo.
Batles píše, že cibule a česnek by se neměly jíst při rakovině. Nikde jinde jsem o tom nečetla. Vy jste mu to tady nevyvrátil a to mě trochu vystrašilo. Mohl byste se k tomu vyjádřit? Vždycky jsem považovala tyto plodiny jen za zdraví prospěšné. Nebo že by v některých případech byly opravdu škodlivé? Moc Vám děkuji.

Mnoho druhů rakoviny vůbec není rakovina, ale vlastně ložiska parazitů, kteří bohužel mimo těch střevních milují alkyláty a to jsou právě látky, které obsahuje cibule a česnek. Jde tedy o to, kde to ložisko je a z čeho vlastně pochází, což vám lékař většinou nepoví, pro něj je to boule jako boule a musí se uříznout. Pokud je problém ve střevě, tak ho tedy léčí a pokud mimo střevo, tak jsou potenciálně nebezpečné, protože parazity podporují.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 25, 2011 8:46 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 396
jak jsou vlastně paraziti myšleni? Patří tam i bakterie, viry apod? Nebo jen např. škrkavky, tasemnice apod, jakožto vícebuněčné organismy?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 25, 2011 9:30 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28279
Bydliště: Poděbrady
Igi píše:
jak jsou vlastně paraziti myšleni? Patří tam i bakterie, viry apod? Nebo jen např. škrkavky, tasemnice apod, jakožto vícebuněčné organismy?

Bakterie a viry nikoliv v souvislosti s alkyláty jde o vícebuněčné parazity a mnoho rakovin třeba způsobují motolice, nebo tasemničky a další šmejdi. To ovšem neznamená, že bakterie, viry, kvasinky, houby a plísně rakovinu nezpůsobují, ale netýká se to alkylátů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: rakovina
PříspěvekNapsal: pát pro 20, 2013 3:10 pm 
Offline

Registrován: pát pro 20, 2013 2:59 pm
Příspěvky: 3
Dobrý den, mohla bych Vás poprosit o pomoc? Přítel má zvětšené varle, utz špatné a krev taky- prý nádor(rakovina). Mohu poprosit o radu, popřípadě jestli neznáte nějakého lékaře ktrerý používá také mms. Prý bude nutná operace ( odstranění varlete). Jsme od České Třebové. Děkuji jajja


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: rakovina
PříspěvekNapsal: pát pro 20, 2013 5:08 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 15, 2011 7:34 am
Příspěvky: 90
Bydliště: Sereď
jajja píše:
Dobrý den, mohla bych Vás poprosit o pomoc? Přítel má zvětšené varle, utz špatné a krev taky- prý nádor(rakovina). Mohu poprosit o radu, popřípadě jestli neznáte nějakého lékaře ktrerý používá také mms. Prý bude nutná operace ( odstranění varlete). Jsme od České Třebové. Děkuji jajja

Naco potrebujete k uzivaniu MMS lekara??? Ja som dostal otca 76 z rakoviny hrubeho creva s metastazami v hepare a okultnym krvacanom v stolici za dobu 4 tyzdne....Okamzite nech zacne brat MMS1+MMS2.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: rakovina
PříspěvekNapsal: pát pro 20, 2013 5:17 pm 
Offline

Registrován: pon úno 28, 2011 12:37 pm
Příspěvky: 76
Milandr píše:
Naco potrebujete k uzivaniu MMS lekara??? Ja som dostal otca 76 z rakoviny hrubeho creva s metastazami v hepare a okultnym krvacanom v stolici za dobu 4 tyzdne....Okamzite nech zacne brat MMS1+MMS2.

Milandr nemluví pravdu, MMS určitě jeho otce určitě nevyléčilo. Rozhodně přítelovi MMS nedoporučujte, znám ze svého okolí případ, kdy MMS rakovinu jen urychlilo. Nevěřte blábolům, že MMS dokáže léčit rakovinu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: rakovina
PříspěvekNapsal: pát pro 20, 2013 5:55 pm 
Offline

Registrován: pon zář 09, 2013 8:51 pm
Příspěvky: 188
A mate pro tyhle komentare, co zde oba dva uvadite podlozitelne dukazy?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: rakovina
PříspěvekNapsal: pát pro 20, 2013 6:09 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Nemají, ani jeden. Statisticky významné soubory jsou stovky případů, navzájem srovnatelných, testy naslepo, křížové testy, použití placeba, přesně definovaný soubor dat, která se sledují za přesně definovaných podmínek, definovaným způsobem. To je marné, takový test nikdy nebyl a nikdy nebude proveden, nejde to. Principiálně to nejde.
Držíme palce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: rakovina
PříspěvekNapsal: pát pro 20, 2013 7:08 pm 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
Celá obchodní strategie MMS je postavená na lži. Ve skutečnosti MMS proti rakovině rozhodně nepomůže.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz