Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 6:07 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Svědění těla
PříspěvekNapsal: ned pro 15, 2019 10:48 pm 
Offline

Registrován: ned pro 15, 2019 9:57 pm
Příspěvky: 1
Zdravím, je mi 56 let, pracuji, stravuji se průměrnou stravou s vynecháním cukrů. tzn. nesladím, nepiju slazené nápoje, občas káva bez cukru. Mám dlohodobé potíže se svěděním těla cca 1 rok. Svědění se objevuje jen když jsem vklidu, především večer před spaním. Místa svědění se přemísťují různě po těle - záda,po chvíli ruka, pak zase noha,atd. Někdy mám i svědění v uších nebo v nose. Stává se mi, že vysmrkávám krev(slabá celoroční rýma v zimě horší). Neustále se drbu. Je to velmi nepříjemné, zvlášte před spaním, kdy kvůli toho nemohu usnout. Užívám před spaním ketotifen na utlumení alergií, jinak by bylo usínání dost obtížné. Takže trochu pomáhá, ale neřeší to příčinu. Doporučila mi jej (ketotifen) praktická lékařka. Když jsem v pohybu nebo pracuji, tak tyto pocity nevnímám. Byla jsem na různých vyšetřeních. Na Alergoologii vyšly výsledky negativně. Dále jsem navštívila gynekologii a kožního lékaře. Všechny odběry vyšly negativně. Podle doktorů mi nic není, a jsem zdravá. Tvrdili, že je to psychického původu. Zkoušela jsem pít různé bylinné čaje, vitamíny, vápník, hořčík, vitamin C, ale potíže přetrvávají. Na základě informací o možné přemnožené kvasince jsem vynechala bílé pečivo, občas piju vývar z kůry lapacho a každý den zelený čaj. Dodávám nepravidelně i Vitamin D3 5000IU+K2. Zkouším i česnekové tablety. Mám však pocit, že se mé problémy mírně zhoršují. Už si nevím rady jak dál, proto píšu zde na fórum. Toto je stručný popis. Kdyby jste mě trochu navedli, na co se více při popisu problémů zaměřit, rozepíšu se podrobněji. Ráda bych se s vaší pomocí dopátrala příčin. Děkuji za každou reakci. Ema.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Svědění těla
PříspěvekNapsal: pon pro 16, 2019 8:55 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
EMA28 píše:
Zdravím, je mi 56 let, pracuji, stravuji se průměrnou stravou s vynecháním cukrů. tzn. nesladím, nepiju slazené nápoje, občas káva bez cukru. Mám dlohodobé potíže se svěděním těla cca 1 rok. Svědění se objevuje jen když jsem vklidu, především večer před spaním. Místa svědění se přemísťují různě po těle - záda,po chvíli ruka, pak zase noha,atd. Někdy mám i svědění v uších nebo v nose. Stává se mi, že vysmrkávám krev(slabá celoroční rýma v zimě horší). Neustále se drbu. Je to velmi nepříjemné, zvlášte před spaním, kdy kvůli toho nemohu usnout. Užívám před spaním ketotifen na utlumení alergií, jinak by bylo usínání dost obtížné. Takže trochu pomáhá, ale neřeší to příčinu. Doporučila mi jej (ketotifen) praktická lékařka. Když jsem v pohybu nebo pracuji, tak tyto pocity nevnímám. Byla jsem na různých vyšetřeních. Na Alergoologii vyšly výsledky negativně. Dále jsem navštívila gynekologii a kožního lékaře. Všechny odběry vyšly negativně. Podle doktorů mi nic není, a jsem zdravá. Tvrdili, že je to psychického původu. Zkoušela jsem pít různé bylinné čaje, vitamíny, vápník, hořčík, vitamin C, ale potíže přetrvávají. Na základě informací o možné přemnožené kvasince jsem vynechala bílé pečivo, občas piju vývar z kůry lapacho a každý den zelený čaj. Dodávám nepravidelně i Vitamin D3 5000IU+K2. Zkouším i česnekové tablety. Mám však pocit, že se mé problémy mírně zhoršují. Už si nevím rady jak dál, proto píšu zde na fórum. Toto je stručný popis. Kdyby jste mě trochu navedli, na co se více při popisu problémů zaměřit, rozepíšu se podrobněji. Ráda bych se s vaší pomocí dopátrala příčin. Děkuji za každou reakci. Ema.

To po mě chcete jasnovidecký výkon, protože tam může jít prakticky o cokoliv od intoxikace čímkoliv až po parazity tedy je mnoho možností vysvětlení, nebo dokonce i kombinace těch možností. Já bych pokud nemáte naprosto dokonalou defekaci začal u střeva protože tam je pravděpodobnost vzniku takových problémů nejběžnější a dá se i relativně snadno odstranit pomocí péče o střevo a defekaci. Vhodné by také bylo zjistit si i stav minerálů a vitamínů když už ne vyšetřením, což by vyšlo docela draho, tedy alespoň výpočtem stravy na nutriční kalkulačce cronometer.com kdy třeba zjistíte že něčeho přijímáte dlouhodobě málo, nebo moc a pak se již dá přesně stav ověřit laboratorně. Pokud chcete problém řešit rychleji než dopisováním tak mě klidně zavolejte a probereme možnosti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Svědění těla
PříspěvekNapsal: úte pro 17, 2019 3:22 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Tohle by bylo spíše na interní vyšetření v nemocnici, než dermatologa, ale co z toho, když ani tam neumí léčit systémová onemocnění podle příznaků a ta jednotlivě diagnostikovaná nejraději řežou a bezmyšlenkovitě práškují. Je zajímavé, že doktorka Jelisejevová tvrdí zhruba to, co pan Jarda, nejprve vyčistit a zprovoznit žaludek, střeva a

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz