Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 9:23 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Bílý pupínek na rtu
PříspěvekNapsal: pát čer 30, 2017 8:00 am 
Offline

Registrován: pát čer 30, 2017 7:51 am
Příspěvky: 1
Dobrý den,
omlouvám se, že otravuji s takovu, asi, banalitou. Před nějakou dobou se mi na spodním rtu udělal bílý pupínek. Nebolí, není nijak citlivý. Nejde to vymáčknout. Jednou jsem zkusila vzít jehličku a propíchnout to, ale nic z toho nevyteklo a pupínek se udělal znovu. Někdy mám pocit, jako by se na rtu přesouval. Ptala sem se zubařky, a ta mi řekla, že to nic není. Mám však dojem, že by to mohlo souviste buď se žaludkem nebo se střevy. Pokusila sem se to vyfotit. Nevím, jak moc se mi to povedlo.
Začíná mě to docela lekat. Myslím, že to není úplně normální věc. Mohlo by to mít také spojistost s tím, že mi poslední roky strašně skáčou pihy?
Nevíte někdo něco, co by mohlo pomoci?
Předem moc děkuji.


Přílohy:
IMG_20170630_075836.jpg
IMG_20170630_075836.jpg [ 35.57 KiB | Zobrazeno 14324 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bílý pupínek na rtu
PříspěvekNapsal: sob črc 22, 2017 8:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
Eliwen píše:
Dobrý den,
omlouvám se, že otravuji s takovu, asi, banalitou. Před nějakou dobou se mi na spodním rtu udělal bílý pupínek. Nebolí, není nijak citlivý. Nejde to vymáčknout. Jednou jsem zkusila vzít jehličku a propíchnout to, ale nic z toho nevyteklo a pupínek se udělal znovu. Někdy mám pocit, jako by se na rtu přesouval. Ptala sem se zubařky, a ta mi řekla, že to nic není. Mám však dojem, že by to mohlo souviste buď se žaludkem nebo se střevy. Pokusila sem se to vyfotit. Nevím, jak moc se mi to povedlo.
Začíná mě to docela lekat. Myslím, že to není úplně normální věc. Mohlo by to mít také spojistost s tím, že mi poslední roky strašně skáčou pihy?
Nevíte někdo něco, co by mohlo pomoci?
Předem moc děkuji.

Podobné kožní útvary se tvoří celkem běžně a vysvětlit přesně důvod jejich vzniku asi nikdo nedovede. Podle mého názoru nejsou nijak nebezpečné a mnohdy po změně diety a životního přístupu zase mizí, nicméně doporučit konkrétní postup si netroufám. Předpokládám že jde o reakci těla na zanesení toxiny a minerální deficity související se zhoršenou tvorbou kolagenu, tedy především deficity některých aminokyselin a mědi.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz