Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 12:23 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned kvě 14, 2017 9:40 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát zář 16, 2016 5:55 pm
Příspěvky: 21
Zdravím,

co popíši níže, jsem nikdy ve svém životě nezažil. Je to vůbec první paranormální jev (nebo znamení), který jsem zaznamenal a mohl zažít v životě. Stalo se to poté, co jsem měl po 60 dnech první krátkou masturbaci a orgasmus.

  • 10.5.2017 Večer těsně před půlnocí
    Před spánkem jsem se napil trochu kupovaného pomerančového džusu. Na tom by nebylo nic neobvyklého, jenže já žádné takovéto džusy už cca 1 rok nepiji. Takovýto džus jsem měl po hrozně obrovské době. Navíc jsem v ten stejný den přerušil eliminaci masturbace a orgasmu (60 dní bez), takže naskočily chutě.

  • 11.5.2017 Ráno
    Těsně před probuzením slyším 2x krátký bzučivý zvuk. Je ticho. Dále ještě spím.
    Po probuzení jdu stejným směrem na záchod, když v tu chvíli jsem málem zašlápl bosou nohou vosu. Bylo to opravdu těsně. Palcem jsem se ji musel lehce dotknut. Reflexně uhýbám. Otevírám okno, vosa vylétává ven. Ta vosa musela být celou noc v místnosti, kde jsem spal. Okna jsou během noci zavřená -
    otevřu je vždy až ráno.

    Uběhne cca hodina. Před mým obličejem proletí znovu vosa. Usedá těsně vedle mě. Panika... Jdu otevřít ještě více okno, aby vyletěla.

To je vše. Žádné vosy se v ten den ani v příštích dnech neobjevují - taktéž žádné jiné nevysvětlující jevy a znamení.

--------

Vosy a včely jsem viděl naposledy v brzkém dětství, ale v posledních letech jsem se s nimi nikdy nesetkal.

1) Bylo to pouze znamení? Varování?
2) Co to bylo za znamení? Lze z něho konkrétněji určit detailnější podstatu?
3) Hodně mě vyděsilo, že zrovna v momentu, kdy jsem šel stejnou cestou na záchod (jako každý jiný den), jsem málem zašlápl bosou nohou zmíněnou vosu. To není náhoda! Je to snad znamení/varování? Co to má signalizovat?
4) Jak velkou váhu má v tomto případě masturbace+orgasmus a vypití pomerančového džusu? Jsou to určitě škodlivé věci, v případě, že jsou používány ve velké množství. Jenže v tomto případě je to přesný opak.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 17, 2017 5:30 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
1. Bud si z nas robis srandu
2. Alebo si z nas nerobis si srandu

V kazdom pripade si zrejme naruseny, mozno trvalo, mozno kratkodobo.
Absenciu masturbacie a orgazmovania chvalim (myslim, ze raz mesacne je ideal).
Zatvarat na noc okna, ae ste v maji ?... Mozno cez noc prijimas malo kyslika, a preto tie hlupe oddovodnenia obycajnej NAHODY...
CO BY TI TAK OSA MOHLA CHCIET "PRIPOMENUT" ???.... "...Dlho si si "nepichol", tak ta pichnem ja... !" ???...
Uvedom sa \</div

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 17, 2017 9:50 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1950
Odpověď na hádanku je jednoduchá - je to pořád ta samá vosí královna - narozdíl od včel se neodlišuje velikostí, která tam přezimovala a nyní bude stavět hnízdo. Jinými slovy vrátila se zpět do tepla otevřeným oknem.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 25, 2017 8:37 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
Mattarello píše:
Zdravím,

co popíši níže, jsem nikdy ve svém životě nezažil. Je to vůbec první paranormální jev (nebo znamení), který jsem zaznamenal a mohl zažít v životě. Stalo se to poté, co jsem měl po 60 dnech první krátkou masturbaci a orgasmus.

  • 10.5.2017 Večer těsně před půlnocí
    Před spánkem jsem se napil trochu kupovaného pomerančového džusu. Na tom by nebylo nic neobvyklého, jenže já žádné takovéto džusy už cca 1 rok nepiji. Takovýto džus jsem měl po hrozně obrovské době. Navíc jsem v ten stejný den přerušil eliminaci masturbace a orgasmu (60 dní bez), takže naskočily chutě.

  • 11.5.2017 Ráno
    Těsně před probuzením slyším 2x krátký bzučivý zvuk. Je ticho. Dále ještě spím.
    Po probuzení jdu stejným směrem na záchod, když v tu chvíli jsem málem zašlápl bosou nohou vosu. Bylo to opravdu těsně. Palcem jsem se ji musel lehce dotknut. Reflexně uhýbám. Otevírám okno, vosa vylétává ven. Ta vosa musela být celou noc v místnosti, kde jsem spal. Okna jsou během noci zavřená -
    otevřu je vždy až ráno.

    Uběhne cca hodina. Před mým obličejem proletí znovu vosa. Usedá těsně vedle mě. Panika... Jdu otevřít ještě více okno, aby vyletěla.

To je vše. Žádné vosy se v ten den ani v příštích dnech neobjevují - taktéž žádné jiné nevysvětlující jevy a znamení.

--------

Vosy a včely jsem viděl naposledy v brzkém dětství, ale v posledních letech jsem se s nimi nikdy nesetkal.

1) Bylo to pouze znamení? Varování?
2) Co to bylo za znamení? Lze z něho konkrétněji určit detailnější podstatu?
3) Hodně mě vyděsilo, že zrovna v momentu, kdy jsem šel stejnou cestou na záchod (jako každý jiný den), jsem málem zašlápl bosou nohou zmíněnou vosu. To není náhoda! Je to snad znamení/varování? Co to má signalizovat?
4) Jak velkou váhu má v tomto případě masturbace+orgasmus a vypití pomerančového džusu? Jsou to určitě škodlivé věci, v případě, že jsou používány ve velké množství. Jenže v tomto případě je to přesný opak.

Podle mě nejde o nic mimořádného, prostě náhoda, kde podle mého názoru žádná souvislost s ničím dalším neexistuje, pouze si moc připouštíte, že vše musí něco signalizovat. Takových situací je v životě mnoho, například včera jsem šel podle řeky stejnou cestou kterou chodím řadu let a zrovna včera cca 20 metrů přede mnou z ničeho nic lehnul strom o průměru cca 70-80 cm tedy opravdu kolos. Bylo prakticky bezvětří a nic kromě lehkého popraskávání, což je v lesních porostech běžné nesignalizovalo že by se mělo něco přihodit. Také bych to mohl považovat za nějaké znamení, protože to se člověku jen tak nepřihodí, ale podle všeho jde o následek předvčerejšího větru a silného deště. Vítr asi kořeny nahlodal a rozmočená zem dokončila zkázu. To že mě to nespadlo rovnou na hřbet je dobré a nic zázračného za tím hledat nemíním.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob črc 01, 2017 4:00 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát zář 16, 2016 5:55 pm
Příspěvky: 21
Jarda píše:
Podle mě nejde o nic mimořádného, prostě náhoda, kde podle mého názoru žádná souvislost s ničím dalším neexistuje, pouze si moc připouštíte, že vše musí něco signalizovat. Takových situací je v životě mnoho, například včera jsem šel podle řeky stejnou cestou kterou chodím řadu let a zrovna včera cca 20 metrů přede mnou z ničeho nic lehnul strom o průměru cca 70-80 cm tedy opravdu kolos. Bylo prakticky bezvětří a nic kromě lehkého popraskávání, což je v lesních porostech běžné nesignalizovalo že by se mělo něco přihodit. Také bych to mohl považovat za nějaké znamení, protože to se člověku jen tak nepřihodí, ale podle všeho jde o následek předvčerejšího větru a silného deště. Vítr asi kořeny nahlodal a rozmočená zem dokončila zkázu. To že mě to nespadlo rovnou na hřbet je dobré a nic zázračného za tím hledat nemíním.

Vsadím se, že jste musel mít orgasmus před tou situací s tím stromem.

Pokud má člověk orgasmů každý týden hned několik, tak takových situací musí mít na denním pořádku - potom už jen nad nimi mávne rukou a řekne si, že je to dílo náhody.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob črc 01, 2017 5:03 pm 
Offline

Registrován: pát úno 14, 2014 9:11 pm
Příspěvky: 188
Ja za paranormálny jav považujem že ste sa roky s osou nestretli:)

_________________
Není šedivých dnů. To jsou jen unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost. Werich


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 02, 2017 2:50 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
Mattarello píše:
Vsadím se, že jste musel mít orgasmus před tou situací s tím stromem.

Pokud má člověk orgasmů každý týden hned několik, tak takových situací musí mít na denním pořádku - potom už jen nad nimi mávne rukou a řekne si, že je to dílo náhody.

Mattarello, ešte žiješ ? Ak áno, tak ťa poprosím o jedno.....pekne prosím, NEMNOŽ SA.......

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob črc 22, 2017 8:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
Mattarello píše:
Vsadím se, že jste musel mít orgasmus před tou situací s tím stromem.

Pokud má člověk orgasmů každý týden hned několik, tak takových situací musí mít na denním pořádku - potom už jen nad nimi mávne rukou a řekne si, že je to dílo náhody.

To vás zklamu v lese ve svém věku orgasmus již běžně nemívám a pokud jde o mnoho orgasmů každý týden to snad není dobré ani v nižším věku tedy ani zde jste se netrefil. Podle mě není možné hledat za vším nepřirozené jevy, věci se prostě dějí přirozeně a zrovna tak jako padají stromy, létají blesky, nebo vosy, či jiná havěť a je určitě mnoho dalších možností které vás v životě potkají a nepůjde o nic mimořádného.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz