Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 5:20 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř zář 07, 2016 1:13 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 147
Ano, pamatuji se, že v těsně před revolucí, v tzv. perestrojce, byl Jonáš jeden z "povolených" alternativců a vyšla mu dokonce knížka - Křížovka života. Stála se na ní fronta. No, a po revoluci se to rozjelo ve velkém. Nicméně tehdy to bylo jako zjevení.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř zář 07, 2016 2:08 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Mirabelka píše:
Ano, pamatuji se, že v těsně před revolucí, v tzv. perestrojce, byl Jonáš jeden z "povolených" alternativců a vyšla mu dokonce knížka - Křížovka života. Stála se na ní fronta. No, a po revoluci se to rozjelo ve velkém. Nicméně tehdy to bylo jako zjevení.

Z křížovky života a pár vegetariánských a makrobiotických kuchařek (dost mi byly tenkrát inspirací) se vyvinul business pár excelláns a ohavná "ojebávka" na lidi.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát zář 09, 2016 12:39 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 147
Ano, naprostý souhlas.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob zář 17, 2016 4:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
martina72 píše:
Z křížovky života a pár vegetariánských a makrobiotických kuchařek (dost mi byly tenkrát inspirací) se vyvinul business pár excelláns a ohavná "ojebávka" na lidi.

Bohužel ano a je to škoda, velká škoda.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 19, 2016 9:37 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
[quote="Mirabelka":6k075jws]Také děkuji za obsáhlý a zajímavý příspěvek! MLuví mi to z duše. Však kdyby byli lidé tak prožraní červy, tak by při pitvách už něco patologové hlásili ne? a chirurgové při operacích taky.....
Sama jsem před lety na něco podobného nalítla a stálo mě to asi 7 tisíc, ale naštěstí jsem si nehuntovala

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 19, 2016 10:27 am 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Nu, odčervování hospodářských zvířat či zvířat, se kterými sdílíme domácnost jako s "mazlíčky", má ještě jinou příčinu než "přirozený běh světa". Jde o to, že většinou tato zvířata mají velmi špatnou životosprávu - nepřirozené životní podmínky, mizernou stravu (leckdy spíše náhražky), resp. stravu neodpovídající jejich naturelu, dále porušenou psychiku (a tedy i kondici v důsledku toho, že i u zvířat kondice podléhá psychice). Pak jsou samozřejmě blízka tomu podlehnouti občas nějakým parazitům. V přírodě by buď chcípla nebo by si našla nějakou bylinu, která by je vyléčila, parazity zabila. Člověk toto nerespektuje, důsledkem jsou statisticky významně zaznamenávané obtíže, zveličené ještě businessem následné péče, řešením důsledků lidských (nikolv zvířecích) chyb.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte zář 20, 2016 3:39 pm 
Offline

Registrován: pát úno 14, 2014 9:11 pm
Příspěvky: 188
martina72 píše:
Nu, odčervování hospodářských zvířat či zvířat, se kterými sdílíme domácnost jako s "mazlíčky", má ještě jinou příčinu než "přirozený běh světa". Jde o to, že většinou tato zvířata mají velmi špatnou životosprávu - nepřirozené životní podmínky, mizernou stravu (leckdy spíše náhražky), resp. stravu neodpovídající jejich naturelu, dále porušenou psychiku (a tedy i kondici v důsledku toho, že i u zvířat kondice podléhá psychice). Pak jsou samozřejmě blízka tomu podlehnouti občas nějakým parazitům. V přírodě by buď chcípla nebo by si našla nějakou bylinu, která by je vyléčila, parazity zabila. Člověk toto nerespektuje, důsledkem jsou statisticky významně zaznamenávané obtíže, zveličené ještě businessem následné péče, řešením důsledků lidských (nikolv zvířecích) chyb.

Ja mám skúsenosti najmä s kozami, dávam občas bobky na rozbor, parazity proste vždy nejaké majú, súvisí to aj s kŕmením. Niekedy aj 3-4 druhy ale len na jeden dva krížiky čo je v pohode. Napr. nakosíme na lúke kde má prístup aj nejaká zver, koza zožerie trávu na ktorej je napr. pôdny roztoč v ktorom je zárodok pásomnice (tie ešte nemali) ,alebo rovno nejaké larvy hlístic-a pod. je nemožné aby sa do nich parazity nedostali. Ale väčšinou ich sami zvládajú, pokiaľ nie sú nejako výrazne oslabené, napr. najhoršie je pre ne obdobie po pôrode, vtedy majú hlístice najväčší "rozmach", pokiaľ majú prístup k rastlinám s odčervujúcim účinkom, ku kríkom stromom s obsahom tanínov a pod tak si to sami regulujú, pokiaľ nie tak treba zasiahnuť.

_________________
Není šedivých dnů. To jsou jen unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost. Werich


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát říj 07, 2016 3:11 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Ještě malý odkaz, obrázek nechť si udělá každý sám.
http://www.joalis.cz/cs/eshop/toxiny-z- ... eosmog-849
Prodávat bylinný výtažek (kterých je na trhu spousty, ostatně, i čaje, resp. sušené byliny v sáčku, jsou běžně dostupné) s tímto názvem a průvodním slovem, je, dle mého soudu, prostě neseriosní.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob říj 22, 2016 4:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
martina72 píše:
Ještě malý odkaz, obrázek nechť si udělá každý sám.
http://www.joalis.cz/cs/eshop/toxiny-z- ... eosmog-849
Prodávat bylinný výtažek (kterých je na trhu spousty, ostatně, i čaje, resp. sušené byliny v sáčku, jsou běžně dostupné) s tímto názvem a průvodním slovem, je, dle mého soudu, prostě neseriosní.

Tak to je už hodně za doraz, ale proč ne když to místní moulové kupují. To už je pomalu na úrovni Zedníčka v básnících jak tam točil tím pérem a léčil lidi.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned říj 23, 2016 11:00 pm 
Offline

Registrován: sob črc 06, 2013 12:04 am
Příspěvky: 13
lorelei píše:
Chcela by som sa podeliť o moju osobnú skúsenosť s "detoxikáciou" podľa pani Bláhovej. Pre upresnenie, nechodila som priamo k pani Bláhovej, ale k poradcovi, ktorého mi ona priamo doporučila. Podľa jej vlastných slov bol jej žiakom.

V skratke zhrniem hlavné dôvody prečo som sa k tomuto kroku odhodlala, čo všetko som vybrala a aké to malo následky. Zdravotné problémy som začala mať už v detstve a po dvadsiatke som si začala uvedomovať, že doktori sa nesnažia mi skutočne pomôcť. Jediné, čoho sa mi dostávalo bolo množstvo liekov a že sa s tým mám naučiť žiť. Po jednej nepodarenej kombinácii liekov, keď som skončila na pohotovosti s kŕčami v celom tele (ešte i v jazyku) som doktorov prestala navštevovať a začala sa dávať dokopy sama. Mala som vtedy prerušenú školu kvôli zdravotným problémom a teda hodne času na čítanie a skúšanie. Skúšanie obnášalo vyradenie všetkých liekov, čo som brala, šankaprakšalány, očisty pečene, protikvasinkovú diétu, prejdenie na vegetariánstvo a následne na surovú veganskú stravu. Hodne sa mi uľavilo a od toho obdobia moja imunita bola doslova nabudená - v podstate som už ani raz nezaľahla do postele s tým, že by som niečo chytila. Ale nevyriešilo to všetky moje problémy. Môj zásadný problém bola neznesiteľná bolesť chrbátu, bedrového kĺbu, bolesť vyžarujúca smerom do nohy a bolesť pod lopatkou. Samozrejme, že typické odporúčané veci som už mala za sebou, ako napr. Dornova metóda, kúpele, masáže, chiropraktik, pravidelné cvičenie a fyzioterapia. Tento problém ma hodne obmedzoval v živote, bolesti som mala neustále. Druhým problémom boli gynekologické problémy, ktoré odchádzali a vracali sa. A samozrejme ešte niekoľko drobností: v zornom poli som videla nejaké objekty, zasekávanie sánky, bolesť za okom, záškuby atď. Jedného dňa po baňkovaní okolo lopatky som celá zapuchla na jednej strane (tú ktorá ma bolela) a mala som problém i s hýbaním ruky na nasledujúce dva mesiace. Vtedy som sa nejako dostala ku knihe pani Bláhovej a začala som si myslieť, že ma záda bolia skutočne kvôli parazitom a pri baňkovaní sa musela roztrhnúť nejaká cysta. Skrze pani Bláhovú som dostala kontakt na dvoch jej priamych žiakov. K jednému som začala chodiť na najbližších 14 mesiacov.

Pán mi vymenoval spústu parazitov, ktoré vraj mám. Taktiež dodal, že som najzaparazitovanejší človek, akého kedy meral. Musím povedať, že na mňa celé meranie pomocou Salvie pôsobilo divne (som ajťák na jednu stranu a už som bola pár rokov bez akejkoľvek chémie na stranu druhú, takže táto cesta ma nelákala), ale dostatočná zúfalosť spôsobila, že som to skúsila. Na najbližších riadkov uvediem, čo všetko som vybrala:

1. etapa:

    MMS 2x denně 3‐4 kapky
    20x METRONIDAZOL 400mg
    20x CHLOROQUINE 250mg
    5x IVERFAST 12mg
    48x HETRAZAN 100mg
    12x ALBENDAZOL 200mg
    12x PRAZIQUANTEL 600mg
    GYNODREN, CHLAMYDI, SPIROBOR, MINDDREN (detoxikace infekčních ložisek Chlamydií a Borrelií)
    HEPATITIDY, BILIDREN (detoxikace viru Hepatitidy)

Ku kúre patrili i kúpele v MMS, zapper a iné veci. Nie je v mojich silách to spísať úplne všetko. Pán mi povedal, že záda ma bolia, lebo mám svalovca a že hneď po prvej kúre by som mala cítiť zlepšenie. Záhadné objekty v očiach sú podľa neho vlasovce. Tiež mi hovoril, že mám imunitu fungujúcu len na 60 percent. Tak sa ohradzujem, že ja som už roky nebola chorá. On na to, že mám ale kopu iných problémov a že sa to u mňa prejavuje takto. Vlasovce sú príčinou studených rúk a nôh, ktoré som spomenula medzi rečou.

2. etapa:

Sťažujem si, že mi nie je lepšie a cítim sa akurát horšie. Hovorí mi, že tomu musím veriť a že už mám tie problémy dlho a chce to trpezlivosť. Hovorí mi, že som sa už ale zbavila hodne parazitov a detoxikácia u mňa ide pekne. Beriem ďalšiu dávku liekov a kvapiek.

    MMS 2x denně 3-4 kapky
    Koupele a inhalace MMS
    Masáže MMS + DMSO
    20x CHLOROQUINE 250mg
    20x ARTEMISIN tobolka
    5x IVERFAST 12mg
    48x HETRAZAN 100mg
    12x ALBENDAZOL 200mg
    16x PRAZIQUANTEL 600mg
    PLASMODIA, RESPIDREN, CRANIUM, MINDDREN, AURIDREN (detoxikace infekčních ložisek Plasmodií)
    ENDOMETRIOZA /spec, GYNODREN, URINODREN, LYMFATEX, OKULADREN (detoxikace infekčních ložisek CMV, HPV, Ureaplasma, Trichomonád aj.)

V medzičase zistia u mojej mamky cysty, už jej ich raz vyberali a chcela sa vyhnúť ďalšej operácii. Pýtam sa pána poradcu, či nepozná niekoho na SR, keďže mamka je tam a posiela mi zoznam doporúčaných poradcov od pani Bláhovej. Mamka šla na meranie k pani, čo merala DIACOMom. Ja som bola doma a zašla som si tiež. Už som mala vybrané dva etapy a pociťujem len zhoršenie. Meranie sa absolútne nezhodovalo s tým, čo mi nameral pán z Brna. V podstate mi pani povedala, že dokopy žiadne parazity nemám a záda ma bolia kvôli tomu, že sa odvápňujem (priateľ mi zaplatil denzinometrické vyšetrenie a ukázalo sa to ako nepravda). Pani potom ešte hodne hovorila o psychike ako nás ovplyvňuje (na tom určite niečo je).

3. etapa

Keďže som bola zúfalá a evidentne dostatočne naivná, prichádzam na meranie a privádzam i mamku \":(\". V podstate mám veľké problémy kvôli liekom (bolesti v pravom a ľavom podrebrí) a bolesť žalúdka a vracanie po MMS. Nikdy som MMS nebrala na prázdný žalúdok, ale i tak. Hovorím, že už MMS brať nebudem, kúpele budem robiť ďalej. Ďalšie lieky a kvapky pre mňa:

    MMS koupele/sedací koupele, výplachy, kapky uši a oči, inhalace
    Potírání bolavé části zad MMS+DMSO
    12 x Metronidazol 400mg
    4x IVERFAST 12mg
    39x HETRAZAN 100mg
    10x ALBENDAZOL 200mg
    14x PRAZIQUANTEL 600mg
    NEUROSAN /spec, VERTEBRA, VERTEDREN, AURIDREN, RESPIDREN (plasmodia, parotis virus, částečně borrelie, pomalé viry aj. )
    CHLAMYSAN /spec, RESPIDREN, URINODREN, GYNODREN, HPV (borrelie, chlamydie )

Mamka dostala tiež svoju dávku tabliet a kvapky. Počas merania si sťažujem, že mi je akurát horšie a hovorím o bolestiach pod rebrami. Pán mi povedal, že som výnimka a že nikoho takého nemal, čo by mal takéto problémy z toho. Na útvary v očiach, ktoré som nakreslila hovorí, že sú to vajíčka vlasovcov. Pán ešte mojej mamke napoly vážne napoly humorne poznamenal, že som taký rýpal a vo všetkom sa moc hrabem. Začínam mať asi vterné otázky.

4. etapa

Priateľ mi doporučoval skončiť s tým, že výsledok nevidím a je mi ďaleko horšie ako na začiatku. Nič sa nezmenilo. Pán sa oháňa tabuľkou, podľa ktorej mám ďaleko menej parazitov než na začiatku. Mamka dorazila na meranie so mnou. Lepšie jej nie je. U nej silná bolesť slinivky. Mamka má diagnózu chronická pankreatidída už roky, vždy jedla striedmo a už roky bolesti nemala. Musí to byť kúrou. Ja som predtým mala slabšie pobolievanie v tej oblasti, občas. Teraz mám silné bolesti. Pán hovorí, že som musela tie parazity povyháňať k pečeni a slinivke a tak preto. Ja mám z parazitov strach a tak mu to samozrejme beriem i s navijákom. Zaráža ma ale, že objekty v očiach sú zrazu echinokoky a nie vlasovce alebo vajíčka vlasovcov. Pán verejne priznáva, že nevie z čoho mám bolesti zad, žiadne parazity tam nemeria. Kvapky som si už od neho neobjednala, ale lieky som ešte vybrala (posledný-krát):

    MMS = 2 x denně 3-4 kapky
    Koupele MMS – alespoň 1x týdně,
    Gynekologické výplachy MMS – opakovaně denně
    Klystýry MMS – denně; zvyšují účinnost při detoxikaci gynekologických orgánů
    Inhalace MMS – denně
    Kloktání MMS a výplachy dutiny ústní – opakovaně denně
    Kapky MMS do očí a uší – opakovaně denně
    24x CHLOROQUINE 250mg
    24x ARTEMISIN tobolky
    5x IVERFAST 12mg
    27x HETRAZAN
    12x ALBENDAZOL
    12 PRAZIQUANTEL
    40x MACMIROR 200mg

Pán mi ešte povedal, že mám v hlave echinokoka a preto sa mi robia podkožné hrče. Taktiež toho mám hodne podobného ako majú ľudia s RS a za pár rokov môžem mať RS sama. To už ma doráža. MMS už neberiem (brala som ho len polroka), kvôli problémom so žalúdkom a teda postup je podľa pána spomalený tým, že neberiem MMS. A samozrejme tým, že nejem mäso, vegetariáni a vegani sú na tom podľa neho najhoršie s parazitmi.

Objednávam sa k druhej žiačke od pani Bláhovej. Chcem si overiť meranie, už sa mi to nezdá, ale stále mám strach z parazitov. Nezmienila som sa jej, že "detoxikujem" už rok u jej kolegu. Tvárim sa, že som na meraní po prvé a privádzam i priateľa. Idem mi už len o porovnanie meraní. Emailom mi pani zdelila, že cena je 500 CZK za meranie. Pani som medzi rečou spomenula, že som mala problémy s platničkou a nárazom mi hneď merá echinokoka, ktorý mi na tú platničku proste tlačí. Pani podotkne, že som žltá a následne meria všetky možné žltačky. Hovorím, že hodne šťavím a že to musím mať z toho. Pani nesúhlasí a opakuje žltačky. Prechádza so mnou plán, čo by som mala vybrať a pripravuje kvapky bez toho, aby sa ma spýtala, či o ne mám záujem. V rukách držím rozpis s antiparazitikami a hovorím, že sa jej s kvapkami ešte ozvem. Papier mi následne dosť násilne vytiahne z rúk a úsmev jej z tváre mizne. Za meranie si zapýtala 800 CZK, informuje ma, že prvé meranie u nej stojí toľko. Zaujímavé.

Objednany bol aj priateľ tak ho pani premerala a namiesto 500 CZK to bolo 800 CZK. Nechceli sme sa hádať, tak sme jej ich zaplatili.

5. etapa

U svojho poradcu som bola objednaná krátko po meraní u pani. Priateľ si vzal termín od mojej mamky, ktorá sa rozhodla na tretí (pre ňu by to bol býval tretí) termín už nejazdiť. Nepomohlo jej to, len ublížilo. Pánovi som spomenula, že som žltá a či by ma mohol premerať na žltačku. Tak premeral a samozrejme žltačku nemám, a ani mu neprídem žltá. A tak to pokračovalo. Priateľovo meranie tiež dopadlo hodne inak ako u pani. Už viem, že som tu poslednýkrát. Pán poznamenáva, že som si u neho neobjednala s minulou kúrou kvapky - zaujímavé, že postrehol. Pýta sa môjho priateľa, či nie je náhodou právnik. Navrhnutý ďalší postup (nič z nasledovného som už nebrala, len pre predstavu):

    Koupele MMS – alespoň 1x týdně
    Inhalace MMS – denně
    Gynekologické výplachy MMS – opakovaně denně
    Klystýry MMS – denně; zvyšují účinnost při detoxikaci gynekologických orgánů
    Kloktání MMS a výplachy dutiny ústní – opakovaně denně
    Kapky MMS do očí a uší – opakovaně denně
    10x ALBENDAZOL 200mg
    14x PRAZIQUANTEL 600mg
    REZISTENTNÍ PRVOCI /spec, LYMFATEX, URINODREN, PANCREADREN, PRVOCI /spec (detoxikace infekčních ložisek prvoků)

Zaujímavá, že pani u merania tvrdila, že rezistentní prvoci nie sú.

A teraz následky: Môj zdravotný stav sa radikálne zhoršil. Trvalo mi rok, kým som sa zbavila bolestí slinivky a v okolí pečene. Teda rok, aby som sa vrátila do stavu, v akom som bola pred "detoxom". Cena tejto detoxikácia ma vyšla na 32 000 CZK (vlastne na 40 000 CZK ale za 8000 CZK som následne predala zapper). V cene nie je zarátaná detoxikácia mojej mamky, mám pocit, že u nej to bolo 7000-8000 CZK. Pán, ktorý zapper odo mňa kupoval, mal s manželkou podobné špatné skúsenosti s tým samým poradcom ako ja. Našťastie mali viac rozumu a vybrali to len raz. Podobné bolesti v podrebrí a iné problémy, na ktoré mu poradca povedal, že ešte nikoho nemal, kto by na to reagoval tak ako on. Hovoril to i mne a mojej mamke.

Pár postrehov: z Internetu som nakoniec prišla na to, že objekty v očiach sú neškodné zákalky (žiadne echinokoky, vlasovce, či vajíčka vlasovcov), kvapky z lekárne za 2 Eurá to riešia. V synlabe som si nechala zmerať kortizol cez pána Jardu. Ukázalo sa, že mám celý deň nízky kortizol. Pán Zajíček mi doporučil Adrenal Cortex. Po troch dňoch na tomto doplnku som male teplučké ruky i nohy, ak som prestala zimné končatiny sa vrátili. Z netu som sa dozvedela, že adrenálna únava môže byť zodpovedná za chladné končatiny (takže žiadny vlasovci). Z Adrenal Cortexu som prešla na Ašwagandu. Adrenal Cortex mi vadil jak eticky, tak som sa bála, že si na tom vytvorím závislosť. Ašvaganda funguje taktiež užasne a vraj je vhodná na kompezáciu nízkeho, tak vysokého kortizolu. Echinokokové podkožné hrče boli dôsledkom preťaženia pečene a hormonálnej nerovnováhy, do ktorej som sa dostala. V minulosti som mala hormonálne akné, pôvodne riešené antikoncepciu. Po vysadení sa mi vrátilo, ale zmenou stravy odoznelo. Pri antiparazitikách som proste zaťažila pečeň. Nejakú dobu som skúšala olej z treščích jater a tiež mi navodil tieto podkožná hrče.

Osobne si myslím, že meranie samo o sebe nemá žiadnu váhu a ani nefunguje. Verím, že pár ľudí proste parazity má a po antiparazitikách sa im stav zlepší. Ale to neznamená, že meranie funguje. Keď vyjdem na ulicu a začnem hovoriť každému, že má cukrovku, určite sa občas trafím. A samozrejme svoju moc má i viera v daný postup. Každopádne, ak by som niečo z toho mala, čo mi pán hovoril, po takom čase a takých dávkach by som predsa musela cítiť aspoň nejakú úľavu. Celkovo po viac než ročnej skúsenosti s týmito poradcami som začala mať pocit, že to tak trochu funguje ako sekta. Najprv vám nahovoria, čo všetko máte a vystrašia vás. Potom zo seba urobia obete, ktoré sa snažia ľuďom pomáhať, ale každý ich prenasleduje a osočuje. Ak niekto napíše niečo, čo sa im nepáči, tak je ten človek automaticky zamestnancom farmácie... Nerozumejte ma špatne, prosím. Ja som za alternatívne metódy ako si pomôcť, ale pani Bláhová a jej teórie sú akurát tak alternatívny podvod.

Je už niečo vyše roka, čo som k pánovi poradcovi prestala chodiť a rozmýšľala som, že by som tento príbeh mala spísať. Hlavne po tom ako som sa bavila s pánom, čo odo mňa kúpil zapper som si povedala, že by som to mala napísať. Neurobila som to skôr kvôli hanbe, že som na to skočila. U mňa je problém, že keď niečo začnem robiť, tak tomu dám čas a mám pomerne silnú vôlu a trpezlivosť. Čo bolo v tomto prípade na škodu. Snáď to ale pomôže niekomu inému.

K zverejneniu tejto skúsenosti ma nevedú nijaké pomstychtivé dôvody. Nakoľko som zrovna i na tomto fóre čerpala množstvo nápadov a postupov, chcela by som ľuďom hlavne pomôcť, aby sa vyvarovali podvodníkov, ktorí skôr ublížia ako pomôžu a cestou ešte oberú človeka o peniaze. Nechcem z tohto príspevku urobiť osobný útok na nikoho a preto som sa rozhodla neúvadzať ani mená poradcov, ktorých som navštívila. Všetci traja, u ktorých som bola, boli odporúčaní poradcovia pani Bláhovej.

Dobrý den.
Řešení není plošně odmítat jakýkoli názor na zdraví, nebo jeho léčení. Ono řešením není ani ho plošně přijímat. To jen naše společenská část nás samých, ta žijící víc pohromadě s ostatními než v sobě samých, touží aby se nacházely všeuzdravující preparáty, generální celosvětové tablety na všechno. Sám mám s touto metodou (antiparazitální chemický protokol od jedné z TOP žaček HB) zkušenosti a dokonce také negativní, ale nenapadlo by mě tuto metodu pomlouvat. Protože znám ty, kteří mají pozitivní zkušenosti. Znám také ty, kteří dokázali vytěžit obrovské množství pozitivních pocitů z preparátů Joalis. Musím se sklonit před každým vnuknutím, které kdo někdy dostal a byl schopný jej přivést na svět a odpověď na to, že na mě nefungují hledat v sobě. Pohled HB, nebo jejího žáka, je jejich subjektivní vnímání, oni se v pohledu na ostatní tímto způsobem našli a není ani o píď horší než pohled kohokoli z nás. Je na každém z nás, aby si vybral, zda jej bude akceptovat, nebo zda jej s díky a respektem nechá odejít.
Při množství preparátů, které se v příspěvku na začátku tématu vyskytují, si myslím, že poradce byl extrémně zaměřený na striktní teoretický výklad antiparazitického chemického protokolu a nebral ohled na člověka a jeho "maso a kosti".
Kam se každý z nás vyvinul, za posledních 25 let? Nejsme všichni tak trochu Jonášové a Bláhová? Co kdyby někdo z nás prošel dlouhou cestu osobnostního vývoje, o co se každý zde snad snažíme, našel určitý způsob, který by mu pomohl spojit rozpojené energetické a fyzické tělo a nával pozitivních emocí by ho přiměl k popsání metody. Nesnažili bychom se protlačit jí stejně jako ostatní nově znovuspojení? A když už bychom to udělali...nechtěli bychom si po právu nechat za toto mnohaleté úsilí zaplatit?
Ostatně...prý v takovém okamžiku si nesmí nikdo nechat za léčení zaplatit. Čím víc se platí, tím víc nabytá schopnost uzdravovat mizí. A zůstává pouze mrzutý, stárnoucí člověk, který ze zbytků božských informací, vykoupených odříkáním, vnitřním tichem a obrovskou silou vůle, které si opravdu zasloužil, postaví jakousi republikovou konkurenční továrnu na léky. Přesně v té energetické rovině, ve které jsou ostatní republikové továrny na léky.
Pak jsou tu ale ti, je jich jen pár, jako šafránu, kteří jsou tak hluboko v sobě zaseknutí, že jejich myšlenky neztrácí na váze peníze nepeníze... z myšlenek takových lidí pak s obdivem utichne celý svět.

Na poradcích od HB, na preparátech Joalis, které jsou dost o informacích, nevidím nic horšího nebo lepšího než na homeopatikách, zapperu, joze, suplementaci HCL, běhu v horách nebo meditaci. Přede všemi preparáty, technikami, se musím hluboce sklonit, protože být pokorný je první postoj, který vede k cíli, protože obchází ego a jeho neprostupné bariery, které jsou vytvořeny právě proto, aby nám pomohly hájit naše postoje, rozuměj ty, které chceme odstranit! Pokud přicházím ke komukoli s problémem, již ve dveřích vlastně říkám, že jsem natolik slabý, že jsem ztratil spojení sama se sebou a vkládám se do rukou někoho z vnějšku, aby mi ho pomohl najít. Je jen na mě, zda jsem natolik v panice, abych slepě převzal to co mi kdo řekne, nebo abych každou informaci nechal projít svým selským rozumem, svým vnitřním citem, miskami vah, které buď poplašně rozezní varovný červený bzučák, řeknou - tudy možná ano, nebo pokrčí rameny a tím řeknou, že neví, zda tato varianta může fungovat.

Jeden známý, kterého si dost vážím, byl na konferenci v JAR. Přednášel tam. Mezi přednáškami se šel projít do černošské čtvrti. Proč? Dostal jako ostatní doporučení, aby tam nechodil, organizátoři nemohli garantovat jeho bezpečnost. Něco ho tam ale táhlo. S úsměvem a pocitem hrdosti dnes vypráví, že se mu tam nic nestalo, dokonce ho několik místních obyvatel pozdravilo.
Kdyby to ale dopadlo obráceně, a něco se mu tam stalo, koho by mohl obvinit? Nevěděl hned za branou, že tam nemá chodit a že se mu něco stát může? Všude je psané, že antibiotika, chemoterapeutika, antiparazitika jsou obrovskou zátěží na jednotlivé orgány, a když to vím, pustím se do protokolu a on mi přitíží, vinu hledám v tom protokolu? Nebo v těch, kterým jsem hodil na hlavu své problémy, řekl jim "snažte se mě z nich vysekat"? Přeji poradci příště zodpovědnější nemohoucí, kteří se chtějí uzdravit, nejen hledat, na koho vinu za svou neschopnost svalit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon říj 24, 2016 4:24 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Yejb- Takže si když dám auto do servisu a oni mi auto neopraví,ale spíš ještě pokazí, tak mám nadávat na to, že jsem si nenastudoval příručku nebo líp, že jsem si neudělal dvou-letou studijní nástavbu na mechanika a neopravil si auto sám... Aneb nemůže každý rozmět všemu...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte říj 25, 2016 3:03 pm 
Offline

Registrován: pon srp 01, 2016 2:53 pm
Příspěvky: 2
Dobrý deň pane/pani Yejb,

pôvodne som sa nechcela už do diskusie zapájať, ale po prečítaní Vášho príspevku som musela zmeniť názor. Keby ste si bol môj príspevok prečítal pozorne, tak by ste si všimol, že svoje zdravotné problémy som riešila mnoho rokov sama. Takže skutočne nie som typ človeka, ktorý čaká, že mu niekto ponúkne zázračný všeliek a bude doma sedieť s pivom v ruke a čumieť na televízor, lebo to niekto za mňa vyrieši. Dokonca mi toto riešenie s poradcom dosť vadilo, ale povedala som si, že človek by mal mať viacej pokory a nechať si pomôcť, ak to sám nezvládol. Po dlhoročnom trápení, som natrafila na knihu pani Bláhovej a vzhľadom k tomu, že som vyrastala na farme, tak som si povedala, že by to mohlo byť ono. Zvyšok je v skratke zhrnutý v mojom prvom príspevku.
Citace:
Řešení není plošně odmítat jakýkoli názor na zdraví, nebo jeho léčení. Ono řešením není ani ho plošně přijímat. To jen naše společenská část nás samých, ta žijící víc pohromadě s ostatními než v sobě samých, touží aby se nacházely všeuzdravující preparáty, generální celosvětové tablety na všechno.

Príspevok nie je zameraný na plošné prijímanie, resp. neprijímanie, nejakej metódy. Je to moja osobná skúsenosť, skúsenosť mojej mamky a zmienka podobnej skúsenosti pána a jeho manželky, ktorí odo mňa zapper odkúpili. A samozrejme môj osobný názor, ktorý som si z tejto skúsenosti odvodila.
Citace:
Sám mám s touto metodou (antiparazitální chemický protokol od jedné z TOP žaček HB) zkušenosti a dokonce také negativní, ale nenapadlo by mě tuto metodu pomlouvat. Protože znám ty, kteří mají pozitivní zkušenosti.

To, že ste tento príspevok označil ako pomluvu, ma podnietilo zapojiť sa znova do diskusie. Pre upresnenie, pomluva by to bola, keby som zdelila o niekom/niečom nepravdivé informácie. Mohol by ste mi ujasniť, v ktorej časti môjho príspevku som niekoho/niečo pomluvila?
Citace:
Znám také ty, kteří dokázali vytěžit obrovské množství pozitivních pocitů z preparátů Joalis. Musím se sklonit před každým vnuknutím, které kdo někdy dostal a byl schopný jej přivést na svět a odpověď na to, že na mě nefungují hledat v sobě. Pohled HB, nebo jejího žáka, je jejich subjektivní vnímání, oni se v pohledu na ostatní tímto způsobem našli a není ani o píď horší než pohled kohokoli z nás.

Myslím, že je tu pomerne dosť ľudí, ktorým metódy pani Bláhovej ublížili - už aj osobne poznám. A teraz nepíšem o finančnej stránke ale o zdravotnej. A je už na svedomí každého, či si dá tú námahu a bude o tom druhých informovať alebo nie. Problémom je, že ľudia o tom neradi píšu. Je to tak trocha nevďačné. Na jednej strane zástanci týchto metód Vás budú osočovať a hľadať na Vás charakterové chyby, napríklad lenivosť, neschopnosť, nezodpovednosť, proste ste natoľko blbý, že ste to určite nerobil dobre. Možná zasiahnuť troška do duchovnej sféry, tam je s tým človekom niečo určite špatne. Na druhej strane, odporcovia týchto metód Vás budú nazývať blbcami, retardovanými jedincami s neskutočne nízkym IQ, moulami apod.
Citace:
Je na každém z nás, aby si vybral, zda jej bude akceptovat, nebo zda jej s díky a respektem nechá odejít.

Pri Vašej úvahe ste ale zabudli na jednu vec. A to je, že človek nie je len racionálna bytosť a nie stále sa rozhoduje podľa rozumu. Niekedy to je zo strachu, zo zúfalstva, keď už má pocit, že ste vyskúšal všetko dostupné. A samozrejme aj na základe faktov/nefaktov, ktoré sú mu poskytnuté. Napríklad, mne poradca tvrdil, že mám všetko, čo bežne mávajú pacienti s ereskou a že som najzaparazitovanejší človek, ktorého meral. To poteší, že? Časom som sa dozvedela, že sa ľuďom u poradcov bežne tvrdia veci podobného typu. Otázka zostáva, prečo asi? Nie je to manipulovanie s chorými a vystrašenými ľuďmi?
Citace:
Při množství preparátů, které se v příspěvku na začátku tématu vyskytují, si myslím, že poradce byl extrémně zaměřený na striktní teoretický výklad antiparazitického chemického protokolu a nebral ohled na člověka a jeho "maso a kosti".
Kam se každý z nás vyvinul, za posledních 25 let? Nejsme všichni tak trochu Jonášové a Bláhová? Co kdyby někdo z nás prošel dlouhou cestu osobnostního vývoje, o co se každý zde snad snažíme, našel určitý způsob, který by mu pomohl spojit rozpojené energetické a fyzické tělo a nával pozitivních emocí by ho přiměl k popsání metody. Nesnažili bychom se protlačit jí stejně jako ostatní nově znovuspojení? A když už bychom to udělali...nechtěli bychom si po právu nechat za toto mnohaleté úsilí zaplatit?
Ostatně...prý v takovém okamžiku si nesmí nikdo nechat za léčení zaplatit. Čím víc se platí, tím víc nabytá schopnost uzdravovat mizí. A zůstává pouze mrzutý, stárnoucí člověk, který ze zbytků božských informací, vykoupených odříkáním, vnitřním tichem a obrovskou silou vůle, které si opravdu zasloužil, postaví jakousi republikovou konkurenční továrnu na léky. Přesně v té energetické rovině, ve které jsou ostatní republikové továrny na léky.
Pak jsou tu ale ti, je jich jen pár, jako šafránu, kteří jsou tak hluboko v sobě zaseknutí, že jejich myšlenky neztrácí na váze peníze nepeníze... z myšlenek takových lidí pak s obdivem utichne celý svět.

Osobne som mimo tejto metódy vyskúšala množstvo iných a nevadilo mi, že som za poskytnuté služby zaplatila, napríklad Dornova metóda, fyzioterapia. Niektoré z vyskúšaných metód pre mňa neurobili absolútne nič. Ale neublížili mi. To je to v čom sa to líši od metód pani Bláhovej a jej poradcov.
Citace:
Na poradcích od HB, na preparátech Joalis, které jsou dost o informacích, nevidím nic horšího nebo lepšího než na homeopatikách, zapperu, joze, suplementaci HCL, běhu v horách nebo meditaci.

V tomto sa nezhodneme. Nakoľko som ešte v detstve skúšala homeopatiká (nepomohli mi), pravidelne meditujem a cvičím jogu, dovoľujem si tvrdiť, že rozdiel medzi týmito metódami je značný. Keď pominieme finančnú stránku, nič z vyššie uvedeného mi neublížilo zdravotne. Homeopatika a zapper nepomohli, ale ani neublížili.
Citace:
Přede všemi preparáty, technikami, se musím hluboce sklonit, protože být pokorný je první postoj, který vede k cíli, protože obchází ego a jeho neprostupné bariery, které jsou vytvořeny právě proto, aby nám pomohly hájit naše postoje, rozuměj ty, které chceme odstranit! Pokud přicházím ke komukoli s problémem, již ve dveřích vlastně říkám, že jsem natolik slabý, že jsem ztratil spojení sama se sebou a vkládám se do rukou někoho z vnějšku, aby mi ho pomohl najít. Je jen na mě, zda jsem natolik v panice, abych slepě převzal to co mi kdo řekne, nebo abych každou informaci nechal projít svým selským rozumem, svým vnitřním citem, miskami vah, které buď poplašně rozezní varovný červený bzučák, řeknou - tudy možná ano, nebo pokrčí rameny a tím řeknou, že neví, zda tato varianta může fungovat.

Uznávam, že som urobila chybu, že som do toho išla a nebolo to rozumné. Za toto chybné rozhodnutie, budem ešte asi dlho pykať. Ale nevidím dôvod, prečo by som nemala zdeliť svoju skúsenosť na poučenie pre druhých, aby sa vyhli mojim chybám.
Citace:
Všude je psané, že antibiotika, chemoterapeutika, antiparazitika jsou obrovskou zátěží na jednotlivé orgány, a když to vím, pustím se do protokolu a on mi přitíží, vinu hledám v tom protokolu?

Hodne závisí aj na tom v akom stave skutočne ste, a pani Bláhová sama v svojich knihách píše, že je horšie tie parazity neriešiť ako krátkodobé zaťaženie pečenia apod. Ja som len bola naivná a uverila, že parazity odstránim (pochybujem, že som vôbec niečo z toho, čo mi merali mala) a nabehnem na čaje, ostropestrec a bude to v poriadku. Bohužiaľ. Za blbosť sa ale platí. Verím, že antiparazitiká môžu pomôcť ľuďom s parazitmi. Čo ak ja som ale žiadne nemala (v stolici som nič nenašla)? Bolo mi zdelené, že ich mám a rozhodla som sa na základe toho. Pani Bláhová dosť silne útočí na lekárov, že parazity nevedia diagnostikovať. Tak skadiaľ si človek má získať druhý pohľad na vec?
Citace:
Nebo v těch, kterým jsem hodil na hlavu své problémy, řekl jim "snažte se mě z nich vysekat"? Přeji poradci příště zodpovědnější nemohoucí, kteří se chtějí uzdravit, nejen hledat, na koho vinu za svou neschopnost svalit.

To, že ma nepriamo nazývate "nezodpovedným nemohúcim, ktorý sa snaží svoju neschopnosť zhodiť na niekoho iného", nechám byť. Vzhľadom k tomu, že ma vôbec nepoznáte sú to len slová do vetra, lebo proste nemôžete vedieť, či som nezodpovedný alebo zodpovedný človek a koľko úsilia a štúdia som vrazila za roky do toho, aby som sa uzdravila. Cez Internet to je pekne jednoduché označiť si človeka takými vlastnosťami, aké Vám budú pasovať do Vášho príspevku a podporovať Váš názor. Ono "blame the victim" (https://en.wikipedia.org/wiki/Victim_blaming) veľakrát funguje spoľahlivo, že áno?

Pravdou je ale, že ak niekoho skutočne obviňujem, tak som to ja sama. Že som bola tak hlúpa a naivná a šla do toho a pokračovala tak dlho. A dorazila sa tak, ako som sa dorazila. Pevná vôla je niekedy na škodu.

Podľa Vás teda by mali byť zverejňované informácie len od spokojných zákazníkov a ostatní ľudia by mali držať pusu? Je to skutočne objektívne? Pripomína mi to skúsenosť mojej kamarátky, ktorá po rokoch opustila sektu, ak začala vnímať, čo sa tam vlastne deje. Ostatní členovia sa s ňou prestali rozprávať. Začali ju očierňovať a samozrejme všetko negatívne, čo mala na srdci o tejto sekte boli čisté lži. Osobne mi meranie Salviou a následné hľadanie chýb, prečo to vlastne nefungovalo -- chyba je vždy v klientovi -- pripomína scientológiu. Hoďme to na obeť.

Po ďalšie, nikde v príspevku som nespochybňovala, že to pomôcť nemôže. Verím, že pár ľudí proste parazity má a môže sa ich takto zbaviť. Ale osobne si myslím, že veľakrát pomôže ani nie tak postup ako viera v nej. A vzhľadom k tomu, že zrovna tento postup považujem za zdraviu škodlivý, tak som o ňom napísala. Keď už veriť, tak niečomu neškodnému.

Odporúčam každému s otvorenou mysľou prečítať nasledovnú knižku:

https://www.jota.cz/je-to-vsechno-ve-tve-hlave

Ja som si na základe tejto knižky vysvetlila, prečo niektorým ľuďom postupy pani Bláhovej tak pomohli. Ale každý sa na to môže dívať inak.

Zdržím sa snáď už ďalšieho vyjadrovania k tejto diskusii. Nerada s k tejto téme vraciam, lebo len pri pomyslení na to, že som tým prešla a čo všetko som si spôsobila, mi je zle. Taktiež tu nechcem rozpútavať nejakou príspevkovú vojnu, na to skutočne nemám čas. Ale ak by ste napísali, kde som čo/koho pomluvila v prvom príspevku (nie som si toho vedomá), tak samozrejme patrične zareagujem.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob lis 19, 2016 1:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
Yejb píše:
Dobrý den.
Řešení není plošně odmítat jakýkoli názor na zdraví, nebo jeho léčení. Ono řešením není ani ho plošně přijímat. To jen naše společenská část nás samých, ta žijící víc pohromadě s ostatními než v sobě samých, touží aby se nacházely všeuzdravující preparáty, generální celosvětové tablety na všechno. Sám mám s touto metodou (antiparazitální chemický protokol od jedné z TOP žaček HB) zkušenosti a dokonce také negativní, ale nenapadlo by mě tuto metodu pomlouvat. Protože znám ty, kteří mají pozitivní zkušenosti. Znám také ty, kteří dokázali vytěžit obrovské množství pozitivních pocitů z preparátů Joalis. Musím se sklonit před každým vnuknutím, které kdo někdy dostal a byl schopný jej přivést na svět a odpověď na to, že na mě nefungují hledat v sobě. Pohled HB, nebo jejího žáka, je jejich subjektivní vnímání, oni se v pohledu na ostatní tímto způsobem našli a není ani o píď horší než pohled kohokoli z nás. Je na každém z nás, aby si vybral, zda jej bude akceptovat, nebo zda jej s díky a respektem nechá odejít.
Při množství preparátů, které se v příspěvku na začátku tématu vyskytují, si myslím, že poradce byl extrémně zaměřený na striktní teoretický výklad antiparazitického chemického protokolu a nebral ohled na člověka a jeho "maso a kosti".
Kam se každý z nás vyvinul, za posledních 25 let? Nejsme všichni tak trochu Jonášové a Bláhová? Co kdyby někdo z nás prošel dlouhou cestu osobnostního vývoje, o co se každý zde snad snažíme, našel určitý způsob, který by mu pomohl spojit rozpojené energetické a fyzické tělo a nával pozitivních emocí by ho přiměl k popsání metody. Nesnažili bychom se protlačit jí stejně jako ostatní nově znovuspojení? A když už bychom to udělali...nechtěli bychom si po právu nechat za toto mnohaleté úsilí zaplatit?
Ostatně...prý v takovém okamžiku si nesmí nikdo nechat za léčení zaplatit. Čím víc se platí, tím víc nabytá schopnost uzdravovat mizí. A zůstává pouze mrzutý, stárnoucí člověk, který ze zbytků božských informací, vykoupených odříkáním, vnitřním tichem a obrovskou silou vůle, které si opravdu zasloužil, postaví jakousi republikovou konkurenční továrnu na léky. Přesně v té energetické rovině, ve které jsou ostatní republikové továrny na léky.
Pak jsou tu ale ti, je jich jen pár, jako šafránu, kteří jsou tak hluboko v sobě zaseknutí, že jejich myšlenky neztrácí na váze peníze nepeníze... z myšlenek takových lidí pak s obdivem utichne celý svět.

Na poradcích od HB, na preparátech Joalis, které jsou dost o informacích, nevidím nic horšího nebo lepšího než na homeopatikách, zapperu, joze, suplementaci HCL, běhu v horách nebo meditaci. Přede všemi preparáty, technikami, se musím hluboce sklonit, protože být pokorný je první postoj, který vede k cíli, protože obchází ego a jeho neprostupné bariery, které jsou vytvořeny právě proto, aby nám pomohly hájit naše postoje, rozuměj ty, které chceme odstranit! Pokud přicházím ke komukoli s problémem, již ve dveřích vlastně říkám, že jsem natolik slabý, že jsem ztratil spojení sama se sebou a vkládám se do rukou někoho z vnějšku, aby mi ho pomohl najít. Je jen na mě, zda jsem natolik v panice, abych slepě převzal to co mi kdo řekne, nebo abych každou informaci nechal projít svým selským rozumem, svým vnitřním citem, miskami vah, které buď poplašně rozezní varovný červený bzučák, řeknou - tudy možná ano, nebo pokrčí rameny a tím řeknou, že neví, zda tato varianta může fungovat.

Jeden známý, kterého si dost vážím, byl na konferenci v JAR. Přednášel tam. Mezi přednáškami se šel projít do černošské čtvrti. Proč? Dostal jako ostatní doporučení, aby tam nechodil, organizátoři nemohli garantovat jeho bezpečnost. Něco ho tam ale táhlo. S úsměvem a pocitem hrdosti dnes vypráví, že se mu tam nic nestalo, dokonce ho několik místních obyvatel pozdravilo.
Kdyby to ale dopadlo obráceně, a něco se mu tam stalo, koho by mohl obvinit? Nevěděl hned za branou, že tam nemá chodit a že se mu něco stát může? Všude je psané, že antibiotika, chemoterapeutika, antiparazitika jsou obrovskou zátěží na jednotlivé orgány, a když to vím, pustím se do protokolu a on mi přitíží, vinu hledám v tom protokolu? Nebo v těch, kterým jsem hodil na hlavu své problémy, řekl jim "snažte se mě z nich vysekat"? Přeji poradci příště zodpovědnější nemohoucí, kteří se chtějí uzdravit, nejen hledat, na koho vinu za svou neschopnost svalit.

No nevím, známým sloganem dávných lékařů bylo "Především neškodit", ale dnes se většina lékařů i léčitelů řídí tržním mechanizmem a ještě pochopeným tak že je ten název odvozen od slov "Trhnout co se dá". Toto nikdy nefungovalo a fungovat ani nikdy nebude, vše je o tom zda klient pochopí co a proč by měl, nebo neměl konat, nebo užívat, ale ne o tom že dostane na základě pohledu do křišťálové koule pytel prášků a vše se samo zázračně spraví. To je přeci nehorázná hovadina, stejná jako tvrzení že parazit je příčina problému, ale zela jiný pohled na věc bude mít člověk který bude stejného parazita vidět jako důsledek jiných problémů, tedy je to o tom co bylo dříve zda vejce, nebo slepice a každý ať použije tu kouli co má na krku jako špunt aby mu tam nepršelo k tomu, aby si svůj problém názorově zpracoval. Osobně to vidím tak, že kde parazit nemá co žrát tam nebydlí a kdo to vidí jinak měl by své oponentní tvrzení nějak podložit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát srp 25, 2017 4:24 pm 
Offline

Registrován: pon lis 14, 2011 6:37 pm
Příspěvky: 27
toto téma je hodně staré, ale při "bloudění" stránkami jsem na něj narazila. Pro ty, co to ještě budou číst, chci doplnit: Většinou reaguji na stránkách o rakovině prsu, to je má motivace. V rámci mé cesty jsem kdysi spolykala i spoustu preparátů od firmy Joalis a absolvovala sezení se Salvií. Opravdu jsem v té době měla fyzické reakce na přípravky (po ozařování atd.). Nutila jsem v dobré víře přípravky na neduhy svým dětem. Např. synoví změřena zátěž těžkými kovy a po požití přípravku měl téměř zelenou stolici, která málem svítila, okamžitě to přestal užívat \":)\". Mně se to naopak zamlouvalo, jakože to funguje a tak jsem jeho přípravky dojedla sama. Nikdy jsem neměla pocit, že mi to nějak ubližuje, spíše naopak. S odstupem několika let jsem kontrolovala svoje každoroční laboratorní výsledky z krve a v té době jsem měla výsledky nejlepší \":)\". Není terapeut jako terapeut, moje přítelkyně na základě mého doporučení navštívila nejmenovaného pana terapeuta v Praze na Smíchově, měřil jí i frekvence na likvidaci parazitů a přípravky Joalis, něco si koupila a když chtěla po té telefonicky sdělit zbytek (koupit jinde), tak se jí vysmál, vše je za peníze. Ale paní Bláhové bych věřila. Paní Bláhová nyní zavrhuje plazmy, zappery atd. Věří, že nejsou účinné. Dle mého jsou účinné, např. v rámci rodiny: Herpes na hlavě, trojklanný nerv, po plasmě neskutečná úleva, z kraje cca na tři dny, až jsem zakoupila malou plasmu od pana Crafta. Močové cesty a chlamýdie, to samé, borelie atd. Maminka astma a srdce, u mě bolesti žaludku atd. Nevěřím, že to úplně likviduje velké parazity, ale bakterie a viry ano. Problém je s diagnostikou. Na oberony a diacomy taktéž nevěřím, nechala jsem se změřit v krátkém časovém úseku u jiných osob a výsledky pokaždé byly jiné. Nyní však docházím na Bicom, je to v Německu certifikovaný přístroj i pro lékaře, výsledky průběžně lze ověřit laboratoří apod. a myslím, že jsou. Stejně tak věřím na psychosomatiku a že stres je svinstvo. Přeji hezký a dlouhý život


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob srp 26, 2017 12:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
Zuzu píše:
toto téma je hodně staré, ale při "bloudění" stránkami jsem na něj narazila. Pro ty, co to ještě budou číst, chci doplnit: Většinou reaguji na stránkách o rakovině prsu, to je má motivace. V rámci mé cesty jsem kdysi spolykala i spoustu preparátů od firmy Joalis a absolvovala sezení se Salvií. Opravdu jsem v té době měla fyzické reakce na přípravky (po ozařování atd.). Nutila jsem v dobré víře přípravky na neduhy svým dětem. Např. synoví změřena zátěž těžkými kovy a po požití přípravku měl téměř zelenou stolici, která málem svítila, okamžitě to přestal užívat \":)\". Mně se to naopak zamlouvalo, jakože to funguje a tak jsem jeho přípravky dojedla sama. Nikdy jsem neměla pocit, že mi to nějak ubližuje, spíše naopak. S odstupem několika let jsem kontrolovala svoje každoroční laboratorní výsledky z krve a v té době jsem měla výsledky nejlepší \":)\". Není terapeut jako terapeut, moje přítelkyně na základě mého doporučení navštívila nejmenovaného pana terapeuta v Praze na Smíchově, měřil jí i frekvence na likvidaci parazitů a přípravky Joalis, něco si koupila a když chtěla po té telefonicky sdělit zbytek (koupit jinde), tak se jí vysmál, vše je za peníze. Ale paní Bláhové bych věřila. Paní Bláhová nyní zavrhuje plazmy, zappery atd. Věří, že nejsou účinné. Dle mého jsou účinné, např. v rámci rodiny: Herpes na hlavě, trojklanný nerv, po plasmě neskutečná úleva, z kraje cca na tři dny, až jsem zakoupila malou plasmu od pana Crafta. Močové cesty a chlamýdie, to samé, borelie atd. Maminka astma a srdce, u mě bolesti žaludku atd. Nevěřím, že to úplně likviduje velké parazity, ale bakterie a viry ano. Problém je s diagnostikou. Na oberony a diacomy taktéž nevěřím, nechala jsem se změřit v krátkém časovém úseku u jiných osob a výsledky pokaždé byly jiné. Nyní však docházím na Bicom, je to v Německu certifikovaný přístroj i pro lékaře, výsledky průběžně lze ověřit laboratoří apod. a myslím, že jsou. Stejně tak věřím na psychosomatiku a že stres je svinstvo. Přeji hezký a dlouhý život

Je vidět že zkušeností máte bohatě a je super, že jste při tom všem našla i to zásadní co zmiňujete ve své poslední větě, "Stejně tak věřím na psychosomatiku a že stres je svinstvo." To by se mělo tesat do kamene, aby všem došlo kam až to zde došlo a proč vlastně má problémy skoro každý.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz