Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 10:32 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned črc 31, 2016 9:47 am 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
Ahojte.
Bývam v druhom najväčšom meste na Slovensku.....
Mám určité požiadavky na partnerku, sú dosť netradičné, ale o.k., nejde o ich konkretizovanie, to nie je témou rozoberania....
Zaujíma ma váš názor na to, či mám z tých požiadaviek NA KTORÝCH MI VEEEEĽMI záleží upustiť, a nájsť si len proste milú, dobrú (dobrý človek) a sympatickú slečnu na vzťah z môjho mesta, alebo z nich NEUPUSTIŤ (tie požiadavky majú pre mňa veľký zmysel), a nájsť si tú partnerku aj mimo môjho mesta (napr. 100-200-300-400-500km ďaleko) s tým, že keby sme sa "OSUDOVO STRETLI" (ona je STRAAAŠNE ZRIEDKAVÁ), tak by som sa buď ja presťahoval do jej mesta, alebo ona do môjho...
Môže sa vám to zdať smiešne, ale.... ja som prakticky celý život len v Košiciach.... Už aj z mesta chodím "von" hoci aj do dediny nejakej čo hneď susedí s mestom MENEJ NEŽ RAZ MESAČNE (nad sídliskom mám les, takže príroda mi nechýba). V zahraničí som bol 3x za celý život (lebo ma to tam neťahá)....CELÝ ŽIVOT bývam na tom istom sídlisku (ale už v druhom byte, lebo sme sa sťahovali do druhého, keď som mal 10r.)........
Presťahovať sa do iného mesta by pre mňa bola OBROVSKÁ VÝZVA, pričom v skutočnosti sa do iného mesta VôBEC NETÚŽIM presťahovať, ale BOL BY SOM SCHOPNÝ TÚTO OBETU PRINIESŤ............ Lenže .... tým by som opustil svoju mamku a sestru, dedka (kým ešte žije), tetu, bratranca, pár kamarátov.........

NEMAL BY SOM SA BÁŤ ZMENIŤ TAKTO SVOJ ŽIVOT, ALEBO SA MÁM SVOJEJ V PODSTATE ASI 13-14 ROČNEJ TÚŽBY VZDAŤ, AJ KEĎ NA TO NEMÁM SILU, A MÁM OSTAŤ TU V KOŠICIACH, NÁJSŤ SI TU BEŽNÚ PEKNÚ SLEČNU ? ....
Ťažká dilema...

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 31, 2016 10:25 am 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
STTP, myslím si, že to bereš za úplně špatný konec a uvažuješ o blbostech, které ženy nezajímají. Tož si je budeš žmoulat třeba i desítky let sám, na což máš ostatně plné právo .... Hlavně to nezajímá tu o"obyčejnou odvedle", která by s tebou třeb i každý den ráda spala a trošku si povídala a něco sdílela.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 31, 2016 11:27 am 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
martina72 píše:
STTP, myslím si, že to bereš za úplně špatný konec a uvažuješ o blbostech, které ženy nezajímají. Tož si je budeš žmoulat třeba i desítky let sám, na což máš ostatně plné právo .... Hlavně to nezajímá tu o"obyčejnou odvedle", která by s tebou třeb i každý den ráda spala a trošku si povídala a něco sdílela.

Ale ty vôbec nevieš čo hľadám....... Myslíš si, že sa jedná o to, aby som našiel ženu, ktorej by nevadilo že by som orgazmoval veľmi zriedka, a že nemasturbujem ? .... To by priajala takmer každá...... keby to pochopila...

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned srp 21, 2016 1:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
SemTamTuPrídem píše:
Ale ty vôbec nevieš čo hľadám....... Myslíš si, že sa jedná o to, aby som našiel ženu, ktorej by nevadilo že by som orgazmoval veľmi zriedka, a že nemasturbujem ? .... To by priajala takmer každá...... keby to pochopila...

Je přeci spousta žen které hledají hlavně životního partnera o kterého se mohou opřít a mají na něj spolehnutí a nemusí soužití stavět na sexu. To se ostatně týká většiny fungujících párů ve vyšším věku, prostě základem je tolerance a hledání toho co spojuje, ne rozděluje. Zda bude z vedlejší ulice, nebo třeba Číňanka to už není podstatné a nehraje to ve vztahu žádnou roli.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz