Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 10:12 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 115 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Krevní tlak
PříspěvekNapsal: pát úno 15, 2013 9:00 am 
Offline

Registrován: sob úno 09, 2013 1:28 pm
Příspěvky: 7
yoopee

řebříček - Nať se sbírá v době počínajícího květu
truskavec –kvetoucí nať
třezalka - Sbírá se kvetoucí nať (obsahuje rutin!!)
hloh - Listy a květy se sbírají na počátku rozkvětu
přeslička - Sbírají se letní, zelené, neplodné lodyhy
čekanka –nať i kořen
jmelí –list (kuličky jsou jedovaté)
kozlík - nať i kořen
máta – nať i list
divizna -květ
heřmánek -květ

..sám se do sběru nepouštím a čaj kupuji v prodejně léčivých bylin ,kde směs namíchají \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krevní tlak
PříspěvekNapsal: ned úno 17, 2013 10:58 am 
Offline

Registrován: sob úno 09, 2013 1:28 pm
Příspěvky: 7
Čaj na vysoký tlak, piji od 8.2. a dnešním dnem mi stačí 1x šálek, ráno. Tlak se mi celý den udržuje kolem 134/85. Čaj jsem koupil již namíchaný v obchodě léčivých bylin „ HerBio“ V Šipce 8 ;Plzeň.
Receptura je od známé bylinkářky Boženy Kamenické.
Hodně zdraví ,přeji všem \":wink:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krevní tlak
PříspěvekNapsal: pát bře 01, 2013 11:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
johansa píše:
Dobrý den, prosím o radu jestli nemáte nějaké zkušenosti ohledně CDS a vysokého krevního tlaku. Často jsem několik let míval vyšší tlak kolem 140/85 a stálý problém s mandlemi i klouby. Začal jsem brát CDS od 18.12.2012 až do 1.1.2013, kdy jsem měl kloubní úlevu a i celkový lepší stav. Však zhoršil se mi krevní tlak a zvýšil na 160/103.Vysadil jsem tedy CDS na týden a tlak mírně poklesl ,pak jsem opět jeden den užíval CDS a zvýšení tlaku se opakovalo. Rád bych zjistil co je příčinou a to už kvůli ostatním lidem kteří můžou mít podobné příznaky.(jsou to snad uvolněné toxiny ,či sůl?)
Pěkný den, Honza

Funguje vám to nějak divně, ještě jsem o zvýšení tlaku v souvislosti s užíváním CDS neslyšel, ale každý holt reaguje jinak. Je dokonce možné, že při delším užívání by zase klesl a vidím to i jako dost pravděpodobné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoký tlak, cholesterol a deprese
PříspěvekNapsal: úte srp 20, 2013 8:28 am 
Offline

Registrován: úte srp 20, 2013 8:02 am
Příspěvky: 1
Ahoj všem \":)\"

Chěla bych se zeptat, jestli zde má někdo zkušenosti s fóbií z měření tlaku? Jak se v takovém případě dobrat nějakého vypovídajícího výsledku? V posledních týdnech jsem se necítila dobře - pocity horka, lehká bolest hlavy, téměř neustále zrychlený tep, a celkově takový pocit "mimo". Jenomže jakmile si nasadím manžetu a spustím tlakoměr, udělá se mi zle a začnu hyperventilovat, takže naměřené hodnoty pak logicky lítají od 130/84 do 150/97 a 108 tepů \":?\" Zřejmě to má nějakou souvislost s klaustrofobií, kterou trpím, asi mi vadí ten svíravý pocit na ruce. Ale jak mám tedy poznat, jestli mám vysoký tlak nebo ne?
Musím tedy pro úplnost napsat, že jsem se s několika přestávkami 8 let léčila s depresemi, letos po Novém roce jsem vysadila prášky a cítila se až donedávna poměrně dobře...ale víte, jak je to s depresemi, vyhodíte to dveřmi, vrátí se to oknem \":roll:\" , takže souvislost s mými problémy se rozhodně nedá vyloučit. Zvlášť pokud připočítám v poslední době nechutenství, neustálou únavu, častý průjem, ztuhlé krční svaly...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoký tlak, cholesterol a deprese
PříspěvekNapsal: úte srp 27, 2013 8:12 am 
Offline

Registrován: úte srp 27, 2013 8:00 am
Příspěvky: 5
Dobrý den, chtěl bych poděkovat panu Jardovi, který mi umožnil vložit do fora odkaz na mé webovky ohledně depresí a každodenních otravných stavů \":)\". Popisuji zde své vyléčení z depresí a jak zvládnout každodenní životní trable. Rád bych tímto přispěl lidem, kteří se tím trápí, jako jsem se trápil já. Sám každý, ví, jak jsou tyto stavy duševně bolestivé a že někdy je to opravdu těžké a zoufalé \":)\" Ale vždy je druhá cesta, jenom jí nevidíme \":)\" http://deprese5.webnode.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoký tlak, cholesterol a deprese
PříspěvekNapsal: ned zář 08, 2013 7:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
Maroola píše:
Ahoj všem \":)\"

Chěla bych se zeptat, jestli zde má někdo zkušenosti s fóbií z měření tlaku? Jak se v takovém případě dobrat nějakého vypovídajícího výsledku? V posledních týdnech jsem se necítila dobře - pocity horka, lehká bolest hlavy, téměř neustále zrychlený tep, a celkově takový pocit "mimo". Jenomže jakmile si nasadím manžetu a spustím tlakoměr, udělá se mi zle a začnu hyperventilovat, takže naměřené hodnoty pak logicky lítají od 130/84 do 150/97 a 108 tepů \":?\" Zřejmě to má nějakou souvislost s klaustrofobií, kterou trpím, asi mi vadí ten svíravý pocit na ruce. Ale jak mám tedy poznat, jestli mám vysoký tlak nebo ne?
Musím tedy pro úplnost napsat, že jsem se s několika přestávkami 8 let léčila s depresemi, letos po Novém roce jsem vysadila prášky a cítila se až donedávna poměrně dobře...ale víte, jak je to s depresemi, vyhodíte to dveřmi, vrátí se to oknem \":roll:\" , takže souvislost s mými problémy se rozhodně nedá vyloučit. Zvlášť pokud připočítám v poslední době nechutenství, neustálou únavu, častý průjem, ztuhlé krční svaly...

To máte stejné jako moje manželka, ta vidí tlakoměr a tlak má jako žirafa, ale jinak pochopitelně žádný tlak nemá. Asi nejjednodušší je si tlak prostě neměřit, nebo si nasadit manžetu, koukat třeba půl hodiny do časopisu a pak pouze zmáčknout čudlík. Osobně bych ovšem tlak za daných okolností moc nezkoumal, při uvedených problémech je vysoce pravděpodobné že máte problém s vyčerpáním nadledvinek. To ovšem rozlišíte jinak než měřením tlaku, což v takovém případě představuje stejně nesmyslnou hodnotu, která lítá jak veverka v bubnu. Vyzkoušejte GABU Gamaaminomáselnou kyselinu, která se váže na stejné receptory v mozku jako ty prášky a možná vám pomůže, ale po té uvedené době na práškách asi bude potřeba širší podpora.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: dotaz
PříspěvekNapsal: stř dub 02, 2014 7:48 am 
Offline

Registrován: stř dub 02, 2014 7:36 am
Příspěvky: 1
Zdravím pane Jardo !
Párkrát jsem byl na stránkách zdraví-az zaujala mne jaterní kůra tak jsem ji vyzkoušel 3 krát vše ok vyšlo asi 400 kamenů. Budu s ní pokračovat až kamínky přestanou vycházet. \":)\" Na foru jsem zjistil že jste tady zmiňoval o ředění krve pomocí okurky a cibule . Zajímalo by mně to . Hezký den Zdeněk


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: dotaz
PříspěvekNapsal: stř kvě 07, 2014 8:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
Zdeněkhv píše:
Zdravím pane Jardo !
Párkrát jsem byl na stránkách zdraví-az zaujala mne jaterní kůra tak jsem ji vyzkoušel 3 krát vše ok vyšlo asi 400 kamenů. Budu s ní pokračovat až kamínky přestanou vycházet. \":)\" Na foru jsem zjistil že jste tady zmiňoval o ředění krve pomocí okurky a cibule . Zajímalo by mně to . Hezký den Zdeněk

http://www.zdravi-az.cz/doc/R11_vysoky_tlak.pdf ale určitě na to jde jít i přes draslík, nebo hořčík, případně i další postupy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoký tlak, cholesterol a deprese
PříspěvekNapsal: čtv kvě 08, 2014 7:05 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1950
Tak to je perfektní, hypertonici, máme od p. Zajíčka návod. \":D\"
Co znamená drastické snížení, resp. úprava krevního tlaku do normálu na 1 až 2 dny po absolvování pochoďáku, přitom běžná i fyzicky náročná práce kolem hospodářství nemá žádný efekt. \":roll:\" Asi pohyb spojený s pobytem na slunci (Vitamín D)

Jak mikroby ve střevě ovlivňují úzkost a deprese

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Naposledy upravil Alopat dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
langpair=auto%7Ccs&


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoký tlak, cholesterol a deprese
PříspěvekNapsal: sob čer 07, 2014 8:30 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
[quote="Alopat":3ql9swxp]Tak to je perfektní, hypertonici, máme od p. Zajíčka návod. \":D\"
Co znamená drastické snížení, resp. úprava krevního tlaku do normálu na 1 až 2 dny po absolvování pochoďáku, přitom běžná i fyzicky náročná práce kolem hospodářství nemá žádný efekt. \":roll:\" Asi pohyb spojený s pobytem na slunci (Vitamín D)

Jak mikroby ve střevě ovlivňují úzkost a deprese

Naposledy upravil Jarda dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
langpair=auto%7Ccs&


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoký tlak, cholesterol a deprese
PříspěvekNapsal: úte zář 16, 2014 12:42 am 
Offline

Registrován: ned čer 16, 2013 7:40 pm
Příspěvky: 13
Dobrý večer mám taky pár otázek ohledně srovnání tlaku - manžel věk 53 let, výška 182 cm, váha 115 kg
Minulý rok zjištěna aritmie ( pozdě, už stačila napáchat škody na srdíčku, konkrétně zvětšená levá komora a změny na srdci) vysoký tlak - tehdy 220 na 180, zvýšený cholesterol, nadváha, pravděpodobně prodělal slabou mrtvici - neslyší na jedno ucho
Letos v dubnu provedena katetrizační ablace - nepovedla se a aritmie přetrvává
Manžel bere asi 5 druhů léků - na snížení tlaku, na cholesterol, aritmii, na ředění krve
Od operace v dubnu má neustále průjmy, často říhá - teď nevím jak to napsat ale když si říhne je to jako by hnil za živa
Když jsem to říkala jeho lékařům tak mi každý tvrdí že to léky nemůžou dělat, nicméně ubrali dva druhy léků a změnili lék na ředění krve ovšem nic se nezměnilo \":(\"
Teď k manželovi na vysvětlení - je to člověk který byl až do minulého roku (relativně) zdravý, doktory nepotřeboval, nebral žádné léky - prostě je to člověk který věří tomu že lékaři pacienty léčí, prášky pomáhají a hlavně léčí nemoc, také je trošku pohodlný něco měnit sám na sobě i když musím napsat že jako dlouholetý kuřák dokázal k vůli této nemoci zanechat úplně kouření ze dne na den \":)\" ale :
Už pár týdnů se mu rapidně horšil tlak, měřil hodnoty - 153 na 121, 158 na 109, 157 na 118 atd.
Od středy minulého týdne přešel na dělenou stravu - převážně zelenina, zařadil pití šťáv okurka atd., čaj na tlak - hloh, jmelí, meduňka, srdečník a v pátek melounová monodieta a výsledek - v pátek naměřen tlak 151 na 105 v sobotu ráno už 112 na 89 a večer už obě hodnoty na tlakoměru svítily zeleně 106 na 70 i když aritmii ukazuje stále jsou to pro mě úžasné výsledky \":D\"
Nedělní tlak 115 na 80 a dnes 115 na 84
A teď mé otázky - jestli mohu poprosit o radu - 1. dělala jsem manželovi krkací test ( zatím jen jednou) - krknutí slaboučké po pěti minutách, doplňovat HCL nebo přeměřit raději vícekrát ?????
2. Bylo by asi vhodné vyčistit střevo ale ke klystýru ho asi nepřemluvím \":(\" , je možné zkusit šanku nebo je ještě jiná možnost ?? Narazila jsem na něco jako očista střev anýzem - je to s vrchu nebo jak na to ??
3. Co s pitím - manžel je zvyklí pít hodně, je svářeč, do práce odchází v 5.00 hodin ráno, návrat v 15.00 hodin, pije hodně čaj ( jak jsem tady zjistila je to
nevhodné) jak toto řešit ?? Čerstvé štávy asi nepřichází do úvahy nebo je možné šťávu připravit ráno ????
4. Chleba a pečivo - sní ho celkem dost, hlavně svačinky do práce - čím nahradit pokud není možnost teplé stravy ?
5. Myslím že by bylo vhodné doplnit hořčík, draslík snad pokryjí šťávy s okurek a cibule, co ještě - budu ráda za každou radu - třeba kyselina listová + B6 a B 12, megadávky vitamínu C ?????
6. A poslední : pane Jardo prosím vás myslíte si že se dá uzdravit srdce a a zbavit aritmie ?? Budu moc ráda pokud mi odpovíte popřípadě poradíte co ještě zkusit nebo zařadit, děkuji moc, jinak přeji všem pěkný večer Eva


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoký tlak, cholesterol a deprese
PříspěvekNapsal: úte zář 16, 2014 8:56 am 
Offline

Registrován: ned čer 16, 2013 7:40 pm
Příspěvky: 13
Ještě jsem zapomněla na důležité - manželův vysoký tlak, aritmie atd. určitě souvisí s nesprávnou stravou atd. čili překyselený organismus, dnes by mi měli přijít papírky na měření pH v moči \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoký tlak, cholesterol a deprese
PříspěvekNapsal: úte zář 23, 2014 1:46 pm 
Offline

Registrován: ned čer 16, 2013 7:40 pm
Příspěvky: 13
Přeji pěkný den \":)\"
tak manželovi podávám 20 minut před jídlem a 20 po jídle HCL dvě až 3 kapky do půl deci vody, pokračujem v dělené stravě, ovocné a melounové štávy, okurková mu moc nejede \":(\"
Na začátku dobré - tlak šel pěkně dolů ale teď zase stochu stoupá - 132 - 96, 122 - 94 atd. ten spodní prostě není dobrý \":(\"
S tím hořčíkem - mám od Vás pane Jardo chlorid hořečnatý - ale nevím jak a kolik podávat když manžel skoro pořád průjmuje i bez hořčíku ?????
Asi už taky lezu manželovi na nervy s tím jak pořád hledám co by se ještě dalo, teď jsem třeba zjistila že po jídle pije - no má žízeň když se nají, přeci se nenapije před jídlem, no má to se mnou chudák těžké \":roll:\"
Budu moc ráda když poradíte, moc děkuji Eva Ž.

PS: to měření pH jsem u manžela teď začla ale hodnota 5.6 v 15.30 odpoledne asi není moc dobrá \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoký tlak, cholesterol a deprese
PříspěvekNapsal: sob říj 18, 2014 10:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
ailleyscha píše:
Dobrý večer mám taky pár otázek ohledně srovnání tlaku - manžel věk 53 let, výška 182 cm, váha 115 kg
Minulý rok zjištěna aritmie ( pozdě, už stačila napáchat škody na srdíčku, konkrétně zvětšená levá komora a změny na srdci) vysoký tlak - tehdy 220 na 180, zvýšený cholesterol, nadváha, pravděpodobně prodělal slabou mrtvici - neslyší na jedno ucho
Letos v dubnu provedena katetrizační ablace - nepovedla se a aritmie přetrvává
Manžel bere asi 5 druhů léků - na snížení tlaku, na cholesterol, aritmii, na ředění krve
Od operace v dubnu má neustále průjmy, často říhá - teď nevím jak to napsat ale když si říhne je to jako by hnil za živa
Když jsem to říkala jeho lékařům tak mi každý tvrdí že to léky nemůžou dělat, nicméně ubrali dva druhy léků a změnili lék na ředění krve ovšem nic se nezměnilo \":(\"
Teď k manželovi na vysvětlení - je to člověk který byl až do minulého roku (relativně) zdravý, doktory nepotřeboval, nebral žádné léky - prostě je to člověk který věří tomu že lékaři pacienty léčí, prášky pomáhají a hlavně léčí nemoc, také je trošku pohodlný něco měnit sám na sobě i když musím napsat že jako dlouholetý kuřák dokázal k vůli této nemoci zanechat úplně kouření ze dne na den \":)\" ale :
Už pár týdnů se mu rapidně horšil tlak, měřil hodnoty - 153 na 121, 158 na 109, 157 na 118 atd.
Od středy minulého týdne přešel na dělenou stravu - převážně zelenina, zařadil pití šťáv okurka atd., čaj na tlak - hloh, jmelí, meduňka, srdečník a v pátek melounová monodieta a výsledek - v pátek naměřen tlak 151 na 105 v sobotu ráno už 112 na 89 a večer už obě hodnoty na tlakoměru svítily zeleně 106 na 70 i když aritmii ukazuje stále jsou to pro mě úžasné výsledky \":D\"
Nedělní tlak 115 na 80 a dnes 115 na 84
A teď mé otázky - jestli mohu poprosit o radu - 1. dělala jsem manželovi krkací test ( zatím jen jednou) - krknutí slaboučké po pěti minutách, doplňovat HCL nebo přeměřit raději vícekrát ?????
2. Bylo by asi vhodné vyčistit střevo ale ke klystýru ho asi nepřemluvím \":(\" , je možné zkusit šanku nebo je ještě jiná možnost ?? Narazila jsem na něco jako očista střev anýzem - je to s vrchu nebo jak na to ??
3. Co s pitím - manžel je zvyklí pít hodně, je svářeč, do práce odchází v 5.00 hodin ráno, návrat v 15.00 hodin, pije hodně čaj ( jak jsem tady zjistila je to
nevhodné) jak toto řešit ?? Čerstvé štávy asi nepřichází do úvahy nebo je možné šťávu připravit ráno ????
4. Chleba a pečivo - sní ho celkem dost, hlavně svačinky do práce - čím nahradit pokud není možnost teplé stravy ?
5. Myslím že by bylo vhodné doplnit hořčík, draslík snad pokryjí šťávy s okurek a cibule, co ještě - budu ráda za každou radu - třeba kyselina listová + B6 a B 12, megadávky vitamínu C ?????
6. A poslední : pane Jardo prosím vás myslíte si že se dá uzdravit srdce a a zbavit aritmie ?? Budu moc ráda pokud mi odpovíte popřípadě poradíte co ještě zkusit nebo zařadit, děkuji moc, jinak přeji všem pěkný večer Eva

Tak hodnota pH 5.6 v 15.30 odpoledne opravdu není moc dobrá, určitě by měla být vyšší. Zodpovím pouze něco, nemám tolik času, ale klidně mě můžete zavolat a poladíme vše potřebné.
1)Určitě měřit vícekrát a minimálně jednou týdně si vždy stav překontrolovat. Nicméně podle všeho je to špatně, tedy budete muset HCl, dodávat.
2)Klystýr by byl dobrý, nebo šankaprakšalána, ale funguje i obyčejná epsomská sůl prostě dát do vody a vypít, což způsobí celkem rychle průjem a vyčistí střeva. Rozhodně je nutné dodávat ve velkém laktobacily, bez nich střeva asi nenahodíte.
3)Na pití bohatě vyhovuje čistá voda, ta by mu mnoho věcí patrně upravila.
4)Dají se kupovat chleby rýžové, nebo pohankové, to vidím ještě jako nejmenší zlo.
5)Doplňovat něco odhadem je nesmysl, ideální je mít výsledky krevních testů a dle nich stav deficitů rovnat. Každopádně bych si nechal vyšetřit homocystein, ten mnohdy stojí za srdečním, nebo cévním problémem.
6)Tak určitě ano, měl jsem několik případů, kdy bylo srdce hodně poškozené a za půl roku už v celkem slušném stavu i když nebudu tvrdit, že se dá spravit vždy všechno, ale jde toho spravit hodně.
Hořčík jde mazat na pokožku, tím by se průjem nijak ovlivňovat neměl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoký tlak, cholesterol a deprese
PříspěvekNapsal: ned lis 02, 2014 3:22 am 
Offline

Registrován: ned čer 16, 2013 7:40 pm
Příspěvky: 13
Pane Jardo, moooc děkuji za odpověď \":D\"
Napíšu jak pokračuje léčba - mimo prášky na vysoký tlak a aritmii bere manžel omega3 mastné kyseliny, pije čerstvé štávy z ovoce a zeleniny, hlavně okurky, dělenou stravu, hodně vody, čaj na vysoký tlak, procházky v přírodě
Po kontrole v Třinci ( kterou měl minulý týden) kde svému ošetřujícímu lékaři popovídal o tom jaká jsem čarodějnice, do čeho všeho ho nutím, popovídal i o draslíku, šťávování atd. se mu dostalo velké pochvaly, doktor byl velice spokojen s výsledky vyšetření, pochválil ho za nekouření, za změnu stravování atd. dokonce mu řekl že ho bude dávat ostatním pacientům za vzor \":D\"
Paradoxně až tato pochvala od doktora mého muže nakopla natolik že konečně pochopil že se nedá spoléhat jen na léky - jak jsem psala, je to člověk který do minulého roku navštěvoval lékaře pouze k vůli pracovním a preventivním prohlídkám, byl zdráv a doktory nepotřeboval, takže se nikdy nesetkal s tím že doktor neví co s ním, považuje ho za simulanta atd. ( já s tímto bohužel zkušenosti mám, ale naučilo mne to nespoléhat se na jiné, hledat vlastní cestu atd. \":)\" )
Díky tomu si dnes manžel dělá šťávy sám a rád ( změnil přístup \":)\" ) našel a objednal si nový lepší odštavovač,čte si o RAW stravování a vážně uvažuje o tom že to zkusí, koupil se mlýnek na lněná semena, peče se ( alespoň) kváskový domácí chléb, atd. \":)\"
Přestal úplně kouřit normální i el. cigarety, úplně omezil sladkosti - oplatky, čokoládky atd. slané sušenky
A výsledek - tlak se hodně zlepšil, aritmie občas tlakoměr ukáže že je v pořádku, trávení se zlepšilo, průjmy skoro nejsou, nadýmání občas
Celkem si umím představit o co by byl výsledek lepší pokud by manžel dokázal praktikovat očistu střev, pravidelné dodávání HCL, úplnou změnu stravy, občasné hladovky \":)\" ale snad se k tomu postupem doby také dopracujem.
Pane Jardo díky vám za Vaší práci a pevně věřím že se díky Vaším stránkám dopracujem k ještě lepším výsledkům. A samozřejmě pokud budu moci ráda využiji toho že Vám mohu zavolat a požádat o další rady \":)\" Děkuji moc a přeji pěkné dny Eva ž.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 115 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz