Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 4:33 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 115 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vysoký tlak, cholesterol a deprese
PříspěvekNapsal: sob pro 06, 2014 11:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
ailleyscha píše:
Pane Jardo, moooc děkuji za odpověď \":D\"
Napíšu jak pokračuje léčba - mimo prášky na vysoký tlak a aritmii bere manžel omega3 mastné kyseliny, pije čerstvé štávy z ovoce a zeleniny, hlavně okurky, dělenou stravu, hodně vody, čaj na vysoký tlak, procházky v přírodě
Po kontrole v Třinci ( kterou měl minulý týden) kde svému ošetřujícímu lékaři popovídal o tom jaká jsem čarodějnice, do čeho všeho ho nutím, popovídal i o draslíku, šťávování atd. se mu dostalo velké pochvaly, doktor byl velice spokojen s výsledky vyšetření, pochválil ho za nekouření, za změnu stravování atd. dokonce mu řekl že ho bude dávat ostatním pacientům za vzor \":D\"
Paradoxně až tato pochvala od doktora mého muže nakopla natolik že konečně pochopil že se nedá spoléhat jen na léky - jak jsem psala, je to člověk který do minulého roku navštěvoval lékaře pouze k vůli pracovním a preventivním prohlídkám, byl zdráv a doktory nepotřeboval, takže se nikdy nesetkal s tím že doktor neví co s ním, považuje ho za simulanta atd. ( já s tímto bohužel zkušenosti mám, ale naučilo mne to nespoléhat se na jiné, hledat vlastní cestu atd. \":)\" )
Díky tomu si dnes manžel dělá šťávy sám a rád ( změnil přístup \":)\" ) našel a objednal si nový lepší odštavovač,čte si o RAW stravování a vážně uvažuje o tom že to zkusí, koupil se mlýnek na lněná semena, peče se ( alespoň) kváskový domácí chléb, atd. \":)\"
Přestal úplně kouřit normální i el. cigarety, úplně omezil sladkosti - oplatky, čokoládky atd. slané sušenky
A výsledek - tlak se hodně zlepšil, aritmie občas tlakoměr ukáže že je v pořádku, trávení se zlepšilo, průjmy skoro nejsou, nadýmání občas
Celkem si umím představit o co by byl výsledek lepší pokud by manžel dokázal praktikovat očistu střev, pravidelné dodávání HCL, úplnou změnu stravy, občasné hladovky \":)\" ale snad se k tomu postupem doby také dopracujem.
Pane Jardo díky vám za Vaší práci a pevně věřím že se díky Vaším stránkám dopracujem k ještě lepším výsledkům. A samozřejmě pokud budu moci ráda využiji toho že Vám mohu zavolat a požádat o další rady \":)\" Děkuji moc a přeji pěkné dny Eva ž.

To jsem rád, že vám moje znalosti pomáhají a klidně se podle potřeby ozvěte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Vysoky krevni Tlak
PříspěvekNapsal: pát srp 12, 2016 9:24 pm 
Offline

Registrován: pát srp 12, 2016 8:43 pm
Příspěvky: 1
Dobry den Jardo,
Dostal jsem na vas tip od pritele.
Trpim vysokym tlakem jiz 10 let . Od 19ti let. Zkusil jsem uz Mnoho cest jako akupunkturu.protoze Tlak Se mi objevil Po zavedeni piercingu v oblasti oboci.(nevim jestli pouze shoda nahod)akupunktura ani alternativni medicina nepomohli. Natoz bezny doktor. Bral jsem kombinace spousty prasku, ktere skoro nepomohli a trpel jsem Po nich zavratemi a neprijemnymi stavy.ted kdyz prasky jiz temer 3 roky neberu, protoze mi prislo Ze Se problem vyrazne nezhorsil.ovsem vim Ze neni dobre Si s tlakem zahravat.nekdy Mam Tlak celkem fajn 130/80 ale spise Se pohybuje vyse okolo 160/95 nekdy.Kdyz mi na Tlak prisli drzel jsem diety bez soli nekorenit a nejist smazene veci a Hodne aerobni aktivity atd. Vse co jsem Se vse mozne docetl. Nic nepomohlo. Jsem sportovni postavy s obezitou to nesouvisi Snad.posledni dobou mi prijde Ze mi penni moc,Tak asi neco zle v Tele?delal jsem Si plivaci test na kvasinky v Tele a taky nevysel dobre. Taky Se mi obcas zamota hlava treba Po jidle. Brouzdal jsem tady na foru a pevne Doufam Ze Se najde I mala rada pro me :-/.... Uz nevim kam Se obratit. Preji krasny den ! Honza .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoky krevni Tlak
PříspěvekNapsal: sob srp 13, 2016 7:24 am 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Mohu sdělit svou osobní zkušenost?
Téměř dvouleté zaměstnání, které se vyvinulo z počátečního okouzlení a radost v permanentně pociťovaný stres a nepohodlí, mělo již po prvním roce ten důsledek, že jsem se díky vysokému tlaku doslova motal, případně se budil zpocený, někdy jsem měl až křeče. Zhoršené vidění - průvodní jev, ranní zvracení atd. Nedalo se to vydržet. Prášky pomohly, srovnaly to na přijatelnou mez (nikoliv moc dobrou). Co ale bylo vůbec nejlepší rozhodnutí - výpověď.
Po půl roce v podstatě srovnání do každodenního normálu (s prášky), po třičtvrtě roce prášky vysazeny a již se nevrátí.
Jednoznačná příčina byl tedy stress, osobně pociťované nepohodlí, pocit nesmyslnosti konání, nevhodný způsob života, nedobré vztahy.
Nezbytné změny v životě - odmítnutí zdrojů nepohodlí, důraz na osobní zájmy, na svou osobnost, svůj temperament, svůj metabolismus, svůj styl života - od jídla a pití přes životní rytmus, životosprávu, ku třeba i správné hudbě, čtení dobrých knih, aktivnímu provozování sobě milých věcí, stýkání se s milými lidmi atd.
Zapátrej u sebe (nic ti nevnucuji).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoky krevni Tlak
PříspěvekNapsal: ned srp 21, 2016 3:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
Honzik87 píše:
Dobry den Jardo,
Dostal jsem na vas tip od pritele.
Trpim vysokym tlakem jiz 10 let . Od 19ti let. Zkusil jsem uz Mnoho cest jako akupunkturu.protoze Tlak Se mi objevil Po zavedeni piercingu v oblasti oboci.(nevim jestli pouze shoda nahod)akupunktura ani alternativni medicina nepomohli. Natoz bezny doktor. Bral jsem kombinace spousty prasku, ktere skoro nepomohli a trpel jsem Po nich zavratemi a neprijemnymi stavy.ted kdyz prasky jiz temer 3 roky neberu, protoze mi prislo Ze Se problem vyrazne nezhorsil.ovsem vim Ze neni dobre Si s tlakem zahravat.nekdy Mam Tlak celkem fajn 130/80 ale spise Se pohybuje vyse okolo 160/95 nekdy.Kdyz mi na Tlak prisli drzel jsem diety bez soli nekorenit a nejist smazene veci a Hodne aerobni aktivity atd. Vse co jsem Se vse mozne docetl. Nic nepomohlo. Jsem sportovni postavy s obezitou to nesouvisi Snad.posledni dobou mi prijde Ze mi penni moc,Tak asi neco zle v Tele?delal jsem Si plivaci test na kvasinky v Tele a taky nevysel dobre. Taky Se mi obcas zamota hlava treba Po jidle. Brouzdal jsem tady na foru a pevne Doufam Ze Se najde I mala rada pro me :-/.... Uz nevim kam Se obratit. Preji krasny den ! Honza .

Tak jedna možnost je stres jak popisuje člen martina72, to musíte vědět sám jak na tom jste v tomto ohledu a stres je potřeba jednoznačně odstranit za každou cenu. Další možností pokud by nešlo o stres je napíchnutí nějaké energetické dráhy tím piercingem, před tím každého varuji, jedná se o poměrně častý problém, že takováto blbost spustí nějakou negativní reakci a špatně se to řeší. Kovové předměty v energetické dráze jsou schopny silně ovlivnit proudění energie, což může mít fatální důsledky. Jinak se dá krevní tlak docela snadno seřídit do normálu srovnáním deficitů minerálů které tlak ovlivňují tedy hořčíku, případně i draslíku, ale s draslíkem opatrně a dodávat pouze v případě jednoznačného deficitu. Hořčík prakticky není možné předávkovat, tedy tam se bát nemusíte. Teoreticky se problém může odvíjet i od špatně navolené stravy, kdy nestravitelné složité sacharidy zanášejí celé tělo a pumpa pak musí docela zabrat. Osobně bych upravil ve stravě poměr omega mastných kyselin ve prospěch omega 3 mastných kyselin, které výborně snižují vysoký cholesterol a také krevní tlak, zvláště při současném dodávání vyšších dávek koenzymu Q10. Každopádně váš dotaz neposkytuje dostatek potřebných informací, abych mohl přesněji odpovědět, ale klidně mě můžete zavolat a probereme to.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoký tlak, cholesterol a deprese
PříspěvekNapsal: sob led 07, 2017 12:13 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
Dobrý den, prosím o radu. Jednou když jsem držela jednodení hladovku o vodě, tak mi bylo divně, závratě, rozmazané vidění, silná bolest hlavy. Nejdřív jsem si myslela, že se tělo čistí ale pak mě napadlo změřit si tlak a byl 160/105. Přerušila jsem hladovku a najedla se a tlak šel dolů. Jsem zvyklá snídat až kolem 9té hodiny a tlak ráno opět vysoký, přes den v pořádku, jen když mám větší pauzu mezi jídly, tak opět leze nahoru. Nevím není-li to nějaká stresová reakce organismu. Nechce se mi cpát se celý den.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoký tlak, cholesterol a deprese
PříspěvekNapsal: sob led 07, 2017 3:45 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Dagmara píše:
Dobrý den, prosím o radu. Jednou když jsem držela jednodení hladovku o vodě, tak mi bylo divně, závratě, rozmazané vidění, silná bolest hlavy. Nejdřív jsem si myslela, že se tělo čistí ale pak mě napadlo změřit si tlak a byl 160/105. Přerušila jsem hladovku a najedla se a tlak šel dolů. Jsem zvyklá snídat až kolem 9té hodiny a tlak ráno opět vysoký, přes den v pořádku, jen když mám větší pauzu mezi jídly, tak opět leze nahoru. Nevím není-li to nějaká stresová reakce organismu. Nechce se mi cpát se celý den.

K te hladovce. Na zacatku pustu je dobry dat nejakou ocistu strev. Silna bolest hlavy by mohla znamenat, ze jsi ocistu strev nedelala. Jinak normalne aspon pri delsich pustech jde tlak naopak silne dolu. To mam overeny na nekolika lidech. Pust je asi nejlepsi lek i prevence temer na vsechno, takze by byla skoda nepokracovat. Doporucoval bych zkusit to znovu, ale dat pred tim sanku nebo aspon klystyry nebo nejak jinak vyprazdnit streva. Ten vyssi tlak fakt mohl byt z nejakeho stresu, mozna i kvuli te bolesti hlavy, nevim. Ale predpokladam, ze priste budes mit tlak normalni a naopak, jak byva pri hladovkach, nizsi. Ja zrovna pustuju 5. den, prvni 4 dny suchy pust bez vody a ted od rana s vodou. A je to celou tu dobu nadherny pocit s naprosto cistou hlavou.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoký tlak, cholesterol a deprese
PříspěvekNapsal: sob led 07, 2017 9:31 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
pv33 píše:
K te hladovce. Na zacatku pustu je dobry dat nejakou ocistu strev. Silna bolest hlavy by mohla znamenat, ze jsi ocistu strev nedelala. Jinak normalne aspon pri delsich pustech jde tlak naopak silne dolu. To mam overeny na nekolika lidech. Pust je asi nejlepsi lek i prevence temer na vsechno, takze by byla skoda nepokracovat. Doporucoval bych zkusit to znovu, ale dat pred tim sanku nebo aspon klystyry nebo nejak jinak vyprazdnit streva. Ten vyssi tlak fakt mohl byt z nejakeho stresu, mozna i kvuli te bolesti hlavy, nevim. Ale predpokladam, ze priste budes mit tlak normalni a naopak, jak byva pri hladovkach, nizsi. Ja zrovna pustuju 5. den, prvni 4 dny suchy pust bez vody a ted od rana s vodou. A je to celou tu dobu nadherny pocit s naprosto cistou hlavou.

Děkuji ale již jsem dělala i čtyřdenní půst i s klystýry a problém nebyl. Ta hlava bolela od toho tlaku a ve stesu nejsem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoký tlak, cholesterol a deprese
PříspěvekNapsal: sob led 07, 2017 11:42 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Dagmara píše:
Děkuji ale již jsem dělala i čtyřdenní půst i s klystýry a problém nebyl. Ta hlava bolela od toho tlaku a ve stesu nejsem

To, ze nebyl problem pri ctyrdennim pustu s klystyry je normalni. Jen by mne zajimalo, jestli jste delala klystyry nebo nejakou ocistu strev pred tim jednodennim pustem, kdy problemy byly.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoký tlak, cholesterol a deprese
PříspěvekNapsal: sob led 21, 2017 9:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
Dagmara píše:
Dobrý den, prosím o radu. Jednou když jsem držela jednodení hladovku o vodě, tak mi bylo divně, závratě, rozmazané vidění, silná bolest hlavy. Nejdřív jsem si myslela, že se tělo čistí ale pak mě napadlo změřit si tlak a byl 160/105. Přerušila jsem hladovku a najedla se a tlak šel dolů. Jsem zvyklá snídat až kolem 9té hodiny a tlak ráno opět vysoký, přes den v pořádku, jen když mám větší pauzu mezi jídly, tak opět leze nahoru. Nevím není-li to nějaká stresová reakce organismu. Nechce se mi cpát se celý den.

Tento stav vzniká pokud nadlevinky nedávají dost kortizolu a pak jako náhradní hormon začnou valit adrenalin, což má za následek prakticky okamžité zvýšení tlaku, někdy doprovázené i tlakem na hrudi, bušením srdce a mohou být i jiné blbé stavy, které odezní téměř okamžitě s najedením, nebo nejdéle do 20 minut po jídle. To je také jeden z hlavních důvodů proč lidé s adrenální únavou mají velký problém s prováděním půstů a jakoukoliv vyšší zátěží i duševní pokud nejedí 5x denně a navíc docela dobře vyvážené jídlo. Obecně se také radí najíst se nejdéle do hodiny po probuzení, aby se ten adenalin zbytečně nestartoval hned po ránu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoký tlak, cholesterol a deprese
PříspěvekNapsal: pát čer 08, 2018 4:01 pm 
Offline

Registrován: pát čer 08, 2018 10:44 am
Příspěvky: 585
Těm kdo pátrají po biochemických kořenech svých problémů by mohlo pomoci toto:
Deprese, panické ataky a další psychiatrické poruchy - psychiatr Walsh analýzou tisíců pacientů stanovil typické mechanismy biochemických příčin těchto potíží:

A) problémy souvisí s rozhašeným „metylačním cyklem“
i. Nedostatečně výkonný methylační cyklus (undermethylators): Příznaky histamin nad 70 ng/ml, zabírají jim léky typu inhibitory serotoninu (SSRI), v těle deficit zinku i mědi, vysoká hladina homocysteoinu a histaminu. Nízká hladina B6. Někomu foláty pomáhají, někomu škodí.

ii. nedostatek folátů, nadměrně výkonný methylační cyklus (overmethylators): histamin pod 40ng/ml, SSRI nezabírají, protože serotoninu je nadbytek (mohou prý podporovat sebevražedné tendence), v těle deficit zinku, nadbytek mědi a další. Pomoci by měly foláty, B3 a B12.

B). problémy způsobuje abnormální (vysoká) hladina mědi, respektive špatný poměr měd/zinek – může k tomu dojít jak u undermethylátora, tak u overmethylátora. Kořeny lze hledat často v dlouhodobém stresu (nadměrná spotřeba zinku) a ten je potřeba vyřešit. Jednou z indícií je nespavost, podivné dlouhodobé multisystémové zdravotní problémy, snížená funkce štítné žlázy, candida, potíže naznačující že by něco mohlo být s játry nebo i ledvinami, změna stravovacích návyků, ztráta chuti na sex, poruchy erekce. Další příznaky viz Wilsonova choroba.
Moje hypotéza: je-li vám po zinku nevolno, trpíte deficitem zinku a potenciálně nadbytkem mědi.

C) Pyrrolurie. – mimo jiné nedostatek B6 a často i zinku, nakonec Pyrolurie vede i na poruchu metylačního cyklu; umí ji vyvolat i některé infekce.

D) Těžké a toxické kovy olovo/rtuť/kadmium/arsen
Zdroj, mimo jiné: https://www.walshinstitute.org/uploads/ ... n_pp_2.pdf

Už ne podle Walshe, ale podle Hoffera a jeho následovníků a experimentů s B3:

E. Nedostatek trypopthanu. Tryptophan slouží k produkci serotoninu (nedostatek=deprese) a ten zase k produkci melatoninu (nedostatek=nespavost), snižuje hladinu LDL cholesterolu a zvyšuje hladinu HDL cholesterolu. Tzn. vysoký cholesterol může indikovat nedostatek niacinu ve formě nicotinic acid, protože je v těle zánět a tryptophan je spotřebováván na tvorbu niacinu. L-Trypopthan požírá Borelka, která s jeho pomocí předstírá, že je tělu vlastní. Borelka taky tlumí produkci D-Trypoptan, který slouží k produkci niacinu (Nicotinic acid). Niacin tlumí záněty.
------------

Sklony k B) jsou u žen a vegetariánů. Doporučil bych test z vlasů a tam se uvidí co je rozhašené. Z krve se možná pozná málo zinku, měď se z krve pozná málokdy.
Zde zmíněný piercing - pokud je piercing měděný ... a umíte anglicky, tak: https://coppertoxic.com/

Máte-li předepsané léky, tak pozor na interakci doplňků s léky.
------
Snad to někoho pomůže nasměrovat. Jardovy rady jsou vynikající, ovšem když si najdete kde mají potíže základ, tak bude cesta k nápravě méně klikatá.


Naposledy upravil pefi dne pát čer 08, 2018 10:45 pm, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoký tlak, cholesterol a deprese
PříspěvekNapsal: pát čer 08, 2018 9:50 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1950
pro pefi: Ano, je to tak, můžete rovnat hormony, nutričně vyvažovat minerály a aminokyseliny nebo si udělat univerzální odčervovací kůru. Varovným znamením, že je organismus napaden, bývá ceruroplasmin, chudokrevnost, kolísání krevního tlaku, vysoký cholesterol a homocystein a celkově se to projevuje jako hormonální rozvrat a po určité době jako konkrétní choroby.

Vyrovnání mědi za pomoci ceruloplasminu pro zdraví štítné žlázy
http://www.mirapa.cz/vyrovnani-medi-za-pomoci-ceruloplasminu-pro-zdravi-stitne-zlazy/

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Naposledy upravil Alopat dne čtv říj 31, 2019 12:41 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoky krevni Tlak
PříspěvekNapsal: pon črc 23, 2018 11:50 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Prosím Vás,

vysoký krevní tlak lze snížit pomocí draslíku a hořčíku? Nebo se ještě k tomu musí přidat omega 3 (sirnou patlaninu) a srovnat hormony? Už to tu čtu dlouho a nemohu se dočíst, co je hlavní příčinou. Ten vysoký tlak se týká mého otce, přemýšlela jsem, že mu doporučím epsomskou sůl. Otec má problémy s nadledvinovou únavou, nevím, jestli doplňování draslíku je z toho důvodu vhodné.

Moc děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoky krevni Tlak
PříspěvekNapsal: úte črc 24, 2018 7:24 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Prosím Vás,

vysoký krevní tlak lze snížit pomocí draslíku a hořčíku? Nebo se ještě k tomu musí přidat omega 3 (sirnou patlaninu) a srovnat hormony? Už to tu čtu dlouho a nemohu se dočíst, co je hlavní příčinou. Ten vysoký tlak se týká mého otce, přemýšlela jsem, že mu doporučím epsomskou sůl. Otec má problémy s nadledvinovou únavou, nevím, jestli doplňování draslíku je z toho důvodu vhodné.

Moc děkuji.

Tak hořčík určitě, draslík se může vyzkoušet, srovnat hormony je velice vhodné a asi by to chtělo minimálně základní odmoření od malých šmejdů. Draslík nemusí nutně vyvolávat problém záleží na výsledku vlasové analýzy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoky krevni Tlak
PříspěvekNapsal: úte črc 24, 2018 11:24 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1950
krasnagadgetka píše:
Prosím Vás,

vysoký krevní tlak lze snížit pomocí draslíku a hořčíku? Nebo se ještě k tomu musí přidat omega 3 (sirnou patlaninu) a srovnat hormony? Už to tu čtu dlouho a nemohu se dočíst, co je hlavní příčinou. Ten vysoký tlak se týká mého otce, přemýšlela jsem, že mu doporučím epsomskou sůl. Otec má problémy s nadledvinovou únavou, nevím, jestli doplňování draslíku je z toho důvodu vhodné.

Moc děkuji.

Asi proto, že na takováto zjištění si každý musí přijít sám nebo si vědomosti zaplatit.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vysoky krevni Tlak
PříspěvekNapsal: ned dub 07, 2019 10:08 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Nechala jsem si dělat krevní testy a mám problém s cholesterolem:

serum triglyceridy - 0,72 mmol/l
serum HDL cholesterol - 0,79 mmol/l
serum LDL cholesterol - 2,9 mmol/l
HDL cholesterol - 3,21 mmol/l
Celkový cholesterol HDL poměr - 5,1

Jak mohu prosím zvýšit ten HDL cholesterol, stačí do stravy přidat více omega 3? Nebo je problém jinde?
Moc děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 115 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz