Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 1:35 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 119 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte bře 22, 2016 2:55 pm 
Offline

Registrován: pon črc 12, 2010 10:15 pm
Příspěvky: 53
To, co člověka omezuje, tak přece nemusí dělat.K tomu žádné vyšší já nepotřebuji. Je to jen a jen na něm, jak se rozhodne dál. To co omezuje tebe, nemusí omezovat jiné..Ale stejně žiješ na planetě s jinými lidmi a to určitá omezení stejně vyžaduje, nemůžeš si dělat co chceš.Co se ale týče stravy a jak si život uspořádáš, jak se budeš vzdělávat, založíš si rodinu nebo ne, je na tobě, omezuj se či neomezuj v tomto směru dle libosti a dle tvé potřeby.To, že jsi si koupil škodlivé brambůrky, tě tvé vyšší já špatně nasměrovalo a poradilo ne? Co s tím budeš dělat?Kdyby ti poradilo někoho zabít, taky bys to udělal?Přece se nebudeš omezovat, že? \":mrgreen:\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 22, 2016 3:26 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
AlikAlik píše:
To, co člověka omezuje, tak přece nemusí dělat.K tomu žádné vyšší já nepotřebuji. Je to jen a jen na něm, jak se rozhodne dál. To co omezuje tebe, nemusí omezovat jiné..Ale stejně žiješ na planetě s jinými lidmi a to určitá omezení stejně vyžaduje, nemůžeš si dělat co chceš.Co se ale týče stravy a jak si život uspořádáš, jak se budeš vzdělávat, založíš si rodinu nebo ne, je na tobě, omezuj se či neomezuj v tomto směru dle libosti a dle tvé potřeby.To, že jsi si koupil škodlivé brambůrky, tě tvé vyšší já špatně nasměrovalo a poradilo ne? Co s tím budeš dělat?Kdyby ti poradilo někoho zabít, taky bys to udělal?Přece se nebudeš omezovat, že? \":mrgreen:\"

Nesmysl, jsi v symbióze se svým vyšším já, pokud ti nepošle myšlenku: Běž něco sníst, tak nic jíst nebudeš.
Ano každý to má jinak naprogramované, já chci mít co nejméně omezujících programů a chci obcházet to co jde, následkem toho využiju svůj potenciál co nejvíce..
Můžu si dělat co chci a to si taky dělám, pomáhá mě moje vyšší já, pomalu mě přenastavuje a já se tak zbavuju strachu..
Brambůrky škodlivé? BIO kvalita, jen to byla špatná šarže.
http://www.zdravapotravina.cz/snacky/ke ... z-alnatura

Nebudu s tím dělat nic.

Pokud mě nastaví, že mám někoho zabít, tak ho budu muset zabít, protože je to program a nedokážu obejít něco co programuje vyšší já, zkoušel jsem to, a nejde mě to, je to tak silné, že podlehnu.

Vysvětlení: Program vrah

Pokud je potřeba zažít zkušenost vraždy, tak to probíhá následovně:
1.Vyšší já ti nastaví na někoho nasranost či nenávist či potřebu mu fyzicky ublížit, lze různě kombinovat.
2.Přihraje situaci, kdy potkáš člověka co ho máš zabít.
3.Situace se uskuteční tak, aby jsi byl uměle přinucen dotyčného z nějakého důvodu či bez důvodu zabít.
4.Dotyčného zabiješ a čerpáš prožitky spojené s programem VRAH.
5.Program VRAH se rozvíjí dál dle potřeby.
6.Člověk se vypořádává s prožitkem, že zabil člověka různě, dle potřeby získání prožitku.
7.Následky se různě kombinují, jsi usvědčen z vraždy či nejsi, jsi na útěku či jsi ve vazbě,nikdy nejsi odhalen či jsi hned atd.
8.Program VRAH je pouze podprahový příkaz na čerpání určitého druhu zážitku a to je vše.
9.Ve skutečnosti je i program VRAH velký KLAM a ono se nic nestalo, nikdo neumřel a tvoje vyšší já oklamalo samo sebe ve fyzickém těle.
10.Realita je podvod, něco jako počítačová hra, která je tak precizní, že nevíš že ji hraješ, ale je to jen hra, nikdo neumírá a nikdo není vrah.

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 23, 2016 10:01 pm 
Offline

Registrován: pon črc 12, 2010 10:15 pm
Příspěvky: 53
Píšeš, že každý to má jinak naprogramované, chceš mít co nejméně omezujících programů a chceš obcházet to co jde - myslíš tím třeba § a zákony? následkem toho chceš využít svůj potenciál co nejvíc.Tím myslíš co?Že chceš mít větší sílu, chceš více sportovat, nebo malovat obrazy a chceš v tom vynikat lépe než ostatní?Když se budeš snažit, tak můžeš být lepší.
Můžeš si dělat co chceš a to taky děláš, pomáhá ti tvoje vyšší já, pomalu tě přenastavuje a ty se tak zbavuješ strachu..čeho se bojíš? Musel ti asi v životě někdo hodně ublížit a ponižovat tě.
Pokud ti tvé vyšší já nastaví, že máš někoho zabít, tak ho budeš muset zabít, protože je to program a nedokážeš obejít něco co programuje vyšší já.Uvědom si ale, že nejseš v počítačové hře!
No a tak si myslím, že věřící lidé mají také nastavený program, kterého se ale zbavit nechtějí, vyhovuje jim takový, jaký je a jací jsou.Lidé jsou jako roboti, naprogramovaní už od malička a pomale od narození.Ten program si nastavují sami podle života, který prožijí, je to program podle jejich životních zážitků.Uchovávají si hezké i špatné. To špatné jde z programu zpravidla odstranit velmi zle.Začínají většinou změnou stravy jako ty. Myšlení by se mělo lepší stravou a výživou měnit k lepšímu, tj. začínáš třeba lidem odpouštět to, co jsi nikdy dříve odpustit nechtěl a tím už program měníš, že odpouštíš a tyto negativa z programu vymažeš.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 23, 2016 10:08 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Zdá se, že si moc nerozumíte, byť jste na stejné lodi. Každý mluví jiným jazykem. Přitom - čteno mezi řádky - je to to samé. Dle mého soudu - nejste vepři \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 24, 2016 6:23 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
AlikAlik píše:
Píšeš, že každý to má jinak naprogramované, chceš mít co nejméně omezujících programů a chceš obcházet to co jde - myslíš tím třeba § a zákony? následkem toho chceš využít svůj potenciál co nejvíc.Tím myslíš co?Že chceš mít větší sílu, chceš více sportovat, nebo malovat obrazy a chceš v tom vynikat lépe než ostatní?Když se budeš snažit, tak můžeš být lepší.
Můžeš si dělat co chceš a to taky děláš, pomáhá ti tvoje vyšší já, pomalu tě přenastavuje a ty se tak zbavuješ strachu..čeho se bojíš? Musel ti asi v životě někdo hodně ublížit a ponižovat tě.
Pokud ti tvé vyšší já nastaví, že máš někoho zabít, tak ho budeš muset zabít, protože je to program a nedokážeš obejít něco co programuje vyšší já.Uvědom si ale, že nejseš v počítačové hře!
No a tak si myslím, že věřící lidé mají také nastavený program, kterého se ale zbavit nechtějí, vyhovuje jim takový, jaký je a jací jsou.Lidé jsou jako roboti, naprogramovaní už od malička a pomale od narození.Ten program si nastavují sami podle života, který prožijí, je to program podle jejich životních zážitků.Uchovávají si hezké i špatné. To špatné jde z programu zpravidla odstranit velmi zle.Začínají většinou změnou stravy jako ty. Myšlení by se mělo lepší stravou a výživou měnit k lepšímu, tj. začínáš třeba lidem odpouštět to, co jsi nikdy dříve odpustit nechtěl a tím už program měníš, že odpouštíš a tyto negativa z programu vymažeš.

Každý zažívá jiný svět, jinou realitu, podle svého nastavení, ikdyž jsi ve společné realitě a vypadá to stejně, tak to není stejné, je to jiné, ani horší ani lepší, ale jiné.

Obcházet se dá spousta věcí, jak to udělat ví jenom tvoje vyšší já, nikdo jiný.

Pokud máš v něčem vynikat, nastaví se ti program a ty to zažíváš ve fyzickém těle.

Já se nejvíc asi bojím, že mě něco velmi nepříjemného provede moje vyšší já, protože vím co umí, tak to je můj asi největší strach, ale říká mě často, že mě nic neprovede, tak snad to bude v pohodě.

Dám ti příklad jak vypadá zbavit se strachu:
Je to asi 2 roky zpět, chodil sem standartně do práce.
Měl sem volno asi 4 dny a pak sem měl jít do práce, ale moje vyšší já mě drželo doma dalších 9 dnů co jsem měl pracovat.
Mezitím mě volal stavbyvedoucí a pak ředitel firmy.
Nezvedl sem telefon a ignoroval to.
Po 9 dnech volna, které mě udělalo moje vyšší já jsem jel do práce vlakem.
Přišel jsem do práce a všichni se ptali co se děje a proč sem nebyl v práci, ignoroval jsem je.
Přišel stavbyvedoucí a říká: Kdes byl?
Odpovídám: Měl sem volno.
Stavbyvedoucí: Já si to nepamatuju, že bys sis ho nahlásil.
Odpovídám: Měl sem volno.
Stavbyvedoucí: Ok dobře napíšu ti volno.

Další příklad:
Matka: Umyj mě nádobí.
Já: Teď nemám čas, ale za 2 hodiny to umyju.
Matka: Umyj to hned.
Já: Za 2 hodiny.
Matka: Proč to nechceš umýt teď?
Já: Teď nemám čas za 2 hodiny.
Matka: Já to chci hned.
Já: Pokud ti nestačí že to umyju za 2 hodiny a chceš to hned , tak si to umyj sama.
Matka: Proč bych to měla umývat, umyj to ty a hned.
Já: Nebudu to dělat.
Matka: Proč?
Já: Nebudu to dělat, konec diskuze.

A ty jsi uvědom, že jsi v nejdokonalejší počítačové hře jakou si ani nedovedeš představit !!!

Všechno, úplně všechno bez výjimky,neexistuje žádná výjimka, je klam (iluze).

Lidi si nic nenastavují to nastavuje tvoje vyšší já, věříš klamu, viz podtržená věta nahoře.
Špatné a dobré neexistuje viz podtržená věta nahoře.

Nikdo jiný než tvoje vyšší já ti nedokáže podávat přesné infomace, vyšší já není chycené v pasti klamu (iluze), ale je samo tím klamem (mimo prostor a čas- to si lidská mysl nedokáže představit).

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Naposledy upravil roztomily.medvidek dne čtv bře 24, 2016 6:33 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 24, 2016 6:32 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
To s tou maminkou je trošku přitažené za vlasy, protože jde o společnou domácnost a věci se tam dělají s předstihem a dobrovolně, s vědomím, že to je pro druhé - což dělá člověku radost. Trošku si to společné pohřbil tím, jak jsi postavil ty figury ve scénce - jako´že jdou proti sobě. To je v rodině absurdní a nesmí to tak být.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 24, 2016 6:44 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
martina72 píše:
To s tou maminkou je trošku přitažené za vlasy, protože jde o společnou domácnost a věci se tam dělají s předstihem a dobrovolně, s vědomím, že to je pro druhé - což dělá člověku radost. Trošku si to společné pohřbil tím, jak jsi postavil ty figury ve scénce - jako´že jdou proti sobě. To je v rodině absurdní a nesmí to tak být.

Maminka je chycená v pasti klamu a neví o tom (já o tom vím a můžu to obcházet), zažívá jinou realitu než já podle svého nastavení.

Nic se nedělá dobrovolně, ale podle nastavených programů.

Dělat lidem radost je program, nezapomeň že je všechno klam.

Nikdo proti sobě nešel, byla to sehraná scénka vyšších já, kdy já jsem předem věděl, že to dělat nemusím, když nebudu chtít, protože mě
moje vyšší já u toho říkalo toto: Klídek, to jsme my.

To jsme my znamená toto:

Já a jakýkoliv člověk kterého potkám se už dávno známe na úrovni energie (duše, boha, vyššího já atd.), to že si to nepamatuju nezmanená nic, protože stačí vědět že: Všichni jsou jedno a jedno je všichni, bez rozdílu.
Takže se není čeho bát, protože veškerou interakci (scénky) domlouvá moje vyšší já s ostatníma o kterých už vím a navíc jsem stále na
příjmu se svým vyšším já, které mě pomáhá asi víc než si dokážu představit.

Dneska mě třeba řekl, že mě udělá krásný orgasmus bez práce a snahy, nevím jak to dělá asi nějak energeticky, ale dokáže mě navodit
pokaždé jiný orgasmus a já udělám jen to že si nasadím kondom, nic víc, zbytek udělá on, to je v podstatě obcházení reality.

Malá otázka:
Kolik zde z vás dokáže obejít orgasmus tak jak to dělám já?
Jen si a pouze nasadím kondom a moje vyšší já mě navodí krásné vibrace v těle s nádherným vyvrcholením a toto vše mám kompletně bez práce.

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 24, 2016 7:09 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Odpověď na tvou otázku je ta, že na to kašleme a zcela obyčejně šoustáme.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 24, 2016 7:34 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
martina72 píše:
Odpověď na tvou otázku je ta, že na to kašleme a zcela obyčejně šoustáme.

Spíš nevíš jak to udělat \":mrgreen:\"

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 24, 2016 8:47 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
roztomily.medvidek píše:
Spíš nevíš jak to udělat \":mrgreen:\"

To nepopírám. Na druhou stranu je mi to ouplně fuk. Mne zajímá spíš to, že jsem pokud možno plně provázán s druhým člověkem, napojenej na něj a proudí nějaké energie a dochází k rozhovoru beze slov - při tom šoustání. To mne zajímá o hodně moc víc.
Jinak - bylo již řečeno, prožil jsem za život zatím cca 50.000 orgasmů. Líbily se mi všechny. Zdá se, že tedy máš nějaké tajemství, jak si užít ještě víc. Asi mám malou fantazii.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 24, 2016 11:34 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
martina72 píše:
To nepopírám. Na druhou stranu je mi to ouplně fuk. Mne zajímá spíš to, že jsem pokud možno plně provázán s druhým člověkem, napojenej na něj a proudí nějaké energie a dochází k rozhovoru beze slov - při tom šoustání. To mne zajímá o hodně moc víc.
Jinak - bylo již řečeno, prožil jsem za život zatím cca 50.000 orgasmů. Líbily se mi všechny. Zdá se, že tedy máš nějaké tajemství, jak si užít ještě víc. Asi mám malou fantazii.

Pokud mas s jinym clovekem sex, tak te zklamu, to je taky program, je to domluvena scenka..
Kontaktuj svoje vyssi ja, at ti nastavi do tela orgasmus takovy jaky si nedokazes predstavit..
Proste se nechas vest bez absolutni snahy na vlne synchronicity a budes cumet co treba v sexu zazijest,protoze tvoje horni hranice fantazie je spodni hranice tveho vyssiho ja..

Mala poznamka:
Orgasmus vytvoreny fyzickym trenim je podstatne slabsi nez orgasmus vytvoreny energeticky za pomoci tveho vyssiho ja..
Vlastni zkusenost..

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 25, 2016 11:31 am 
Offline

Registrován: pon črc 12, 2010 10:15 pm
Příspěvky: 53
Pro mě sex není na prvním místě, uznávám jiné potřeby a hodnoty v životě, tak jej neřeším. Jestli mám orgasmus nebo nemám je mi též jedno.Nejsem na něj zaměřená, ani závislá, potěšení mám úplně z jiných věcí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 25, 2016 11:38 am 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
AlikAlik píše:
Pro mě sex není na prvním místě, uznávám jiné potřeby a hodnoty v životě, tak jej neřeším. Jestli mám orgasmus nebo nemám je mi též jedno.Nejsem na něj zaměřená, ani závislá, potěšení mám úplně z jiných věcí.

To rád od ženy slyším, mi je občas protivná jedna z mých kamarádek, která je tak trošku nenasytná, a když už je to víc než podesáté, cítím se zneužívaný, nejsme v tom prostě oba.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 25, 2016 11:48 am 
Offline

Registrován: pon črc 12, 2010 10:15 pm
Příspěvky: 53
Hm, takový vztah není v pořádku. Závislost na sexu by ve vztahu neměl být prioritou.Až jeden vážně onemocní, tak ten druhý se na něj nejspíš vykašle a bude sex vyhledávat jinde.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 25, 2016 12:04 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
AlikAlik píše:
Hm, takový vztah není v pořádku. Závislost na sexu by ve vztahu neměl být prioritou.Až jeden vážně onemocní, tak ten druhý se na něj nejspíš vykašle a bude sex vyhledávat jinde.

Však se jí také straním, víc než jednou týdně to nesnesu a su pak stejně takový - nespokojený.
Lidské bytosti nejsou úplně do detailů stejné - musí se vyhledávat a nacházet ti, co k sobě patří.
O závislosti na sexu bych nemluvil, ona to vydržela "bez" osm let - tak byla zklamaná z minula, bála se. Ale jde o nesoulad - jeden druhého rajcuje, ale v důsledku se míjejí ... Otázkou jest, zda na tom lze nějak pracovati, zda jest možno a záhodno pouze počkat, zda to vůbec jest v lidských silách překonat a sladit.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 119 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz