Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 4:07 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 119 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř bře 16, 2016 11:37 am 
Offline

Registrován: pon črc 12, 2010 10:15 pm
Příspěvky: 53
Obrovská je ale zátěž na tělo, když dlouho nic moc nejíš a pak se jak píšeš nacpeš. Tam si zdravotně ublížit můžeš. Tím, že jsi toho tolik snědl, jsi proces prány přerušil a můžeš začít znovu od prvního dne.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 16, 2016 11:47 am 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
AlikAlik píše:
Obrovská je ale zátěž na tělo, když dlouho nic moc nejíš a pak se jak píšeš nacpeš. Tam si zdravotně ublížit můžeš. Tím, že jsi toho tolik snědl, jsi proces prány přerušil a můžeš začít znovu od prvního dne.

Ale, ale, ale ... Tak to není. On má pravdu v tom, že to je věc postoje bytopsti k tělu, ve kterém ta bytost zrovna částečně "sídlí". Tělo má naprosto podléhat psychice. Pokud se mu to jakžtakž daří, klidně se může "přecpat".


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 17, 2016 7:52 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
Willis píše:
Roztomilý medvídku, jsi vážně duševně nemocný. Měl bys okamžitě vyhledat psychiatra, než si ublížíš,nebo než ublížíš někomu jinému. Tvoje nekontrolovaná schizofrnie je velmi nebezpečná!!!

Schizofrenie neexistuje, tento stav je program, lekar toto neumi vysvetlit tak rika schizofrenie,jenze lekar je sam chyceny v pasti klamu (iluze), az me vysvetlis jak muze nemoc (schizofrenie) delat toto:
1.privest me k orgasmu
2.ukazovat budoucnost
3.odpovidat na moje otazky, tak ze odpoved zcela necekam
4.hrat se mnou na pocitaci hry
5.zhmotnovat v realite pro me ruzne udalosti. Atd.

Muzes zacit vysvetlovat jak to nemoc dela...

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 17, 2016 7:55 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
AlikAlik píše:
Obrovská je ale zátěž na tělo, když dlouho nic moc nejíš a pak se jak píšeš nacpeš. Tam si zdravotně ublížit můžeš. Tím, že jsi toho tolik snědl, jsi proces prány přerušil a můžeš začít znovu od prvního dne.

Never blbostem, nic se neprerusilo.
Dam ti radu: prestan verit omezujicim hovadinam.

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 20, 2016 10:47 am 
Offline

Registrován: pon črc 12, 2010 10:15 pm
Příspěvky: 53
Doufala jsem, že když člověk změní stravu, změní se i jeho chování!U tebe ale v tomto směru pokroky nějak nevidím. Už jen v tom, jak se tady k druhým vyjadřuješ. Když ti někdo napíše svůj názor, tak mu akorát vynadáš.Proč jsi tak agresivní?Na můj názor jsi odpověděl:"Dám ti radu: přestaň věřit omezujícím hovadinám".
Co když právě to, co píšeš a všem nám tady říkáš, je zrovna hovadina?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 20, 2016 10:59 am 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
AlikAlik píše:
Doufala jsem, že když člověk změní stravu, změní se i jeho chování!U tebe ale v tomto směru pokroky nějak nevidím. Už jen v tom, jak se tady k druhým vyjadřuješ. Když ti někdo napíše svůj názor, tak mu akorát vynadáš.Proč jsi tak agresivní?Na můj názor jsi odpověděl:"Dám ti radu: přestaň věřit omezujícím hovadinám".
Co když právě to, co píšeš a všem nám tady říkáš, je zrovna hovadina?

Argumentace "ad hominem". Zbytečné.
A teze "co když je to hovadina" se připouští. Takové teze jsou nutné, ve všech oblastech lidského konání a smýšlení. Jen to nebrat osobně.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 20, 2016 7:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
roztomily.medvidek píše:
Me nezajima uz davno co si kdo o tom mysli..
Kdo chce at z toho cerpa a kdo nechce at to ignoruje..

Vysledek testu:
Vubec zadne problemy. Zadny problem v brise,zadny prujem ci krec v zaludku,jedine co jsem zazil byl
pocit plnosti..

Na zachode sem zatim nebyl, dostavam odpoved od sveho vyssiho ja,ze na tom pracuje a bude to v poradku.

Hned jsem klidnejsi a moje telo velmi dobre reaguje na to kdyz vubec nejim i nepiju a taktez velmi dobre reaguje na to kdyz neco snim nebo vypiju, prekvapilo me,ze mam nastavene v tele,ze kdyz se
doslova prezeru,tak to snasim velmi dobre..

Chut k jidlu,pocit hladu a veskere prikazy ohledne jidla a piti programuje vyssi ja.
Stejne tak jako vse ostatni jsou to jen programy..

Velice zajímavý experiment i když běžně bych ho asi nedoporučoval, většina lidí toho bohužel kvůli svému nastavení není schopná a problém by nastat mohl.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 21, 2016 1:16 am 
Offline

Registrován: pát led 31, 2014 8:49 am
Příspěvky: 43
Osobně experimentátoru taky fandím. Dle mého názoru by mohl jen trochu víc zapracovat na duchovní stránce svého já. Sice nebude jíst ale duchovně může zůstat stále na stejné úrovni.. Je skvělé že umíš komunikovat se svým já ale to odsuzovani a posuzování cesty ostatních ať je jakákoliv svědčí o tom že tvé ego se vrací zadními vrátky..

Sám jsem na to šel spíš obráceně. Protezoval jsem prakticky jen duchovní cestu a na tělo málo dbal. Dnes vím že je lepší to dělat vyváženěji i když každý má asi svoji cestu. Nerad takhle radim a posuzuji ostatní ale vidim že se snažíš rozvíjet a tak by ti to mohlo pomoci najít více sám sebe a protože jsme všichni stejně jen jedna "bytost" že \</div

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 21, 2016 10:25 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte čer 09, 2009 9:28 am
Příspěvky: 67
Bydliště: Psáře
roztomily.medvidek píše:
AlikAlik píše:
Obrovská je ale zátěž na tělo, když dlouho nic moc nejíš a pak se jak píšeš nacpeš. Tam si zdravotně ublížit můžeš. Tím, že jsi toho tolik snědl, jsi proces prány přerušil a můžeš začít znovu od prvního dne.

Never blbostem, nic se neprerusilo.
Dam ti radu: prestan verit omezujicim hovadinam.

Zajímal jsi se někdy o to, jaká energie (agregor) stojí v duchovním pozadí za bretharianstvim a jakým platidlem se platí za tuto jakousi schopnost nejíst hmotnou stravu? Jakými čakrami a jaké frekvence z hlediska světla či temnoty přijímáš? Zajímalo Tě to někdy nebo jen sleduješ materiální profity hmotného těla?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 22, 2016 1:44 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
AlikAlik píše:
Doufala jsem, že když člověk změní stravu, změní se i jeho chování!U tebe ale v tomto směru pokroky nějak nevidím. Už jen v tom, jak se tady k druhým vyjadřuješ. Když ti někdo napíše svůj názor, tak mu akorát vynadáš.Proč jsi tak agresivní?Na můj názor jsi odpověděl:"Dám ti radu: přestaň věřit omezujícím hovadinám".
Co když právě to, co píšeš a všem nám tady říkáš, je zrovna hovadina?

Tvoje doufání je k ničemu, buď se to stane a nebo se to nestane.
Názor jiného člověka můžu akceptovat a nebo nemusím, jiná varianta není a pokud mám na sobě otestované to co zde říkám a funguje mě to, tak mám hned jasno, to ovšem neznamená, že to bude fungovat někomu jinému, pokud mu předám můj "výzkum" , on to sice pochopí, ale NEMÁ povolení, aby to mohl dělat, tak mu to fungovat nebude, nezapomínej, že musíš mít povolení svého vyššího já, které ti to nastaví do "systému" a poté se ti to zhmotní v tvé realitě a zažiješ to ve svém těle.
Nejsem agresivní, jen mám stav , který připomíná spíš absolutní lhostejnost, protože vím , že realita je klam a dá se různě obcházet či upravovat, je plastická..

Všechno čemu věříš a nějak tě to omezuje je pro tebe špatné a má to pro tebe nepříjemné následky v nějaké formě dřív nebo později..

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 22, 2016 2:01 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
Jarda píše:
Velice zajímavý experiment i když běžně bych ho asi nedoporučoval, většina lidí toho bohužel kvůli svému nastavení není schopná a problém by nastat mohl.

Proto píšu , že je potřeba komunikovat se svým vyšším já, které na všechno dohlíží, bez přímé komunikace můžou být experimenty co dělám nebezpečné..

Dělám to proto, abych zjistil co jde všechno dělat v realitě, která se dá různě obcházet a upravovat, svoje poznatky dávám sem, aby se sem podíval ten koho to zajímá...

Včerejší experiment:
Koupil jsem si bio brambůrky Alnatura abych otestoval jak na ně budu reagovat, dříve mě velmi chutnaly..
Nyní to byla asi nějaká blbá šarže, snědl jsem půl balení a říkám svému vyššímu já, proč si to kupujeme když sou takové hnusné?
A byl jsem hodně naštvaný, 58kč vyhozených a vůbec sem si nepochutnal.
Moje vyšší já říká promiň, ale já byl stále naštvaný..
Poslal mě do herny abych hodil do automatu 200kč..
První otočka za 5kč a vyhrál jsem 55kč, říká mě: Promiň, tady máš peníze zpět za ty hnusné brambůrky.
Vybral jsem 255 kč a šel pryč (než sem to vybral říká: už nehraj, peníze za bramburky máš, jdeme pryč).

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Naposledy upravil roztomily.medvidek dne úte bře 22, 2016 2:52 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 22, 2016 2:11 pm 
Offline

Registrován: pát úno 14, 2014 9:11 pm
Příspěvky: 188
Takže tvoje vyššie ja sa tak trochu pomýlilo , keď ti vnuklo aby si si kúpil bramburky Alnatura:) Divím sa že ti nevnuklo rovno niečo čo stojí za to, nemuselo ťa zbytočne naštvať a mať potom starosti s tým aby ti na automate vynahradilo vyhodené peniaze:) (Omlúvam sa za iróniu ale toto som si fakt nemohla odpustiť bez ohľadu na následky:))

_________________
Není šedivých dnů. To jsou jen unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost. Werich


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 22, 2016 2:12 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
[quote="Karl":1983czcm]Osobně experimentátoru taky fandím. Dle mého názoru by mohl jen trochu víc zapracovat na duchovní stránce svého já. Sice nebude jíst ale duchovně může zůstat stále na stejné úrovni.. Je skvělé že umíš komunikovat se svým já ale to odsuzovani a posuzování cesty ostatních ať je jakákoliv svědčí o tom že tvé ego se vrací zadními vrátky..

Sám jsem na to šel spíš obráceně. Protezoval jsem prakticky jen duchovní cestu a na tělo málo dbal. Dnes vím že je lepší to dělat vyváženěji i když každý má asi svoji cestu. Nerad takhle radim a posuzuji ostatní ale vidim že se snažíš rozvíjet a tak by ti to mohlo pomoci najít více sám sebe a protože jsme všichni stejně jen jedna "bytost" že \</div

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 22, 2016 2:20 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
PavelZ píše:
Zajímal jsi se někdy o to, jaká energie (agregor) stojí v duchovním pozadí za bretharianstvim a jakým platidlem se platí za tuto jakousi schopnost nejíst hmotnou stravu? Jakými čakrami a jaké frekvence z hlediska světla či temnoty přijímáš? Zajímalo Tě to někdy nebo jen sleduješ materiální profity hmotného těla?

Tvoje tělo nastavuje tvoje vyšší já, stejně tak jako ti dokáže nastavit pránu, tak ti dokáže nastavit rakovinu či něco jiného.
Protože vím, že realita ve které se nacházím je pouze dočasný klam, tak mám prioritu se naučit za pomoci svého vyššího já tento klam
obcházet a čerpat tak maximum co jde..

Není důležité co se jak stane a jak co přesně funguje, sice mě to velmi zajímá, ale důležité je , že se to prostě stane.

Čakry a podobné hovadiny už dávno neřeším, toto sem řešil, když jsem měl spuštěný program: Jsem ezoterik..

Žádný platidlem neplatíš.
Příjem probíhá celou bytostí.
Svoje tělo sleduju dost, ale pořád mě do toho kecá moje šíleně ukecané vyšší já, které mě hlídá jako oko v hlavě.

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 22, 2016 2:35 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
Moonika píše:
Takže tvoje vyššie ja sa tak trochu pomýlilo , keď ti vnuklo aby si si kúpil bramburky Alnatura:) Divím sa že ti nevnuklo rovno niečo čo stojí za to, nemuselo ťa zbytočne naštvať a mať potom starosti s tým aby ti na automate vynahradilo vyhodené peniaze:) (Omlúvam sa za iróniu ale toto som si fakt nemohla odpustiť bez ohľadu na následky:))

Nepomýlilo, jen je brutálně rafinovaně precizní..

Zřejmě bylo nutné mě vnutit brambůrky, abych se pak na něj naštval a on mě pak uklidnil malou výhrou, následkem toho jsem mohl tento zážitek sdílet zde.

Vyšší já nepracuje na logice, nevím jakým způsobem dělá to co dělá, jednou jsem to chtěl vysvětlit a řekl mě , že je to moc složité a že to nepochopím, tak jsem to přestal řešit.. Důležité je že svoji práci umí precizně..

A když pracuje on, tak nemusím makat já, protože jeho efektivita práce je na mnohem vyšší úrovni než ta moje..

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 119 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz