Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 9:43 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 119 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Můj přechod na pránu (tipy a triky)
PříspěvekNapsal: sob úno 13, 2016 10:16 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
Zdravím všechny lidi co mají zájem přejít na pránu a čerpat tak neomezenou energii přímo od zdroje bez prostředníků.
Člověk má běžně zakořeněný program v mysli, že potřebuje jídlo a pití pro život, což ho dost svazuje a zotročuje, protože toto
tvrzení podporuje další program, že pokud nebude jíst a pít tak umře, toto přesvědčení je tak brutální, že ho řadím mezi ty nejvíc
zotročující, proto je načase se osvobodit..

Je potřeba zbavit se co nejvíc omezujících přesvědčení (programy) a zbavit se na všech úrovních strachu.

Co člověk potřebuje k tomu aby mohl čerpat 100% energie ze zdroje (prána) ???
1.Potřebuje zvýšit svoji úroveň seberozvoje, je potřeba dosáhnout úrovně komunikace se svým zdrojem (vyšší já, duše, atd).
2.Poté co se začnete zbavovat omezujících programů, nastal čas začít komunikovat sám ze sebou.
3.Nejjednodušší je použít kyvadlo, které vás přímo napojí sám na sebe, ovšem může se vám otevřít i komunikační kanál a
vy tak budete vnímat svůj zdroj na jiné úrovni, už jen toto vás posune na vysokou úroveň a váš přechod na pránu bude brnkačka a ne jen marná snaha.
4.Váš zdroj (duše,vyšší já) čte energii přítomnosti a přesně ví co kdy a jak dělat, jednoduše řečeno zná budoucnost a může vám ji ukazovat, pokud chce.
5.Váš zdroj dokáže neuvěřitelné věci o kterých si myslíte, že toto je blbost, on to umí a ukáže vám to, budete šokováni.
6.Další ulehčení v procesu je zbavit se dalšího zotročujícího přesvědčení a to že tato realita je neměnná a některé věci prostě nejdou..
To je blbost !!! Žijete v iluzi, je to klam, aby člověk hrál hru jsem člověk. Je to dočasný stav pro vědomí !!!
7.Další krok je zeptat se svého zdroje jestli už je čas přejít na pránu. Pokud vám odpoví, že ne tak to nedělejte.
Pokud vám odpoví, že teď by to šlo, tak neváhejte a běžte do toto !!!
8.Díky tomu že se zeptáte tak se nemusíte marně snažit o něco co se vám nepodaří, protože prostě nemáte povolení od svého zdroje,
prostě není čas to dělat.
9.Já jsem chtěl přejít na pránu už před rokem, nebyl čas a byl z toho jen 2x 7 dnů půst, byl jsem naštvaný na svůj zdroj, že mě brání,
přišla mě odpověď musíš počkat, přestal jsem řešit pránu a normálně jsem jedl všechno.
10. 1.2.2016 jsem obdržel informaci, že je čas přejít na pránu pokud chci, byl jsem překvapen a souhlasil jsem, z toho plyne další věc a to je následující: můj zdroj mě přepnul z normální jezení všeho na přechod na pránu, žádné meditace, žádná jiná příprava !!!
11.Mám povolení a hurá na pránu, zde uvádím příklad mého přechodu:

1 až 3 den jsem nic nejedl a nepil.

4 den 300ml vody.

5 den 300ml vody.

6 den 500ml slazené mattonky, za 4 hodiny se dostavil slabý průjem (experiment).

7 den žádné jídlo ani pití.

8 den 500ml vody.

9 den měl jsem nějak hnusně v hubě, proto jsem si experimentálně vylisoval
3 jablka + pomeranč + citron asi 600ml šťávy, nekonal se průjem jako když jsem vypil tu slazenou mattonku.

10 den 100ml vody.

11 den vylisoval jsem si 600ml džusu 3 jablka + 2 mandarinky + 1 citron + 1 pomeranč.
300ml sem vypil ihned po vylisování a 300ml mám v mražáku, kde to nechám 2 hodiny a pak si vezmu lžičku a budu to škrabat jako dřeň.
Nedělám to proto, abych získal živiny nebo proto že mám žízeň, ale proto abych potěšil svoje smysly (pro potěšení) a taky proto jako experiment, jestli se mě zjemní moje vnímání během probíhající změny, každopádně mám z toho džusu jiné pocity než před tím co jsem jedl, nyní piju ten džus jakoby pro radost a ne pro živiny..
Kolem 22h sem si dal 400ml pomerančové zmrzliny (vylisované 3 pomeranče).

12 den testoval jsem čaj asi 300ml (teekane jahoda a citrus), byl hnusný, voda mě dneska nějak nechutná.
Právě jsem si vylisoval 6 jablek a 2 citrony, zamrazil sem to a kolem 22h mám super zmrzku.
Zhruba 600ml toho je.

13 den hned ráno po probuzení mě moje vyšší řeklo, že dneska nebudu jíst ani nic pít, hned od rána hodně sliním.

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Naposledy upravil roztomily.medvidek dne stř úno 24, 2016 2:34 pm, celkově upraveno 11

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 13, 2016 12:50 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Tvůj případ je hodně zajímavý. Takže tvoje vyšší já ti odsouhlasilo to, že jakože nejíš, přitom jíš, omezuješ požitky, přitom jsi v podstatě labužník, či dokonce dychtivec (narkoman). Podávej pravidelně hlášení o tom, jak se ti daří zvládat zlozvyk vychutnávání si konzumovaných věcí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 13, 2016 1:01 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
Všechno okolo jídla jsou programy, já to jen chci nakombinovat tak, abych z této kombinace vytěžil co nejvíc s ohledem na všechny okolnosti.

Příklad:
1.Někdo se denně přejídá.. Běží mu program žer jako prase a tím pádem se mu generují prožitky spojené s tímto stavem.
2.Žena je anorektička.. Běží jí program nežer, zvracej, si tlustá , hnusná atd.. Taky se jí generují prožitky spojené s tímto stavem.

Oba dva stavy jsou programy nastavené v mysli vyšším já, můžeš si to představit třeba tak, že člověk je BIO počítač na kterém
běží programy a tvoje vyšší já je programátor pro tebe.

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 13, 2016 1:13 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
martina72 píše:
Tvůj případ je hodně zajímavý. Takže tvoje vyšší já ti odsouhlasilo to, že jakože nejíš, přitom jíš, omezuješ požitky, přitom jsi v podstatě labužník, či dokonce dychtivec (narkoman). Podávej pravidelně hlášení o tom, jak se ti daří zvládat zlozvyk vychutnávání si konzumovaných věcí.

Moje vyšší já mě odsouhlasilo, že je čas se osvobodit z otroctví jídla.

Vysvětlím ti to polopaticky:
Můžeš být 21 dní jen o minimu vody,dodržovat milion rad a pravidel a na pránu se ti stejně nepodaří přejít, pokud nemáš povolení.

Já jsem zvolil cestu nulového odporu, prostě si dám džus a co jako, pokud to nemá na proces vliv, tak je to jedno ne, když už dopředu vím, že se to podaří, protože mě moje vyšší řeklo, že to pro mě udělá.

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 13, 2016 2:08 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Tož držíme palce. Jsi jistě na dobré cestě a za rok budou tvoje zkušenosti cenným obohacením.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 13, 2016 5:16 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
Za rok už budu na tak vysoké úrovni, že to bude mimo tvoje chápání..

Spíš se zajímej co je teď a jak to bude po 21 dnech..

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 14, 2016 9:37 am 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
roztomily.medvidek píše:
Za rok už budu na tak vysoké úrovni, že to bude mimo tvoje chápání..

Spíš se zajímej co je teď a jak to bude po 21 dnech..

Si duševne chorý, alebo si TROLL.
Myslím, že skôr to prvé.

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 14, 2016 1:36 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
roztomily.medvidek píše:
Moje vyšší já mě odsouhlasilo, že je čas se osvobodit z otroctví jídla.
Vysvětlím ti to polopaticky:
Můžeš být 21 dní jen o minimu vody,dodržovat milion rad a pravidel a na pránu se ti stejně nepodaří přejít, pokud nemáš povolení.
Já jsem zvolil cestu nulového odporu, prostě si dám džus a co jako, pokud to nemá na proces vliv, tak je to jedno ne, když už dopředu vím, že se to podaří, protože mě moje vyšší řeklo, že to pro mě udělá.

Dik ze sdilis svuj prechod na pranu. Se zajmem budu sledovat.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 14, 2016 2:18 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
SemTamTuPrídem píše:
Si duševne chorý, alebo si TROLL.
Myslím, že skôr to prvé.

Děkuji za hodnocení mého stavu.

Tvoje úroveň člověka je na velmi nízké úrovni = velmi velké zmatení.

Zde platí následují rovnice:
Čím vyšší úroveň člověk má tím nižší zmatení má a naopak.

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 14, 2016 2:26 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
Dnes je 14 den po půlnoci jsem mlsal zmraženou ovocnou dřeň (3 pomeranče, 3 mandarinky a 1 citron), bylo toho celkem 1000ml.
Džus mě chutnal ještě více než naposledy, zjemňují se mi chuťové pohárky asi nebo se mi zlepšují smysly (citlivost), každopádně vnímám teď daleko lépe chutě a vůně.

Právě teď jde rodina jíst, dostal jsem nápad na experiment:
Dal jsem si naběračku vody z polévky do hrnku a pomalu jsem usrkával polévku..
Polévka byla pěkně hnusná a přesolená, ostatním se zdála v pohodě.
Musel jsem se trochu napít vody abych tu hnusnou pachuť dostal z pusy.

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 14, 2016 2:35 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Jest pravdou, resp. nikoliv ojedinělou zkušeností, že půstem či změnou jídelníčku směrem k prvotním surovinám a spíše syrové či dušené a velmi jednoduché stravě s převahou zeleniny a obilí se značně zjemní chutě (a zároveň značně rozšíří schopnost si vychutnat "původní matroš", nikoliv přísady). Většina věcí tedy se pak jeví silně přesolených, překořeněných, přehnaně restovaných, prostě moc chuťově výrazných. Člověk, kterého jsem zmiňoval v minulém příspěvku, pije z polévek jen "vodičku" a ještě třeba zředěnou, tak jemné má chutě a schopnost využít energii tam vloženou. Zatímco ostatní do sebe tlačí to husté, slané, mastné, plné kusů kdečeho, žvýkají, koušou, přemílají, řadu hodin tráví ..... A zmíněný člověk z vodičky přibere, oni - nu, každý dle svého .... minimálně dosti zatěžují svůj organismus.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 14, 2016 2:38 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
martina72 píše:
Jest pravdou, resp. nikoliv ojedinělou zkušeností, že půstem či změnou jídelníčku směrem k prvotním surovinám a spíše syrové či dušené a velmi jednoduché stravě s převahou zeleniny a obilí se značně zjemní chutě (a zároveň značně rozšíří schopnost si vychutnat "původní matroš", nikoliv přísady). Většina věcí tedy se pak jeví silně přesolených, překořeněných, přehnaně restovaných, prostě moc chuťově výrazných. Člověk, kterého jsem zmiňoval v minulém příspěvku, pije z polévek jen "vodičku" a ještě třeba zředěnou, tak jemné má chutě a schopnost využít energii tam vloženou. Zatímco ostatní do sebe tlačí to husté, slané, mastné, plné kusů kdečeho, žvýkají, koušou, přemílají, řadu hodin tráví ..... A zmíněný člověk z vodičky přibere, oni - nu, každý dle svého .... minimálně dosti zatěžují svůj organismus.

Ano to všechno znám, když jsem byl na veganské stravě, ale nyní se mi zdá, že je to mnohem mnohem citlivější než když jsem byl napůl vegan a napůl vitarián..

Každým dnem co dělám experiment s pránou se mi zvedá citlivost, je to úžasné \":D\"

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 14, 2016 3:01 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
Další experiment:

Před asi 5 dny jsem testoval neochucenou neperlivou hanáckou kyselku, jen jako porovnání s vodou s kohoutku.
Chutnala celkem dobře.
Dneska jsem si dal tu samou hanáckou kyselku a nedá se to chlastat, je to humus..

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 15, 2016 1:05 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
Včera jsem ještě vypil asi 200ml vody.

Dnes 15 den od rána skoro vůbec nepiju, vylisoval jsem si pomeranč, mandarinku, 2 citrony cca 400ml.
100ml jsem vypil a 300ml mám v ledničce.
Nějak nemám chuť vypít zbytek, i těch 100ml džusu je krásný zážitek.
Brutálně se mi zlepšuje čich..
Byl se za babičkou se jí zeptat zda něco potřebuje, našel jsem jí v ložnici, jakmile jsem tam vstoupil, málem jsem se pozvracel, to byl smrad to byl hnus, to se mě ještě nikdy nestalo, zajímavé..

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 16, 2016 7:11 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
Dnes je 16 den, moc nepiju zatím sem vypil asi 200ml vody.
Experiment 1:
Testoval jsem svoji sílu na jednoručních činkách.
Předpokládal jsem , že budou těžší než když sem jedl..
Omyl !!!
Činky byly lehčí a při cvičení bicepsu (2x nahoru a dolů) každou rukou jsem cítil lehký nával energie do těla.
Experiment 2:
Neslazená mattonka s bublinkama ve skle, která je chuťově nejlepší, nemá pachuť plastu, mě přestává chutnat, je nějaká divná.
Testoval jsem asi 150ml.
Experiment 3:
Slazená mattonka s příchutí citronu s bublinkama ve skle, chuť citronu v ní nyní hodně silná, celkově mě ale moc nechutná, dřív sem ji miloval.
Testoval jsem asi 150ml.

Po otestování obou druhů mattonek se mi chce trochu zvracet, mám divně v hubě, na jazyku a celkově mám pocit, že se pozvracím.

Z kohoutkové vody se mě zvracet nechce, ikdyž mě moc nechutná.

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 119 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz