Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 20, 2024 5:38 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 119 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob úno 20, 2016 1:42 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
Dnes je 20 den a já se pomalu blížím do finále \":D\"

Právě jsem si vylisoval 750ml šťávy (pomeranč,3 mandarinky a citron).

Celkově se cítím dobře, fyzicky na sobě nepozoruju žádné klesání síly, nic mě nebolí ani nepozoruju žádné jiné vážné problémy.

Zjistil jsem následující věci:
-přestává se mi tvořit bordel okolo očí když se ráno probudím, mám oči téměř čisté
-přestává se mi dělat akné po těle
-tělo podstatně míň smrdí
-zuby jsou méně hnusné a méně mě bolí a to o dost
-potřebuju méně spánku
-všechny smyslové orgány se zjemňují a zlepšují
-celkově se cítím tak nějak lehce, jako kdyby byla menší gravitace
-chuť na jídlo či pití se mi zdá už hodně blokovaná, testuju sám sebe a koukám na videa o jídle a pohybuju se u lidí co vaří a jedí
-zdá se mi že se začal zpomalovat růst vousů, což by bylo úžasné, nerad se holím
-váha pořád klesá cca -0,75kg za den

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 21, 2016 12:08 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
Dnes je 21 den,cítím se velmi dobře, nepozoruju na sobě žádné zhoršení čehokoliv, nic mě nebolí, váha klesá stále stejně.
Spal jsem asi 4 hodiny cítím se dobře.
Od rána skoro nepiju, tak uvidím co se bude dít, jestli má pro mě moje vyšší já nějaké překvapení ve formě nějakých efektů, jako třeba
nějaké vibrace či návaly energie či něco jiného \":D\"
Budu sem psát dál i po 21 dnech, abych se podělil o svou zkušenost, kdo o to má zájem, tak ať čte dál a kdo nemá... \":)\"

Každopádně představa absolutní svobody v jídle a pití je pro mě fascinující, asi jeden z hlavních důvodů..

Největší sranda je jak mě neustále radí hovadiny lidé v okolí, mají svá těla v hajzlu a dávají rady jako nějací špičkový nutriční experti,
to je prostě mazec, no musím se smát \":mrgreen:\"

Jako když mě dneska řekla matka: Bolest musíš rozcvičit !!!
A já na to: Jo? A jak rozcvičíš když alkoholika bolí

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 21, 2016 1:59 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
Bashar - Jak může fyzická a vyšší mysl spolupracovat

https://www.youtube.com/watch?v=Y2Dss6zbOno

Malá inspirace pro ty co chtějí komunikovat se svým vyšším já a požádat ho o odpověď ohledně prány.

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned úno 21, 2016 2:29 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
Co je to presne Prana a jak ji definovat?

Prave me prisla odpoved:

Prana je nejzakladnejsi prvek ze ktereho se skladaji zakladni prvky vsude,vseho a ve vsem.
Je teda soucasti vseho a je vsude, vubec nezalezi zda meditujete v lese nebo hrajete doma v pokoji na
pocitaci hry, prijem je mozny vsude a kdykoliv.
Prana je nejzakladnejsi prvek jak energie co potrebuje, tak i vyzivy co potrebujete.
Pokud si preprogramujete svoje presvedceni timto smerem, bude pro vas prechod mnohem jednodussi.

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 22, 2016 11:49 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
Včera jsem vypil celkově asi 500ml vody.
Dnes je 22 den a žádný speciální efekt se nekonal.

Cítím se dobře, chuť na vodu moc nemám, hned ráno jsem testoval svou sílu, přenášel jsem popelnice rukama, necítil jsem žádné
fyzické problémy okolo poklesu síly, spíš naopak, popelnice byla lehká.

Váha stále klesá konstantně -0,75kg za den, takže jsem ztratil zhruba kolem 16kg za 22 dnů.

Mám v plánu udělat nějaký velký fyzický test na výkon a únavu, pak mám v plánu testovat dál nápoje a ještě chci na konci měsíce jít za
praktickým doktorem, kterému neřeknu co dělám a nechám si udělat praktický celkový test těla, pokusím se ukecat, aby byl co nejobsáhlejší.

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 23, 2016 7:39 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
Včera jsem vypil ještě 500ml bylinkového čaje, byl celkem chutný.

Dnes je 23 den a doteď jsem vypil 300ml bylinkového čaje a 500ml džusu (4 mandarinky + citron).
Váha klesá pořád -0,75kg za den.
Tělo míň a míň smrdí.
Fyzická síla je dobrá stabilní, cítím se plný energie.
Pocit hladu je stále slabší a slabší, spíš občas dostanu na něco chuť, ale pak si uvědomím, že nechci být konzumní tupé hovado, tak chuť přejde, viz. příklad:

Matka uvařila v neděli kuře a rýži.
Otec, matka a babička to dnes jedli na večeři..
To samé staré jídlo, které nebylo nijak extra dobré, kuře bylo okořeněné nějakým grilovacím kořením a rýže byla ta nejlevnější rozvařená.
Pěkně hnusná sračka (já bych to uvařil mnohem líp).
Říkám matce a to ti po třech dnech pořád chutná? Jasně. Šak to není zkažené.
Ok a pak říkám matce: Takže když ti to kuře vydrží týden, tak to budeš jíst týden?
Matka: No přece to nevyhodím.

Takže se celkově po 23 dnech cítím velmi dobře a budu dál pokračovat v tom co dělám \":D\"

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 24, 2016 7:40 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
roztomily.medvidek píše:
Včera jsem vypil ještě 500ml bylinkového čaje, byl celkem chutný....

DIk, stale se zajmem sleduju, Pavel

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř úno 24, 2016 2:30 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
Dnes je 24 den, hned jak jsem se vzbudil tak mě bolel asi 30 minut zub, pocit hladu je na mizivé úrovni, prakticky vůbec žádný,
žízeň dneska žádná, chuť na něco žádná, fyzický stav velmi dobrý, před chvílí jsem se zvážil a zjistil jsem menší úbytek váhy asi -0,5kg,
pravděpodobně se spustil proces na stabilizaci váhy, celkem sliním, celkový smrad těla velmi malý, spánek mám kolem 5h,
ale ikdyž jsem vzhůru, tak lenoším v posteli, mám spoustu volného času.

Po 30 dnech chci jít k lékaři a udělat rozbor krve a moči, jen tak pro zajímavost.

Zatím jsem nic nejedl ani nepil, potřeba to dělat mě stále klesá, ikdyž se žaludek sem tam ozve, cítím se v oblasti zažívání nádherně.

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 26, 2016 1:28 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
Bude pauza, nebudu sem psát zhruba furt to samé, ale napíšu sem pokud se stane, něco většího, třeba jako to vyšetření, velký fyzický test, nějaká velká změna .

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Naposledy upravil roztomily.medvidek dne pon úno 29, 2016 6:36 pm, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 26, 2016 2:29 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Člověče, neblázni, kdo by ti volal ... rozjíždíš snad nějaké kursy či terapii pro zoufalce, 1000,-/20 min?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 26, 2016 3:41 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
martina72 píše:
Člověče, neblázni, kdo by ti volal ... rozjíždíš snad nějaké kursy či terapii pro zoufalce, 1000,-/20 min?

Ten kdo má zájem nebýt jen tupé konzumní hovado a chce využít potenciál svého těla, které dokáže víc než si dokážeš představit.
Já dávám své informace ZDARMA.

Koho to zajímá, ať se ozve a koho to nezajímá, tak to může klidně ignorovat, protože prostě má velmi malou úroveň a to co dělám nedokáže pochopit, tudíž je zbytečné, aby zde psal blbosti, které nikam nevedou, jako je třeba zrovna tvůj případ \":wink:\"

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 26, 2016 7:00 pm 
Offline

Registrován: pon črc 12, 2010 10:15 pm
Příspěvky: 53
Držím palce, jen tak dál a vydržet, fandím všem těmto lidičkám, kteří se živí pránou. Jen by mě zajímalo, že když se tělo skládá převážně z vody a my tělu vodu nebudeme dodávat a doplňovat, jak se v nás může tvořit, vysvětlí mi to někdo?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 26, 2016 7:57 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
AlikAlik píše:
Držím palce, jen tak dál a vydržet, fandím všem těmto lidičkám, kteří se živí pránou. Jen by mě zajímalo, že když se tělo skládá převážně z vody a my tělu vodu nebudeme dodávat a doplňovat, jak se v nás může tvořit, vysvětlí mi to někdo?

Všechny prvky jako třeba ty co máš v periodické soustavě prvků jsou složené z prány což je základní prvek ze kterého vychází všechno.

Takže stačí pouze absorbovat tento základní prvek (prána) a ten pak v těle vytvoří to co je třeba.

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 26, 2016 9:40 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Jen info - čistě plky filosofa (a tedy praktika).
Prána jest zcela nepotřebný termín - jde o termín z říše šarlatánů či bulváru. Podstatné info zaznělo - naše tělo jest složeno z nějakých prvků, které si lze nalézt v dobře známých tabulkách, jejich vazby mezi sebou, pokud potřebujeme složitější sloučeninu, jsou také dobře známy. Takže opravdu, lidské tělo lze čistě chemicky poskládat z různých prvků. Aby tato neživá poskládanina fungovala a chovala se jako živý tvor, resp. jako člověk (to bychom asi nejraději), musí to oživovat nějaká lidská duše svým přáním v tom těle bydlet a užívat ho, to tělo vlastně neustále tvořit (jinak se okamžitě začne rozpadat).
Otázkou jest, zda to ta duše umí bez potravy (v klasickém slova smyslu). Jídlo je vlastně prapodivný polotovar - jde již o přetvořenou hmotu jinými bytostmi. Proč vlastně jíst produkty jiných bytostí, když ty bytosti musely (aby si svá těla udržely živá) dělat to samé, co musíme dělat my. Proč to dělat oklikou? Proč to nedělat přímo, že?
Snažím se tím naznačit, že o pránu vůbec nejde. Tato fikce je nepotřebná a nelogická. Jde prostě o schopnost či neschopnost duše přímo tvořit z všudepřítomných prvků to, co jest pro materialisaci éterného těla zapotřebí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 27, 2016 2:16 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
Kdyz neznas trik jak obejit prostredniky,tak je musis pouzivat,ale zalezi jak a co pouzijes,protoze efekt muze byt ruzny,vsechno je prozitek a kazdy to ma nastavene jinak.
Prana neboli energie zdroje je vsude a ve vsem, pravdepodne nejsme na tak technologicke urovni
abychom to dokazali nejak zmerit ci dokazat, podle me je momentalne nase technologicka uroven velmi nizka.
Kazdopadne vim jak obejit prostredniky a pokud me nekdo tvrdi ze je to blbost,tak je to jeho problem,protoze me to funguje a ja jsem spokojeny,ze jsem na to prisel.

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 119 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz