Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 3:09 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 119 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte bře 01, 2016 12:34 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
roztomily.medvidek píše:
Veškeré informace zde již máte, toto vám stačí pro úspěšný přechod, nic víc nepotřebujete.

Co bych povazoval za nejzajimavejsi a co by pripadne nejvic pomohlo by bylo vedet, jestli se ti ten prechod na pranu opravdu podari. Predevsim jestli se ti uplne zastavi pokles vahy a pripadne jestli bez jidla a piti priberes. Naposledy jsi psal, ze se ti pokles vahy zpomalil, ale jeste nezastavil. Zpomaleni poklesu vahy je bezne i u delsich pustu a neznamena to, ze je clovek na prane. Cetl jsem o nekolik lidech co delali prechod na pranu s Monfortem a mysleli si, ze uz jsou na prane, ale po mesici az dvou dal hubli nebo meli zdravotni potize a vzdali to a zacli zas jist. Takze pokud bys chtel, aby mel tvuj navod nejaky smysl pro ostatni, mohl bys aspon jednou tydne napsat, jestli jsi za ten tyden neco snedl a vypil nebo jsi byl ciste na prane a co to udelalo s tvou vahou a energii.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 01, 2016 12:50 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
Můj přechod byl úspěšný ještě dřív než k němu mělo dojít, protože hned na začátku procesu mě moje vyšší já řeklo:
Buď v klidu podaří se to, hlídám tě.

Dnes jsem byl na testech a vyšetření, zítra mám výsledky.

Váha stále klesá pomaleji a pomaleji, to znamená , že probíhá stabilizace těla, pokud by se toto nedělo a váha by šla pod kritickou úroveň, tak by následovala pravděpodobně smrt.

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 01, 2016 1:04 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Poreferuješ ...
S tou vahou (ale to se projeví tak za rok) je to nejzajímavější. Každé tělo, každý somatotyp, každý temperament v něm sídlící, má jinou cílovku, kdy by mělo být vše harmonizováno. Sám sebe odhaduji finálově na cca 72 kg. Ale nějak se mi do toho, zatím, nechce. Raději bych přibral na 90 (což mi nejde a nejde a asi to vzdám taky).
Výsledky testů pouze změří okamžitý stav, kdy bylo tělo po určitou dobu vystaveno nestandardnímu způsobu života. Výsledky budou zajímavé dlouhodobé.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 01, 2016 7:03 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
Vysledky znam uz dopredu, moje vyssi ja me to reklo.
Me se vaha stabilizuje mnohem driv nez do roku, je vysoka pravdepodobnost ze do 3 mesicu.
Pokud clovek komunikuje se svym vyssim ja,tak vi co bude jeste driv nez se to stane, nahled dopredu lze ukazovat treba od 5 minut az po roky ci desetileti \</div

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 03, 2016 5:30 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
Dnes nastal cas po 32 dnech otestovat stav ktery chci mit..
Chodil jsem po obchodech a hledal neco co snim.
Koupil jsem si za 3 koruny pekne uzrale kiwi v Penny marketu a za 7 korun 3 stredni brambory ve farmarskem obchudku.
Moje vyssi rika: Dneska si zamlsame..
Oloupal jsem kiwi a nakrajel na platky a pomalu kousal,vychutnaval ho,bylo velmi dobre..
Mezitim jsem si uvaril 3 brambory ve slupce,pote oloupal,cast snedl nesolene a cast si osolil..
Pomalu sem si brambory vychutnaval a jsem zjistil ze to byla porce presne pro me..

To ze jsem neco jedl neznamena vubec nic,protoze jediny duvod byl si udelat radost a neco snist co mam velmi rad.
Stale pokracuju v tom co delam, ale jakoby negativni dopad z jidla mam tak hrozne maly,ze ho vubec neresim a v tom je prave ta svoboda, ze si muzu dat,ale nemusim..

Ted lezim v posteli a v klidu si travim.. Pohoda,svoboda,relax a o tom to je..

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv bře 03, 2016 10:56 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
To vůbec nezní špatně a referuj dál.
(již jsem poněkud podráždil kámošku, která by potřebovala shodit cca 30 kg, tož jsem jí vyprávěl vo chlápkoj, kterej už měsíc jenom pije trošku řídký ovocný šťávy \":D\" )


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 04, 2016 12:35 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
Dulezite je zmenit duvod proc clovek ji a pije..
Ta tvoje kamoska muze treba jen chtit si procistit telo a jako bonus zhubne bez prace..
Proste je potreba zmenit uvazovani..
Nechat se unaset na vlne synchronicity..
Pak je vse snadne..

Moje vaha klesa nyni o 0,3kg denne a celkove jsem prisel tak o 19kg za 33 dnu..

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 13, 2016 11:29 am 
Offline

Registrován: pon črc 12, 2010 10:15 pm
Příspěvky: 53
Ahoj, zajímalo by mě, proč má člověk zuby? Domnívala jsem se, že na kousání! Přechod na pránu ale nevyžaduje kousání a příjem tekutin. Pokud zuby nebudeme používat, začnou se viklat a padat ne? Většinu orgánů co v těle máme, tak pokud je nepoužíváme buď zakrní, nebo odumře, rozpadne se apd. Příklad je rovněž pohyb. Pokud budeme doma jen ležet a nohy nepoužívat, můžeme i ochrnout a ležením dostat i zápal plic. Pohyb je velmi důležitý pro život. Já se starám o staré lidi, pomáhám jim v jejich nemohoucnosti, pomáhám těm, co jsou upoutáni na lůžko a moc by si přáli zase chodit, ale nejde to. Leží, protože onemocněli a chodit už nebudou. Tím, že se nepohybujeme, na tělo se začnou nabalovat další a další nemoci. Když nebudeme používat mozek, taky zakrní. Proto je důležité jej namáhat třeba přemýšlením, luštěním křížovek, být aktivní celkově a pozitivně hledět na svět. Žádné vyšší já nepotřebuji, spoléhám sama na sebe. Myslím, že prána není o tom, že se budu ptát vyššího já, ale je to vše o "vůli" zda to chci dělat nebo ne. Zda chci jíst a pít nebo ne. To vše je vůle.Tu každý nemá a proto mu nejde ani zhubnout, protože se cpe vším, co vidí.Proto je důležité zuby používat a nenechat je zahálet.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 14, 2016 7:23 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
Never blbostem,nic ti nezakrni,neodumre apod.
Cele telo ma vyzivu z energie zdroje,coz je nekonecna vyziva pro toho kdo chce ji pouzivat a zadarmo.
Vyssi ja mas a nevis o nem,reknu ti to polopaticky,kdyz se marne snazis o neco,branis svemu vyssimu ja,aby to same prineslo k tobe s minimalni snahou a maximalni efektivitou..
Jednoduse nevyuzivas svuj potencial a jedes treba jen na 0,5%...
Coz je dost malo,ale pokud nekdo chce drit jak blbec cely zivot a verit blbostem,tak at si to uzije, ja to necham na svem vyssim ja,kdy me to zaridi a ja vyuziju svuj potencial na maximum co to pujde..
Nezapomen ze vsechno je klam a obejit se da skoro vsechno.

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 15, 2016 3:19 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
AlikAlik píše:
Ahoj, zajímalo by mě, proč má člověk zuby? Domnívala jsem se, že na kousání! Přechod na pránu ale nevyžaduje kousání a příjem tekutin. Pokud zuby nebudeme používat, začnou se viklat a padat ne? Většinu orgánů co v těle máme, tak pokud je nepoužíváme buď zakrní, nebo odumře, rozpadne se apd. Příklad je rovněž pohyb. Pokud budeme doma jen ležet a nohy nepoužívat, můžeme i ochrnout a ležením dostat i zápal plic. Pohyb je velmi důležitý pro život. Já se starám o staré lidi, pomáhám jim v jejich nemohoucnosti, pomáhám těm, co jsou upoutáni na lůžko a moc by si přáli zase chodit, ale nejde to. Leží, protože onemocněli a chodit už nebudou. Tím, že se nepohybujeme, na tělo se začnou nabalovat další a další nemoci. Když nebudeme používat mozek, taky zakrní. Proto je důležité jej namáhat třeba přemýšlením, luštěním křížovek, být aktivní celkově a pozitivně hledět na svět. Žádné vyšší já nepotřebuji, spoléhám sama na sebe. Myslím, že prána není o tom, že se budu ptát vyššího já, ale je to vše o "vůli" zda to chci dělat nebo ne. Zda chci jíst a pít nebo ne. To vše je vůle.Tu každý nemá a proto mu nejde ani zhubnout, protože se cpe vším, co vidí.Proto je důležité zuby používat a nenechat je zahálet.

Tvé starání se o staré lidi jest chvályhodné a tvé úvahy též. Ovšem problémy tam žádné nejsou a na otázky existují dávno známé a triviální odpovědi. Lidské tělo jest nějak stvořeno a jeho různé části dostaly do vínku různé funkce a hlavně - různou prioritu z hlediska celku. Prvotní jest zachování tělesnosti. Takže je stvoření člověka nastaveno tak, aby to důležité přežilo. Kupodivu tam patří i zuby. Lidé na kapačkách mají tedy zuby, i když již dva roky nekoušou. Stejně tak mají tuhou stolici.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 15, 2016 4:51 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
Dnešní brutální den test kvantyty:

Ráno: mandarinka + 3 kiwi + načos + dip (středně pálivý) + kofola ve skle 0,3l
Odpoledne: 3 knedle + zelí s merkví a cibulí + kuřecí řízek + voda s kohoutku
Večer: bude pomelo

Všechno jsem dostal nečekaně a rozhodně jsem nečekal, že tento test udělám právě dnes.

Tento test demonstruje to, že tato nečekaná změna z minimálního jídla a pití na brutální pro mě (už jsem si zvyknul pít a jíst velmi málo), nemá žádný vliv na experiment který dělám, prána (změna) bude stále fungovat, jen se to sečte dohromady, maximálně půjdu na velkou, ale s tím počítám..

V podstatě se jedná o test náhlé roztažitelnosti žaludku, necítím zatím žádné problémy, kdy mě lidé říkali, že se mi zmenší žaludek a to je blbost, jedná se o program, protože ráno jsem snědl tak 800g jídla, odpoledne 400g a večer to bude kolem 500g + celkem tak 1l pití..

V žádném případě toto nebudu praktikovat pořád, jedná se o nárazový test.

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 15, 2016 8:16 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
roztomily.medvidek píše:
Dnešní brutální den test kvantyty:

Ráno: mandarinka + 3 kiwi + načos + dip (středně pálivý) + kofola ve skle 0,3l
Odpoledne: 3 knedle + zelí s merkví a cibulí + kuřecí řízek + voda s kohoutku
Večer: bude pomelo

Všechno jsem dostal nečekaně a rozhodně jsem nečekal, že tento test udělám právě dnes.

Tento test demonstruje to, že tato nečekaná změna z minimálního jídla a pití na brutální pro mě (už jsem si zvyknul pít a jíst velmi málo), nemá žádný vliv na experiment který dělám, prána (změna) bude stále fungovat, jen se to sečte dohromady, maximálně půjdu na velkou, ale s tím počítám..

V podstatě se jedná o test náhlé roztažitelnosti žaludku, necítím zatím žádné problémy, kdy mě lidé říkali, že se mi zmenší žaludek a to je blbost, jedná se o program, protože ráno jsem snědl tak 800g jídla, odpoledne 400g a večer to bude kolem 500g + celkem tak 1l pití..

V žádném případě toto nebudu praktikovat pořád, jedná se o nárazový test.

Už len úsmev ako dôkaz........ Alebo si myslíš, že keď si niečo také prečítame, tak bez pochýb to zoberieme ako pravdu ? Pravda to môže byť, no nemusí byť. A tvojou smolou (alebo nesmolou) bude to, že to nemáš ako dokázať. Ale držím ti prsty.

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 16, 2016 1:23 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
Me nezajima uz davno co si kdo o tom mysli..
Kdo chce at z toho cerpa a kdo nechce at to ignoruje..

Vysledek testu:
Vubec zadne problemy. Zadny problem v brise,zadny prujem ci krec v zaludku,jedine co jsem zazil byl
pocit plnosti..

Na zachode sem zatim nebyl, dostavam odpoved od sveho vyssiho ja,ze na tom pracuje a bude to v poradku.

Hned jsem klidnejsi a moje telo velmi dobre reaguje na to kdyz vubec nejim i nepiju a taktez velmi dobre reaguje na to kdyz neco snim nebo vypiju, prekvapilo me,ze mam nastavene v tele,ze kdyz se
doslova prezeru,tak to snasim velmi dobre..

Chut k jidlu,pocit hladu a veskere prikazy ohledne jidla a piti programuje vyssi ja.
Stejne tak jako vse ostatni jsou to jen programy..

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 16, 2016 8:51 am 
Offline

Registrován: úte bře 05, 2013 8:33 am
Příspěvky: 112
Roztomilý medvídku, jsi vážně duševně nemocný. Měl bys okamžitě vyhledat psychiatra, než si ublížíš,nebo než ublížíš někomu jinému. Tvoje nekontrolovaná schizofrnie je velmi nebezpečná!!!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř bře 16, 2016 9:26 am 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Willis píše:
Roztomilý medvídku, jsi vážně duševně nemocný. Měl bys okamžitě vyhledat psychiatra, než si ublížíš,nebo než ublížíš někomu jinému. Tvoje nekontrolovaná schizofrnie je velmi nebezpečná!!!

To je velmi přehnané tvrzení - to o té nemoci nebo o nebezpečnosti. On je prostě dosebezahleděný (jako každý z nás) a zvědavý - rád si užívá různých stránek světa (což nedělá každý z nás). Vydávati uvědomění si dvojakosti člověka (hostování bytosti v nějakém těle) za známku schizofrenie jest hloupost, resp. proklamativní (tedy naprosto nekonstruktivní a nevěcné) nerespektování přírodních zákonů.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 119 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz