Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 5:58 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 119 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát bře 25, 2016 5:40 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
Sexuální náruživost je taky program, pokud vám vyšší já nastaví moc akce, tak budete šukat jak králíci, pokud vám nastaví nějakou úchylku, tak budete třeba pedofil či zoofil atd \":wink:\"

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 25, 2016 6:22 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
roztomily.medvidek píše:
Sexuální náruživost je taky program, pokud vám vyšší já nastaví moc akce, tak budete šukat jak králíci, pokud vám nastaví nějakou úchylku, tak budete třeba pedofil či zoofil atd \":wink:\"

To je ale už úplná kravina \":D\"
Popíráte snad vývoj osobnosti, mého Já, mne? O mé vlastní vůli a mým tempem?
Já úchylku měl a mám, ale není již vůbec zřetelná, vím o ní v podstatě jen já - dnes.
Za to mohu já nebo mé vyšší já?
A včera to bylo jiné než dnes, protože o tom rozhodoval někdo jiný?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 25, 2016 9:02 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
martina72 píše:
To je ale už úplná kravina \":D\"
Popíráte snad vývoj osobnosti, mého Já, mne? O mé vlastní vůli a mým tempem?
Já úchylku měl a mám, ale není již vůbec zřetelná, vím o ní v podstatě jen já - dnes.
Za to mohu já nebo mé vyšší já?
A včera to bylo jiné než dnes, protože o tom rozhodoval někdo jiný?

Všechno jsou jednoduše řečeno programy, jak jinak by člověk zažil to co má zažít?
Jedině tím , že se to naprogramuje a poté zhmotní do reality, následně si to prožiješ.

Vývoj osobnosti probíhá přes programování, to je taky klam, který tě má oklamat.
Tvoje vyšší já ti tu úchylku naprogramovalo do reality, aby jsi zažíval prožitky spojené s tímto nastavením.
O tom co, kdy, jak, s kým prožiješ rozhoduje tvoje vyšší já, dostaneš podprahový příkaz a uděláš to.

Jak funguje programování?
Jednoduše..
1.Tvoje vyšší já ti pošle myšlenku (příkaz) že máš třeba jít si koupit rohlík.
2.Pokud tě nenechá v tuto myšlenku uvěřit, tak je to jen myšlenka, která se nezhmotní v realitě..
3.Pokud tě nechá v tuto myšlenku uvěřit, tak je to už příkaz a ty ho splníš.
Tento příkaz je maskovaný tak dokonale proto, aby jsi věřil tomu, že to chceš ty sám a v žádném případě jsi neměl žádnou šanci odhalit
klam, který ti podsouvá tvoje vyšší já.

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát bře 25, 2016 10:27 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Já nejsem JÁ?
Myslím si, že jsem ... a přijímám za to plnou zodpovědnost. Tělo mi sice servíruje občas překvapivé zaážitky, ale časem zjistím, že jsem ho k tomu poňoukl já. JÁ. A nikdo jiný.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 26, 2016 3:59 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1950
Jak bylo vědci zjištěno, tak takto nerozpoznaně má vliv na chování člověka i kdejaký parazit či patogen, který daným jedincem manipuluje.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 26, 2016 11:43 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
martina72 píše:
Já nejsem JÁ?
Myslím si, že jsem ... a přijímám za to plnou zodpovědnost. Tělo mi sice servíruje občas překvapivé zaážitky, ale časem zjistím, že jsem ho k tomu poňoukl já. JÁ. A nikdo jiný.

Ty a tvoje vyssi ja jste jedno, on zarizuje a ty zazivas jeho tvorbu ve hmote.
1.Bud to zazivas nevedome (nevis o tom).
2.Nebo se ti odhali a zacnes to zazivat vedome (vis o tom).

Bohozul mam dojem,ze velka cast lidi to zaziva nevedome,kdyz si porovnam svych 32 let co jsem to nevedel a 2 roky co to vim..
Realita je ted zcela jina, teoreticky by mela byt pro me lepsi,ale nektere fakta se mi nelibi a mam
problem je zpracovat,potrebuju asi na to urcity cas.

Telo ti nic neserviruje, to je klam, za timto klamem stoji tvoje vyssi ja, to on ridi telo,zde mas kratkou info vetu: Duch ovlada hmotu. (energie se zhmotnuje ve hmote).

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 26, 2016 11:54 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 20, 2015 6:51 pm
Příspěvky: 113
[quote="Alopat":2pd2gxu7]Jak bylo vědci zjištěno, tak takto nerozpoznaně má vliv na chování člověka i kdejaký parazit či patogen, který daným jedincem manipuluje.[/quote:2pd2gxu7]
Nesmysl, je to klam.
Parazit je tu jen jako zkusenost, tvoje vyssi ja vi dobre co dany parazit muze zpusobit v tele a proto
pokud potrebuje ziskat zkusenosti spojene s timto parazitem tak ti zaridi aby jsi ho mel presne tak
jak potrebuje,stejne tak jak umi se toho parazita lehce zbavit,pokud uz nepotrebuje s nim spojene
zkusenosti.

Vyssi ja manipuleje s telem vic nez si dokazes predstavit, ja to zjistil sam na svem tele co vsechno dokaze a vsadim se,ze me ukazal jen minimum toho co opravdu umi..

Priklad:
Mas problem s erekci..
Lekar ti predepise treba viagru.
Papas viagru a erekce je ok.

Byl jsi oklaman, je to jinak a to zhruba takto:

Je potreba cerpat zkusenosti ci zazitky z toho ze mas problem s erekci,vyssi ja ti to zaridi v tele.
Necha te uverit ze mas problem s erekci a pote ze je nutne jit k lekari.
Lekar ti predepise viagru a vyssi ja te necha uverit ze ji potrebujes.
Ve skutecnosti jsi byl oklaman,zadnou viagru nepotrebujes,tvuj penis ti stavi tvoje vyssi ja.
Pokud to nevis,myslis si ze mas poruchu v tele a musis papat viagru.
Byl jsi oklaman \</div

_________________
Každá duše je šťastná, když o ní víš :)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 27, 2016 7:06 pm 
Offline

Registrován: pon črc 12, 2010 10:15 pm
Příspěvky: 53
Takže to vydržela 8 let bez sexu a teď to chce snad dohnat?Minule jsi psal, že když je to podesáté...atd.Žena dokáže žít bez sexu i déle jak 8 let,pokud není nymfomanka \":lol:\" Partneři, pokud se opravdu mají rádi, tak jeden druhého tolerují, tj. pokud muž ženu neuspokojí, neměla by mu to vyčítat, že je k ničemu apd. ale ujistit jej, že se jí to i přesto líbilo a určitě to příště vyjde.Pokud to ani příště nevyjde, zase se nic hrozného nestalo, pokud žena partnera opravdu miluje.Ty potřeby v sexu má každý jinak. Pokud muž vyžaduje 5x denně sex a žena 1x za týden, tak to je na rozchod mezi nimi. Muž v takovém případě si hledá bokovku.Obráceně muž 1x týdně a žena 5x za den, tak jej utahá a sex mu s ní znechutí. Ta potřeba sexu musí být už od počátku vztahu zhruba stejná, tj. oba mají zájem 1 - 2x za týden, pak může klapat. Nebo oba mají potřebu 5x denně!!! \":oops:\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 24, 2016 12:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
roztomily.medvidek píše:
Pokud mas s jinym clovekem sex, tak te zklamu, to je taky program, je to domluvena scenka..
Kontaktuj svoje vyssi ja, at ti nastavi do tela orgasmus takovy jaky si nedokazes predstavit..
Proste se nechas vest bez absolutni snahy na vlne synchronicity a budes cumet co treba v sexu zazijest,protoze tvoje horni hranice fantazie je spodni hranice tveho vyssiho ja..

Mala poznamka:
Orgasmus vytvoreny fyzickym trenim je podstatne slabsi nez orgasmus vytvoreny energeticky za pomoci tveho vyssiho ja..
Vlastni zkusenost..

Síla prožitku je opravdu na duchovní úrovni někde jinde než na fyzické, nakonec to je důvodem proč duchovno upřednostňuje mnoho dokonalých učení východu. Opravdoví mistři se většinou běžnému sexu přímo vyhýbají a soustředí se na energie a souznění.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv led 03, 2019 1:34 am 
Offline

Registrován: úte led 23, 2018 11:37 pm
Příspěvky: 24
pobavilo \":D\" méďo


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 07, 2019 3:41 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1950
[quote="roztomily.medvidek":rxuprh3a]Nesmysl, je to klam.
Parazit je tu jen jako zkusenost, tvoje vyssi ja vi dobre co dany parazit muze zpusobit v tele a proto
pokud potrebuje ziskat zkusenosti spojene s timto parazitem tak ti zaridi aby jsi ho mel presne tak
jak potrebuje,stejne tak jak umi se toho parazita lehce zbavit,pokud uz nepotrebuje s nim spojene
zkusenosti.

Vyssi ja manipuleje s telem vic nez si dokazes predstavit, ja to zjistil sam na svem tele co vsechno dokaze a vsadim se,ze me ukazal jen minimum toho co opravdu umi..

Priklad:
Mas problem s erekci..
Lekar ti predepise treba viagru.
Papas viagru a erekce je ok.

Byl jsi oklaman, je to jinak a to zhruba takto:

Je potreba cerpat zkusenosti ci zazitky z toho ze mas problem s erekci,vyssi ja ti to zaridi v tele.
Necha te uverit ze mas problem s erekci a pote ze je nutne jit k lekari.
Lekar ti predepise viagru a vyssi ja te necha uverit ze ji potrebujes.
Ve skutecnosti jsi byl oklaman,zadnou viagru nepotrebujes,tvuj penis ti stavi tvoje vyssi ja.
Pokud to nevis,myslis si ze mas poruchu v tele a musis papat viagru.
Byl jsi oklaman \</div

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned lis 17, 2019 3:05 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon bře 05, 2012 8:31 am
Příspěvky: 47
Ahoj, mame konec roku 2019 a tento prispevek je z roku 2016. Jak to cele dopadlo ? Jsi na prane nebo jak zijes dnes ?

_________________
Ničeho nelitovat, to je počátek vší moudrosti. / Největší chyba, kterou v životě můžete udělat, je mít pořád strach, že nějakou uděláte. / Ať máš vždy vítr v zádech, slunce ve tváři a ať Tě tvůj osud zavane až ke hvězdám...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř pro 18, 2019 9:23 pm 
Offline

Registrován: sob zář 01, 2018 11:00 pm
Příspěvky: 525
Bones píše:
Ahoj, mame konec roku 2019 a tento prispevek je z roku 2016. Jak to cele dopadlo ? Jsi na prane nebo jak zijes dnes ?

A keď ti napíše že žije na práne, tak mu budeš veriť ? Existujú totiž ľudia (možno tisíce na svete), ktorí sú rozdvojené osobnosti, a vždy keď idú jesť či vykonávať veľkú potrebu, tak to spravia akoby v utajení sami pred sebou (a samozrejme inými, pokiaľ s niekym s kým žijú to klamstvo nezdieľajú), a keď to majú za sebou, tak sa znovu prepnú na "breathariána" s tým, že "veď čo ... ja som nič nejedol, ani som nič nevykadil...Všetko je tak ako má byť, a ja som breatharián, som na tej najvyššej úrovni, je to prenádherná mentálna masturbácia, je to môj sen v ktorom žijem, len každý deň keď idem jesť, tak sa musím sám pred sebou tváriť, že to nerobím ja, ale niekto iný"...
\":D\"

_________________
Od 13.8. 2020 tu uz nikdy nepridem (teste sa). Idem sa pokusit zachranit svoj zivot - psychika ma dava prilis dole.... Som sklamany ZO VSETKEHO, bohuzial.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv pro 19, 2019 6:15 pm 
Offline

Registrován: sob črc 16, 2016 6:52 pm
Příspěvky: 78
Jednorazovy_Nick píše:
A keď ti napíše že žije na práne, tak mu budeš veriť ? Existujú totiž ľudia (možno tisíce na svete), ktorí sú rozdvojené osobnosti, a vždy keď idú jesť či vykonávať veľkú potrebu, tak to spravia akoby v utajení sami pred sebou (a samozrejme inými, pokiaľ s niekym s kým žijú to klamstvo nezdieľajú), a keď to majú za sebou, tak sa znovu prepnú na "breathariána" s tým, že "veď čo ... ja som nič nejedol, ani som nič nevykadil...Všetko je tak ako má byť, a ja som breatharián, som na tej najvyššej úrovni, je to prenádherná mentálna masturbácia, je to môj sen v ktorom žijem, len každý deň keď idem jesť, tak sa musím sám pred sebou tváriť, že to nerobím ja, ale niekto iný"...
\":D\"

Naprosto souhlasím. Pouze bych doplnila, že jen část tzv. bretariánů lžou i sami sobě a předstírají sami před sebou, že nejedí. Většina tzv. bretariánů lže jen lidem okolo, aby na tom podvodu vytěžili peníze a uvědomují si, že jedí tajně normální jídlo.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 119 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz