Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 7:27 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 91 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Adrenalni unava?
PříspěvekNapsal: pát úno 03, 2023 11:20 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Já nevím, jestli ten systém teď zachovám. :shock: :shock: :shock: Chtěla jsem sem vložit ty výsledky mikrobiomu, ale je to velký soubor a nejde mi zmenšit, pošlu Vám ho na email, kdyby jste se chtěl mrknout a něco mi k tomu říct. Vůbec nechápu, proč mám červený ten tryptofan a Vitamin B6, B7, folat a vitamin K a co s tím. Pokud nejsem slepá, tak mi tam nepíšou, jaké bakterie tyto vitamíny produkuji. :?:

Děkuji. :mrgreen:

Já moc nechápu ten váš způsob uvažování, každý uživatel ihned pochopí že odpověď na předchozí příspěvek se píše za ten předchozí příspěvek jenom vy odpověď píšete před ten předchozí příspěvek. Jak má kdo chápat k čemu ten váš příspěvek patří když se při jeho čtení před tím předchozím příspěvkem dostane k té podstatě věci až nakonec. Všichni to chápou, vy jste také až dosud používala stejný postup a nyní s tím máte problém, to je jak když to děláte naschvál. Rozbor vám v překladu do češtiny pošlu do emailu a poté mě o víkendu zavolejte a vše probereme. Vzhledem k tomu že v případě mikrobiomu vše souvisí se vším vám těžko někdo může napsat vezměte si tohoto brouka v tomto množství a stane se zázrak, tak určitě mikrobiom nefunguje.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 91 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz