Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 9:39 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 91 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Adrenalni unava?
PříspěvekNapsal: pát říj 23, 2015 2:52 pm 
Offline

Registrován: stř zář 02, 2015 7:32 am
Příspěvky: 17
Ahoj, rad bych se podelil o sve zkusenosti a treba se najde nekdo, kdo me nasmeruje jak dal..

Je mi 31 let, 176 cm, 64 kg. Byl jsem dost aktivni cely zivot, podnikal jsem, pracoval v zahranici apod. Dost jsem nezvladal stres, myslel jsem si sice ze ano, ale byl jsem porad v napeti cely den. Moc jsem nedbal na potreby sveho tela, jedl jsem i pil kdyz bylo potreba a kdyz jsem JA mel cas. Po praci konicky, naplno swuash, badminton apod.

Asi pred pul rokem jsem zmenil praci na fyzickou - stavba, sice je to "bez stresu" ale ja si ho nejakym zazracnym zpusobem dokazu vytvorit. Takze opet vse naplno, sice zdrave jim ale dost malo a v mem pripade - jsemtyp VATA - asi neni uplne nejlepsi volba. Pred ctvrt rokem jsem jel do norska - na turistiku, pres den litani po horach a vecer to prislo - vecer v posteli se mi zacala tocit hlava jak po 10 pivech. Usnul jsem a neresil jsem. To se opakovalo, na par vyletech se k tomu pridala trosku slabost ale jinak ok.

Vratil jsem se, udelal si vlasovku a mam vapnik +500%, horcik +2% (pomer ca/mg 900%)
Skocil jsem si do laborky a vse v norme (vim ze vlasovka a krev je neco jineho). Zacal jsem hledat na netu co mi vsechno muze byt, dost se z toho stresoval, nakoupil vsechny produkty co mi byly doporuceny + spousty dalsich. Krkaci test ok, plivaci test ok, homocystein 10, kortizol rano mereny myslim 500 nebo tak nejak-pry ok, vitamin D tatal 60 - nizsi- ten ani nevim jestli mam brat aby mi nezvyšoval vápník), pH 6,5 - 7,5 se pohybuje

Zasel jsem za doktorkou co s tim, udelala mi odbery, stitnou zlazu, ekg, aj.. zjistila ze jsem simulant a at jdu domu, pripadne psychiatrie. Chtěla mi v té mé příšerné slabosti píchnout propadlou tetanovku - bez komentáře \":)\" (to tedy neproběhlo). Pred 3 týdny jsem jel na dalsi dovolenou, tam se to vyhrotllo, myslel jsem ze si odpocnu ale opak byl pravdou - prestal jsem spat ze dne na den. Nespal jsem 2 tádny. Teď se to zlepšuje.
(pravděpodobně to bylo způsobeno moc velkým příjmem hořčíku, který váže vodu a dost mě dehydroval, navíc jsem se natíral magnesiem a navíc dělám očistu střev třetím týdnem pomocí balíčku od naturall swiss, která taky dost dehydratuje). Začal jsem hodně pít, vodu s hym. solí, s citronem apod.. Předtím jsem hodně močil, měl jsem pocit že jsem vymočil víc než vypil, byl jsem jako průtokáč, suchý rty co jsem bral hořčík, sucho v ústech, brnění nohou. Po vodě se solí se ve mně neco bloklo... vypil jsem asi 3 litry norm. vody a nebyl na zachode ani jednou. Začal jsem mít energii trošku, měl jsem pocit že se mi konečně dokrvily končetiny, brnění přestalo. Takže jsem hořčík předevčírem vysadil a usnul jsem tvrdě večer -poprvé.

Teď jsem ve stavu, že nepracuji, jsem doma a dost unavenej z toho nespaní. Teď sice spím, večer usnu, spím 5 hodin, vzbudím se s pocitem že mi něco chybí.. takový ten stav když přijdete vyřízení ze sportu a musíte letět do ledničky něco zbaštit... nevím jak to popsat.. asi nedostatek cukru, nebo co. Předpokládám, že to budou bílkoviny--? Pak jsem si koupil ještě aminokyseliny, nějaké koloidní minerály, zelené potraviny v prášku.. Bastim lekorici, ashawangu, brahmi, občas kozlík,rozchonice, regevit, b-complex silny, vit C, E, K2, multivitamin aj. Snazim se zklidnit, prochazky, joga, meditace, psychowolkman..

Ani nevím na co se zeptat, tak kdyby Vás někoho něco napadlo v čem dělám zásadní chybu, budu rád. Doktorka mi dala prášky na spaní a nějaký AD tritico na spani... vzal jsem si jednu ctvrtku a byl jsem vylecenej - minimalne z prasku \":)\" Nikdy vic. Jo doktorka mi dělala ještě test na vápník ionizovanej a měl jsem pod hraniční hodnotou - tomu jsem moc nerozumněl... když mám mít +500% (jestli uz jsem to zvratil?!) a vapnik v krvi 2,49, tedy vyssi ale dle nich v norme.

Ted mam tedy spatny spanek, obcas mi brni koncetiny, obcas je mam studene (nemel jsem), vyšší tep cca 85, měl jsem 60. Tlak mám stejný pořád asi 110/70

p.s. chtel bych si udelat ocistu jater ale moc se na to necitim.. je mozne pouzit metodu dr. Wolkera?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Adrenalni unava?
PříspěvekNapsal: ned říj 25, 2015 12:49 pm 
Offline

Registrován: stř zář 02, 2015 7:32 am
Příspěvky: 17
ještě mě napadla jedna věc, možná je to blbost. Kdysi jsem pil kafe normálně čas od času. Teď když si dám presso, tak mě to odrovná. Je mi slabo, slabo i od srdce, musím si lehnout a 2 hodiny počkat... nevím zda to s tím nějak souvisí


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Adrenalni unava?
PříspěvekNapsal: ned říj 25, 2015 10:09 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Zdá se, že jsme si dost podobní a dokonce máme stejný osud (alespoň v tom, co líčíte). Věřte, že jsem úplně "překvapivě" a ze dne na den skončil v nemocnici a málem umřel. Přitom šlo jen a jen o důsledek enormního a dlouhodobého soustředění se bez odpočinku, fysické, psychické a finanční zátěže, spojené s obrovskou mírou dosebezahleděnosti, která produkuje právě zmíněný "stres".
Víte co? Vysaďte, dejte tomu čas. Klidně se zadlužte, klidně hodně moc. Pak to vyděláte. Ale musíte přijít na jiné myšlenky a dát tělu šanci. Ono se to srovná. Nic neužívejte, žádná rychlá řešení. Neexistují.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Adrenalni unava?
PříspěvekNapsal: úte říj 27, 2015 9:19 am 
Offline

Registrován: stř zář 02, 2015 7:32 am
Příspěvky: 17
je to možný, ale i tak mi to nedá. Ještě mě napadla jedna věc, že jsem den před tím než jsem přestal spát byl na odběrech v synlabu na nějaké preventivní akci na kosti. Brali mi asi 6 strikacek,z toho jednu hodne tlustou- určitě tak 2,5cm průměr a ještě mi vzali další 2 když jsem chtěl přidat nějaký extra prvky.. Maso jsem nikdy moc nejedl..jím ho až posledních 14 dní. Ve vlasovce mám poměr Ca/fe +350%, sklon k anémii. To by mohlo vysvětlovat moje bušení srdce, zrychlený tep, brnění v nohách i tu nespavost.. Co myslíte? Jaký je vhodný způsob doplnění? Koloidní železo? Včera jsem měl i

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Adrenalni unava?
PříspěvekNapsal: sob lis 21, 2015 11:07 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
JanV píše:
Ahoj, rad bych se podelil o sve zkusenosti a treba se najde nekdo, kdo me nasmeruje jak dal..

Je mi 31 let, 176 cm, 64 kg. Byl jsem dost aktivni cely zivot, podnikal jsem, pracoval v zahranici apod. Dost jsem nezvladal stres, myslel jsem si sice ze ano, ale byl jsem porad v napeti cely den. Moc jsem nedbal na potreby sveho tela, jedl jsem i pil kdyz bylo potreba a kdyz jsem JA mel cas. Po praci konicky, naplno swuash, badminton apod.

Asi pred pul rokem jsem zmenil praci na fyzickou - stavba, sice je to "bez stresu" ale ja si ho nejakym zazracnym zpusobem dokazu vytvorit. Takze opet vse naplno, sice zdrave jim ale dost malo a v mem pripade - jsemtyp VATA - asi neni uplne nejlepsi volba. Pred ctvrt rokem jsem jel do norska - na turistiku, pres den litani po horach a vecer to prislo - vecer v posteli se mi zacala tocit hlava jak po 10 pivech. Usnul jsem a neresil jsem. To se opakovalo, na par vyletech se k tomu pridala trosku slabost ale jinak ok.

Vratil jsem se, udelal si vlasovku a mam vapnik +500%, horcik +2% (pomer ca/mg 900%)
Skocil jsem si do laborky a vse v norme (vim ze vlasovka a krev je neco jineho). Zacal jsem hledat na netu co mi vsechno muze byt, dost se z toho stresoval, nakoupil vsechny produkty co mi byly doporuceny + spousty dalsich. Krkaci test ok, plivaci test ok, homocystein 10, kortizol rano mereny myslim 500 nebo tak nejak-pry ok, vitamin D tatal 60 - nizsi- ten ani nevim jestli mam brat aby mi nezvyšoval vápník), pH 6,5 - 7,5 se pohybuje

Zasel jsem za doktorkou co s tim, udelala mi odbery, stitnou zlazu, ekg, aj.. zjistila ze jsem simulant a at jdu domu, pripadne psychiatrie. Chtěla mi v té mé příšerné slabosti píchnout propadlou tetanovku - bez komentáře \":)\" (to tedy neproběhlo). Pred 3 týdny jsem jel na dalsi dovolenou, tam se to vyhrotllo, myslel jsem ze si odpocnu ale opak byl pravdou - prestal jsem spat ze dne na den. Nespal jsem 2 tádny. Teď se to zlepšuje.
(pravděpodobně to bylo způsobeno moc velkým příjmem hořčíku, který váže vodu a dost mě dehydroval, navíc jsem se natíral magnesiem a navíc dělám očistu střev třetím týdnem pomocí balíčku od naturall swiss, která taky dost dehydratuje). Začal jsem hodně pít, vodu s hym. solí, s citronem apod.. Předtím jsem hodně močil, měl jsem pocit že jsem vymočil víc než vypil, byl jsem jako průtokáč, suchý rty co jsem bral hořčík, sucho v ústech, brnění nohou. Po vodě se solí se ve mně neco bloklo... vypil jsem asi 3 litry norm. vody a nebyl na zachode ani jednou. Začal jsem mít energii trošku, měl jsem pocit že se mi konečně dokrvily končetiny, brnění přestalo. Takže jsem hořčík předevčírem vysadil a usnul jsem tvrdě večer -poprvé.

Teď jsem ve stavu, že nepracuji, jsem doma a dost unavenej z toho nespaní. Teď sice spím, večer usnu, spím 5 hodin, vzbudím se s pocitem že mi něco chybí.. takový ten stav když přijdete vyřízení ze sportu a musíte letět do ledničky něco zbaštit... nevím jak to popsat.. asi nedostatek cukru, nebo co. Předpokládám, že to budou bílkoviny--? Pak jsem si koupil ještě aminokyseliny, nějaké koloidní minerály, zelené potraviny v prášku.. Bastim lekorici, ashawangu, brahmi, občas kozlík,rozchonice, regevit, b-complex silny, vit C, E, K2, multivitamin aj. Snazim se zklidnit, prochazky, joga, meditace, psychowolkman..

Ani nevím na co se zeptat, tak kdyby Vás někoho něco napadlo v čem dělám zásadní chybu, budu rád. Doktorka mi dala prášky na spaní a nějaký AD tritico na spani... vzal jsem si jednu ctvrtku a byl jsem vylecenej - minimalne z prasku \":)\" Nikdy vic. Jo doktorka mi dělala ještě test na vápník ionizovanej a měl jsem pod hraniční hodnotou - tomu jsem moc nerozumněl... když mám mít +500% (jestli uz jsem to zvratil?!) a vapnik v krvi 2,49, tedy vyssi ale dle nich v norme.

Ted mam tedy spatny spanek, obcas mi brni koncetiny, obcas je mam studene (nemel jsem), vyšší tep cca 85, měl jsem 60. Tlak mám stejný pořád asi 110/70

p.s. chtel bych si udelat ocistu jater ale moc se na to necitim.. je mozne pouzit metodu dr. Wolkera?

Podle mě na to jdete blbě, protože podle všeho vůbec netušíte co řešíte a to pak těžko něco vyřešíte. Celé to vaše konání musí mít nějaký jasný řád a od něho se moc neodchylovat. Prvně vápník a další hodnoty z krve vůbec nemá cenu srovnávat z výsledkem z vlasovky, jde o dvě naprosto odlišné veličiny, kdy jedna je trvale nejsrovnanější, tedy krev, tu tělo drží dokud může srovnanou na úkor ostatních tkání a ten stav v tkáních právě vyjadřuje ta vlasovka. Vápník tedy máte vysoký i když je v krvi srovnaný a způsobuje problémy v celém těle, včetně neschopnosti buněk pracovat se sacharidy a z toho ty malátné stavy, nebo klepačky, prostě normální hypo jako mají cukrovkáři. Základ je vše si spočítat na nutriční kalkulačce, dostatečně a správně jíst, aby bylo možné porovnat ty deficity a přebytky a hlavně jednoznačně omezit psychickou i fyzickou zátěž na minimum. Klidně mě zavolejte, pokud bude cokoliv nejasné a problém poladíme i když jsem to zde popisoval již mnohokrát stačí hledat. Kafe zrychlí štítnou, tedy nároky těla na přísun sacharidů a buňky to nedávají, zásadně si dávejte kafe silně oslazené a s tukem, třeba smetana, nebo máslo, to by problém dělat nemělo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Adrenalni unava?
PříspěvekNapsal: stř lis 30, 2016 11:55 am 
Offline

Registrován: stř zář 02, 2015 7:32 am
Příspěvky: 17
zdravím Vás. Po asi roce píšu aktualizaci.
Poměr vápníku s hořčíkem dle vlasovky se mi podařilo srovnat na +5% pouze natíráním hořčíku. Dle vlasovky mám teď vápníku asi +80% a hořčíku asi +130%. V krvi stále 0,8. Celý rok se můj stav zlepšoval, respektive jsem byl normální \":)\" Nicméně mám stále pocit vnitřního napětí, žaludeční neurózy při stresu. Teď jsem skončil ve stresující práci s tím že si najdu klidnější - což se mi zatím nedaří. Nespím z toho samozřejmě zase. Zkusil jsem si udělat kortizol ze slin když jsem měl rozbrnkané nervy a měl jsem v 8hod - 18,7, 16 hod 4,6, 22hod 6,7. Večer by měl klesat, ale už jsem nervozni ze nebudu zase spat...
Mel bych tedy otazku: horcikem se natiram 2x denne po 10g - myslite ze se muzu natirat 4x? Vim ze se neda horcikem predavkovat, ale lide s adrenalni unavou uvadeji ze po vysokych davkach horciku se jim jeste pritizi..
Dekuji dekuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Adrenalni unava?
PříspěvekNapsal: sob led 21, 2017 7:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
JanV píše:
zdravím Vás. Po asi roce píšu aktualizaci.
Poměr vápníku s hořčíkem dle vlasovky se mi podařilo srovnat na +5% pouze natíráním hořčíku. Dle vlasovky mám teď vápníku asi +80% a hořčíku asi +130%. V krvi stále 0,8. Celý rok se můj stav zlepšoval, respektive jsem byl normální \":)\" Nicméně mám stále pocit vnitřního napětí, žaludeční neurózy při stresu. Teď jsem skončil ve stresující práci s tím že si najdu klidnější - což se mi zatím nedaří. Nespím z toho samozřejmě zase. Zkusil jsem si udělat kortizol ze slin když jsem měl rozbrnkané nervy a měl jsem v 8hod - 18,7, 16 hod 4,6, 22hod 6,7. Večer by měl klesat, ale už jsem nervozni ze nebudu zase spat...
Mel bych tedy otazku: horcikem se natiram 2x denne po 10g - myslite ze se muzu natirat 4x? Vim ze se neda horcikem predavkovat, ale lide s adrenalni unavou uvadeji ze po vysokych davkach horciku se jim jeste pritizi..
Dekuji dekuji

To záleží na stavu ostatních prvků hlavní čtyřky, tedy srovnat se musí proti sobě ne pouze vápník s hořčíkem, ale i sodík s draslíkem proti vápníku a hořčíku, tedy od určitého momentu by jste měl i více solit a případně dodávat draslík, aby se do normálu srovnalo vše. Jinak je pochopitelně problém s tím že vysoký hořčík vytlačuje sodík a draslík, prostě je to houpačka a je nutné vyvážit obě strany. Dost pomáhá aplikace malých dávek hydrokortizolu, nebo adrenal cortexu, oboje podrží v těle sodík a můžete valit hořčík natvrdo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Adrenalni unava?
PříspěvekNapsal: pát dub 13, 2018 6:41 am 
Offline

Registrován: stř zář 02, 2015 7:32 am
Příspěvky: 17
Adrenal cortex je mozne brat i pri vysokem kortizolu?A jakou davku cca? Moje symptomy skoro zmizely. Nespavost taky pryc. Jen ta unava celodenni se se mnou stale vlece.. ze zacatku na to horcik zabiral dobre, pak to spis zhorsoval, pridal jsem draslik a sodik, ale nepomohlo. Beru 400-600mg malatu, kdyz dam vic tak se dostavi bolest slavu a unava, kdyz mam malo tak horsi spanek a lehka hlava a jako kdyby trosku se toci..

děkuji za radu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Adrenalni unava?
PříspěvekNapsal: pát dub 13, 2018 6:53 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
JanV píše:
Adrenal cortex je mozne brat i pri vysokem kortizolu?A jakou davku cca? Moje symptomy skoro zmizely. Nespavost taky pryc. Jen ta unava celodenni se se mnou stale vlece.. ze zacatku na to horcik zabiral dobre, pak to spis zhorsoval, pridal jsem draslik a sodik, ale nepomohlo. Beru 400-600mg malatu, kdyz dam vic tak se dostavi bolest slavu a unava, kdyz mam malo tak horsi spanek a lehka hlava a jako kdyby trosku se toci..

děkuji za radu

Tak jistě kortizol musí odpovídat hladině stresu a pokud na to vaše produkce nestačí je problém. Pochopitelně vysoký kortizol není nic dobrého a je potřeba ten stres tlumit, ale krátkodobě je to jedno. Nárazově se dá aplikovat opravdu velké množství klidně i 5-10 tablet, prostě podle potřeby. Pokud jde o hořčík záleží jakou budete brát formu a jakým způsobem, obecně pokud jedna varianta dělá problém můžete vyzkoušet jinou a také jinou cestu, třeba koupele v hořčíku, nebo mazání.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Adrenalni unava?
PříspěvekNapsal: sob dub 14, 2018 8:51 am 
Offline

Registrován: stř zář 02, 2015 7:32 am
Příspěvky: 17
Aha.. já myslel že cortex zvyšuje kortizol a když ho mám už vysoký tak je to špatná cesta. Jestli ti teda dobře chápu tak když můj kortizol je třeba placnu 8/10 a můj stres 10/10 , tak musím zvýšit kortizol taky na 10/10 být už je vysokej.. pak budou nadledvinky mít možnost nějaké regenerace. O cortexu nikde žádný článek není, tak vlastně nikdo moc neví, co vlastně dělá..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Adrenalni unava?
PříspěvekNapsal: sob dub 14, 2018 11:51 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
JanV píše:
Aha.. já myslel že cortex zvyšuje kortizol a když ho mám už vysoký tak je to špatná cesta. Jestli ti teda dobře chápu tak když můj kortizol je třeba placnu 8/10 a můj stres 10/10 , tak musím zvýšit kortizol taky na 10/10 být už je vysokej.. pak budou nadledvinky mít možnost nějaké regenerace. O cortexu nikde žádný článek není, tak vlastně nikdo moc neví, co vlastně dělá..

Tak jistě, ale je celkem snadné to pochopit, když to nadlevinky prostě nedávají musí se podpořit, ale lepší je snížit ten stres. Jinak pochopitelně adrenal cortex kortizol zvyšuje, ale neznamená že vždy nad hranici potřebnou k relativně normálnímu fungování. Dlouhodobě bych velké dávky určitě nebral, to je stejná hovadina jako do sebe valit kortikoidy, ale krátkodobě je to dobré řešení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Adrenalni unava?
PříspěvekNapsal: pát čer 22, 2018 11:42 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Prosím Vás, máte tady někdo zkušenosti s dlouhodobým užíváním adrenal cortexu a s jeho vysazením? Jde mi o to, zdali se po vysazení vrátí adrenální únava a tím i spojené potíže.
Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Adrenalni unava?
PříspěvekNapsal: sob čer 23, 2018 7:18 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Prosím Vás, máte tady někdo zkušenosti s dlouhodobým užíváním adrenal cortexu a s jeho vysazením? Jde mi o to, zdali se po vysazení vrátí adrenální únava a tím i spojené potíže.
Děkuji.

Adrenal cortex nic neléčí jde pouze o suplementaci hormonů, tedy pokud ho budete brát hodně a dlouho je dobré vysazovat postupně a pokud ho budete brát pouze v momentě deficitu, tedy občas, tak jak je jeho funkce primárně nastavena nevzniká problém. Pochopitelně pokud jeho suplementací budete pouze překrývat deficity hormonů tak se problém s vysazením vrátí, je potřeba v průběhu suplemtace řešit problém výživově, aby to umožnilo nadledvinkám zvládat rozumnou zátěž, nerozumnou jste již vyzkoušela to nezvládnou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Adrenalni unava?
PříspěvekNapsal: ned čer 24, 2018 4:45 pm 
Offline

Registrován: úte úno 27, 2018 4:34 pm
Příspěvky: 123
Podle mnoha studií je při adrenální únavě jedna z nejdůležitějších věcí vyhnout se kofeinu a alkoholu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Adrenalni unava?
PříspěvekNapsal: stř led 16, 2019 4:54 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1950
Potravní doplňky pro povzbuzení vyčerpaných nadledvinek
https://www.deliciousliving.com/health/conditions/fight-exhaustion-adrenal-support-supplements/

Alternativa za mořem došla ke stejným závěrům jako my tady na fóru:
Dr Joel Rosen's Adrenal Fix
https://www.youtube.com/user/YourAdrenalFix
http://adrenalfatiguesociety.com/category/podcast/

The Stomach Acid, Adrenals and Parasite Connection
https://www.youtube.com/watch?v=eadq4U58Q60
https://www.greatplainslaboratory.com/select-a-test

Dysbióza se dá dnes za dlouhé peníze potvrdit i rozborem organických kyselin v moči, komu již nestačí určení pH, konzistence a barvy zapáchající stolice:
Clinical applications of urinary organic acids. Part I: Detoxification markers.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18950247
Clinical applications of urinary organic acids. Part 2. Dysbiosis markers.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19152477
http://www.analutos.com/shop/index.php?catname=Urine%20Tests&id=305

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 91 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz