Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 1:59 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Celkovy problem
PříspěvekNapsal: úte dub 08, 2014 2:33 am 
Offline

Registrován: úte dub 08, 2014 2:11 am
Příspěvky: 1
Dobry den,

Chtel bych poprosit o normalni radu v situaci kdy se mi doktori skoro smeji do obliceje. Je mi 23 let a zhruba pred 3 mesici jsem zacal pocitovat divne stavy, ktere nejdrive zacali chuti kovu na jazyku a do dnesniho dne mi prijde, ze se vystupnovaly. V soucasnoti mam spatne pocity pri chuzi, zda se mi jako bych chodil na vode a obcas se k tomu prida toceni a bolest hlavy a v nohach si prijdu nejisty. Telem mi pritom projede velice divny neidentifikovatelny pocit, ktery trva asi sekundu a ja pri nem mam pocit, ze me telo neposloucha a ze upadnu. Zacaly mi s timto i bolesti, ktere jsem nikdy nemel, napriklad pichani na hrudniku, pichani v oblasti trisel a lytek. Je to asi mesic, kdy jsem mel v praci a pri ceste domu takrka infarktove pocity. Poleval me pot, nebyl jsem si jisty pri chuzi a pridali se bolesti zad a patere. to pretrvalo dodnes i kdyz se to trosku zmirnilo, tak to bohuzel stale pokracuje. Po vysetreni mi bylo sdeleno ze mam lehce zvyseny HDL i LDL cholesterol a podle testu moci mam udajne nejakou infekci. Muze toto mit vliv i na moje problemy, o kterych se zde zminuji? Hlava se mi toci i kdyz sedim a obcas me picha i v prstech na nohach a chodidlech. Pred necelym rokem jsme se s pritelkyni odstehovali a osamostatnili a tim tyto problemy pozvolna zacaly. Prisel jsem o zamestnani, ktere tedy ted uz mam ale 4 mesice jsem nic nemohl sehnat a dokola resim jen penize a poplatky a kolik mi zbyde. Jsem clovek, ktery i kdyz ma problemy tak na sobe nenechava nic znat a moc se neventiluji okoli s temito vecmi. Jste prvni stranka, kam jsem po precteni nescetne dalsich stranek, napsal. Budu velice rad za kazdou radu. Dekuji vrbis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: celkovy problem
PříspěvekNapsal: ned kvě 04, 2014 3:30 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
vrbis píše:
Dobry den,

Chtel bych poprosit o normalni radu v situaci kdy se mi doktori skoro smeji do obliceje. Je mi 23 let a zhruba pred 3 mesici jsem zacal pocitovat divne stavy, ktere nejdrive zacali chuti kovu na jazyku a do dnesniho dne mi prijde, ze se vystupnovaly. V soucasnoti mam spatne pocity pri chuzi, zda se mi jako bych chodil na vode a obcas se k tomu prida toceni a bolest hlavy a v nohach si prijdu nejisty. Telem mi pritom projede velice divny neidentifikovatelny pocit, ktery trva asi sekundu a ja pri nem mam pocit, ze me telo neposloucha a ze upadnu. Zacaly mi s timto i bolesti, ktere jsem nikdy nemel, napriklad pichani na hrudniku, pichani v oblasti trisel a lytek. Je to asi mesic, kdy jsem mel v praci a pri ceste domu takrka infarktove pocity. Poleval me pot, nebyl jsem si jisty pri chuzi a pridali se bolesti zad a patere. to pretrvalo dodnes i kdyz se to trosku zmirnilo, tak to bohuzel stale pokracuje. Po vysetreni mi bylo sdeleno ze mam lehce zvyseny HDL i LDL cholesterol a podle testu moci mam udajne nejakou infekci. Muze toto mit vliv i na moje problemy, o kterych se zde zminuji? Hlava se mi toci i kdyz sedim a obcas me picha i v prstech na nohach a chodidlech. Pred necelym rokem jsme se s pritelkyni odstehovali a osamostatnili a tim tyto problemy pozvolna zacaly. Prisel jsem o zamestnani, ktere tedy ted uz mam ale 4 mesice jsem nic nemohl sehnat a dokola resim jen penize a poplatky a kolik mi zbyde. Jsem clovek, ktery i kdyz ma problemy tak na sobe nenechava nic znat a moc se neventiluji okoli s temito vecmi. Jste prvni stranka, kam jsem po precteni nescetne dalsich stranek, napsal. Budu velice rad za kazdou radu. Dekuji vrbis

No nevím, tady vzhledem k nízkému rozsahu nutných informací půjde z mé strany spíše o lehké jasnovidectví, ale já to vidím, na rozházené nadledvinky. Prudce reagující adrenalin vám ve stresu vyžene cukr z krve, během pár vteřin se člověk klepe jako drahý pes, má stahy na hrudi, pocity na infarkt a může to s ním i seknout, což nic příjemného určitě není. Vyzkoušejte při takovém ataku dodat cukr a pokud to skoro ihned zmizí, tak jsem se trefil. Takový stav není sranda a je nutné zjistit ideálně slinovým testem stav průběhu kortizolové křivky a dle výsledku upravit hodnoty do normálního stavu, což chvilku trvá. Tento stav prakticky zcela vypíná tvorbu HCl v žaludku, což si můžete ověřit krkacím testem a pokud si nekrknete, tak se zase potvrzuje jedna část skládačky vašeho stavu. Tento stav rozhozených hormonů pochopitelně souvisí, jak se záněty, tak s projevy infekcí, záleží zda je kortizol vysoký, nebo již nízký a každý stav se navíc musí léčit jinak. Podle všeho máte i zásadní minerální a vitamínové deficity, odhadl bych to na těžký nedostatek hořčíku a některých vitamínů skupiny B, můžete od oka vyzkoušet velké dávky vitamínu B3, ale ne na úrovni miligramů, nýbrž na úrovni celých gramů, to by vás mohlo zásadně zklidnit. Rozházený cholesterol často souvisí se špatnou funkcí štítné žlázy, což se dá opět testovat měřením teploty pod jazykem, nebo laboratorně nechat si změřit hodnotu TSH a ve vašem případě ji musíte mít nejvýše do hodnoty 1 i když medicína uznává TSH i 4,2, ale pouze v naší kotlině, venku se zřejmě lidé léčí jinak a uznávají se diametrálně nižší hodnoty. Bolesti ve svalech a úponech budou zřejmě z velkého překyselení, můžete se tedy vyzkoušet odkyselit, třeba se stav zlepší.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz