Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 4:35 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát srp 15, 2014 11:00 pm 
Offline

Registrován: sob lis 23, 2013 2:50 pm
Příspěvky: 15
Bola som na vysetreni, mam si kupit info kvapky od Jonasa. Predpisal mi ich asi 8 ks, jedna za 370czk, pride mi to teda hooodne vela, a o ich ucinnosti teda neviem neviem... Uz som raz v minulosti skusala. Okrem toho mi desne vadi, ze su s alkoholom. Proste to ledva do seba dostanem. Poradite niekto? Funguju, zaberaju tie jonašovky?? Samozrejme, poradca (inak ziak p. Blahovej) mi predpisal aj antihelmetika, a ako tu Jarda uz niekde pisal, pride mi to tiez samovrazedna davka... Praziquantel a Albendazol mam brat len cez vikend, 6 tyzdnov, potom Metronizadol 10dni, potom Chloroquine 10 dni, a potom nasledny Iverfast a Hetrazan 15 dni v kuse. Viem ze je co cistit, ale co moja pecen a ostatne organy, pride mi to brutal....???? Poradite niekto? Vdaka


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob srp 16, 2014 1:27 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Gwen píše:
Bola som na vysetreni, mam si kupit info kvapky od Jonasa. Predpisal mi ich asi 8 ks, jedna za 370czk, pride mi to teda hooodne vela, a o ich ucinnosti teda neviem neviem... Uz som raz v minulosti skusala. Okrem toho mi desne vadi, ze su s alkoholom. Proste to ledva do seba dostanem. Poradite niekto? Funguju, zaberaju tie jonašovky?? Samozrejme, poradca (inak ziak p. Blahovej) mi predpisal aj antihelmetika, a ako tu Jarda uz niekde pisal, pride mi to tiez samovrazedna davka... Praziquantel a Albendazol mam brat len cez vikend, 6 tyzdnov, potom Metronizadol 10dni, potom Chloroquine 10 dni, a potom nasledny Iverfast a Hetrazan 15 dni v kuse. Viem ze je co cistit, ale co moja pecen a ostatne organy, pride mi to brutal....???? Poradite niekto? Vdaka

Boze muj to vypada jako davka pro kona, taky se me to zda byt hodne brutalni. Byt tebou, zavolam radeji panu Jardovi a poradim se s nim ...tady moudrejsiho a zkusenejsiho cloveka totiz nenajdes.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob srp 16, 2014 6:07 pm 
Offline

Registrován: sob lis 23, 2013 2:50 pm
Příspěvky: 15
miram píše:
Boze muj to vypada jako davka pro kona, taky se me to zda byt hodne brutalni. Byt tebou, zavolam radeji panu Jardovi a poradim se s nim ...tady moudrejsiho a zkusenejsiho cloveka totiz nenajdes.

Ja teda dufam ze pan Jarda si to pozrie a povie svoj nazor, nanho dam. Len ten poradca je ziak pani Blahovej, ona mi ho odporucila kedze uz sama pacientov novych neberie. Okrem toho mam brat MMS, stale, po dobu niekolkych mesiacov.... a to som este dosial nebrala. Je mozne ze mam v sebe riadny sajrajt, ktory treba vysupnut von. Povedal mi, ze mam hodne tych "veciciek" od psa.... Napr. tasemnice psi. a potom kopec prvokov, nuz kto sa rad cvachta v termaloch, prisamfakt ze do termalneho kupka uz nevkrocim!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob srp 30, 2014 9:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
[quote="Gwen":1an1ie41]Bola som na vysetreni, mam si kupit info kvapky od Jonasa. Predpisal mi ich asi 8 ks, jedna za 370czk, pride mi to teda hooodne vela, a o ich ucinnosti teda neviem neviem... Uz som raz v minulosti skusala. Okrem toho mi desne vadi, ze su s alkoholom. Proste to ledva do seba dostanem. Poradite niekto? Funguju, zaberaju tie jonašovky?? Samozrejme, poradca (inak ziak p. Blahovej) mi predpisal aj antihelmetika, a ako tu Jarda uz niekde pisal, pride mi to tiez samovrazedna davka... Praziquantel a Albendazol mam brat len cez vikend, 6 tyzdnov, potom Metronizadol 10dni, potom Chloroquine 10 dni, a potom nasledny Iverfast a Hetrazan 15 dni v kuse. Viem ze je co cistit, ale co moja pecen a ostatne organy, pride mi to brutal....???? Poradite niekto? Vdaka[/quote:1an1ie41]
Netvrdím, že parazity člověk mít nemůže, to určitě ne, ale dělat takovéto veletoče také vidím jako těžkou ránu mimo. Je přeci klidně možné, že ty hovadské dávky antihelmintik vydráždí

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parazitární zátěže
PříspěvekNapsal: čtv bře 03, 2016 5:58 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1950
Pan Jarda má pravdu, detoxikační poradkyně mi sdělila, že pokud nevyházím z bytu domácí zvířecí mazlíčky, tak mě může zbavovat parazitální zátěže donekonečna. Je tedy otázka, co má s imunitou dělat člověk s predispozicí chytat na sebe patogeny.
http://www.rozhlas.cz/zpravy/veda/_zprava/cesti-vedci-objevili-smysl-rh-faktoru-ovlivnuje-odolnost-vuci-chorobam--1578370

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parazitární zátěže
PříspěvekNapsal: ned bře 20, 2016 1:53 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
Alopat píše:
Pan Jarda má pravdu, detoxikační poradkyně mi sdělila, že pokud nevyházím z bytu domácí zvířecí mazlíčky, tak mě může zbavovat parazitální zátěže donekonečna. Je tedy otázka, co má s imunitou dělat člověk s predispozicí chytat na sebe patogeny.
http://www.rozhlas.cz/zpravy/veda/_zprava/cesti-vedci-objevili-smysl-rh-faktoru-ovlivnuje-odolnost-vuci-chorobam--1578370

Ono hodně záleží na energetickém poli člověka, ale pokud je imunita plně funkční, většinou vás budou paraziti obloukem obcházet, nebo vám nebudou nijak škodit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parazitární zátěže
PříspěvekNapsal: pon bře 21, 2016 4:02 pm 
Offline

Registrován: sob říj 29, 2011 12:21 am
Příspěvky: 67
Pěkný den,

Co se týká boje s parazity, hodně se na netu probírá KŘEMELINA. V recenzích a diskusích je hodně chválená, ale člověk neví, co je pravda a zda to tam nechválí prodejci. Tolik pozitivních reakcí, to je docela podezřelé \":-)\"

Poprosil bych pana Jardu, zda by se ke křemelině nevyjádřil a pokud s ní má také pozitivní zkušenost, zda by nenapsal, kde jí nejlépe zakoupit, nebo která se dobře osvědčila. Na netu je jí hodně druhů, od docela levné až po velmi drahou.

Děkuji mnohokrát předem za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parazitární zátěže
PříspěvekNapsal: sob bře 26, 2016 9:48 pm 
Offline

Registrován: stř říj 21, 2015 8:58 pm
Příspěvky: 20
Taky by mě zajímalo, která značka křemeliny je nej, ráda bych si ji koupila.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parazitární zátěže
PříspěvekNapsal: úte bře 29, 2016 8:42 am 
Offline

Registrován: sob říj 29, 2011 12:21 am
Příspěvky: 67
Jelikož jsem nedočkavý a odpověď od pana Jardy nikde \":-)\" šel jsem do jedné "human" křemeliny naslepo. Užívám ji dnes pátý den. Nevím, jestli to může mít souvislost s očistou, ale bolí mě třetí den dost brutálně zuby, na kteréšto bolesti občas trpívám. Dnes ráno mi musel zubař otevřít kanálek, protože to bylo k nevydržení. Že by součást očisty?

Stále by mě zajímál názor na KŘEMELINU od pana Jardy \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Parazitární zátěže
PříspěvekNapsal: ned dub 24, 2016 1:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
Pontiac07 píše:
Jelikož jsem nedočkavý a odpověď od pana Jardy nikde \":-)\" šel jsem do jedné "human" křemeliny naslepo. Užívám ji dnes pátý den. Nevím, jestli to může mít souvislost s očistou, ale bolí mě třetí den dost brutálně zuby, na kteréšto bolesti občas trpívám. Dnes ráno mi musel zubař otevřít kanálek, protože to bylo k nevydržení. Že by součást očisty?

Stále by mě zajímál názor na KŘEMELINU od pana Jardy \":-)\"

Tak já odpovědi jedu stále odshora dolů nijak nepřeskakuji a až se na téma dostanu tak odpovídám. Bohužel je to někdy i déle jak za měsíc, ale s tím nic nenadělám, nemohu pouze sedět u kompu, to bych zdechl poměrně rychle. Křemelina nezpochybnitelně funguje a dovolím si tvrdit, že asi skoro každá i když každá nemusí účinkovat stejně efektivně. Ona pracuje absorpčně a mechanicky, tedy není důvod proč by fungovat neměla. Zda z jejího užívání může začít bolet zub, to už je skoro konspirační teorie, sám si myslím že to souvislost nemá.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz