Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte dub 30, 2024 11:33 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Gliom - jak na něj.
PříspěvekNapsal: pon zář 30, 2013 3:45 pm 
Offline

Registrován: stř srp 28, 2013 9:19 pm
Příspěvky: 93
Zdenek20 píše:
Jen pro upřesnění, Carl Simonton je vystudovaný americký lékař, pracující na akreditované americké klinice. Jeho studie byla publikována v odborných lékařských časopisech, prošla vědeckou oponenturou. Nedošla však širšího uplatnění v klinické praxi, nedá se patentovat a ani na ní (na rozdíl od ostatních schválených metod) nelze příliš vydělat.

Jacques Mabit, z výše uvedeného dokumentu o amazonských šamanech, je vystudovaný francouzský doktor a se šamany se setkal jako člen týmu Lékaři bez hranic. Jeho klinika pro léčení drogově závislých v Peru byla založena z peněz francouzské vlády. Jeho dosažené výsledky léčení jsou mimořádné a všeobecně uznávané.

Byla by škoda určité možnosti přehlédnout, když jde o mladý život, kvůli předsudkům.

Musíte pochopit, že ta studie neprošla možná právě proto, že k ničemu, kdyby pomáhala skutečně lidem s nádory, každý by po ní skočil . Podle toho poznáte věc, která nefunguje .

To mi připomíná Jiřinu Prekopovou, která je také psycholožka a její nesmyslná a zrůdná Terapie pevným objetím má řadu přiznivců ....ale oficiálním edicína se k ní obrací zády, jelikož NEMÁ VŮBEC ŽÁDNÉ VÝSLEDKY.
Jenom se ohání vzděláním a slávou a tím že má příznivce , ovšem výsledky nula.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gliom - jak na něj.
PříspěvekNapsal: pon zář 30, 2013 4:04 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 147
Opět obecná poznámka, co psala Markétuše:
Také nemám dojem, že by moje doktorka chtěla na mě vydělávat. Šla jsem k ní s otevřenou myslí, že uvidím, jaká bude jako člověk, jestli mi bude její způsob chování a komunikace vyhovovat a když to vyšlo, tak k ní mám důvěru a věřím, že mě léčí - resp. udržuje moji nemoc v určitých mezích, léčit se to nedá. Šla jsem k ní s postojem "že se udiví, jaká bude" a ne s přednasr..."doktoři jenom vydělávají na pacientech", a to je myslím podstatné.
A to jsem předtím narazila na dost neempatické hulváty, jemně řečeno.
Ano, farmacie je tvrdý byznys, ale to snad je všude, proč by měla být farmaceutická výroba výjimkou....
Pokud by mi doktor soustavně cpal nějaký nový lék, není nic jednoduššího sednout k netu a zjistit si, jestli je to originál lék, nebo generikum, kdo to vyrábí, jaký je na něj doplatek, jaká jsou či nejsou generika....předpokládám, že si můj doktor nemyslí, že jeho pacienti žijí bez internetu a nejsou schopni si toto ověřit. Těžší to mají samozřejmě staří osamocení lidé, kterým nemá podobné informace třeba kdo vyhledat a doktor jim nacpe to nejdražší....
Chřipku můžu vyléčit kusem zázvoru, flaškou medu a jednou krabičkou paralenu a vejdu se do dvou stovek, nebo jsem trubka a nakoupím předražené chujoviny, kde platím hlavně reklamu v TV. To je přeci na spotřebiteli.
To je ale nesympatická ženská, ta J. P., brrrrr......něco mezi Brežněvem a Helgou Kochovou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gliom - jak na něj.
PříspěvekNapsal: úte říj 01, 2013 4:40 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Mirabelka píše:
Opět obecná poznámka, co psala Markétuše:
Také nemám dojem, že by moje doktorka chtěla na mě vydělávat. Šla jsem k ní s otevřenou myslí, že uvidím, jaká bude jako člověk, jestli mi bude její způsob chování a komunikace vyhovovat a když to vyšlo, tak k ní mám důvěru a věřím, že mě léčí - resp. udržuje moji nemoc v určitých mezích, léčit se to nedá. Šla jsem k ní s postojem "že se udiví, jaká bude" a ne s přednasr..."doktoři jenom vydělávají na pacientech", a to je myslím podstatné.
A to jsem předtím narazila na dost neempatické hulváty, jemně řečeno.
Ano, farmacie je tvrdý byznys, ale to snad je všude, proč by měla být farmaceutická výroba výjimkou....
Pokud by mi doktor soustavně cpal nějaký nový lék, není nic jednoduššího sednout k netu a zjistit si, jestli je to originál lék, nebo generikum, kdo to vyrábí, jaký je na něj doplatek, jaká jsou či nejsou generika....předpokládám, že si můj doktor nemyslí, že jeho pacienti žijí bez internetu a nejsou schopni si toto ověřit. Těžší to mají samozřejmě staří osamocení lidé, kterým nemá podobné informace třeba kdo vyhledat a doktor jim nacpe to nejdražší....
Chřipku můžu vyléčit kusem zázvoru, flaškou medu a jednou krabičkou paralenu a vejdu se do dvou stovek, nebo jsem trubka a nakoupím předražené chujoviny, kde platím hlavně reklamu v TV. To je přeci na spotřebiteli.
To je ale nesympatická ženská, ta J. P., brrrrr......něco mezi Brežněvem a Helgou Kochovou.

Moje manželka byla nedávno u svého obvodního s banálním problémem a chtěl jí předepsat jen tak mimochodem nějaký "nový lék". Prý to berou všichni manažeri, co k němu chodí.
Že jim to pomáhá řešit stres. Ona, že to nechce, a doma se podívala - a byly to normálně antidepresiva.
Ano, existují generika, a doktor nikterak nezhřeší proti lékařské přísaze, když místo jednoho léku napíše druhý, který obsahuje stejnou účinnou látku, jen je prostě "značkový".
A za to třeba v létě pojede na dovolenou:-)
Byznys zkrátka světem vládne, ale zase si nemyslím, že by doktoři byli takoví, že by předepisovali něco naprosto neúčinného, nebo dokonce škodlivého.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gliom - jak na něj.
PříspěvekNapsal: úte říj 01, 2013 9:26 pm 
Offline

Registrován: pon lis 21, 2011 7:44 am
Příspěvky: 84
Markétuše píše:
Musíte pochopit, že ta studie neprošla možná právě proto, že k ničemu, kdyby pomáhala skutečně lidem s nádory, každý by po ní skočil . Podle toho poznáte věc, která nefunguje .
Lékař si v USA nedovolí falšovat záznamy, Markétuše. Ona ta metoda je také náročná v tom, že vyžaduje aktivní účast pacienta. Kousnout do kyselého jablka vztahů nemusí být totiž vůbec jednoduché, jedná se o věci, které byly raději zatlačeny do podvědomí.

Mirabelka píše:
Šla jsem k ní s postojem "že se udiví, jaká bude" a ne s přednasr..."doktoři jenom vydělávají na pacientech", a to je myslím podstatné.
To není vůbec podstatné, Mirabelko.
Jen pro ilustraci, v roce 1960 byla v USA nejnižší dětská úmrtnost na světě. Očkovalo se proti 5 nemocem ve 13 dávkách. V roce 2006 byly USA v dětské úmrtnosti na 45. místě. Dnes děti do 6 let dostávají 16 vakcín ve 48 dávkách. Povinně každý rok musí být očkovány proti chřipce.

Ohledně zbytečnosti předepisovaných léků viz třeba:
http://news.e-republika.cz/article2132- ... icke-lobby


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gliom - jak na něj.
PříspěvekNapsal: stř říj 02, 2013 8:17 am 
Offline

Registrován: stř srp 28, 2013 9:19 pm
Příspěvky: 93
Zdenek20 píše:
Markétuše píše:
Musíte pochopit, že ta studie neprošla možná právě proto, že k ničemu, kdyby pomáhala skutečně lidem s nádory, každý by po ní skočil . Podle toho poznáte věc, která nefunguje .
Lékař si v USA nedovolí falšovat záznamy, Markétuše. Ona ta metoda je také náročná v tom, že vyžaduje aktivní účast pacienta. Kousnout do kyselého jablka vztahů nemusí být totiž vůbec jednoduché, jedná se o věci, které byly raději zatlačeny do podvědomí.

Mirabelka píše:
Šla jsem k ní s postojem "že se udiví, jaká bude" a ne s přednasr..."doktoři jenom vydělávají na pacientech", a to je myslím podstatné.
To není vůbec podstatné, Mirabelko.
Jen pro ilustraci, v roce 1960 byla v USA nejnižší dětská úmrtnost na světě. Očkovalo se proti 5 nemocem ve 13 dávkách. V roce 2006 byly USA v dětské úmrtnosti na 45. místě. Dnes děti do 6 let dostávají 16 vakcín ve 48 dávkách. Povinně každý rok musí být očkovány proti chřipce.

Ohledně zbytečnosti předepisovaných léků viz třeba:
http://news.e-republika.cz/article2132- ... icke-lobby

To jsou pohádky , že si lékaři nedovolí falšovat údaje, Američani lžou a falšují všechno.
Dokonce si vymysleli a zfalšovali útok na dvojčata .
Myslet si, že když někdo umí vyléčit závažnou nemoc a lidi to ignorují a dál trpí a umírají..........může jen hloupý člověk.
Na každém webu se objeví takový člověk, který hlásá takové bludy a pak se ukáže, že je to člověk se základním vzděláním, který neumí počítat, nebo psychicky silně narušený jedinec.

Samozřejmě že je podstatné, jak člověk k lékaři přistupuje , jak píše Mirabelka, když něco očekávám, tak to dostanu . Já jsem v životě nepotkala doktora, který by mi cpal preparáty far.firem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gliom - jak na něj.
PříspěvekNapsal: pát říj 04, 2013 9:11 pm 
Offline

Registrován: úte črc 23, 2013 1:52 pm
Příspěvky: 22
Vševěd píše:
Moje manželka byla nedávno u svého obvodního s banálním problémem a chtěl jí předepsat jen tak mimochodem nějaký "nový lék". Prý to berou všichni manažeri, co k němu chodí.
Že jim to pomáhá řešit stres. Ona, že to nechce, a doma se podívala - a byly to normálně antidepresiva.
Ano, existují generika, a doktor nikterak nezhřeší proti lékařské přísaze, když místo jednoho léku napíše druhý, který obsahuje stejnou účinnou látku, jen je prostě "značkový".
A za to třeba v létě pojede na dovolenou:-)
Byznys zkrátka světem vládne, ale zase si nemyslím, že by doktoři byli takoví, že by předepisovali něco naprosto neúčinného, nebo dokonce škodlivého.

a) obvoďák si hral na psychiatra
b) obvoďák měl zlý den
c) pár hodín/dnů/tydnů byl u obvoďáka Pan Marketingový Manažer s nějakým dárčekem

proč mam pocit, že c) c) c) ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gliom - jak na něj.
PříspěvekNapsal: čtv říj 17, 2013 8:46 pm 
Offline

Registrován: úte srp 21, 2012 6:55 pm
Příspěvky: 9
Markétuše píše:
Třeba můj psychiatr by mi mohl dávat pořád nějaké léky, dělat pokusy..........místo toho mi dává jeden lék už 15 let
Markétuše píše:
Na každém webu se objeví takový člověk, který hlásá takové bludy a pak se ukáže, že je to člověk se základním vzděláním, který neumí počítat, nebo psychicky silně narušený jedinec.

Ale to jste uvedla sama... naběhla jste si.

Mimochodem, možná máte doopravdy štěstí a narazila jste na jednoho z mála nezkažených. Je ale veřejným tajemstvím, že spousta doktorů si na rovinu řekne co za to...stejně tak jako fakt, že spousta "nevyléčitelných" nemocí se dá léčit léky nebo vyyléčit zdravou stravou a bylinami. Kdybych si to sama neověřila, netvrdila bych takové věci. V mém případě těžká forma atopického ekzému, dnes zcela ok. Zkuste si třeba někdy pro zajímavost popovídat s nějakým farmaceutickým reprezentantem co je náplní "jeho práce".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gliom - jak na něj.
PříspěvekNapsal: čtv říj 17, 2013 9:09 pm 
Offline

Registrován: stř srp 28, 2013 9:19 pm
Příspěvky: 93
anela píše:
Ale to jste uvedla sama... naběhla jste si.

Mimochodem, možná máte doopravdy štěstí a narazila jste na jednoho z mála nezkažených. Je ale veřejným tajemstvím, že spousta doktorů si na rovinu řekne co za to...stejně tak jako fakt, že spousta "nevyléčitelných" nemocí se dá léčit léky nebo vyyléčit zdravou stravou a bylinami. Kdybych si to sama neověřila, netvrdila bych takové věci. V mém případě těžká forma atopického ekzému, dnes zcela ok. Zkuste si třeba někdy pro zajímavost popovídat s nějakým farmaceutickým reprezentantem co je náplní "jeho práce".

Ale já nepíšu o sobě , píšu o řadě lidí , kteří se tu vyskytují a jsou vážně psychicky narušení........já jsem po lécích zcela kompenzovaná a pracuju, starám se o děti. Zatímco řada lidí tady by péči psychiatra potřebovala.
Mně se NIKDY nestalo, že by mi doktor řekl, že něco chce ........celá rodina chodíme k doktorům, máma byla už jako stará v Motole na žlučníku ....nikdy nikde nikdo nevyžadoval úplatek .

Jinak o tom, že za doktory chodí dealeři a nabízejí jim dovolené atd , o tom vím, zubařka mi o tom vyprávěla.Ale nikdy mi doktor nenutil žádný lék zbytečně , možná jednou gynekolog .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gliom - jak na něj.
PříspěvekNapsal: čtv říj 17, 2013 10:44 pm 
Offline

Registrován: sob srp 07, 2010 10:13 pm
Příspěvky: 205
Bydliště: Horoměřice
tak kdyz uz se tu o tom diskutuje, tak tady je o tom dokument (tyka se ČR) https://www.youtube.com/watch?v=zbFCor2_RS0 (ti co jeste nevideli/neznaji, celkem doporucuji)

_________________
Walker: "zelenina a saláty tělo budují, kdežto ovoce ho čistí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gliom - jak na něj.
PříspěvekNapsal: pon říj 21, 2013 9:08 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 25, 2012 8:10 am
Příspěvky: 25
Dobry den pan Beranek.

Posielam prispevok z diskuznej skupiny, ktora sa zaobera protirakovinovou dietou Dr. Budwig
Citace:

Mon, glioma brain tumors are among the EASIEST to treat, according to Dr. Budwig. Don’t get discouraged. You CAN HELP your mom. Download the info on this website and watch all of Sandra’s videos. If you want more, go to http://www.amazon.com. and order Dr. Budwig’s “The Oil Protein Diet Cookbook.” God bless, Charlie

From: Em
Sent: Saturday, October 05, 2013 12:34 PM
To: FlaxSeedOil2@yahoogroups.com
Subject: [FlaxSeedOil2] Fears



I have been a member for a while, but this week my Mum (71) has been diagnosed with a fast-growing glioma (inoperable) and suddenly I realise how little I know about any of this.

My Mum is diabetic, has high blood pressure and an under-active thyroid and is now on various anti-seizure and anti-sickness medications. We have all the equipment and ingredients to begin the Budwig, but this is so scary. I don't know what might conflict with any of her medications or conditions. The hospital doctors and the Macmillan nurse we saw were absolutely no help whatsoever with regard to nutrition or complementary therapies. Although we have given her some juices today and one reduced-size portion of FO/CC, I feel so afraid tonight, I don't know that I can continue.

I'm in the UK. Where do the rest of you get your guidance?

Thanks.
Mon

Neviem, ako ste na tom s anglictinou. V kratkosti - gliom patri medzi najlahsie liecitelne nadory Budwigovej metodou. Na tomto fore je popisana Budwigovej dieta viewtopic.php?p=37863#p37863

Prajem vela stastia

Miro


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Gliom - jak na něj.
PříspěvekNapsal: ned pro 01, 2013 1:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Petr Beránek píše:
Dobrý den,
prosím o radu.
Naší dceři je 21 let a před pár měsíci jí diagnistikovali low-grade gliom mozkového kmene. Jediný symprom je asymetrie svalů v obličeji, které se rozvinula během posledního roku. To bylo také důvod, proč jsme se obrátili na neurology a skončili na magnetické rezonanci, která potvrdila diagnozu. Tou asymetrií myslím výraz ve tváři, jako kdyby měla stále zvednutý jeden koutek a zúženou oční štěrbinu nad tím koutkem. Žádné jiné potíže nemá.
Vzhledem k poloze a stadiu gliomu a absenci závažnějších symptomů jsme se s lékaři shodli na pravidelném pozorování (magnetická rezonance jednou za půl roku) a žádné jiné akci.
Byla to pro všechny dost velká rána, ale už jsme se s tím nějak srovnali a teď zkoušíme hledat cesty, jak to porazit.
Dcera studuje na univerzitě v zahraničí a ta kompletní změna prostředí jí dost pomohla se z toho oklepat.
Je nám jasné, že klasická medicína nám nic nabídnout nemůže.
Chceme to porazit a potřebujeme co možná nejpřesnější radu/návod jak začít.
Děkuji.

Vidím, že až na pár smysluplných rad jste si musel přečíst spoustu nesmyslů, no snad to bude lepší Markétuše již sem psát nesmí. Ale k věci samé. Předpokládám, že při tak rozsáhlém průřezu možností moderní medicíny vám neušla metoda TTF, která spočívá v rozkládání právě uvedených nádorů pomocí elektrického proudu, trvale působícího na povrch hlavy. Patrně je pro váš případ z nějakého důvodu nevhodná, to nezmiňujete, ale z uvedeného by vám mělo dojít následující. Uvedený nádor vzniká dle mého názoru vlastně přetížením dané části mozku, většinou nějakou trvalou těžkou zátěží-traumatem psychiky a dochází k velkému přetížení dané části mozku. Já laicky uvedený stav chápu prostě jako vypálení přetížené části elektrického rozvaděče v domě, prostě ta část již větší zátěž nesnese. Přívod elektřiny zvenčí patrně tu část odlehčí a stimuluje ostatní centra, což umožní regeneraci poškozené části. Kupodivu jsem se setkal s případy, kdy právě vysazení té zátěže a duševní smíření s vlastním osudem nádor poměrně rychle zlikvidovalo, čili některé zde uvedené rady vidím jako velice smysluplné a může je vyzkoušet. Prostě ten rozvaděč odstavit od trvající zátěže a on se kupodivu umí spravit sám. Pochopitelně k tomu je třeba adekvátní zásobení velkým spektrem živin a strava tedy hraje také dosti podstatnou roli, nicméně to odlehčení mozku od trvající zátěže je stěžejní.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz