Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 7:59 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Chronický streptokok
PříspěvekNapsal: stř čer 26, 2013 2:12 pm 
Offline

Registrován: stř čer 26, 2013 1:47 pm
Příspěvky: 3
Dobrý den,
po dvouleté a neúspěšné léčbě doktory jsem se rozhodla zdraví jít naproti. Najednou se dozvídám spoustu věcí o kterých jsem předtím neměla ani tušení. Jak od lží které z pacientů dělají zákazníky farmaceutického průmyslu po fakt, že pokud tělu dáme vše co potřebuje, doktorům se můžeme vyhnout. Ráda bych se s Vámi podělila o můj příběh. Budu ráda za Vaše příspěvky, nebo typy již od vyléčených.

Před 2 lety jsem dostala těžkou angínu, po které mi zůstaly zduřené a ošklivé mandle. Půl roku do mě cpali atb na přeléčení. Výsledek nulový. Absolvovala jsem i léčbu na imunologii, prý je vše v pořádku a není co k léčení. Během dvou let jsem měla opakované angíny, opakované užívání atb. Začínalo se to zhoršovat - ekzémy, vyrážky na celém těle, záněty močových cest, pernamentně zvětšené uzliny, ječná zrna. Dnes mám další angínu (řekla mi to doktorka náhodou, neměla jsem vůbec žádné příznaky). Po rozsáhlých testech se ukázalo, že jsem streptokoka měla i v moči a k mandlím se mi nově přidal i stafylokok.
Upravila jsem si jídelníček - více zeleniny, ovocné šťávy, čerstvé potraviny, apod. Dnes jsem se objednala k známé homeopatičce do Pardubic, bohužel má místo až za měsíc, ale rozhodla jsem se, že už ten měsíc zužitkuji. Objednala jsem si Jarní balíček - bio Spirulina 500 tbl + Mladý ječmen 200g bio Bretbach a Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem, snad na detoxikaci. Rozhodla jsem se, že se uzdravím a zkusím úplně vše co bude v mých silách.
Každopádně nerozumím tomu, proč mě tyto problémy postihly. Je mi 22 let a žila jsem vcelku zdravě. Jasně, moje slabost bylo sladké ve velkém množství, ale na druhou stranu téměř vůbec nejím hranolky, smažené jídla, nepiju kolu (piju pouze vodu a čaje), jím hodně zeleniny, často sportuji....Nejsem ani obézní (179 cm, 59kg).
Za měsíc dám vědět, jak dopadla má první návštěva homeopatičky a jak postupuji v léčbě.

Přeji všem, ať se uzdraví!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chronický streptokok
PříspěvekNapsal: stř čer 26, 2013 4:45 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
A CDS zkusit nechceš?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: chronický streptokok
PříspěvekNapsal: stř čer 26, 2013 7:06 pm 
Offline

Registrován: stř čer 26, 2013 1:47 pm
Příspěvky: 3
a co je to, prosim?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: chronický streptokok
PříspěvekNapsal: pát čer 28, 2013 9:37 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Měla sis nechat vytrhnout mandle a bylo to...
Těma ATB sis pomnožila candidu, zaměř se na tohle ze všeho nejdřív, dieta+přípravky...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: chronický streptokok
PříspěvekNapsal: pát čer 28, 2013 10:38 am 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
coquette píše:
a co je to, prosim?

Je voda nasycená oxidem chloričitým. Likviduje v těle všechny patogeny. Doporučuji si přečíst a zhlédnout videa o MMS. No a CDS je daleko lepší a účinnější verze bez nevolností.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: chronický streptokok
PříspěvekNapsal: úte črc 02, 2013 8:40 pm 
Offline

Registrován: stř čer 26, 2013 1:47 pm
Příspěvky: 3
tak je to jeste horsi nez jsem si myslela. momentalne mam v krku hnisave mandle s povlaky, augmentin nezabral, po penicilinu jsem se osypala. Doktorka me poslala bez prasku domu s tim, ze za tyden mam prijit s uvidi se. Udajne to neni angina s klasickym prubehem, aslo nemam zvysene. Proste mam ale v tele streptokoka bez vaznejsich priznaku (horecky nemam, jedine co me boli jsou velke mandle).
Doporucili jste mi MMS, nemohu to tu nikde najit...na internetu jsem se docetla, ze ma belici funkci. Byl by nekdo tak laskav a poradil me, jak to muze pomoci telu? konkretne potirani tech mandli...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: chronický streptokok
PříspěvekNapsal: čtv črc 04, 2013 11:34 am 
Offline

Registrován: čtv kvě 16, 2013 9:59 pm
Příspěvky: 183
je toho docela dost. \":lol:\"

http://www.youtube.com/watch?v=uXRI6xHU60c
http://www.youtube.com/watch?v=Kc6fEJU2efU
http://www.youtube.com/watch?v=puWpAVZ1HN4
http://www.youtube.com/watch?v=84dLwDak_h0
http://www.youtube.com/watch?v=sxT30RVfQFk
http://www.youtube.com/watch?v=m05ww-8yRIM
http://www.youtube.com/watch?v=CrLfWDcSCOQ
http://www.youtube.com/watch?v=gBpbbwxChKY
http://www.youtube.com/watch?v=PM2-3RE7JDA

a na uloz.to máš ještě knihy o MMS.

Jinak říkám. Po MMS bývají nevolnosti protože se do těla dostane plno chemikálií. CDS je vylepšená verze, a do těla se dostane jen voda a oxid chloričitý, proto je daleko lepší.
A na tvůj problém by určitě fungovalo i koloidní stříbro.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: chronický streptokok
PříspěvekNapsal: čtv črc 11, 2013 9:55 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
coquette píše:
Dobrý den,
po dvouleté a neúspěšné léčbě doktory jsem se rozhodla zdraví jít naproti. Najednou se dozvídám spoustu věcí o kterých jsem předtím neměla ani tušení. Jak od lží které z pacientů dělají zákazníky farmaceutického průmyslu po fakt, že pokud tělu dáme vše co potřebuje, doktorům se můžeme vyhnout. Ráda bych se s Vámi podělila o můj příběh. Budu ráda za Vaše příspěvky, nebo typy již od vyléčených.

Před 2 lety jsem dostala těžkou angínu, po které mi zůstaly zduřené a ošklivé mandle. Půl roku do mě cpali atb na přeléčení. Výsledek nulový. Absolvovala jsem i léčbu na imunologii, prý je vše v pořádku a není co k léčení. Během dvou let jsem měla opakované angíny, opakované užívání atb. Začínalo se to zhoršovat - ekzémy, vyrážky na celém těle, záněty močových cest, pernamentně zvětšené uzliny, ječná zrna. Dnes mám další angínu (řekla mi to doktorka náhodou, neměla jsem vůbec žádné příznaky). Po rozsáhlých testech se ukázalo, že jsem streptokoka měla i v moči a k mandlím se mi nově přidal i stafylokok.
Upravila jsem si jídelníček - více zeleniny, ovocné šťávy, čerstvé potraviny, apod. Dnes jsem se objednala k známé homeopatičce do Pardubic, bohužel má místo až za měsíc, ale rozhodla jsem se, že už ten měsíc zužitkuji. Objednala jsem si Jarní balíček - bio Spirulina 500 tbl + Mladý ječmen 200g bio Bretbach a Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem, snad na detoxikaci. Rozhodla jsem se, že se uzdravím a zkusím úplně vše co bude v mých silách.
Každopádně nerozumím tomu, proč mě tyto problémy postihly. Je mi 22 let a žila jsem vcelku zdravě. Jasně, moje slabost bylo sladké ve velkém množství, ale na druhou stranu téměř vůbec nejím hranolky, smažené jídla, nepiju kolu (piju pouze vodu a čaje), jím hodně zeleniny, často sportuji....Nejsem ani obézní (179 cm, 59kg).
Za měsíc dám vědět, jak dopadla má první návštěva homeopatičky a jak postupuji v léčbě.

Přeji všem, ať se uzdraví!!!

Pokud vyřadíte ze stravy sladké šmejdy a začnete zde trochu číst, hlavně o jódu, uvidíte že třeba obyčejný lugolův roztok nanesený na mandle je zpravidla vyléčí a netrvá to nijak dlouho. Za narušenou imunitou stojí většinou nedostatek vitamínu D3, tak si ho překontrolujte laboratorně. Naprostá většina mých klientů ho má deficitní, dokonce i když se pohybují často venku, ale bohužel oblečení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: chronický streptokok
PříspěvekNapsal: ned led 25, 2015 5:55 pm 
Offline

Registrován: stř lis 10, 2010 2:46 pm
Příspěvky: 49
Dobry den, rada bych poprosila o radu. Jsem v 38. Tydnu tehotenstvi, tedy tesne pred porodem. Pri poslednim steru z pochvy mi byl zjisten streptococus agalciate. Pri prvnim tehotenstvi ani nikdy jindy mi zjisten nebyl. Pri prvnim tehotenstvi jsem mela nejake bakterie v pochve a kvasinky, tabletky jsem si nikdy nebrala, po porodu vse ihned zmizelo, a ted znovu, ke konci tehotenstvi kvasinky, bakterie, ale ted plus ten streptokok na konci. Nutno rict, ze mimo tehotenstvi jsem nikdy zadne vytoky, zanety atd nemela. A ani ted nemam zadne paleni, svedeni, jen mirny nezapachajici vytok. Jim zdrave, hodne syrove stravy, posledni dny uz jen smoothie a odstavuju, mleko jen ryzove, cukr nejim, sladke minimalne, denne treba 5 davek jecmenu, hodne chlorelly, rybi tuk, brala jsem dobu candistop, probiotika, jim hodne ovoce, tim bych chapala ty kvasinky. Chci odmitnout podani antbiotik pri porodu, me i diteti, lekari tvrdi, ze pri pruchodu porodnimi cestami se muze miminko nakazit, ale me se zda jako vetsi risk antibiotika. Ja sama jsem na zdrave strave, nebyla jsem nekolik let nemocna, mam 3 letou dceru, stejne tak nebyla nemocna, prasek jsem nemela nekolik let. Prosim o radu, dekuji mooc


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: chronický streptokok
PříspěvekNapsal: ned led 25, 2015 9:07 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
coquette píše:
tak je to jeste horsi nez jsem si myslela. momentalne mam v krku hnisave mandle s povlaky, augmentin nezabral, po penicilinu jsem se osypala. Doktorka me poslala bez prasku domu s tim, ze za tyden mam prijit s uvidi se. Udajne to neni angina s klasickym prubehem, aslo nemam zvysene. Proste mam ale v tele streptokoka bez vaznejsich priznaku (horecky nemam, jedine co me boli jsou velke mandle).
Doporucili jste mi MMS, nemohu to tu nikde najit...na internetu jsem se docetla, ze ma belici funkci. Byl by nekdo tak laskav a poradil me, jak to muze pomoci telu? konkretne potirani tech mandli...

Potirej si ty mandle Lugolovym roztokem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: chronický streptokok
PříspěvekNapsal: pát led 30, 2015 10:52 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
Nikola píše:
Dobry den, rada bych poprosila o radu. Jsem v 38. Tydnu tehotenstvi, tedy tesne pred porodem. Pri poslednim steru z pochvy mi byl zjisten streptococus agalciate. Pri prvnim tehotenstvi ani nikdy jindy mi zjisten nebyl. Pri prvnim tehotenstvi jsem mela nejake bakterie v pochve a kvasinky, tabletky jsem si nikdy nebrala, po porodu vse ihned zmizelo, a ted znovu, ke konci tehotenstvi kvasinky, bakterie, ale ted plus ten streptokok na konci. Nutno rict, ze mimo tehotenstvi jsem nikdy zadne vytoky, zanety atd nemela. A ani ted nemam zadne paleni, svedeni, jen mirny nezapachajici vytok. Jim zdrave, hodne syrove stravy, posledni dny uz jen smoothie a odstavuju, mleko jen ryzove, cukr nejim, sladke minimalne, denne treba 5 davek jecmenu, hodne chlorelly, rybi tuk, brala jsem dobu candistop, probiotika, jim hodne ovoce, tim bych chapala ty kvasinky. Chci odmitnout podani antbiotik pri porodu, me i diteti, lekari tvrdi, ze pri pruchodu porodnimi cestami se muze miminko nakazit, ale me se zda jako vetsi risk antibiotika. Ja sama jsem na zdrave strave, nebyla jsem nekolik let nemocna, mam 3 letou dceru, stejne tak nebyla nemocna, prasek jsem nemela nekolik let. Prosim o radu, dekuji mooc

Na rovinu řeknu, že nedovedu odhadnout riziko nákazy při porodu s tím zkušenosti nemám. Každopádně by se asi dalo pomocí vyšších dávek lichořeřišnice jeho stav patrně omezit a tím riziko podstatně snížit, nebo možná i plně eliminovat. Užívání lichořeřišnice je vysoce bezpečné i v těhotenství, nebo při kojení a na streptokoky hodně účinné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chronický streptokok
PříspěvekNapsal: pát led 30, 2015 2:58 pm 
Offline

Registrován: stř lis 10, 2010 2:46 pm
Příspěvky: 49
Dekuji moc, nechala jsem si po 14 dnech vyzadat kontrolni ster, lichoterisnici beru i dalsi zdrave veci, gse, jecmen, chlorella, uplne jsem omezila sladke a minimum peciva, dnesni vysledky streptokoka nepotvrdil, takze bych urcite antibiotika odmitla \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chronický streptokok
PříspěvekNapsal: sob led 31, 2015 10:17 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
[quote="Nikola":euvffo7h]Dekuji moc, nechala jsem si po 14 dnech vyzadat kontrolni ster, lichoterisnici beru i dalsi zdrave veci, gse, jecmen, chlorella, uplne jsem omezila sladke a minimum peciva, dnesni vysledky streptokoka nepotvrdil, takze bych urcite antibiotika odmitla \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chronický streptokok
PříspěvekNapsal: sob led 31, 2015 2:53 pm 
Offline

Registrován: stř lis 10, 2010 2:46 pm
Příspěvky: 49
Dobre, dekuji moc \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chronický streptokok
PříspěvekNapsal: stř úno 11, 2015 2:14 pm 
Offline

Registrován: stř úno 11, 2015 2:12 pm
Příspěvky: 1
Před 2 lety jsem dostala těžkou angínu, po které mi zůstaly zduřené a ošklivé mandle. Půl roku do mě cpali atb na přeléčení. Výsledek nulový. Absolvovala jsem i léčbu na imunologii, prý je vše v pořádku a není co k léčení. Během dvou let jsem měla opakované angíny, opakované užívání atb. Začínalo se to zhoršovat - ekzémy, vyrážky na celém těle, záněty močových cest, pernamentně zvětšené uzliny, ječná zrna. Dnes mám další angínu (řekla mi to doktorka náhodou, neměla jsem vůbec žádné příznaky). Po rozsáhlých testech se ukázalo, že jsem streptokoka měla i v moči a k mandlím se mi nově přidal i stafylokok.
Upravila jsem si jídelníček - více zeleniny, ovocné šťávy, čerstvé potraviny, apod. Dnes jsem se objednala k známé homeopatičce do Pardubic, bohužel má místo až za měsíc, ale rozhodla jsem se, že už ten měsíc zužitkuji. Objednala jsem si Jarní balíček - bio Spirulina 500 tbl + Mladý ječmen 200g bio Bretbach a Hlíva ústřičná s rakytníkovým olejem, snad na detoxikaci. Rozhodla jsem se, že se uzdravím a zkusím úplně vš

_________________
finder


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz