Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 8:04 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 60 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon črc 08, 2013 11:43 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 480
Bydliště: Nové Město na Moravě
martina72 píše:
Jako zasloužilý tatík a hlauně zasloužilý učitel (tedy stovky lidských osudů) mohu říci to, že fysické problémy (údajně nemoc) často nastavují zrcadlo vztahům. Děti velmi často utíkají do nemoci tam, kde mezi dospělými, které mají rádi, jest něco v nepořádku. Dítě to nemůže a neumí vyřešit, neb není důstojným partnerem, tedy jen ventiluje to nepohodlí. Antibiotika (a jakékoliv jiné "léky") vůbec nejsou na místě.

velmi velmi velmi správně!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 09, 2013 7:38 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
martina72: Tak s tím se ztotožňuji!
Ale jinak jsou reakce okolí kolikrát natolik drsné, že člověk až zírá \":shock:\" ! A nejhorší je, že takhle reagují zpravidla pouze ti, kteří sami NAPROSTO NEMAJÍ žádné znalosti a už vůbec ne osobní zkušenosti. Jejich postoje bývají často nejvíc agresivní. Naučilo mě to mlčenlivosti na témata alternativní léčby \":D\" = probírám věci pouze se zasvěcenci. Jinak je to ztráta času a energie \":roll:\" .

_________________
Příroda má vždy pravdu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 09, 2013 4:28 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 147
Také souhlasím s nickem Martina72. A vy byste to ještě pohnojili "tvrdým postupem" a nestýkáním s prarodiči......bože, kvůli jídlu?! Dělat rozbroje a dusno kvůli tomu, že babička prostě vyrůstala v jiné době a každá ta doba má svou zdravou a nezdravou stravu, však před dvaceti lety se doporučovalo A a zakazovalo Bé, teď je to naopak, no a za dalších 20 let se to zase prohodí.....skutečně malicherné důvody, proč upírat dětem prarodiče. Trendy ve výživě podléhají módě a mediální masírce.
Ke složení vašeho jídelníčku se nevyjadřuji, já vyrůstala právě na té vesnické stravě, to je ovšem v minulém století, ale našeho syna jsem krmila stejně.
To vaše zkoušení urinoteraie, to už mi přijde hodně přes čáru, chudák děcko, někdo urinoterapii prostě DÁ - že si to v hlavě odůvodní a někdo NEDÁ, a to mluvím o dospělém člověku a jeho svobodné vůli.....Připomíná mi to: My vám tu lásku prostě vnutíme, i kdyby to mělo být silou. Dítě potřebuje PESTROU stravu a vy mu ji upíráte a pak se divíte, že je pořád nemocná a špatně prospívá.
Matky, které zkouší na dětech urinoterapii, by měly být pod dozorem sociálky, tahle metoda patří jen do rukou dospělých svéprávných lidi - já sama bych to vnitřně nedala, jen zevně. Moč, které je produktem nemocného těla by jí měla vyléčit?!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 09, 2013 4:42 pm 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 147
Dítě jako rukojmí, prarodiče odstavení, to je fakt ta pravá a láskyplná atmosféra, aby děcko prospívalo......Vždyť je to stejné jako nucení do náboženství, do které se rodiče narodili, tak dítě musí taky, i kdybychom k tomu měli tichou domácnost s prarodiči......Však až děcko přijde do kolektivu, tak si dá i tu colu, i ty přesolené brambůrky, smažák.....a co?Z takovýho chudý "pseudovýživový" talíř by si měl člověk vybrat sám a dobrovolně, až si bude moci sám vyzkoušet i jiné krmné styly...Totalita, jenom v jiném hávu.
Ještě jsem se nesetkala se svšežravcem, co by agresivně a vehementně cpal někomu proti jeho vůli to svoje, ale naopak je zcela běžné.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 09, 2013 10:06 pm 
Offline

Registrován: pát říj 19, 2012 2:00 pm
Příspěvky: 43
Ohledně psychických důvodů, na to již začínám mít reakci jako býk na rudý hadr. Jsme úplná rodina, děti jsou chtěné, milované. Běžné problémy doma máme, ale domnívám se, že patříme mezi šťastné lidi. Krom naší rodiny znám i jiné slušné lidi, kteří bojují s nemoci svých dětí, jsou to opravdu milí klidní kultivovaní lidé, a přesto děti trpí na záněty ucha atd. Pak znám rozvedené rodiny, kde jsou (byly) děti vystavovány konfliktům, a jsou zdravé.
Mně bylo po vyšetření kapky krve řečeno, že mám v sobě infekci, po očistách jsem plná sil a energie (jako králíček duracel). Dětem ale sankhapraksalanu dělat nemohu, ani očistu jater, ani klystýry.
Jsem přesvědčena, že syn má právě v sobě parazity, candidu a plísně. Je mu 7 let, syrový česnek nepozře. Zato kečup, hranolky, palačinky, to ano. Když mu stopnu sladké, naříká. Ne jednou, dvakrát... naříká celý den. Ovoce, zeleninu baští hodně, čočku, rýži natural, pohanku, maso, vše ok. Jen kefír z tibetské houby nejí, ale přidávám mu jej do zmrzliny (domácí: z jahod a medu).
Nevím jak mu mám pomoci, co ale vím, že já měla vitariánskou stravu několik měsíců a nepomohla mi. Zřejmě jsem si krmila bacily právě medem a sladkým ovocem. Syn právě sladké miluje a já se cítím špatně, když mu zatrhávám cokoli sladkého (i hořkou čokoládu dostává 1 dílek denně).


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř črc 10, 2013 8:15 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Psychika je dneska v módě. Dá se na ni svést prakticky všechno. I když jsi v naprosto dokonalé pohodě, někdo řekne, že máš hluboko fixovaný problém
z dětství ani o něm nevíš. Chytneš klíště, dostaneš boreliózu ale problém je psychosomatického rázu. Klasická onemocnění vlastně neexistují, všechno je
v psychice. Když je nejhůř, tak se řekne, že je to trauma z předchozího života.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 11, 2013 9:24 am 
Offline

Registrován: úte úno 23, 2010 8:42 pm
Příspěvky: 147
Jestli se vyšetření z kapky krve platí cash, tak to se nedivte, že vám něco "našli". Každý cikán chválí svoji planetu. Takto se vyrábějí pacienti, jednou je to infekce, pak paraziti, někdy karma, někdy test boží.....
Pokud je v naší populaci tolik paraziticky nakažených lidí, jak se teď hodně píše, proč nejsou tito paraziti objeveni při pitvách zemřelých?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 11, 2013 10:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
lucinda21 píše:
Dobrý den,
tak jsme přidali i dělěnou stravu (mléčné výrobky a mouku nejíme). Pouze do zeleninových salátů přidávám jako zálivku pomerančovou šťávu nebo citron+olivový olej.
Já osobně jsem si provedla očisty a půst. Výsledek je znatelný výborný. Dětem ale takovéto očisty nemohu provádět.... a právě oni jsou stále nemocné.
Syn 7 let: kašel (vlhký), zelená rýma, bolest v krku. Už jsme nasadili Bioparox, ale po ukončení léčby se mu pomalu vrací příznaky infekce. Takže to vidím, že budeme muset zajít k lékaři a ten nasadí antibiotika. Dávám mu kalobu, homeopatika, snažím se dávat zásadotvornou stravu. Kefír z tibetské houby nepozře. Dávám mu vitamíny (C, pangamin, zinek), mrkvové šťávy, čaj nebo olej z ostropestřece, hylak laktobacílky. Nevím už co dělat dál. Na čerstvém vzduchu je, psychicky se snažím aby se hodně smál a byl spokojený. Přesto je stále nemocný. Dávám mu i pití: půl lžičky jedlé sody, šťáva z citronu, voda 150ml (1x denně, obávám se abych mu neublížila tou sodou).
Zkoušela jsem i urinoterapii, ale to razantně odmítá a má dávivou reakci.
Prošla jsem si kurzy reiki, mám 2. stupeň.... ale na něj to nezabírá. Je mu to příjemné, ale infekci to nezlikviduje.
Maso dostává (pokud možno ryby nebo krůtu či kuře), ale snažím se mu dávat malé porce (asi 30g denně).
Hladovku odmítá, má hlad. Pokud mi ale potvrdíte, že alespoň jednodenní hladovka pomůže, zkusím to. Ze své zkušenosti ale vím, že hlad je neodbytný a hladovka má smysl hlavně pokud je několikadenní.
Prosím poraďte. Díky

Ona to je otázka, jednodenní hladovění nevidím u dítěte jako problém, ale spíše bych opravdu radikálně omezil na nějakou dobu sacharidy a zvýšil přísun laktobacilů. Hodnotu pH můžete hnát nahoru šťávou z okurek, což je docela pitné a vyzkoušejte autopatii, s tím by nemusel mít problém a je celkem účinná. Kuře pokud není domácí, tak asi vynechat, to je lepší kachna, nebo králík a hlavně bych dodal omega 3 mastné kyseliny, třeba rybí tuk, nebo sirná patlanice.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 11, 2013 10:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
lucinda21 píše:
Ohledně psychických důvodů, na to již začínám mít reakci jako býk na rudý hadr. Jsme úplná rodina, děti jsou chtěné, milované. Běžné problémy doma máme, ale domnívám se, že patříme mezi šťastné lidi. Krom naší rodiny znám i jiné slušné lidi, kteří bojují s nemoci svých dětí, jsou to opravdu milí klidní kultivovaní lidé, a přesto děti trpí na záněty ucha atd. Pak znám rozvedené rodiny, kde jsou (byly) děti vystavovány konfliktům, a jsou zdravé.
Mně bylo po vyšetření kapky krve řečeno, že mám v sobě infekci, po očistách jsem plná sil a energie (jako králíček duracel). Dětem ale sankhapraksalanu dělat nemohu, ani očistu jater, ani klystýry.
Jsem přesvědčena, že syn má právě v sobě parazity, candidu a plísně. Je mu 7 let, syrový česnek nepozře. Zato kečup, hranolky, palačinky, to ano. Když mu stopnu sladké, naříká. Ne jednou, dvakrát... naříká celý den. Ovoce, zeleninu baští hodně, čočku, rýži natural, pohanku, maso, vše ok. Jen kefír z tibetské houby nejí, ale přidávám mu jej do zmrzliny (domácí: z jahod a medu).
Nevím jak mu mám pomoci, co ale vím, že já měla vitariánskou stravu několik měsíců a nepomohla mi. Zřejmě jsem si krmila bacily právě medem a sladkým ovocem. Syn právě sladké miluje a já se cítím špatně, když mu zatrhávám cokoli sladkého (i hořkou čokoládu dostává 1 dílek denně).

Nenechte se vytočit, to vám za to nestojí a pokud jde o sladké šmejdy, to je trochu problém, ale můžete najít řešení v xylitolu, stévii a lipii sladké. Sladké jídlo z nich bohatě vyrobíte a cukr v něm nebude.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 14, 2013 8:53 pm 
Offline

Registrován: pát říj 19, 2012 2:00 pm
Příspěvky: 43
Tak děkuji moc pane Jardo,

ohledně toho masa, v diskuzích píšete že nejlepší maso je čerstvě zabité. Já už zvažuji domácí králíků, ale opravdu je v tom domácím mase a z průmyslu takový rozdíl? Domníváte se, že maso z obchodu je opravdu škodlivé? Teď bylo ve zprávách, že poláci produkují kuřecí s antibiotiky, máme tedy kupovat pouze "bio" maso? Anebo se prodává vodňanské kuře, které všichni vychvalují, ani to není v pořádku? Jaké maso bychom měli kupovat, pokud neznám přímo chovatele? Existuje nějaká databáze chovatelů ke kterým může mít člověk důvěru? Doporučujete jehněčí, ryby, krůtí? (Hovězí a vepřové předpokládám ne, to nekupujeme.)
Lucie


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon črc 15, 2013 10:29 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Neviděl bych to tak tragicky.
Na jednu stranu je maso obecně špatně. Na druhou stranu, krom polského, které odmítám a priori, bych se masa nezříkal.
Osobně se snažím kupovat bio, ale ne vždycky to vyjde a tak moc se nestane...

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 18, 2013 11:48 pm 
Offline

Registrován: pát říj 19, 2012 2:00 pm
Příspěvky: 43
Dobrý den všem vespolek,
po přečtení vašich reakcí zde napíši tuto moji reakci:
nechápu, z čeho usuzujete, že máme děti jako rukojmí. Kontakt s prarodiči neodmítáme, naopak podporujeme.
Prarodiče ve svém mládí rozhodně coca-colu nepili, maso měli (když se měli dobře) 1x týdně. Bonbony a konzervy taky neměli. Jedli jednoduchou, levnou stravu.
Jídlo dětem opravdu předkládáme takové, aby bylo zdravé, čerstvé a chutné. Alkohol, coca-colu u nás doma nepodáváme. Kupované sladkosti z levné čokolády a bílé mouky a hnusné marmelády doma nemáme, nevím proč bychom měli utrácet peníze za p-otraviny které škodí.
Dětem nenabízím nic, co bych předtím nevyzkoušela sama na sobě. Néti provádí už i 5ti letá dcera sama a dobrovolně.
Urinoterapii jsme začali aplikovat synovi na ekzém, poté co jsme rok neúspěšně od doktorů mazali asi 8 různými mastmi, kde byly i kortikoidy. Po aplikaci uriny na ložiska ekzému se nestal zázrak přes noc, trvalo to asi 6 týdnů, ale hnisavá rudá ekzematická ložiska již nejsou ani rozpoznatelná, kde byla (my to samozřejmě víme, protože jsme je prohlíželi každý den 2x). Zkrátka nejsou.

Ale děti mají bradavičky (po jedné návštěvě aquaparku), a tam urinoterapie zatím nijak nezabírá. Zkusím křídu. Mimochodem, zaříkávání bradavic u nás nefunguje.

Doufám jen, že mi nenapíšete, že bradavičky mají jen zlí despotové a kdybychom uměli být "v pohodě", tak na nás bradavice neskočí...asi jsme se tomu viru měli vyhnout v zatáčce v bazénu, když plavala okolo nás.

Ohledně vyšetření kapky krve: na obrazovce jsou některé věci velmi dobře viditelné, a jsou nezaměnitelné.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát črc 19, 2013 12:01 am 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
lucinda21 píše:
Dobrý den všem vespolek,
po přečtení vašich reakcí zde napíši tuto moji reakci:
nechápu, z čeho usuzujete, že máme děti jako rukojmí. Kontakt s prarodiči neodmítáme, naopak podporujeme.
Prarodiče ve svém mládí rozhodně coca-colu nepili, maso měli (když se měli dobře) 1x týdně. Bonbony a konzervy taky neměli. Jedli jednoduchou, levnou stravu.
Jídlo dětem opravdu předkládáme takové, aby bylo zdravé, čerstvé a chutné. Alkohol, coca-colu u nás doma nepodáváme. Kupované sladkosti z levné čokolády a bílé mouky a hnusné marmelády doma nemáme, nevím proč bychom měli utrácet peníze za p-otraviny které škodí.
Dětem nenabízím nic, co bych předtím nevyzkoušela sama na sobě. Néti provádí už i 5ti letá dcera sama a dobrovolně.
Urinoterapii jsme začali aplikovat synovi na ekzém, poté co jsme rok neúspěšně od doktorů mazali asi 8 různými mastmi, kde byly i kortikoidy. Po aplikaci uriny na ložiska ekzému se nestal zázrak přes noc, trvalo to asi 6 týdnů, ale hnisavá rudá ekzematická ložiska již nejsou ani rozpoznatelná, kde byla (my to samozřejmě víme, protože jsme je prohlíželi každý den 2x). Zkrátka nejsou.

Ale děti mají bradavičky (po jedné návštěvě aquaparku), a tam urinoterapie zatím nijak nezabírá. Zkusím křídu. Mimochodem, zaříkávání bradavic u nás nefunguje.

Doufám jen, že mi nenapíšete, že bradavičky mají jen zlí despotové a kdybychom uměli být "v pohodě", tak na nás bradavice neskočí...asi jsme se tomu viru měli vyhnout v zatáčce v bazénu, když plavala okolo nás.

Ohledně vyšetření kapky krve: na obrazovce jsou některé věci velmi dobře viditelné, a jsou nezaměnitelné.

Luci, take it easy, nic se neděje. Jen si tady všichni povídáme. A jsme Ti velmi vděční za podnět, za to vlákno. Každý si tím pádem znovu uvědomí určité věci, obohatí se o zkušenost a názory druhých a transformuje si své postoje. S Tebou to má u každého z nás, z principu věci, pramálo společného. Neber to tedy osobně, není co.
Ta poznámka s křídou je hooodně fajn.
Když byla moje žena těhotná (a já učil) sežrala mi veškerou křídu, kterou jsem si dosti draho nakoupil (ve škole jsme fasovali šmejdy). \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát črc 26, 2013 9:08 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 10, 2012 11:26 pm
Příspěvky: 56
Bydliště: Český Brod
lucinda21 píše:
Anebo se prodává vodňanské kuře, které všichni vychvalují, ani to není v pořádku?
Lucie

Osobne jsem mel moznost videt chovy Vodnanskeho kurete. Vubec to nepochazi z Vodnan. Je z Melnika, Kutne Hory atd. Roste v halach kde je v kazde hale cca 120.000 kurat a z jednodenniho kurete to jde na porazku za 28-35 dnu. Krmivem jsou specialni granule a voda. Od te doby co jsem to videl, jsem nemel zadne kure v puse. Jednim z vyznamnych odberatelu Vodnanskych kurat je Kfc.

_________________
Trpělivost přináší růže, netrpělivost věnce.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát črc 26, 2013 10:25 pm 
Offline

Registrován: pát říj 19, 2012 2:00 pm
Příspěvky: 43
kobra23 píše:
Osobne jsem mel moznost videt chovy Vodnanskeho kurete. Vubec to nepochazi z Vodnan. Je z Melnika, Kutne Hory atd. Roste v halach kde je v kazde hale cca 120.000 kurat a z jednodenniho kurete to jde na porazku za 28-35 dnu. Krmivem jsou specialni granule a voda. Od te doby co jsem to videl, jsem nemel zadne kure v puse. Jednim z vyznamnych odberatelu Vodnanskych kurat je Kfc.

To je pekelná odpověď. Je pro normálního smrtelníka se do takového chovu podívat? Viděla jsem různé hrůzné záběry, ale chtěla bych to někdy vidět osobně. A z čehopak se skládají ty speciální granule? Není tam přisypáno trochu masokostní moučky? Nebo drobky z kafilerie? Dřívě si tedy lidé chovali vlastní drůbež, kterou si také vlastnoručně zapíchli a spapali. Nyní hodně lidí (ale dříve přeci také) bydlí v bytech a nemá možnost si chovat vlastní dobytek na maso. A louky pro seno také schází. Takže otázka zní, kde máme kupovat kvalitní maso?
Copak vy všichni zde máte vlastní pozemek se zvěří kterou si vykrmujete?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 60 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz