Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 9:12 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 60 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob črc 27, 2013 12:21 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Kdo někdy jedl dobré domácí kuře, kachnu, krůtu nebo slípku, nemůže mu to z krámu chutnat. Je to přinejmenším nahořklé a tak trochiu s málo bohatou chutí, to je první dojem, Za další se maso chová " kuchařsky divně". Nu, a ta krmiva a léčiva jsou jasná, oni si musí nějak vypomoci, ona to není prdel jet ve velkém, je to sice služba lidem "zalevno" (žroutům - kuře není nezbytná potravina)), ale zas něco za něco.
Lucindě odpovíme to, že maso není nezbytná potravina k životu. Pokud ti chutná, sežeň si ho tam, kde se dobytek, prase a drůbež pase. Víte, co žere normální slepice (tedy i kuře?) Semínka, kde co najde, trávu (kačeny žerou kopřivy), lístečky, hlínu, červy, slimáky, zeleninu, ovoce, i myši (really). Prase to samé, jsou to všežravci. Krávy mají rády v podstatě jen trávu a semtam nějaké listí ze stromů.
A malé info, lucindo, louky pro seno nejenže neschází, naopak, luk je nadbytek, bude se zalesňovat, trávu, seno a slámu v podstatě nikdo nechce, pálí se to či vyvrhává do roklí, tak je to tady na vsi.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 28, 2013 12:00 am 
Offline

Registrován: stř bře 30, 2011 9:50 pm
Příspěvky: 113
martina72 píše:
Kdo někdy jedl dobré domácí kuře, kachnu, krůtu nebo slípku, nemůže mu to z krámu chutnat. Je to přinejmenším nahořklé a tak trochiu s málo bohatou chutí, to je první dojem, Za další se maso chová " kuchařsky divně". Nu, a ta krmiva a léčiva jsou jasná, oni si musí nějak vypomoci, ona to není prdel jet ve velkém, je to sice služba lidem "zalevno" (žroutům - kuře není nezbytná potravina)), ale zas něco za něco.
Lucindě odpovíme to, že maso není nezbytná potravina k životu. Pokud ti chutná, sežeň si ho tam, kde se dobytek, prase a drůbež pase. Víte, co žere normální slepice (tedy i kuře?) Semínka, kde co najde, trávu (kačeny žerou kopřivy), lístečky, hlínu, červy, slimáky, zeleninu, ovoce, i myši (really). Prase to samé, jsou to všežravci. Krávy mají rády v podstatě jen trávu a semtam nějaké listí ze stromů.
A malé info, lucindo, louky pro seno nejenže neschází, naopak, luk je nadbytek, bude se zalesňovat, trávu, seno a slámu v podstatě nikdo nechce, pálí se to či vyvrhává do roklí, tak je to tady na vsi.

Áno potraviny z krámu, to je kapitola sama o sebe,hlavne čo sa masa týka.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 30, 2013 7:16 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 10, 2012 11:26 pm
Příspěvky: 56
Bydliště: Český Brod
lucinda21 píše:
Copak vy všichni zde máte vlastní pozemek se zvěří kterou si vykrmujete?

Doma jsme pred 2 roky zkouseli vychovat bio kurata (15 ks z vlastnich bio vajec) a vubec se to nepovedlo. Na bio potrave vubec nerostli. Po 4-5 mesicich sli na spalek (vaha neprekrocila ani 1 kg) a daly se sousedovi na uvareni pro psa.

_________________
Trpělivost přináší růže, netrpělivost věnce.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 30, 2013 9:46 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
kobra23 píše:
Doma jsme pred 2 roky zkouseli vychovat bio kurata (15 ks z vlastnich bio vajec) a vubec se to nepovedlo. Na bio potrave vubec nerostli. Po 4-5 mesicich sli na spalek (vaha neprekrocila ani 1 kg) a daly se sousedovi na uvareni pro psa.

Chyba bude v tom, že to byly "biovejce" a snažili jste se mít "biokuřata".
My jsem měli slepice normální (jak to tak na vsi chodí), vejce také (jejich, vysezené) a stravu (jak to tak na vsi na čtvrt hektaru krajiny chodí) také.
To taky můžete říct, že jste měl krávu a vona málo dojila, poniváč žrala trávu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř črc 31, 2013 4:23 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 10, 2012 11:26 pm
Příspěvky: 56
Bydliště: Český Brod
Bio jsem to nazval z toho duvodu, ze to byly vejce z naseho chovu nasimi slepicemi vysezene, takze nic kupovaneho. Kupovane byly jen kdysi ty slepice a 1-2 roky byly na nasi strave = co pozemek da.

_________________
Trpělivost přináší růže, netrpělivost věnce.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř črc 31, 2013 11:05 pm 
Offline

Registrován: pát říj 19, 2012 2:00 pm
Příspěvky: 43
[quote="martina72":yobfqq2c]Kdo někdy jedl dobré domácí kuře, kachnu, krůtu nebo slípku, nemůže mu to z krámu chutnat. Je to přinejmenším nahořklé a tak trochiu s málo bohatou chutí, to je první dojem, Za další se maso chová " kuchařsky divně". Nu, a ta krmiva a léčiva jsou jasná, oni si musí nějak vypomoci, ona to není prdel jet ve velkém, je to sice služba lidem "zalevno" (žroutům - kuře není nezbytná potravina)), ale zas něco za něco.
Lucindě odpovíme to, že maso není nezbytná potravina k životu. Pokud ti chutná, sežeň si ho tam, kde se dobytek, prase a drůbež pase. Víte, co žere normální slepice (tedy i kuře?) Semínka, kde co najde, trávu (kačeny žerou kopřivy), lístečky, hlínu, červy, slimáky, zeleninu, ovoce, i myši (really). Prase to samé, jsou to všežravci. Krávy mají rády v podstatě jen trávu a semtam nějaké listí ze stromů.
A malé info, lucindo, louky pro seno nejenže neschází, naopak, luk je nadbytek, bude se zalesňovat, trávu, seno a slámu v podstatě nikdo nechce, pálí se to či vyvrhává do roklí, tak je to tady na vsi.[/quote:yobfqq2c]
Dobrý den vespolek,
tak zde odpověď od Lucindy: přes léto žijeme na Vysočině, a tady se opravdu zpracují veškeré volné prostory právě pro seno pro králíky, kozy (nebo my máme menší pozemek - tak co je tráva, jde pro morčata, ale ty máme na mazlení). Samozřejmě, že největší plochy zabírají kukuřičná a pšeničná pole (plus řepka, ale je tu žito a oves). No ale lidé si tu chovají králíky pro sebe, a jim samotným to sotva na maso stačí, tudíž nemáme pasoucí se zdroj masíčka. Já si na chov králíků netroufnu... důvodů je více, mimo jiné, že jsou zkrátka rozkošní a nemohli bychom je dětem dát na talíř. Ohledně kuřat: jsou to tak blbá zbířata, že je pro mě ok setnou hlavu, oškubat, vykuchat a uvařit, ale nemám zas tolik prostoru abych ho darovala (kde jsou slepice, tam jen holá zem). A máme tu kuny. No kdybych měla trochu více m2, šla bych do svého vlastního chovu.
Co píšete o prdelovitém chovu ve velkém: to bych právě chtěla vidět. Je evidentní, že cena masa je nízká a mě zajímá, jak takový chov vypadá. Jenže...domácí maso zkrátka nedokáži sehnat.
A jestli maso nepotřebuji???? A Vy jste vegan? Já byla vitariánka. Skutečná a poctivá. Po několika měsících přišly kazy, choroby, nulová imunita, plíseň v ústech na patře (velmi bolestivá!!!). A to jsem nejedla med a sladké ovoce. Víte co mě zachránilo? Tresčí

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv srp 01, 2013 5:25 am 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
[quote="lucinda21":1ny3eys9]
A jestli maso nepotřebuji???? A Vy jste vegan? Já byla vitariánka. Skutečná a poctivá. Po několika měsících přišly kazy, choroby, nulová imunita, plíseň v ústech na patře (velmi bolestivá!!!). A to jsem nejedla med a sladké ovoce. Víte co mě zachránilo? Tresčí

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv srp 01, 2013 10:51 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 10, 2012 11:26 pm
Příspěvky: 56
Bydliště: Český Brod
Nebyl to sice dotaz na mne, ale ja uvedu ze se snazim byt Fruktivor (plodozravec) a nemam s tim jediny problem. Pokud je neodkladne nutne snist cokoli jineho z duvodu nejake spolecenske akce, rodinne oslavy atd. tak to snim a nehroutim se z toho. Pokud je telo ok, tak si z takovych 10 prohresku za rok nic nedela.
Cim dele jsem Fruktivor, tim vice vidim jak to telu a dusi prospiva. Osobne to doporucuji kazdemu, ale malokdo to dokaze a vydrzi, vcetne ostatnich clenu me rodiny. U nich je mi jen lito, jak trpi a nejsou schopni se vzdat za ta leta ziskanych spatnych navyku (moje zena rika, ze by radsi umrela nez by se vzdala masa a chleba), ale kazdy jsme si strujcem sveho stesti.

_________________
Trpělivost přináší růže, netrpělivost věnce.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv srp 01, 2013 2:25 pm 
Offline

Registrován: pon čer 03, 2013 9:09 pm
Příspěvky: 58
Ludindo, to, že někomu vita nesedlo nebo neprospívalo, samo o sobě nic neznamená. Všechno jde provozovat dobře anebo špatně. Navíc je důležité i to, jaký byl předchozí stav. Nechce se mi věřit, že by stačilo pár (to je konkr. kolik?) měsíců např. na zkažení zubů. Mmch, teď jsi opět bez kazů? A před vita jsi byla bez jediného kazu? A to samé i u ostatních naznačených problémů...

Ale o vita tě přesvědčovat nechci, každý ať si zvolí cestu ke štěstí dle svého. Chtěla jsem vlastně napsat spíš to, že podle stylu tvých reakcí mi nepřipadáš v úplné psychické pohodě. Takže možná zádrhel je právě tam.

A u tvých dětí to vypadá na špatnou imunitu (aspoň podle popisu). Protože to, čím je krmíš, je relativně zdravá strava a vklíněné školkové jídlo by je nemělo porazit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv srp 01, 2013 3:45 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 10, 2012 11:26 pm
Příspěvky: 56
Bydliště: Český Brod
Pokud se ji na vita zkazily zuby, tak je to tim, ze krmila sladkym ovocem kvasinku a ta ji z tela vymlatila molybden. Jeho nedostatek zpusobil kazici (hnijici) zuby. Nutno doplnovat do doby, dokud se nezbavite kvasinky.

_________________
Trpělivost přináší růže, netrpělivost věnce.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv srp 01, 2013 3:51 pm 
Offline

Registrován: pon čer 03, 2013 9:09 pm
Příspěvky: 58
Já bych si spíš tipla, že ty zuby nebyly úplně v pořádku už předtím. Změna stravování možná jenom urychlila něco, k čemu by jinak došlo časem.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát srp 02, 2013 12:00 am 
Offline

Registrován: pát říj 19, 2012 2:00 pm
Příspěvky: 43
merti píše:
Já bych si spíš tipla, že ty zuby nebyly úplně v pořádku už předtím. Změna stravování možná jenom urychlila něco, k čemu by jinak došlo časem.

Info: jednalo se o kaz, který vznikl na předním spodním zubu, tedy na jedničce. Jelikož byl tento kaz viditelný dobře, mohla jsem sledovat, jak brzy sám zmizel, potom co jsem začala jíst ty ryby.

Velmi mě zajímá, pokud existují skuteční lidé kteří jsou vitariáni, a opravdu jsou silní a zdraví. Mě vitariánství ublížilo a zdravotní stav se zhoršil. Potom co jsem začala jíst maso, se zlepšil.

Nazdar. Vitariáni všech zemí spojte se a přesvědčte nás, že maso není potřeba.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát srp 02, 2013 7:30 am 
Offline

Registrován: pon čer 03, 2013 9:09 pm
Příspěvky: 58
Můj naprosto laický názor je, že problémy se zuby má na svědomí nedostatek minerálů. V těch rybách jsi zřejmě přijala některé z těch, které ti předtím ve stravě chyběly. Ale demineralizace podle mě není záležitost několika měsíců, ale propracovává se k ní dlouhodoběji.

Přiznám se, že osobně žádného vitouše neznám, takže mohu soudit jenom podle sebe. Na 100% živé stravě jsem od začátku 2012, předtím tak 3 roky 90-95% - zbytek byla zelenina dušená/vařená/grilovaná, nějaké luštěniny, občas pohanka, brambory, maso zcela výjimečně a pouze ze "společenských" důvodů (např. návštěvy, kde se nehodilo odmítnout vlastnoručně uvařené jídlo). Ještě předtím jsem jedla sice v podstatě všechno, ale zato hodně střídmě.

Svou fyzickou sílu si neodvažuju odhadovat, odjakživa jsem útlá bytost. Počítá-li se však i se silou vnitřní, tak bych si dovolila říct, že ta se postupem času utužuje. Zdraví je subjektivně dobré, objektivně nevím, protože k doktorům nechodím (nemám důvod, nebývám nemocná a nic mi nechybí). Když píšu, že nemám zdrav. problémy, tak tím myslím, že nemám naprosto žádné - žádné občasné virózky, žádné migrény (těch jsem si před vita užívala ve velkém), žádné "blbé nálady", žádné bolesti před ani při menzesu, žádná celulitida, zmizely i tzv. problémové partie, zato se zpevnily svaly (ne zmohutněly)... Zubní kaz nemám ani jeden. Vlasy mám lesklé a poměrně husté, nehty pevné a rychle rostoucí, pleť čistou a vypjatou.

O tom, že maso není potřeba, nikoho přesvědčovat nechci. Mě zatím taky nikdo nepřesvědčil, že potřeba je. Minimálně všežravé příklady, které vídám kolem sebe, nepůsobí inspirativně. Na druhou stranu maso (v umírněném množství a uspokojivé kvalitě) nepovažuju za největší zlo. Ale sama jsem dospěla k tomu, že mně osobně nijak neprospívá (mám po něm méně jasné oči, zato je mi pak cítit pot), navíc mi jeho jezení začíná být proti srsti tak nějak vůbec - a to jsem nikdy o výživě neuvažovala z etického hlediska.

Na tvém místě bych ani tolik neřešila maso, ale vyřadila bych hlavně všechny rafinované, zpracované "potraviny", jako pečivo, těstoviny, cukr, běžné ml. výrobky, sůl, škroby...

Měj se \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát srp 02, 2013 7:51 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 10, 2012 11:26 pm
Příspěvky: 56
Bydliště: Český Brod
Obcasnou konzumaci domaciho masa asi neni potreba zakazovat.
Kazdopadne to co kupujete v obchodech je humus, ktery je nadopovany antibiotiky, stresovymi hormony atd. Ja jsem maso nahradil doplnovanim vitaminu B12 a mam klid. Kdyz neni vyhnuti, zkonzumuji co musim, ale nejsem z toho nejaky odvazany.

Od doby kdy nejim maso, tak nebyvam nemocny, agresivni, nasrany, nekricim, nerozciluji se atd.
Sily mam, ze i mne samotneho prekvapi, co lze z tela dostat za vykony.

_________________
Trpělivost přináší růže, netrpělivost věnce.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned zář 08, 2013 11:34 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28249
Bydliště: Poděbrady
lucinda21 píše:
Tak děkuji moc pane Jardo,

ohledně toho masa, v diskuzích píšete že nejlepší maso je čerstvě zabité. Já už zvažuji domácí králíků, ale opravdu je v tom domácím mase a z průmyslu takový rozdíl? Domníváte se, že maso z obchodu je opravdu škodlivé? Teď bylo ve zprávách, že poláci produkují kuřecí s antibiotiky, máme tedy kupovat pouze "bio" maso? Anebo se prodává vodňanské kuře, které všichni vychvalují, ani to není v pořádku? Jaké maso bychom měli kupovat, pokud neznám přímo chovatele? Existuje nějaká databáze chovatelů ke kterým může mít člověk důvěru? Doporučujete jehněčí, ryby, krůtí? (Hovězí a vepřové předpokládám ne, to nekupujeme.)
Lucie

Ono bohužel v řetězcích nic moc kvalitního koupit většinou nejde. Vše je o nákupní ceně, která je stlačena na nesmyslně nízkou úroveň, zisku kolem 60 % a pak logicky dodavatel musí dodat šmejd, aby se do nákupní ceny vešel. Domácí maso dnes běžně koupíte a myslím, že návrat hospodářských zvířat na vesnici bude v budoucích letech pokračovat. Osobně lidem radím jíst taková zvířata, která se prakticky nedají kontaminovat a to kachna, krůta, králík, nutrie a skopové. Rozdíl je velký, jak chuťově, tak nutričně a o kontaminaci ani nemluvě. O databázi nevím, ale určitě s tím pracuje agentura JPPUŘ (Jedna paní povídala u řezníka) a toho bych se držel. Lidé obecně moc nechválí a pokud k tomu doporučení najdou důvod, nelze ho brát na lehkou váhu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 60 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz