Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 10:26 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: MMS1 Komu to pomohlo a komu nie
PříspěvekNapsal: pon lis 26, 2012 9:14 am 
Offline

Registrován: pon lis 19, 2012 1:43 pm
Příspěvky: 17
Kedze sa tu o MMS pise vo viacerych vlaknach bol by som rad keby sa v tejto teme pisali čisto len skusenosti s MMS či už uspešne alebo neuspešne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS1 Komu to pomohlo a komu nie
PříspěvekNapsal: pon lis 26, 2012 9:37 am 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
MMS používám hodně u zvířat, od té doby, co dávám králíkům cca 4-5 kapek / neaktivovaných kys. citr. / do půl litru vodu, neočkuju a králíky mám v super kondici bez úhynů. U morčátka se mi osvědčilo při začínající otravě organismu z infekce otlaku, morčí už chládla a byla apatická, dala jsem co hodinu poměr kapky do tlamky, koupele na nožičku a sledovala zázračné uzdravování nožky, která už nekrotizovala a zároven kondici morčínky - to byl docela šok a radost zároven (někde jsem zde přesně popisovala). U sebe ho používám s potěšením na čištění zubů pro pocit čistoty, bělosti zubů, kvalitu zubů, neředěná kapka na namočený kartáček, rychle přeleštit celý chrup a vyčistit neemovou pastou ( vypadá, že je jednou z mála bez svinstev )....
Super jsou koupele v mms - moje dávkování je 1lžička mms + 5 lžiček kys. citr. = aktivování
Proplachování vlasů mms - moje dávkování cca 2 kapky + 10 kys. citr. ( poslední dobou se mi líbí oplachování vlasů lugolem )
Vnitřně mms - občas max. 2 kapky aktivované třeba 3x denně ( podle nálady a situaci )


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS1 Komu to pomohlo a komu nie
PříspěvekNapsal: sob pro 01, 2012 10:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Iwanp píše:
Kedze sa tu o MMS pise vo viacerych vlaknach bol by som rad keby sa v tejto teme pisali čisto len skusenosti s MMS či už uspešne alebo neuspešne.

No, nevím zda nejde o zbytečné vlákno, je zde již na toto téma vlákno založeno a myslím, že velice inspirativní. Jinak negativní zkušenosti se mimo zvracení a průjmy prakticky nevyskytují, s tím se běžně nesetkávám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS1 Komu to pomohlo a komu nie
PříspěvekNapsal: ned pro 02, 2012 10:42 am 
Offline

Registrován: pon lis 19, 2012 1:43 pm
Příspěvky: 17
Zámerom bolo aby tu boli iba skusenosti uživatelov a nie otazky typu ako MMS uživať, a podobne, nuž ale vidim že asi nikto nema zaujem sem napisať svoje skusenosti, klidne možte toto vlakno uplne zmazať. Ešte by som dolnil že na roznych forach aj tu, všetky pripady viliečenia sa opakuju, tzn. že je tu cca 5 -10 pripadov kde niekto piše ako mu MMS pomohlo a ten isty človek to iste piše po všetkych forach... Preto som očakaval viac... možno si to vykladam zle, ale ked si to zhrniem je to tak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS1 Komu to pomohlo a komu nie
PříspěvekNapsal: pon pro 24, 2012 11:10 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Iwanp píše:
Zámerom bolo aby tu boli iba skusenosti uživatelov a nie otazky typu ako MMS uživať, a podobne, nuž ale vidim že asi nikto nema zaujem sem napisať svoje skusenosti, klidne možte toto vlakno uplne zmazať. Ešte by som dolnil že na roznych forach aj tu, všetky pripady viliečenia sa opakuju, tzn. že je tu cca 5 -10 pripadov kde niekto piše ako mu MMS pomohlo a ten isty človek to iste piše po všetkych forach... Preto som očakaval viac... možno si to vykladam zle, ale ked si to zhrniem je to tak.

No, to bohužel máte pravdu, lidé na fóra chodí a komunikují do té doby dokud mají problém, ale pokud si ho odstraní, tak zpravidla svoji komunikaci ukončí, čili u autora, který již nepíše máte dvě možnosti, buď se vyléčil, nebo zemřel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS1 Komu to pomohlo a komu nie
PříspěvekNapsal: pát pro 13, 2013 11:01 pm 
Offline

Registrován: úte zář 03, 2013 10:59 am
Příspěvky: 1
Dobrý deň prajem,

hľadal som tému, kde sa píše o tom ako môže vplývať užívanie MMS1 na štítnu žľazu. Keďže som žiadnu nenašiel, alebo prehliadol, tak mi ako najvhodnejšia príde práve táto. Problém spočíva v tom, že som MMS1 používal hlavne na umývanie zubov a na inhalovanie, pár krát som ho užil aj proti prechladnutiu. Šiel som na preventívnu prehliadku a pri vyšetreniach mi bola zistená alergia na burinu palina a púpavu, taktiež mi vyšli nie v norme výsledky štítnej žľazy a tak som teda putoval na endokrinológiu a tam sa výsledky potvrdili. Vyšlo z toho, že mám zvýšenú tvorbu TSH, Anti-TPO a Anti-TG, čiže diagnóza znela autoimunitná tyreoiditída. Lekárka mi nasadila L-thyroxín. Nedalo mi to a pátral som po internete a dočítal som sa na stránkach prevažne v cudzom jazyku, že sa problémová záležitosť so štítnou žľazou už u pár ľudí po užívaní MMS1 objavila.

Teda sa chcem opýtať, či je to možné a či to môže MMS1 spôsobiť, keďže na funkciu štítnej žľazy majú vplyv samotné čistiace prostiedky a iné chemikálie. Či niekto má takúto skúsenosť. To či mi pred užívaním MMS1 štítna žľaza fungovala normálne neviem potvrdiť.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: MMS1 Komu to pomohlo a komu nie
PříspěvekNapsal: sob bře 01, 2014 9:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
huzvak píše:
Dobrý deň prajem,

hľadal som tému, kde sa píše o tom ako môže vplývať užívanie MMS1 na štítnu žľazu. Keďže som žiadnu nenašiel, alebo prehliadol, tak mi ako najvhodnejšia príde práve táto. Problém spočíva v tom, že som MMS1 používal hlavne na umývanie zubov a na inhalovanie, pár krát som ho užil aj proti prechladnutiu. Šiel som na preventívnu prehliadku a pri vyšetreniach mi bola zistená alergia na burinu palina a púpavu, taktiež mi vyšli nie v norme výsledky štítnej žľazy a tak som teda putoval na endokrinológiu a tam sa výsledky potvrdili. Vyšlo z toho, že mám zvýšenú tvorbu TSH, Anti-TPO a Anti-TG, čiže diagnóza znela autoimunitná tyreoiditída. Lekárka mi nasadila L-thyroxín. Nedalo mi to a pátral som po internete a dočítal som sa na stránkach prevažne v cudzom jazyku, že sa problémová záležitosť so štítnou žľazou už u pár ľudí po užívaní MMS1 objavila.

Teda sa chcem opýtať, či je to možné a či to môže MMS1 spôsobiť, keďže na funkciu štítnej žľazy majú vplyv samotné čistiace prostiedky a iné chemikálie. Či niekto má takúto skúsenosť. To či mi pred užívaním MMS1 štítna žľaza fungovala normálne neviem potvrdiť.

Funkce štítné žlázy ovlivní bohužel mnoho toxických látek, ale zda to dovede i MMS, neumím odpovědět. Patrně by to za určitých okolností možné bylo, ovšem je otázka, zda by šlo o poškození trvalé a nevratné. Mnohdy se hodnoty vychýlí mimo stanovené meze nějakým excesem v životě, nebo ve stravování a lékaři ihned nasadí hormony umělé, což zabrání možnému návratu do normálu a mají klienta nastálo.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz