Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv kvě 16, 2024 3:47 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Tumory v hlave a metastaze plic
PříspěvekNapsal: úte kvě 15, 2012 6:24 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 15, 2012 5:36 pm
Příspěvky: 8
Bydliště: Aalen-Nemecko
Dobry den,po doporuceni,jsem se rozhodla Vas poprosit o radu.Nyni 10 kvetna to byl mesic co manzelovi nasli 20 tumoru v hlave a metastaze na plicich.Bylo to celkem rychle a hlavne necekane.Uz delsi dobu mel velky kasel a ja ho porad posilala k lekari,ale hold nesel,az pak nakonec sel a zjistil mu ze ma zanet plic,lekar mu dal ATB a manzel po tydnu sel do prace a kasel pretrvaval,tak jsem mu rekla ze to neni normalni,ze musi znovu k lekari.Nakonec sel a dalsi ATB a RTG plic,tam mu zjistili ze tam neco je.9 kvetna jsem musela zavolat rychlou a odvezli manzela do nemocnice,mel bolesti hlavy,ale CT mu ten den neudelali,nebod rekl,ze marodi se zanetem plic.Tak mu odebrali krev,udelali znova RTG a poslali ho domu.Den po velikonocich jsem jela se zpravou k jeho osetrujicimu lekari.Kdyz jsem prijela domu nebylo mu dobre a bolest hlavy pretrvavala.Tak jsem zavolala jeho lekari a rikal ze vecer se prijede kouknout.Ale manzel po obede usnul a kdyz se probudil,tak jsem se ho ptala jak se vyspal a vubec nereagoval a koukal jen pred sebe.Tak jsem honem zavolala jeho lekari a rekla mu situaci,vubec nereagoval a nekomunikoval.Lekar hned zavolal rychlou a odvezli ho do nemocnice,cestou uz mu davali infuzy a v nemocnici mu udelala CT a zjistili,ze ma tumory v hlave,tak si ho tam nechali.Pri infuzy mel mensi epileptycky zachvat.
Jezdime kazdy den na ozarovani a 21.5 ma posledni ozarovani a prvni chemoterapii.
Kdyz se vratil z nemocnice domu byl stabilizovan a my jeli k jeho osetrujicimu lekari,kde nam rekl verdikt,ze ma 20 tumoru v hlave ruzne velikosti a metastaze na plicich a ze neni sance.
Ale ja verim,s hlouby duse verim,verim v nasi velkou lasku,manzela kazdy den vozim na ozarovani hlavy a pozitivne ho dobijim i kdyz me srdce krvaci,vypada dobre chutna mu a 21 ma nastup na ambulantni chemo.Neco mi uvnitr rika,ze to dobre dopadne.
Cely zivot verim v dobro lidi,rozdavam kolem sebe pozitivni energii a lasku,i kdyz zivot se se mnou nemazlil,presto dokazu odpoustet a kazdemu pomoci byt jen dobrym slovem,nepo pohlazenim po dusi.
Jsme 6 roku manzele,v roce 2006 jsme se brali,seznamili jsme se 16 a zjistila jsem ze na aute mame sve zacinajici pismena svych jmen a rok narozeni,tudiz 6166 a zase sestky.Porad 6,a nedovedu si to vysvetlit.
Jeste jedna vec,co se mi stala 29.dubna jsem myla nadoby a vykouzl mi talir a spadl na zem rozbil se,to je stesti rika se a kolem louze cervena jako krev,a on jeden strep rozrizl pet lahev s cervenou limonadou,jsem si rikala bolestive stesti a na to v 11 hodin vecer mi volal syn ze mel autonehodu,auto bylo komplet kaput,ze byl zazrak ze s toho vyvazl z narazenyma zebrama.A takovych nevysvetlitelnych pripadu co se ted kolem me deji je vic,az mam s toho obyvy.
Ja verim v andele a verim,ze neco mezi nebem a zemi je,vidim veci ktere nevidi ostatni a vzdycky kdyz to reknu,stane se to.Co mam delat?Ja vim a verim s hlouby sve duse verim v nasi lasku,ze se manzel s toho dostane,kazdy den ho dobijim,ale nevim jak dal.
Doufam ze si o me nebudete myslet ze jsem blazen,to opravdu nejsem. Mejte se moc pekne a dekuji za kazdou radu.S pozdravem a pokorou Hana.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tumory v hlave a metastaze plic
PříspěvekNapsal: úte kvě 15, 2012 7:02 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 11, 2012 8:49 pm
Příspěvky: 5

Je mi smutno z Vašeho příběhu, ale naděje umírá poslední. Přeji moc moc štěstí, aby při vás stálo a aby se manželova nemoc zastavila.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tumory v hlave a metastaze plic
PříspěvekNapsal: úte kvě 15, 2012 7:41 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Andel píše:
Jezdime kazdy den na ozarovani a 21.5 ma posledni ozarovani a prvni chemoterapii.

To ho zabije ještě rychlejc než kdyby se neléčil. Navíc ozařování a chemoterapie zásadně sníží kvalitu života. Táta měl leukémii a díky tomu co do něj prali za sračky mu vypadaly vlasy, byl celej oteklej, měl bolesti, pozdějc mu tuším vypadaly zuby a umřel na rýmu nebo něco takovýho, protože mu tyhle kůry dokonale zničily imunitu. A tam kde není imunita už těžko zabere alternativní medicína.

Osobně si myslím, že by váš manžel mohl mít nějakou šanci, kdyby měl funkční imunitní systém a zkusil třeba dlouhý půst. Vzhledem k tomu, že je ozařována jen malá část těla, by snad nemusel imunitní systém tak trpět. I když zrovna ozařování hlavy mi zní dost děsivě. Doktoři ho pomalu zabíjí už od Velikonoc? Uvidím co na to řeknou ostatní, ale za pokus by mohl stát dlouhý půst. Třeba se tělo s nádory ještě dokáže nějak poprat, když mu dá člověk příležitost.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tumory v hlave a metastaze plic
PříspěvekNapsal: stř kvě 16, 2012 10:05 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 15, 2012 5:36 pm
Příspěvky: 8
Bydliště: Aalen-Nemecko
Dekuji Vam,od 20 dubna jezdime na ozarovani,je to takova jakoby maska kterou mu pripevni na hlavu.Jak jste to mysle s tim pustem?Jako ze by nemel urcitou dobu jist?Prave ze mu ted chutna vic nez drive.Tonouci se stebla chyta,znate MMS,co si o tom myslite?Ja to vcera cetla jednim dechem.Dekuji Vam.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tumory v hlave a metastaze plic
PříspěvekNapsal: stř kvě 16, 2012 12:52 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
[quote="Andel":2xa6fg8l]Dekuji Vam,od 20 dubna jezdime na ozarovani,je to takova jakoby maska kterou mu pripevni na hlavu.Jak jste to mysle s tim pustem?Jako ze by nemel urcitou dobu jist?Prave ze mu ted chutna vic nez drive.Tonouci se stebla chyta,znate MMS,co si o tom myslite?Ja to vcera cetla jednim dechem.Dekuji Vam.[/quote:2xa6fg8l]
S MMS nemám zkušenosti. Prý to pomáhá, ale nevím, jestli by to zabralo včas, i kdyby to s rakovinou dokázalo zatočit. A navíc nevím, jestli tělo pustí MMS přes velmi účinnou bariéru do mozku. To je dost problematická oblast na léčení. Možná vám to tu doporučí někdo jiný, ale spíš jen jako doplněk půstu (před a po něm).

Ano, neměl by jíst a pije se jen voda. Není to nic strašnýho. Jen se člověk musí na půst psychicky připravit a nebát se ho. Po pár dnech člověk přestane mít hlad. Já byl minulé léto 15 dnů bez jídla a cítil sem se líp než normálně. Letos bych si chtěl vyzkoušet 21denní. Čtyřtýdenní půst by mohl vyřešit manželovy problémy, ale chce si to půst trošku nastudovat a nebo být v kontaktu s někým, kdo má s takhle dlouhými půsty osobní zkušenosti. Půst je asi nejúčinnější způsob jak se zbavit nežádoucí tkáně, usazenin v těle apod. Tělo je prostě stráví. Je to něco jako velmi účinné podvázání nádorů, ale podvázat nádory na mozku nejde. Tělo nádor vyhladoví, odhalí ho imunitnímu systému a ten ho pak stráví. Myslím, že nádory na mozku a odepsání manžela doktory je dostatečná motivace k něčemu takovému.

Kolik dávají doktoři manželovi času? S ozařováním to asi nebude tak strašný, když se ještě necítí mizerně jako můj táta a má chuť k jídlu. Být vámi, tak chemoterapii odmítnu. To je nespíš to co totálně oddělá imunitní systém. Po ní už určitě nebude mít chuť k jídlu a začne mu být pořádně blbě, to vám garantuju. A vůbec, proč doktoři lidi takhle týrají, když jim nedávaj žádnou šanci? Aby jim velmi znepříjemnili a zkrátili zbytek života? Jak sem psal, bez imunity už nemá smysl zkoušet cokoliv z alternativní léčky. Obzvlášť když je na tom manžel podle toho co píšete tak špatně a už by nemusel být dlouho mezi námi.

Prostudujte si http://pust.cz/ a

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Naposledy upravil Xeelee dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tumory v hlave a metastaze plic
PříspěvekNapsal: stř kvě 16, 2012 8:34 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 23, 2012 9:37 pm
Příspěvky: 7
zkus se podívat na tohle http://www.edca.cz/?page_id=7


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tumory v hlave a metastaze plic
PříspěvekNapsal: stř kvě 16, 2012 9:20 pm 
Offline

Registrován: úte lis 29, 2011 8:12 pm
Příspěvky: 92
Ahoj Andel,
radím-žádnou chemo. Bohužel já už čas nemůžu vrátit, ale kdybych mohla, tak bych nešla ani na chemo, ani na ozářky.Je to jen můj dojem, ale myslím si, že mi to právě přivodilo další komplikace(metastáze na játrech, osalbenou imunitu, kterou po chemo a ozářkách horko těžko dávám dohromady). MMS mi také moc nepomohlo(i když-třeba bych na tom bez něj byla ještě hůře, kdo ví). Jakmile tvůj manžel ztratí imunitu a chytne třeba angínu(tak jako to bylo u mě), tak jde vše zase od začátku-nová ložiska atd. Je to hrozný kolotoč. Já už s tím bojuji přes 2 roky.Na tyto stránky jsem natrefila pozdě(ale snad ještě včas). Byla mi také nabídnuta opět chemo-doktorka mi ji vnucuje už asi po čtvrté,ale já už podepsala reverz a jdu vlastní cestou-což je půst. Nebojím se toho. Důležitá je psychika. Hlavně manžela ve všem podrž. A když se rozhodnete odmítnout chemo, tak nedejte na negativní ohlas okolí. Mně taky tchyně říká, že mám raději poslouchat doktory a nebláznit. Jenomže zdravému se to mluví, že jo? Takže to beru jedním uchem tam a druhým ven.Už předem jsem všem řekla, že na mě při půstu nebude pěkný pohled, ale řeči typu-ty vypadáš a už skonči atd., ať si nechají pro sebe. Snad to budou respektovat.
Tak se držte a přeji hodně štěstí. Budeme ho hodně potřebovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tumory v hlave a metastaze plic
PříspěvekNapsal: stř kvě 16, 2012 11:13 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
[quote="Andel":156cqxs2]
Jezdime kazdy den na ozarovani a 21.5 ma posledni ozarovani a prvni chemoterapii.
[/quote:156cqxs2]
Ahoj Andel, pripojil bych se k tomu co psal Xeelee a MarcelaJ, zadne ozarovani a zadnou chemo a idealne zadne onkology, jen testy. Moje teta jakz takz zvladala chemo, ale po prvnim ozarovani se vratila domu rikala ze vi, ze je to jeji konec, ze citi jak ji spalili a ze uz tu nebude. Zila jeste 2 dny. Kamoska byla v hroznem stavu, metastaze v pateri, ochrnuta spodni cast tela, misto operace ji jen otevreli a zavreli a poslali domu umrit. Dala 21 dni pust a pak syrovou stravu a spoustu vitaminovin. A silne se vylepsila a zacala zas chodit. A najednou se ji zas zacali onko venovat, zacli ji vnucovat ze ma jist vsechno aby byla silna a ze syrova strava je blbost a ze ji jeste zaleceji ozarovanim - 10 dni za sebou. prezila to pak asi mesic, ale celou dobu mela krece.

Mas psanou adresu Nemecko. Tam je rada klinik, ktere leceji rakovinu civilizovanym zpusobem, hodne hypertermii, detoxikaci, vitaminy, pripravky z jmeli, stravou... nektere z tech klinik byly placene pojistovnou. Jmenovali nekde http://www.hufeland.com http://www.biomed-klinik.de http://www.fachklinikdrherzog.de http://www.klinik-marinus.de http://www.prolebenklinik-igls.at Zkus se na to podivat.

Jinak doporucuju i pust tak jak ti prede mnou a dietu budwigove, super stranky http://health.groups.yahoo.com/group/FlaxSeedOil2, treba se zaregistrovat,
Ukazka z pozitivnich vysledku, kterych je tam bohate pres 100:
(a mas tu mail, mozna ti odpovi, i kdyz uz to je starsi. jednou jsem tam psal nekomu jinemu a odpovedeli a poslali detaily vyleceni):
[b:156cqxs2]od Donna Moyer[/b:156cqxs2] popme@enter.net
Dcera mela diagnozu Glioma coz je rakovinovy nador na mozku. lekari nepredepsali chemo ani ozarovani. Rikali, ze nebyla nadeje. To bylo na zacatku cervna. 3 tydny po zahajeni diety budwigove se zacala citit lepe. Nyni jsme v procesu presunu z centra smrtelne nemocnych na fyzickoterapeuticke(nbo tak nejak) centrum, Doktor rekl ze je to zazrak. A chysta se to zkusit se svym prvnim pacientem. Nevzdavejte to. Doktor ji nedaval zadnou nadeji. nemeli jsme co ztratit. Nejdulezitejsi je se modlit. Donna.
Je to v http://health.groups.yahoo.com/group/Fl ... onials%20/ .. ale nutna registrace

[b:156cqxs2]Navod budwigove[/b:156cqxs2] jsem prelozil na

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Naposledy upravil pv33 dne čtv led 01, 1970 2:02 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tumory v hlave a metastaze plic
PříspěvekNapsal: čtv kvě 17, 2012 1:03 am 
Offline

Registrován: stř srp 04, 2010 12:31 am
Příspěvky: 153
Xeelee píše:
To ho zabije ještě rychlejc než kdyby se neléčil. Navíc ozařování a chemoterapie zásadně sníží kvalitu života. Táta měl leukémii a díky tomu co do něj prali za sračky mu vypadaly vlasy, byl celej oteklej, měl bolesti, pozdějc mu tuším vypadaly zuby a umřel na rýmu nebo něco takovýho, protože mu tyhle kůry dokonale zničily imunitu. A tam kde není imunita už těžko zabere alternativní medicína.

Osobně si myslím, že by váš manžel mohl mít nějakou šanci, kdyby měl funkční imunitní systém a zkusil třeba dlouhý půst. Vzhledem k tomu, že je ozařována jen malá část těla, by snad nemusel imunitní systém tak trpět. I když zrovna ozařování hlavy mi zní dost děsivě. Doktoři ho pomalu zabíjí už od Velikonoc? Uvidím co na to řeknou ostatní, ale za pokus by mohl stát dlouhý půst. Třeba se tělo s nádory ještě dokáže nějak poprat, když mu dá člověk příležitost.

Ano, při dlouhodobém půstu se dějí věci neuvěřitelné, tělo se dostává do stavu, při kterém se dokáže zbavovat i velmi silných karciogenů. Navíc půst může být prostředkem k navození jakési vyšší dimenze (nevím jak to nazvat) kdy se mysl odpoutává od materiálního světa a dochází k poznání věcí a souvislostí, které jsou jinak nepochopitelné. Půst tedy jednoznačně ano, při něm pak co nejvíce odpoutávat mysl od věcí které jsou nepodstatné, meditovat nad smyslem života...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tumory v hlave a metastaze plic
PříspěvekNapsal: čtv kvě 17, 2012 7:01 am 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Přidávám zajímavý článek, osobně se mi dostal formou souboru, ale našla jsem ho i na netu, třeba někomu pomůže a dodá sílu bojovat, všem vám, kteří to nevzdáváte držím pěstičky

http://zelenepotraviny1.webnode.cz/news ... bez-lecby/

Při kliknutí vlevo nahoře na okénko " úvodní stránka " se objeví další zajímavé články.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tumory v hlave a metastaze plic
PříspěvekNapsal: čtv kvě 17, 2012 12:56 pm 
Offline

Registrován: pát dub 06, 2012 12:38 pm
Příspěvky: 76
Bydliště: Košice SR
Velmi uspešna liečba Gerson šťavy ovocne, zeleninove a kavový klystír http://media.bloguje.cz/870393-alternat ... koviny.php


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tumory v hlave a metastaze plic
PříspěvekNapsal: čtv kvě 17, 2012 1:57 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Renka píše:
Velmi uspešna liečba Gerson šťavy ovocne, zeleninove a kavový klystír http://media.bloguje.cz/870393-alternat ... koviny.php

A jeste spousta doplnku, draslik, lneny olej, vitaminy, enzymy, aspon tak jak do delaji na klinice je to mnohem slozitejsi, ale uspesne. Kdyby byl zajem, tak nekde vyhrabu par knih o Gerson terapii, angl, mozna jsou i na ulozto.cz. Je tam i navod na ty klistyry...

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tumory v hlave a metastaze plic
PříspěvekNapsal: pát kvě 18, 2012 8:21 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 15, 2012 5:36 pm
Příspěvky: 8
Bydliště: Aalen-Nemecko
Moc vam vsem ze srdce dekuji za povzbuzovani a rady,manzel je od 16 v nemocnici,prijeli jsme normalne domu s ozarovani a po obe si lehl a zacali bolesti na prave strane od zeber dolu,udelali mu sono vzali krev a moc,na sono nam nerekli co tam je,ale my vime ze ma metastaze,tak si ho tam nechali a zjistili ze ma cukr v krvi,pichaji mu inzulin a meri toho 16 mel 444,pak 440 vcera 390 a pak 290 a 340,porad mu to kolisa,nahoru dolu,tak mu pichaji inzulin.Jsem tam porad s nim a dobijim mu baterky a pozitivni energii.Ja orad verim ze se to v dobre obrati,nase laska je silna a kazdy den se modlim k andelum a vysilam do vesmiru sve prani,at se manzel uzdravi.V pondeli ma posledni ozarovani a rano v pondeli nastup na chemo,rikala jsem mu ze musi myslet pozitivne,ze to vsechno zvladnem,ze nase laska je velka,a ze musime byt silni oba dva.Take jsem se ptala sestry kdyz ma ted cukr v krvy zda je dobre ta chemoterapie a rekla mi ze to nema na to vliv.Milacka porad podporuji a rikal ze uvidime po chemo,ja taky nechci ,aby sel na chemo,ale jak ho presvedcit?Ja vim ze je to desny napor na imunitni system,ozarovani a ted chemo,ale co mam delat?Co?Jsem zoufala.
Take mi znama poslala knizku od Rhonda Byrne-Sekret(Tajemstvi) i cd s filmem,presne spoustu veci co tam rikaji,ja uz delam dlouho a instinktivne a spoustu veci se mi vyplnilo,nikomu to nerikam,protoze by si mysleli ze jsem blazen.Ja cely zivot verim v dobro lidi,kazdemu pmaham byt jen pohlazenim po dusi a usmevem.Ja proste verim,verim v hloubi duse ze se manzel s toho dostane a ze nase laska zvitezi.Dekuji,dekuji vsem za podporu a za rady.Za chvili zase jedu za nim,zkusim ho presvedcit,byt treba ze tu chemoterapii odlozime.Musim neco podniknout,musiiim!!!!Srdce mi krvaci,ale bojuju,bojujuuuuuu!!!!!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tumory v hlave a metastaze plic
PříspěvekNapsal: pát kvě 18, 2012 3:12 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Andel píše:
Moc vam vsem ze srdce dekuji za povzbuzovani a rady (...) Jsem tam porad s nim a dobijim mu baterky a pozitivni energii.Ja orad verim ze se to v dobre obrati,nase laska je silna a kazdy den se modlim k andelum a vysilam do vesmiru sve prani,at se manzel uzdravi.V pondeli ma posledni ozarovani a rano v pondeli nastup na chemo (...) Take jsem se ptala sestry kdyz ma ted cukr v krvy zda je dobre ta chemoterapie a rekla mi ze to nema na to vliv.Milacka porad podporuji a rikal ze uvidime po chemo,ja taky nechci ,aby sel na chemo,ale jak ho presvedcit?Ja vim ze je to desny napor na imunitni system,ozarovani a ted chemo,ale co mam delat?Co?Jsem zoufala.

Povzbuzování, povzbuzování... Už mě ty tvý kecy lezou na nervy (nechci bejt sprostej). Pozitivní energie ho nezachrání. Mýho tátu taky nezachránila. Pokud začnete s chemoterapií, tak manžel umře, takže tuhle informaci co nejdřív zpracujte a pak nám sem napiš, že ste chemoterapii odmítli. Nechápu, proč se vůbec někoho ptáš, jestli zvýšenej cukr v krvi nevadí při chemoterapii, když pak píšeš, že vlastně nechceš, aby na ni šel? Příspěvek na mě až do tý zmínky působil tak, že s pomalou bolestivou smrtí manžela vlastně počítáš.

To je tak těžký dát manželovi přečíst tohle vlákno (třeba si ho vytiskni) a začít se bavit o navržených řešeních? Co máte dělat sme ti tu už napsali, tak nefňukej, že nevíš co máš dělat a že jsi zoufalá. To manželovi nijak nepomůže. Začni na fóru studovat to co jsme ti tu poradili. Když ti něco nebude jasný, tak ti rádi pomůžeme. Teď si musíte oba vlákno pěkně od začátku a v klidu přečíst a rozhodnout se. Po začátku chemoterapie už nejspíš bude pozdě a s každou další dávkou sajrajtů se bude manželova šance na přežití limitnějc blížit nule. Bez funkčního imunitního systému nepřežije.

Andel píše:
tak si ho tam nechali a zjistili ze ma cukr v krvi,pichaji mu inzulin a meri toho 16 mel 444,pak 440 vcera 390 a pak 290 a 340,porad mu to kolisa,nahoru dolu,tak mu pichaji inzulin.

Zase špatně. Moc cukru v krvi se neřeší inzulinem, ale změnou stravy. I když je fakt, že když je v nemocnici, tak to je problém. Jsi schopná se o něj postarat doma? Odmítnete chemoterapii, podepíšete revers a vše pak hned půjde řešit snáz. V nemocnici do manžela budeš těžko cpát i doplňky, který ti doporučuje pv33, a následnej půst (s Gersonovými ovocnými šťávami se nezastaví trávení a bude to náročnější) tam nepůjde držet v žádném případě.

Andel píše:
Take mi znama poslala knizku od Rhonda Byrne-Sekret(Tajemstvi) i cd s filmem,presne spoustu veci co tam rikaji,ja uz delam dlouho a instinktivne a spoustu veci se mi vyplnilo,nikomu to nerikam,protoze by si mysleli ze jsem blazen.Ja cely zivot verim v dobro lidi,kazdemu pmaham byt jen pohlazenim po dusi a usmevem.Ja proste verim,verim v hloubi duse ze se manzel s toho dostane a ze nase laska zvitezi.Dekuji,dekuji vsem za podporu a za rady.Za chvili zase jedu za nim,zkusim ho presvedcit,byt treba ze tu chemoterapii odlozime.Musim neco podniknout,musiiim!!!!Srdce mi krvaci,ale bojuju,bojujuuuuuu!!!!!!!

Tak ještě jednou. Vykašli se na tyhle blbosti. Umíraj i velmi dobří lidé jako můj táta a tohle ti manžela nezachrání. Akorát oddálíte rozhodnutí nezbytný pro jeho přežití a pak bude pozdě. Pokus se prosím odložit emoce a projevy lásky a zkus začít uvažovat aspoň trošku věcně a racionálně. My ti věříme, že manžela miluješ a nemusíš nám to tu neustále dokazovat.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Tumory v hlave a metastaze plic
PříspěvekNapsal: pát kvě 18, 2012 3:31 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Xeelee píše:
.....To je tak těžký dát manželovi přečíst tohle vlákno (třeba si ho vytiskni) a začít se bavit o navržených řešeních? Co máte dělat sme ti tu už napsali, tak nefňukej, že nevíš co máš dělat a že jsi zoufalá. To manželovi nijak nepomůže. Začni na fóru studovat to co jsme ti tu poradili. Když ti něco nebude jasný, tak ti rádi pomůžeme. Teď si musíte oba vlákno pěkně od začátku a v klidu přečíst a rozhodnout se. Po začátku chemoterapie už nejspíš bude pozdě a s každou další dávkou sajrajtů se bude manželova šance na přežití limitnějc blížit nule. Bez funkčního imunitního systému nepřežije.
.................
Tak ještě jednou. Vykašli se na tyhle blbosti. Umíraj i velmi dobří lidé jako můj táta a tohle ti manžela nezachrání. Akorát oddálíte rozhodnutí nezbytný pro jeho přežití a pak bude pozdě. Pokus se prosím odložit emoce a projevy lásky a zkus začít uvažovat aspoň trošku věcně a racionálně. My ti věříme, že manžela miluješ a nemusíš nám to tu neustále dokazovat.

Naprosty souhlas s Xeeleem. Pozitivni mysleni ti proti chemoterapii nepomuze. Tady nebojujes jen s rakovinou, ale predevsim s "lecbou".
Mozna nejsnazsi, pokud jste v Nemecku a lze to zvladnout financne, by bylo poptat se v klinikach ktere leci prirodne, par jsem ti jich vyjmenoval. Kdyz ho nechas v chemo-radio nemocnici, tak mu totalne zniceji imunitu.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz