Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 1:28 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: V půlce života
PříspěvekNapsal: stř lis 25, 2009 6:29 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Xion píše:
Kolkokrat myslite pod pojmom nekolikkrat? Alebo je to u kazdeho ine, a mal by sledovat vlastne ladviny?

Můžou se tvořit ledvinové kameny, ale ty se vám za několik aplikací nevytvoří, to by jste to musel používat pravidelně a delší dobu, jakou dobu netuším, to je u každého individuální, ale rozhodně bych to nepokoušel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: V půlce života
PříspěvekNapsal: pon lis 30, 2009 11:13 am 
Offline

Registrován: čtv úno 12, 2009 9:44 pm
Příspěvky: 13
Dobrý den,prosím o Váš názor.Nadále se stravuji tak jak uvedeno, vitaminy užívám.sucho v puse se zlepšilo, i když pH moči zůstává stejné.Sodu jsem zatím nepoužila.Asi před 3 dny se mi zanítily dásně u dvou zubů, klouby bolí nadále.Zajímavé je, že když jsem přešla na tuto stravu, ihned mi praskly koutky u pusy, ani jsem se tenkrát nezminila.považuji to za reakci na stravu..Pročítám literaturu,někde se uvádí, že při revma, či artroze, či dně, nebo co to vlastně mám \":D\" se nedoporučuje jíst špenát.Ten já jím kvůli vyprazdňování, tak nevím..dále pak mě zaujala hladovka popisovaná Armstrongem pouze o vodě a moči.Zkusila bych to, jaký je Váš názor v mém případě? A ještě toto-téměř neustále, někdy více , někdy méně mám slabý výtok bílé barvy,nic velmi silného, pouze špiní prádlo.Literatura uvádí, že je nedostatek chloridu draselného? pomohla by snad himalájská sůl? Děkuji za váš čas Šárka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: V půlce života
PříspěvekNapsal: pon lis 30, 2009 9:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
radost píše:
Dobrý den,prosím o Váš názor.Nadále se stravuji tak jak uvedeno, vitaminy užívám.sucho v puse se zlepšilo, i když pH moči zůstává stejné.Sodu jsem zatím nepoužila.Asi před 3 dny se mi zanítily dásně u dvou zubů, klouby bolí nadále.Zajímavé je, že když jsem přešla na tuto stravu, ihned mi praskly koutky u pusy, ani jsem se tenkrát nezminila.považuji to za reakci na stravu..Pročítám literaturu,někde se uvádí, že při revma, či artroze, či dně, nebo co to vlastně mám \":D\" se nedoporučuje jíst špenát.Ten já jím kvůli vyprazdňování, tak nevím..dále pak mě zaujala hladovka popisovaná Armstrongem pouze o vodě a moči.Zkusila bych to, jaký je Váš názor v mém případě? A ještě toto-téměř neustále, někdy více , někdy méně mám slabý výtok bílé barvy,nic velmi silného, pouze špiní prádlo.Literatura uvádí, že je nedostatek chloridu draselného? pomohla by snad himalájská sůl? Děkuji za váš čas Šárka

Napište mi pH uriny a slin v průběhu dne od 6,00 do 20,00 hodin a měřte to při každém močení, případně po 2 hodinách, častěji to není nutné. S tou sodou neotálejte, pokud to nezlomíte, tak se nic spravit nemůže a potíže budou přetrvávat. Na ty dásně použijte kloktání pomocí MMS, to velice rychle problém stabilizuje. Špenát vadí pouze vařený u syrového žádné negativní vlastnosti nehledejte. Vše, co uvádíte, pramení z překyselení a musíte ho zlomit jakoukoliv metodou. Hladovka pouze o vodě a moči, popisovaná Armstrongem, je snad nejsilnější detoxikační metoda kterou vůbec znám a netroufnu si odhadnout jaká bude reakce vašeho těla. To, že tento postup zlikviduje opravdu téměř cokoliv je jasné, ale může vám být hlavně zpočátku dost blbě vlivem silné detoxikační reakce odpovídající stavu zanesení organizmu. Při našem setkání jsem vám doporučil šťávu z mrkve, celeru a brambor, která dodá jak chlór tak draslík. Jinak i ten syrový špenát toho obsahuje opravdu dost. Tu himálajskou sůl můžete vyzkoušet, rozhodně vám neuškodí a je schopná srovnat opravdu mnoho problémů, nejvhodnější je pít ji v roztoku na lačný žaludek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: V půlce života
PříspěvekNapsal: čtv pro 03, 2009 11:00 am 
Offline

Registrován: čtv úno 12, 2009 9:44 pm
Příspěvky: 13
Dobrý den,šťávu mrkev, brambor, celer piji.Tu sodu jsem si chtěla nechat na Vánoce, kdy se určitě trochu spustím v jídle...Ale asi to tedy provedu.Jinak se mi asi v těle bouří co se dá, v úterý nastoupila dopoledne v práci migréna, zvládala jsem to pomocí tlačení na místo, co jste ukázal, dokonce jsem se ještě pak zvládla dát ostříhat, doma už bylo vše pak na prášek a jít spát.Přesto,druhý den, kdy mi bývá ještě hodně blbě, mi bylo zcela fajn, hlavně psychicky i když ještě brněla ruka.Též se mi spustil hodně výrazný výtok, jiného rázu, než ten vleklý, no už to pomalu odeznívá.Proplachuji nos a to tím způsobem, že naberu vodu do dlaní a nosem natáhnu, cítím pak i ty čelní dutiny, co mi neurolog řekl, že nemám.Smrkám pak hleny, to samé, když si nos trochu napařím.pH uriny i slin jsem měřila včera, v práci je to dost obtížné..Nedokážu z proužku přesně na nějaké desetiny určit-řekla bych, že se neustále v moči pohybuji okolo 5,5 a sliny jsou trochu méně oranžové, takže o něco vyšší.Též jsem začala cvičně večer ochutnávat urinu, byla příšerně slaná a hodně cítit rybinou. Tak jsem vysadila tvaroh se lnem, myslíc si, že se to urovná a jedla celý den jen pomeranče, šťávu a vodu s citronem a vitaminy.Moč byla sice o něco málo slanější, ale chuťově nic moc, pořád je tam jakoby ta rybina. pila bych to, ale musela bych se nutit.Ale je pravděpodobné, že pokud bych takto začala, pila pouza urinu a vodu, chuť by se tím koloběhem zlepšila? Myslím si, že se ze mě valí velké množství bordýlku a proto je ta moč nedobrá a pH špatné.Dásně se srovnaly, MMS zatím nemám.Děkuji, Šárka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: V půlce života
PříspěvekNapsal: čtv pro 03, 2009 8:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="radost":2lb2h8sp]Dobrý den,šťávu mrkev, brambor, celer piji.Tu sodu jsem si chtěla nechat na Vánoce, kdy se určitě trochu spustím v jídle...Ale asi to tedy provedu.Jinak se mi asi v těle bouří co se dá, v úterý nastoupila dopoledne v práci migréna, zvládala jsem to pomocí tlačení na místo, co jste ukázal, dokonce jsem se ještě pak zvládla dát ostříhat, doma už bylo vše pak na prášek a jít spát.Přesto,druhý den, kdy mi bývá ještě hodně blbě, mi bylo zcela fajn, hlavně psychicky i když ještě brněla ruka.Též se mi spustil hodně výrazný výtok, jiného rázu, než ten vleklý, no už to pomalu odeznívá.Proplachuji nos a to tím způsobem, že naberu vodu do dlaní a nosem natáhnu, cítím pak i ty čelní dutiny, co mi neurolog řekl, že nemám.Smrkám pak hleny, to samé, když si nos trochu napařím.pH uriny i slin jsem měřila včera, v práci je to dost obtížné..Nedokážu z proužku přesně na nějaké desetiny určit-řekla bych, že se neustále v moči pohybuji okolo 5,5 a sliny jsou trochu méně oranžové, takže o něco vyšší.Též jsem začala cvičně večer ochutnávat urinu, byla příšerně slaná a hodně cítit rybinou. Tak jsem vysadila tvaroh se lnem, myslíc si, že se to urovná a jedla celý den jen pomeranče, šťávu a vodu s citronem a vitaminy.Moč byla sice o něco málo slanější, ale chuťově nic moc, pořád je tam jakoby ta rybina. pila bych to, ale musela bych se nutit.Ale je pravděpodobné, že pokud bych takto začala, pila pouza urinu a vodu, chuť by se tím koloběhem zlepšila? Myslím si, že se ze mě valí velké množství bordýlku a proto je ta moč nedobrá a pH špatné.Dásně se srovnaly, MMS zatím nemám.Děkuji, Šárka[/quote:2lb2h8sp]
Na migrény je nejrychlejší pomoc klystýr, zpravidla zabere okamžitě. Ženy, proti mužům, umírají mnohem méně často na rakovinu tlustého střeva právě proto, že toxické odpady jsou schopny odstranit při výtoku, či menstruaci. Na ten nos vyzkoušejte křenovou kašičku s citrónem, ta výborně plastifikuje hleny a tlačí je z těla ven. Ta rybina může signalizovat zánětlivý proces, tak s tím zatím počkejte a spíše se odkyselte tou sodou. V tomto fóru řeším právě problém urinoterapie při hladovce

Naposledy upravil Jarda dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: V půlce života
PříspěvekNapsal: ned pro 27, 2009 6:15 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 12, 2009 9:44 pm
Příspěvky: 13
Dobrý den, přeji Vám, Jardo, ale i všem účastníkům tohoto užitečného fóra v Novém roce mnoho síly, ale i trochu onoho potřebného štěstí! V minulém mém dopisování jsme řešili užití sody, to neproběhlo, neboď pH začlo klesat samo...Pak pečení cukroví-po dva dny ochutnávání a stejná reakce-příznaky otravy, náběh na migrénu...děs.vždy mě z toho dostal klystýr a šťávy.Ale přesto jsem si naprosto nesmyslně řekla, že jsou Vánoce, tak si vorazím. Ne že bych se nějak přejídala,spíše"ochutnávala", přitom mi ty lahůdky ani nijak moc nechutnaly....prostě jsem to po....až jsem konečně před Vánoci začala kašlat a Štědrý den prožila v horečkách...Dnes bolest na prsou při kašli, ale už alespoň odkašlávám...Oteklé dásně kol dvou zubů jsou mi také připomínkou mé blbosti.Takže jsem podráždila hada bosou nohou a vrátím se zpět k jabkům a hruškám.Četla jsem nějaké diskuze okolo MMS, ne jen zde na fóru, ale i jinde.Jsou rozporuplné, přesto bych ho chtěla vyzkoušet.Pokud pro něj pojedu k pánovi do Prahy, projedu peníze, ztratím čas.Uvažuji, zda jej nekoupit na internetu, za větší peníz, vyšlo by mě to asi přibližně nastejno.Tak Vás požádám o uvedení inter. adresy, kde to sehnat, vím, že už zde zazněla, ale zopakujte, prosím.Dále mě napadlo, zda proti těm mým zánětům nezkusit výluh z Třapatky, Echiancely.Zubní pasta s jejími výtažky mě totiž vždy ty dásně zklidnila.Teť by byla k mání pochopitelně jen sušená, tak co si o tom myslíte.Dále prosím o návod na přípravu roztoku z Himalájské soli, v materiálech od Vás není.Velice zdravím a moc děkuji Šárka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: V půlce života
PříspěvekNapsal: ned pro 27, 2009 8:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
radost píše:
Dobrý den, přeji Vám, Jardo, ale i všem účastníkům tohoto užitečného fóra v Novém roce mnoho síly, ale i trochu onoho potřebného štěstí! V minulém mém dopisování jsme řešili užití sody, to neproběhlo, neboď pH začlo klesat samo...Pak pečení cukroví-po dva dny ochutnávání a stejná reakce-příznaky otravy, náběh na migrénu...děs.vždy mě z toho dostal klystýr a šťávy.Ale přesto jsem si naprosto nesmyslně řekla, že jsou Vánoce, tak si vorazím. Ne že bych se nějak přejídala,spíše"ochutnávala", přitom mi ty lahůdky ani nijak moc nechutnaly....prostě jsem to po....až jsem konečně před Vánoci začala kašlat a Štědrý den prožila v horečkách...Dnes bolest na prsou při kašli, ale už alespoň odkašlávám...Oteklé dásně kol dvou zubů jsou mi také připomínkou mé blbosti.Takže jsem podráždila hada bosou nohou a vrátím se zpět k jabkům a hruškám.Četla jsem nějaké diskuze okolo MMS, ne jen zde na fóru, ale i jinde.Jsou rozporuplné, přesto bych ho chtěla vyzkoušet.Pokud pro něj pojedu k pánovi do Prahy, projedu peníze, ztratím čas.Uvažuji, zda jej nekoupit na internetu, za větší peníz, vyšlo by mě to asi přibližně nastejno.Tak Vás požádám o uvedení inter. adresy, kde to sehnat, vím, že už zde zazněla, ale zopakujte, prosím.Dále mě napadlo, zda proti těm mým zánětům nezkusit výluh z Třapatky, Echiancely.Zubní pasta s jejími výtažky mě totiž vždy ty dásně zklidnila.Teť by byla k mání pochopitelně jen sušená, tak co si o tom myslíte.Dále prosím o návod na přípravu roztoku z Himalájské soli, v materiálech od Vás není.Velice zdravím a moc děkuji Šárka

U MMS nehledejte přímou logiku a to, co snese jeden, nemusí snést druhý, je to velice individuální. Zase je velikou výhodou, že maximálně se řídce vykadíte a poblinkáte, pokud to přeženete, jinak žádná velká rizika nehrozí. Trvalé škody, jako u běžných medikamentů, se zde nekonají. To, že jízdou do Prahy ztratíte čas je jasné, ale ten rozdíl v ceně je natolik podstatný, že na tom nemůžete prodělat. Na internetu stojí 1 dcl cca 700,-Kč a u Jeffa je 1 litr tuším za 75,-Kč a to se opravdu vyplatí. Jeff vám k tomu navíc dodá i kyselinu citrónovou a kvalita je zaručena, což se u internetových prodejců tvrdit nedá. Navíc u vás bych viděl rozumné se v tom pravidelně koupat a pak je spotřeba celkem velká, což by lezlo docela do peněz. Kupte si toho několik litrů a vydržíte s tím i několik let. Internetového prodejce jsem zde já nikdy nedoporučoval, to asi někdo jiný. Echinacea purpurová je proti MMS slabý odvar, ale klidně ji můžete brát souběžně, s bylinami se MMS nepere.
Solanku vyrobíte tak, že dáte himálajské soli do vody takové množství, aby se vyrobil nasycený roztok a na dně zbudou nerozpuštěné krystalky. Tato koncentrovaná solanka z Himálajské soli obsahuje přes 80 minerálů a k použití se připravuje takto. Dejte si 1 čajovou lžičku solanky do 500ml sklenice, dolijte 450-500ml čisté vody a pijte obden po troškách vždy jen na lačný žaludek. Zpočátku můžete i více, než se deficit v těle srovná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: V půlce života
PříspěvekNapsal: ned úno 07, 2010 8:47 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 480
Bydliště: Nové Město na Moravě
Jarda píše:
Solanku vyrobíte tak, že dáte himálajské soli do vody takové množství, aby se vyrobil nasycený roztok a na dně zbudou nerozpuštěné krystalky. Tato koncentrovaná solanka z Himálajské soli obsahuje přes 80 minerálů a k použití se připravuje takto. Dejte si 1 čajovou lžičku solanky do 500ml sklenice, dolijte 450-500ml čisté vody a pijte obden po troškách vždy jen na lačný žaludek. Zpočátku můžete i více, než se deficit v těle srovná.
Ne že bych byl líný takto postupovat, ostatně dosud to dělám dle tohoto Vašeho návodu, Jardo, ale napadlo mne, není ekvivalentní (a navíc přirozenější) dát si prostě pár zrníček Himálajské soli a zapít je vhodným množstvím vody? Mělo by to stejný efekt, doufám...?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: V půlce života
PříspěvekNapsal: ned úno 07, 2010 10:47 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Jindra píše:
Ne že bych byl líný takto postupovat, ostatně dosud to dělám dle tohoto Vašeho návodu, Jardo, ale napadlo mne, není ekvivalentní (a navíc přirozenější) dát si prostě pár zrníček Himálajské soli a zapít je vhodným množstvím vody? Mělo by to stejný efekt, doufám...?

To není nejmenší problém, ale musíte to nechat dostatečně dlouho rozpustit ve vodě, protože krystalky soli v žaludku zrovna moc zdravé nejsou. Jakákoliv sůl dráždí stěny žaludku a to rozhodně nedoporučuji, soustavné dráždění čehokoliv může vyprovokovat rakovinné bujení a o to asi zrovna nestojíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: V půlce života
PříspěvekNapsal: sob lis 06, 2010 2:58 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
Jarda píše:
...Tato koncentrovaná solanka z Himálajské soli obsahuje přes 80 minerálů a k použití se připravuje takto. Dejte si 1 čajovou lžičku solanky do 500ml sklenice, dolijte 450-500ml čisté vody a pijte obden po troškách vždy jen na lačný žaludek. Zpočátku můžete i více, než se deficit v těle srovná.
Dávám denně zhruba čajovou lžičku do 2 deci vody a nijak extra slané mi to nepříjde...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: V půlce života
PříspěvekNapsal: sob lis 06, 2010 9:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Host píše:
Dávám denně zhruba čajovou lžičku do 2 deci vody a nijak extra slané mi to nepříjde...

Moderní člověk má chutě z těch chemických sajrajtů tak mizerné, že slanost nevnímá, protože sůl se dává naprosto do všeho a navíc v nesmyslném množství.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: V půlce života
PříspěvekNapsal: ned lis 28, 2010 9:56 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
Jarda píše:
Moderní člověk má chutě z těch chemických sajrajtů tak mizerné, že slanost nevnímá, protože sůl se dává naprosto do všeho a navíc v nesmyslném množství.

Ještě se zeptám na jinou věc. HS samotná nemá žádné aroma. Když dělám solanku, nasypu ji a uzavřu do skleničky, která je v pokojové teplotě mimo přímé slunce. Jenže ten elixír zapáchá jako nějaké lepidlo. Zkoušel jsem to vylét a udělat novou, ale na druhý den to samé. Je to normální, že HS má po rozpuštění takové aroma?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: V půlce života
PříspěvekNapsal: ned lis 28, 2010 10:36 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Host píše:
Ještě se zeptám na jinou věc. HS samotná nemá žádné aroma. Když dělám solanku, nasypu ji a uzavřu do skleničky, která je v pokojové teplotě mimo přímé slunce. Jenže ten elixír zapáchá jako nějaké lepidlo. Zkoušel jsem to vylét a udělat novou, ale na druhý den to samé. Je to normální, že HS má po rozpuštění takové aroma?

Toho jsem si nikdy nevšiml, protože já ji do zásoby nedělám a spotřebuji ji rovnou ten den, ale třeba to možné je, nicméně moc se mě to nezdá, protože sůl má stále chuť soli, je bez zápachu a chová se jako konzervant, čili by se ani v té vodě nemělo nic množit, ale dost záleží na koncentraci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: studené ruce
PříspěvekNapsal: ned pro 05, 2010 6:27 pm 
Offline

Registrován: ned pro 05, 2010 3:49 pm
Příspěvky: 8
Jarda píše:
Grepová šťáva, je velice dobré rozpouštědlo anorganických minerálií usazených ve tkáních, jak jsem již psal, mimo mnoho dobrých vlastností, má i svá negativa a je třeba rozpuštěné a vyplavené minerálie, nahradit nejlépe konzumací ořechového mléka, které je na tomto fóru, již několikrát popsáno. Pijte denně jednu, až dvě uvedené dávky a velice rychle srovnáte potřebné množství organických minerálů ve tkáních..

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, zda může být ještě jiná příčina studených rukou než jen vápenné nánosy v cévách jak uvádíte výše. Už od malička mám stále ledové ruce a občas i nohy. Za poslední 3 roky se mi občas stává, že mi do některých prstů na rukou nejde krev, takže prsty na 10 minut zbělají a není v nich cit, ani když je masíruji, kroutím s nimi atd. (Moje teta má totéž, ale v závažnější podobě.) Jinak jsem žádné velké problémy ohledně krevního oběhu neměla, tlak mám spíše na nižší hranici, ale v normálu, jednou jsem dostala předepsané železo a to je vše. Ale po doktorech moc nechodím . . .
Chodím půl roku pravidelně do sauny, doufala jsem, že se prokrvení bude zlepšovat. Čerstvé šťávy z grapefruitu piju tak 3krát do týdne, ale vžy si tam přidám ještě jiné druhy ovoce, kvůli hořké chuti. Nevadí to? Na ořechovém mléce budu muset zapracovat, zatím ho piju jen 1 - 2 týdně.

Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: studené ruce
PříspěvekNapsal: ned pro 05, 2010 9:50 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Elene píše:
Dobrý den,

ráda bych se zeptala, zda může být ještě jiná příčina studených rukou než jen vápenné nánosy v cévách jak uvádíte výše. Už od malička mám stále ledové ruce a občas i nohy. Za poslední 3 roky se mi občas stává, že mi do některých prstů na rukou nejde krev, takže prsty na 10 minut zbělají a není v nich cit, ani když je masíruji, kroutím s nimi atd. (Moje teta má totéž, ale v závažnější podobě.) Jinak jsem žádné velké problémy ohledně krevního oběhu neměla, tlak mám spíše na nižší hranici, ale v normálu, jednou jsem dostala předepsané železo a to je vše. Ale po doktorech moc nechodím . . .
Chodím půl roku pravidelně do sauny, doufala jsem, že se prokrvení bude zlepšovat. Čerstvé šťávy z grapefruitu piju tak 3krát do týdne, ale vžy si tam přidám ještě jiné druhy ovoce, kvůli hořké chuti. Nevadí to? Na ořechovém mléce budu muset zapracovat, zatím ho piju jen 1 - 2 týdně.

Děkuji

Další možnost je nedostatek omega 3 mastné kyseliny, na což můžete vyzkoušet sirnou patlanici. Nicméně zpravidla jde opravdu o sedimentovaný vápník, který můžete rozpustit i pomocí velkých dávek hořčíku. To toho grepu zase tak moc nepijete, já ho v zimním období mám skoro denně a jako další využití té drtě, kterou po odšťavnění patrně vyhazujete, můžete vyzkoušet si z té drtě vařit čaj. Prostě drť dáte do hrnce zalijete vodou, přivedete do varu tak na pět minut a necháte vychladnout. Poté scedíte, nebo ještě lépe vyždímáte přes plátýnko. Jde o tekutinu velmi hořkou, ovšem mimořádně prospěšnou pro trávení a dá se obecně doporučit jako výborný prostředek proti kvasinkám.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz