Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 9:01 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 185 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Špatné vyprazdňování
PříspěvekNapsal: stř kvě 30, 2012 9:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
laco píše:
dobry vecer p. Jarda,

chcel by som sa opytat,
1. nemate nejaku fintu na bradavice(kurie oko) , po 10 rokoch sa mi zrobili 3 ( 2 na palci nohe a 1 na prste) ..
a tiez ohladne kruhov pod ocami:
viem ze :
2.ak su hnede tak je to kvoli peceni ?
ak su to vacky tak su to nadladvinky/ladvinky ?

da sa ich nadobro zbavit ?

3. beriem teraz Vas chlorid zinocnaty (7kvapiek na lacno) , po akej dobe cca sa nechty maju vyhladit a nerobit tie biele fleky na nich ? (mam tie pozdlzne ryhy,avska co som si vsimal ludi tak som nevidel clovek co by to nemal... Vy tie pozdlzne ryhy nemate ?:> )


Dakujem

pekny vecer

1)Na některé bradavice funguje postup popsaný členkou janin a dost slušně je likviduje i potření šťávou z vlaštovičníku.
2)Dá, pokud oba orgány vyčistíte s budou plně funkční.
3)Záleží na deficitu zinku, pokud je velký, tak je třeba brát mnohem větší dávky až 180 mg denně. Není to ovšem jediný možný důvod těch rýh, jako další faktor je vitamín A, křemík a vitamíny skupiny B. Dříve jsem je občas měl, nyní ne, respektive pouze na prstu, kde mám mechanicky poškozené nehtové lůžko.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Špatné vyprazdňování
PříspěvekNapsal: pát úno 14, 2014 5:37 pm 
Offline

Registrován: čtv pro 26, 2013 9:45 pm
Příspěvky: 7
Dobrý den!
Jenom chci oznámit svojí zkušenost s řešením špatného vyprazdňování. U mě šlo evidentně o špatný stravovací návyk. Podle rad, co jsem tady našla, jsem vysadila maso a zařadila víc zeleniny a ovoce i ve formě domácích šťáv. Je to úplně skvělé už několik měsíců. Jenom tedy tápu v tom, co mám vlastně jíst, protože mi najednou většina jídel v Potravinách připadá nejedlá. Občas malinko masa sním, protože mám takový zvláštní hlad a to maso mě ho zbaví. Celou dobu, co se nově stravuji, mám zběsilou chuť na máslo a to i když se občas napiji lněného oleje a jím hodně i oříšky a semena.
Vyčistila se mi trochu pleť a vypadám štíhlejší. Už mě nebolí kolenní a kyčelní klouby. Když mě bolí břicho, vezmu si trochu sody a přestane to i bez Ibalginu.
Zatím nezvládám změnit celý jídelníček najednou. Jestli dělám něco hodně špatně, upozorníte mě prosím?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Špatné vyprazdňování
PříspěvekNapsal: ned bře 02, 2014 12:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
telephone píše:
Dobrý den!
Jenom chci oznámit svojí zkušenost s řešením špatného vyprazdňování. U mě šlo evidentně o špatný stravovací návyk. Podle rad, co jsem tady našla, jsem vysadila maso a zařadila víc zeleniny a ovoce i ve formě domácích šťáv. Je to úplně skvělé už několik měsíců. Jenom tedy tápu v tom, co mám vlastně jíst, protože mi najednou většina jídel v Potravinách připadá nejedlá. Občas malinko masa sním, protože mám takový zvláštní hlad a to maso mě ho zbaví. Celou dobu, co se nově stravuji, mám zběsilou chuť na máslo a to i když se občas napiji lněného oleje a jím hodně i oříšky a semena.
Vyčistila se mi trochu pleť a vypadám štíhlejší. Už mě nebolí kolenní a kyčelní klouby. Když mě bolí břicho, vezmu si trochu sody a přestane to i bez Ibalginu.
Zatím nezvládám změnit celý jídelníček najednou. Jestli dělám něco hodně špatně, upozorníte mě prosím?

Patrně většinu děláte správně, ale ta chuť na máslo může znamenat deficit nasycených mastných kyselin a omega 9 mastných kyselin a ty obsahuje nejvíce kokosák, máslo a také kvalitní oliváč, tak vyzkoušejte hlavně kokosák, ten prakticky nemá jiné než nasycené mastné kyseliny.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Špatné vyprazdňování
PříspěvekNapsal: pon lis 10, 2014 9:05 pm 
Offline

Registrován: pon lis 10, 2014 8:57 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den. Od kamaráda jsem se dozvěděl o Vašich zajímavých stránkách. Chystám se využít rad při očistě organismu. Mám však ještě prosbu, nevím si rady s maminkou, 87 let, v únoru je po operaci zhoubného nádoru na tlustém střevě. Doplním ještě, že kvůli silným bolestem z důvodu osteoporózy a rozpadlém obratli užívá 2x denně Tramal 100. Maminka má neustále zácpu, zkoušela pít Zaječickou minerální vodu, užívá přírodní prostředek Lactuloza nebo lék Forlax, často glycerinové čípky, vše s malým úspěchem.
Poradíte něco šetrného, co by jí mohlo pomoci? Moc děkuji....
Já bych pro urychlení i rád požádal o radu telefonicky, jestli je to možné, ale nenašel jsem tu nikde žádné telefonní číslo...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Špatné vyprazdňování
PříspěvekNapsal: ned pro 07, 2014 11:36 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
fanny26 píše:
Dobrý den. Od kamaráda jsem se dozvěděl o Vašich zajímavých stránkách. Chystám se využít rad při očistě organismu. Mám však ještě prosbu, nevím si rady s maminkou, 87 let, v únoru je po operaci zhoubného nádoru na tlustém střevě. Doplním ještě, že kvůli silným bolestem z důvodu osteoporózy a rozpadlém obratli užívá 2x denně Tramal 100. Maminka má neustále zácpu, zkoušela pít Zaječickou minerální vodu, užívá přírodní prostředek Lactuloza nebo lék Forlax, často glycerinové čípky, vše s malým úspěchem.
Poradíte něco šetrného, co by jí mohlo pomoci? Moc děkuji....
Já bych pro urychlení i rád požádal o radu telefonicky, jestli je to možné, ale nenašel jsem tu nikde žádné telefonní číslo...

Za uvedeného stavu asi nejsnazší a nejúčinnější bude dodat do těla ve velkém hořčík a to kudy to půjde, patrně bych využil jak orální aplikaci, tak transdermální, tedy pokožkou. Dělají se běžně koupele, různá mazání a výsledky jsou velice dobré. Telefon je na hlavních stránkách v kontaktech pod mojí fotografií, tak klidně zavolejte a vše vysvětlím.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 185 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz