Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 19, 2024 7:00 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 195 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: sob zář 01, 2012 7:00 am 
Offline

Registrován: pon dub 16, 2012 7:35 pm
Příspěvky: 115
radkatom píše:
...Zdravim vsetkych. Takze po dlhom cakani na vysledky nam telefonovali, ze ziadny novy nalez na MRku nebol a metastazy sa zmensili o 40% alebo zmizli uplne. ...

Fantastický výsledek, skvělá inspirace pro ostatní! Mám z toho radost. Moc blahopřeji!!

_________________
Ani v česneku není dost česneku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: sob zář 01, 2012 7:21 pm 
Offline

Registrován: pon čer 18, 2012 12:10 am
Příspěvky: 29
Amy píše:
Fantastický výsledek, skvělá inspirace pro ostatní! Mám z toho radost. Moc blahopřeji!!

Dakujeme, velmi sa tesime ale zatial sme len v polovici k uzdraveniu, takze pokracujeme dalej.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: sob zář 01, 2012 7:23 pm 
Offline

Registrován: pon čer 18, 2012 12:10 am
Příspěvky: 29
janin píše:
Radka,to je úžasné.Aj ja gratulujem.Ste mojou veľkou motiváciou,pretože tiež sa uzdravujem z "nevyliečiteľnej" /podľa lekárov/ choroby,síce nie z onkologickej,ale to je jedno.Hlavne,že nemám bolesti a som bez liekov.Vďaka za informácie.Prajem Vám veľa radosti .

Pekne dakujem, ked vidime, ze to naozaj ide, budem robit vsetko preto, aby sa co najviac ludi dozvedelo o moznostiach liecby prirodnymi doplnkami. Teraz sa uz rakoviny nebojim. Viem, ze sa da dostat aj z posledneho stadia. Dufam, ze to dotiahneme az do uplneho vyzdravenia. Drzim Vam palce! Krasny den vsetkym


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: ned zář 02, 2012 2:23 pm 
Offline

Registrován: pon čer 18, 2012 12:10 am
Příspěvky: 29
Zdravim Vas, nase posledne vysledky PSA boli uz detaelnejsie rozpisane na PSA 8,55, volne PSA 5,5 a pomer fPSA/PSA 61%. Znamena to, ze uz ide len o hyperplaziu prostaty alebo benigny nador? Niekde som sa docitala, ze do 15% ide o maligny nador, od 15-20% to je hranica, kedy nevedia urcit malignitu a ze nad 20% ide o hyperplaziu alebo benigny nador... No som zvedava, co povie nas urolog na vysledky \":-D\". Peknu nedelu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: úte zář 04, 2012 9:43 pm 
Offline

Registrován: stř říj 26, 2011 1:23 pm
Příspěvky: 32
radkatom píše:
Zdravim vsetkych. Takze po dlhom cakani na vysledky nam telefonovali, ze ziadny novy nalez na MRku nebol a metastazy sa zmensili o 40% alebo zmizli uplne. Poobede budeme mat oficialne spravy v rukach. Neskutocne sme stastni a pokracujeme v tvrdom rezime. Vsetkym prajem hlavne zdravie!!! Isto sem budem prispievat a informovat Vas o dalsom vyvoji. S radostou Radka

Zdravim a pridavam se s gratulaci, at to vydrzi \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: úte zář 04, 2012 9:50 pm 
Offline

Registrován: stř říj 26, 2011 1:23 pm
Příspěvky: 32
pv33 píše:
O necem povidat musel, aby si zaslouzil sve penize. Tedy aspon predpokladam, ze nepovidal zadarmo \":(\" . Jaky byl lecebny efkt povidani? A jaky byl financni efekt, 30,- nebo podstatne vic? Terapeutu asi sezenes dost, asi i na Morave, ale zkus se nejdriv zeptat, kolik rakovin uz vylecil \":lol:\" Netvrdim, ze takovi nemuzou existovat, ale bude jich asi podstane min. Hamera zavreli, ale snad uz zas pustili, tak to je jeden. Mozna tim Evropa konci \":lol:\" .

Měl jsem z něj dobrý pocit, to určitě. Nevím, zda se dá určit nějaký výsledný konečný efekt, každý nakopne nějakým směrem a když výsledkem bude ten správný směr, tak to bude jedině dobře...
Zato docela blbý pocit jsem měl z jednoho Mudr., který "se zabývá čínskou medicínou", ke kterému tata vlezl a v ne docela pohodě ze své diagnózy nakoupil přípravky od Tiens, s tím "že by to mohlo pomoct".
Toto už pokládám za svinstvo a i kdyby Tiens byla dobrá medicína, tak takovýto "dealer" rozhodně dobré jmého nedělá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: stř zář 05, 2012 10:25 pm 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
radkatom píše:
Zdravim vsetkych. Takze po dlhom cakani na vysledky nam telefonovali, ze ziadny novy nalez na MRku nebol a metastazy sa zmensili o 40% alebo zmizli uplne. Poobede budeme mat oficialne spravy v rukach. Neskutocne sme stastni a pokracujeme v tvrdom rezime. Vsetkym prajem hlavne zdravie!!! Isto sem budem prispievat a informovat Vas o dalsom vyvoji. S radostou Radka

RAdko, i já srdečně gratuluji. Mám zrovna strýce, který také řeší raka prostaty, je zrovna v Praze na chemu -bohužel, neposlechl, z 22 má za sebou 16 a chce je mocímermo dokončit, podporuje vše bylinkami, ale je to už jeho druhá chemo, takže se děsím každého dne, kdy absolvuje další a další chemo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: pon zář 10, 2012 1:09 pm 
Offline

Registrován: pon čer 18, 2012 12:10 am
Příspěvky: 29
jani píše:
RAdko, i já srdečně gratuluji. Mám zrovna strýce, který také řeší raka prostaty, je zrovna v Praze na chemu -bohužel, neposlechl, z 22 má za sebou 16 a chce je mocímermo dokončit, podporuje vše bylinkami, ale je to už jeho druhá chemo, takže se děsím každého dne, kdy absolvuje další a další chemo.

Dakujeme, je tazke niekoho presvedcit, ked sa odda do ruk lekarov... Drzim palce


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: pon zář 10, 2012 1:15 pm 
Offline

Registrován: pon čer 18, 2012 12:10 am
Příspěvky: 29
Tatino sa prave vratil z pravidelnej kontroly u urologa, ktory mu dava hormony. Pozrel si vsetky vysledky ako onkomarkery, osteomarkery, MRko a povedal. Gratulujem Vam, regresia v kazdej casti. Potom sa opytal "Vy sa asi liecite vsak?". Tatino "ano liecim" a urolog skonstatoval. "Tak sa liecte dalej!!!" Hormony znova odmietol a tentokrat ho urolog ani nepresviedcal, ze si ich ma davat. Kazde 3 mesiace mu spravi testy na PSA. A vybavene \":-D\" \":D\" \":D\" Niektori doktori asi maju vacsi rozhlad.... Nas chvalabohu nieje zadubeny a to mame stastie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: pon zář 10, 2012 2:05 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
radkatom píše:
Tatino sa prave vratil z pravidelnej kontroly u urologa, ktory mu dava hormony. Pozrel si vsetky vysledky ako onkomarkery, osteomarkery, MRko a povedal. Gratulujem Vam, regresia v kazdej casti. Potom sa opytal "Vy sa asi liecite vsak?". Tatino "ano liecim" a urolog skonstatoval. "Tak sa liecte dalej!!!" Hormony znova odmietol a tentokrat ho urolog ani nepresviedcal, ze si ich ma davat. Kazde 3 mesiace mu spravi testy na PSA. A vybavene \":-D\" \":D\" \":D\" Niektori doktori asi maju vacsi rozhlad.... Nas chvalabohu nieje zadubeny a to mame stastie.

Ahoj Radko, rozjeli jste lecbu opravdu ve velkem a vysledek asi predcil i vase ocekavani. GRATULUJU,
Pavel

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: pon zář 10, 2012 11:02 pm 
Offline

Registrován: stř črc 14, 2010 4:02 pm
Příspěvky: 113
Já se připojuji a moc Vám a zejména tatínkovi takový úspěch přeji . A děkuji za nás za všechny, že jste si našli čas a Váš příběh popsali - to je velmi důlžité. Je hodně lidí, kteří se obrací o radu v nouzi, ale jak se pak dostanou z nejhoršího - už jsou z nich hrdinové a na předem slíbené informace o léčbě rychle zapomínají....přeji Vám všem jen to nejlepší \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: úte zář 11, 2012 3:04 pm 
Offline

Registrován: úte lis 29, 2011 8:12 pm
Příspěvky: 92
Ahoj,
jelikož mi MMS1 aMMS2 nezabraly na můj typ rakoviny, tak sháním nějaké ověřené informace ohledně DCA. Máte někdo nějakou zkušenost? Můžete mi taky poradit, kde sehnat? Zkoušela jsem ze Slovenska na skchem.sk, ale nic mi neposlali a na mail neodpověděli, tak nevím, kde je problém.

Díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: stř zář 12, 2012 2:40 pm 
Offline

Registrován: pon čer 18, 2012 12:10 am
Příspěvky: 29
Zdravim vsetkych, tak mame horsie spravy, PSA sa zvysilo z 8,55 (31.7.2012) na 12,33 (10.9.2012). Neviem, ci mohol vysledok ovplyvnit fakt, ze je tatino nachladnuty ale niesom si ista. Viem, ze zapal v tele PSA ovlyvnuje ale nachladnutie, tazko povedat. Ideme pritvrdit v pripravkoch, ktore zabranuju pretvaraniu testosteronu na DHT a podporit viac imunitu. Ach joooooooooo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: stř zář 12, 2012 2:42 pm 
Offline

Registrován: pon čer 18, 2012 12:10 am
Příspěvky: 29
MarcelaJ píše:
Ahoj,
jelikož mi MMS1 aMMS2 nezabraly na můj typ rakoviny, tak sháním nějaké ověřené informace ohledně DCA. Máte někdo nějakou zkušenost? Můžete mi taky poradit, kde sehnat? Zkoušela jsem ze Slovenska na skchem.sk, ale nic mi neposlali a na mail neodpověděli, tak nevím, kde je problém.

Díky.

Ahoj, nemam skusenosti ale jeden pan mi poslal tieto stranky, tak skus popozerat. www.thedcasite.com, www.puredca.com

Drzim palce


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: stř zář 12, 2012 9:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
radkatom píše:
Zdravim vsetkych, tak mame horsie spravy, PSA sa zvysilo z 8,55 (31.7.2012) na 12,33 (10.9.2012). Neviem, ci mohol vysledok ovplyvnit fakt, ze je tatino nachladnuty ale niesom si ista. Viem, ze zapal v tele PSA ovlyvnuje ale nachladnutie, tazko povedat. Ideme pritvrdit v pripravkoch, ktore zabranuju pretvaraniu testosteronu na DHT a podporit viac imunitu. Ach joooooooooo

To není zásadní rozdíl, výsledky se bohužel většinou docela dost liší, tomu bych věnoval pozornost pouze pokud by hodnota trvale stoupala. Něco totiž ovlivní jakýkoliv zánětlivý proces v těle, což zmiňujete a zásadně používejte jednu laboratoř, to pak výsledky zkresluje nejméně, u jednotlivých laborek může být totiž rozdíl dost velký.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 195 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz