Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte kvě 21, 2024 1:22 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 195 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: čtv srp 23, 2012 1:33 pm 
Offline

Registrován: pon čer 18, 2012 12:10 am
Příspěvky: 29
Ahoj Pavle, dostala som sa cez rodinu k jednej pani zijucej v USA, ktora si vyliecila manzela z rakoviny prostaty a prestudovala si nas pripad a zhodnotila, co ano a co nie, co este doplnit a podobne. Budem s nou o vsetkom este rozpravat cez skype. Ona vela info cerpa z www.mercola.com (http://articles.mercola.com/sites/artic ... ancer.aspx). Este som nemala cas sa tomu viac povenovat a "posprtat" ale mam to v plane co najskorej. Dakujem za tip, urcite to preluskam aj flaxseedoil2. Radka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: čtv srp 23, 2012 1:41 pm 
Offline

Registrován: pon čer 18, 2012 12:10 am
Příspěvky: 29
Jardo, ano B3 na rychlejsi odchod toxínov (rozpustných v tuku, aj rádioaktívnych látok) z tela, silný detoxikačný efekt. Dakujem za opravenie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: pát srp 24, 2012 9:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
radkatom píše:
Jardo, ano B3 na rychlejsi odchod toxínov (rozpustných v tuku, aj rádioaktívnych látok) z tela, silný detoxikačný efekt. Dakujem za opravenie.

To je jiná a kolik ho dáváte, tam se dá jít dost vysoko, nicméně ten homocystein máte dobrý.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: pát srp 24, 2012 11:12 pm 
Offline

Registrován: pon čer 18, 2012 12:10 am
Příspěvky: 29
B3 sme este nenasadili. Tu mam navod na uzivanie, tak pojdeme podla neho.

Návod na užívanie niacínu: Ak máte kapsulu s obsahom 1000 mg, odsypte si z nej prvý krát len cca 100 mg a len toto množstvo užite. Aj toto množstvo užité tesne pred športovou aktivitou bude na prvý krát pravdepodobne stačiť na to, aby sa začali uvoľňovať prvé toxíny. Niacín dajte do veľmi teplej, ale nie vriacej vody a miešajte kým sa nerozpustí. Čím teplejšia bude voda, tým skôr sa rozpustí. Hneď ako užijete niacín, začnite s telesným cvičením (ideálny je pomalý beh). Cieľom je poriadne rozohriať telo a rozprúdiť krv. Vhodné je trénovať oblečený, aby vám bolo teplo a aby ste sa začali potiť. Potením bude odchádzať značné množstvo toxínov, ktoré tým pádom nebude musieť riešiť pečeň. Po užití niacínu dôjde k svrbeniu a k sčervenaniu pokožky, tzv. flush. Je to normálna reakcia spôsobená niacínom, ktorý je vo vyšších dávkach schopný aktivovať rádioaktívne látky a toxíny uložené v tuku (čiže aj pod kožou). Tieto toxíny sú potom odvádzané von z tela. Svrbenie a zčervenanie prejde samo asi po 20 - 30 minútach, stačí vypiť cca 3 dcl. vody. Vodou nešetrite, aby ste sa nedostali do dehydratácie, keďže sa budete dosť potiť. Dávky pozvoľna (vždy o cca 100 - 300 mg) zvyšujte vždy tak, aby ste dosiahli flush. Zvyšujte až do 2 x 1000 - 1500 mg denne. Po niekoľkých dňoch už ani tieto dávky nespôsobia flush a to bude signál na zníženie dávok na cca 250 - 500 mg denne. Tohto druhu toxínov ste sa práve úspešne zbavili...

U nas je problem s fyzickou aktivitou, kvoli metastazam, takze pojde asi von na rychlejsiu prechadzku alebo na stacionarnom bicykli.... este uvidime aj podla MRka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: sob srp 25, 2012 1:39 am 
Offline

Registrován: stř říj 26, 2011 1:23 pm
Příspěvky: 32
pv33 píše:
radkatom píše:
Velmi pekne dakujeme za povzbudive slova, ak by moj prispevok pomohol co i len jednemu cloveku skusit sa uzdravit, ma to zmysel.
Moja nova priorita je teraz zvladnut MRko a skusit vysadit hormonalnu liecbu a bifosfonaty.
Dostala som sa k nejakym info o tom, ze Budwigovej metoda nieje pre rakovinu prostaty vhodna. Pri prostate vraj musia byt totalne vysadene mliecne vyrobky, takze dalsia vec, co ideme preverit a nastudovat.
Dalsia vec je nasadenie B3 niacinu na znizenie homocystenu... Snad presvedcim tatina \":-)\"
A este navsteva zubara, i ked si tatino uzdravil zuby MMS, pre istotu zajde aj k zubarovi a necha si vybrat vsetky amalganove plomby.
Este raz dakujem za povzbudenia. Radka

Za prve gratuluju k vysledkum a jak poctive to delate. Ted nemam cas, tak jsem se jen podival na diskuzi o lecbe rakoviny dietou Budwigove na svedectvi o lecbe. Dela to dojem, ze je tam snad nejvic lidi co dietou B lecili rakovinu prostaty, ve svedectvich jich je 10, http://health.groups.yahoo.com/group/Fl ... il2/files/. A opet, dr B tvrdila ze spojenim s lnenym olejem ztraci tvaroh sve blbe vlastnosti. jestli chces tak napis kde jsi nasla ze na rakovinu prostaty se B nedoporucuje. A pripadne to zkonzultuj na diskuzi flaxseedoil2. Tedy pokud si nemyslis ze mas lepsi informace, nicmene i potom by nevadilo je kontaktovat.
Drzim palce

Zdravim Radku a ostatní, máme podobný problém a taky se snažíme... Hlavně bych chtěl připojit, že Frau Budwig absolutně nedoporučovala jakékoliv doplňky a toto se opakuje na yahooo skupině v podstatě pořád. Prý měla Budwigová perfektní výsledky s rakovinou prostaty (cca 90% vyléčení)!!!
Mám už od ní asi 3 knihy,ale nestíhám to číst. My to také ale úpně nedodržujeme, jednak asi nejde hned ze dne na den přejít na jiný styl stravování a taky hledáme ostatní možnosti léčby. Co je ale zvláštní (ale když se pochopí důsledky, tak pochopitelné), tak konzumuce lneneho oleje s tvarohem snizila hladinu cholesterolu (pozor, vážíme kolem 76kg při výšce přes 180 cm, takže žádná nadváha).
Paní Dr. Budwigové, podle toho co jsem všechno přečetl, docela věřím, Dr. obětovala léčení pacientů celý svůj život a dožila se krásného věku 95 let.
Momentalne mam rozectenou knizku od Lothair Hirnaise - Chemotherapy Heals Cancer and the World is Flat, tento autor se osobně setkal s Budwigovou a spoustou dalších úspěšných léčitelů, podle mě má docela dobrý nadhled nad tématikou.
Objednali jsme DCA a příští týden se potkám s člověkem, co má s tímto praktické zkušnosti, tak poreferuji.
Jardo, máte s tím (DCA) již nějaké zkušenosti?
Bohužel mi připadne spousta zdrojů o alternativní léčbě naprosto o ničem a to včetně diskusí. Spousta textů se pouze opakuje a pokud dohledám zdroje v angličtině, tak jsou pouze stupidním překladem a nejlíp když přidávají do diskuse podněty lidé, kteří spíš mudrují než mají nějakou zkušenost...
Ještě na prostatu bych připomenul knihu Jak vyléčit prostatu - Gellatley, Ron, dobrá kniha, spousta podnětů ať z psychycké stránky a nebo i zásadních doplňků, které pomohly autorovy k vyléčení.
Prosme boha o pomoc na naší cestě...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: sob srp 25, 2012 2:08 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
radkatom píše:
Ahoj Pavle, dostala som sa cez rodinu k jednej pani zijucej v USA, ktora si vyliecila manzela z rakoviny prostaty a prestudovala si nas pripad a zhodnotila, co ano a co nie, co este doplnit a podobne. Budem s nou o vsetkom este rozpravat cez skype. Ona vela info cerpa z http://www.mercola.com (http://articles.mercola.com/sites/artic ... ancer.aspx). Este som nemala cas sa tomu viac povenovat a "posprtat" ale mam to v plane co najskorej. Dakujem za tip, urcite to preluskam aj flaxseedoil2. Radka
Radko, nekde jsi psala
Citace:
Dostala som sa k nejakym info o tom, ze Budwigovej metoda nieje pre rakovinu prostaty vhodna.
Radko, popokud jako dukaz nevhodnosti Budwigove myslis vyse uvedeny odkaz na studii, tak to o te nevhodnosti nerika vubec nic. Dieta Budwigove a konzumace samotneho lneneho oleje jsou naprosto odlisne veci. Dr. Budwigova psala, ze samotny olej jen vytvari prujem. Tedy v nejakem malem mnozstvi se pouzit da, ale jeji metoda je zalozena na spojeni lneneho oleje a tvarohu a to ve studii zkoumane neni. A navic smes s lnenym olejem je hlavni soucast lecby dr Budwigove, ale zdaleka ne jedina.

A kdybych mel tipnout jestli bude Mercola doporucovat lneny olej nebo Krill oil, tak nepotrebuju nic cist a vim, ze to bude Krill, protoze ho Mercola prodava. Tedy udajne je jeho Krill oil opravdu vynikajici, ale necetl jsem nikde ze Krill oilem vylecili rakovinu prostaty na rozdil od diety Budwigove. Podle mne vahu Mercolova tvrzeni proti lnenemu oleji silne snizuje i to, ze on je prodejce Krill oilu a lneny olej je jeho velkou konkurenci

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: sob srp 25, 2012 8:26 pm 
Offline

Registrován: pon čer 18, 2012 12:10 am
Příspěvky: 29
Ahojte Pavlovia,

V ziadnom pripade nechceme zatial skoncit s Budwigovej zmesou, len ma zarazil komentar od tej pani, ze na prostatu Budwigova nie, cize som to zacala preverovat. Pavle map001 pises, ze mas uz 3 knihy a nestihas citat, ak ich mas v elekronickej podobe, mohol by si mi ich poposielat? Samozrejme budem rada za vsetky materialy, co maju zmysel.

Co si myslite o javorovom sirupe s jedlou sodou? Neviem ale dava mi to zmysel... Diki za komenty pv33 veci co si naposielal studujem doteraz \":shock:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: ned srp 26, 2012 11:34 pm 
Offline

Registrován: stř říj 26, 2011 1:23 pm
Příspěvky: 32
radkatom píše:
Ahojte Pavlovia,

V ziadnom pripade nechceme zatial skoncit s Budwigovej zmesou, len ma zarazil komentar od tej pani, ze na prostatu Budwigova nie, cize som to zacala preverovat. Pavle map001 pises, ze mas uz 3 knihy a nestihas citat, ak ich mas v elekronickej podobe, mohol by si mi ich poposielat? Samozrejme budem rada za vsetky materialy, co maju zmysel.

Co si myslite o javorovom sirupe s jedlou sodou? Neviem ale dava mi to zmysel... Diki za komenty pv33 veci co si naposielal studujem doteraz \":shock:\"

Dobrý den Radko, moc hezké oslovení, já i tatínek jsme Pavlové \":)\"

Knihy mám objednané z buecher.de a jednu pres amazon, vse knizni podoba.

Na javorovy sirup s jedlou sodou mam takovy nazor, ze je to asi nejmin overena vec o ktere jsem slysel... Ma internetu samé opsané texty a vse stylem jedna paní povídala.
Více mi přijde zajímavá ta kniha od Rona Gentleyho, píše tam i o zajímavé věci, že doktoři blokují produkci testosteronu, přitom na rozvoj prostaty nemá vliv samotný testosteron, ale něco co vzniká jeho převodem a nazývá se DHT. Na to používal nějaký prostředek z palmy rostoucí v Austrálii nebo USA, která přeměnu testosteronu na DHT blokuje...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: pon srp 27, 2012 12:37 am 
Offline

Registrován: pon čer 18, 2012 12:10 am
Příspěvky: 29
Pavle, to je zasah do cierneho. Ziadne muzske telo bez testosteronu nemoze byt zdrave. Preto chceme skoncit s hormnmi. Saw palmetto (palmicku plazivu) uziva tatino, tak isto su dolezite steroly DIM vytazok z kapusovin, a koren zihlavy. Dolezite je vyrovnat hladiny hormonov. Nejde o zastavenie tvorby testosteronu, pretoze v tomto pripade ide len o kastraciu, nic ine....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: úte srp 28, 2012 8:52 pm 
Offline

Registrován: stř říj 26, 2011 1:23 pm
Příspěvky: 32
Tak jsem byl u jednoho terapeuta v DE a bylo to docela zajimave (kvuli tomu DCA), ikdyž občas jsem měl problém porozumět, už je to na mě moc termínů...

O DCA píše, že stačí jednoduchý test, dát si trochu na jazyk a počkat zhruba 10vteřin a čím více to bude hořké, tím líp bude DCA účinkovat. Já to snad začnu jíst taky \":)\"

Hodně povídal o psychice, o spojení orgánů s problémy v určité psychické rovině, spojení s konflikty apod. To je zajímavé, ikdyž nedokážu rozebrat svého tatu abych zjistil čím by to mohlo být, navíc mi přijde docela v pohodě a vyloženě nějaký konflikt neřešil. Snad by to chtělo nějakého terapeuta na Moravě (Olomouc), který se tím zabývá...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: úte srp 28, 2012 9:56 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
map001 píše:
Tak jsem byl u jednoho terapeuta v DE a bylo to docela zajimave (kvuli tomu DCA), ikdyž občas jsem měl problém porozumět, už je to na mě moc termínů...

O DCA píše, že stačí jednoduchý test, dát si trochu na jazyk a počkat zhruba 10vteřin a čím více to bude hořké, tím líp bude DCA účinkovat. Já to snad začnu jíst taky \":)\"

Hodně povídal o psychice, o spojení orgánů s problémy v určité psychické rovině, spojení s konflikty apod. To je zajímavé, ikdyž nedokážu rozebrat svého tatu abych zjistil čím by to mohlo být, navíc mi přijde docela v pohodě a vyloženě nějaký konflikt neřešil. Snad by to chtělo nějakého terapeuta na Moravě (Olomouc), který se tím zabývá...

O necem povidat musel, aby si zaslouzil sve penize. Tedy aspon predpokladam, ze nepovidal zadarmo \":(\" . Jaky byl lecebny efkt povidani? A jaky byl financni efekt, 30,- nebo podstatne vic? Terapeutu asi sezenes dost, asi i na Morave, ale zkus se nejdriv zeptat, kolik rakovin uz vylecil \":lol:\" Netvrdim, ze takovi nemuzou existovat, ale bude jich asi podstane min. Hamera zavreli, ale snad uz zas pustili, tak to je jeden. Mozna tim Evropa konci \":lol:\" .

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: pát srp 31, 2012 12:57 pm 
Offline

Registrován: pon čer 18, 2012 12:10 am
Příspěvky: 29
Zdravim vsetkych. Takze po dlhom cakani na vysledky nam telefonovali, ze ziadny novy nalez na MRku nebol a metastazy sa zmensili o 40% alebo zmizli uplne. Poobede budeme mat oficialne spravy v rukach. Neskutocne sme stastni a pokracujeme v tvrdom rezime. Vsetkym prajem hlavne zdravie!!! Isto sem budem prispievat a informovat Vas o dalsom vyvoji. S radostou Radka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: pát srp 31, 2012 1:49 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
radkatom píše:
Zdravim vsetkych. Takze po dlhom cakani na vysledky nam telefonovali, ze ziadny novy nalez na MRku nebol a metastazy sa zmensili o 40% alebo zmizli uplne. Poobede budeme mat oficialne spravy v rukach. Neskutocne sme stastni a pokracujeme v tvrdom rezime. Vsetkym prajem hlavne zdravie!!! Isto sem budem prispievat a informovat Vas o dalsom vyvoji. S radostou Radka

Radko, dik za super zpravu. Takze hooodne velka gratulace.
Udelala jsi tim radost nejen sobe a sve rodine, ale snad i ostatnim.
Je to priklad, ze se lze dostat i z takhle spatneho stavu prirodni cestou a bez totalni devastace imunity.
\":D\" \":D\" \":D\" \":D\" \":D\" \":D\" \":D\" \":D\" \":D\"

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: pát srp 31, 2012 1:51 pm 
Offline

Registrován: pon čer 18, 2012 12:10 am
Příspěvky: 29
PAvle hlavne Tebe velka vdaka, za kopec dobrych materialov!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prostaty
PříspěvekNapsal: pát srp 31, 2012 7:21 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
Radka,to je úžasné.Aj ja gratulujem.Ste mojou veľkou motiváciou,pretože tiež sa uzdravujem z "nevyliečiteľnej" /podľa lekárov/ choroby,síce nie z onkologickej,ale to je jedno.Hlavne,že nemám bolesti a som bez liekov.Vďaka za informácie.Prajem Vám veľa radosti .


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 195 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz