Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 1:54 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 152 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Obnova nervů v mozku po RS
PříspěvekNapsal: ned kvě 10, 2015 6:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28235
Bydliště: Poděbrady
Simms píše:
Je možné aby se obnovili ( srostly ) nervy v mozku po diagnoze roztroušená skleroza? Jako umí srůst kost v noze, tak tomu dát nějaký impuls? Zkouším různé oleje na podporu.

Tak regenerace určitě možná je, je poměrně hodně případů kdy lidé slezou i z vozíku a zase normálně chodí. Poměrně dobře funguje plné vyřazení složitých sacharidů ze stravy a nasazení protizánětlivých potravin. Dost funguje i dodávání béček a dalších vitamínů, to jsem zde tuším někde popisoval, ale vláken je bohužel více.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: čtv říj 06, 2016 8:53 pm 
Offline

Registrován: čtv črc 18, 2013 10:20 pm
Příspěvky: 51
Zdravím,

Pokud je ideální vyřadit u roztroušené sklerozy složité sacharidy z obilí, tak budou vadit i složité sacharidy např z pečených brambor?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: čtv říj 06, 2016 9:35 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
Michall89 píše:
Zdravím,

Pokud je ideální vyřadit u roztroušené sklerozy složité sacharidy z obilí, tak budou vadit i složité sacharidy např z pečených brambor?

Ano.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: čtv říj 13, 2016 9:08 pm 
Offline

Registrován: čtv črc 18, 2013 10:20 pm
Příspěvky: 51
Jenže to by pak zřejmě vadila i zelenina, protože tam jsou složité sacharidy také.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: čtv říj 13, 2016 9:32 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
Michall89 píše:
Jenže to by pak zřejmě vadila i zelenina, protože tam jsou složité sacharidy také.

Dle zkušeností a výzkumu většina zeleniny nevadí, záleží na typu sacharidů a na jejich množství. Klidně se můžete řídit tímto seznamem. Nebo zkusit stravu podle paní Wahlsové, neuroložky, která se především stravou vyléčila z roztroušené sklerózy. Byla na vozíku a teď už není.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: sob říj 22, 2016 5:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28235
Bydliště: Poděbrady
Michall89 píše:
Zdravím,

Pokud je ideální vyřadit u roztroušené sklerozy složité sacharidy z obilí, tak budou vadit i složité sacharidy např z pečených brambor?

Tak jistě i když zrovna brambory tam hodně záleží jak budou upravené. Například uvařené ve slupce, vychladlé a následně uskladněné 24 hodin v lednici se po oloupání ohřejí co nejméně, ideálně pod 40 stupňů a jedí s tukem a bílkovinou, což většinou problém nepředstavuje, ale nefunguje to u každého.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: pon črc 17, 2017 4:02 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 24, 2012 1:33 pm
Příspěvky: 44
Willis píše:
MartinG píše:
Zdravím Vás všechny,

po delší době jako anonymní čitatel webu pana Zajíčka, jsem se přihlásil a napíšu pár postřehů. Candidu jsem z akutního stavu vyřešil a zažívací potíže již dlouhou dobu nemám. Již zhruba před rokem jsem byl na Oberonu, to je přístroj, který vám ukáže zátěže, takže jsem poctivě dodržoval
vše co jsem dostal předepsáno a pravidelně absoloval léčbu plazmovým generátorem. To mě opět "zachránilo" od rozšíření ataky, ale také když mi paní léčitelka chtěla doporučit colovadu za cca 2000,- Kč + další preparáty k tomu, začal jsem provádět výplachy tlustého střeva a Oberon mi při příští návštěvě NIC na střevu neobjevil, tak jsem si řekl, že to bude parádička. Ted už mám další jádro problému v žaludku, já už několik let pozoruju chronickou rýmu, stále kýchám, smrkám, k tomu se mi přidalo i asthma, takže je „veselo“. Občas použiju na utlumení problému Big Pharmu, ale už jsem si řekl dost a dal se o minulém víkendu na 1. očistu jater. Vše dopadlo dobře a padali ze mě jenom zelené cholesterové kamínky velikosti čočky a nějaké smetí. Ještě před tím jsem na popud kamaráda absoloval čistící kůru na bázi vnitřního užívání křemeliny s tím, že teď si dělám jeden klistýr týdně, ale ta alergie mě zatím pořád nepřešla a je to opravdu pruda. Zdroj bacilů podle Oberonu je žaludek a bohužel se mi čas od času stane, že občas polknu hlen a to je ten problém, že se mi šíří přes žaludek infekce a z toho je to asthma. Na tuto skutečnost jsem přišel tak, že jsem měl před prázdninami střevní chřipku a kromě průjmu jsem i zvracel a jak jsem se dokonale vyzvracel, na 14 dní jsem o Asthmatu vůbec nevěděl a pak začalo zase přicházet pozvolna, ale do dnešního dne ho mám. Před tou střevní virózou jsem si musel stříkat Ventolin 4x denně, ale po ni prostě 14dní nic a Oberon mi také říkal, že na plicích žádnou zátěž nemám. BIG Pharma toto řeší pouze antibiotiky, pořád si mě zvali na kontroly, ale nestojím o další várky antibiotik, Ventolin mi bez problémů předepsali, tak na jakékoliv jiné kontroly nechodím. Nehledě se mi změnil obvodní Mudr a když jsem měl hodně popraskané koutky a řekl mu, že deficitem vit. B to není, neřekl mi na můj dotaz jediné slovo a začal řešit, že mám Asthma a předepsal antibiotika. Zapomněl jsem napsat, že jsem ve studii nového léku na RS, ale podle mého názoru mě zachránila od další ataky hlavně strava předepsaná Mudrem Freyem v Praze co dělá Ajurvedu. Já to jednu chvíli striktně dodržoval a nemoc se prostě vytratila, pak přišla dovolená, 14 dní stravy s polopenzí a už jsem se vezl a ataka do 2 měs. přišla a nešlo s tím nic dělat, ani ke konci změna stravy, ta mě prostě vůbec nepomohla. Té nové studii léku nevěřím, neboť kdybych nenasadil tu specifickou stravu vezl bych se opět v atace. Nový lék mi zatím s ničím nepomohl, výhoda snad je jediná, že nemá oproti Interferonu, nežádoucí účinky, ale taky razantně nepomůže.

Pak bych se rád vyjádřil ke candidě, jak píšete, určitě souvisí s Ereskou, měl jsem ji a mám ji, ale to díky kortikoidům, když mi tlumili imunitu při atace a candida se mi díky tomu rozjela. Já to nechtěl řešit přes Big Pharmu, 2 měsíce jsem držel protikvasinkovou dietu, hodně se mi ulevilo, akutní problémy po sladkém jídle úplně zmizely. Teď po očistě střeva a jater, se mi o hodně zlepšily popraskané koutky, ale alergickou rýmu mám pořád, tak jí přisuzuju té candidě, už nic jiného akutního nemám. I parazity jsme hubili několika preparáty a Trigelmem na závěr. Je mi však záhadou, že Oberon mi kvasinku neobjevil. Podle plivacího testu ji stále mám, ale zažívací problémy mi již nezpůsobuje a jím teď vše, tedy vše podle pana Freje, co mi neškodí.

Může mi kvasinka způsobovat alergickou rýmu ? Já už nevím co mám řešit. HCL jsem zatím nedoplňoval a zkusím si ho „krkacím testem“ v tomto týdnu změřit.

Děkuji za reakci
Martin
Jdeš na to v zásadě dobře, protože candida opravdu souvisí s roztroušenou sklerózou. Mého kamaráda vyléčila z roztroušené sklerózy protiplísňová dieta, což je strava nízkosacharidová, bezlepková a bezmléčná. Měl ataky skoro každý týden a levá polovina těla byla částečně "zatuhlá" trvale, ale po pár měsících této diety všechny příznaky roztroušené sklerózy zmizely. Už přes rok je úplně zdravý. Léky, které na RS nabízí klasická medicína ve skutečnosti vůbec neúčinkují, podle mého názoru na tuto nemoc platí jen přírodní léčba. Tedy aspoň u mého kamaráda tahle léčba zabrala naprosto dokonale, takže kdyby mě v budoucnu RS postihla, věděl bych, co mám dělat.

Dobrý den, tak po 5 letech opět něco napíšu jak mi je, jak se léčím atd.

Začal jsem jeden čas doplňovat HCL, dělám jaterní očisty 1x za 2 měsíce, klystýry s MMS i bez něj, beru křemelinu, vždy tak 2x po 3 měsících do roku spolu s Lugolem a směsí na odkyselení. S kvasinkou problémy už nejsou, také jsem jeden čas držel protikvasinkovou dietu. Maso jím pomálu jenom 2x týdně a spíš jsem úplně nejvíc na vařené zelenině.

Ale nějak zdravější rozhodně nejsem, stále se něco řeší, teď momentálně řešíme s jednou poradkyní zaškolenou paní Bláhovou parazity (od října minulého roku a prý to bude na roky a nemám čekat zázraky) K tomu jsem také přistoupil, jelikož stále neviděl nějaké výsledky, je to špatné, teď už mám opět jenom zhoršování neurologického stavu na noze. Mudrům to ani neříkám, nasadili by mi kortikoidy a to nechci, už jsem jednu takovou kortikoidovou bombu zažil před lety, když jsem byl celý oteklý a lidé mě nepoznávali. Jinak doplňuji B vit, jak Pangaminem, občas mám i naklíčené Mungo výhonky. Bral jsem i koloidní měď, momentálně beru hořčík 3x denně čajovou lžičku, taktéž doplňuji laktobacily. Bylo mi doporučeno pitnou vodu filtroval a převařovat 2 min, to mi také nečiní žádný problém. Jediný problém, který mám, je že ujíždím na cukru, ale chci ho od zítřka hodně omezit. Jinak mi nedělá problém dělat hladovku 36h tu jsem držel asi 2x a bylo to v pohodě, dost jsem držel hladovek 24 hod, ale výsledek se vůbec nedostavil. Teď zhruba 2 měsíce beru sirnou patlaninu a přidávám do ní cibulku, Jelikož mám stále s různou intenzitou obtíže s chronickou rýmou, s tím spojené i asthma, tak chci začít brát MSM. Jednu chvíli když jsem začínal se sirnou patlaninou paní Mudr Budwig, dokonce ty problémy s asthmatem byly mnohem menší, že jsem si nemusel stříkat záchranný sprej, ale toto vím že souvisí s cukrem (bohužel), i když používám cukr březový a Javorový sirup, na klasickém cukru občas ulítnu, ale už opravdu nechci. Také beru 1g Boraxu v litru vody 5 dní v týdnu, teď to bude už 2 týden. Pak jsem brával vcelku pravidelně MMS2 plnou tabletku „00“ 3x denně. Jinak se ze mě stává pomalu ale jistě vegetarián. Hrozí mi invalidita a já nechci skončit na vozíku. Nohu mám stále slabší, zejména prsty na ni. Prostě vůbec se mi nedaří.

Takže největší problémy, slábne mi noha, pak ta chronická rýma s asthmatem, tu se pokusím vyřešit pomocí MSM, pak mi mizerně funguje štítná žláza (kdysi mi to zjistil jeden chyrý pán s Oberonem) pak jsem stále zmrzlejší rok od roku je to horší, což by nahrávalo nějaké malárii, nebo něčemu takovému ??? BIG Pharmě moc neholduju, bohužel jsem ve studii léku na RS, ale ten se mnou nedělá opravdu vůbec nic, to co tomu přípravku Mudři přisuzují, jsem dokázal já sám změnou stravy.

Děkuji za případné podněty, co a jak dělat, já něco dělám nějak hodně špatně s chybami a jistě jsem na nějakou léčebnou kůru ještě zapomněl, co jsem dělal.

Zdraví vás Martin


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: sob črc 22, 2017 9:16 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28235
Bydliště: Poděbrady
MartinG píše:
Dobrý den, tak po 5 letech opět něco napíšu jak mi je, jak se léčím atd.

Začal jsem jeden čas doplňovat HCL, dělám jaterní očisty 1x za 2 měsíce, klystýry s MMS i bez něj, beru křemelinu, vždy tak 2x po 3 měsících do roku spolu s Lugolem a směsí na odkyselení. S kvasinkou problémy už nejsou, také jsem jeden čas držel protikvasinkovou dietu. Maso jím pomálu jenom 2x týdně a spíš jsem úplně nejvíc na vařené zelenině.

Ale nějak zdravější rozhodně nejsem, stále se něco řeší, teď momentálně řešíme s jednou poradkyní zaškolenou paní Bláhovou parazity (od října minulého roku a prý to bude na roky a nemám čekat zázraky) K tomu jsem také přistoupil, jelikož stále neviděl nějaké výsledky, je to špatné, teď už mám opět jenom zhoršování neurologického stavu na noze. Mudrům to ani neříkám, nasadili by mi kortikoidy a to nechci, už jsem jednu takovou kortikoidovou bombu zažil před lety, když jsem byl celý oteklý a lidé mě nepoznávali. Jinak doplňuji B vit, jak Pangaminem, občas mám i naklíčené Mungo výhonky. Bral jsem i koloidní měď, momentálně beru hořčík 3x denně čajovou lžičku, taktéž doplňuji laktobacily. Bylo mi doporučeno pitnou vodu filtroval a převařovat 2 min, to mi také nečiní žádný problém. Jediný problém, který mám, je že ujíždím na cukru, ale chci ho od zítřka hodně omezit. Jinak mi nedělá problém dělat hladovku 36h tu jsem držel asi 2x a bylo to v pohodě, dost jsem držel hladovek 24 hod, ale výsledek se vůbec nedostavil. Teď zhruba 2 měsíce beru sirnou patlaninu a přidávám do ní cibulku, Jelikož mám stále s různou intenzitou obtíže s chronickou rýmou, s tím spojené i asthma, tak chci začít brát MSM. Jednu chvíli když jsem začínal se sirnou patlaninou paní Mudr Budwig, dokonce ty problémy s asthmatem byly mnohem menší, že jsem si nemusel stříkat záchranný sprej, ale toto vím že souvisí s cukrem (bohužel), i když používám cukr březový a Javorový sirup, na klasickém cukru občas ulítnu, ale už opravdu nechci. Také beru 1g Boraxu v litru vody 5 dní v týdnu, teď to bude už 2 týden. Pak jsem brával vcelku pravidelně MMS2 plnou tabletku „00“ 3x denně. Jinak se ze mě stává pomalu ale jistě vegetarián. Hrozí mi invalidita a já nechci skončit na vozíku. Nohu mám stále slabší, zejména prsty na ni. Prostě vůbec se mi nedaří.

Takže největší problémy, slábne mi noha, pak ta chronická rýma s asthmatem, tu se pokusím vyřešit pomocí MSM, pak mi mizerně funguje štítná žláza (kdysi mi to zjistil jeden chyrý pán s Oberonem) pak jsem stále zmrzlejší rok od roku je to horší, což by nahrávalo nějaké malárii, nebo něčemu takovému ??? BIG Pharmě moc neholduju, bohužel jsem ve studii léku na RS, ale ten se mnou nedělá opravdu vůbec nic, to co tomu přípravku Mudři přisuzují, jsem dokázal já sám změnou stravy.

Děkuji za případné podněty, co a jak dělat, já něco dělám nějak hodně špatně s chybami a jistě jsem na nějakou léčebnou kůru ještě zapomněl, co jsem dělal.

Zdraví vás Martin

Tak blbě to asi děláte pokud jste ani po takové době nenašel zdroj svých potíží. Z toho co píšete bych to viděl na hormonální rozvrat a minerální vyčerpání v důsledku dlouhodobého stresu. Pokud jde o parazity to je pouze důsledek toho co jsem uvedl, jinak se jim je tělo schopno bez problémů bránit. Cukr je pochopitelně špatně i když pokud je člověk v pořádku po stránce hormonů většinou s ním problém nemá. Asi bych si na vašem místě zkontroloval hormony testem ze slin a dle stavu porovnal co bude blbě a můžete vyzkoušet také konopí CBD to by podle všeho ve vašem případě mohlo fungovat docela dobře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: pát črc 28, 2017 8:20 am 
Offline

Registrován: čtv kvě 24, 2012 1:33 pm
Příspěvky: 44
Jarda píše:
Tak blbě to asi děláte pokud jste ani po takové době nenašel zdroj svých potíží. Z toho co píšete bych to viděl na hormonální rozvrat a minerální vyčerpání v důsledku dlouhodobého stresu. Pokud jde o parazity to je pouze důsledek toho co jsem uvedl, jinak se jim je tělo schopno bez problémů bránit. Cukr je pochopitelně špatně i když pokud je člověk v pořádku po stránce hormonů většinou s ním problém nemá. Asi bych si na vašem místě zkontroloval hormony testem ze slin a dle stavu porovnal co bude blbě a můžete vyzkoušet také konopí CBD to by podle všeho ve vašem případě mohlo fungovat docela dobře.

Dobrý den pane Zajíčku,

asi něco opravdu dělám špatně, neboť i vitamíny a minerály jsem jeden čas hodně doplňoval, ale nikde to prostě vidět není. Jednu dobu jsem měl hodně stresovité období, teď raději některé věci hážu za hlavu a neřeším je i když nějaké skutečnosti na dobré náladě nepřidají. Alkohol nepiju, dalo by se říci, že jsem abstinent (kromě kapiček Joalis), nekouřím. Pohyb nic moc, ale snažím se alespoň trochu cvičit. Cíleně nesleduju zprávy zhruba 4 roky a vyhýbám se stejnou dobu negativním informacím. Snažím se až na ten cukr žít zdravě. Samá zelenina, ovoce, rýže, smažené téměř nejím. Pomalu se ze mě stává vegetarián. Včera jsem dělal Jaterní očistu a dopadla skvěle, ale určitě v tom střevě ještě nějaká kvasinka bude. Neboť i po té očistě odpoledne a večer se vyskytovala plynatost. Myslíte si, že by mě to vyšetření hormonů provedl obvoďák, nebo tam je opět nějaké to "ale" ?

Děkuji Vám za reakci. M.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: stř srp 02, 2017 11:48 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 24, 2012 1:33 pm
Příspěvky: 44
Dobrý den,

můžete mi doporučit jaké hormony si mám necaht zkontrolovat a pak jsem se chtěl zeptat na to konopí. To zůstává v krvi a já řídím, nebo mám špatné info ? Děkuji

Martin


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: ned srp 13, 2017 12:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28235
Bydliště: Poděbrady
MartinG píše:
Dobrý den pane Zajíčku,

asi něco opravdu dělám špatně, neboť i vitamíny a minerály jsem jeden čas hodně doplňoval, ale nikde to prostě vidět není. Jednu dobu jsem měl hodně stresovité období, teď raději některé věci hážu za hlavu a neřeším je i když nějaké skutečnosti na dobré náladě nepřidají. Alkohol nepiju, dalo by se říci, že jsem abstinent (kromě kapiček Joalis), nekouřím. Pohyb nic moc, ale snažím se alespoň trochu cvičit. Cíleně nesleduju zprávy zhruba 4 roky a vyhýbám se stejnou dobu negativním informacím. Snažím se až na ten cukr žít zdravě. Samá zelenina, ovoce, rýže, smažené téměř nejím. Pomalu se ze mě stává vegetarián. Včera jsem dělal Jaterní očistu a dopadla skvěle, ale určitě v tom střevě ještě nějaká kvasinka bude. Neboť i po té očistě odpoledne a večer se vyskytovala plynatost. Myslíte si, že by mě to vyšetření hormonů provedl obvoďák, nebo tam je opět nějaké to "ale" ?

Děkuji Vám za reakci. M.

Tak "ale" tam je, protože pokud vám to vůbec udělá tak pouze z krve, což netvrdím že nic neřekne, nicméně bavíme se o hormonech vázaných a tělo využívá volné které lze naměřit pouze ze slin a moče. Pokud je stále plynatost je třeba zvednout HCl v žaludku jejíž nedostatek je z důvodu stresu tedy primárně se zklidnit a podpořit její tvorbu třeba pomocí bylin čertovo lejno, nebo galgán, oboje mám na e-schopu. Dále můžete zvednout vylučování žluče pomocí hořkých bylin, pelyněk, puškvorec, zeměžluč, pampelišky, chmel, na e-schopu mám pelyněk, ale ten se dlouhodobě brát nedá to je pak lepší se někde koupit tu zeměžluč. Plné vegetariánství také nemusí být zrovna ideální, můžete mít deficity některých vitamínů jako retinolu, B12 a dalších to by jste si pak musel kontrolovat pomocí krevních testů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: ned srp 13, 2017 12:20 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28235
Bydliště: Poděbrady
MartinG píše:
Dobrý den,

můžete mi doporučit jaké hormony si mám necaht zkontrolovat a pak jsem se chtěl zeptat na to konopí. To zůstává v krvi a já řídím, nebo mám špatné info ? Děkuji

Martin

Kontrolují se hladiny kortizolu, DHEAS, progesteronu, testosteronu a estradiolu a to konopí to je spíše otázka jaké by jste bral. Pokud půjde o technické konopí tedy odrůdy s téměř nulovým obsahem THC pak není problém a pokud budete brát potentní tedy s THC, pak bude dále záležet na poměru THC k CBD a i způsobu aplikace, tedy jinak to bude u orální aplikace a jinak u čípků. Každopádně zbytkové THC v krvi být může a z pohledu případného dopravního průseru by to mohl znamenat problém. Při běžné kontrole to na vás nemůže nikdo poznat pokud ho budete brát formou čípků, tam se psychotropní působení prakticky nekoná, ale v krvi to pochopitelně je. Každopádně pokud by vám z nějakého důvodu chtěl policista dělat slinový test, ten doporučuji striktně odmítnout a trvat na krevním odběru který bude zaprotokolován u lékaře, což vám u případného soudu dává značné možnosti obrany, které by jste neměl u pozitivního slinového testu. Tam je pouze zápis že jste měl v sobě drogu a není jasné kolik, což u soudu těžko okecá i hodně dobrý právník.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: pon zář 11, 2017 5:00 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 24, 2012 1:33 pm
Příspěvky: 44
Jarda píše:
Kontrolují se hladiny kortizolu, DHEAS, progesteronu, testosteronu a estradiolu a to konopí to je spíše otázka jaké by jste bral. Pokud půjde o technické konopí tedy odrůdy s téměř nulovým obsahem THC pak není problém a pokud budete brát potentní tedy s THC, pak bude dále záležet na poměru THC k CBD a i způsobu aplikace, tedy jinak to bude u orální aplikace a jinak u čípků. Každopádně zbytkové THC v krvi být může a z pohledu případného dopravního průseru by to mohl znamenat problém. Při běžné kontrole to na vás nemůže nikdo poznat pokud ho budete brát formou čípků, tam se psychotropní působení prakticky nekoná, ale v krvi to pochopitelně je. Každopádně pokud by vám z nějakého důvodu chtěl policista dělat slinový test, ten doporučuji striktně odmítnout a trvat na krevním odběru který bude zaprotokolován u lékaře, což vám u případného soudu dává značné možnosti obrany, které by jste neměl u pozitivního slinového testu. Tam je pouze zápis že jste měl v sobě drogu a není jasné kolik, což u soudu těžko okecá i hodně dobrý právník.

Dobrý den pane Zajíčku,

můžete mi prosím poradit jaké testovací sady si mám tedy objednat a jak měřit a hlavně kdy měřit? Jednou jsme spolu o tom hovořili, ale já to špatně pochopil. U Vás na webu máte různé testovací sady pro jeden stěr, nebo více stěrů, která budou pro mě nejvhodnější ?

Co se konopí týká, zrovna dnes jsem si objednal CBD konopný olej 5%. Tak ho začnu užívat a uvidíme jak na mě bude působit. Ještě k tomu jsem si objednal i konopné semínko, to bych si rád zamíchal do patlaniny od Mudr. Budwig. Nechci riskovat a mít něco s policií, to mi za to opravdu nestojí. Jezdím autem každý den, Policie mě zastaví 1-2x do roka, ale i tak "nechci dráždit hada bosou nohou".

Děkuji moc. MartinG


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: sob zář 16, 2017 4:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28235
Bydliště: Poděbrady
MartinG píše:
Dobrý den pane Zajíčku,

můžete mi prosím poradit jaké testovací sady si mám tedy objednat a jak měřit a hlavně kdy měřit? Jednou jsme spolu o tom hovořili, ale já to špatně pochopil. U Vás na webu máte různé testovací sady pro jeden stěr, nebo více stěrů, která budou pro mě nejvhodnější ?

Co se konopí týká, zrovna dnes jsem si objednal CBD konopný olej 5%. Tak ho začnu užívat a uvidíme jak na mě bude působit. Ještě k tomu jsem si objednal i konopné semínko, to bych si rád zamíchal do patlaniny od Mudr. Budwig. Nechci riskovat a mít něco s policií, to mi za to opravdu nestojí. Jezdím autem každý den, Policie mě zastaví 1-2x do roka, ale i tak "nechci dráždit hada bosou nohou".

Děkuji moc. MartinG

To mě musíte znova zavolat, a upřesníme co a jak. Obecně je to u jednotlivých testů popsáno a pokud to nestačí tak jedině telefonem to se nedá vyřešit dopisováním. Jinak policie by problém neřešila při tom že vás náhodou zastaví, nemají to na vás jak zjistit, ale problém by nastal třeba v případě vážnější havárie, kde se krev odebírá automaticky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: stř lis 22, 2017 9:43 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 24, 2012 1:33 pm
Příspěvky: 44
Dobrý den pane Zajíčku,

vše postupuje podle plánu, stávím sauna skříň, leč netušil jsem že bude takový šílený problém sehnat u nás díly, ano byl a velký, takže něco objednáno z Conrada něco mi objednali u nás v elektru, žárovky byl nejmenší problém, ty již mám 14 dní a už se těším až to všechno bude fungovat. Stále mě tak poslední 3 týdny teklo z nosu, měl jsem rýmu kýchal jsem skoro celý den i v noci, nevyspal jsem se skoro, tak jsem si s nechutí pořídil protialergické kapky do nosu s kortikoidy. Kýchání a rýma ustala téměř okamžitě, toto zastavuje tvorbu hlenu. Ty kapky jsem používal minimálně a pak chtěl přejít na něco bez kortikoidu, tak jse použil jiný přípravek a neuvědomil si, že ten nezastaví tvorbu hlenů, ale řádne je zahustí. Zrovna jsem začal užívat Floraphage (před nasazením Floraphage jsem dělal 2 klistýry za sebou). Bylo to v pohodě 2 dny a třetí den jsem po ránu začal pociťovat docela velký úbytek s dýcháním (to díky tomu novému přípravku co řádně zahustil hlen a bylo toho hlenu hodně že mě všechen při spaní natekl do plic). S dýcháním mě pomohl vždycky Ventolin, ale teď pomáhá minimálně. Vypěstoval jsem si tím bronchitidu, mám tlaky na plicích, průduškách, včera jsem nemohl usnout, měl jsem jakoby kámen na prsou a skoro týden se s tím peru a začal jsem mít i teploty až 38,5 St.C. Takže to po večerech jistí Ibalgin. No včera už jsem byl u mého Mudra 3 min. v čekárně, ale rozmyslel jsem si to. Jeho ortel znám, po hodině čekání by si mě poslechl a ATB by to jistila. Nechtělo se mě čekat a začal jsem se léčit sám pomocí MMS2. To mi pomáhá, spousta hlenu jsem po 2 dny vykašlával, ale dnes už jsem těch tablet za den snědl nejvíce (3) a kýžený výsledek byl horší než při 2 naplněných tabletách velikosti 00, ale hustý hlen jsem také vykašlával, stále to není ono. Opět mi začalo z nosu téct a opět jsem stříkal 2 dny do nosu kortikoidy abych se vyspal, ale stále mi teklo z nosu, tak to minimálně dnes moc nefungovalo, ale nevím, mám takové tušení že se z toho nedostanu sám. Florapage jsem raději po 2 dnech s nástupem teplot vysadil. Také používám infra-lampu a oblast průdešek a krku nahřívám, ale míjí se to účinkem. Jinak defekace hrozná, spíš zase taková řídká, poloprůjemová ...

Dobře mi není a musím nějak fungovat, ATB jsem nechtěl, kdysi jsem dělal MMS koupel a tím jak byla silná jsem si přivolal astmatický záchvat a skončil jsem na pohotovosti, ale já minimálně na plicní vůbec nechci. Jinak jsem bral koření ve stylu že mám EB virus a beru i konopný olej, ale co jsou teploty tak jsem oboje raději vysadil. Nevím co mám dříve dělat.

SOS poradíte prosím co s tím mám provést. Děkuje a zdraví Martin


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 152 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz