Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 8:10 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 152 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: čtv pro 28, 2017 9:48 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
MartinG píše:
Zdravím, tak já také díky radám jedné parazitoložky se Salvií převařuji vodu, taktéž mi bylo řečeno, že kde jsou prvoci, všem parazitům se daří mnohem lépe. Takže já přes filtr Brita vodu přefiltruju, převařím a poté ještě spinuji. Co jíte když vysadíte pečivo, zajímal by mě Váš jídelníček. Já si to nedovedu nějak představit. Děkuji

Prostě jíte pouze prvopotraviny tedy takové potraviny na které před tím než dojdou do vaší kuchyně nesáhl žádný zpracovatel, myšleno nevylepšoval je mocný chemicko-potravinářský průmysl. Tento postup připouští i obilí, ovšem původní druhy, které zpravidla tolik nevadí a minimálně opracované, tedy ctí se zásada "Vím co jím", což u jakéhokoliv produktu chemicko-potravinářského průmyslu nikdy nevíte čím vám to producent "vylepšil". V praxi to znamená že pokud nutně musíte mít z důvodu závislosti ve stravě pšenici, nebo jiné obiloviny, tedy pouze původní druhy. V zásadě to musí být třeba Kamut, nebo Špalda a vše si z ní vyrobit doma pomocí tradičních postupů bez použití jakýchkoliv "vylepšovadel". Totéž se týká jakékoliv další potraviny, tedy pokud si nejsem naprosto jistý co v tom jídle je prostě ho nejím i kdyby bylo zadarmo a vypadalo super. Pochopitelně i tak můžete zjistit že to třeba nyní nepůjde ani z tou původní pšenicí a pak jí prostě nejíst vůbec, nebo ji vyzkoušet po nějaké době až se tělo trochu zregeneruje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: čtv pro 28, 2017 8:02 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 24, 2012 1:33 pm
Příspěvky: 44
Windik píše:
Yejb píše:
...Pokud vysadíte 100% lepku, je to malá revoluce. Několik prvních dní budete mít abstinenční příznaky...
Můžu potvrdit z vlastní zkušenosti \":)\" Také jsem byl závislý na kávě, to jsem makal v hospodě a na žízeň jsem lemtal kafe, cca 15 káv denně. Když se mi podařilo s tím seknout tak se mi asi 10 dní zdálo o tom jak piji kávu \":)\" Přestat s pšenicí byl pro mě větší oříšek, protože jsem zjistil ,že je skoro ve všem ,ale nakonec se to podařilo. Pupek je fuč, lepší spalování, skoro žádné větry \":)\"

A co konkrétního jíš Windíku ty, mohl bys napsat nějaký jídelníček ? Děkuji


Naposledy upravil MartinG dne čtv pro 28, 2017 8:28 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: čtv pro 28, 2017 8:27 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 24, 2012 1:33 pm
Příspěvky: 44
Jarda píše:
Prostě jíte pouze prvopotraviny tedy takové potraviny na které před tím než dojdou do vaší kuchyně nesáhl žádný zpracovatel, myšleno nevylepšoval je mocný chemicko-potravinářský průmysl. Tento postup připouští i obilí, ovšem původní druhy, které zpravidla tolik nevadí a minimálně opracované, tedy ctí se zásada "Vím co jím", což u jakéhokoliv produktu chemicko-potravinářského průmyslu nikdy nevíte čím vám to producent "vylepšil". V praxi to znamená že pokud nutně musíte mít z důvodu závislosti ve stravě pšenici, nebo jiné obiloviny, tedy pouze původní druhy. V zásadě to musí být třeba Kamut, nebo Špalda a vše si z ní vyrobit doma pomocí tradičních postupů bez použití jakýchkoliv "vylepšovadel". Totéž se týká jakékoliv další potraviny, tedy pokud si nejsem naprosto jistý co v tom jídle je prostě ho nejím i kdyby bylo zadarmo a vypadalo super. Pochopitelně i tak můžete zjistit že to třeba nyní nepůjde ani z tou původní pšenicí a pak jí prostě nejíst vůbec, nebo ji vyzkoušet po nějaké době až se tělo trochu zregeneruje.

Já si to nějak nedokážu představit. Špaldu jím občas také, ale třeba Špaldový chléb se snad vůbec nedodává, všude spousty pšenice a pak příměsy s žitem. K nám se dováží čistě žitný chléb z malého pekařství a je opravdu moc dobrý, takže toho kupujeme nejčastěji. Jak poznat co škodí a co ne, já nemám nějaký kompas co by mi řekl, že mi pšenice nějak ubližuje. Přes prázdniny jsem četl knihu od pana Kašpara - Krutá hra o tvé zdraví. Poté i jinou knihu, "Jak se dožít 120let", kde se info pana Kašpara z části vyvrací, tak si z toho mohu vybrat tak leda kapitoly společné, jinak to asi ani nejde provést.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: čtv pro 28, 2017 8:48 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
MartinG píše:
Já si to nějak nedokážu představit. Špaldu jím občas také, ale třeba Špaldový chléb se snad vůbec nedodává, všude spousty pšenice a pak příměsy s žitem. K nám se dováží čistě žitný chléb z malého pekařství a je opravdu moc dobrý, takže toho kupujeme nejčastěji. Jak poznat co škodí a co ne, já nemám nějaký kompas co by mi řekl, že mi pšenice nějak ubližuje. Přes prázdniny jsem četl knihu od pana Kašpara - Krutá hra o tvé zdraví. Poté i jinou knihu, "Jak se dožít 120let", kde se info pana Kašpara z části vyvrací, tak si z toho mohu vybrat tak leda kapitoly společné, jinak to asi ani nejde provést.

To jste buď blbě četl co jsem napsal, nebo jste to nepochopil, tedy zopakuji že základ je, "Vím co jím" a vy víte co v tom chlebu který je podle vás dobrý jíte. To je důležitější než nějaká kniha i když v každé bude dost inspirativní pravdy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: čtv pro 28, 2017 9:01 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 17, 2014 9:54 pm
Příspěvky: 242
MartinG píše:
Já si to nějak nedokážu představit. Špaldu jím občas také, ale třeba Špaldový chléb se snad vůbec nedodává, všude spousty pšenice a pak příměsy s žitem. K nám se dováží čistě žitný chléb z malého pekařství a je opravdu moc dobrý, takže toho kupujeme nejčastěji. Jak poznat co škodí a co ne, já nemám nějaký kompas co by mi řekl, že mi pšenice nějak ubližuje. Přes prázdniny jsem četl knihu od pana Kašpara - Krutá hra o tvé zdraví. Poté i jinou knihu, "Jak se dožít 120let", kde se info pana Kašpara z části vyvrací, tak si z toho mohu vybrat tak leda kapitoly společné, jinak to asi ani nejde provést.

tak treba moje zkusenost - obili nejim skoro vubec. pecivo nekolikrat za rok protoze chci zkusit nebo abych nebyl za exota...
zkus zacit treba tady: http://www.uzdravtesejidlem.cz/
a opravdu neco jako jidelnicek ktery nekdo vymysli a ty pouzijes nefunguje.. musis se to naucit, vyzkouset. varit si. zaklad je varit si sam pokud mozno ze zakladnich surovin. spousty zeleniny, dost ovoce, spravne tuky. co nejkvalitnejsi suroviny...

_________________
https://www.petr-langr.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: čtv pro 28, 2017 11:15 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned lis 05, 2017 10:45 pm
Příspěvky: 17
Bydliště: Milovice
MartinG píše:
...A co konkrétního jíš Windíku ty, mohl bys napsat nějaký jídelníček ? Děkuji...

Ahoj MartineG

Mno moje strava je jednoduchá , snídám bud ovesné vločky nebo pohanku s rozinkama,ořechy,med,maslo,skořice,kakao(nepražené),banán, ty vločky,pohanku,rozinky propláchnu ve vodě s citrónem kvůli plísním, pak je namočím do vody přes noc, ráno je vše krásně měkoučké, teď se chystám na jáhly. Obědy a večeře dělám v poměru 20% vařená strava ,80% syrová to v reálu znamená třeba: 150g (masa,3vejce,sardinky,makrely,šproty,pečenáče,sýr nebo toffu) plus 600g salátu, nebo 120g/500g podle toho kolik sníš, zeleninu před použitím na dvě hodiny namočím do octové vody kvůli plísním, postřikům atd.., salát dělám v poměru 3:1, to je tři nadzemní rostliny a jedna podzemní, takže v reálu to je tak že koupím čtyři kila zeleniny třeba kilo mrkve,kilo rajčat,tři salátové okurky,kilo ledového salátu, je třeba zeleninu nakrájet a tvrdou nastrouhat,naježil jsem si elektrické struhadlo hlavně kvůli mrkve a sním je to fičák, zálivka :700ml vody,200-250ml jablečného octa, 150ml olivového oleje, dvě lžičky hymalaiské soli, lžička medu, důkladně to promíchám v kýblu od barvy \":)\" a nechám odstát tak 3 hodky, je to tak sedm až osm porcí, v lednici to vydrží pět dní možná déle, koření kurkuma, kajenský pepř od pana Zajíčka \":)\", dělám si to ho víc z časových důvodů, ráno si krabičku vytáhnu z lednice a do oběda má jídlo pokojovou teplotu, mlsám ovoce mezi jídly, piji vodu,vincentku,borovou vodu,bylinné čaje, občas dvojku červeného, nealko pivo, smyslem tohoto jídelníčku je se neokyselovat, jinak na návštěvách jsem normální \":)\" a neřeším to, jsem na začátku tak nemůžu zatím poreferovat větší změny ve zdraví, ale teď lehla celá rodina chřipkou a já nic, což je divný nebo náhoda \":)\", v tuhle dobu jsem měl za sebou tak třetí chřipku a zatím jsem mě jen jeden den lechtalo v krku a druhý den nic, uvidíme, jinak asi největší závislost co jsem na sobě spozoroval je závislost na cukru, stačí opravdu málo a lítám v tom, teď třeba jedu na cukroví, cukroví se dá taky dělat bez lepku ale to dělá manželka, to už je nad můj skill \":)\"

Přeju vše dobré \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: sob pro 30, 2017 6:44 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
MartinG píše:
Zdravím, tak já také díky radám jedné parazitoložky se Salvií převařuji vodu, taktéž mi bylo řečeno, že kde jsou prvoci, všem parazitům se daří mnohem lépe. Takže já přes filtr Brita vodu přefiltruju, převařím a poté ještě spinuji. Co jíte když vysadíte pečivo, zajímal by mě Váš jídelníček. Já si to nedovedu nějak představit. Děkuji

Jde to až tak daleko, že z vytestovaného kmene bakterií a hub, jež naleznete v lékařské dokumentaci nemocného celoživotně polykajícího prášky, můžete dle vědeckých studií odhadnout přítomnost konkrétního parazita, symptomy těla rovněž odpovídají. Země je kulatá, lidé trpí zoonózou a v budoucnu se člověk bude léčit jako energetická bytost.

Přes léto jsem z přírodních cukrů jedl hroznové víno, banány a vodní meloun a ze zahrady pak jahody, maliny, ostružiny a černý rybíz. Minulou zimu jsem měl možnost vypít sklizeň jablek a mrkve, letos se kvůli jarním mrazíkům tolik ovoce neurodilo.

I když jsem po něm mírně unavem, tak jsem na podzim konzumoval celozrnný žitný chléb (pumpernickel) s máslem a paprikami ze skleníku, neboť lepší kombinaci k nim neznám, chlebíky z pufované rýže a kukuřice se stejně jako ovoce hodí spíše na rychlou svačinku a nyní zkouším ječné kroupy v houbové kubě. Z luštěnin mi prospívají fazole, avšak u arašídů mám obavy z aflatoxinů. Jak vidíte, tak z obilovin mi zbývají vyzkoušet už pouze ovesné vločky a z lipnicovitých trav údajně bezlepkové jáhly, pohanka mi nechutná.

A málem bych zapomněl na brambory a tekutý chléb (povětšinou nealkoholické pivo), ale u něj je stejně jako u všech obilovin, luštěnin a olejnin problém s glyfosátem, aplikovaným během vegetačního období z donucení výkupů hlavního vládního traviče - geneticky modifikovaného agenta Monsanto Bureše a kvůli vysušení naprosto zrůdně i těsně před sklizní, který je spolu s lepkem podezřelý z propustnosti střeva a taktéž zoonózami (přepínání prvoků a mikroorganismů do škodící formy magna a L-formy) vedoucími k celiakii, viz. odkaz níže. Sladím medem.
http://www.vylectese.cz/skutecny-duvod-proc-psenice-toxicka-neni-lepek-slechteni/

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: stř led 03, 2018 12:39 pm 
Offline

Registrován: úte zář 01, 2015 12:37 pm
Příspěvky: 61
Při mém hledání o RS jsem našel zcela dva odlišné způsoby stravování. První je ketóza, která mi dává logicky smysl, druhým je strava pouze sacharidová, bez proteinu a tuku (kvůli napadení myelinu parazitem v mozku/míše, který se tukem živí, a takto se vyhladoví). Jaký způsob ale zvolit?

Ještě otázky ke ketóze
1. Jak dlouho se dá držet? Je zdravé v ní být i několik měsíců, aby zánět z těle zcela zmizel?

2. Při dlouhodobém držení, není problém s játry, ledvinami a lymfatickým systémem - konkrétně uzlinami?

3. Jak se má keto dieta s hypoglykemií? lze jí vůbec držet v tomto případě? Mně stačí když se pořádně nenajím před spaním a celé dopolede pak zvracím nebo mi je zle až do té doby, co se nevstřebá nějaká snídaně (v tomto případě většinou vařené brambory, mrkev a brokolice se solí a olivovým olejem - protože nejím pečivo nebo lepek obecně).
- Dám příklad denního jídelníčku (teoretického - nejsem na keto, nikdy jsem nevydržel ten hlad a hypoglykemii)
Snídaně: Smoothie (hrst: špenát, listy kapusty, řepa, lesní ovoce, lžíce mořských řas, kokosového oleje a neaktivních bio kvasnic). 100g lososa se zeleninou. Zázvorový čaj - neslazený.
Svačiny ani oběd nejsou.
Večeře: 150g hovězích/vepřových/ovčích jater, zeleninový salát 500g (různé druhy zeleniny, česnek, 2 lžíce dýňových, slunečnicových a lněných semen, olivový olej, jablečný ocet), pickles 50g.

- solení pouze himalájskou solí, hodně chilli, kurkumy a zázvoru.

4. Jak řešit úbytek váhy, který s keto přichází? Pokud přidám nějaké sacharidy nebo třeba svačiny a oběd, dostanu se z ketózy a navíc se tělo nebude léčit, pokud bude v průběhu dne víc často jídlo.

Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: stř led 03, 2018 2:00 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Ohledně lepku je vymalováno. Co umožňuje myši nakažené toxoplasmou, jejíž výměšky prokazatelně spouští autoimunitní odpověď na gluten, aby přežila na zrní? Odpověď se nalézá v nákaze střevními hlísty, kteří směřují imunitní odpověď na sebe a na gluten ji mírní, což bylo prokázáno na měchovcích. Toxoplasma gondii + Pneumocystis jirovecii a Ancylostoma duodenale + Candida albicans, přerůstání parazity doprovázející jednobuněčných hub a kvasinek do provazů (hyf) brání bakterie Proteus.

Anti-Gluten Immune Response following Toxoplasma gondii Infection in Mice
http://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0050991
Suppression of Inflammatory Immune Responses in Celiac Disease by Experimental Hookworm Infection
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3174943/
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/0014489470900925

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: stř led 03, 2018 2:11 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 24, 2012 1:33 pm
Příspěvky: 44
Ondrejk píše:
Při mém hledání o RS jsem našel zcela dva odlišné způsoby stravování. První je ketóza, která mi dává logicky smysl, druhým je strava pouze sacharidová, bez proteinu a tuku (kvůli napadení myelinu parazitem v mozku/míše, který se tukem živí, a takto se vyhladoví). Jaký způsob ale zvolit?

Ještě otázky ke ketóze
1. Jak dlouho se dá držet? Je zdravé v ní být i několik měsíců, aby zánět z těle zcela zmizel?

2. Při dlouhodobém držení, není problém s játry, ledvinami a lymfatickým systémem - konkrétně uzlinami?

3. Jak se má keto dieta s hypoglykemií? lze jí vůbec držet v tomto případě? Mně stačí když se pořádně nenajím před spaním a celé dopolede pak zvracím nebo mi je zle až do té doby, co se nevstřebá nějaká snídaně (v tomto případě většinou vařené brambory, mrkev a brokolice se solí a olivovým olejem - protože nejím pečivo nebo lepek obecně).
- Dám příklad denního jídelníčku (teoretického - nejsem na keto, nikdy jsem nevydržel ten hlad a hypoglykemii)
Snídaně: Smoothie (hrst: špenát, listy kapusty, řepa, lesní ovoce, lžíce mořských řas, kokosového oleje a neaktivních bio kvasnic). 100g lososa se zeleninou. Zázvorový čaj - neslazený.
Svačiny ani oběd nejsou.
Večeře: 150g hovězích/vepřových/ovčích jater, zeleninový salát 500g (různé druhy zeleniny, česnek, 2 lžíce dýňových, slunečnicových a lněných semen, olivový olej, jablečný ocet), pickles 50g.

- solení pouze himalájskou solí, hodně chilli, kurkumy a zázvoru.

4. Jak řešit úbytek váhy, který s keto přichází? Pokud přidám nějaké sacharidy nebo třeba svačiny a oběd, dostanu se z ketózy a navíc se tělo nebude léčit, pokud bude v průběhu dne víc často jídlo.

Děkuji

O ketoze jsem také četl, ale vůbec nevím jak bych to korigioval, jeden čas jsem se pokoušel podobnému stylu ketoze stravovat podotknu že to byly jen 4 dny, asi to nemělou nikterak velkou souvislost, ale skončil jsem s teplotou a poté jsem zvracel a měl průjem, tak po této skutečnosti jsem se vrátil k jinému stravování, převážně leehká strava, vařená zelenina, maso ovoce. Již dlouho doma téměř nic nesmažíme. Později jsem se o toto již nepokoušel. Asi to byla také chyba, ale můj zdravotní stav se stále zhoršuje a vůbec netuším kde to skončí, je to velůice plíživé a celkově dost nepříjemné. Já stále posiluji a cvičím, svaly se den po dni začínají víc a víc ozývat (slabost, různé bolestivé stavy) a nemoc postupuje. Léky v podstatě vůbec nezabírají. Musíme si na to přijít sami jak si pomoci, neustálým tlumením iminity se ta nemoc jen postupně prohlubuje a zasahuje stále víc nervů ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: stř led 03, 2018 2:26 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 24, 2012 1:33 pm
Příspěvky: 44
Alopat píše:
Ohledně lepku je vymalováno. Co umožňuje myši nakažené toxoplasmou, jejíž výměšky prokazatelně spouští autoimunitní odpověď na gluten, aby přežila na zrní? Odpověď se nalézá v nákaze střevními hlísty, kteří směřují imunitní odpověď na sebe a na gluten ji mírní, což bylo prokázáno na měchovcích. Toxoplasma gondii + Pneumocystis jirovecii a Ancylostoma duodenale + Candida albicans, přerůstání parazity doprovázející jednobuněčných hub a kvasinek do provazů (hyf) brání bakterie Proteus.

Anti-Gluten Immune Response following Toxoplasma gondii Infection in Mice
http://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0050991
Suppression of Inflammatory Immune Responses in Celiac Disease by Experimental Hookworm Infection
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3174943/
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/0014489470900925

Já jsem vždy na sklonku roku a v jeho začátcích v šíleném pracovním nasazení, takže nemám čas vše řádně přečíst, ale jak se zbavit lepku. Rád bych si to vyzkoušel. Toto mi radil i pan Mudr Frej z Prahy, co dělá Ajurvédu, ke kterému jsem jeden čas docházel. Teorie pana Jardy říká, že Kamut či Špalda nevadí, ale z různých citací tady bych měl mít hospodářství a vše si dělat sám jako sedláci dělali dříve. Jde o to co dělat a jak se chovat při případné služební cestě nebo i dovolené mimo domov. Tam je problém vždycky. Já říkám že je za 4 minuty 12 pro nějakou silnou změnu, která se projeví brzo po nasazení, ale poradíte kde začít, stále v tom množství informací plavu \":-(\" Děkuji moc


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: stř led 03, 2018 2:30 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
MartinG píše:
O ketoze jsem také četl, ale vůbec nevím jak bych to korigioval, jeden čas jsem se pokoušel podobnému stylu ketoze stravovat podotknu že to byly jen 4 dny, asi to nemělou nikterak velkou souvislost, ale skončil jsem s teplotou a poté jsem zvracel a měl průjem, tak po této skutečnosti jsem se vrátil k jinému stravování, převážně leehká strava, vařená zelenina, maso ovoce. Již dlouho doma téměř nic nesmažíme. Později jsem se o toto již nepokoušel. Asi to byla také chyba, ale můj zdravotní stav se stále zhoršuje a vůbec netuším kde to skončí, je to velůice plíživé a celkově dost nepříjemné. Já stále posiluji a cvičím, svaly se den po dni začínají víc a víc ozývat (slabost, různé bolestivé stavy) a nemoc postupuje. Léky v podstatě vůbec nezabírají. Musíme si na to přijít sami jak si pomoci, neustálým tlumením iminity se ta nemoc jen postupně prohlubuje a zasahuje stále víc nervů ...

Strava je pouze jeden z faktorů, ale i tak docela podstatný, každopádně řekl bych že významnějším faktorem je stres, tedy tím bych začal a pokusil se ho zcela eliminovat. To že změna stravy spustila detox je spíše dobře než špatně, asi jste to vzdal moc brzo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: stř led 03, 2018 5:08 pm 
Offline

Registrován: úte zář 01, 2015 12:37 pm
Příspěvky: 61
MartinG píše:
O ketoze jsem také četl, ale vůbec nevím jak bych to korigioval, jeden čas jsem se pokoušel podobnému stylu ketoze stravovat podotknu že to byly jen 4 dny, asi to nemělou nikterak velkou souvislost, ale skončil jsem s teplotou a poté jsem zvracel a měl průjem, tak po této skutečnosti jsem se vrátil k jinému stravování, převážně leehká strava, vařená zelenina, maso ovoce. Již dlouho doma téměř nic nesmažíme. Později jsem se o toto již nepokoušel. Asi to byla také chyba, ale můj zdravotní stav se stále zhoršuje a vůbec netuším kde to skončí, je to velůice plíživé a celkově dost nepříjemné. Já stále posiluji a cvičím, svaly se den po dni začínají víc a víc ozývat (slabost, různé bolestivé stavy) a nemoc postupuje. Léky v podstatě vůbec nezabírají. Musíme si na to přijít sami jak si pomoci, neustálým tlumením iminity se ta nemoc jen postupně prohlubuje a zasahuje stále víc nervů ...

Berete ty léky na tlumení imunity? Nemáte nějaké nežádoucí účinky?

Problém bude v tom stresu, zkuste si ještě vyhledat nějaké relaxační techniky, práci s dechem a podobně. Problém by taky mohl být v plombách s rtutí, zkuste si o tom taky něco pohledat. Pokud je ale máte, nenechávejte si je hned vydělat, pokud zasahují hluboko, rtuťi by se vám mohlo dostat do těla ještě víc. Řeší se to nějak speciálně, zubař na to musí být ale proškolený a to netuším, jestli tu vůbec v ČR někdo takový je.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: stř led 03, 2018 9:37 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 24, 2012 1:33 pm
Příspěvky: 44
Jarda píše:
Strava je pouze jeden z faktorů, ale i tak docela podstatný, každopádně řekl bych že významnějším faktorem je stres, tedy tím bych začal a pokusil se ho zcela eliminovat. To že změna stravy spustila detox je spíše dobře než špatně, asi jste to vzdal moc brzo.

Já si vůbec neuvědomoval, že jde o detox, ale přikládal jsem to k nějaké rozjeté infekci, neboť po tomto následoval problém zde popisovaný v minulosti s nasazením antibiotik a velkou bronchitidou. Myslíte že toto všechno patřilo k tak veliké detoxikaci ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Roztroušená skleroza a Candida
PříspěvekNapsal: stř led 03, 2018 10:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28245
Bydliště: Poděbrady
MartinG píše:
Já si vůbec neuvědomoval, že jde o detox, ale přikládal jsem to k nějaké rozjeté infekci, neboť po tomto následoval problém zde popisovaný v minulosti s nasazením antibiotik a velkou bronchitidou. Myslíte že toto všechno patřilo k tak veliké detoxikaci ?

To já pochopitelně nevím, ale možné to je, pokud je člověk šmejdem dobře promořen tak ubrání žrádla je vyběsní do nepříčetnosti a škodí mnohem intenzívněji než pochcípají. Ne nadarmo se detox popisuje jako naprosto základní problém všeho možného uzdravování.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 152 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz