Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 5:03 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Chronicky zapal prostaty + chlamydie
PříspěvekNapsal: čtv dub 05, 2012 6:48 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 05, 2012 6:42 pm
Příspěvky: 13
dobry den vam parjem, som tu novaci, rozhodol som sa tu napisat lebo ma trapia nasledovne problemy: mam 27 rokov a trpim chronickym zapalom prostaty. doteraz sa mi to vratilo iba ak som na seba nedal pozor a prechladol som, bohuzial som sa minule leto dal testovat na pohlavne choroby a pribudli k tomu aj chlamydie. Teraz mam zapal aj vtedy ak neprechladnem, bolia ma krize strasne, nohy, klby, hlava, som strasne unaveny, dokonca aj oci ma bolia, neviem nomrlane spat, mam znizenu chut nas sex, menej spermii, atd....
Kedze som na jednom fore venovaej tejto chorobe sa docital ze liecba musi byt specialna kombinovana sniekolkymi druhmi antibitoik a trva az roky tak to pre man nepriochadza do uvahy, znicit si telo tymir oznymi ATB. Neexistuje nejaky iny sposob ako sa tej zakewrnej choroby zbavit? cital som o MMS ale takisto ze je to strasne nebezpecne elbo jer to vlatsne chlor a moze to popalit vnutornosti a ze je to velmi nebezpecne a ze sa otmu amme vyhybat ze na tom ludia chcu iba zbohatnut. Ma tu niekto z vas s tym nejake skusenosti? liecbu chlamydii s MMS? ci s koloidnym striberom? ci nejak inac?

Dakujem vam velmi pekne za vsetky vase rady


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 05, 2012 7:24 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 13, 2010 3:12 pm
Příspěvky: 134
[quote="pingu":ncoejpze]dobry den vam parjem, som tu novaci, rozhodol som sa tu napisat lebo ma trapia nasledovne problemy: mam 27 rokov a trpim chronickym zapalom prostaty. doteraz sa mi to vratilo iba ak som na seba nedal pozor a prechladol som, bohuzial som sa minule leto dal testovat na pohlavne choroby a pribudli k tomu aj chlamydie. Teraz mam zapal aj vtedy ak neprechladnem, bolia ma krize strasne, nohy, klby, hlava, som strasne unaveny, dokonca aj oci ma bolia, neviem nomrlane spat, mam znizenu chut nas sex, menej spermii, atd....
Kedze som na jednom fore venovaej tejto chorobe sa docital ze liecba musi byt specialna kombinovana sniekolkymi druhmi antibitoik a trva az roky tak to pre man nepriochadza do uvahy, znicit si telo tymir oznymi ATB. Neexistuje nejaky iny sposob ako sa tej zakewrnej choroby zbavit? cital som o MMS ale takisto ze je to strasne nebezpecne elbo jer to vlatsne chlor a moze to popalit vnutornosti a ze je to velmi nebezpecne a ze sa otmu amme vyhybat ze na tom ludia chcu iba zbohatnut. Ma tu niekto z vas s tym nejake skusenosti? liecbu chlamydii s MMS? ci s koloidnym striberom? ci nejak inac?

Dakujem vam velmi pekne za vsetky vase rady[/quote:ncoejpze]
MMS2 berem skoro rok a nemam popalene ziadne vnutornosti. To Ti garantujem \":)\" Chlamydie vraj parazituju na bicenkach, co je vacsi parazit. Pokym sa nevyklati z tela on, chlamydie tam budu stale.
Cize antiparazitalnu kuru - palina, klincek, lugolov roztok + na prostatu MMS2.
Kebyze toto davas par mesiacov, verim ze by si nemal ziadne s tycho problemov.
Treba si precitat temu

_________________
We`re not in Wonderland anymore, Alice


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 05, 2012 8:12 pm 
Offline

Registrován: úte čer 28, 2011 10:22 pm
Příspěvky: 122
pingu píše:
dobry den vam parjem, som tu novaci, rozhodol som sa tu napisat lebo ma trapia nasledovne problemy: mam 27 rokov a trpim chronickym zapalom prostaty. doteraz sa mi to vratilo iba ak som na seba nedal pozor a prechladol som, bohuzial som sa minule leto dal testovat na pohlavne choroby a pribudli k tomu aj chlamydie. Teraz mam zapal aj vtedy ak neprechladnem, bolia ma krize strasne, nohy, klby, hlava, som strasne unaveny, dokonca aj oci ma bolia, neviem nomrlane spat, mam znizenu chut nas sex, menej spermii, atd....
Kedze som na jednom fore venovaej tejto chorobe sa docital ze liecba musi byt specialna kombinovana sniekolkymi druhmi antibitoik a trva az roky tak to pre man nepriochadza do uvahy, znicit si telo tymir oznymi ATB. Neexistuje nejaky iny sposob ako sa tej zakewrnej choroby zbavit? cital som o MMS ale takisto ze je to strasne nebezpecne elbo jer to vlatsne chlor a moze to popalit vnutornosti a ze je to velmi nebezpecne a ze sa otmu amme vyhybat ze na tom ludia chcu iba zbohatnut. Ma tu niekto z vas s tym nejake skusenosti? liecbu chlamydii s MMS? ci s koloidnym striberom? ci nejak inac?

Dakujem vam velmi pekne za vsetky vase rady

rozhodne ako pise clen Alex, to MMS vyskusaj...ja mam sice skusenosti s MMS1 ale mozes dat aj dvojku...alebo vyskusaj obidvoje...ja mam tiez rovnaku diagnozu ako ty - chronicky zapal prostaty, nastastie bez tych chlamydii...
urcite k tomu MMS a trojciatku (protiparazitna kura) pridaj aj protikvasinkovu dietu...vsetko si tu nastuduj v prislusnych vlaknach.
a mne sa zatial podarilo zbavit bolesti v panvovej oblasti, stipania v mocovej trubici, nocneho chodenia na wc, ale zatial nizke libido mi zostalo...myslim, ze tam je problem v tom, ze sa mi nedari zatial udrzat idealne ph a tiez ze som dlhe mesiace do seba pchal megadavky lanoveho semiacka (fytoestrogeny) a kokosu (tuk ktory upchava cievy), ale to som predtym nevedel...
takze aj riesit ph bude pre teba obzvlast dolezite...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon dub 09, 2012 9:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
pingu píše:
dobry den vam parjem, som tu novaci, rozhodol som sa tu napisat lebo ma trapia nasledovne problemy: mam 27 rokov a trpim chronickym zapalom prostaty. doteraz sa mi to vratilo iba ak som na seba nedal pozor a prechladol som, bohuzial som sa minule leto dal testovat na pohlavne choroby a pribudli k tomu aj chlamydie. Teraz mam zapal aj vtedy ak neprechladnem, bolia ma krize strasne, nohy, klby, hlava, som strasne unaveny, dokonca aj oci ma bolia, neviem nomrlane spat, mam znizenu chut nas sex, menej spermii, atd....
Kedze som na jednom fore venovaej tejto chorobe sa docital ze liecba musi byt specialna kombinovana sniekolkymi druhmi antibitoik a trva az roky tak to pre man nepriochadza do uvahy, znicit si telo tymir oznymi ATB. Neexistuje nejaky iny sposob ako sa tej zakewrnej choroby zbavit? cital som o MMS ale takisto ze je to strasne nebezpecne elbo jer to vlatsne chlor a moze to popalit vnutornosti a ze je to velmi nebezpecne a ze sa otmu amme vyhybat ze na tom ludia chcu iba zbohatnut. Ma tu niekto z vas s tym nejake skusenosti? liecbu chlamydii s MMS? ci s koloidnym striberom? ci nejak inac?

Dakujem vam velmi pekne za vsetky vase rady

Obě odpovědi, které jste dostal jsou správné a jenom dodám, že problém je hlavně od zaneseného střeva, čili řešit hlavně defekaci a pokud nemáte předsudky, tak pravidelně masírovat prostatu, to pomáhá nejvíce, protože z tohoto houbovitého útvaru se dá bordel prostě vyždímat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv dub 12, 2012 10:37 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 05, 2012 6:42 pm
Příspěvky: 13
Prepacte ale neviem ako treba kazdemu z vas zvlast odpovedat som tu novacikom :-/ Dakujem pekne za rady, este by som sa vas chel spytat ze ten lugolov roztok ako pouzivat a takisto tu masaz prostaty ci to zvladnem sam ci poprosit nejaku kamosku :-p dakujem pekne


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 14, 2012 8:59 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
pingu píše:
Prepacte ale neviem ako treba kazdemu z vas zvlast odpovedat som tu novacikom :-/ Dakujem pekne za rady, este by som sa vas chel spytat ze ten lugolov roztok ako pouzivat a takisto tu masaz prostaty ci to zvladnem sam ci poprosit nejaku kamosku :-p dakujem pekne

Aplikace lugolova roztoku je zde již dost popsána v samostatném vlákně, čili trochu informace hledejte, nemohu je stále každému opisovat a masáž prostaty může být zajímavá párová aktivita, nebo si zakoupíte takový vibrátorek do konečníku, který používá 4%tní část populace a ten prostatu promasíruje důkladně i bez jakékoliv asistence.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 15, 2012 12:06 am 
Offline

Registrován: úte čer 28, 2011 10:22 pm
Příspěvky: 122
Jarda píše:
Aplikace lugolova roztoku je zde již dost popsána v samostatném vlákně, čili trochu informace hledejte, nemohu je stále každému opisovat a masáž prostaty může být zajímavá párová aktivita, nebo si zakoupíte takový vibrátorek do konečníku, který používá 4%tní část populace a ten prostatu promasíruje důkladně i bez jakékoliv asistence.

pan Jarda, ked sme uz u tej masazi prostaty, chcel by som sa spytat na jeleni cvik (mulabandhu), ktory casto pri tychto potiazach doporucujete, ze ci aj pomocou neho sa tiez masiruje prostata?...respektive keby ste tento cvik mali porovnat s klasickou masazou prostaty od partnerky, v com je zasadny rozdiel?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 15, 2012 9:56 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
jiddu píše:
pan Jarda, ked sme uz u tej masazi prostaty, chcel by som sa spytat na jeleni cvik (mulabandhu), ktory casto pri tychto potiazach doporucujete, ze ci aj pomocou neho sa tiez masiruje prostata?...respektive keby ste tento cvik mali porovnat s klasickou masazou prostaty od partnerky, v com je zasadny rozdiel?

Jde o těžko srovnatelné techniky, při masáži se vlastně prostata vyždíme jako houbička na nádobí a při jelením cviku se důkladně prokrví celé pánevní dno, což zlepší i průtok krve prostatou a to ji také dobře čistí.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob kvě 26, 2012 5:46 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 05, 2012 6:42 pm
Příspěvky: 13
[quote="Alex":310c883a]MMS2 berem skoro rok a nemam popalene ziadne vnutornosti. To Ti garantujem \":)\" Chlamydie vraj parazituju na bicenkach, co je vacsi parazit. Pokym sa nevyklati z tela on, chlamydie tam budu stale.
Cize antiparazitalnu kuru - palina, klincek, lugolov roztok + na prostatu MMS2.
Kebyze toto davas par mesiacov, verim ze by si nemal ziadne s tycho problemov.
Treba si precitat temu

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 30, 2012 9:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
pingu píše:
Dakujem a kde by som mohol MMS2 zohnat za rozumnu cenu a aby to nebol podfuk? moze smi nejak poradit? \":-)\"

Vede ho prakticky každá drogerie, jde o bazénovou chemii s názvem Laguna modrý šíp.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob čer 02, 2012 10:14 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 05, 2012 6:42 pm
Příspěvky: 13
Jarda píše:
Vede ho prakticky každá drogerie, jde o bazénovou chemii s názvem Laguna modrý šíp.

Dakujem, uricte si ho zaobstaram \":-)\" este byma zaujimalo p. Jarda vas nazor na to, ci by taky zapper pomohol v boji s chlamydiami. Cital som niekde ze niektore parazity su nosicmi chlamydii, cize by to teorteicky by aj mohlo pomoct v liecbe nemam pravdu?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned čer 10, 2012 6:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
pingu píše:
Dakujem, uricte si ho zaobstaram \":-)\" este byma zaujimalo p. Jarda vas nazor na to, ci by taky zapper pomohol v boji s chlamydiami. Cital som niekde ze niektore parazity su nosicmi chlamydii, cize by to teorteicky by aj mohlo pomoct v liecbe nemam pravdu?

Ano, to je správná úvaha a pomoci by měl.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 01, 2012 10:18 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 05, 2012 6:42 pm
Příspěvky: 13
Dakujem pekne za radu. Chcel by som sa vam teraz zdoverit s problemov ktory u mna zacal iba nedavno mozno pol roka dozadu, a to bolo stale sa oslabujuce libido a erekcia. Na zaciatok vam musim povedat tolko ze ja som bol na svoje libido a erekciu stale hrdy, niekolkokrat denne priam skoro az bolestiva erekcia z nicoho nic, uz len pomyslenie na zenu, bozkavanie vo mne vyvolavalo neskuitocne vzrusenie, penis som mal tvrdy ako skala, vydrzal som sulozit 3-4 hodiny vkuse bez problemov, bez toho aby mi zvedol, aj po ejakulacii mi stal skoro rovnako, maximalne som potreboval 15 minut a uz to bolo ako predtym, v kuse som bol nadrzany, hlavne alkohol u mne vyvolaval az agresivne stavy a bolestivu erekciu a na druhy den po opici to radsej ani nerozpisujem. Ako som uz tu na fore spominal maval som uz roky problemy s prostatou, zapaly od prechladnuita ale stymto problem nebol aj ked som bral antibiotika aj tak som bol nadrzany a v kuse osm mal erekciu. Minuly rok v decembri som zase rpechlaodl ako stale, vbybral antibiotika, potom zase s ami to vratilo, potom na silvestra prechladol s oblickami, azse bral antibiotika, a potom som mal pracu ked som robil v tej najväcsej zime vonku asi dva mesiace. Zacal som vtedy pocitovat znizene libido, a moja erekcia bola slabsia a slabsia. V tom obdobi som ale uz vedel ze mam chlamydie ale nepripisoval som im s tym ziadnu suvislost. Sex som nemal uz dlho aj kvoli tomu ze som s aleicil na chlamydie, tak som si hovorieval ze urcite to je preto lebo som uz davno nemal sex, a ze ma uz nebavi masturbacia ze je to ok. Az postupom caus som si uvedomoval ,ze presli tyzdne a ja vobec som nemal chut na zenu, a ak aj hej, pri pozerani erotiky, tak proste ta erekcia bola mozno 50-70 percentna oproti povodnej, a po ejakulacii sa penis az prilsi zcvrkol a uz nebol asanca na dalsie kolo. Este poznamka ze co som si vsimol v zime, ze damro som bol naobliekany, teple gate, niekolko ponoziek, tpele topanky, ked som sa vyzleikol, jedine co som mal studene boli nohy a hlavne penis, az ladovo studeny!!! A este dalsia poznamka, uz roky mi zvyknu trpiet nohy ked sedim ale aj ruky, ze sa rano zobudim a su strpnute uplne.Neviem ci to ma suvis so zlym krvnym obehom, respektivne prekrvenim, alebo s tym ze prostata moze sposobit ochorenie obliciek, a oblicky tiez mozu byt pricinou alebo som sa docital na nete ze aj chlamydie mozu sposobit poruchy libida a erekcie. Tesne rped orgazmom citim nutkanie na mocenie a ejakulacia je slaba velmi, mozno prvy vystrek je ako taky ale potom to uz iba tecie, semeno je ako keby riedsie a po ejakulacii ke duz ej po vsektom a tak potom estevytecie trochu takej priesvitnej tekutiny. Dalsi fakt ktory mam uz roky je ten ze po vymoceni mi kratko potom unikne este trocha mocu z penisu co je tiez neprijemne ale to skor pripisujem prostate.

Prosim vas o radu, viem ze nei ste urolog ale snad mi mozte poradit co moze byt problem, chystam sa totiz navstivit sexuologa lebo ja mam uz dost problemov s chlamydiami, mamaj kandidozu a parazity a toto mi uricte nechybalo ku stastiu, toto ma totalne pdychicky znici... Dakujem za radu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 01, 2012 10:21 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 05, 2012 6:42 pm
Příspěvky: 13
A este tolko ze uz nemavam ani rannu erekciu, ktoru ma snad kazdy....


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon črc 02, 2012 12:23 am 
Offline

Registrován: úte čer 28, 2011 10:22 pm
Příspěvky: 122
pingu píše:
Dakujem pekne za radu. Chcel by som sa vam teraz zdoverit s problemov ktory u mna zacal iba nedavno mozno pol roka dozadu, a to bolo stale sa oslabujuce libido a erekcia. Na zaciatok vam musim povedat tolko ze ja som bol na svoje libido a erekciu stale hrdy, niekolkokrat denne priam skoro az bolestiva erekcia z nicoho nic, uz len pomyslenie na zenu, bozkavanie vo mne vyvolavalo neskuitocne vzrusenie, penis som mal tvrdy ako skala, vydrzal som sulozit 3-4 hodiny vkuse bez problemov, bez toho aby mi zvedol, aj po ejakulacii mi stal skoro rovnako, maximalne som potreboval 15 minut a uz to bolo ako predtym, v kuse som bol nadrzany, hlavne alkohol u mne vyvolaval az agresivne stavy a bolestivu erekciu a na druhy den po opici to radsej ani nerozpisujem. Ako som uz tu na fore spominal maval som uz roky problemy s prostatou, zapaly od prechladnuita ale stymto problem nebol aj ked som bral antibiotika aj tak som bol nadrzany a v kuse osm mal erekciu. Minuly rok v decembri som zase rpechlaodl ako stale, vbybral antibiotika, potom zase s ami to vratilo, potom na silvestra prechladol s oblickami, azse bral antibiotika, a potom som mal pracu ked som robil v tej najväcsej zime vonku asi dva mesiace. Zacal som vtedy pocitovat znizene libido, a moja erekcia bola slabsia a slabsia. V tom obdobi som ale uz vedel ze mam chlamydie ale nepripisoval som im s tym ziadnu suvislost. Sex som nemal uz dlho aj kvoli tomu ze som s aleicil na chlamydie, tak som si hovorieval ze urcite to je preto lebo som uz davno nemal sex, a ze ma uz nebavi masturbacia ze je to ok. Az postupom caus som si uvedomoval ,ze presli tyzdne a ja vobec som nemal chut na zenu, a ak aj hej, pri pozerani erotiky, tak proste ta erekcia bola mozno 50-70 percentna oproti povodnej, a po ejakulacii sa penis az prilsi zcvrkol a uz nebol asanca na dalsie kolo. Este poznamka ze co som si vsimol v zime, ze damro som bol naobliekany, teple gate, niekolko ponoziek, tpele topanky, ked som sa vyzleikol, jedine co som mal studene boli nohy a hlavne penis, az ladovo studeny!!! A este dalsia poznamka, uz roky mi zvyknu trpiet nohy ked sedim ale aj ruky, ze sa rano zobudim a su strpnute uplne.Neviem ci to ma suvis so zlym krvnym obehom, respektivne prekrvenim, alebo s tym ze prostata moze sposobit ochorenie obliciek, a oblicky tiez mozu byt pricinou alebo som sa docital na nete ze aj chlamydie mozu sposobit poruchy libida a erekcie. Tesne rped orgazmom citim nutkanie na mocenie a ejakulacia je slaba velmi, mozno prvy vystrek je ako taky ale potom to uz iba tecie, semeno je ako keby riedsie a po ejakulacii ke duz ej po vsektom a tak potom estevytecie trochu takej priesvitnej tekutiny. Dalsi fakt ktory mam uz roky je ten ze po vymoceni mi kratko potom unikne este trocha mocu z penisu co je tiez neprijemne ale to skor pripisujem prostate.

Prosim vas o radu, viem ze nei ste urolog ale snad mi mozte poradit co moze byt problem, chystam sa totiz navstivit sexuologa lebo ja mam uz dost problemov s chlamydiami, mamaj kandidozu a parazity a toto mi uricte nechybalo ku stastiu, toto ma totalne pdychicky znici... Dakujem za radu.

viem sa do teba vcitit, kedze nieco podobne som prezival (respektive prezivam) aj ja...tiez ma cely rok bolel pri erekcii penis, pri ejakulacii taktiez...libido katastrofalne...a mal som problem aj so slabou ejakulaciou a ejakulat bol redsi a taky divny...lenze odkedy drzim protikvasinkovu dietu, tak pomaly niektore problemy mi ustupuju...napriklad uz ma neboli penis pri ejakulacii...ale v tomto mi strasne pomohla ocista pecene, odkedy som si ju robil, tak bolesti na tych miestach nemam...akoby sa tam nieco tou ocistou uvolnilo...tiez posledne tyzdne sa mi zlepsil ejakulat...uz sa zacina podobat na to, co bolo predtym...jedine, co mi zostalo na bode mrazu je to najhlavnejsie - libido...tam som zatial neprisiel na to, ze kde je pes zakopany...mozno to chce len trpezlivost... ...a mimochodom studene nohy a ruky mavam aj ja...a samozrejme, ked porusim dietu, tak neprijemne pocity sa vracaju...to je len znak toho, ze za tym su vo velkej miere tie kvasinky a ine potvory...takze v protikvasinkovej diete pokracuj, mne to trvalo rok, kym som aspon taketo ciastocne vysledky dosiahol...a skus si urobit okrem ocisty creva aj ocistu pecene, lebo v nej moze sidlit tiez dost parazitov...minule len som sa po nej cudoval, ze co to zo zachodovej misy na mna kuka...a este co som si vsimol, tak aj tak moje nizke libido este viac klesa, ak konzumujem tuky, hlavne lanove semiacko, kokos, pripadne zivocisne tuky (idem skusit aj NO program, cize mega davky l-argininu a citrulinu s antioxidantmi a so specialnou dietou a pohybom...myslim, ze tam moze ist aj o zle prekrvenie a upchate cievy...)...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz