Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv dub 18, 2024 2:28 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon črc 02, 2012 9:02 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 05, 2012 6:42 pm
Příspěvky: 13
Dakujem ti Jiddu, aspon vidim ze nie som v tom sam, ale ja som toou bolestivou erekciu myslel skor pozitivne, ze mi stal ze som s nim skoro ani nepohol bol ako kamen tvrdy, ja by som rpaveze tu erekciu chcel spät, ale co sa tyka orgazmu je fakt ze pri ejakulacii ako keby to bolo skor neprijemne, bolestive...No uricte uz musim nabehnut na brutalne protikvasinkovu dietu aj s doplnkami, doteraz som vahal ale uz neni co strati len ja nechem zrat tie sracky (lieky) od gastrologa lebo mi znicia pecen...uz teraz nekonzumujem ziadne cukry, urcite vynecham aj dsacahridy dufam ze mi nebude zle chapes a co sa tyka tukov tak ano mas pravdu na prostatu atd treba sa vyhybat zivocisnym tukom lenze pri protikandidovej diete musis nahradit sacharidy tukmi lbo cisto biekoviny jest tiez nemozes...co sa tyka pohybu teraz chcem skoro po roku zacat s poislovanim a takisto beh v prirode, ta posilka mi neskutocne chybala, necvicil som rok lebo som mal vyklbene rameno...
A chcem ist aj na krvne testy, ci mam v poriadku hladinu testosteronu, a tiez si kupit tribulus nejaky najsilnejsi a takisto NO pripravok alebo aspon cisty arginin a uvidime ci to s neicim pomoze, samozrejme uz som si objednal aj taky komplexny produkt na rpostatu z USA so saw palmettom a asi 10timi dalsimi zlozkami to by tiez malo podla mna trosku s problemom pohnut....Ja sa ale bojim ze hlavbnym problemom su tie chlamydie a ako vieme strasne tazko a zdlhavo sa liecia a ja si neviem predtavit ze by problemy tvraly este roky u mna \":-(\"

Ta ocista pecene uricte nei je zly napad, ja po ocite criev ku urcite zaradim, lebo urcite ta kandida aj paraziti robia svoje, myslim si ze bytaka kura s MMS mohla s mnohymi vecami pomoct, kedze zabija aj paraziti, aj kandidu, plus protikandidova dieta plus k tomu doplnky ako oreganovy olej, kokosovy olej, GSE (citricidal), silne probitoika s kolostrom, traviace enzymi, vlakina, atd...

Budem priebezne pisat ze ci s amoj stav zlepsuje ci nie...a myslis ze za tym mozu byt aj depresie a nedostatocny spanok? lebo ze vraj aj to robi svoje...ja porste citim ako keby ma moj penis neposluchal, nechel sa poriadne prekrvit, aj ked sa dostavi kvazi uplna erekcia, neviem ju z nejakyhc dovodov udrzat, nemam nad nim(nou kontrolu ako kedysi...ach jaj drzim ti palce aby aj tebe vsetko dobre dopadlo!!!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 03, 2012 10:11 pm 
Offline

Registrován: úte čer 28, 2011 10:22 pm
Příspěvky: 122
pingu píše:
Dakujem ti Jiddu, aspon vidim ze nie som v tom sam, ale ja som toou bolestivou erekciu myslel skor pozitivne, ze mi stal ze som s nim skoro ani nepohol bol ako kamen tvrdy, ja by som rpaveze tu erekciu chcel spät, ale co sa tyka orgazmu je fakt ze pri ejakulacii ako keby to bolo skor neprijemne, bolestive...No uricte uz musim nabehnut na brutalne protikvasinkovu dietu aj s doplnkami, doteraz som vahal ale uz neni co strati len ja nechem zrat tie sracky (lieky) od gastrologa lebo mi znicia pecen...uz teraz nekonzumujem ziadne cukry, urcite vynecham aj dsacahridy dufam ze mi nebude zle chapes a co sa tyka tukov tak ano mas pravdu na prostatu atd treba sa vyhybat zivocisnym tukom lenze pri protikandidovej diete musis nahradit sacharidy tukmi lbo cisto biekoviny jest tiez nemozes...co sa tyka pohybu teraz chcem skoro po roku zacat s poislovanim a takisto beh v prirode, ta posilka mi neskutocne chybala, necvicil som rok lebo som mal vyklbene rameno...
A chcem ist aj na krvne testy, ci mam v poriadku hladinu testosteronu, a tiez si kupit tribulus nejaky najsilnejsi a takisto NO pripravok alebo aspon cisty arginin a uvidime ci to s neicim pomoze, samozrejme uz som si objednal aj taky komplexny produkt na rpostatu z USA so saw palmettom a asi 10timi dalsimi zlozkami to by tiez malo podla mna trosku s problemom pohnut....Ja sa ale bojim ze hlavbnym problemom su tie chlamydie a ako vieme strasne tazko a zdlhavo sa liecia a ja si neviem predtavit ze by problemy tvraly este roky u mna \":-(\"

Ta ocista pecene uricte nei je zly napad, ja po ocite criev ku urcite zaradim, lebo urcite ta kandida aj paraziti robia svoje, myslim si ze bytaka kura s MMS mohla s mnohymi vecami pomoct, kedze zabija aj paraziti, aj kandidu, plus protikandidova dieta plus k tomu doplnky ako oreganovy olej, kokosovy olej, GSE (citricidal), silne probitoika s kolostrom, traviace enzymi, vlakina, atd...

Budem priebezne pisat ze ci s amoj stav zlepsuje ci nie...a myslis ze za tym mozu byt aj depresie a nedostatocny spanok? lebo ze vraj aj to robi svoje...ja porste citim ako keby ma moj penis neposluchal, nechel sa poriadne prekrvit, aj ked sa dostavi kvazi uplna erekcia, neviem ju z nejakyhc dovodov udrzat, nemam nad nim(nou kontrolu ako kedysi...ach jaj drzim ti palce aby aj tebe vsetko dobre dopadlo!!!

tym vsetkym som si presiel aj ja...aj ja som byval dakedy riadne nadrzany...a k tej prostate...cital som, ze ludia ktory maju problemy s prostatou (konkretne maju rakovinu), tak maju napriek nizkemu libidu prave vysoku hladinu testosteronu...vraj sa inak neskodny testosteron premiena na nebezpecny dihydrostestosteron (DHT), ktory sposobuje rakovinu...sice nastastie rakovinu nemam a dufam, ze ani nebudem mat, ale kedze mam problemy s libidom, tak som si dal zmerat pre istotu testosteron...a na moje pocudovanie som ho mal v norme...takze podla mna ani ty nebudes mat problem z nizkym testosteronom...
neviem, ci ta posilka je pri kvasinovej diete ta spravna volba, kedze v posilovna je plna plesni a urcite by ti kazdy liecitel by ti v tomto pripade skor doporucil cvicenie na cerstvom vzduchu ako v uzavretom priestore.
tak ak chces ist na prisnu protikvasinkovu dietu a chces sucastne brat mms a ostatne protikvasinkove latky, tak to ti bude urcite zle...skor by som na tvojom mieste na zaciatok vyradil vsetky cukry, umeliny, ecka a ak mas stiahnutu sakulovu tabulku, tak by som si ponechal len potraviny z kategorie 1-2, cize zdrave tuky, zeleninu, z ovocia len citron, nejake bio maso, ci nizkosachoridove syry a pseudoobiloviny (tie vsak obmedzene a max. iba raz denne).
no ano, prostatici maju s tukmi asi problem...ale ja som si vyskumal, ze u mna robi problem skor mnozstvo, cize ak si dam 300g bryndzi alebo 100g, tak v prvom pripade pravdepodobne budem citit prostatu, v druhom pripade nie...mne celkovo nevadia mliecne kysle vyrobky (ovci a kozi syr, kefir, domaci jogurt, bryndza...) v mensich mnozstvach (tak do 100g), tak skus s nimi experimentovat...alebo s masom, ci orechmi...
tak psychika ma na choroby a kvasinky enormny vplyv...urcite sa snaz popracovat aj na tej psychike, to je minimalne polovica uspechu...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 03, 2012 10:57 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 05, 2012 6:42 pm
Příspěvky: 13
Hmm tak dufam ze ja tiez tu rakovinu nemam, ale inac uz som sa snazil presvedcit urologa nech mi spravi testy na PSA ze si ich zaplaitm ale on mi v kuse tvrdi ze to nema zmysel ze ja rakovinu nemam, a to sudi iba podla toho ze ma vysetri prstom ale to je blbost kedze osm si nedavno kupil a precital knihu Ako vyliecit prostatu a autor v nej si sam vyleicil rakovinu prostaty, je pravda ze on uz mal svoj vek (nad 60) ale on predtym snou ziande problemy nemal, zacali sa mu prwjavovat iba prizanyk zväcsenej prostaty, caste mocenie atd, siel k urologovi, ten ho vysetril prsotm, ze vraj iba zväcsena prostata ale kedze ma uz svoj vek tak mu spraivli test na PSA a podla neho zisitli ze ma rakovinu prostaty v pokrocilej faze!! Takze si asi musim najst takeho urologa, ktory mi spravi testy na PSA na moje naklady a dufam ze vyselkdy ma ukludnia...Inac co sa tyka tej premeny testosteronu na DHT na to je vraj velmi dobre saw palmetto, ja som ho jeden cas aj bral a fakt libido aj erekcia sli hore, celkovo aj viacej spermmi som mal a aj intenzivnejsi orgazmus, tak som si ho teraz zase objednal dufma ze pomoze....A skusim si ist aj ja na krvne testy na testosteron som zvedavy co mi povie lekar....ale urcite su v tom aj nejake zapaly, lebo citim obcasne stipanie v mocovej rure....chlavne podla mna tie svine chlamydie su na vine a pootm aj ta kandida...vies len sa mi neoplati teraz riesit kandidu ak mozno bduem msuiet bojovat s chlamydiami kombinaciou viaceryh antibiotik velmi dlhu dobu ( tz. wheldonov protokol), mozno by som mal skusit najprv infrasaunu a MMS, ten riesi aj chlamydieie, aj kandidu aj parazity...takze ty si mal tiez takus ilmnu erekciu niekedY? a sa ti uz nevratila? :-///


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte črc 03, 2012 11:19 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 05, 2012 6:42 pm
Příspěvky: 13
Vies inac ta rakovina mi stale beha hlavou, lebo som aj dost schudol, asi 10 kil za dost kratky cas, ale si myslim ze to ma na svedomi to ze som mal taku pracu ze som jedol mozno dvakrat denne, a potom aj stres, kandida, atd..dufam


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 05, 2012 8:56 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28268
Bydliště: Poděbrady
pingu píše:
Dakujem pekne za radu. Chcel by som sa vam teraz zdoverit s problemov ktory u mna zacal iba nedavno mozno pol roka dozadu, a to bolo stale sa oslabujuce libido a erekcia. Na zaciatok vam musim povedat tolko ze ja som bol na svoje libido a erekciu stale hrdy, niekolkokrat denne priam skoro az bolestiva erekcia z nicoho nic, uz len pomyslenie na zenu, bozkavanie vo mne vyvolavalo neskuitocne vzrusenie, penis som mal tvrdy ako skala, vydrzal som sulozit 3-4 hodiny vkuse bez problemov, bez toho aby mi zvedol, aj po ejakulacii mi stal skoro rovnako, maximalne som potreboval 15 minut a uz to bolo ako predtym, v kuse som bol nadrzany, hlavne alkohol u mne vyvolaval az agresivne stavy a bolestivu erekciu a na druhy den po opici to radsej ani nerozpisujem. Ako som uz tu na fore spominal maval som uz roky problemy s prostatou, zapaly od prechladnuita ale stymto problem nebol aj ked som bral antibiotika aj tak som bol nadrzany a v kuse osm mal erekciu. Minuly rok v decembri som zase rpechlaodl ako stale, vbybral antibiotika, potom zase s ami to vratilo, potom na silvestra prechladol s oblickami, azse bral antibiotika, a potom som mal pracu ked som robil v tej najväcsej zime vonku asi dva mesiace. Zacal som vtedy pocitovat znizene libido, a moja erekcia bola slabsia a slabsia. V tom obdobi som ale uz vedel ze mam chlamydie ale nepripisoval som im s tym ziadnu suvislost. Sex som nemal uz dlho aj kvoli tomu ze som s aleicil na chlamydie, tak som si hovorieval ze urcite to je preto lebo som uz davno nemal sex, a ze ma uz nebavi masturbacia ze je to ok. Az postupom caus som si uvedomoval ,ze presli tyzdne a ja vobec som nemal chut na zenu, a ak aj hej, pri pozerani erotiky, tak proste ta erekcia bola mozno 50-70 percentna oproti povodnej, a po ejakulacii sa penis az prilsi zcvrkol a uz nebol asanca na dalsie kolo. Este poznamka ze co som si vsimol v zime, ze damro som bol naobliekany, teple gate, niekolko ponoziek, tpele topanky, ked som sa vyzleikol, jedine co som mal studene boli nohy a hlavne penis, az ladovo studeny!!! A este dalsia poznamka, uz roky mi zvyknu trpiet nohy ked sedim ale aj ruky, ze sa rano zobudim a su strpnute uplne.Neviem ci to ma suvis so zlym krvnym obehom, respektivne prekrvenim, alebo s tym ze prostata moze sposobit ochorenie obliciek, a oblicky tiez mozu byt pricinou alebo som sa docital na nete ze aj chlamydie mozu sposobit poruchy libida a erekcie. Tesne rped orgazmom citim nutkanie na mocenie a ejakulacia je slaba velmi, mozno prvy vystrek je ako taky ale potom to uz iba tecie, semeno je ako keby riedsie a po ejakulacii ke duz ej po vsektom a tak potom estevytecie trochu takej priesvitnej tekutiny. Dalsi fakt ktory mam uz roky je ten ze po vymoceni mi kratko potom unikne este trocha mocu z penisu co je tiez neprijemne ale to skor pripisujem prostate.

Prosim vas o radu, viem ze nei ste urolog ale snad mi mozte poradit co moze byt problem, chystam sa totiz navstivit sexuologa lebo ja mam uz dost problemov s chlamydiami, mamaj kandidozu a parazity a toto mi uricte nechybalo ku stastiu, toto ma totalne pdychicky znici... Dakujem za radu.

Na toto je vám sexuolog k ničemu, pokud je tělo zanesené a přiotrávené, tak fungovat nemůžete. Problém vychází ze zaneseného střeva a špatné stolice, kdy obsah střeva hnije a kvasí, což likviduje přilehlé orgány, tedy i prostatu. Pokud spravíte kadění, spravíte i prostatu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 05, 2012 9:00 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28268
Bydliště: Poděbrady
jiddu píše:
viem sa do teba vcitit, kedze nieco podobne som prezival (respektive prezivam) aj ja...tiez ma cely rok bolel pri erekcii penis, pri ejakulacii taktiez...libido katastrofalne...a mal som problem aj so slabou ejakulaciou a ejakulat bol redsi a taky divny...lenze odkedy drzim protikvasinkovu dietu, tak pomaly niektore problemy mi ustupuju...napriklad uz ma neboli penis pri ejakulacii...ale v tomto mi strasne pomohla ocista pecene, odkedy som si ju robil, tak bolesti na tych miestach nemam...akoby sa tam nieco tou ocistou uvolnilo...tiez posledne tyzdne sa mi zlepsil ejakulat...uz sa zacina podobat na to, co bolo predtym...jedine, co mi zostalo na bode mrazu je to najhlavnejsie - libido...tam som zatial neprisiel na to, ze kde je pes zakopany...mozno to chce len trpezlivost... ...a mimochodom studene nohy a ruky mavam aj ja...a samozrejme, ked porusim dietu, tak neprijemne pocity sa vracaju...to je len znak toho, ze za tym su vo velkej miere tie kvasinky a ine potvory...takze v protikvasinkovej diete pokracuj, mne to trvalo rok, kym som aspon taketo ciastocne vysledky dosiahol...a skus si urobit okrem ocisty creva aj ocistu pecene, lebo v nej moze sidlit tiez dost parazitov...minule len som sa po nej cudoval, ze co to zo zachodovej misy na mna kuka...a este co som si vsimol, tak aj tak moje nizke libido este viac klesa, ak konzumujem tuky, hlavne lanove semiacko, kokos, pripadne zivocisne tuky (idem skusit aj NO program, cize mega davky l-argininu a citrulinu s antioxidantmi a so specialnou dietou a pohybom...myslim, ze tam moze ist aj o zle prekrvenie a upchate cievy...)...

Pohyb je na prostatu balzám a zvláště rychlá chůze, která trvá dostatečně dlouho velice zlepšuje stav pánevního dna.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv črc 05, 2012 9:45 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 05, 2012 6:42 pm
Příspěvky: 13
Pan Jarda, ja s vami uplne suhlasim, ale ako vysvetlite to ze mam studeny zalud, a cely penis ako keby ani nereagoval na to co predtym, voebc ako keby sa nechcel poriadne prekrvovat, ako keby bol strpnuty...moze to byt zla cirkulacia krvi? co je za tym? oblicky? ci neico ine?

co mi opdorucate na zlepsenie? nejaka kura zo stiav ci caje? na celkove zlepsenie cirkulacie krvi v tele, prekrvenie tychto organov.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned črc 08, 2012 2:57 pm 
Offline

Registrován: úte čer 28, 2011 10:22 pm
Příspěvky: 122
pingu píše:
Hmm tak dufam ze ja tiez tu rakovinu nemam, ale inac uz som sa snazil presvedcit urologa nech mi spravi testy na PSA ze si ich zaplaitm ale on mi v kuse tvrdi ze to nema zmysel ze ja rakovinu nemam, a to sudi iba podla toho ze ma vysetri prstom ale to je blbost kedze osm si nedavno kupil a precital knihu Ako vyliecit prostatu a autor v nej si sam vyleicil rakovinu prostaty, je pravda ze on uz mal svoj vek (nad 60) ale on predtym snou ziande problemy nemal, zacali sa mu prwjavovat iba prizanyk zväcsenej prostaty, caste mocenie atd, siel k urologovi, ten ho vysetril prsotm, ze vraj iba zväcsena prostata ale kedze ma uz svoj vek tak mu spraivli test na PSA a podla neho zisitli ze ma rakovinu prostaty v pokrocilej faze!! Takze si asi musim najst takeho urologa, ktory mi spravi testy na PSA na moje naklady a dufam ze vyselkdy ma ukludnia...Inac co sa tyka tej premeny testosteronu na DHT na to je vraj velmi dobre saw palmetto, ja som ho jeden cas aj bral a fakt libido aj erekcia sli hore, celkovo aj viacej spermmi som mal a aj intenzivnejsi orgazmus, tak som si ho teraz zase objednal dufma ze pomoze....A skusim si ist aj ja na krvne testy na testosteron som zvedavy co mi povie lekar....ale urcite su v tom aj nejake zapaly, lebo citim obcasne stipanie v mocovej rure....chlavne podla mna tie svine chlamydie su na vine a pootm aj ta kandida...vies len sa mi neoplati teraz riesit kandidu ak mozno bduem msuiet bojovat s chlamydiami kombinaciou viaceryh antibiotik velmi dlhu dobu ( tz. wheldonov protokol), mozno by som mal skusit najprv infrasaunu a MMS, ten riesi aj chlamydieie, aj kandidu aj parazity...takze ty si mal tiez takus ilmnu erekciu niekedY? a sa ti uz nevratila? :-///

ano, aj som maval take erekcie a v mladosti aj urcite nadbytok testosteronu...ale odkedy mam chornicky zapal prostaty, tak to je uplne o niecom inom... inak aj ked budes brat antibiotika, tak urcite dodavaj vo velkych davkach laktobacily a urcite vynechaj vsetko kde je cukor, kvasnice a alkohol...a podla cinskej mediciny, tak problemy s prostatou suvisia s nedostatkom yangu v oblickach...ten popis presne sedi na nas, aj s tymi studenymi koncatinami...a tam sa doporucuje obmedzit alebo uplne vynechat ochladzujuce potraviny ako vacsina surovej zeleniny, jogurt, kefir, tvaroh, tropicke ovocie (citrony, grepy...)....no a teraz pozeram, ze na takomto jedalnicku som doteraz frcal a tak som podporoval chlad v oblickach....hmmm, zaujimave, ovci a kozi syr patri uz medzi "teple" potraviny a je pravda, ze je to u mna uplny rozdiel po konzumacii kefiru, ci jogurtu a po konzumacii tychto syrov v prospech toho druheho...nieco asi na tom pravdy bude...skusim si trochu upravit jedalnicek smerom k teplym potravinam a uvidime co to so mnou spravi....


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát črc 13, 2012 2:43 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 26, 2011 11:26 am
Příspěvky: 150
Bydliště: Košice
jiddu píše:
ano, aj som maval take erekcie a v mladosti aj urcite nadbytok testosteronu...ale odkedy mam chornicky zapal prostaty, tak to je uplne o niecom inom... inak aj ked budes brat antibiotika, tak urcite dodavaj vo velkych davkach laktobacily a urcite vynechaj vsetko kde je cukor, kvasnice a alkohol...a podla cinskej mediciny, tak problemy s prostatou suvisia s nedostatkom yangu v oblickach...ten popis presne sedi na nas, aj s tymi studenymi koncatinami...a tam sa doporucuje obmedzit alebo uplne vynechat ochladzujuce potraviny ako vacsina surovej zeleniny, jogurt, kefir, tvaroh, tropicke ovocie (citrony, grepy...)....no a teraz pozeram, ze na takomto jedalnicku som doteraz frcal a tak som podporoval chlad v oblickach....hmmm, zaujimave, ovci a kozi syr patri uz medzi "teple" potraviny a je pravda, ze je to u mna uplny rozdiel po konzumacii kefiru, ci jogurtu a po konzumacii tychto syrov v prospech toho druheho...nieco asi na tom pravdy bude...skusim si trochu upravit jedalnicek smerom k teplym potravinam a uvidime co to so mnou spravi....

Ja som mal chlamidie a vyliecil som da bez antibiotik lanovy olej lieci zapali, kefir cisti creva. hlavne zdrzat da sexu. Lebo pri sexe sa okrem hromadenia semena v miesku aktivizuje rast novych chlamidii. V tom fore je vsetko o lanovom oleji.a pod.

_________________
PRED NAKUPEM V OBCHODNYCH RETAZCOCH SI POZRI STRANKU: http://www.potravinynapranyri.cz/
Výrobca vakcín Merck (MSD) v 2. polroku 2009 zaplatil lekárom najmenej 18,8 milióna dolárov:
http://bit.ly/OuRIXq


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon črc 16, 2012 6:59 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28268
Bydliště: Poděbrady
pingu píše:
Pan Jarda, ja s vami uplne suhlasim, ale ako vysvetlite to ze mam studeny zalud, a cely penis ako keby ani nereagoval na to co predtym, voebc ako keby sa nechcel poriadne prekrvovat, ako keby bol strpnuty...moze to byt zla cirkulacia krvi? co je za tym? oblicky? ci neico ine?

co mi opdorucate na zlepsenie? nejaka kura zo stiav ci caje? na celkove zlepsenie cirkulacie krvi v tele, prekrvenie tychto organov.

Tak není mnoho možností jak prokrvit pohlavní orgány, prostě ten pohyb, velké dávky omega 3 mastných kyselin a byliny na čištění těla. Podstatné je udržet kvalitní defekaci, tedy čistit střevo a dodat laktobacily, což se na dobré stravě zajistit pohodlně dá.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon črc 16, 2012 7:03 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28268
Bydliště: Poděbrady
jiddu píše:
ano, aj som maval take erekcie a v mladosti aj urcite nadbytok testosteronu...ale odkedy mam chornicky zapal prostaty, tak to je uplne o niecom inom... inak aj ked budes brat antibiotika, tak urcite dodavaj vo velkych davkach laktobacily a urcite vynechaj vsetko kde je cukor, kvasnice a alkohol...a podla cinskej mediciny, tak problemy s prostatou suvisia s nedostatkom yangu v oblickach...ten popis presne sedi na nas, aj s tymi studenymi koncatinami...a tam sa doporucuje obmedzit alebo uplne vynechat ochladzujuce potraviny ako vacsina surovej zeleniny, jogurt, kefir, tvaroh, tropicke ovocie (citrony, grepy...)....no a teraz pozeram, ze na takomto jedalnicku som doteraz frcal a tak som podporoval chlad v oblickach....hmmm, zaujimave, ovci a kozi syr patri uz medzi "teple" potraviny a je pravda, ze je to u mna uplny rozdiel po konzumacii kefiru, ci jogurtu a po konzumacii tychto syrov v prospech toho druheho...nieco asi na tom pravdy bude...skusim si trochu upravit jedalnicek smerom k teplym potravinam a uvidime co to so mnou spravi....

Velká část pravdy tam sice je, ale jang potraviny zase dost často rozpoutávají zánětlivé procesy, tak na to pozor, všeho s mírou.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon črc 16, 2012 7:05 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28268
Bydliště: Poděbrady
milo1 píše:
Ja som mal chlamidie a vyliecil som da bez antibiotik lanovy olej lieci zapali, kefir cisti creva. hlavne zdrzat da sexu. Lebo pri sexe sa okrem hromadenia semena v miesku aktivizuje rast novych chlamidii. V tom fore je vsetko o lanovom oleji.a pod.

Tak omega 3 mastné kyseliny jsou základ k úspěchu v mnoha zdravotních problémech, ale vždy si musí člověk uvědomit, že jde o srovnání iontů, tedy pH.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob dub 16, 2022 5:36 pm 
Offline

Registrován: sob dub 16, 2022 5:09 pm
Příspěvky: 1
Zdravím, dlouhých 10 let doslova bojuji s CHRONICKÝM BAKTERIÁLNÍM ZÁNĚTEM PROSTATY + MOČ CEST a absolutně všechno mě selhává - veškerá léčba i léčba antibiotiky, úplně vše...............Mnoho experimentů jsem vyzkoušel marně.......Prosím poradíte co na to, aby aspoň trochu něco zabralo? PS: ( V počátku tohoto onemocnění mě po prvních 4 měsících pouze zabralo pití čaje z čerstvě natrhané kopřivy dvoudomé ( pálivé ).....Pak bylo po sezóně a vše se zhoršilo..... Díky za radu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned dub 17, 2022 9:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28268
Bydliště: Poděbrady
Petr11 píše:
Zdravím, dlouhých 10 let doslova bojuji s CHRONICKÝM BAKTERIÁLNÍM ZÁNĚTEM PROSTATY + MOČ CEST a absolutně všechno mě selhává - veškerá léčba i léčba antibiotiky, úplně vše...............Mnoho experimentů jsem vyzkoušel marně.......Prosím poradíte co na to, aby aspoň trochu něco zabralo? PS: ( V počátku tohoto onemocnění mě po prvních 4 měsících pouze zabralo pití čaje z čerstvě natrhané kopřivy dvoudomé ( pálivé ).....Pak bylo po sezóně a vše se zhoršilo..... Díky za radu.

To jste se moc nerozepsal pokud jde o konkrétní potíže tedy lze pouze hádat co za tím stojí. Zánět v chronické formě je prakticky vždy otázkou špatné střevní mikroflóry a z toho plynoucí narušené defekace je tedy potřeba problém začít řešit tam. Dále je potřeba si uvědomit že ATB prakticky vždy sice krátkodobě trochu pomohou, ale z dlouhodobého hlediska silně naruší střevní mikrobiom, což dost často vede naopak ke zhoršení potíží a vytvoření začarovaného kruhu. Cesta tedy vede přes dokonalou defekaci a srovnání střevní mikroflóry s podporou pomocí protizánětlivě působících bylin a doplňků. Rozhodně bych nehledal žádný zázrak ty neexistují, prostě zdravá protizánětlivá strava, dostatek spánku a správná defekace a máte z většiny pořešeno a pokud znáte konkrétní bakterii která za tím stojí tak je potřeba si nastudovat co na ni platí, studií je na netu opravdu dost.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 19, 2022 3:23 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1960
Vypadá to, že některá vývojová stádia breberek, z hlediska úkrytu před imunitním systémem a výkyvy teplot a pH na základě správného pulzování štítné žlázy a acidobazického pístu, milují oslabená či okrajová a stojatá místa bez uzemněného pohybu, biochemií vzniklé energie, proudění okysličené krve a blahodárné lymfy. K tomu všemu hormonální změny spojené s věkem a nedostatkem prekurzoru pohlavních hormonů ovlivňujících druh imunitní reakce Th1/Th2 dané poměrem CD4+/CD8+ T lymfocytů a IFN-γ /IL-4 cytokinů.

Researchers discover a common parasite can infect and promote disease in the prostate
https://medicine.iu.edu/blogs/research-updates/common-parasite-can-infect-and-promote-disease-prostate
Anti-Parasitic Activity of Myristica Fragrans Houtt. Essential Oil Against Toxoplasma Gondii Parasite
https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S2212670812000887
Natural, Effective Internal Pathogen Control, if Used With Lab Analysis
https://www.amazon.com/gp/customer-reviews/R2J0MUPT8Q3SDS?ASIN=B07CKVG588
https://www.drmax.cz/pini-sibirica-olej
https://www.mj-krasazdravi.cz/wolfberry-propolis-prasek-100-g/
Quercetin and Bornyl Acetate Regulate T-Lymphocyte Subsets and INF-γ/IL-4 Ratio In Utero in Pregnant Mice
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2958556/

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz