Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte dub 30, 2024 5:48 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř úno 15, 2012 6:57 pm 
Offline

Registrován: úte čer 28, 2011 10:22 pm
Příspěvky: 122
Ondrej píše:
Zdravím,
takže po 24 hodinách na patlanici přináším následující poznatky:
- ráno jsem se probudil živý, ale patlanica nemá v sobě energii, po půlhodinové zdravotní procházce jsem se vrátil domů unavený a vyčerpaný, jako bych pracoval v lese,
- k tomu se znovu přihlásili ty bolesti pod pravým žebrem, velmi podobné jako když se hodně běhá a „píchá v boku“,
- za 24 hodin mi ubylo z hmotnosti 1 kg, připadá mi to až moc brutální,
- nedostatek energie je tak výrazný, že se cítím jako vyždímaný citron, točí se mi hlava a do každé činnosti se musím nutit, chce se mi jen odpočívat,
- tyto pocity nedostatku energie byly tak špatné, že jsem si odpoledne musel dát 2 topinky s máslem a česnekem a čajem,
- nevím jak řešit ten strašný energetický deficit, rád bych dělal dál tu dietu, ale ona mi vysává energii jak vysavač a to jsem na ní teprve 24 hodin.


15. 02.2012 - 13:20 : Taky jsem začal používat kaši z ostropestřce, tak dneska jsem na WC už 3-x .... řídká konzistence.

no neviem, ked ja som zacinal dietu, tak som prve tyzdne od unavy skoro odpadaval...a ktomu som este chodil do fyzicky narocnej roboty a bral som k tomu mms...takze uplny zabijak \":-)\" vtedy mi klesla vaha z 85kg (meriam 183cm) na 63kg...kazdy nad do mnou uz lamal palicu...ale postupne sa to zacalo zlepsovat (ale viem, ze cestu k vylieceniu mam este dlhu)...energia narastala a vaha tiez...teraz mam okolo 70kg, teda tolko, kolko som mal ked som mal osemnast (teraz si dokonca mozem dovolit raz do tyzdna drzat post)...proste takymto niecim si musis prejst, ci sa ti to paci alebo nie...to su tie detoxikacne reakcie a neprijemnosti s odkyslenim tela...
tak sirna patlanica je podla mna minimalne tak syte jedlo ako chleba, ak si do nej pomelies 5 lyzic lanu...a ak ti to nestaci, tak nechapem, preco po nej do seba davas "topinky", ked si na protisacharidovej diete, to sa potom z tychto problemov v zivote nedostanes...ved existuje milion potravin, ktore ta dokazu zasytit a kvasinku nekrmia (vajcia, syr, bryndza, ryby, kacka, morka, kokos...). samozrejme vsetko s mierou, aby si sa neprekysloval...
takze rataj s tym, ze liecenie nie je prechadzka ruzovym sadom, ale musis nieco pretrpiet a obetovat sa....nic nie je zadarmo...ani zdravie...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 16, 2012 9:10 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Ondrej píše:
Zdravím,
takže po 24 hodinách na patlanici přináším následující poznatky:
- ráno jsem se probudil živý, ale patlanica nemá v sobě energii, po půlhodinové zdravotní procházce jsem se vrátil domů unavený a vyčerpaný, jako bych pracoval v lese,
- k tomu se znovu přihlásili ty bolesti pod pravým žebrem, velmi podobné jako když se hodně běhá a „píchá v boku“,
- za 24 hodin mi ubylo z hmotnosti 1 kg, připadá mi to až moc brutální,
- nedostatek energie je tak výrazný, že se cítím jako vyždímaný citron, točí se mi hlava a do každé činnosti se musím nutit, chce se mi jen odpočívat,
- tyto pocity nedostatku energie byly tak špatné, že jsem si odpoledne musel dát 2 topinky s máslem a česnekem a čajem,
- nevím jak řešit ten strašný energetický deficit, rád bych dělal dál tu dietu, ale ona mi vysává energii jak vysavač a to jsem na ní teprve 24 hodin.


15. 02.2012 - 13:20 : Taky jsem začal používat kaši z ostropestřce, tak dneska jsem na WC už 3-x .... řídká konzistence.

Člen jiddu vám to píše správně, podle všeho jste prolezlý kvasinkou a jak ji nedáte nažrat, tak ona při tom chcípání vám vypustí toxiny do krve a řekne si o žrádlo. Vy jí jak vidno rád vyhovíte a ona vám dá zdánlivě pokoj, ale to je těžký omyl, prostě se jí buď zbavíte, nebo vás časem zabije, ale to je na vás jak rychle to pochopíte a čím dříve, tím lépe. Také průjem po aplikaci patlanice a ostropestřce signalizuje stejný problém, tedy zanesená játra a kvasinku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 16, 2012 2:18 pm 
Offline

Registrován: pon led 16, 2012 10:19 pm
Příspěvky: 28
Zdravím pan Zajíček.

Jsem zmatený, v dietě Dr.. Budwig se píše, že se mohou jíst brambory, nebo zrniny jako rýže, pohanka nebo proso, nebo taky med.
V článku "Nekrmte mrchožrouta" píšete, že růstu kandidy brání ...... mezi jinými potravinami .... brambory ...
Denně čtu diskusi, a snažím se najít odpovědi na mé otázky, avšak ne stále se mi daří. Za to se obracím s prosbou na vás.

Takže bych vás poprosil o nasledovné odpovědi:
1./ Vy jste mi na otázku „Kolik patlanice můžu snist za 1 den ?“ odpověděl, že tolik, kolik k najedení potřebujete a nesmí přesáhnout bílkoviny ve stravě. Z toho zde nevím, kolik má být tech bílkovin ve stravě ? Kolik v jedné dávce anebo za celý den spolu ?
2./ Jak je to s tím medem - může se užívat nebo nemůže?
3./ A brambory ? Je možné je jíst uvařené a kolik ?

Dekuji za odpovědi.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 16, 2012 10:56 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Ondrej píše:
Zdravím pan Zajíček.

Jsem zmatený, v dietě Dr.. Budwig se píše, že se mohou jíst brambory, nebo zrniny jako rýže, pohanka nebo proso, nebo taky med.
V článku "Nekrmte mrchožrouta" píšete, že růstu kandidy brání ...... mezi jinými potravinami .... brambory ...
Denně čtu diskusi, a snažím se najít odpovědi na mé otázky, avšak ne stále se mi daří. Za to se obracím s prosbou na vás.

Takže bych vás poprosil o nasledovné odpovědi:
1./ Vy jste mi na otázku „Kolik patlanice můžu snist za 1 den ?“ odpověděl, že tolik, kolik k najedení potřebujete a nesmí přesáhnout bílkoviny ve stravě. Z toho zde nevím, kolik má být tech bílkovin ve stravě ? Kolik v jedné dávce anebo za celý den spolu ?
2./ Jak je to s tím medem - může se užívat nebo nemůže?
3./ A brambory ? Je možné je jíst uvařené a kolik ?

Dekuji za odpovědi.

1)Jeden gram na kilo váhy a den, přičemž je skoro jedno o jaké bílkoviny jde.
2)Mě se med u klientů neosvědčuje a rozhodně ho nedoporučuji, nicméně mnoho autorů ho uvádí jako použitelný, čili to si musíte vyzkoušet, ale zpravidla se po něm kvasinka rozjede a člověk se nafoukne.
3)Brambory v syrovém stavu většinou nevadí a vařené, tam už je to na pováženou, někdo je sice snáší, ovšem kvasinky dost slušně krmí, čili já bych je vyřadil.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 17, 2012 2:08 pm 
Offline

Registrován: pon led 16, 2012 10:19 pm
Příspěvky: 28
Zdravím.

- dneska ráno podle plivacího testu se kvasinky dali na ústup,
- porovnáním spřed měsíce má slina odhadem o cca 35-45% méně medúz, šupinek, a už neklesá na dno sklenice,
- od včera večera dávám kokosový olej,
- dneska ráno - 1 lžička kokosového oleje, pak dávka sírné patlanice, o 1 hod.. hromádka řídké stolice, + mnoho močím,
- 12:00 hod.. - 1 lžička kokosového oleje + jedna lžička ostropestrecovej kaše, o 15 minut na to hromádka řídké stolice, + mnoho močím,
- moč bílý skoro jako voda, PH cca 6,
- celkový pocit žízně - piji po kuse obyčejnou vodu,
- zimomřivé pocity ustoupili, od včera cítím víc tepla,
- tlaky pod pravým žebrem se objevují raz ano, raz ne, raz večer u počítače, raz venku pri chúzi, a nevím to dát s ničím do souvisu,
- před užíváním kokosového oleje se mi stolice začal podobat normální stolici, a toho močení bylo mnohem míň,

- 15:00 - konečně ten močící maraton se sklidnil, žízeň je veliká, piji a piji...
- začínám mít jistotu, že ten kokosový olej je ve mně jako projímadlo,

Je to normální? Jak dál?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 20, 2012 10:32 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Ondrej píše:
Zdravím.

- dneska ráno podle plivacího testu se kvasinky dali na ústup,
- porovnáním spřed měsíce má slina odhadem o cca 35-45% méně medúz, šupinek, a už neklesá na dno sklenice,
- od včera večera dávám kokosový olej,
- dneska ráno - 1 lžička kokosového oleje, pak dávka sírné patlanice, o 1 hod.. hromádka řídké stolice, + mnoho močím,
- 12:00 hod.. - 1 lžička kokosového oleje + jedna lžička ostropestrecovej kaše, o 15 minut na to hromádka řídké stolice, + mnoho močím,
- moč bílý skoro jako voda, PH cca 6,
- celkový pocit žízně - piji po kuse obyčejnou vodu,
- zimomřivé pocity ustoupili, od včera cítím víc tepla,
- tlaky pod pravým žebrem se objevují raz ano, raz ne, raz večer u počítače, raz venku pri chúzi, a nevím to dát s ničím do souvisu,
- před užíváním kokosového oleje se mi stolice začal podobat normální stolici, a toho močení bylo mnohem míň,

- 15:00 - konečně ten močící maraton se sklidnil, žízeň je veliká, piji a piji...
- začínám mít jistotu, že ten kokosový olej je ve mně jako projímadlo,

Je to normální? Jak dál?

Kokosák silně likviduje mnoho šmejdů a jak odcházejí, tak většinou dělá průjmovitou stolici, čili dejte nižší dávky a uvidíte.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 28, 2012 12:40 am 
Offline

Registrován: pon led 16, 2012 10:19 pm
Příspěvky: 28
Zdravím,
takže se opět hlásím a přináším následující poznatky:
- pokračuji v držení bez sacharidové diety, snažím se denně sníst alespoň 1 dávku patlanice
- ostatní strava se skládá většinou z ovoce a zeleniny, občas rybí filé, kuřecí prsa,
- kokosový olej dávam denně 2-3x1 čajovou lžičku, při zvýšeném objemu má tendenci vyvolat průjem
- také 2-3x1 čajovou lžička kaše z ostropestřce
- stolice je pravidelná, ráno, klesá ve vodě, skoro nemaže, barva je poplatná potravinám, které jsem konzumoval, konečník neštípe,
- pH moči je mezi 6-7, zpozoroval jsem zvýšené množství ketonů,
- plivací test vykazuje ještě medúzovitosť, občas šupinky, ale slina na dno neklesá, odhaduji, že oproti stavu na začátku měsíce je to zlepšení vizuálně o cca 50%
- pomalu si zvykám na nedostatek energie,
- hmotnost klesla o cca 1,5 kg, (od začátku diety je pravidelný pokles týdně mezi 0,5 až 1,5 kg)
- zimomřivé stavy zanikly na cca 90%,
- v podstatě se už cítím normálně až na ten energetický deficit, a na tlaky pod pravým žebrem, které se opakují každý den, je to pocit který se zvykne dostavit počas běhu

Chci se zeptat pan Zajíček:
- do jedné dávky patlanice dávám cca 0,7 dcl lněného oleje, denně sním 1 dávku, ale já jsem nikdy takové kvantum oleje nepřijímal, nedráždí to žlučník a nezpůsobuje to ty tlaky pod pravým žebrem?

- je evidentní, že při plivacím testu se slina zlepšuje, ale mám pocit, že to jde pomalu. Přísnější dietu už nezvládnu. Jaké jsou zkušenosti se zničením kvasinky? Jak dlouho to trvá? Je ještě nějaký jiný indikátor?

- Jak dál pane? Držet nadále dietu ?

Diky.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte úno 28, 2012 10:31 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Ondrej píše:
Zdravím,
takže se opět hlásím a přináším následující poznatky:
- pokračuji v držení bez sacharidové diety, snažím se denně sníst alespoň 1 dávku patlanice
- ostatní strava se skládá většinou z ovoce a zeleniny, občas rybí filé, kuřecí prsa,
- kokosový olej dávam denně 2-3x1 čajovou lžičku, při zvýšeném objemu má tendenci vyvolat průjem
- také 2-3x1 čajovou lžička kaše z ostropestřce
- stolice je pravidelná, ráno, klesá ve vodě, skoro nemaže, barva je poplatná potravinám, které jsem konzumoval, konečník neštípe,
- pH moči je mezi 6-7, zpozoroval jsem zvýšené množství ketonů,
- plivací test vykazuje ještě medúzovitosť, občas šupinky, ale slina na dno neklesá, odhaduji, že oproti stavu na začátku měsíce je to zlepšení vizuálně o cca 50%
- pomalu si zvykám na nedostatek energie,
- hmotnost klesla o cca 1,5 kg, (od začátku diety je pravidelný pokles týdně mezi 0,5 až 1,5 kg)
- zimomřivé stavy zanikly na cca 90%,
- v podstatě se už cítím normálně až na ten energetický deficit, a na tlaky pod pravým žebrem, které se opakují každý den, je to pocit který se zvykne dostavit počas běhu

Chci se zeptat pan Zajíček:
- do jedné dávky patlanice dávám cca 0,7 dcl lněného oleje, denně sním 1 dávku, ale já jsem nikdy takové kvantum oleje nepřijímal, nedráždí to žlučník a nezpůsobuje to ty tlaky pod pravým žebrem?

- je evidentní, že při plivacím testu se slina zlepšuje, ale mám pocit, že to jde pomalu. Přísnější dietu už nezvládnu. Jaké jsou zkušenosti se zničením kvasinky? Jak dlouho to trvá? Je ještě nějaký jiný indikátor?

- Jak dál pane? Držet nadále dietu ?

Diky.

Děláte to celkem dobře, ale nedovedu posoudit, kolik tuku vezmou vaše játra, nicméně to dost záleží na stavu béček v organizmu, tedy bude vhodné je masivně dodat a také můžete pravidelně jíst ostropestřcovou kašičku, ta dělá játrům velice dobře.
Kvasinka se likviduje řadu měsíců, většinou se uvádí půl roku.
Pokud vidíte, že se stav zlepšuje, tak naopak ještě přitvrdit, já bych vyřadil ze stravy i zmíněné ovoce a mimo citrónů, papáye, avokáda a grepů bych ho nejedl.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 10, 2012 12:29 am 
Offline

Registrován: pon led 16, 2012 10:19 pm
Příspěvky: 28
Zdravím, přináším nové poznatky:

- po nasazení B komplex forte tabletek 2x1 denně se mi moč začal barvit tak do žluta, že jsem se lekl, a po 48 hodinách jsem je přestal užívat,
- ze stravy jsem ovoce vyloučil na úroveň 1 jablko denně,
- po přitvrzení v dietě se mi ten tlak a bolest pod pravým žebrem zvýraznil, čím dál tím více a tak jsem upravil stravu - vypustil jsem sirnou patlanicu a během pár dní ty bolesti ustoupily, téměř zanikly, ne úplně ale je to výrazné zlepšení,
- nyní uvažuji, jestli to způsoboval tvaroh nebo lněný olej, denní konzumace byla z 200 g tvarohu a 70 gramů lněného oleje + 3 lžičky mletých semen,
- plivací test - no tady jsem kus rozčarovaný - jednou je slina téměř v pořádku, a druhý den ne, je tam tendence zlepšování, ale můžu napsat jen to, že v průměru ještě vykazuje medúzovitost,
- hmotnost se mi ustálila, neklesá, ale mám pocit, že mi ubylo z podkožního tuku,
- pH moči je mezi 6-7, ale je tam stále zvýšené množství ketonů,
- už jsem si docela zvykl na nedostatek energie, a ten permanentní pocit nenajedenosti, ale po užití kokosového oleje ten hlad se utlumuje na určitou dobu,
- stolice se rovněž ustálila, nemůžu říct že je vzorová, odhadem možná je už k tomu ideálu na 75%, ale když si dám např. špenát, tak na druhý den je ideál pryč ...
- pár dní po zahájení diety mě postupně přestala pálit žáha, která v minulosti mě dost trápila.

A opět se dostávám na závěr, kde bych chtěl položit pár otázek:
- Kolik vajíček se dá konzumovat denně s ohledem na cholesterol?
- Co doporučujete dál?

Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob bře 10, 2012 10:14 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Ondrej píše:
Zdravím, přináším nové poznatky:

- po nasazení B komplex forte tabletek 2x1 denně se mi moč začal barvit tak do žluta, že jsem se lekl, a po 48 hodinách jsem je přestal užívat,
- ze stravy jsem ovoce vyloučil na úroveň 1 jablko denně,
- po přitvrzení v dietě se mi ten tlak a bolest pod pravým žebrem zvýraznil, čím dál tím více a tak jsem upravil stravu - vypustil jsem sirnou patlanicu a během pár dní ty bolesti ustoupily, téměř zanikly, ne úplně ale je to výrazné zlepšení,
- nyní uvažuji, jestli to způsoboval tvaroh nebo lněný olej, denní konzumace byla z 200 g tvarohu a 70 gramů lněného oleje + 3 lžičky mletých semen,
- plivací test - no tady jsem kus rozčarovaný - jednou je slina téměř v pořádku, a druhý den ne, je tam tendence zlepšování, ale můžu napsat jen to, že v průměru ještě vykazuje medúzovitost,
- hmotnost se mi ustálila, neklesá, ale mám pocit, že mi ubylo z podkožního tuku,
- pH moči je mezi 6-7, ale je tam stále zvýšené množství ketonů,
- už jsem si docela zvykl na nedostatek energie, a ten permanentní pocit nenajedenosti, ale po užití kokosového oleje ten hlad se utlumuje na určitou dobu,
- stolice se rovněž ustálila, nemůžu říct že je vzorová, odhadem možná je už k tomu ideálu na 75%, ale když si dám např. špenát, tak na druhý den je ideál pryč ...
- pár dní po zahájení diety mě postupně přestala pálit žáha, která v minulosti mě dost trápila.

A opět se dostávám na závěr, kde bych chtěl položit pár otázek:
- Kolik vajíček se dá konzumovat denně s ohledem na cholesterol?
- Co doporučujete dál?

Děkuji.

Pokud jde o to vysazení béček, to je chyba, žlutý je vitamín B2 riboflavin a není důvod béčka vysazovat, ta potřebujete na dobré spalování a mnoho dalších procesů v těle, nedají se předávkovat a odchází močí, což je ta žlutá barva. Cholesterolem z vajec se nemusíte zabývat, je to mýtus a celé vejce z tohoto pohledu neškodí. Co dál, stále to samé, pokud se vám stav zlepšuje, proč něco měnit, ale rozhodně bych vynechal ta jablka, kvasinka je má moc ráda.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned bře 25, 2012 11:18 pm 
Offline

Registrován: pon led 16, 2012 10:19 pm
Příspěvky: 28
Zdravím.,

takže zase prošel nějaký ten pátek a přináším nové poznatky.

Ze sledovaných parametrů mi vychází, že došlo k značnému polepšení zdravotního stavu. A hlavně je to cítit. Váha ještě kus klesla, cca o 1,5 kg.
Jediné co zůstalo a co mi dělá starosti jsou ty bolesti pod pravým žebrem.
Obvykle se přihlásí odpoledne, a jsou častokrát doprovázeny zvuky jako kručení právě z této oblasti. Co se týče samotné bolesti, ona fakticky není bolestivá značně, je jen nepříjemná. Jedná se o pocit tlaku s takovým občasným pícháním.
Dokonce jsem udělal i fyzický test, zda se to zhorší nebo ne a sice jsem udělal hluboký dřep, kdy je stehno přitisknuté přes celé břicho a bradou jsem se dotýkal pravého kolena, a ono to více nebolelo ani při takovém stisknutí.
Pak jsem se postavil, udělal jsem hluboké nádechy a zase nic, nebolí víc, ani méně, ono asi na tyto podněty nereaguje.
Bolest pak zpravidla postupně po 3-4 hodinách zanikne sama, pomalu a tak nenápadně, že ji ani neregistruji.

Prosím vás, máte na toto nějakou radu? Mockrát děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon bře 26, 2012 7:10 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Ondrej píše:
Zdravím.,

takže zase prošel nějaký ten pátek a přináším nové poznatky.

Ze sledovaných parametrů mi vychází, že došlo k značnému polepšení zdravotního stavu. A hlavně je to cítit. Váha ještě kus klesla, cca o 1,5 kg.
Jediné co zůstalo a co mi dělá starosti jsou ty bolesti pod pravým žebrem.
Obvykle se přihlásí odpoledne, a jsou častokrát doprovázeny zvuky jako kručení právě z této oblasti. Co se týče samotné bolesti, ona fakticky není bolestivá značně, je jen nepříjemná. Jedná se o pocit tlaku s takovým občasným pícháním.
Dokonce jsem udělal i fyzický test, zda se to zhorší nebo ne a sice jsem udělal hluboký dřep, kdy je stehno přitisknuté přes celé břicho a bradou jsem se dotýkal pravého kolena, a ono to více nebolelo ani při takovém stisknutí.
Pak jsem se postavil, udělal jsem hluboké nádechy a zase nic, nebolí víc, ani méně, ono asi na tyto podněty nereaguje.
Bolest pak zpravidla postupně po 3-4 hodinách zanikne sama, pomalu a tak nenápadně, že ji ani neregistruji.

Prosím vás, máte na toto nějakou radu? Mockrát děkuji.

Tak ono to chce trpělivost, ale pokud se stav zlepšuje, není důvod konat nějaká další rozsáhlá opatření, spíše je nutné vydržet u těch stávajících. Pokud se na to cítíte, tak by jste mohl možná i játra vyčistit, to by hodně pomohlo, ale neodhadnu, zda již můžete, to budete muset posoudit sám.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte bře 27, 2012 11:20 pm 
Offline

Registrován: pon led 16, 2012 10:19 pm
Příspěvky: 28
No, já jsem to četl ... zalil mě pot a to jsem byl jen v polovině článku ... na to si musím ještě počkat.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 29, 2012 11:42 am 
Offline

Registrován: pon led 16, 2012 10:19 pm
Příspěvky: 28
Dobrý den.
Tak nám zase uběhl nějaký čas, přináším nové poznatky.
V podstatě se mi zdá až na jeden problém, že je vše OK.
Váha ještě kus klesla, resp. klesá asi tak 0,5 kg za měsíc, celkově jsem už ztratil téměř 20 kg. Ale vnímám to jako pozitivum, protože se mi snížily tukové polštáře na těle, mám menší obvod pasu, méně se potím, zvýšila se mi aerobní kapacita ...
Ten problém je ten tlak pod pravým žebrem, a obvykle se přihlásí po 12-13 hod.. a to nezávisle na tom, jestli jsem jedl nebo nejedl, pil, nebo nepil. A občas po najedení se mi ozývají z toho místa ty podivné zvuky - kručení a přelévání.
Tak jsem si myslel, že pokud mám zanesené žlučovody, tak ty zvuky mohou pocházet odtamtud.
Tak jsem cca 1 měsíc pil čaj Chanca Piedra. No musím být upřímný, nezpozoroval jsem žádný rozdíl. Tak teď jsem si dal pauzu.
Jak jsem už psal, psychicky se necítím na zvládnutí pročištění jater a žlučníku podle vašeho postupu.
Na internetu jsem ale objevil radu, která hovoří o takzvané pomalé cestě a sice asi půl roku se má každé ráno na lačno užívat 1,5 lžíce olivového oleje, 1 lžíce medu a 1 lžíce čerstvé citrónové šťávy.
Tak bych vás poprosil o váš názor, a také o vysvětlení, jakou roli hraje v této metodě olej, med a jakou roli citronová šťáva?
Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř kvě 30, 2012 9:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Ondrej píše:
Dobrý den.
Tak nám zase uběhl nějaký čas, přináším nové poznatky.
V podstatě se mi zdá až na jeden problém, že je vše OK.
Váha ještě kus klesla, resp. klesá asi tak 0,5 kg za měsíc, celkově jsem už ztratil téměř 20 kg. Ale vnímám to jako pozitivum, protože se mi snížily tukové polštáře na těle, mám menší obvod pasu, méně se potím, zvýšila se mi aerobní kapacita ...
Ten problém je ten tlak pod pravým žebrem, a obvykle se přihlásí po 12-13 hod.. a to nezávisle na tom, jestli jsem jedl nebo nejedl, pil, nebo nepil. A občas po najedení se mi ozývají z toho místa ty podivné zvuky - kručení a přelévání.
Tak jsem si myslel, že pokud mám zanesené žlučovody, tak ty zvuky mohou pocházet odtamtud.
Tak jsem cca 1 měsíc pil čaj Chanca Piedra. No musím být upřímný, nezpozoroval jsem žádný rozdíl. Tak teď jsem si dal pauzu.
Jak jsem už psal, psychicky se necítím na zvládnutí pročištění jater a žlučníku podle vašeho postupu.
Na internetu jsem ale objevil radu, která hovoří o takzvané pomalé cestě a sice asi půl roku se má každé ráno na lačno užívat 1,5 lžíce olivového oleje, 1 lžíce medu a 1 lžíce čerstvé citrónové šťávy.
Tak bych vás poprosil o váš názor, a také o vysvětlení, jakou roli hraje v této metodě olej, med a jakou roli citronová šťáva?
Děkuji.

Tak uvedený postup funguje také a klidně ho používat můžete, nosný čistič je olej s citrónem, med je tam víceméně na chuť, nicméně pokud škrundáte, což je docela specifický stav při nákaze škvrkavkou, asi by nic nepokazilo se odčervit.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz