Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte dub 30, 2024 4:24 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát led 18, 2013 10:56 pm 
Offline

Registrován: pát led 18, 2013 10:46 pm
Příspěvky: 5
Dobrý den pane Zajíčku,
Mám takový problém, dělám si klystýr už dlouho , s mms .
Ale ted poslední týden , ze mě padají jen červy typu dětská škrkavka , pak nějaký menší asi roupy a nakonec kvasinka . Nic jiného , jen ty červy.
Tak se ptám o co může jít ?
Stravu mám lepší než před rokem , ale jedla jsem nezdravě, kyselinu chlorovodíkovou užívám a i mms.
Musím tedy na dietu ?Zelenina a ovoce , nic jiného, že.
Chci začít hřebíčkem. Aspon částečně je vyhubit .
Abych měla stolici , né jen ty červíky .
Jo abych nezapomněla , když chci na velkou tak musím jen s klistýrem , nevím jestli se ztratil reflex díky klistýru , či jak to mám říct.
Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 19, 2013 12:10 am 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Ondrej píše:
Zdravím,
takže po 24 hodinách na patlanici přináším následující poznatky:
- ráno jsem se probudil živý, ale patlanica nemá v sobě energii, po půlhodinové zdravotní procházce jsem se vrátil domů unavený a vyčerpaný, jako bych pracoval v lese,
- k tomu se znovu přihlásili ty bolesti pod pravým žebrem, velmi podobné jako když se hodně běhá a „píchá v boku“,
- za 24 hodin mi ubylo z hmotnosti 1 kg, připadá mi to až moc brutální,
- nedostatek energie je tak výrazný, že se cítím jako vyždímaný citron, točí se mi hlava a do každé činnosti se musím nutit, chce se mi jen odpočívat,
- tyto pocity nedostatku energie byly tak špatné, že jsem si odpoledne musel dát 2 topinky s máslem a česnekem a čajem,
- nevím jak řešit ten strašný energetický deficit, rád bych dělal dál tu dietu, ale ona mi vysává energii jak vysavač a to jsem na ní teprve 24 hodin.


15. 02.2012 - 13:20 : Taky jsem začal používat kaši z ostropestřce, tak dneska jsem na WC už 3-x .... řídká konzistence.

Možná netrávíte tuky a nedostanete z patlanice energii. Tohle by pomohl vyřešit betain ve větších dávkách a vyladění trávení obecně. Je možné, že lignany v lněném semínku likvidují některé dysbakterie ve střevech a z toho vám bude zle, případně omaga3 pracují na nějakém zánětu, což se může projevit takto.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 19, 2013 6:58 pm 
Offline

Registrován: úte dub 26, 2011 8:57 pm
Příspěvky: 560
Taegi píše:
Dobrý den pane Zajíčku,
Mám takový problém, dělám si klystýr už dlouho , s mms .
Ale ted poslední týden , ze mě padají jen červy typu dětská škrkavka , pak nějaký menší asi roupy a nakonec kvasinka . Nic jiného , jen ty červy.
Tak se ptám o co může jít ?
Stravu mám lepší než před rokem , ale jedla jsem nezdravě, kyselinu chlorovodíkovou užívám a i mms.
Musím tedy na dietu ?Zelenina a ovoce , nic jiného, že.
Chci začít hřebíčkem. Aspon částečně je vyhubit .
Abych měla stolici , né jen ty červíky .
Jo abych nezapomněla , když chci na velkou tak musím jen s klistýrem , nevím jestli se ztratil reflex díky klistýru , či jak to mám říct.
Děkuji

prestante hned robit klystiry a hlavne nie s mms!!! klystiry s mms sa nerobia dlho, potom sa stane to co Vam.
Skuste si obnovit vylucovanie bez pomoci klystiru, aj za cenu, ze niekolko dni stolicu mat nebudete. inac je to zacarovany kruh.
Pisem z vlastnej skusenosti, po klystiroch s mms som nala problemy.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob led 19, 2013 7:27 pm 
Offline

Registrován: pát led 18, 2013 10:46 pm
Příspěvky: 5
ovekyska píše:
prestante hned robit klystiry a hlavne nie s mms!!! klystiry s mms sa nerobia dlho, potom sa stane to co Vam.
Skuste si obnovit vylucovanie bez pomoci klystiru, aj za cenu, ze niekolko dni stolicu mat nebudete. inac je to zacarovany kruh.
Pisem z vlastnej skusenosti, po klystiroch s mms som nala problemy.

Děkuji , ale nevím zdali by po té břicho třeba neprasklo, nebo něco podobného, už před tím než jsem si začala dělat klistýr, jsem měla špatné trávení.
Takže asi nevidím žádné jiné řešení, než začít jíst jen zeleninu.
Pokud chci obnovit stolici. Obnovit laktobacily.
Jo , ale po té ze mě nebudou padat červíci , pak bych mohla po delší době zase nastavit klistýr s mms ? \":roll:\"


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned led 20, 2013 11:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28274
Bydliště: Poděbrady
Taegi píše:
Dobrý den pane Zajíčku,
Mám takový problém, dělám si klystýr už dlouho , s mms .
Ale ted poslední týden , ze mě padají jen červy typu dětská škrkavka , pak nějaký menší asi roupy a nakonec kvasinka . Nic jiného , jen ty červy.
Tak se ptám o co může jít ?
Stravu mám lepší než před rokem , ale jedla jsem nezdravě, kyselinu chlorovodíkovou užívám a i mms.
Musím tedy na dietu ?Zelenina a ovoce , nic jiného, že.
Chci začít hřebíčkem. Aspon částečně je vyhubit .
Abych měla stolici , né jen ty červíky .
Jo abych nezapomněla , když chci na velkou tak musím jen s klistýrem , nevím jestli se ztratil reflex díky klistýru , či jak to mám říct.
Děkuji

Ta především by jste měla nějaké ty exponáty odchytit a dát objektivně zjistit o co jde. Uvedené druhy celkem snadno vyhubí albendazol a budete mít klid. Klystýry s MMS dlouhodobě určitě vhodné nejsou, to vám členka ovekyska píše správně, ale červy mohou stolici natolik brzdit, že pouze počkat nemusí být vhodné řešení, to jsou v tomto případě skoro jistě antihelmintika.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát úno 01, 2013 11:23 pm 
Offline

Registrován: sob led 05, 2013 12:46 pm
Příspěvky: 3
Dobrý den, pane Zajíčku a pravidelní přispěvatelé na tyto stránky.
Mám problémy s trávením, které z příložitostných přerostly v trvalé. Při snězení i menšího množství potravy mám nepříjemnou bolest v žaludku a i vlevo pod žebry. Dále mám subjektivní pocit, že žaludek/ tělo potravu netráví. Pocit plnosti přetrvává i několik hodin po jídle. Vedlejším efektem např. je i to, že sice jím málo, ale přibývám na váze. Zároveň mám častěji problém se studenými končetinami - tím jsem dřív netrpěl.
Jím dlouhodobě zdravě, nejsem úplný vegetarián ale skoro-vegetarián. Nikdy jsem se nepřejídal, rekreačně sportuju. Na vině může být stres a psychické napětí z práce i z některých osobních vztahů.
Za poslední zhruba rok jsem třikrát prošel jaterní čistící kúrou - poskytla úlevu, ale tento problém přetrvává.
Prosím o radu, připadně jsem připraven vám zavolat o konzultaci.
Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv úno 14, 2013 10:01 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28274
Bydliště: Poděbrady
green.tea píše:
Dobrý den, pane Zajíčku a pravidelní přispěvatelé na tyto stránky.
Mám problémy s trávením, které z příložitostných přerostly v trvalé. Při snězení i menšího množství potravy mám nepříjemnou bolest v žaludku a i vlevo pod žebry. Dále mám subjektivní pocit, že žaludek/ tělo potravu netráví. Pocit plnosti přetrvává i několik hodin po jídle. Vedlejším efektem např. je i to, že sice jím málo, ale přibývám na váze. Zároveň mám častěji problém se studenými končetinami - tím jsem dřív netrpěl.
Jím dlouhodobě zdravě, nejsem úplný vegetarián ale skoro-vegetarián. Nikdy jsem se nepřejídal, rekreačně sportuju. Na vině může být stres a psychické napětí z práce i z některých osobních vztahů.
Za poslední zhruba rok jsem třikrát prošel jaterní čistící kúrou - poskytla úlevu, ale tento problém přetrvává.
Prosím o radu, připadně jsem připraven vám zavolat o konzultaci.
Děkuji.

Asi bych si ve vašem případě udělal krkací test a pokud potvrdí nedostatek HCl v žaludku, tak ji budete muset dodávat. Trvalé stresy její produkci prakticky vypnou a to je pak těžké mít trávení v pořádku. Jinak mě klidně zavolejte, stejně bych potřeboval přesnější informace pro smysluplnou radu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon říj 14, 2013 5:52 pm 
Offline

Registrován: ned dub 07, 2013 3:24 pm
Příspěvky: 3
Dobrý den, také bych chtěla poprosit o radu. Problémy s trávením mám již dlouho, ale poslední dobou je to horší. Myslím, že dodržuji veškeré zásady správného stravování, a stejně mě trápí nadýmání a zácpa. Pomáhají mi na to trochu probiotika, dříve jsem brala biopron, teď začali vyrábět nějaký speciální s trávicími enzymy a docela to funguje, ale k jádru problému to nejde. Zaujala mě tady však vaše zmínka o jakémsi krkacím a plivacím testu – můžu se zeptat co to je? A mohlo by mi to nějak pomoci?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon říj 14, 2013 8:20 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
[quote="Michalka":1emwzc7v]Dobrý den, také bych chtěla poprosit o radu. Problémy s trávením mám již dlouho, ale poslední dobou je to horší. Myslím, že dodržuji veškeré zásady správného stravování, a stejně mě trápí nadýmání a zácpa. Pomáhají mi na to trochu probiotika, dříve jsem brala biopron, teď začali vyrábět nějaký speciální s trávicími enzymy a docela to funguje, ale k jádru problému to nejde. Zaujala mě tady však vaše zmínka o jakémsi krkacím a plivacím testu – můžu se zeptat co to je? A mohlo by mi to nějak pomoci?[/quote:1emwzc7v]
Na tomto vlákne nájdete postupy:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned pro 01, 2013 12:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28274
Bydliště: Poděbrady
Michalka píše:
Dobrý den, také bych chtěla poprosit o radu. Problémy s trávením mám již dlouho, ale poslední dobou je to horší. Myslím, že dodržuji veškeré zásady správného stravování, a stejně mě trápí nadýmání a zácpa. Pomáhají mi na to trochu probiotika, dříve jsem brala biopron, teď začali vyrábět nějaký speciální s trávicími enzymy a docela to funguje, ale k jádru problému to nejde. Zaujala mě tady však vaše zmínka o jakémsi krkacím a plivacím testu – můžu se zeptat co to je? A mohlo by mi to nějak pomoci?

Uvedené testy mohou být dobrou cestou, potíže s trávením většinou způsobuje nedostatek HCl v žaludku, a kandida. Uvedené testy jsou v těchto článcích http://www.zdravi-az.cz/doc/R09_58-59_N ... zrouta.pdf a http://www.zdravi-az.cz/doc/R12%2052-53 ... raveni.pdf


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon led 26, 2015 11:45 pm 
Offline

Registrován: pon led 16, 2012 10:19 pm
Příspěvky: 28
Zdravím, zdravím všechny, zejména p. Jardu.

Uplynulo kus času od doby mého posledního příspěvku, pokazil se mi počítač, PC se dal do pořádku, ale všechna uložená hesla byly fuč., Ale už jsem zpátky, a mám opětovně mnoho otázek na šéfa, p. Jardu.

Ale nejprve ve zkratce kus popíšu uplynulé období.
Pomalu, postupem času jsem si zvykal na to, že můj zdravotní stav vyžaduje se zříci jistých jídel. Pomalu jsem si začínal zvykat na nový typ stravy, přičemž hlavní inspirací byly návody p. Zajíčka.
S odstupem času konstatuji, že asi tak 75% problémů zanikly.
Co zůstalo, to je více - méně řídká stolice. Někdy je vzorová, jindy je opětovně taková řídká. Zvyknu si i zapisovat co sním, i přesto v této oblasti musím dále zkoumat a experimentovat, aby se to stabilizovalo, protože se mi stalo, že při totožné stravě jednou byla vzorová, druhý den řídká. No a občas to kláni pod pravými žebry, i když je to podstatně, podstatně méně.

Nejvíce mi začalo vyhovovat letní období, přes to zimní jsem nějaký nesvůj.

Už prakticky 2 léto jsem byl na následující stravě:
Ráno 1-1,5 jablka, případně banán. Pak jdu ven, snažím se o fyzickou aktivitu typu cyklistika nebo pěší túry v lese nebo u řeky. Kolem 12:00 hod. si dám mix sirné patlanicu, ale jsem ji kus upravil následovně: cca 3 polévkové lžíce lněných semínek rozemelu, a na to dávám 1 tvaroh 200 gr, 2 vajíčka, 2 lžíce lněný olej, kus medu na dochucení. Toto mi vydrží asi do 17-18:00, a poté co najdu - ovoce, zelenina, plody léta.
A v podstatě je toto zhruba i základ stravy i v současnosti.
Zhruba 1 den v týdnu se snažim jíst co nejméně, a snažím se dost pít, a zjistil jsem, že jsem pak takový víc vyčištěn.

K tomuto letnímu období poznámka:
Slunce jakoby mě jinak hřálo. A podstatně méně jím, jakoby mě sluneční záře nějak nabíjela.
Ale jakmile přijde zimní období, slunce mi velmi chybí, v letním období mi v bytě stačí 22 stupňů a cítím teplotní pohodu, v zimním období musím mít alespoň 24 i více, jinak pociťuji teplotní nepohodu. Zřejmě to nějak souvisí s chybějící energií slunce, případně s úbytkem nějakého vitamínu v těle.
Co se týče nápojů, tak většinou obyčejná voda, a bilinkové čaje. Dělávám si čaj na dobré trávení od Grešíka.

A zde se dostávám k části, kdy bych chtěl položit pár otázek.

1. / Jak dlouho mohu konzumovat patlanicu?
Neboť s odstupem času ji konzumuji asi 2 roky. Asi 1-2x týdně ji vynechávám. Denně jím 1 dávku podle výše uvedeného popisu.

2. / Je dobrá ta patlanica, co jsem popsal? Lněný olej jsem snížil na 2 polévkové lžíce, když dám víc, mám náběh na WC, špatně mi to tráví.

3. / přes toto zimní období chodím cvičit, posilovat, jenže pak pociťuji hlad. Mám pocit jakoby mi chyběla energie. čím by se dala doplňovat energie? Nějakými sacharidy?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte led 27, 2015 1:10 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Ondrej píše:
Zdravím, zdravím všechny, zejména p. Jardu.

Uplynulo kus času od doby mého posledního příspěvku, pokazil se mi počítač, PC se dal do pořádku, ale všechna uložená hesla byly fuč., Ale už jsem zpátky, a mám opětovně mnoho otázek na šéfa, p. Jardu.

Ale nejprve ve zkratce kus popíšu uplynulé období.
Pomalu, postupem času jsem si zvykal na to, že můj zdravotní stav vyžaduje se zříci jistých jídel. Pomalu jsem si začínal zvykat na nový typ stravy, přičemž hlavní inspirací byly návody p. Zajíčka.
S odstupem času konstatuji, že asi tak 75% problémů zanikly.
Co zůstalo, to je více - méně řídká stolice. Někdy je vzorová, jindy je opětovně taková řídká. Zvyknu si i zapisovat co sním, i přesto v této oblasti musím dále zkoumat a experimentovat, aby se to stabilizovalo, protože se mi stalo, že při totožné stravě jednou byla vzorová, druhý den řídká. No a občas to kláni pod pravými žebry, i když je to podstatně, podstatně méně.

Nejvíce mi začalo vyhovovat letní období, přes to zimní jsem nějaký nesvůj.

Už prakticky 2 léto jsem byl na následující stravě:
Ráno 1-1,5 jablka, případně banán. Pak jdu ven, snažím se o fyzickou aktivitu typu cyklistika nebo pěší túry v lese nebo u řeky. Kolem 12:00 hod. si dám mix sirné patlanicu, ale jsem ji kus upravil následovně: cca 3 polévkové lžíce lněných semínek rozemelu, a na to dávám 1 tvaroh 200 gr, 2 vajíčka, 2 lžíce lněný olej, kus medu na dochucení. Toto mi vydrží asi do 17-18:00, a poté co najdu - ovoce, zelenina, plody léta.
A v podstatě je toto zhruba i základ stravy i v současnosti.
Zhruba 1 den v týdnu se snažim jíst co nejméně, a snažím se dost pít, a zjistil jsem, že jsem pak takový víc vyčištěn.

K tomuto letnímu období poznámka:
Slunce jakoby mě jinak hřálo. A podstatně méně jím, jakoby mě sluneční záře nějak nabíjela.
Ale jakmile přijde zimní období, slunce mi velmi chybí, v letním období mi v bytě stačí 22 stupňů a cítím teplotní pohodu, v zimním období musím mít alespoň 24 i více, jinak pociťuji teplotní nepohodu. Zřejmě to nějak souvisí s chybějící energií slunce, případně s úbytkem nějakého vitamínu v těle.
Co se týče nápojů, tak většinou obyčejná voda, a bilinkové čaje. Dělávám si čaj na dobré trávení od Grešíka.

A zde se dostávám k části, kdy bych chtěl položit pár otázek.

1. / Jak dlouho mohu konzumovat patlanicu?
Neboť s odstupem času ji konzumuji asi 2 roky. Asi 1-2x týdně ji vynechávám. Denně jím 1 dávku podle výše uvedeného popisu.

2. / Je dobrá ta patlanica, co jsem popsal? Lněný olej jsem snížil na 2 polévkové lžíce, když dám víc, mám náběh na WC, špatně mi to tráví.

3. / přes toto zimní období chodím cvičit, posilovat, jenže pak pociťuji hlad. Mám pocit jakoby mi chyběla energie. čím by se dala doplňovat energie? Nějakými sacharidy?

Tu kyselinu chlorovodikovou, jak ti tady radili, doplnil sis ji, jak jsi na tom s HCL? A delas si vubec nejake ocisty? Zakladem je mit ciste strevo a pak najet na ocisty jater a zlucniku. Stale si stezujes na bolest pod pravymi zebry, tak proc si nedelas ocisty? Po takove candide jako jsi ty mel, muselo byt hodne toxinu ve tvem tele, kdyz zacala kvasinka chcipat, chudaci jatyrka volaji po ociste, vzdyt se poradne nadrela. \":mrgreen:\" Zbav je tech sutraku, ulev jim.
Sirnou patlaninu jez klidne dal, akorat ziram na ta 2 vajicka, ktera si tam pridavas. \":roll:\"
Do zeleninovych salatu si pridavej olivovy olej, jez mandle a slunecnicove, dynove, chia a sezamove seminko. Primo do pusy si davej 2x denne lzici kokosoveho oleje. Vyzkousej pohanku. Pohanka neobsahuje gluten, ale ma urcite nejake skroby, takze si musis vyzkouset co to s tebou udela. Pak bys mohl taky vyzkouset cizrnu, bud ji jen uvar a pridej do salatu, nebo si z ni udelej hummus. To te rozhodne zasyti a doda energii.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát led 30, 2015 10:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28274
Bydliště: Poděbrady
Ondrej píše:
Zdravím, zdravím všechny, zejména p. Jardu.

Uplynulo kus času od doby mého posledního příspěvku, pokazil se mi počítač, PC se dal do pořádku, ale všechna uložená hesla byly fuč., Ale už jsem zpátky, a mám opětovně mnoho otázek na šéfa, p. Jardu.

Ale nejprve ve zkratce kus popíšu uplynulé období.
Pomalu, postupem času jsem si zvykal na to, že můj zdravotní stav vyžaduje se zříci jistých jídel. Pomalu jsem si začínal zvykat na nový typ stravy, přičemž hlavní inspirací byly návody p. Zajíčka.
S odstupem času konstatuji, že asi tak 75% problémů zanikly.
Co zůstalo, to je více - méně řídká stolice. Někdy je vzorová, jindy je opětovně taková řídká. Zvyknu si i zapisovat co sním, i přesto v této oblasti musím dále zkoumat a experimentovat, aby se to stabilizovalo, protože se mi stalo, že při totožné stravě jednou byla vzorová, druhý den řídká. No a občas to kláni pod pravými žebry, i když je to podstatně, podstatně méně.

Nejvíce mi začalo vyhovovat letní období, přes to zimní jsem nějaký nesvůj.

Už prakticky 2 léto jsem byl na následující stravě:
Ráno 1-1,5 jablka, případně banán. Pak jdu ven, snažím se o fyzickou aktivitu typu cyklistika nebo pěší túry v lese nebo u řeky. Kolem 12:00 hod. si dám mix sirné patlanicu, ale jsem ji kus upravil následovně: cca 3 polévkové lžíce lněných semínek rozemelu, a na to dávám 1 tvaroh 200 gr, 2 vajíčka, 2 lžíce lněný olej, kus medu na dochucení. Toto mi vydrží asi do 17-18:00, a poté co najdu - ovoce, zelenina, plody léta.
A v podstatě je toto zhruba i základ stravy i v současnosti.
Zhruba 1 den v týdnu se snažim jíst co nejméně, a snažím se dost pít, a zjistil jsem, že jsem pak takový víc vyčištěn.

K tomuto letnímu období poznámka:
Slunce jakoby mě jinak hřálo. A podstatně méně jím, jakoby mě sluneční záře nějak nabíjela.
Ale jakmile přijde zimní období, slunce mi velmi chybí, v letním období mi v bytě stačí 22 stupňů a cítím teplotní pohodu, v zimním období musím mít alespoň 24 i více, jinak pociťuji teplotní nepohodu. Zřejmě to nějak souvisí s chybějící energií slunce, případně s úbytkem nějakého vitamínu v těle.
Co se týče nápojů, tak většinou obyčejná voda, a bilinkové čaje. Dělávám si čaj na dobré trávení od Grešíka.

A zde se dostávám k části, kdy bych chtěl položit pár otázek.

1. / Jak dlouho mohu konzumovat patlanicu?
Neboť s odstupem času ji konzumuji asi 2 roky. Asi 1-2x týdně ji vynechávám. Denně jím 1 dávku podle výše uvedeného popisu.

2. / Je dobrá ta patlanica, co jsem popsal? Lněný olej jsem snížil na 2 polévkové lžíce, když dám víc, mám náběh na WC, špatně mi to tráví.

3. / přes toto zimní období chodím cvičit, posilovat, jenže pak pociťuji hlad. Mám pocit jakoby mi chyběla energie. čím by se dala doplňovat energie? Nějakými sacharidy?

1)Tak jíst se dá stále, ovšem nemusí to být nutně pouze prospěšné. Pokud nejsou omega mastné kyseliny vyvážené, může docházet ke snížení funkce štítné žlázy vlivem vysoké dávky PUFA.
2)Tak pokud po ní máte řídký problém, tak asi ne, jinak by se jí tělo nesnažilo zbavit.
3)Je otázkou proč vám ta energie chybí, uvědomte si že ji vlastně startuje štítná a pokud moc nemaká je člověku stále zima a nemá nabité baterky. Sacharidy štítnou zrychlují, ale je i dost dalších zrychlovačů.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz