Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 2:34 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zmena
PříspěvekNapsal: úte led 10, 2012 11:20 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
stendas píše:
pozerám sa zo správy od lekára a mám tam "pritomná vyrazná eozinofília", čo som tak googlil, tak som našiel :

Parazity sa zisťujú troma spôsobmi:
1. priamy dôkaz - stolica
2. zvýšená hladina eozinofilov
3. zisťovanie špecifických protilátok


neviem, či sa nemýlim, ale všetky moje problémy začali pred rokom a pol v lete, keď ma uštiplo nejaké svinstvo a tiekla mi z toho krv, opuchla mi cela noha, až k prstom, vyzeralo to ako bambus \":)\")
antibioatika som nedobral, keďže kvôli zlému stavu čriev sa mi na tvári vyhodila biela krupička vyrážok...
z toho mi mohla vzniknúť vlastne infekcia a neskôr prehĺbiť do parazitov alebo ako...

Zde se jedná zřejmě o znak, že tělo bojuje s alergií. Což sice mohou být výtrusy různých roztočů nebo nájemníků v těle, na druhou stranu pravděpodobnějsí bude celkově nedostatečná imunita, zanesené tělo a konzumace věcí, na které je tělo alergické nebo intélerantní.

Zajímavostí je, že mě se eosinofily výrazně zvedly poté, co se mi potravinová a pylová alergie téměř ztratila. Stejně tak se rapidně zhoršily další alergické testy. Koho by to ale trápilo když se najednou v létě obejde bez prášků a jí věci, tkeré předtím nemohl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmena
PříspěvekNapsal: úte led 10, 2012 11:24 pm 
Offline

Registrován: sob pro 03, 2011 4:16 pm
Příspěvky: 90
imunitu mám VRAJ v poriadku a dobrú...
ale tá prvá veta akokeby vypadla z úst mojej doktorky \":)\")


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmena
PříspěvekNapsal: úte led 10, 2012 11:58 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 11, 2011 12:01 pm
Příspěvky: 11
jani píše:
Trojčátko:
Jak doporučuje Hulda Clark: hřebíček, ořešák, pelyněk

O č i s ta o d p a r a z i t ů e l i x í r e m T r o j č á t k o
Doktorka Clark doporučovala k léčbě tři druhy rost­lin, jež jsou spolehlivými zabijáky většiny parazitů, virů i bakterií....

Jani, mohla bys prosím uvést zdroj? Je to pěkně popsáno a ráda bych se dozvěděla i víc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmena
PříspěvekNapsal: stř led 11, 2012 9:31 am 
Offline

Registrován: pát kvě 14, 2010 4:04 pm
Příspěvky: 445
Bydliště: Hodonínsko
Kimina píše:
Jani, mohla bys prosím uvést zdroj? Je to pěkně popsáno a ráda bych se dozvěděla i víc.

Je to z knížky G. Malachova - Jak se zbavit parazitů, spousta jeho knih je k dispozici ke stažení na ulozto.cz, pokud by ti to nešlo stáhnout, písni mi meil do SZ, pošlu ti něco. Dobré stránky o parazitech a podobně má také Hanka Bláhová
http://zapper.revoluce-v-leceni-nemoci. ... na-blahova
Momentálně mě dost zajímá podrobná kniha o velkých parazitech "Lékařská Parazitologie"
viz: http://www.jfmed.uniba.sk/index.php?id=3517


Naposledy upravil jani dne stř led 11, 2012 10:09 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmena
PříspěvekNapsal: stř led 11, 2012 10:05 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
stendas píše:
imunitu mám VRAJ v poriadku a dobrú...
ale tá prvá veta akokeby vypadla z úst mojej doktorky \":)\")

Imunitu nemůžete mít dobrou, to vám nalhává nesmysly, to by jste byl zdravý.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmena
PříspěvekNapsal: stř led 11, 2012 2:57 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 11, 2011 12:01 pm
Příspěvky: 11
jani píše:
Je to z knížky G. Malachova - Jak se zbavit parazitů, spousta jeho knih je k dispozici ke stažení na ulozto.cz, pokud by ti to nešlo stáhnout, písni mi meil do SZ, pošlu ti něco. Dobré stránky o parazitech a podobně má také Hanka Bláhová
http://zapper.revoluce-v-leceni-nemoci. ... na-blahova
Momentálně mě dost zajímá podrobná kniha o velkých parazitech "Lékařská Parazitologie"
viz: http://www.jfmed.uniba.sk/index.php?id=3517

Moc díky \":-)\".
Toho Malachova se podařilo stáhnout, tak se pustím do vzdělávání. Stránku Hanky Bláhové už znám, má to vše taky srozumitelně a zajímavě popsáno. Parazitologie už na mě bude asi moc, ale určitě do toho taky nakouknu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmena
PříspěvekNapsal: čtv led 12, 2012 10:22 pm 
Offline

Registrován: sob pro 03, 2011 4:16 pm
Příspěvky: 90
http://iloveglory.freehostia.com/peppers.html - 4,17 a 36

ďakujem jani, že mi poslala parazity, doteraz som si myslel, po mojich klystíroch, že v záchode mám len kúsky dužín/nestravéného jedla, ale opak je pravdou
dnes som sa v tom prehrabal a bolo to nechutné čo som vytiahol, slizké a dokonca to malo aj sem tam bodky + asi to bla krv...

už od zajtra začínam s habanerom, keďže pikantné zbožňujem, a ak nezaberie, tak následuje trojčátko...

preventívne už budem jesť pikantné stále, ale mám otázku a to, parazitou som sa zbavil, keď už nespozorujem nič podobného v záchode? plus ako dlho to väčšinou trvá? nech viem, kedy ma nastúpiť na rad trojčátko...


btw. dnes som robil 2 krát kávový klystír, kúpil som pomletú a zrnkovú kávu, ale po jej varení mi zostávajú zrnká naspodku, asi je to špatná káva čo? :/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmena
PříspěvekNapsal: pon kvě 27, 2013 2:23 pm 
Offline

Registrován: čtv kvě 03, 2012 7:28 pm
Příspěvky: 81
[quote="jani":1csnqgeq]Ne ne, kávu nepít, zcela určitě bylo myšleno kafe ve formě klystýru:
Udělej si tzv. předklystýr, což je čístící, neboli vyprazdnovací klystýr, je jedno, jak dlouho ho v sobě udržíš, jde o navození reflexu vypuzení stolice. Běžně dělávám tak 1200ml.

Kávový klystýr dle Gersonovy terapie:
Na litr vody dáš 3 polévkové lžíce kávy, vaříš 3 minuty bez pokličky a následně 15minut s pokličkou - klidně v menším množství vody jak litr. Poté přecedíš, schladíš nebo doleješ potřebné množství do litru a dáš do klystýrovačky a udržíš v sobě minimálně 20 minut, čím déle tím lépe. Já si ho dělávám z poloviční dávky, půl litru nemám problém udržet klidně 30 minut. Kafe kupuju celý 1 kg.

Kávové klystýry poprvé zpopularizoval Max Gerson, autor knihy A Cancer Therapy - Results of 50 Cases. Dr. Gerson při léčbe rakoviny a dalších nemocí s úspěchem používal kombinaci kávových klystýrů se speciální dietou a s dalšími potravními doplňky. Řekl bych, že největším přínosem kávových klystýrů je podněcování vylučování toxinů žlučí z jater. Toto bylo potvrzeno i endoskopicky - pacient dostal kávové klyzma, zatímco endoskop sledoval ústí žlučovodu. Za několik minut po provedení klystýru se tok žluči zvýšil. Žluč alkalizuje tenké střevo a podporuje trávení. Káva také působí jako svíravý (adstringentní) prostředek v tlustém střevě, kde pomáhá při čištění stěny tračníku.
Tvorba a vstřebávání toxinů ve střevech často vede k nemocem. Pokud není potrava řádně strávena, cukry kvasí a proteiny hnijí. Oba procesy vytvářejí toxické chemikálie, které zatěžují zejména

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmena
PříspěvekNapsal: pon kvě 27, 2013 2:47 pm 
Offline

Registrován: stř led 25, 2012 12:19 am
Příspěvky: 296
[quote="Peto":2dr10n6s]Mohol by tu ešte niekto uviesť skúsenosti s kávovým klystírom? Veľmi ma to zaujíma a na zdravi.az som nenašiel skoro nič. Pochopil som správne že žiadne nescafé, ale kúpiť celé bobky a pomlieť, prípadne pomletú ale nerozpustnú kávu?

ďakujem za hociaké info[/quote:2dr10n6s]
Teraz je založené nové vlákno:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zmena
PříspěvekNapsal: ned čer 09, 2013 9:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
stendas píše:
http://iloveglory.freehostia.com/peppers.html - 4,17 a 36

ďakujem jani, že mi poslala parazity, doteraz som si myslel, po mojich klystíroch, že v záchode mám len kúsky dužín/nestravéného jedla, ale opak je pravdou
dnes som sa v tom prehrabal a bolo to nechutné čo som vytiahol, slizké a dokonca to malo aj sem tam bodky + asi to bla krv...

už od zajtra začínam s habanerom, keďže pikantné zbožňujem, a ak nezaberie, tak následuje trojčátko...

preventívne už budem jesť pikantné stále, ale mám otázku a to, parazitou som sa zbavil, keď už nespozorujem nič podobného v záchode? plus ako dlho to väčšinou trvá? nech viem, kedy ma nastúpiť na rad trojčátko...


btw. dnes som robil 2 krát kávový klystír, kúpil som pomletú a zrnkovú kávu, ale po jej varení mi zostávajú zrnká naspodku, asi je to špatná káva čo? :/

Tak kafe se přeci nikdy nedá plně rozvařit, vždy vám tam zůstane sedlina-lógr.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz