Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 1:52 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: stř zář 07, 2011 6:38 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Ahojte. Aj keď viem že toto je fórum o strave, myslím, že v tomto konkrétnom vlákne (ktorý je o "životných osudoch", čo nemusí byť až tak späté so stravou, pričom aj vzťahy sú určitá strava pre telo - jeho ducha,dušu...) môžem napísať svoj problém, na ktorý by som rád dostal váš názor...

Rovno skopírujem svoj príspevok z jednej stránky, aby som nemusel písať odznova...

Ahojte... neviem ako to tu chodí, či si tu radíte navzájom, či tu radí len jeden pán psychológ, ale prejdem k veci....

Mám 24 rokov, sympatický a zdravo žijúci muž, posledný rok dosť sebavedomý (práca na sebe).
Pochádzam z rodiny, kde sa rodičia rozviedli v mojich 6-tich rokoch, otec bol alkoholik (už nežije).
Od 10-tich rokoch žijem v byte s mamou a sestrou (každý máme svoju izbu).
Moja mama nemala vzťah s mužom celých 18 rokov...
Vzťah mňa k mojej mame je dosť hrozný.... v tom zmysle, že jej prisluhujem takmer nulovú hodnotu (mamičky, predýchajte to...), nemám záujem o jej objatia, a ako človek ktorý sa SÁM (i keď pýtam radu...) zaoberá psychológiou a vecami "medzi nebom a zemou" si neviem uvedomiť žiaden jej "prínos" pre mňa, okrem toho, že ma naučila hovoriť, a že mi dávala do istého času peniaze (asi aj trochu dlhšie, ako mala...).
Proste to cítim tak, že by mi ju za posledných 12 ROKOV nahradil kufor plný peňazí.... Žiadna dobrá rada od nej, sme úplne rozdielni... nie je mi V NIČOM vzorom, nechcem sa jej podobať V ŽIADNEJ (dobre čítate...) jej vlastnosti...
Stále ale žijem s ňou, z dôvodov finančných (nemám stály-dlhotrvajúci vzťah, a neviem si predstaviť bývať s kamošom v podnájme - neriešme teraz otázku bývania, ďakujem...), iné dôvody NE-E-XIS-TU-JÚ...
Takže som situáciu NAČAL, môžem prejsť k JADRU....
Moja mama nie je krkavčia matka, ale je veľmi prostá, veľmi citovo zraniteľná, veľmi ... DETSKÁ, DETSKÁ a ešte raz - DETSKÁ.
Podvedome jej určite zazlievam to, že ma nenaučila NIČ, len hovoriť a chodiť, že mi nevie nikdy poradiť, že mi nie je vzorom v ničom, že ani neviem o jej sexuálnom živote (ktorý nemá...), že má hrozné názory na život...
A čo sa mi stalo.... od veku nejakých 20 rokov... som silne zatúžil po zrelých ženách.... Pred rokom som mal pol roka 47 ročnú priateľku.... Potom som si našiel 43 ročnú milenku (toto konkrétne nebol dobrý nápad...), a teraz randím so 48 ročnou ženou....
Ach, tá príťažlivosť k sympatickým (alebo pekným) zrelým ženám....ach.... Pritom ja nedovolím, aby sa o mňa zrelá žena (objekt môjho záujmu) starala...aby mi varila, prala, žehlila..... JA sa chcem starať o ňu....
Moju mamu som neobjal celé roky, štítim sa jej, štítim sa jej hlasu, nemôžem ju cíiť (doslova), ALE ZÁROVEŇ MI NA NEJ ZÁLEŽÍ. Keby som svoju mamu vídal raz za rok, stačilo by mi to, nebral by som to ako stratu... Musím to napísať "natrvrdo", nech vidíte ako to je... nech môžete posudzovať aj z týchto "detailov"....
Vrátim sa späť k zrelým ženám..... PRIŤAHUJE MA MATERSTVO...... Zrelá žena, ktorá má dieťa (či už dospelé, alebo nedospelé) je pre mňa veľmi príťažlivá... Fascinuje ma, ako dieťa dáva jeho mamička na prvé miesto vo svojom živote... aspoň kým s ňou žije v jednom byte/dome.... Je to obdivuhodné a cítim, že to tak má byť....
Zbožňujem zrelé ženy... mladé ma nezaujímajú.... Z ROZUMU som sa chcel dať dokopy s nejakou 22-kou, raz, dva krát.... ale NIČ mi to "nehovorí"... necítim NIČ...
Dnes som mal prvé rande so 48 ročnou ženou..... celkom peknou 48 ročnou ženou... Bože.... tak ma priťahuje jej zmyselný a už zrelý hlas... jej "48 ročné" vrásky.... jej "múdre 48 ročné" oči..... jej 48 ročné telo..... jej 48 ročné teplo.... Som v siedmom nebi, len si predstavím, že som s ňou, a že s ňou budem najbližšie zajtra, či napozajtra....
Od tej zrelej ženy NECHCEM, aby sa správala ako sa správajú mamy.... Ja tu 48 ročnú ženu beriem ČISTO ROVNOCENNE, JA sa chcem o ňu v budúcnosti (ak sa podarí budúcnosť...) starať... masírovať ju, objímať, bozkávať, vytvoriť s ňou krásny citový a sexuálny život.... ..
....Ale niekde podvedome cítim, že ma zrelé ženy priťahujú preto, lebo mám zlý vzťah s vlastnou mamou..... Je to zvláštne, lebo ja nehľadám "druhú mamu", ako som sa už vyjadril.....
Prečo ma tak priťahuje "všetko žensky zrelé" ? ... Musím podotknúť, že moja mama JE OPAK ZRELEJ ŽENY..... považujem ju za jedno 45 ročné decko, od ktorého som JA SÁM zrelší (také isté "decko" je jej 43 ročná sestra, prosím, verte mi, je to až komické...). Takže tým sa sám presviedčam o tom, že PREDSA LEN nehľadám druhú mamu....
Ale stále som nevyriešil základnú otázku : Prečo zrelá žena ? PREČO ZRELÁ ŽENA ? ..... BOJÍM SA..... vzťah so ženou o 24 rokov staršou odo mňa (24 ročného muža) ... môže to mať akú dlhú budúcnosť ? ..... Ona má synov..... nemôžeme chodiť po ulici za ruku..... ale na druhej strane sa môžeme spolu chodiť bicyklovať, lyžovať.... (z vecí "verejnch", "outdoorových"...)... takže to nemusí byť tak zlé...i keď to nebude ideálne.
ČO BY SOM CHCEL NAJRADŠEJ ? ... Aby ma priťahovali také 20-24 ročné mladé ženy... to ale... nehrozí....
A zvláštne je na tom toto : mladé ma nepriťahujú, lebo ich HLAS mi nie je po chuti..... je veľmi "mladý"... Tak isto mi na mladých ženách nevyhovuje ich výzor.... potrebujem zrelšiu "telesnú schránku"..... potrebujem zrelší pohľad, zrelší hlas, zrelšie telo po svojom boku, zrelšie UVAŽOVANIE, zrelšiu ENERGIU, ktorá ma tak priťahuje.... Teplé telo ZRELEJ peknej ženy, ktorá už toho veľa zažila, bola a je matkou, je prirodzenejšia než dnešné mladé ženy, vie sa lepšie rozhodnúť, má skúsenosti vo vzťahoch.... TO JE ŽENA, KTORÁ MA ZAUJÍMA.
Záverečná (hlavná otázka) : ČO MÁM S TÝMTO "PROBLÉMOM" ROBIŤ ? ...
Ďakujem za odpoveď.
PS : k mladým ženám si neviem nájsť roky cestu... nie pre moju neschopnosť nadviazať komunikáciu s nimi (žiaden problém), ale pre ich akúsi "nekompatibilitu" so mnou, ako celkom. Nezaujímajú ma NA VZŤAH.

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř zář 07, 2011 7:16 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 396
"Někdo má rád jabka a někdo hrušky" prostě každého přitahuje něco jiného. Pokud se s ní nestydíš na veřejnosti, že je o tolik starší, tak bych to vůbec neřešil a přijmul, že se mi prostě líbí starší. Je hodně páru, kteří jsou věkově velmi rozdílní a klape jim to. A díky radám p. Zajíčka může být zdravá až do vysokého věku, tak žádný problém \":-D\".
Horší to mám já, že si žádnou holku nemůžu sehnat, vím že to je hlavně kvůli nízkému sebevědomi, ale když se nedaří tak kde ho nabrat, je to začarovanej kruh \":-(\".


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř zář 07, 2011 8:00 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 17, 2011 11:20 pm
Příspěvky: 110
Igi píše:
"Někdo má rád jabka a někdo hrušky" prostě každého přitahuje něco jiného. Pokud se s ní nestydíš na veřejnosti, že je o tolik starší, tak bych to vůbec neřešil a přijmul, že se mi prostě líbí starší. Je hodně páru, kteří jsou věkově velmi rozdílní a klape jim to. A díky radám p. Zajíčka může být zdravá až do vysokého věku, tak žádný problém \":-D\".
Horší to mám já, že si žádnou holku nemůžu sehnat, vím že to je hlavně kvůli nízkému sebevědomi, ale když se nedaří tak kde ho nabrat, je to začarovanej kruh \":-(\".

Zdravím vás oba odpověděl jste NOWOCAYNOVI podle mne správně- ale nechápu proč máte nízké sebevědomí?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř zář 07, 2011 9:56 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 06, 2009 6:56 pm
Příspěvky: 444
Myslím, že je celkem blbost řešit věk. To jsou jen zkostnatělé společenské předsudky. Podstatné je, jestli si s někým rozumíš nebo ne a máte se spolu o čem bavit. Pokud to funguje tak se na věk neohlížej...
Mě osobně na první pohled vadí třeba kuřačky a dámy, které na posezení sežerou půl dortu, pytel brambůrek a podobných sraček a pak brečí jak jsou vyžrané a doufají, že jim to chlap začne vymlouvat \":-)\" Osobně bych asi nemohl existovat vedle někoho, kdo má totální neúctu ke svému tělu a páchá nevědomou sebevraždu plastickým žrádlem. Bohužel najít "osvícenou" duši podobného ražení je mission impossible, protože 98% populace do sebe cpe neuvěřitelné sračky a tváří se, že je to jediná správná výživa pro tělo i ducha \"8)\" Budiž jim země lehká...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř zář 07, 2011 11:34 pm 
Offline

Registrován: sob led 08, 2011 9:59 pm
Příspěvky: 10
Dokud budete mít stejný názor na svou matku jako máte nyní, tak Vás nikdy nebudou přitahovat ženy Vašeho věku. Bohužel, přestože tvrdíte opak, tak někde hluboko Vás to ničí, ničí Vás nedostatek mateřské lásky a hledáte ho jinde,avšak již v dospělejší podobě. Na vztahu se zralou ženou samozřejmě není nic špatného, ale jestliže se zajímáte o duchovní rozvoj, možná byste se měl zamyslet nad řešením tohoto velice problematického vztahu. Zkusit pochopit příčiny, které vedly k tomu, že jste se navzájem odcizili. Jaký byl důvod toho, že Vám matka nedávala to, po čem jste jako dítě toužil? Byla(je) ona sama šťastná? Nenese svůj díl viny i Váš otec? Cesta vede jen skrze odpuštění a lásku, pak budete schopen nesobecky milovat skutečnou osobnost člověka, budou pro Vás mnohem důležitější hodnoty, než je ženská zralost, ale především, nebudete klást sobě ani dalším lidem takové otázky jako dnes(kterými dáváte jen najevo, že cítíte, že něco není v pořádku) Věk ženy, kterou budete opravdu milovat pro Vás nebude hrát žádnou roli a i když se možná zamilujete do starší ženy, už to nebude ze skryté touhy zacelit své staré rány, ale proto, že si budete vážit její duše, ať už bude jakkoliv stará.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv zář 08, 2011 7:27 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
to Belladonna : Prečo tu nie je smajlík, ktorým by som Ti poslal pusu ? Zbožňujem ženské vyjadrenia.... och.... A máš pravdu.... Myslím ale, že môj vzťah s mamou sa vyrieši až vtedy, keď sa odsťahujem...a to skôr ako o dva roky nebude.... Ďakujem pekne, k tejto téme už nemám čo povedať, vyjasnilo sa. \":)\"
Neviem uzavrieť tému, môže tu ostať, nemusí, môžete s tým robiť čo chcete pán Jarda (Vy ste admin).

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv zář 08, 2011 7:35 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 396
magdalena píše:
Zdravím vás oba odpověděl jste NOWOCAYNOVI podle mne správně- ale nechápu proč máte nízké sebevědomí?

Proč mám nízké sebevědomí? Protože nemám u holek úspěch..


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát zář 09, 2011 8:43 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
NOWOCAYN píše:
to Belladonna : Prečo tu nie je smajlík, ktorým by som Ti poslal pusu ? Zbožňujem ženské vyjadrenia.... och.... A máš pravdu.... Myslím ale, že môj vzťah s mamou sa vyrieši až vtedy, keď sa odsťahujem...a to skôr ako o dva roky nebude.... Ďakujem pekne, k tejto téme už nemám čo povedať, vyjasnilo sa. \":)\"
Neviem uzavrieť tému, môže tu ostať, nemusí, môžete s tým robiť čo chcete pán Jarda (Vy ste admin).

Tak odpovědi jste dostal a těžko bych napsal něco zásadně nového. Jako téma není důvod to likvidovat, určitě toto dilema řeší mnoho mladých mužů a já osobně na tom nevidím problém, hlavně, že jste v pohodě.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát zář 09, 2011 8:47 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Igi píše:
Proč mám nízké sebevědomí? Protože nemám u holek úspěch..

A úspěch chce to sebevědomí, čili určitě si to nepřipouštět a oslovit z cvičných důvodů třeba i pěknou holku za pokladnou v supermarketu, nebo na kterémkoliv místě, kam chodíte pravidelně, pokud budete roztomile roztržitý, tak je šance na navázání vztahu dost vysoká.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát zář 09, 2011 1:46 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Igi : Vieš čo robím ja ? Usmejem sa na hociktorú, na ktorú chcem... (nesmie mať ale slnečné okuliare, vtedy nemám záujem, nevidím poriadne oči...)... a čo sa na mňa "odsmeje", či nie ? Je mi to jedno... Ide o tréning \":-)\" Sebavedomie sa dá pestovať len tak, že robíš veci, ktorých sa BOJÍŠ... Inak to proste...NEJDE. A dovolím si tvrdiť, že sebavedomie patrí do TOP 3 vlastností, ktoré ženu na mužovi priťahujú.... V prvej trojke sú tieto :
1. Muž sa zaujíma intenzívne o konkrétnu ženu (to sa ale dá, AŽ keď ste vo vzťahu, takže týmto nemôžeš ohúriť, lebo nemáš vzťah),
2. Muž žene nič nezakazuje (len veci, ktoré škodia jej zdraviu, alebo škodia ostatných - krádež atď, ale to je fakt veľmi výnimočné, väčšinou teda muž nemusí nič zakazovať - v skutočnosti),
3. Muž má sebavedomie a svoju hrdosť - svoje mužské miesto si v spoločnosti zastane. Aj bez násilia. Má určitú autoritu.

Tieto tri mužské vlastnosti nie sú zoradené podľa vplyvu...lebo každá žena si to prispôsobi podľa vlastného uváženia.
A ešte samozrejme - ...... Ženu priťahuje na mužovi schopnosť zarobiť peniaze.... a nie tie peniaze samé o sebe....
No potom sa tu však naskytá otázka.... Muž dobre vyzerajúci (kondičný športovec), zdravo sa stravujúci (zdravé telo aj v tomto smere), nežiarlivý (všetko jej dovolí, ísť hocikde, lebo ju nemôže držať "vo väzení" ...), s dostatkom času na ňu - čiže inzenzívne sa o ňu zaujímajúci, potom sebavedomý, svoje miesto v spoločnosti si zastávajúci, a schopný zarobiť peniaze (aspoň ten priemer).... Taký muž je jeden z tisíc (doslova), ale vieme, že zadaných je toľko isto mužov, ako žien (lebo matematika nepustí). Preto je jasné, že v drvivej väčšine prípadov sa do seba zaľúbia dvojice, ktoré nie sú jeden pre druhého "idolom", ale emócie, city, príťažlivosť (z rôznych dôvodov - často krát len ako hlad po dotykoch, bozkoch, erotike, citoch, emóciách.... ale to nemusíme riešiť...) ich "spoja" ....
Veď bolo by hlúpe dlhé mesiace či roky si nedopriať ten pocit niekoho ľúbiť, byť ľúbený, mať na dennom poriadku dotyky, bozky, atď.... To by bolo neskutočné trestanie tela, a tým aj duše. A ty sa trestať asi nechceš Igi, či hej ? Lebo zatiaľ sa tresceš - svojou NEodvahou, ktorú si môžeš TRÉNINGOM zmeniť na ODVAHU, ktorá ti zmení život.
\":)\"

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát zář 09, 2011 10:47 pm 
Offline

Registrován: ned črc 31, 2011 10:18 am
Příspěvky: 34
NOWOCAYN píše:
Ahojte. Aj keď viem že toto je fórum o strave, myslím, že v tomto konkrétnom vlákne (ktorý je o "životných osudoch", čo nemusí byť až tak späté so stravou, pričom aj vzťahy sú určitá strava pre telo - jeho ducha,dušu...) môžem napísať svoj problém, na ktorý by som rád dostal váš názor...

vidím to tak, že vlastně nechceš mít starou ženu vedle sebe (stydíš se vzít ji na veřejnosti za ruku), ve skutečnosti si stejně asi přeješ normální vztah s přiměřeně mladou dívkou (ale bojíš se) - sám to vlastně nazýváš "problémem".

Jde spíše o to že chceš aby tvoje matka byla zralá takovým způsobem jak ty si představuješ že by měla být (ne děcko) - na těch starších ženách tě přitahuje vědomí že takto by měla ona (tvá matka) vypadat a chovat se. Vztahem se starší ženou toužíš "napravit matku" (což nejde, ona by se mohla napravit leda sama). Jakoby touha změnit minulost. Vedle mladé ženy se aktuálně cítíš nesvůj-ohrožen (pocit, že by se k případnému dítěti nebo i k tobě chovala jako tvoje matka ... z toho pramenící úzkost a nutkavá potřeba se takovým ženám a všemu co ti připomíná to podle tebe nezralé chování vyhnout). Takové ženě-dívce se (v tuto chvíli) nedokážeš otevřít a vztah nemůže nastat. Zároveň si však uvědomuješ, že utíkat sám před sebou (matkou/minulostí) není řešení.

Dokud budeš bydlet s matkou, je pravděpodobnost že se toto změní dost malá (vpodstatě jev nemožný). Pomoct by mohlo několikaleté poustevnictví někde v poušti (to si člověk nejlíp uvědomí kdo skutečně je a co chce), ale na to moderní pracující lidi fakt nemají čas. Zbývá ještě pořádná psychoterapie. Je třeba si v první řadě uvědomit, že čas se nedá vrátit. Co jsi zažil, nevymažeš. Může to znít dost depresivně, ale na druhou stranu je to i nesmírně osvobozující. Tím, že se čas nedá vrátit, je naše minulost v každém okamžiku uzavřená a už se nikdy nevrátí to špatné - pokud to sám nedovolíš. Vpodstatě je to strašně jednoduché, stačí si jen uvědomit "co, proč a jak" se s tebou v minulosti ve vztahu s matkou dělo. Ty jsi jako dítě nikoho jiného neměl, neměl jsi kam odejít a byl jsi nucen nechat se tvarovat způsobem, který ti zřejmě ne zcela vyhovoval. Nyní už jsi za sebe ale zodpovědný sám (pokud budeš chtít!), záleží čistě na tobě jak se zachováš,nezávisle na tom co tě původně tvarovalo. Jsi totiž myslící bytost a důvody proč se s tebou děje co se děje znáš (jen je nechceš znát- citová blokace).

Např. jedináčci bývají od dětství lakomí a neumí se dělit, v dospělosti tomu však už tak být nemusí. Každý zralý člověk si svůj život totiž řídí sám. Je čistě na něm co všechno si chce uvědomit a následně jak se zachová.

Ty teď asi zraješ, no. Možná kdybys potkal mladinkou maminku, kde bys viděl tu zodpovědnost za jiné, cítil byses vpořádku i vedle mladé. Není to o věku, je to jak sám píšeš o zralosti. Nepíšeš "stará", píšeš "zralá" a to mluví za vše.
Určitě existují i mladé psychicky zralé zodpovědné ženy - zkus popřemýšlet v jakém prostředí by se asitak daly potkat.

Ale to není to co ty potřebuješ. Ty se potřebuješ osvobodit od zranění která sis způsobil ty sám tím jak prožíváš vztah se svou matkou. Pak vesele poběžíš loukou s mladou uhihňanou holčinou s tenkým hláskem a bude ti to připadat fajn.

Nebo aspoň já to takto vidím.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob zář 10, 2011 9:28 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Petra2 : Je to tak, ako píšeš. Ďakujem za peknú, dlhú odpoveď... Je to presne tak \":?\" ... Prajem príjemný dník, zlatíčko... Budem sa podľa toho riadiť.

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 12, 2011 10:02 pm 
Offline

Registrován: ned led 31, 2010 1:10 pm
Příspěvky: 735
Bydliště: Slovensko - Košice
Potrebujem sa rozpísať......
Dnes som niečo pochopil a myslím, že som sa z môjho problému vyslobodil, aspoň teoreticky...
Bol som s Erikou (zrelá žena, o 3 roky staršia od mojej mamy - mama má 45, ja 24) na štvrtej našej prechádzke... do týchto chvíľ sme sa bozkávali, objímali, a aj prsia "vykukli" a čerešničky sa ochutnali...
Dnes som mal vo vaku na prechádzke nie len mikinu (nakoľko sme šli k večeru), ale aj deku... že si na ňu sadneme, ľahneme...
Boli sme traja : Ja, Erika, jej pudlík (neprepínajte fantáziu...)
Po necelej hodinke chôdze som vybral deku, aby sme si oddýchli, alebo skôr, aby bola príležitosť pri sebe ležkať... a objímať sa, bozkávať sa. To všetko bolo. Potom prišli dotyky všade... pršteky, a nakoniec jazyk(y).... Viac byť ani nemohlo, znova som bol situačným impotentom. Nie len teraz, ale aj v prípade 47 ročnej Ivetky spred pol roka (chodil som s ňou pol roka, ale bola zadaná... a stretko tak dva krát týždenne, erotika 2-3 krát mesačne). Pri 43 ročnej Gitke (objavila sa medzi Ivetkou a Erikou) som fungoval lepšie, i keď tiež o nebola žiadna výhra (čo sa týka potencie), no žiaľ, ukončilo to nasťahovanie jej frajera k nej do bytu (ani som nevedel, že má frajera...ech...)....vrátim sa ale k DNEŠKU, kde som pochopil niečo dôležité...
Po tých nežnostiach s Erikou.... ktoré ako som vravel ani nemohli pokračovať pohlavným stykom, ... som si uvedomil jedno...
PREDSA LEN .... V ZRELÝCH ŽENÁCH HĽADÁM SVOJU MAMU... A mamu chcem objímať, túliť sa k nej (nikdy som to nerobil, mal som odjakživa nejaký odpor k tomu - dotýkať sa mamy, hoci len za ruku, neviem vám povedať prečo...)... IVETKA, do určitej miery aj GITKA, a očividne aj ERIKA.... ale nie sú moje mamy.... Preto som chcel VIAC... s mamou nie je normálne bozkávať sa, ale ony nie sú moja mama, preto som chcel... a bolo mi to príjemné... Bolo to totiž niečo MEDZI... hlavne IVETKA, GITKA... boli niečo MEDZI MATKOU A MILENKOU (priateľkou, partnerkou, bavíme sa o erotike, preto používam slovo MILENECTVO) ... A komu sa postaví na vlastnej mame ? .... .............. NIEČO MEDZI MATKOU A MILENKOU (partnerkou, priateľkou)... JE TO ŠPECIFIKUM...... Niečo medzi..... NOVÝ DRUH, to nie je bežná priateľka.... tam sú LIMITY... ktoré vytváram JA, lebo ja som pre ňu PARTNER, ona pre mňa PARTNERKA a MATKA (ktorú som vlastne celý čas hľadal, lebo moja mi aj keď sa veľmi snažila - nikdy nedala pocit, že je moja mama....) V JEDNOM.... Ona (Ivetka, Erika, prípadne Gitka) je vzrušená. Ja NIE SOM. Ona chce VIAC, ja nejako...NIE. V predstavách som CHCEL... aj by sa dalo v podstate bez nátlaku na seba pustiť sa do erotiky (nejak "vypustiť" skutočnosť, že v dotyčnej vidím nie len "milenku", ale aj "matku"...), ale... PENIS NEOKLAMEŠ....
Penis neoklameš, lebo ho riadi psychika.... riadi ho duša.... A mňa teraz BOLÍ, že sklamem Eriku...
ÁNO, JE TO TAK ... je jasné, že z týchto troch zrelých žien ma jedna priťahovala viac, jedna menej, jedna stredne (ako inak, že, keď sú tri...)... ale vždy som tam cítil "matku"... tú, ktorú som u svojej biologickej matky nikdy nenašiel.
PEKNE VYSTIHNUTÉ : Moja "sexualita" so zrelou ženou všeobecne .... sa zastavila na úrovni 13 ročných puberťákov... Objatia, bozky, ohmatávanie, a to je všetko.
V najbližšie dva mesiace si nájdem nejakú 20-22 ročnú priateľku (už trvám na tom, aby bola mladšia než ja, proste...nech tam nie je slovíčko "staršia ako ja"...), lebo už chcem byť starší JA.
A som veľmi zvedavý.... lebo ja som mal len jednu mladšiu priateľku odo mňa, bolo to pred štyroma rokmi..... No tá zas bola kapitola sama o sebe - nenávidela mužov všeobecne... ale to je už iná kapitola, ktorú nemusím rozoberať.... nie je to potrebné.
Držte mi palce........ začínam odznova.....v partnerských vzťahoch. UŽ KONEČNE VIEM, ČO POTREBUJEM...

_________________
Majte sa pekne, veľa zdravia, šťastia, penazí vám prajem. NOWOCAYN & Marek. (9.5. 2012)
RUŠIM NICK, idem žiť, už je na to ČAS. Ruším účty na internete, všetko, počítač využívam už len na prácu.
Tešilo ma (9.5. 2012) dieta


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon zář 12, 2011 11:57 pm 
Offline

Registrován: ned črc 31, 2011 10:18 am
Příspěvky: 34
Hmm, zajímavé.
Znám někoho, kdo má také problém s matkou, potažmo navázat vztah se ženou. Impotence tam asi přímo není, ale to odmítnutí ženy ve chvíli¨kdy už ji získal a uvidí její touhu tam je taky. Ten člověk tvrdí že ho "pronásledují starší ženy". S mladýma holkama nic. Zatím to řeší takřka neustálou masturbací u porna a neustálým balením žen s dětmi (většinou i zadaných), před kterýma vždy v poslední chvíli (když by mělo něco začít) zdrhne. Anebo začne dělat mrtvého brouka po prvním sexuálním kontaktu. Musím přiznat že mu moc nerozumím (většinou do lidí vidím dobře). Vyrůstal s matkou sám,slovo "matka" je schopen nevyslovit maximálně 2 hodiny. TeĎ zrovna má políčeno na nějakou devatenáctiletou zadanou (je to pro něj výzva, mladé ho nechtějí - přijde jim příliš oplzlý), rozebírá to se ženskýma (ne s chlapama!) jak se jí dostat do kalhotek. Občas něco zaslechnu a přijde mi to až nechutné ty jeho "spády". Připomíná mi jednáním Valmonta. Stejně bezohledný a stejně emocionálně imbecilní. \":?\" A za vším stojí zřejmě neuspokojivý vztah s matkou a chybějící otec a sourozenci...

Takže bych řekla, že jsi na tom ještě relativně dobře -- uvědomuješ si že máš problém. Člověk o němž píšu, tvrdí že všechny ty ženy mají problém (asi ano, když se s ním kontaktují) a že to ony ho pronásledují, ony ho někam vytáhly, pozvaly... atd. On nechtěl. Ani si to nepřizná. ( I když samozřejmě nevím co si myslí, třeba to jen neřekne nahlas a uvnitř mu taky může být všelijak...)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř zář 14, 2011 6:19 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 396
NOWOCAYN píše:
Igi : Vieš čo robím ja ? Usmejem sa na hociktorú, na ktorú chcem... (nesmie mať ale slnečné okuliare, vtedy nemám záujem, nevidím poriadne oči...)... a čo sa na mňa "odsmeje", či nie ? Je mi to jedno... Ide o tréning \":-)\" Sebavedomie sa dá pestovať len tak, že robíš veci, ktorých sa BOJÍŠ... Inak to proste...NEJDE. A dovolím si tvrdiť, že sebavedomie patrí do TOP 3 vlastností, ktoré ženu na mužovi priťahujú.... V prvej trojke sú tieto :
1. Muž sa zaujíma intenzívne o konkrétnu ženu (to sa ale dá, AŽ keď ste vo vzťahu, takže týmto nemôžeš ohúriť, lebo nemáš vzťah),
2. Muž žene nič nezakazuje (len veci, ktoré škodia jej zdraviu, alebo škodia ostatných - krádež atď, ale to je fakt veľmi výnimočné, väčšinou teda muž nemusí nič zakazovať - v skutočnosti),
3. Muž má sebavedomie a svoju hrdosť - svoje mužské miesto si v spoločnosti zastane. Aj bez násilia. Má určitú autoritu.

Tieto tri mužské vlastnosti nie sú zoradené podľa vplyvu...lebo každá žena si to prispôsobi podľa vlastného uváženia.
A ešte samozrejme - ...... Ženu priťahuje na mužovi schopnosť zarobiť peniaze.... a nie tie peniaze samé o sebe....
No potom sa tu však naskytá otázka.... Muž dobre vyzerajúci (kondičný športovec), zdravo sa stravujúci (zdravé telo aj v tomto smere), nežiarlivý (všetko jej dovolí, ísť hocikde, lebo ju nemôže držať "vo väzení" ...), s dostatkom času na ňu - čiže inzenzívne sa o ňu zaujímajúci, potom sebavedomý, svoje miesto v spoločnosti si zastávajúci, a schopný zarobiť peniaze (aspoň ten priemer).... Taký muž je jeden z tisíc (doslova), ale vieme, že zadaných je toľko isto mužov, ako žien (lebo matematika nepustí). Preto je jasné, že v drvivej väčšine prípadov sa do seba zaľúbia dvojice, ktoré nie sú jeden pre druhého "idolom", ale emócie, city, príťažlivosť (z rôznych dôvodov - často krát len ako hlad po dotykoch, bozkoch, erotike, citoch, emóciách.... ale to nemusíme riešiť...) ich "spoja" ....
Veď bolo by hlúpe dlhé mesiace či roky si nedopriať ten pocit niekoho ľúbiť, byť ľúbený, mať na dennom poriadku dotyky, bozky, atď.... To by bolo neskutočné trestanie tela, a tým aj duše. A ty sa trestať asi nechceš Igi, či hej ? Lebo zatiaľ sa tresceš - svojou NEodvahou, ktorú si môžeš TRÉNINGOM zmeniť na ODVAHU, ktorá ti zmení život.
\":)\"

díky za rady, no snad se mi to podaří i když mám nízké sebevědomí z toho, že fyzicky nevypadám nějak přitažlivě.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz