Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte dub 30, 2024 7:26 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Rakovina a příběhy
PříspěvekNapsal: úte srp 30, 2011 7:17 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
Téměř na každém kroku čtu o možnostech alternativního léčení rakoviny - dlouhými půsty, zeleninovými půsty, dietou dr. Budwig, dietou na 100 procentně syrové stravě, očistami, vysokými dávkami vitamínu C a dalších vitamínů a kombinací těchto a dalších přístupů.

Co mě ale překvapilo je, že se mi nepodařilo najít příběhy lidí, kteří odřekli klasickou chemoterapii a pustili se do toho sami nebo pod vedením dietologa, léčitele nebo doktora alternativní medicíny. Na internetu existují tisíce poznámek typu "Tohle zafungovalo na mého známého", "Kamarád mi říkal, že jeho otec se půstem vyléčil" apod.

To co já hledám je nejlépe blog člověka, který tímto úspěšně prošel. Záznamy jak postupuje, jaké opatření provádí a jak se mu mění testy a redukuje nádor. Nebo autentický příběh někoho, kdo nepíše jako anonymní pisatel obecné poučky. Případně záznamy z nějaké kliniky v zahraničí, která publikuje průběh léčby svých pacientů.
Předpokládal jsem, že musí být k dispozici stovky takových příběhů, našel jsem ale tak jeden nebo dva a to ještě ne příliš důvěryhodných.

Znáte vy nějaké?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina a příběhy
PříspěvekNapsal: čtv zář 01, 2011 7:50 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
sakul píše:
Téměř na každém kroku čtu o možnostech alternativního léčení rakoviny - dlouhými půsty, zeleninovými půsty, dietou dr. Budwig, dietou na 100 procentně syrové stravě, očistami, vysokými dávkami vitamínu C a dalších vitamínů a kombinací těchto a dalších přístupů.

Co mě ale překvapilo je, že se mi nepodařilo najít příběhy lidí, kteří odřekli klasickou chemoterapii a pustili se do toho sami nebo pod vedením dietologa, léčitele nebo doktora alternativní medicíny. Na internetu existují tisíce poznámek typu "Tohle zafungovalo na mého známého", "Kamarád mi říkal, že jeho otec se půstem vyléčil" apod.

To co já hledám je nejlépe blog člověka, který tímto úspěšně prošel. Záznamy jak postupuje, jaké opatření provádí a jak se mu mění testy a redukuje nádor. Nebo autentický příběh někoho, kdo nepíše jako anonymní pisatel obecné poučky. Případně záznamy z nějaké kliniky v zahraničí, která publikuje průběh léčby svých pacientů.
Předpokládal jsem, že musí být k dispozici stovky takových příběhů, našel jsem ale tak jeden nebo dva a to ještě ne příliš důvěryhodných.

Znáte vy nějaké?

Je to trochu problém, protože každý z těchto lidí je rád, že to má za sebou a nechce se k té špatné životní zkušenosti vracet ani v myšlenkách. Nicméně vás mohu ubezpečit, že znám takových lidí docela dost a jako příklad uvedu zajímavý příspěvek onkologické pacientky překopírovaný z jiného fóra, což by zde mohlo diskuzi nastartovat.

Citace:
Dobrý neskorý večer!Znova vám chcem dať vedieť,že metastázy z kostí mi zmizli,diery po nich sa plnia vapnikom,chodím na infúzie s bondronatom/vápnik/,chodím na kyslíkovú terapiu,beriem mms a robím suché hladovky s kataplazmovými obkladmi.Zostali mi len dve stopy po mts!!Lekárka mi nevie povedať čo dalej so mnou,pretože sa jej ešte nikdy nestalo,že by jej pacient prežil niečo také ako ja!Veľmi sa teším a prajem aj iným chorým ľudom,aby sa nevzdávali a chytili svoj život do svojich rúk a nečakali na to,že im lekár poradí,pretože on chudák okrem chemo nevie čo má robiť!!Minulý rok som mala mts všade,vo všetkých kostiach,v pánve,kľboch,rebrách,krížoch,vraj nedožijem vianoce!!Chvála Bohu som tu. Čaká ma ešte dlhý boj,ale nevadí,život za to stojí!Kombinácia hladovka,obklady,strava a mms sú zázračné!Júlia


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina a příběhy
PříspěvekNapsal: čtv zář 01, 2011 9:35 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
sakul píše:
Téměř na každém kroku čtu o možnostech alternativního léčení rakoviny - dlouhými půsty, zeleninovými půsty, dietou dr. Budwig, dietou na 100 procentně syrové stravě, očistami, vysokými dávkami vitamínu C a dalších vitamínů a kombinací těchto a dalších přístupů.

Co mě ale překvapilo je, že se mi nepodařilo najít příběhy lidí, kteří odřekli klasickou chemoterapii a pustili se do toho sami nebo pod vedením dietologa, léčitele nebo doktora alternativní medicíny. Na internetu existují tisíce poznámek typu "Tohle zafungovalo na mého známého", "Kamarád mi říkal, že jeho otec se půstem vyléčil" apod.

To co já hledám je nejlépe blog člověka, který tímto úspěšně prošel. Záznamy jak postupuje, jaké opatření provádí a jak se mu mění testy a redukuje nádor. Nebo autentický příběh někoho, kdo nepíše jako anonymní pisatel obecné poučky. Případně záznamy z nějaké kliniky v zahraničí, která publikuje průběh léčby svých pacientů.
Předpokládal jsem, že musí být k dispozici stovky takových příběhů, našel jsem ale tak jeden nebo dva a to ještě ne příliš důvěryhodných.

Znáte vy nějaké?

No ja osobne sem mluvil o svem stryci, bohuzel informaci o tom ze byl nemocny rakovinou (nevim ceho) od nej nemam osobne potvrzenou. Dozvedel jsem se to od jeho sestry. Vylecil se a zije. Jak? Vim toho malo, pry pil caj z dubove kury, nebo neco podobneho a pry spal na seniku. Vic nevim. Ja osobne nemam odvahu ho vyzpovidat, pac trpi relativne patologickou uzkostlivosti, patrne rodinne podminenou patrne uz od narozeni. Popravde on sam je plny zajimavych teorii, skoda ze si nenajde cas a nesepise to alespon rucne do knihy. Na internetu bohuzel neumi a ani ho nema. Ja mam takovou teorii ze to onemocneni dostal prave diky uzkostlivosti, pretezovani a manipulativniho okoli. Vylecil se a proto si rikam: zeby psychosomatika ovlivnena symbiotickym okolim z rise lidske i prirodni? Tezko rict. Krom jineho je diky svemu pristupu k zivotu a nazorum ktere se vymikaji dnesnimu mainstream-standardu takova cerna ovce rodiny. Momentalne si uz ale nemyslim ze by jeho nazory byly uplne zcestne.

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina a příběhy
PříspěvekNapsal: stř pro 21, 2011 1:22 pm 
Offline

Registrován: pon srp 30, 2010 12:44 pm
Příspěvky: 26
Dobrý den Jardo, nevzpomenete si z jakého fóra jste okopíroval zmíněný příspěvek paní Julie?
Děkuji mnohokrát


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina a příběhy
PříspěvekNapsal: stř pro 21, 2011 4:42 pm 
Offline

Registrován: stř srp 04, 2010 12:31 am
Příspěvky: 153
sakul píše:
Téměř na každém kroku čtu o možnostech alternativního léčení rakoviny - dlouhými půsty, zeleninovými půsty, dietou dr. Budwig, dietou na 100 procentně syrové stravě, očistami, vysokými dávkami vitamínu C a dalších vitamínů a kombinací těchto a dalších přístupů.

Co mě ale překvapilo je, že se mi nepodařilo najít příběhy lidí, kteří odřekli klasickou chemoterapii a pustili se do toho sami nebo pod vedením dietologa, léčitele nebo doktora alternativní medicíny. Na internetu existují tisíce poznámek typu "Tohle zafungovalo na mého známého", "Kamarád mi říkal, že jeho otec se půstem vyléčil" apod.

To co já hledám je nejlépe blog člověka, který tímto úspěšně prošel. Záznamy jak postupuje, jaké opatření provádí a jak se mu mění testy a redukuje nádor. Nebo autentický příběh někoho, kdo nepíše jako anonymní pisatel obecné poučky. Případně záznamy z nějaké kliniky v zahraničí, která publikuje průběh léčby svých pacientů.
Předpokládal jsem, že musí být k dispozici stovky takových příběhů, našel jsem ale tak jeden nebo dva a to ještě ne příliš důvěryhodných.

Znáte vy nějaké?

Ačkoli bych mohl, na základě zkušenosti ryze vlastní, osvědčit účinky dlouhodobého půstu, tak rozhodně zde nehodlám o tom kohokoli přesvědčovat nebo mu dokonce jakkoli vyvracet jeho argumenty na odbornou léčbu, která se opírá o rozsáhlé celosvětové výzkumy léčení rakoviny. Je to stejné třeba jako u MMS, kde vedle velké řady svědectví o jeho účincích stojí názory vědců a věhlasných odborníků na jeho škodlivost. Nechť si proto každý vybere.

Neoddiskutovatelným faktem je, že v karciognech (látkách způsobujících rakovinu) se lidstvo doslova topí. Do těla se dostávají nejen potravou, ale i kůží, dýcháním zplodin... v neposlední řadě nikdo spolehlivě neví jaký vliv má např. záření, radiové vlny atd... a pokud si někdo myslí, že když koupí např. biobrambory - tak u nich mohlo být třeba šetrněji hnojeno ale dávku pesticidů (proti mandelince, plísni atd...) rozhodně dostat musely. Zkrátka škodlivinám se vyhýbat můžeme, úplně se jim však vyhnout nelze a je tedy spíše otázka, zda-li jejich působení omezovat nebo se je snažit dostat nějak ven. V podstatě o tom je toto forum a každý na to může mít jiný názor.

Já tvrdím, že při dlouhodobém půstu se dějí v těle věci neuvěřitelné a že půst je nejúčinějším prostředkem, jak tyto látky z těla dostat ven. Nicméně nikdy a nikoho o tom nebudu přesvědčovat, stejně tak jako nikdy o tom nepovedu polemiku s někým, kdo půst nezkusil.
Proto milý sakule, pokud potřebujete pomoc a věříte v alternativu, pak Vám rád své zkušenosti poskytnu. Mám ale obavu, že zde ve vážných věcech hledáte jen senzaci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina a příběhy
PříspěvekNapsal: stř pro 21, 2011 6:56 pm 
Offline

Registrován: sob říj 02, 2010 10:19 pm
Příspěvky: 1106
pecador píše:
Ačkoli bych mohl, na základě zkušenosti ryze vlastní, osvědčit účinky dlouhodobého půstu, tak rozhodně zde nehodlám o tom kohokoli přesvědčovat nebo mu dokonce jakkoli vyvracet jeho argumenty na odbornou léčbu, která se opírá o rozsáhlé celosvětové výzkumy léčení rakoviny. Je to stejné třeba jako u MMS, kde vedle velké řady svědectví o jeho účincích stojí názory vědců a věhlasných odborníků na jeho škodlivost. Nechť si proto každý vybere.

Neoddiskutovatelným faktem je, že v karciognech (látkách způsobujících rakovinu) se lidstvo doslova topí. Do těla se dostávají nejen potravou, ale i kůží, dýcháním zplodin... v neposlední řadě nikdo spolehlivě neví jaký vliv má např. záření, radiové vlny atd... a pokud si někdo myslí, že když koupí např. biobrambory - tak u nich mohlo být třeba šetrněji hnojeno ale dávku pesticidů (proti mandelince, plísni atd...) rozhodně dostat musely. Zkrátka škodlivinám se vyhýbat můžeme, úplně se jim však vyhnout nelze a je tedy spíše otázka, zda-li jejich působení omezovat nebo se je snažit dostat nějak ven. V podstatě o tom je toto forum a každý na to může mít jiný názor.

Já tvrdím, že při dlouhodobém půstu se dějí v těle věci neuvěřitelné a že půst je nejúčinějším prostředkem, jak tyto látky z těla dostat ven. Nicméně nikdy a nikoho o tom nebudu přesvědčovat, stejně tak jako nikdy o tom nepovedu polemiku s někým, kdo půst nezkusil.
Proto milý sakule, pokud potřebujete pomoc a věříte v alternativu, pak Vám rád své zkušenosti poskytnu. Mám ale obavu, že zde ve vážných věcech hledáte jen senzaci.

Díky za Váš příspěvek. O značných schopnostech půstu nemánm žádných pochyb a sám mám jeho účinky ověřeny, takže jsem s Vámi za jedno a mé nevidím důvod vést nějakou polemiku.

Nicméně půst má své vlastní vlákno a tohle je o něčem jiném. Myslím že jste špatně četl nebo pochopil můj úvodní příspěvek, pokud máte zájem přispět svoji zkušeností, vraťte se prosím k němu a napište svůj příběh. Mám dojem že je jich publikováno satsakramentsky málo a lidem, kteří se ocitají v zásadním rozhodnutí zdali při rakovině jít cesti klasickou nebo alternativní, mohou poskytnout účinnou motivaci pro zvolení té správné cesty. O to není o mne ani o senzacích, ale o prostých informacích kterých, jak mne se zdá, se v tomto nedostává.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina a příběhy
PříspěvekNapsal: stř pro 21, 2011 9:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Honza28 píše:
Dobrý den Jardo, nevzpomenete si z jakého fóra jste okopíroval zmíněný příspěvek paní Julie?
Děkuji mnohokrát

Přesně nevím, ale asi U pramene.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz