Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 2:22 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: NÁDOR NA MOZKU - prosím, pomozte
PříspěvekNapsal: pon srp 01, 2011 8:38 pm 
Offline

Registrován: pon srp 01, 2011 8:24 pm
Příspěvky: 1
Zdravím všechny členy tohoto fóra. Na tyto stránky jsem přišel na doporučení mého kolegy z práce. Mám problém, resp. problém má syn mého známého. Nevím co dělat, připadám si bezmocně. Doktoři a nemocnice s tím nic nedělají.

O co jde. Syn mého známého, věk něco přes 30 let je zdravý statný chlap. Jednoho dne ho bolela hlava a pak bylo vše v pohodě. O pár dní později zkolaboval a odvezli jej do nemocnice. Tam zjistili, že má v mozku zapouzdřený nádor, který náhle vyrostl a začal tlačit na různá centra mozku. Střídavě mohl mluvit, střídavě nemophl skoro nic. V nemocnici je jako doma a lékaři do něj cpou nějaké kortikoidy. Snaží se o to, aby nádor dál nerostl. To se daří, ale začaly se objevovat jiné potíže. Začínají mu selhávat ledviny, zavodňuje se, trpí epileptickými záchvaty, odvápňují se mu kosti. Takže leží v nemocnici na lůžku, na zádech, nemůže se hnout, protože ho všechno bolí a pomalu si nemůže zajít ani na záchod. Vlivem zavodnění nabral váhu a doktoři mu dávají nějaké odvodňovací tabletky. Je z něj v podstatě STROJ NA PENÍZE PRO LÉKAŘE. Já mám potřebu něco udělat, navrhnout, ale já prostě nevím co a v podstatě ho lékaři již odepsali, že se nedá nic udělat, jen ho držet na lécích, než skoná.

PROTO PROSÍM, KDO VÍ, NEBO KDO BY VĚDĚL JAK A S ČÍM ZAČÍT, NĚJAKÝ POSTUP JAK SE TÉ SVINĚ V MOZKU ZBAVIT, BUDU RÁD KDYŽ MI NA TOTO TÉMA ODPOVÍ. Nebo mailem na askovran@seznam.cz

Mnohokrát děkuji a doufám, že se aspoň někdo ozve.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NÁDOR NA MOZKU - prosím, pomozte
PříspěvekNapsal: pon srp 01, 2011 9:29 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
JerryLEE píše:
Zdravím všechny členy tohoto fóra. Na tyto stránky jsem přišel na doporučení mého kolegy z práce. Mám problém, resp. problém má syn mého známého. Nevím co dělat, připadám si bezmocně. Doktoři a nemocnice s tím nic nedělají.

O co jde. Syn mého známého, věk něco přes 30 let je zdravý statný chlap. Jednoho dne ho bolela hlava a pak bylo vše v pohodě. O pár dní později zkolaboval a odvezli jej do nemocnice. Tam zjistili, že má v mozku zapouzdřený nádor, který náhle vyrostl a začal tlačit na různá centra mozku. Střídavě mohl mluvit, střídavě nemophl skoro nic. V nemocnici je jako doma a lékaři do něj cpou nějaké kortikoidy. Snaží se o to, aby nádor dál nerostl. To se daří, ale začaly se objevovat jiné potíže. Začínají mu selhávat ledviny, zavodňuje se, trpí epileptickými záchvaty, odvápňují se mu kosti. Takže leží v nemocnici na lůžku, na zádech, nemůže se hnout, protože ho všechno bolí a pomalu si nemůže zajít ani na záchod. Vlivem zavodnění nabral váhu a doktoři mu dávají nějaké odvodňovací tabletky. Je z něj v podstatě STROJ NA PENÍZE PRO LÉKAŘE. Já mám potřebu něco udělat, navrhnout, ale já prostě nevím co a v podstatě ho lékaři již odepsali, že se nedá nic udělat, jen ho držet na lécích, než skoná.

PROTO PROSÍM, KDO VÍ, NEBO KDO BY VĚDĚL JAK A S ČÍM ZAČÍT, NĚJAKÝ POSTUP JAK SE TÉ SVINĚ V MOZKU ZBAVIT, BUDU RÁD KDYŽ MI NA TOTO TÉMA ODPOVÍ. Nebo mailem na askovran@seznam.cz

Mnohokrát děkuji a doufám, že se aspoň někdo ozve.

U nádorů mozku je to trochu problém, protože tam to je hodně o psychice a vnitřních hluboko uložených traumatech. Těch je potřeba se zbavit, což není jednoduché. Samozřejmě platí vše ostatní čili hlavně správné pH těla a to pochybuji, že nyní má. Pokud ho upravíte, tak minimálně zmizí bolesti a průvodní potíže. Pokud bude něco nejasné, tak mě raději zavolejte, ať neztrácíte čas.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NÁDOR NA MOZKU - prosím, pomozte
PříspěvekNapsal: sob zář 07, 2013 9:29 pm 
Offline

Registrován: úte zář 03, 2013 8:26 am
Příspěvky: 12
slysela jsem ze zkusenosti ostatnich, ze na jakykoliv typ rakoviny, metastazi atd jsou dobre:
1)lneny olej
musi byt cerstvy vylisovany tmavy ci bily to je jedno, ale tmavy je lepsi udajne. smichate v mixeru, ne lzici - musi to byt suprove promichano coz zvladne jen mixer s necim plnotucnym mlecnym nejlepe tvaroh(opravdu plnotucny!) a jist i 5x denne. muze byt i mene zaleze na tom jak moc je clovek nemocny. je to metoda johanny ludwig, nemecke doktorky ktera tim vylecila i pacienty, kteri mely jen 3 dny zivota! samosrejme behem tohoto plati ze se nesmi jist vpodstate nic jineho! povolena je snad jen cerstva zelenina, zadne ovoce, zadne slatkosti, maso ani tuky, googlujte pro vice info, dokonce i na youtube.com jsou videa na to jak si vse pripravit a co jist.

2)soda + javorovy sirup
http://www.stesticko.cz/casopis/leceni/ ... sodou/230/

3) graviola ovoce z jizni amriky ktere je 10.000x silnejsi nez chemoterapie

4) kura z jednoho stromu v indii
http://newindianexpress.com/states/kera ... 425176.ece

5)MMS

verim ze jedno z toho fungovat bude urcite, nejvic vsazim na lneny olej a sodu bicarbonu

_________________
evuska


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NÁDOR NA MOZKU - prosím, pomozte
PříspěvekNapsal: pát lis 01, 2013 2:08 pm 
Offline

Registrován: pon lis 21, 2011 2:48 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Krnov
Jako nejvhodnější se mi jeví toto téma, ale jestli je jiné, klidně to můžete Jardo přesunout jinam. Moje otázka je k chemoterapii - co brát, aby dopad na tělo byl co nejmenší a čemu se naopak vyhnout, případně čím pomoci, viz příspěvky výše. Jestli je vhodné sirnou patlaninu při chemoterapii, případně i sodu s javorovým sirupem, atd. Otci zjistili žaludeční vřed a následně rakovinu tamtéž, tak uvítám jakoukoli radu. Celkem rád jí, koření si skoro vše, nadváhu má tak 45 kg, vysoký tlak, nemocné srdce, ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NÁDOR NA MOZKU - prosím, pomozte
PříspěvekNapsal: sob lis 02, 2013 3:33 pm 
Offline

Registrován: stř srp 04, 2010 12:31 am
Příspěvky: 153
TomIn píše:
Jako nejvhodnější se mi jeví toto téma, ale jestli je jiné, klidně to můžete Jardo přesunout jinam. Moje otázka je k chemoterapii - co brát, aby dopad na tělo byl co nejmenší a čemu se naopak vyhnout, případně čím pomoci, viz příspěvky výše. Jestli je vhodné sirnou patlaninu při chemoterapii, případně i sodu s javorovým sirupem, atd. Otci zjistili žaludeční vřed a následně rakovinu tamtéž, tak uvítám jakoukoli radu. Celkem rád jí, koření si skoro vše, nadváhu má tak 45 kg, vysoký tlak, nemocné srdce, ...

Právě to, že "rád jí" by mohl být problém, protože jednou z léčebných metod je přísný dlouhodobý půst, během něhož lze srovnat psychiku, v klidu meditovat, zamyslet se nad životem, oddělit věci podstatné od nepodstatných... Řekl bych, a vlastní zkušeností mohu potvrdit, že tato metoda není ani tak drastická jak se někdy líčí a že během těchto 6-ti týdnů se v těle i mysli odehrají věci, které jsou zcela neuvěřitelné. Dnes to půstaři mají dokonale propracované, tak, že ho provozují téměř jako sport, resp. nikoli jako nutnou volbu mezi smrtí v bolestech a smrtí hladem.
Další malou zkušenost, i když ne vlastní, mám ještě ze silné alkalizace, když před 50-ti roky na rakovinu umíral můj švagr a metastáze měl v celém těle, mnohé už ve stadiu rozpadu, ležel v horečkách, píchali mu M1 (morfium) ... zkrátka konec, když přišly od strýčka z Ameriky nějaké alkálie - namíchané údajně podle jakéhosi osvědčeného židovského receptu. Já se domnívám, že nejspíše mohlo jít o Tepperweinovu směs. Nutno poznamenat, že za hluboké totality byla nejen takováto zásilka, ale i veškerá korespondence s imperialisty, velice problémová. Zajímavé na této věci je však to, že dokud tyto silné alkálie užíval, horečky mu pominuly a cítil se podstatně lépe. Za 4 týdny mu tyto alkálie došly a on, třetí den poté, zemřel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NÁDOR NA MOZKU - prosím, pomozte
PříspěvekNapsal: úte lis 05, 2013 2:54 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 480
Bydliště: Nové Město na Moravě
TomIn píše:
Moje otázka je k chemoterapii - co brát, aby dopad na tělo byl co nejmenší a čemu se naopak vyhnout, případně čím pomoci, viz příspěvky výše. Jestli je vhodné sirnou patlaninu při chemoterapii, případně i sodu s javorovým sirupem, atd. Otci zjistili žaludeční vřed a následně rakovinu tamtéž, tak uvítám jakoukoli radu. Celkem rád jí, koření si skoro vše, nadváhu má tak 45 kg, vysoký tlak, nemocné srdce, ...

Prosím vás dle tohoto zdroje je účinnost chemoterapie pouze 3 %, tak zvolte cokoliv jiného. Ostatně tuším, že odpověď znáte sám - zmiňujete, že otec rád jí, rád koření, má nadváhu - tam všude je odpověď, jak rakovinu žaludku řešit. Tuším ale také, že dopadnete stejně jako já s otcem mým (podobný problém); jestliže nebude chtít Váš otec, Vy nic nezmůžete. Můj otec neustále dělá vše pro to, aby byl nemocný - to se pak jeden může rozkrájet a stejně nepomůže.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NÁDOR NA MOZKU - prosím, pomozte
PříspěvekNapsal: pon lis 11, 2013 2:36 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Varování: nemám za sebou žádnou osobní zkušenost s léčbou rakoviny, protože cítím přirozený respekt a neodvažuji
se radit, protože tady jde o život.
Nicméně: osobně si myslím, že z toho co jsem vyčetl bych se vrhnul na ketogenní dietu, založenou jen a pouze na kokosovém
oleji. Je-li pravda, že rakovinu živí fruktóza a glutamin, je to ta nejlepší volba.
Fred Hatfield tvrdí, že se takto z nádoru na mozku vyléčil.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NÁDOR NA MOZKU - prosím, pomozte
PříspěvekNapsal: úte lis 12, 2013 1:17 pm 
Offline

Registrován: úte čer 28, 2011 10:22 pm
Příspěvky: 122
Vševěd píše:
Je-li pravda, že rakovinu živí fruktóza a glutamin, je to ta nejlepší volba.
Fred Hatfield tvrdí, že se takto z nádoru na mozku vyléčil.

S tou fruktozou mi je jasne, ze zivi rakovinu...ale o glutamine som to este nepocul, ved to je zakladna latka pri liecbe pokaslanych criev (vyzivuje enterocyty). Jedine co som cital, tak to, ze sa nedoporucuje brat doplnky glutaminu, lebo pri vacsich davkach sa meni v crevach na cpavok. Preto sa skor doporucuje dodavanie jeho prekurzoru ornithine alpha ketoglutaratu...
Mozem mi prosim ta hodit nejaky zdroj, kde si to cital?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NÁDOR NA MOZKU - prosím, pomozte
PříspěvekNapsal: úte lis 12, 2013 2:07 pm 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
google např
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1243066/

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NÁDOR NA MOZKU - prosím, pomozte
PříspěvekNapsal: ned pro 01, 2013 2:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
TomIn píše:
Jako nejvhodnější se mi jeví toto téma, ale jestli je jiné, klidně to můžete Jardo přesunout jinam. Moje otázka je k chemoterapii - co brát, aby dopad na tělo byl co nejmenší a čemu se naopak vyhnout, případně čím pomoci, viz příspěvky výše. Jestli je vhodné sirnou patlaninu při chemoterapii, případně i sodu s javorovým sirupem, atd. Otci zjistili žaludeční vřed a následně rakovinu tamtéž, tak uvítám jakoukoli radu. Celkem rád jí, koření si skoro vše, nadváhu má tak 45 kg, vysoký tlak, nemocné srdce, ...

Tak o působení některých potravin a doplňků na chemo by vás měl informovat lékař i když je otázkou, zda bude mít potřebné znalosti, možná ne, asi jako alternativec nebude znát chemoterapeutika. Poměrně smysluplnou radu vám píše člen Vševěd i když já bych to spektrum problematických aminokyselin rozšířil a vyřadil glutamin, serin, glycin a kyselinu asparagovou. Každopádně zhubnout a odkyselit se nebude na závadu a vysoký tlak a špatné srdce značí reálný deficit argininu, citrulinu, hořčíku a možná také špatný stav mědi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NÁDOR NA MOZKU - prosím, pomozte
PříspěvekNapsal: ned pro 01, 2013 5:58 pm 
Offline

Registrován: sob kvě 05, 2012 8:09 pm
Příspěvky: 86
[quote="TomIn":2iix79i1]Jako nejvhodnější se mi jeví toto téma, ale jestli je jiné, klidně to můžete Jardo přesunout jinam. Moje otázka je k chemoterapii - co brát, aby dopad na tělo byl co nejmenší a čemu se naopak vyhnout, případně čím pomoci, viz příspěvky výše. Jestli je vhodné sirnou patlaninu při chemoterapii, případně i sodu s javorovým sirupem, atd. Otci zjistili žaludeční vřed a následně rakovinu tamtéž, tak uvítám jakoukoli radu. Celkem rád jí, koření si skoro vše, nadváhu má tak 45 kg, vysoký tlak, nemocné srdce, ...[/quote:2iix79i1]
Co brat si netroufam odpovědět, ale myslím, že při chemotherapii nejvíce trpí

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz