Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 4:35 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Můj boj s rakovinou
PříspěvekNapsal: stř bře 25, 2015 2:59 pm 
Offline

Registrován: úte bře 24, 2015 4:55 pm
Příspěvky: 3
Milá paní, bohužel nemám webové stránky. Já se jen snažím lidem pomáhat, nakolik mé schopnosti a síly stačí. Proto organizuji přednášky předních odborníků, jak lékařů, kteří pochopili, že školní medicína není, a s ohledem na známé skutečnosti ani nikdy nebude všespásná, tak i lidí, kteří vidí hluboko do problémů nemocí z nejrůznějších úhlů pohledu.
Zde je to např. Ing. Hana Bláhová a její následovnice Belušová http://www.bioara.cz/clanky/ing.-hana-blahova.html

Napište mi na cestykezdraví@seznam.cz a sdělte, co Vás nejvíce zajímá či trápí. Rád Vám poskytnu více informací. Pokusím se zde přiložit alespoň odkazy k přednáškám (zatím dost neúplné) a také jejich přehled.

Právě 28.3. se koná další přednáška v Praze na Novotného lávce 5 a já mám do té doby velice napilno.

S pozdravem Ferda34, 725 360 390


Přílohy:
2 DŮLEŽITÉ pokyny a platba.pdf [786.9 KiB]
1008 krát
1f Přehled přednášek.doc [45.5 KiB]
986 krát
5 Odkazy k přednáškám.doc [39.5 KiB]
1041 krát
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Můj boj s rakovinou
PříspěvekNapsal: stř bře 25, 2015 3:51 pm 
Offline

Registrován: pát led 09, 2015 10:49 am
Příspěvky: 20
Moc děkuji za odpověď. Šlo mi o to, kde sledovat aktuální dění, kdy přednášky budou. Jak se vlastně k informacím o přednáškách dostat. Takže tipuji, že Vám pošlu e-mail a informace by mi chodily na něj. \":)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Můj boj s rakovinou
PříspěvekNapsal: stř bře 25, 2015 4:49 pm 
Offline

Registrován: úte bře 24, 2015 4:55 pm
Příspěvky: 3
OK, je to tak nějak, jen upřesněte, zda máte nějaký problém, nebo obecně zájem o podstatu
mnohých nemocí, možnosti léčení či udržování dobré kondice. Tohle vše sleduji (*1934) i kvůli sobě.

Tady je ještě obecný přehled a zajímavé stránky p. Šinágla, kterého jsem zval a on to takto pojal.
http://www.sinagl.cz/z-korespondence/50 ... ovani.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Můj boj s rakovinou
PříspěvekNapsal: ned dub 19, 2015 12:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
Člověk píše:
Možná by mohla někomu pomoc moje životní skušenost.V září 2013 mi našli rakovinu močového měchýře a povyhodnocení vzorku mi lékaři oznámili že musí celí měchýř odebrat i s prostatou.Když jsem žádal vysvětlení nikdo se semnou nechtěl bavit.To bylo ve Vinohradské nemocnici,proto jsem to skusil ve Střešovické vojenské nemocnici, tam odbrali vzorek a prohlásili to samé vše odebrat jinak tu do roka nejsem.Protože jsem se stím nechtěl smířit začal jsem držet 40 dení hladovku.A protože jsem věřící tak jsem se i modlil k Bohu o pomoc.Těsně před operací jsem šel na kontrolu a žádný nádor nenašli.Tak mi operaci odložili a chodím každé tři měsíce na kontrolu a zatím je to dobré, Při poslední kontrole mi dokonce prodloužili dobu na další kontrolu na pět měsíců.Ale moc mě udivuje že doktori vůbec nezajímá proč se nemoc vyléčila,dokonce to ani nechtějí slyšet.Jan Ptáček.

Tak život je vždy hlavně o tom, že se nesmím z nějaké příčiny vzdát, to z člověk vítěze nikdy neudělá. Váš příklad je hoden následování, ale člověk to prostě musí vzít zodpovědnost do svých rukou, což většina lidí není bohužel schopna, není k tomu vychována.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Můj boj s rakovinou
PříspěvekNapsal: ned dub 19, 2015 12:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
Ferda34 píše:
Omlouvám se za vstup do již neaktuálního tématu i za to, že oponuji.
Tady jste pane Jardo navrhoval pro léčbu http://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK12994/ a já Vám garantuji,
že kortikoidy jsou tím nejhorším zlem, byť dočasně pomohou. Je to laciný trik lékařů, když neví
(a oni většinou nevědí, žel) co si počít.
Ale ten pán už to má nejspíše za sebou.

O léčení rakoviny mám dost informací (neléčím, ani neradím! zde jen upozorňuji).
V sobotu 28.3. bude mít v Praze (Novotného lávka 5, od 10 hod.) přednášku osvícený známý onkolog MUDr. Pavel Běleš.
Kdo by měl zájem, může se blíže informovat zde: http://www.sinagl.cz/z-korespondence/50 ... ovani.html
Přidávám i pozvánku na další přednášky opravdových znalců.
Pokud máte i Vy zajímavé téma, přihlaste se na Cestykezdraví@seznam.cz.
Po prázdninách jsou již volné termíny.

Všem hezký den a samozřejmě dobré zdraví přeje Josef Čáp - Ferda34

Kortikoidy jsem zde nikomu nikdy nedoporučoval a sám od nich klienty odrazuji. Adrenal cortex není kortikoid i když má podobné účinky, ale ty má i mnoho bylin a dalších prostředků. Vše je o ztlumení zánětlivého procesu a pokud se povede stopnout zánět, většinou jsou vyhlídky výrazně lepší. Jinak ještě připomínka, znalců jsou všude hejna, ale lidí na raka umírá stále více, není v tom nějaký rozpor.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: chemoterapie
PříspěvekNapsal: ned úno 19, 2017 7:38 pm 
Offline

Registrován: úte pro 20, 2011 10:12 am
Příspěvky: 5
Dobrý deň, po mojej pozitívnej skúsenosti s pánom Jardom/ endometrióza 4-tého stupňa, veľmi mi pomohli jeho rady/, píšem o radu pre svoju svokru, ktorá žije v inom meste, tým pádom na ňu nemám až taký vplyv. Pred 8 rokmi jej boli vyoperované všetky ženské veci z dovodu rakoviny.Absolvovala chemoterapiu. Na to jej veľmi opuchla noha, vraj lymfa. Takúto nohu má doteraz, používala nejaký prístroj na masáž, ale nijak to nepomohlo. Asi pred 2 rokmi bola operovaná na obličku, bol tam nález. minulý rok dostala teploty, bolelo ju v krížoch, šla na CT. CT bolo invazívne, hadicu jej pchali aj zozadu, vraj to bolo strašné. Zistili v oblasti krížov nádor o veľkosti asi 0,5 cm.Po 6,5 hodinovej operáciii jej povedali, že sa nedá vybrať, zobrali vzorku na biopsiu-bol zhubný. Zase naordinovaná chemoterapia, medzitým bola svokra chorá, mala teplotu. Aj keď som jej hovorila, že nech s chemoterapiou počká, nech sa aspoň nadopuje vitamínmi, išla hneď na ňu. O tri dni po ju odviezla záchranka s nízkou hladinou draslíka, srdcovou arytmiou, má zápchy, astmu..Je na JIS, mali problém, aby sa srdce dalo do normálu.Začali jej dávať antibiotiká do žily, vraj má aj zápal pľúc. Obdivujem ju ako to zvláda, ale mám strach, že len čo ju trochu postavia na nohy, rupnú jej ďalšiu chemoterapiu, ešte po tých antibiotikách a neviem...K tomu všetkému je ešte celiatik a má alergiu na laktózu. Prosím poraďte ako jej aspoň trochu pomocť.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: chemoterapie
PříspěvekNapsal: ned úno 19, 2017 7:56 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
alena6 píše:
.... píšem o radu pre svoju svokru, ktorá žije v inom meste, tým pádom na ňu nemám až taký vplyv. Pred 8 rokmi jej boli vyoperované všetky ženské veci z dovodu rakoviny.Absolvovala chemoterapiu. Na to jej veľmi opuchla noha, vraj lymfa. Takúto nohu má doteraz,....

Tak bud se ji zda, ze ji chemo pomaha nebo ne. Pokud je to spis k horsimu, tak si ji nemusi davat, muze ji odlozit nebo odmitnout, ze ji to nedela dobre. A muze zkusit i nejakou prirodni lecbu, treba lecbu podle Breusse. Nebo cisty pust, jen o vode. Aspon by se zbavila tech chemikalii po chemo. Ale rozhodnuti je na ni.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: chemoterapie
PříspěvekNapsal: ned úno 19, 2017 8:17 pm 
Offline

Registrován: úte pro 20, 2011 10:12 am
Příspěvky: 5
Keď ona sama nevie , či jej to pomáha, má za sebou ešte len jednu dávku a skončila na jis-ke. Podľa mňa má veľmi slabú imunitu, je to krátko po dlhej operácii, predtým bola tiež chorá,mala teploty. Ja som jej len radila, aby si dala 2-3 týždne pauzu a dala sa po operácii dokopy, svokra si myslí, že keď 3 dni predtým jedla cviklu a pila rakytníkovú šťavu, tak to stačí. Áno radila som jej aj Breussovej kúru ale ona si všetko necháva na potom.Ja by som len chcela veďieť, čo by jej teraz mohlo trochu nabudiť imunitu, keďže probiotiká si kúpila, ale čaká, či jej ich schváli lekárka, nič mliečne /myslím kefir a zakysané veci/ nesmie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: chemoterapie
PříspěvekNapsal: pon úno 20, 2017 8:42 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
alena6 píše:
.... keďže probiotiká si kúpila, ale čaká, či jej ich schváli lekárka, nič mliečne /myslím kefir a zakysané veci/ nesmie.

Sledoval jsem radu lidi, kteri takto absolutne verili doktorum a dali jim fakticky do rukou sve zivoty. A uz tu davno nejsou \":(\" .
PS: Pokud ty nebo ta nemocna rozumite anglicky, tak velice doporucuji prave probihajici program koucinku pri lecbe rakoviny Chris Warka. Absolutne super. Kdyby te zajimalo vic, tak posli SZ.
Prelozil jsem aspon prvnich 12 minut prvniho modulu lecby rakoviny:

První díl má za cíl změnu myšlení o své situaci, rakovině a životě. Rakovina je boží poklepání na tvé rameno a k tomu je připojena zpráva: Hej, to, jak žiješ, tě zabíjí. To neříkám proto, abych tě pomlouval… Ale aby sis uvědomil, že nyní je čas převzít plnou odpovědnost za svůj život. Nejdůležitější co jsem já udělal, když jsem dostal rakovinu, bylo, že jsem si řekl, že jsem možná sám přispěl ke své nemoci a že možná taky můžu sám přispět ke svému uzdravení. Žijeme ve světě příčina – důsledek. Je důležité, jak se rozhodujeme Je důležité co dáváš do úst, jak žiješ, jak pracuješ, tvá rozhodnutí jsou důležitá. Rakovina je výsledkem řady faktorů ničících zdraví v tvém životě, které přišly najednou ve stejnou dobu. Způsob jak žiješ tě zabíjí. Když si to uvědomíš a akceptuješ to, dá ti to sílu ke změně. Rakovinový průmysl chce, aby sis myslel, že to není tvoje chyba. Chtějí, aby sis myslel, že to je zkrátka náhodná smůla a že cokoliv jsi dělal na to nemělo vliv a stejně na to nebude mít vliv cokoliv bys udělal nyní, s výjimkou absolvování operace, ozařování a chemoterapie. Ale pravda je, že budeš dělat může mít vliv na to, jestli přežiješ nebo nepřežiješ. Jestli podstoupíš oficiální léčbu nebo ne. Existuje spousta možností co můžeš udělat k uzdravení. A o všech budeme mluvit v tomto kurzu. Idea není v tom si to vyčítat a litovat se, ale převzít odpovědnost za svou situaci. A změnit všechno tak, aby to bylo lepší. Já věřím, že cokoliv se v životě stane má příčinu. Většinou jsi tou příčinou ty. Ne vždy, ale hodně toho co se v tvém životě stalo souvisí s tím, co jsi dělal. Rozhodnutí, která jsme udělali v minulosti, ovlivňují naší situaci dneska. Tvá rozhodnutí týkající se tvé stravy a životního stylu ovlivnila tvé zdraví, ať už si to uvědomuješ nebo ne. A nyní uděláme nějaké změny. Takže mluvme o rakovině. Za prvé, rakovina je přirozená a je normální. Každý si v průběhu života vytvoří předrakovinové a rakovinové buňky. Ale ne každý si vytvoří nádory. Rozdíl mezi těmi, kterým se vytvoří nádory a kterým se nádory nevytvoří je jejich imunitní systém. Imunitní systém je vytvořen, aby odhalil a likvidoval viry, bakterie, parazity, patogeny a zmutované rakovinové buňky. Z různých důvodů se stává, že jsou buňky poškozené. Může být poškozená DNA, poškozené mitochondrie, … Když jsou buňky poškozené, tak se obvykle samy opraví nebo zemřou. Ale v některých případech buňky mutují, aby přežily. Každá buňka má naprogramované kdy umře, ale rakovinové buňky ne. A nekontrolovatelně se množí. A vytvoří nádor a ten případně některé buňky opustí a vytvoří nádor v jiných částech těla. To je způsob vzniku rakoviny jak je nám prezentován. Ale v nějakých studiích zjistili, že metastázy v některých případech vznikají ještě dříve, než je nádor dost veliký, aby byl detekován. Stadium 1 je již s metastázami, které cirkulují tělem. To je příčina, proč je včasná detekce často již pozdě. A to je důvod, proč nastanou metastázy i potom, co po operaci řeknou „dostali jsme všechno“. Správně fungující imunitní systém je určený, aby rakovinové buňky našel a odstranil. A pokud vznikne nádor, znamená to, že imunitní systém je přetížený nebo potlačený nebo obojí. Rakovina není něco, co přiletělo z jiné planety. Jsou to tvé buňky, rakovina jsi ty, je to tvé DNA, tvé tělo ji vytvořilo a taky ji může vyléčit. Jak to vím? Mimo mé vlastní zkušenosti s léčbou jsem mluvil, dělal interview a koučoval stovky lidí, kteří si vyléčili rakovinu. A hodně z nich na tom bylo mnohem hůř než já. Byli tam i lidi v terminálním stadiu, stadium 4, poté, co operace, ozařování a chemo neuspěly. A byli tam další, kteří se vyléčili i bez operace, ozařování a chemoterapie. Já sám jsem měl operaci a pak místo chemoterapie jsem zvolil léčbu výživou a přírodními netoxickými terapiemi. A moje předpověď dožití 5 let s metastázami a stupně 3 C byla velmi špatná. Podle onkologa jsem neměl ani 30 procent naději, že se dožiji 5 let a ani 20 procent, že se dožiji 10 let. Pevně věřím, že rozdíl mezi prognózou a skutečností je díky radikální změně životosprávy, kterou jsem udělal. A že jsem tu ještě dnes je díky tomu, co jsem udělal a změnil. Medicína věří, že jakmile rakovina začne, nelze ji zastavit. A že jediná šance je operace, chemo a ozařování. Ale spousta vědeckých důkazů mluví o opaku. Když se rakovina sama vyléčí, nazývají to spontánní remise. Existuje tlustá kniha nazvaná Projekt spontánní remise. Je tam 3500 referencí z 800 lékařských časopisů. Jsou to případy s rakovinou, kdy pacienti nebyli léčeni nebo byli, ale neúspěšně, a pak najednou rakovina zmizela. Máme vědecký důkaz, že tělo dokáže vyléčit rakovinu. Zdravotní průmysl to nazývá spontánní remise. My proto máme jiný termín, léčba. Spontánní remise znamená, že to vyléčilo tělo. Tělo to vytvořilo a tělo to může vyléčit. Existují tisíce případů, ale skeptici stále říkají, že to jsou jen jednotlivé příběhy (jsou to anekdoty). Skutečnost je, že se učíme ze zkušeností ostatních. Spousta vědeckých objevů takto začínala. Občas takový příběh může zachránit život. Když jsem já začínal mé léčebné dobrodružství, internet nebyl k ničemu. Nebyly weby o rakovině, nebyl Facebook, YouTube, nebylo nic. Všechno co jsem měl byla jedna kniha, svědectví jednoho člověka, ale to bylo všechno, co jsem potřeboval. Věděl jsem, že to je odpověď na mé modlitby a bylo to dost, aby mě to inspirovalo, že jsem všechno změnil. Dnes je všechno lepší. Nikdy nebyla lepší doba k tomu dostat rakovinu \":-)\" . Existují tisíce svědectví o vyléčení, 50 je jich na svém webu. Rakoviny se lze zbavit. Nazývají to spontánní remise. Já bych chtěl, abyste chápali a věřili, že vyléčení je možné. Tělo to vytvořilo, tělo to může vyléčit – pokud mu dáme správnou výživu a péči. To znamená, že musíš změnit jak žiješ. A odstranit všechny rakovinu způsobující faktory ve svém životě. V mnoha případech nemá rakovina jedinou příčinu. V jednom případě dostalo hodně lidí rakovinu, protože nějaká firma vypouštěla do vody nějakou jedovatou látku. V tomto případě měli jednu příčinu rakoviny. Ale stejně ne každý, kdo pil toxickou vodu, dostal rakovinu. Dobrá zpráva je, že i když jsi vystavený toxinům, tvá dieta a životní styl tě může ochránit. Ale stejně musíš zredukovat toxiny na absolutní minimum. Jak, ukážu ve 4. dílu. Několik nedávných studií uvádí, že 70 – 95 procent rakovin je způsobených stravou, životním stylem a životním prostředím. A k tomu mám ještě 4. faktor, stres. Tím se zabývám v dílu 5. Ale nyní se budeme bavit o prvních 3 faktorech. Hodně vědců se domnívá, že méně než 5 procent rakoviny je dědičných. A že víc než 95 procent je stravou, životním stylem a životním prostředím. A i když to bude blíže k 70 procentům, i to je obrovské. 70 procent je kompletně závislých na tobě. …..
http://www.chrisbeatcancer.com/squareonetrailer

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: chemoterapie
PříspěvekNapsal: pon úno 20, 2017 6:54 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 21, 2009 7:32 am
Příspěvky: 480
Bydliště: Nové Město na Moravě
alena6 píše:
Pred 8 rokmi jej boli vyoperované všetky ženské veci z dovodu rakoviny.Absolvovala chemoterapiu.
Asi pred 2 rokmi bola operovaná na obličku, bol tam nález.
minulý rok Zistili v oblasti krížov nádor. Zase naordinovaná chemoterapia

je „úžasné“, že se svokra pořád a pořád nepoučí
už tolik roků zkušenosti s nádorama, chemoterapií - a protože se jí to vrací, je jasné, že životní styl ne a nezmění. ani za nic
jak takovému člověku chcete pomoct...
prvně přece musí chtít ona
Vy se Aleno můžete rozkrájet, ale ona musí konat. ona musí chtít.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: chemoterapie
PříspěvekNapsal: čtv bře 16, 2017 9:24 am 
Offline

Registrován: úte pro 29, 2015 2:10 pm
Příspěvky: 9
Bydliště: Brno
Díky za čas strávený u překladu pv33. Víc takových lidí s touto funkční osvětou.... Sten


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: chemoterapie
PříspěvekNapsal: ned bře 26, 2017 11:14 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
alena6 píše:
Dobrý deň, po mojej pozitívnej skúsenosti s pánom Jardom/ endometrióza 4-tého stupňa, veľmi mi pomohli jeho rady/, píšem o radu pre svoju svokru, ktorá žije v inom meste, tým pádom na ňu nemám až taký vplyv. Pred 8 rokmi jej boli vyoperované všetky ženské veci z dovodu rakoviny.Absolvovala chemoterapiu. Na to jej veľmi opuchla noha, vraj lymfa. Takúto nohu má doteraz, používala nejaký prístroj na masáž, ale nijak to nepomohlo. Asi pred 2 rokmi bola operovaná na obličku, bol tam nález. minulý rok dostala teploty, bolelo ju v krížoch, šla na CT. CT bolo invazívne, hadicu jej pchali aj zozadu, vraj to bolo strašné. Zistili v oblasti krížov nádor o veľkosti asi 0,5 cm.Po 6,5 hodinovej operáciii jej povedali, že sa nedá vybrať, zobrali vzorku na biopsiu-bol zhubný. Zase naordinovaná chemoterapia, medzitým bola svokra chorá, mala teplotu. Aj keď som jej hovorila, že nech s chemoterapiou počká, nech sa aspoň nadopuje vitamínmi, išla hneď na ňu. O tri dni po ju odviezla záchranka s nízkou hladinou draslíka, srdcovou arytmiou, má zápchy, astmu..Je na JIS, mali problém, aby sa srdce dalo do normálu.Začali jej dávať antibiotiká do žily, vraj má aj zápal pľúc. Obdivujem ju ako to zvláda, ale mám strach, že len čo ju trochu postavia na nohy, rupnú jej ďalšiu chemoterapiu, ešte po tých antibiotikách a neviem...K tomu všetkému je ešte celiatik a má alergiu na laktózu. Prosím poraďte ako jej aspoň trochu pomocť.

Dobře vám to píše v tom překladu člen pv33, tam myslím není co dodat a pokud není ochotna ustoupit ze své špatné cesty, tak pak jsou šance na vyléčení mizivé.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz