Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 1:33 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Karcinom
PříspěvekNapsal: čtv led 06, 2011 10:26 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28235
Bydliště: Poděbrady
Araila píše:
Dobry vecer,

Chtela jsem se zeptat jake potraviny jist a jakych se vyvarovat pri rakovine. Pokud nekdo vite a odpovite, predem moc diky. Dotaz se tyka nadoru cipku a casti lymf. uzlin v prave casti bricha, ktere utlacuji okolni cevy, moc. mechyr, ledvinu a zpusobuji tak sekundarne nesmirne bolesti prave nohy. Jeste jednou predem dik.

To se takto jednoznačně říci nedá, je to vždy o kyselinách a musíte se tedy udržet na hodnotách 7,5-7,8. Každá potravina, nebo směs potravin reaguje v každém organizmu jinak, čili základ je sledování pH moče. Také je stěžejně důležité zbavit tělo parazitů a veškerého jiného šmejdu. Tím je většinou tělo demineralizované, netvoří si dostatek enzymů a zde zase musíte vědět co doplnit, čili nutná je vlasová analýza prvků. Hodně zvládne pravidelná očista střeva a právě u nádoru v této oblasti by mohla pomáhat velice silně. Chce si to srovnat homocystein to s tím teoreticky také může hnout , na což vám stačí denně 10 mg vitamínu B6-pyridoxinu, 600 mcg vitamínu B9-kyseliny listové, 500 mcg vitamínu B12 kobalaminu. Strava by měla být plná enzymů, čili co nejvíce syrová, ideálně až 100 %, ale určitě ne méně než 50 %. Pití minimálně litr čerstvých šťáv denně a jinak nejlépe naprosto čistá voda. Jinak si zde toho nastudujte toho co nejvíce, určitě zde již většina potřebných informací je k dispozici.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Rakovina
PříspěvekNapsal: sob úno 05, 2011 4:36 am 
Offline

Registrován: stř lis 11, 2009 10:57 pm
Příspěvky: 20
Dobrý večer, mám velikou prosbu za jednu blízkou osobu. /omlouvám se, že zakládám nové velmi široké a obecné téma, ale projela jsem fórum dvakrát a nikde nenašla, kam bych tuto zprávu napsala, ačkoli je mi jasné, že jsem hledala určitě nedůkladně....doufám, že to půjde přilepit někam pod správné vlákno??.../
Mimochodem jen tak nastíním, co se kolem mne děje, neb to má velikou souvztažnost. Četla jsem opravdu kvantum článků a všeho okolo rakoviny, neb má babička na ní /tedy na chemoterapii/ zemřela v mých 11 letech a dívat se na to, jak umírala bylo příšerné a nikdy na to nezapomenu. Měla rakovinu mozku, ale začalo to v horních cestách dýchacích, čili v dutinách /tam se vytvořil tumor, jenž metastázoval na mozek/. Léčbu babička nepřežila. Shlédla jsem dokument zde na fóru, který se váže k léčbě rakoviny makrobiotikou, totální změnou životosprávy. Toto vše nastotisíckrát probírám se známými, ti pořád nevěřícně kroutí hlavou a nevěří, že takhle málo změní víc něž drahá nákladná léčba jedy. Naposled dnes odpoledne, kdy jsem mimoto probírala se známou depresi a doporučila jí p. Zajíčka a doplňování hořčíku, které mi také sdělil dnes ráno...
Večer mi volala moje velmi blízká sestřenice Kateřina, 29 let, že ji diagnostikovali rakovinu. Zde je její příběh:
odmala strava mléko, v brzké době hormonální antikoncepce, operace křečových žil, deprese, dnes dvě malé děti, čili je to mladá maminka! Cca před měsícem diagnóza mimoděložní těhotenství, signalizované zvýšeným hcg hormonem. Laparoskopií se odstranil vaječník plus vejcovod, nezabralo, další laparoskopie opět bez účinku. Hcg neklesal. Nasazena chemoterapie spodní části těla/??/, hcg klesl. Po 14 dnech /toť nyní/ znovu zvýšen hcg hormon, Katka poslána do Motole, tam diagnóza rakovina, placentární buňky /rakovinné/ metastázovaly do plic. Prý je to zvláštní druh rakoviny, jenž se nalezne právě pomocí hcg hormonu. Katka bude podstupovat chemoterapii tento víkend plus za týden další a další anabáze. Katka je otevřená kniha, mladý život, ale nemá příliš vědomostí o tom, o čem je celé toto fórum, jak je tu nastíněna změna všeho, stravy, životosprávy bez stresu pokud možno atp. Jak mám Kateřině pomoct? Existuje alespoň nějaká knížka o a lternativní léčbě rakoviny, kterou bych ji v pondělí běžela koupit? Jsem málo mocná na to, abych ji mohla uchránit před strachem z bílých plášťů. Můj hlas zanikne před kolosem nemocnic s nejmodernějšími zařízeními - ale chemoterapie??Je mi úzko a bojím se, aby se v naší rodině neopakovalo to, co jsem už zažila s babičkou a co zažilo hodně z vás, co toto čtete.
Mou povinností je předat kontakt na p. Zajíčka Kateřině, pokud takto svolí a já budu čekat na odpověď. V tomto případě bude třeba osobní návštěvy u vás předpokládám.
Jen nevím, jak Katce co nejkratší formou předat nástin nové cesty, cesty za zdravím, kterou vezme sama do svých rukou anebo jak alespoň zminimalizovat následky jedové léčby. Bůh s námi se všemi!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina
PříspěvekNapsal: sob úno 05, 2011 8:37 am 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Moje odpoved na vas problem je tento dokument, bohuzel mam obavu ze nemocneho cloveka s podlomenou psychickou a odkojeneho na alopaticke medicine, smysliciho technokraticky naockovaneho BigFarmou tezko presvedci. Ale zkusit by se to mohlo, dokument je dost sokujici tak doporucuji davkovat po salcich. http://dokumentarni.tv/zdravi/lecba-rak ... inside-out
Soucasne je nutno silne podporit psychiku.
A na zaver muj nejoblibenejsi clanek ktery vystizne jasne popisuje proc alopaticke medicina selhava na rakovinu!
http://antropologie.zcu.cz/thomas-s-kuh ... revoluci-p
Googlovanim si o danych tematech muzete najit mnohem vic, ale tohle mysli pro zacatek staci. Jinak doporucuji dobreho kneze, rodinu, opravdu dobre kamarady, viru, chozeni do prirody, piti prirodni vody ze studanky, relaxaci ducha a seberealizaci, pestrou vyvazenou dietu, minimalizovat stresy, a prevenci napr. Otuzovani, zadny kofein!,alkohol jen ve vine ci prirodnich domacich likerech a minimalne, vyhybat se chemii v potravinach, hluku, atd atd uz sem vysilen pisu z mobilu.
Jinak memu strycovi na diagnostikovanou rakovinu pomohla relaxace, spanek, terapie v podobe spani na slame a piti caje z dubove kury. Prezil a je tu dalsich uz asi 30 let! Takze rakovina dle meho je jen vyrazna porucha metabolismu. Nerovnovaha ktera lze vratit zpet. Konvencni medicinou pochybuji.
striktne dodrzovat zivotospravu a cirkadialni rytmy! Nepretezovat se! Terapii sluncem.
Este neco cemu ja verim, obcas si doprat domaci kombuchovy caj a ocet. Takovy ulezeni domaci otopenci (kvalitni spekacky) zaliti kombuchovym octem s domaci cibulkou. Mnam!

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina
PříspěvekNapsal: sob úno 05, 2011 11:06 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28235
Bydliště: Poděbrady
Danniah píše:
Dobrý večer, mám velikou prosbu za jednu blízkou osobu. /omlouvám se, že zakládám nové velmi široké a obecné téma, ale projela jsem fórum dvakrát a nikde nenašla, kam bych tuto zprávu napsala, ačkoli je mi jasné, že jsem hledala určitě nedůkladně....doufám, že to půjde přilepit někam pod správné vlákno??.../
Mimochodem jen tak nastíním, co se kolem mne děje, neb to má velikou souvztažnost. Četla jsem opravdu kvantum článků a všeho okolo rakoviny, neb má babička na ní /tedy na chemoterapii/ zemřela v mých 11 letech a dívat se na to, jak umírala bylo příšerné a nikdy na to nezapomenu. Měla rakovinu mozku, ale začalo to v horních cestách dýchacích, čili v dutinách /tam se vytvořil tumor, jenž metastázoval na mozek/. Léčbu babička nepřežila. Shlédla jsem dokument zde na fóru, který se váže k léčbě rakoviny makrobiotikou, totální změnou životosprávy. Toto vše nastotisíckrát probírám se známými, ti pořád nevěřícně kroutí hlavou a nevěří, že takhle málo změní víc něž drahá nákladná léčba jedy. Naposled dnes odpoledne, kdy jsem mimoto probírala se známou depresi a doporučila jí p. Zajíčka a doplňování hořčíku, které mi také sdělil dnes ráno...
Večer mi volala moje velmi blízká sestřenice Kateřina, 29 let, že ji diagnostikovali rakovinu. Zde je její příběh:
odmala strava mléko, v brzké době hormonální antikoncepce, operace křečových žil, deprese, dnes dvě malé děti, čili je to mladá maminka! Cca před měsícem diagnóza mimoděložní těhotenství, signalizované zvýšeným hcg hormonem. Laparoskopií se odstranil vaječník plus vejcovod, nezabralo, další laparoskopie opět bez účinku. Hcg neklesal. Nasazena chemoterapie spodní části těla/??/, hcg klesl. Po 14 dnech /toť nyní/ znovu zvýšen hcg hormon, Katka poslána do Motole, tam diagnóza rakovina, placentární buňky /rakovinné/ metastázovaly do plic. Prý je to zvláštní druh rakoviny, jenž se nalezne právě pomocí hcg hormonu. Katka bude podstupovat chemoterapii tento víkend plus za týden další a další anabáze. Katka je otevřená kniha, mladý život, ale nemá příliš vědomostí o tom, o čem je celé toto fórum, jak je tu nastíněna změna všeho, stravy, životosprávy bez stresu pokud možno atp. Jak mám Kateřině pomoct? Existuje alespoň nějaká knížka o a lternativní léčbě rakoviny, kterou bych ji v pondělí běžela koupit? Jsem málo mocná na to, abych ji mohla uchránit před strachem z bílých plášťů. Můj hlas zanikne před kolosem nemocnic s nejmodernějšími zařízeními - ale chemoterapie??Je mi úzko a bojím se, aby se v naší rodině neopakovalo to, co jsem už zažila s babičkou a co zažilo hodně z vás, co toto čtete.
Mou povinností je předat kontakt na p. Zajíčka Kateřině, pokud takto svolí a já budu čekat na odpověď. V tomto případě bude třeba osobní návštěvy u vás předpokládám.
Jen nevím, jak Katce co nejkratší formou předat nástin nové cesty, cesty za zdravím, kterou vezme sama do svých rukou anebo jak alespoň zminimalizovat následky jedové léčby. Bůh s námi se všemi!

S tím co píše Petr 2 lze celkem souhlasit, až na ty špekáčky a hlavně s tou větou, že rakovina je pouze vážná porucha metabolizmu, souhlasím jednoznačně. Z toho, co píšete, je také celkem jasné, že u ní se problém nijak neliší od jiných případů a není tedy ničím zvláštní, jak tvrdí lékaři. I z těch pár vět, které jste napsala, jde vysledovat souvislost mezi špatnou defekací, následným městnáním toxinů ve spodní části břicha a rozvojem primárního ložiska ve spodní části těla. Jeho rozšťouráním a narušením přirozeného odvodu toxinů, došlo jako u téměř každého pacienta k vystoupání toxinů do dalšího odpadního kanálu, tedy plic a tělo se takto snaží odpadu zbavit. Problém je, že jakákoliv kyselinotvorná strava, jakákoliv chemie a tedy i jakékoliv léky, včetně chemoterapie, jsou jenom další toxiny a tělo pak již vylučování nezvládne a rostou další skládky. Knihu kupovat nemusíte, stačí ji vytisknout těchto pár vět a pokud je normální a má zájem převzít o své zdraví samostatnou péči, tak máte vyhráno. Je potřeba si totiž uvědomit, že jediný kdo má o mé zdraví zájem jsem pouze já sám, všichni ostatní to dělají z nějakých důvodů a většinou bohužel zištných, tedy jejich zájmem není mé zdraví, ale moje peníze. V případě, že bude mít zájem, tak ať klidně zavolá a na nějakém termínu se domluvíme, nicméně se jí pokuste domluvit, ať nespěchá a nedělá nerozvážné kroky, ke kterým většinu pacientů lékaři přímo nutí, panika z nedostatku času je pak vlastně zabije a přitom času mají vlastně hodně, když to pochopí a na tu hru s nedostatkem času nepřistoupí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Pravda o rakovině
PříspěvekNapsal: pon úno 07, 2011 10:14 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 03, 2011 5:09 pm
Příspěvky: 394
Dávám sem odkaz na zajímavý dokument o rakovině http://dokumentarni.tv/zdravi/lecba-rak ... inside-out


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob úno 12, 2011 3:27 pm 
Offline

Registrován: sob říj 30, 2010 6:17 am
Příspěvky: 3
Jsem po operaci dělohy v noci jsem se hodně potila, nemohla jsem spát. bolely mi všechny kosti,pořád jsem byla unavená přes den se mi chtělo spát. Dostala jsem hormonální tablety Ovestin. únava částečně ustoupila,návaly horka občas mám v noci docela spím ale nabrala jsem za rok 8kg jak to udělat abych nebyla unavená, spala jsem v noci normálně a neboleli mi kosti. existuje nějaký přírodní přípravek abych nemusela brát hormony??Poraďtě \":?\"
dřív jsme vážíla 54kg a ted mám 62-64 kg vše se mi usazuje na bříše \":(\" a také mi občas hrozně bolí klouby ramena jde mi to až k lokti a záda v kříži a krční páteř.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon úno 14, 2011 10:17 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28235
Bydliště: Poděbrady
Foxyna píše:
Jsem po operaci dělohy v noci jsem se hodně potila, nemohla jsem spát. bolely mi všechny kosti,pořád jsem byla unavená přes den se mi chtělo spát. Dostala jsem hormonální tablety Ovestin. únava částečně ustoupila,návaly horka občas mám v noci docela spím ale nabrala jsem za rok 8kg jak to udělat abych nebyla unavená, spala jsem v noci normálně a neboleli mi kosti. existuje nějaký přírodní přípravek abych nemusela brát hormony??Poraďtě \":?\"
dřív jsme vážíla 54kg a ted mám 62-64 kg vše se mi usazuje na bříše \":(\" a také mi občas hrozně bolí klouby ramena jde mi to až k lokti a záda v kříži a krční páteř.

Celý problém je v překyselení a možná kombinovaný s kvasinkou, čili nastudujte si odkyselení těla, celkovou očistu střeva a kandidu. Je potřeba pravidelně čistit střevo, zpočátku ideálně denně, zvednout pH moče na hodnotu 7,5-7,8 a nedávat nažrat svojí kandidě. Vše je zde celkem slušně popsáno a pokud to nepůjde najít, nebo pochopit, tak se klidně ozvěte a já to vysvětlím, Není problém mě i kontaktovat telefonem a mohu vám problém vysvětlit i osobně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Rakovina dělohy
PříspěvekNapsal: pát úno 25, 2011 5:26 pm 
Offline

Registrován: pát úno 25, 2011 5:20 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den pane Zajíček. Je mně 46 let. Před dvěma lety mně byla odebrána děloha, vaječníky a uzliny,na základě rakoviny, následně ozařování, po půl roce recidiva, za půl roku třikrát chemoterapie následně ozařování. Po půl roce to pořád bují. Za měsíc mám naplanovou operaci odebrání pochvy s následky dvou vývodů. Chtěla jsem se zeptat, jestli mám ještě šanci na vyléčení jinou cestou než operací, po CT to pořád roste z jednoho místa (z pahýlu). Předem Vám děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina dělohy
PříspěvekNapsal: pát úno 25, 2011 9:21 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28235
Bydliště: Poděbrady
Lidunka píše:
Dobrý den pane Zajíček. Je mně 46 let. Před dvěma lety mně byla odebrána děloha, vaječníky a uzliny,na základě rakoviny, následně ozařování, po půl roce recidiva, za půl roku třikrát chemoterapie následně ozařování. Po půl roce to pořád bují. Za měsíc mám naplanovou operaci odebrání pochvy s následky dvou vývodů. Chtěla jsem se zeptat, jestli mám ještě šanci na vyléčení jinou cestou než operací, po CT to pořád roste z jednoho místa (z pahýlu). Předem Vám děkuji za odpověď.

Jak jste si sama vyzkoušela, tak nemá žádnou cenu ani jedna z uvedených metod a léčení za pomocí těchto postupů já za léčbu nepovažuji. Vždy je potřeba najít příčinu a ne se snažit likvidovat důsledek, přičemž příčina zůstává zachována. Pak je to vždy jen otázkou času, kdy naroste další ložisko a celá léčba takto připomíná houbaření v lese, který je celý prorostlý podhoubím a občas vyroste hříbek. Sebráním hříbku podhoubí rozhodně nijak neoslabíte a druhý den za ideálních podmínek najdete další hříbek, což se vám bude dařit pouze do té doby, kdy se radikálně změní podmínky a to je v lidském těle stejné jako v lese. Prostě jde o kyselost a ta vám to momentálně krmí, proto to stále roste. Pokud jde o vyléčení, tak šanci máte jenom jinou cestou, protože tudy cesta nevede a operováním se rakovina podle mého názoru léčit nedá. Tam jde vždy pouze o posunutí termínu konce, ne o léčbu v pravém slova smyslu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Prosim o radu
PříspěvekNapsal: pon led 30, 2012 9:05 pm 
Offline

Registrován: ned led 22, 2012 12:53 pm
Příspěvky: 4
Dobrý den p.Jardo,

Chcem Vás poprosit o radu.
Som po mnohonásobných ortopedických operáciach17x, mám znehybnený kolenný klb a skrátenu koncatinu.Následkom rokov a nesprávnej životospráva,stresu som nabrala na váhe.To sa mi teraz vypomstilo v podobe artrozy,hormonálnej nerovnovahy,myomov a nádorov v prsnikoch.
Začalo som to riešit životosprávu a prešla som na na vegansku stravu, pomaly 5mesiac.Snažím sa jest vela zeleniny ,ovocia a bielkoviny rastlinného povodu,alebo ryby....
Co ma velmi trapi je zistenie hormonálnej nerovnováhy ,pre ktorú musím brat antikoncepciu.Musim to brat ,lebo riskujem rakovinu delohy.Lenže par dni do zadu som musela na pohotovost zo zápalom žil , zistili mi trombozu.Antikoncepciu som vysadila,kedže je to jeden s faktorov vzniku problemov zo žilami.
Pri gyn.prehliadke sa mi objavili v delohe dalsie myomy,ktroré som už raz mala raz operované.Som po operacii prsnikou 2x -fibroadenomi.V prípade ,že sa objavi dalsia hrčka okamžite musim na operaciu........
Velmi by som si priala z tohto kruhu von a uživat si život.
Možete mi poradit ako sa začat liečit,prosím.
S pozdravom slnecnica40


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prosim o radu
PříspěvekNapsal: úte led 31, 2012 12:01 pm 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28235
Bydliště: Poděbrady
slnecnica40 píše:
Dobrý den p.Jardo,

Chcem Vás poprosit o radu.
Som po mnohonásobných ortopedických operáciach17x, mám znehybnený kolenný klb a skrátenu koncatinu.Následkom rokov a nesprávnej životospráva,stresu som nabrala na váhe.To sa mi teraz vypomstilo v podobe artrozy,hormonálnej nerovnovahy,myomov a nádorov v prsnikoch.
Začalo som to riešit životosprávu a prešla som na na vegansku stravu, pomaly 5mesiac.Snažím sa jest vela zeleniny ,ovocia a bielkoviny rastlinného povodu,alebo ryby....
Co ma velmi trapi je zistenie hormonálnej nerovnováhy ,pre ktorú musím brat antikoncepciu.Musim to brat ,lebo riskujem rakovinu delohy.Lenže par dni do zadu som musela na pohotovost zo zápalom žil , zistili mi trombozu.Antikoncepciu som vysadila,kedže je to jeden s faktorov vzniku problemov zo žilami.
Pri gyn.prehliadke sa mi objavili v delohe dalsie myomy,ktroré som už raz mala raz operované.Som po operacii prsnikou 2x -fibroadenomi.V prípade ,že sa objavi dalsia hrčka okamžite musim na operaciu........
Velmi by som si priala z tohto kruhu von a uživat si život.
Možete mi poradit ako sa začat liečit,prosím.
S pozdravom slnecnica40

Naprosto nesmyslné je odstraňovat jakékoliv boule, tím se problém pouze zhoršuje a bordel v nich zapouzdřený se šíří do celého těla, jediná cesta je ve vyčištění těla a odstranění letitého překyselení. Vše co popisujete má společnou příčinu a tou je kyselost, to je dobré pochopit, protože jinak stejně ten těžký problém pouze odkládáte, ale jednou to přijít musí. Snižte svoje BMI na ideální hodnoty z cca 18ti let a odkyselte se na hodnoty 7,5-7,8 pH, přičemž si otestujte plivacím testem kvasinky a uvidíte s čím máte bojovat. Tu stravu si nastudujte pořádně, sacharidy bude muset patrně zcela vyřadit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina
PříspěvekNapsal: čtv úno 02, 2012 2:07 pm 
Offline

Registrován: stř srp 25, 2010 12:45 pm
Příspěvky: 733
Jarda píše:
S tím co píše Petr 2 lze celkem souhlasit, až na ty špekáčky a hlavně s tou větou, že rakovina je pouze vážná porucha metabolizmu, souhlasím jednoznačně. Z toho, co píšete, je také celkem jasné, že u ní se problém nijak neliší od jiných případů a není tedy ničím zvláštní, jak tvrdí lékaři. I z těch pár vět, které jste napsala, jde vysledovat souvislost mezi špatnou defekací, následným městnáním toxinů ve spodní části břicha a rozvojem primárního ložiska ve spodní části těla. Jeho rozšťouráním a narušením přirozeného odvodu toxinů, došlo jako u téměř každého pacienta k vystoupání toxinů do dalšího odpadního kanálu, tedy plic a tělo se takto snaží odpadu zbavit. Problém je, že jakákoliv kyselinotvorná strava, jakákoliv chemie a tedy i jakékoliv léky, včetně chemoterapie, jsou jenom další toxiny a tělo pak již vylučování nezvládne a rostou další skládky. Knihu kupovat nemusíte, stačí ji vytisknout těchto pár vět a pokud je normální a má zájem převzít o své zdraví samostatnou péči, tak máte vyhráno. Je potřeba si totiž uvědomit, že jediný kdo má o mé zdraví zájem jsem pouze já sám, všichni ostatní to dělají z nějakých důvodů a většinou bohužel zištných, tedy jejich zájmem není mé zdraví, ale moje peníze. V případě, že bude mít zájem, tak ať klidně zavolá a na nějakém termínu se domluvíme, nicméně se jí pokuste domluvit, ať nespěchá a nedělá nerozvážné kroky, ke kterým většinu pacientů lékaři přímo nutí, panika z nedostatku času je pak vlastně zabije a přitom času mají vlastně hodně, když to pochopí a na tu hru s nedostatkem času nepřistoupí.

Souhlasim. Az na ty spekacky. Ty si proste obcas neodepru. Taktez tataracek. \":wink:\"

_________________
Doporucuji motorku, zenu +
[b]Video: http://www.youtube.com/watch?v=wQgPLMTVfGc
Knihy na ulozto.cz: Cerna labut, Nenechte sebou manipulovat, Mym marodum, Co_nam_telo_rika, Doba jedova 1, ZákladyMužskéhoŠovinismu
http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Můj boj s rakovinou
PříspěvekNapsal: ned bře 11, 2012 9:28 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř bře 07, 2012 5:29 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den pane Jaroslave,
zajímal by mně Váš názor na Anonu ostnitnitou plod stromu graviola, píší že to je zázračný zabiják rakovinných buněk, 10 000 krát silnější než chemoterapie. Odkaz: http://www.osud.cz/prirozeny-zabijak-ra ... emoterapie.
Děkuji za odpověď Hanka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Můj boj s rakovinou
PříspěvekNapsal: pon bře 12, 2012 10:05 am 
Online
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28235
Bydliště: Poděbrady
adawiyah píše:
Dobrý den pane Jaroslave,
zajímal by mně Váš názor na Anonu ostnitnitou plod stromu graviola, píší že to je zázračný zabiják rakovinných buněk, 10 000 krát silnější než chemoterapie. Odkaz: http://www.osud.cz/prirozeny-zabijak-ra ... emoterapie.
Děkuji za odpověď Hanka

O tom jsem zde někde jinde již psal, jde o dobrou léčivku a určitě se dá jako doplňková léčba vyzkoušet, nicméně zázraky v tom nehledejte, vždy je to hlavně o pH a parazitech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Můj boj s rakovinou
PříspěvekNapsal: pát led 25, 2013 10:48 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát led 25, 2013 10:38 am
Příspěvky: 3
Dobry den,
Dostala jsem na Vas kontakt od me kamaradky zijici na Slovensku. Jdu Vas pozadat o radu, bude li v mem pripade alespon spetka nadeje na zlepseni stavu, s radosti vam zavolam.

Jde o meho tatinka. V polovine prosince u nej byla diagnostikovana rakovina zaludku (postizeno je 3/4 zaludku), bohuzel se tato nemoc zjistila dost pozde a tatinek ma jiz metastazy v okolnich organech. Lekari se domluvili ze bude lepsi nechat tatinka dozit bez operaci a chemoterapii, ze by mu v jeho stadiu nemoci spise uskodili nez se snazili ho vylecit. Pokud by bylo potreba poslu lekarsky posudek. Lekari, nezavisle na sobe dali tatinkovi od 2-6 mesicu zivota. Dostal pouze lecbu Tramalem na bolesti a byl poslan domu.
Ja ziji dlohodobe a trvale ve Francii, ted jsem ale na dobu neurcitou prijela za rodici abych zajistila situaci a postarala se oc je potreba. Tatinkovi je letos 76 a mamince 73, takze je pro ni velmi tezke se o tatinka sama postarat. (sama je navic nemocna se zlucnikem a slabou cukrovkou)

Pred 14ti dny co jsem prijela mel tatinek uz nesnesitelne bolesti, vyridila jsem mu tedy na onkologii morfinove naplasti, bohuzel neucinkuji na 100% a tatinek si stale bere Tramal kapky ci prasky. Pak ma jeste nejake leky na srdce (tlak) a z chirurgie si v prosinci prinesl jeste nejake leky na zaludecni kyselost, ktere mu ale jiz dochazeji. Dle potreby bere Cerucal proti zvraceni. Od diabetolozky dostal tatinek jakesi vyzivy ktere ma pit. Vetsinou co pozre to i vyzvraci. A to vetsinou zvraci i tyto predepsane mleka. Snazim se mu varit neco nezatezujici zaludek, povetsinou jen zelenina, ale je to tezke, mam pocit ze uz v zaludku nemuze udrzet nic ci spis uz je tezke tam i neco dostat. Pali ho to uz jen pri jezeni. V nynejsi dobe vazi tatinek neco malo min nez 55kg, nechce se bohuzel vazit, asi ma uz strach z vysledku.

Mame ho tedy v opatrovani doma. V soucasne dobe je tatinek jeste sobestacny, sam se stara o svou hygienu a je i schopen si i uvarit. Jeho problemem je tedy velky vahovy ubytek, bolesti,(ktere s naplastmi jsou snesitelne), obcasna zacpa a zvraceni.

Pokud si myslite ze nam jeste muzete nejak pomoci, ci alespon zprijemnit tatinkovo zivotospravu nevahejte mi odpovedet.

S pozdravy,
Lennie


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz