Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte dub 30, 2024 8:35 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nevím už jak dál.
PříspěvekNapsal: úte čer 21, 2011 10:08 am 
Offline

Registrován: úte čer 21, 2011 9:45 am
Příspěvky: 2
Dobrý den,
prosím Vás o nějakou radu. Mám vyléčené vředy na dvanácterníku, zjistily mně hyátovou hernii žaludku, vysoký krevní tlak a srdeční nepravidelnost na které jsem bral asi čtyři druhy léků, postupně jsem je sám vysadil a je mi lépe, ale tlak asi zůstal. Když jsem byl na kontrole u doktorky tak jsem ho měl vyšší a za chvilku mně měříla, tak byl ještě vyšší.Asi ze stresu jak to dopadne.Na doporučení doktorky jsem si tlak měřil doma a tam to bylo to samé. Po každém opakovaném měření byl vyšší. Tak raději tlak neměřím. Mám i nějaké špatné zažívání, většinou mně pálí žáha po jídle a hlavně po sladkém. Zjistil jsem také že nesnáším mléko a mléčné výrobky, které mně prohnaly na záchodě. Ale můj největší problém je, že mně pořád bouchá rychle srdce. Celý den a hlavně po jídle a v noci když se probudím a chce se mně na malou stranu a nebo i před stolicí. Srdce mně bouchá jak o závod míru.Běžně mívám skoro pořád tak kolem 100 až 120 tepů za minutu. Nejvíce mně vadí že ho slyším tepat v levém uchu, hlavně když jsem v klidu, nebo třeba večer než usnu a nebo když se v noci probudím. Pořád to pozoruji a jsem z toho víc a víc nervozní. Chodím k léčiteli a ten mně řekl že je to zaviněno štítnou žlázou a játrama, jako ten rychlý tep a něco i ledvinama. Chodím k němu asi půl roku, piji nějaké bylinkové čaje, ledvinovou a jaterní směs a zatím bez nějakého většího zlepšení. Narazil jsem náhodou na Vaše stránky a velice mně to zaujalo. Tak jsem se rozhodl že Vám zkusím napsat. Doufám že Vás tím nebudu moc obtěžovat. Má strava je běžná dnešního normálního českého občana,hodně jsem jídával sladké, teď už to hodně omezuji, jen s tím, že nejím to mléko a mléčné výrobky. Děkuji za případnou odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nevím už jak dál.
PříspěvekNapsal: úte čer 21, 2011 8:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
pudr1 píše:
Dobrý den,
prosím Vás o nějakou radu. Mám vyléčené vředy na dvanácterníku, zjistily mně hyátovou hernii žaludku, vysoký krevní tlak a srdeční nepravidelnost na které jsem bral asi čtyři druhy léků, postupně jsem je sám vysadil a je mi lépe, ale tlak asi zůstal. Když jsem byl na kontrole u doktorky tak jsem ho měl vyšší a za chvilku mně měříla, tak byl ještě vyšší.Asi ze stresu jak to dopadne.Na doporučení doktorky jsem si tlak měřil doma a tam to bylo to samé. Po každém opakovaném měření byl vyšší. Tak raději tlak neměřím. Mám i nějaké špatné zažívání, většinou mně pálí žáha po jídle a hlavně po sladkém. Zjistil jsem také že nesnáším mléko a mléčné výrobky, které mně prohnaly na záchodě. Ale můj největší problém je, že mně pořád bouchá rychle srdce. Celý den a hlavně po jídle a v noci když se probudím a chce se mně na malou stranu a nebo i před stolicí. Srdce mně bouchá jak o závod míru.Běžně mívám skoro pořád tak kolem 100 až 120 tepů za minutu. Nejvíce mně vadí že ho slyším tepat v levém uchu, hlavně když jsem v klidu, nebo třeba večer než usnu a nebo když se v noci probudím. Pořád to pozoruji a jsem z toho víc a víc nervozní. Chodím k léčiteli a ten mně řekl že je to zaviněno štítnou žlázou a játrama, jako ten rychlý tep a něco i ledvinama. Chodím k němu asi půl roku, piji nějaké bylinkové čaje, ledvinovou a jaterní směs a zatím bez nějakého většího zlepšení. Narazil jsem náhodou na Vaše stránky a velice mně to zaujalo. Tak jsem se rozhodl že Vám zkusím napsat. Doufám že Vás tím nebudu moc obtěžovat. Má strava je běžná dnešního normálního českého občana,hodně jsem jídával sladké, teď už to hodně omezuji, jen s tím, že nejím to mléko a mléčné výrobky. Děkuji za případnou odpověď.

To jste toho sice popsal dost, ale toho důležitého opravdu málo, nicméně i z toho bych si dovolil vám poradit kontrolu stavu hořčíku, draslíku a jódu. Dále si udělejte krkací test na zjištění stavu HCl v žaludku, který je zde mnohokrát popsaný a patrně ji budete muset dodávat. Jak vypadají játra takto nezjistím, ale můžete vyzkoušet ostropestřcovou kašičku a ledviny proč ne, tam by se jejich špatná činnost na stavu draslíku určitě podepsat mohla a to by zase ovlivnilo to srdce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nevím už jak dál.
PříspěvekNapsal: stř čer 22, 2011 9:35 am 
Offline

Registrován: úte čer 21, 2011 9:45 am
Příspěvky: 2
Děkuji za odpověď. Napsal jste mně že to důležité jsem Vám nenapsal. Nechci Vás moc otravovat,ale můžete se mně zeptat, co je pro vás důležité vědět a já vám odpovím.Jinak, krkací test, to jsem tady četl jak se dělá, ale jak mám zjistit stav draslíku, hořčíku atd. to nevím.A ta kašička z ostropestřce, kde ji najdu a jak se užívá? Moc Vám děkuji a budu rád za každou odpověď.
S pozdravem hezkého dne Pavel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nevím už jak dál.
PříspěvekNapsal: stř čer 22, 2011 11:15 am 
Offline

Registrován: sob led 08, 2011 9:59 pm
Příspěvky: 10
[quote="pudr1":3cdls6mp]Děkuji za odpověď. Napsal jste mně že to důležité jsem Vám nenapsal. Nechci Vás moc otravovat,ale můžete se mně zeptat, co je pro vás důležité vědět a já vám odpovím.Jinak, krkací test, to jsem tady četl jak se dělá, ale jak mám zjistit stav draslíku, hořčíku atd. to nevím.A ta kašička z ostropestřce, kde ji najdu a jak se užívá? Moc Vám děkuji a budu rád za každou odpověď.
S pozdravem hezkého dne Pavel.[/quote:3cdls6mp]
Chudák pan Jarda musí trávit tolik času odpovídáním na ty samé otázky, když přitom stačí, aby člověk požadovaná slova zadal do vyhledávače a všechno najde. Obdivuji jeho trpělivost, s jakou každému odpovídá. Ostropestřecová kašička je stručně tady

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
3cdls6mp


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nevím už jak dál.
PříspěvekNapsal: stř čer 22, 2011 12:54 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 18, 2010 12:38 pm
Příspěvky: 319
pudr1 píše:
Děkuji za odpověď. Napsal jste mně že to důležité jsem Vám nenapsal. Nechci Vás moc otravovat,ale můžete se mně zeptat, co je pro vás důležité vědět a já vám odpovím.Jinak, krkací test, to jsem tady četl jak se dělá, ale jak mám zjistit stav draslíku, hořčíku atd. to nevím.A ta kašička z ostropestřce, kde ji najdu a jak se užívá? Moc Vám děkuji a budu rád za každou odpověď.
S pozdravem hezkého dne Pavel.

Základné informácie ohľadom stravy. Čo tvorí prevažnú časť raňajok, obed, večera, ako často sa konzumuje pečivo, mlieko, cukor, soľ, biele tuky, mäso, kedy je posledné jedlo, aký je pitný režim, či len čistá voda, alebo sladké nápoje, alkohol a v akom množstve za celý deň. Farba jazyku a povlak, koža, vyrážky, alergie, stav pleti, vlasov, nechtov, kŕče svalov, čo najpodrobnejšie popísať stolicu: farba, zápach, či sa lepí na misu, ako často človek chodí na záchod. Treba napísať všetko! Predstavte si nemocnicu a všetky tie oddelenia. Očno nosno krčné, kožné, imunitné, sono, neurológ, endokrinolog......tak čo by ste v každom tom oddelení povedali? Taktiež či sa človek dosť pohybuje na čerstvom vzduchu, ako často. Ešte sa dá spraviť aj plivací test na kvasinky. Viac ma takto v rýchlosti nenapadlo...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nevím už jak dál.
PříspěvekNapsal: stř čer 22, 2011 9:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
pudr1 píše:
Děkuji za odpověď. Napsal jste mně že to důležité jsem Vám nenapsal. Nechci Vás moc otravovat,ale můžete se mně zeptat, co je pro vás důležité vědět a já vám odpovím.Jinak, krkací test, to jsem tady četl jak se dělá, ale jak mám zjistit stav draslíku, hořčíku atd. to nevím.A ta kašička z ostropestřce, kde ji najdu a jak se užívá? Moc Vám děkuji a budu rád za každou odpověď.
S pozdravem hezkého dne Pavel.

Členové Belladonna a mohy vám to píší správně, čili buď napište vše potřebné, nebo prostudujte uvedené, jinak mimo to za cca 25,-Kč za jednu položku vám tyto minerály jako samoplátci udělá jakákoliv místní laboratoř.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz