Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte dub 30, 2024 8:40 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Od narodenia chronicky chorľavá
PříspěvekNapsal: pon črc 18, 2011 10:35 pm 
Offline

Registrován: čtv úno 17, 2011 11:20 pm
Příspěvky: 110
gabrielik píše:
Milá Magdalénka, ďakujem za slova podpory. Už viackrát v živote sa mi stali veci, ktoré vyzerali ako náhoda ale boli to "náhody" ktoré mi vždy pomáhali a posúvali vpred. Tú hrču som si našla už na začiatku roka, potom som náhodou natrafila na tieto Jardove stránky, začala som fungovať podľa rád tu napísaných a teraz sa začali lekári venovať tomu, čo mi za minulý rok tak narástlo v bruchu.
Keby tejto náhody nebolo, už som možno vykuchaná, ožiarená a nadopovaná chémiou. Ale to sa nestalo a asi to má nejaký význam.
Dúfam že sa s Jardovými radami dopracujem k inej budúcnosti ako sa mi teraz javí.

zdravím, není zač mně děkovat, nic není náhoda, ale jsme řízeni vyššími bytostmi, kteří nám ukazují cestu a pomáhají nám jak můžou, ale my musíme také ukázat snahu a také víru- pan Jarda Vám výborně radí, žádné kuchání ani chemie- (to je buněčný jed)-ale boj.
Já osobně moc děkuji za tyto stránky,které jsem našla až letos - přesto ,že jsem byla nemocná od října- tu mi ukázal pan Jarda i ostatní také pomohli jak mám správně bojovat- vždyť ještě na vánoce jsem jedla celozrnné rohlíky v dobré víře , že je to v pořádku.
Tyto stránky jsou určeny pro ty ,kteří chtějí ukázat že mají pevnou vůli,víru.
Nemohla jsem se domluvit u nás s některými doktorami o podpoře, až jsem byla v pátek u fakultní lékařky ke které jezdím pro nové naslouchátka a kontrolu zda se nehorší sluch- jelikož ona změnila pojišťovnu tak mi nabízela možnosti jak to udělat jestli chci k ní chodit- jedna byla změnit pojišťovnu- nu já potvora řekla co mi bylo a co potřebuji- a ta lékařka byla docela v obraze a doplňovala mě k mému úžasu.
Jedna paní co má na starosti neslyšící,mi řekla- to jsou takhle informovaní jen fakultní lékaři protože mají školení kde se toto vše probírá.
Takže ty okresáky neberte moc vážně, oni za to nemohou že se sami nesnaží a tím nejsou v obraze \":lol:\" A také se nenechejte od nich zdeptat.Vyšetření jo to potřebujete jinak buďte nad věcí, že oni se také snaží jak nejlépe můžou - ale jen v těch vyjetých kolejích.
Přeji Vám hodně pohody ,klidu a pochopení a věřte bude líp! \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Od narodenia chronicky chorľavá
PříspěvekNapsal: stř črc 20, 2011 12:40 pm 
Offline

Registrován: čtv dub 28, 2011 10:50 am
Příspěvky: 28
Pán Jarda, tú knihu si určite kúpim, ale ako som pochopila je to vlastne protikvasinkova strava a keďže sa snažím držať vášho jedálníčka, tak sa vlastne stravujem protikvasinkovo už teraz.
Čítala som si stránku http://www.pust.cz (tam je diskusia akosi dosť málopočetná v poslednom čase) a začala aj čítať diskusiu o pôste na týchto stránkach. Zatial som asi v polovičke ale keďže som si dokonale prečistila tráviaci trakt pred kolonoskopiou a mala som pred procedúrou byť bez jedla, tak som sa rozhodla spraviť si taký malý pôst hneď. Takže pred kolonoskopiou som ráno zjedla banán, na obed šťavu z melóna a potom som sa čistila práškom rozpusteným vo vode podľa návodu od doktorky. Na druhý ďeň mi na obed robili kolonoskopiu a po zákroku sa ďalej pôstim. Keďže mám čisté črevá, čo som podporila aj klistirom pred zákrokom, tak nenastali žiadne nepríjemne fyzické stavy, rochu ma zlostila psychika, a chvíľku chute, ale zatial v pohode. Akurát som trochu viac slabá ako zvyčajne.
Prosím vás o váš názor, na aký dlhý pôst si môžem trúfnuť? Moč mám čistú svetlú. Pijem premrazenú vodu, keďže destilka sa v našich lekárňach nepredáva. PH moči mám nízke, niekde na spodnej stupnici meratelnosti, možno 5,4.
Keďže nechcem piť nič iné, len vodu, rozmýšľala som zvýšiť pH aspoň zásaditými kúpeľmi. Šlo by to?
Chcela by som vyskúšať 21 hladovku čím skôr. Ako postupovať a pritom nič zbytočne neurýchliť.

Lekárske suma sumárum zatiaľ znie z každej strany, že to nepatrí k črevám, ani k močovému mechúru, gynekologicky by to mohlo patriť pravému vaječníku ale keďže gynekolog je mäsiar, tak najprv rezať a potom zisťovať. Takže sa obzerám po inom gynekológovi. Aj keď neviem čo by som ešte od nejakého lekára chcela. Keď poviem že sa vlastne nenechám ich prostriedkami liečiť, tak ma vypoklonkujú od dverí ais všetci lekári. Tak teraz som akosi zaseknutá čo robiť, okrem toho že budem pokračovať v tom čo robím, kým si nekúpim knižku a nedozviem sa viac.
Alebo ma prosím nasmerujte čo ďalej ešte môžem urobiť. Mám pocit že čas chvátá a nieje mi z toho vôbec dobre.
Ospravedlňujem sa za tak dlhé texty, keď vlastne neviem presne čo by som sa opýtala. Rada by som prišla aj na návštevu, ale teraz som sa vrátila z dovolenky, takže neviem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Od narodenia chronicky chorľavá
PříspěvekNapsal: stř črc 20, 2011 8:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
gabrielik píše:
Pán Jarda, tú knihu si určite kúpim, ale ako som pochopila je to vlastne protikvasinkova strava a keďže sa snažím držať vášho jedálníčka, tak sa vlastne stravujem protikvasinkovo už teraz.
Čítala som si stránku http://www.pust.cz (tam je diskusia akosi dosť málopočetná v poslednom čase) a začala aj čítať diskusiu o pôste na týchto stránkach. Zatial som asi v polovičke ale keďže som si dokonale prečistila tráviaci trakt pred kolonoskopiou a mala som pred procedúrou byť bez jedla, tak som sa rozhodla spraviť si taký malý pôst hneď. Takže pred kolonoskopiou som ráno zjedla banán, na obed šťavu z melóna a potom som sa čistila práškom rozpusteným vo vode podľa návodu od doktorky. Na druhý ďeň mi na obed robili kolonoskopiu a po zákroku sa ďalej pôstim. Keďže mám čisté črevá, čo som podporila aj klistirom pred zákrokom, tak nenastali žiadne nepríjemne fyzické stavy, rochu ma zlostila psychika, a chvíľku chute, ale zatial v pohode. Akurát som trochu viac slabá ako zvyčajne.
Prosím vás o váš názor, na aký dlhý pôst si môžem trúfnuť? Moč mám čistú svetlú. Pijem premrazenú vodu, keďže destilka sa v našich lekárňach nepredáva. PH moči mám nízke, niekde na spodnej stupnici meratelnosti, možno 5,4.
Keďže nechcem piť nič iné, len vodu, rozmýšľala som zvýšiť pH aspoň zásaditými kúpeľmi. Šlo by to?
Chcela by som vyskúšať 21 hladovku čím skôr. Ako postupovať a pritom nič zbytočne neurýchliť.

Lekárske suma sumárum zatiaľ znie z každej strany, že to nepatrí k črevám, ani k močovému mechúru, gynekologicky by to mohlo patriť pravému vaječníku ale keďže gynekolog je mäsiar, tak najprv rezať a potom zisťovať. Takže sa obzerám po inom gynekológovi. Aj keď neviem čo by som ešte od nejakého lekára chcela. Keď poviem že sa vlastne nenechám ich prostriedkami liečiť, tak ma vypoklonkujú od dverí ais všetci lekári. Tak teraz som akosi zaseknutá čo robiť, okrem toho že budem pokračovať v tom čo robím, kým si nekúpim knižku a nedozviem sa viac.
Alebo ma prosím nasmerujte čo ďalej ešte môžem urobiť. Mám pocit že čas chvátá a nieje mi z toho vôbec dobre.
Ospravedlňujem sa za tak dlhé texty, keď vlastne neviem presne čo by som sa opýtala. Rada by som prišla aj na návštevu, ale teraz som sa vrátila z dovolenky, takže neviem.

Zda se můj vzorový jídelníček dá nazvat protikvasinková dieta, to bych tedy netvrdil, jde pouze o příklad zdravého jídelníčku, ale kvasinky to chtějí jinak. Tak hladovění po tomto zákroku, no nevím, já bych to asi nezkoušel, nebo možná nějakou krátkou dobu, ale každopádně to nepřehánějte, je nutné mít natrénováno. Na 21 dní už toho musíte vědět o půstech docela dost a to zatím vidím že nevíte, čili doporučuji studovat a pomalu půsty prodlužovat. Pokud se týká pospíchání, to je největší hovadina vůbec, zásadně nespěchat, ono se nic nepodělá víc, než když pospíchat budete. Vždy si každý krok důkladně promyslete a nenechte se nikam tlačit, ani se tam netlačte sama, času je dost.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Od narodenia chronicky chorľavá
PříspěvekNapsal: čtv črc 21, 2011 9:19 am 
Offline

Registrován: čtv dub 28, 2011 10:50 am
Příspěvky: 28
Neplánujem hneď 21, ale chcela by som sa k nej prepracovať tak rýchlo ako to len bude možné bez tlačenia na pilu.
Dnes mám už takmer tri dni za sebou a cítim sa v pohode. Rozmýšlala som nad 3 dňami na prvýkrát, alebo max. 7 ak sa na to budem cítiť. Som dosť opatrná a zodpovedná, a je mi jasné že najhoršie časti pri pôste sú prvotné problémy s detoxom, čo sa u mňa našťastie neprejavili a návrat k normálnej strave. A túto návratovku nemienim uponáhľať. Ráno som mala spontánnu žltú riedku stolicu veľmi malé množstvo. V ústach trochu sucho a zanesené dutiny, ale to sa po výplachu spravilo. Vnútorne cítim že idem na to správne. Knihu som si našla v kníhkupectve a listovala. Našla som inú s rovnakým názvom ktorá sa mi pozdávala viac, ale to som napísala do druhej témy.
Občas cítim v mieste kde mám nádor určitý tlak či slabú bolesť, ale čítala som že je to dobré znamenie, že telo na tom pracuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Od narodenia chronicky chorľavá
PříspěvekNapsal: čtv črc 21, 2011 11:13 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
gabrielik píše:
Neplánujem hneď 21, ale chcela by som sa k nej prepracovať tak rýchlo ako to len bude možné bez tlačenia na pilu.
Dnes mám už takmer tri dni za sebou a cítim sa v pohode. Rozmýšlala som nad 3 dňami na prvýkrát, alebo max. 7 ak sa na to budem cítiť. Som dosť opatrná a zodpovedná, a je mi jasné že najhoršie časti pri pôste sú prvotné problémy s detoxom, čo sa u mňa našťastie neprejavili a návrat k normálnej strave. A túto návratovku nemienim uponáhľať. Ráno som mala spontánnu žltú riedku stolicu veľmi malé množstvo. V ústach trochu sucho a zanesené dutiny, ale to sa po výplachu spravilo. Vnútorne cítim že idem na to správne. Knihu som si našla v kníhkupectve a listovala. Našla som inú s rovnakým názvom ktorá sa mi pozdávala viac, ale to som napísala do druhej témy.
Občas cítim v mieste kde mám nádor určitý tlak či slabú bolesť, ale čítala som že je to dobré znamenie, že telo na tom pracuje.

Zdá se, že to děláte dobře, tak nespěchat a trochu nějakých pobolívání to je normální, při čištění se vždy tato místa ozývají.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz