Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 8:56 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 35  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob dub 29, 2017 4:10 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1950
V případě šetrné chemoterapie a zde je nutno říci, že jsou i takové na bázi látek vypreparovaných z rostlin, kostní dřeň po čase svoji funkci obnoví, podle mého úsudku se tahle nemoc vrací, když není odstraněna dosud nediagnostikovaná přičina v podvědomí a na fyzické úrovni proudění energie a lymfy, uzemnění a iontová výměna, malnutrice, chronický stres a hormonální nerovnováha, parazité, rakovinný vir. Oslabení imunitního systému se dá pozorovat na termokameře ještě než propukne nemoc.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Naposledy upravil Alopat dne ned dub 30, 2017 2:56 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob dub 29, 2017 8:49 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Jak se da pozorovat oslabeni imunitniho systemu na termokamere? A do jake hloubky pod kuzi termokamrra ,,vidi"?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned dub 30, 2017 6:42 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1950
To je spíše otázka na někoho, kdo provozuje termografii, ale vidím to tak, že tato metoda odhalí předkancerózní stavy, neovaskularizaci u nádoru a zánět. Při poklesu tělesné teploty o 1°C dochází ke zhoršení funkce imunitního systému o 36%, snížení bazálního metabolismu o 12% a poklesu aktivity enzymů o 50%. Myslím, že s něčím podobným jako je funkce štítné žlázy coby regulátorem bazálního metabolismu pracuje i pan Jarda měřením teploty pod jazykem - ostatně zmiňoval zde i Jurkovičovu metodu enzymoterapie v kombinaci se zrychlení štítné žlázy.

Vzhledem k tomu, že odkaz vkládám do specifického vlákna, tak raději zdůrazním, že z živočišných bílkovin byly protirakovinné účinky zaznamenány pouze u syrovátky a z rostlinných pak u spirulliny, tyto jmenované plnohodnotné bílkoviny obsahující všechny esenciální aminokyseliny však spouští na inzulínu závislý růstový faktor IGF-1 a tak bych se zaměřil na regulaci skrze tuky.

http://centrumradosti.cz/jak-vam-slouzi-stitna-zlaza/
http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?p=76999#p76999

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: stř kvě 24, 2017 7:30 pm 
Offline

Registrován: pon lis 14, 2011 6:37 pm
Příspěvky: 27
nedá mi to a musím se ozvat, pro Xiona: Vaše tvrzení o chemo a návratu rakoviny je jistě podložené, ale připomíná mi to všechna radikální tvrzení lékařů a dalších, která lidem berou naději a odsuzují je k smrti. Já klasickou léčbu chemoterapií a ozařováním absolvovala a ani již nelituji. Věřím, že to dám, Jedna paní, které na rakovinu umřela maminka, a také se snažili, mi poradila knihu od Aniti Moorjani Musela jsem zemřít, ta se vyléčila a následně, aby lékařům vyhověla, absolvovala i jejich léčbu, neboť již věděla, že zvládne i to. V žádném případě tu chemo neobhajuji, ale chci mít i nadále víru v uzdravení, určitě i další v podobné situaci. Ne každý dokáže to co Anita, ale ta možnost tu je. \":D\" Tato kniha mi přinesla mnoho klidu, i kdybych měla umřít. \":D\" Chemo jsem absolvovala asi v r. 2009, každý rok beru jako výhru, tak uvidíme.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned čer 25, 2017 8:51 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
Parmová píše:
Taky jsem si s ní psala. Odmlčela se a pak mi napsal do zprávy její partner, že bohužel zemřela. V posledních měsících jejího života totiž příliš vsadila na klasickou medicínu a to jí nepomohlo. Doktoři ji přemluvili, aby se na přírodní léčbu vykašlala a plně se svěřila do jejich rukou a takhle to dopadlo.

Každý boj se nedá vyhrát, ono jde hodně o nastavení myšlení a pokud si člověk přestane věřit a nechá za sebe rozhodovat jiné, je to skoro vždy cesta špatným směrem. Paradoxně právě tímto špatným způsobem pracuje moderní medicína kdy se vám snaží tvrdit že oni vědí nejlépe jak na to a máte se plně svěřit do jejich péče. Bohužel v naprosté většině případů nevědí vůbec nic a jde pouze o pokusy které jsou pro lékaře prakticky bez rizika a pro pacienta mnohdy život ohrožující, což už si musí vyhodnotit každý sám za sebe a rozhodnout se čemu bude věřit. Rozhodně mě to mrzí, zde to dělalo dojem že si docela dost věří a tedy má slušnou šanci se z toho dostat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon říj 23, 2017 6:04 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Parmová píše:
Dagmara píše:
Xion píše:
Nevie niekto, ako to dopadlo miram?
Nějakou dobu jsem si s ní psala. Nebylo to s ní dobré, objevili ji další nádory na mozku. Vím, že podstoupila ozařování mozku a pak se již neozvala a na mé dotazy nereagovala \":(\"

Taky jsem si s ní psala. Odmlčela se a pak mi napsal do zprávy její partner, že bohužel zemřela. V posledních měsících jejího života totiž příliš vsadila na klasickou medicínu a to jí nepomohlo. Doktoři ji přemluvili, aby se na přírodní léčbu vykašlala a plně se svěřila do jejich rukou a takhle to dopadlo.

Dobry den pani Parmova, nemuzu si po te dlouhe dobe vybavit ktera vy jste??? Ale chci se zeptat, proc si vymyslite takove nesmysly? Jak vidite, jsem ziva!
Pisete, ze vam napsal do zpravy muj partner, ze jsem bohuzel zemrela. Mate snad na mysli meho americkeho manzela, ktery cestinu zasadne neovlada? Nic vam nikdy v zivote nenapsal! Proc lzete??? Co ten by tady delal na techto strankach? Ten holduje beef steaku, pizze, vsemu co se vytahne z more, atd. Byla jsem tady pred par mesici a kdyz jsem si to precetla, tak jsem myslela, ze se obratim v kozi roh. Radeji jsem vam tehdy ani nic nenapsala a zase jsem v tichosti odesla, protoze to, co bych vam napsala, by se vam urcite nelibilo. Nesnasim lidi, kteri lzou a delaji se zajimavymi! Jste trapna! miram


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon říj 23, 2017 7:28 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Dobry den pane Jardo, moc vas zdravim!
jsem ziva a posledni scany, na kterych jsem byla pred 3 tydny jsou negativni! Uplne vsechny! Mela jsem celkem 5x ozarovani mozku, uzivala jsem zaroven vlastnorucne uvareny oleandrovy rozvar, ktery me doporucila pani Dagmar, no a kdyz se delal prvni kontrolni scan, asi po 3 mesicich, tak tam uz tehdy nic nebylo a neni dosud. Posledni scan byl tedka pred 3 tydny. Podobne to bylo s tim tumorem, ktery byl uz tak veliky, ze se tlacil ven z prsa. Ten se tak rychle zacal smrstovat ihned po 1. chemu, ze jsem tomu nemohla uverit. Posilam foto jak to vypadalo tesne pred 1.chemem - 30.6.2016, pak 10. den po 1. chemu a po 2. chemu (to chemo jsem mela 13.7.2016) ta treti fotka je vyfocena 19. cervence - po 2. davce chema. Mela jsem celkem 4 x chemo a pak jsem brala tablety, kterych bylo nejdriv 5 denne, ale cas od casu me je pomalu ubirali. Ty lymfatcke uzliny se take spravily velmi rychle, mela jsem je tak velike, vypadalo to jako bych nosila pomeranc v podpazdi a jak to silene bolelo! To bych nikomu neprala. Dlouhou dobu jsme odmitala lecbu, ale pak uz slo vazne do tuheho, nic co jsem ja doma zkousela me nepomahalo, naopak po tech vsech doplncich se to zacalo vsechno zhorsovat, za jeden mesic se nador v prsu zvetsil o 2,5 cm. Nakonec to dopadlo tak, ze pro me poslali domu navigacni sestru ze spitalu a ta me rekla, ze s ni musim okamzite na onkologii, jinak bude pozde a nalozila me do sveho auta, nenechala me jet mym autem. Na onkologii uz cekala Dr. Koshy a nechala me zamerit na te masine, za 2 hodiny me uz ozarovali mozek. To byl muj nejhorsi den v mem zivote, mela jsem strach, ze me ten mozek poskodi.
Snazim se zase zit a jist jako jsem to delala driv, jenze to jsem delala i predtim a stejne se mi po 8 letech vratila, jen to byl ted zcela jinsi druh rakoviny. Ale ja asi vim, proc se vratila. Od roku 2004 jsem se nemohla se svym exmanzelem dohodnout na vyplaceni z moji poloviny domu, a ze tri aut, az ted pred 2 tydny me prisly konecne penize na ucet a me uz ted nic netrapi, konecne mam pokoj. Predtim nebylo dne, abych o tom nepremyslela. Zrovna s mym nynejsim manzelem kupujeme novy dum na FL a penize z CR prisly jako na zavolanou. Je to jako balzam na nervy.
Mejte se moc krasne a preji vam co nejvice zdravicka! miram


Přílohy:
po II. chemu 19. cervence.JPG
po II. chemu 19. cervence.JPG [ 739.01 KiB | Zobrazeno 13100 krát ]
10. den po I. chemoterapii.JPG
10. den po I. chemoterapii.JPG [ 575.61 KiB | Zobrazeno 13100 krát ]
30. 6. 2016.jpg
30. 6. 2016.jpg [ 68.48 KiB | Zobrazeno 13100 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon říj 23, 2017 10:28 am 
Offline

Registrován: stř zář 18, 2013 1:35 pm
Příspěvky: 5
miram píše:
Dobry den pane Jardo, moc vas zdravim!
jsem ziva a posledni scany, na kterych jsem byla pred 3 tydny jsou negativni! Uplne vsechny! Mela jsem celkem 5x ozarovani mozku, uzivala jsem zaroven vlastnorucne uvareny oleandrovy rozvar, ktery me doporucila pani Dagmar, no a kdyz se delal prvni kontrolni scan, asi po 3 mesicich, tak tam uz tehdy nic nebylo a neni dosud. Posledni scan byl tedka pred 3 tydny. Podobne to bylo s tim tumorem, ktery byl uz tak veliky, ze se tlacil ven z prsa. Ten se tak rychle zacal smrstovat ihned po 1. chemu, ze jsem tomu nemohla uverit. Posilam foto jak to vypadalo tesne pred 1.chemem - 30.6.2016, pak 10. den po 1. chemu a po 2. chemu (to chemo jsem mela 13.7.2016) ta treti fotka je vyfocena 19. cervence - po 2. davce chema. Mela jsem celkem 4 x chemo a pak jsem brala tablety, kterych bylo nejdriv 5 denne, ale cas od casu me je pomalu ubirali. Ty lymfatcke uzliny se take spravily velmi rychle, mela jsem je tak velike, vypadalo to jako bych nosila pomeranc v podpazdi a jak to silene bolelo! To bych nikomu neprala. Dlouhou dobu jsme odmitala lecbu, ale pak uz slo vazne do tuheho, nic co jsem ja doma zkousela me nepomahalo, naopak po tech vsech doplncich se to zacalo vsechno zhorsovat, za jeden mesic se nador v prsu zvetsil o 2,5 cm. Nakonec to dopadlo tak, ze pro me poslali domu navigacni sestru ze spitalu a ta me rekla, ze s ni musim okamzite na onkologii, jinak bude pozde a nalozila me do sveho auta, nenechala me jet mym autem. Na onkologii uz cekala Dr. Koshy a nechala me zamerit na te masine, za 2 hodiny me uz ozarovali mozek. To byl muj nejhorsi den v mem zivote, mela jsem strach, ze me ten mozek poskodi.
Snazim se zase zit a jist jako jsem to delala driv, jenze to jsem delala i predtim a stejne se mi po 8 letech vratila, jen to byl ted zcela jinsi druh rakoviny. Ale ja asi vim, proc se vratila. Od roku 2004 jsem se nemohla se svym exmanzelem dohodnout na vyplaceni z moji poloviny domu, a ze tri aut, az ted pred 2 tydny me prisly konecne penize na ucet a me uz ted nic netrapi, konecne mam pokoj. Predtim nebylo dne, abych o tom nepremyslela. Zrovna s mym nynejsim manzelem kupujeme novy dum na FL a penize z CR prisly jako na zavolanou. Je to jako balzam na nervy.
Mejte se moc krasne a preji vam co nejvice zdravicka! miram

Ahoj Miram, som veľmi rada že si sa ozvala. Sledovala som Tvoj príbeh a nechcelo sa mi veriť, že by to nemalo dopadnúť dobre .... držím palce a prajem veľa zdravia


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon říj 23, 2017 3:31 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Miram, zdravim ta (STTP). Parmová je psychicky narusena osoba... A to doslova... Pisem z vlastnej skusenosti s nou (nebudem to ale rozvadzat dalej).
Drz sa, nezabudaj na zivocisne potraviny, hlavne maslo, vajicka, sardinky (idealne nie z konzervy), mäso... No a sacharidy z kvalitneho ovocia, fermentovanych ci klicenych obilnin, zeleniny \":-)\"

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte říj 24, 2017 5:59 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Ta Parmova musi byt neskutecna krava! Snad ji jeji karma za tohle dozene. Jsem moc rad, ze jsi Miram v poradku.. Takze te znovu vitam mezi zivymi! \":-)\"
Znam starsi pani, ktera sla do nemocnice na banalni zakrok a kdyz se vratila tak zjistila, ze o ni nekdo rozsiril, ze umira v nemocnici na neco zavazneho. Mne je tohle vymysleni uplne cizi a nejak to nemuzu pochopit.


Naposledy upravil kov dne stř říj 25, 2017 9:15 am, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte říj 24, 2017 6:17 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
JednorazovyNICK píše:
Miram, zdravim ta (STTP). Parmová je psychicky narusena osoba... A to doslova... Pisem z vlastnej skusenosti s nou (nebudem to ale rozvadzat dalej).
Drz sa, nezabudaj na zivocisne potraviny, hlavne maslo, vajicka, sardinky (idealne nie z konzervy), mäso... No a sacharidy z kvalitneho ovocia, fermentovanych ci klicenych obilnin, zeleniny \":-)\"

To jako, že se má volně ládovat masem....? \":shock:\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: stř říj 25, 2017 9:22 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Miram, ten vývar z oleandru jsi užívala po celou dobu? I při chemoterapii? PS: Rychlost zmizení tak obrovského nádoru je k neuvěření. Je to jak z reklamy na chemoterapii.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob říj 28, 2017 12:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
miram píše:
Dobry den pane Jardo, moc vas zdravim!
jsem ziva a posledni scany, na kterych jsem byla pred 3 tydny jsou negativni! Uplne vsechny! Mela jsem celkem 5x ozarovani mozku, uzivala jsem zaroven vlastnorucne uvareny oleandrovy rozvar, ktery me doporucila pani Dagmar, no a kdyz se delal prvni kontrolni scan, asi po 3 mesicich, tak tam uz tehdy nic nebylo a neni dosud. Posledni scan byl tedka pred 3 tydny. Podobne to bylo s tim tumorem, ktery byl uz tak veliky, ze se tlacil ven z prsa. Ten se tak rychle zacal smrstovat ihned po 1. chemu, ze jsem tomu nemohla uverit. Posilam foto jak to vypadalo tesne pred 1.chemem - 30.6.2016, pak 10. den po 1. chemu a po 2. chemu (to chemo jsem mela 13.7.2016) ta treti fotka je vyfocena 19. cervence - po 2. davce chema. Mela jsem celkem 4 x chemo a pak jsem brala tablety, kterych bylo nejdriv 5 denne, ale cas od casu me je pomalu ubirali. Ty lymfatcke uzliny se take spravily velmi rychle, mela jsem je tak velike, vypadalo to jako bych nosila pomeranc v podpazdi a jak to silene bolelo! To bych nikomu neprala. Dlouhou dobu jsme odmitala lecbu, ale pak uz slo vazne do tuheho, nic co jsem ja doma zkousela me nepomahalo, naopak po tech vsech doplncich se to zacalo vsechno zhorsovat, za jeden mesic se nador v prsu zvetsil o 2,5 cm. Nakonec to dopadlo tak, ze pro me poslali domu navigacni sestru ze spitalu a ta me rekla, ze s ni musim okamzite na onkologii, jinak bude pozde a nalozila me do sveho auta, nenechala me jet mym autem. Na onkologii uz cekala Dr. Koshy a nechala me zamerit na te masine, za 2 hodiny me uz ozarovali mozek. To byl muj nejhorsi den v mem zivote, mela jsem strach, ze me ten mozek poskodi.
Snazim se zase zit a jist jako jsem to delala driv, jenze to jsem delala i predtim a stejne se mi po 8 letech vratila, jen to byl ted zcela jinsi druh rakoviny. Ale ja asi vim, proc se vratila. Od roku 2004 jsem se nemohla se svym exmanzelem dohodnout na vyplaceni z moji poloviny domu, a ze tri aut, az ted pred 2 tydny me prisly konecne penize na ucet a me uz ted nic netrapi, konecne mam pokoj. Predtim nebylo dne, abych o tom nepremyslela. Zrovna s mym nynejsim manzelem kupujeme novy dum na FL a penize z CR prisly jako na zavolanou. Je to jako balzam na nervy.
Mejte se moc krasne a preji vam co nejvice zdravicka! miram

Tak takto drsnou zkušeností ve svém životě se opravdu nemůže pochlubit každý a myslím že vás to posunulo ve vnímání světa o hodně jinam než jak jste ho vnímala do té doby. Každopádně super zpráva že jste z toho venku a myslím že pokud budete v klidu a pohodě nebude potřeba podobné zážitky opakovat. Rychlost ústupu nádorů je obdivuhodná a je tedy otázkou zda to dalo pouze to chemo a ozařování, nebo ta kombinace s oleandrem, případně zda v tom nejsou promítnuty předchozí postupy pročištění těla, protože pak tělo i ty lékařské zásahy a to i horně drsné lépe snese, než tělo zanesené. Již jsem se s podobným efektem rychlého rozpadu nádoru a to dokonce šlo o terminální rakovinu plic, setkal a nádor o velikosti 9x11 cm se rozpad prakticky v průběhu 14 dní, což se dalo zvládnout pouze na jednotce intenzívní péče, ale zbytek nádoru následně přešel do benigní formy a pacientku dále neohrožuje. Zajímavý paradox je v tom že zde chemo a nic dalšího nezabralo, byla již na paliativní péči a zabralo až extrémní dávkování obyčejným acylpirinem po souhlasu ošetřujícího lékaře, který se tomu pokusu primárně vysmál, nicméně řekl že v tomto stádiu není již co pokazit a vyzkoušet se to klidně může, ale že v úspěch nevěří. Nakonec na dotaz jak je možné že to proběhlo tak jak to proběhlo řekl že netuší prý asi spontánní vyléčení. Ne všechno se vždy dá vysvětlit a co zabere jednomu nemusí nutně fungovat každému, vždy je potřeba zkoušet co se dá a věřit v úspěch.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob říj 28, 2017 7:21 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
kov píše:
To jako, že se má volně ládovat masem....? \":shock:\"

Hlavne vnútornosťami z kvalitne živených zvierat, rybami, maslom... Čo sa ti na tom nevidí ? Má sa ládovať ovocím a zeleninou ??? Z toho budeš len "čistiť", z toho zdravie neudržíš... Minimum vitamínov a minerálov, o bielkovinách a tukoch ani nehovorím. Neviem kde ty žiješ, "kov"... V akých ilúziách... Každý človek so zdravým rozumom delí jedenie na PôST keď sa vôbec nič neje, a potom na PLNOHODNOTNÚ VÝŽIVU. Niečo "medzi", to je oj*bávanie tela, vedie to len k podvýžive... Ale to niektorí ľudia skrátka nepochopia...

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon říj 30, 2017 10:22 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
JednorazovyNICK píše:
Hlavne vnútornosťami z kvalitne živených zvierat, rybami, maslom... Čo sa ti na tom nevidí ? Má sa ládovať ovocím a zeleninou ??? Z toho budeš len "čistiť", z toho zdravie neudržíš... Minimum vitamínov a minerálov, o bielkovinách a tukoch ani nehovorím. Neviem kde ty žiješ, "kov"... V akých ilúziách... Každý človek so zdravým rozumom delí jedenie na PôST keď sa vôbec nič neje, a potom na PLNOHODNOTNÚ VÝŽIVU. Niečo "medzi", to je oj*bávanie tela, vedie to len k podvýžive... Ale to niektorí ľudia skrátka nepochopia...

Nesouvisí to s tématem tohoto vlákna, tak Vám jen krátce napíšu, že jste úplně vedle, že člověk není masožravec, ale cca z 90-95-ti % býložravec. Vaše doporučení cpát se masem je mimo a jíst denně jen dvě hodiny a zbytek hladovět to samé. Pokud to tak děláte Vy, je to Váš problém, ale nedoporučujte takové blbosti druhým.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 35  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz