Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 12:04 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 35  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob říj 22, 2016 5:45 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
kov píše:
Pokud uzivate len, dietu dle Budwigove, pozor na jeho odrudu! Nektere odrudy lnu maji tak spatny pomer omega 3: omega 6, ze si tim muzete spis uskodit!

To je pravda, původní len setý měl skoro ideální parametry, ale jsou vyšlechtěné odrůdy, které mají vysoký podíl omega 6 mastných kyselin. Třeba pouze 2 % omega 3 mastných kyselin obsahují odrůdy Jantar a Amon.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon lis 28, 2016 12:42 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Jarda píše:
Batles píše:
Ahoj, žádné tajnosti nedělám \":D\"
Hranatou dřevěnou tužkou dělat masáže prsu hlavně v té oblasti, kde je nádor. Prudce se zvyšuje průtok lymfy i krevní plazmy \":D\"
Prostě válet ji jako váleček sem tam vrrrr vrrrrr, pokud se tkáň příjemně nerozehřeje, nebo nezčervená a dříve nebo později dojde k citelnému zmenšování.
Samozřejmě že je potřeba likvidovat raka i zevnitř, no tužka je ale skvělý urychlovač. DMSO také, jde li použít i s MMS1 jako masáže.
Samozřejmě pokud tam není otevřená rána.
Tužku doporučím vždy všem ženám, u kterých zjistím lipogranulemu a pod. ve zvýšeném stupni.
Je docela "švandovní" vidět, když si některá žena masíruje takto jen jeden prs a druhý ne. Je to při kontrolním měření krásně vidět.
Jsou to osobní zkušenosti s lidmi....
Hezký den všem,
Batles
Tak jistě, to musí fungovat velice dobře, jako místní prohřátí a další postupy, které pohnou s krví a lymfou, ale toto je excelentně jednoduché. DMSO určitě, to tlumí zánět i samo o sobě a případně se dá i používat v nějaké čisté formě orálně třeba v džusu, nebo kdo se bojí tak dávat MSM.

Vrátil jsem se k tomuto, protože si nejsem jistý, jestli je dobře, když se nádor prokrvuje. On na to přece čeká. Protože má daleko větší spotřebu energie než zdravá buňka, tak si snaží vybudovat zvýšený počet cév, aby měl dostatek kyslíku a živin. Tím, že se to prokrví mu přece nahráváme do karet,ne?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon lis 28, 2016 3:04 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
kov píše:
Vrátil jsem se k tomuto, protože si nejsem jistý, jestli je dobře, když se nádor prokrvuje. On na to přece čeká. Protože má daleko větší spotřebu energie než zdravá buňka, tak si snaží vybudovat zvýšený počet cév, aby měl dostatek kyslíku a živin. Tím, že se to prokrví mu přece nahráváme do karet,ne?
http://extrastory.cz/nemecky-doktor-prisel-na-priciny-rakoviny-uz-v-roce-1931-kdo-se-vsak-jeho-zavery-ridi.html
Na zaklade vyzkumu nositele nobelovky Wartburga píše:
Pokud zdravé buňce odejmete 35 procent kyslíku, může se z ní stát rakovinová buňka za pouhé dva dny....Rakovina je tak vlastně obranný mechanismus, kterým buňky reagují na nepřítomnost dostatku kyslíku v těle.....
Prokrveni zvedne i prisun kysliku, takze ja prokrveni vidim jako velice pozitivni.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte lis 29, 2016 12:54 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Tady se píše: ,,V pozdějších fázích, jak se rakovině víc a víc nedostává kyslíku..."

http://alternativnicesta.cz/cim-se-zivi-rakoviny/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob led 21, 2017 7:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
kov píše:
Tady se píše: ,,V pozdějších fázích, jak se rakovině víc a víc nedostává kyslíku..."

http://alternativnicesta.cz/cim-se-zivi-rakoviny/

Zde bych souhlasil s názorem člena pv33 a spíše se snažil kyslík dodat, ovšem pouze za předpokladu že mám pod kontrolou hladiny železa, tedy železo cca do 15 a feritin u žen cca do 50. Pak je bez problémů vznik radikálů a nemělo by dodávání kyslíku nijak vadit. V zahraničí se celkem běžně používá i výraz železná rakovina a naprostá většina lidí s rakovinou má železo vysoké. Nicméně u rakoviny prsu jde ve velkém procentu případů o problém hormonální, nebo o kombinaci těchto dvou chyb a je dobré řešit obě varianty.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát led 27, 2017 6:55 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1950
Asi Vám nezbude než se naučit štěkat nebo chrochtat, abyste se mohli nechat v naší eurounijní zemi ošetřit Fortýnovou metodou devitalizace (100% úspěšná metoda devaskularizace), pokud nechcete položit život za svobodné nabývání církevní zlodějiny a schwarzenberských lesů a demokratické přepadání států. Aneb držíme jako ovce, když nám papaláši ve službách zbrojařské lobby a farmakomafie nedovolí ani se vyléčit.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob bře 18, 2017 5:41 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Jarda píše:
kov píše:
Tady se píše: ,,V pozdějších fázích, jak se rakovině víc a víc nedostává kyslíku..."

http://alternativnicesta.cz/cim-se-zivi-rakoviny/

Zde bych souhlasil s názorem člena pv33 a spíše se snažil kyslík dodat, ovšem pouze za předpokladu že mám pod kontrolou hladiny železa, tedy železo cca do 15 a feritin u žen cca do 50. Pak je bez problémů vznik radikálů a nemělo by dodávání kyslíku nijak vadit. V zahraničí se celkem běžně používá i výraz železná rakovina a naprostá většina lidí s rakovinou má železo vysoké. Nicméně u rakoviny prsu jde ve velkém procentu případů o problém hormonální, nebo o kombinaci těchto dvou chyb a je dobré řešit obě varianty.

Pak je jeste jedna moznost. Vyuzit nenazranosti nadoru, co se zeleza tyce, a zacit brat artemisin, pelynek rocni. Popis je uvedeny na stejnem webu- alernativnicesta.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned bře 19, 2017 1:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28234
Bydliště: Poděbrady
kov píše:
Pak je jeste jedna moznost. Vyuzit nenazranosti nadoru, co se zeleza tyce, a zacit brat artemisin, pelynek rocni. Popis je uvedeny na stejnem webu- alernativnicesta.

Tak tím se nic pokazit nedá, byliny fungují velice dobře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob dub 22, 2017 8:29 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
Nevie niekto, ako to dopadlo miram?

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob dub 22, 2017 8:46 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
Xion píše:
Nevie niekto, ako to dopadlo miram?

Nějakou dobu jsem si s ní psala. Nebylo to s ní dobré, objevili ji další nádory na mozku. Vím, že podstoupila ozařování mozku a pak se již neozvala a na mé dotazy nereagovala \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: stř dub 26, 2017 8:35 pm 
Offline

Registrován: stř srp 19, 2015 10:07 am
Příspěvky: 7
Také jsem si s ní psala. Najednou přestala odpovídat \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: čtv dub 27, 2017 7:43 am 
Offline

Registrován: pát črc 24, 2015 6:14 pm
Příspěvky: 30
Dagmara píše:
Xion píše:
Nevie niekto, ako to dopadlo miram?
Nějakou dobu jsem si s ní psala. Nebylo to s ní dobré, objevili ji další nádory na mozku. Vím, že podstoupila ozařování mozku a pak se již neozvala a na mé dotazy nereagovala \":(\"

Taky jsem si s ní psala. Odmlčela se a pak mi napsal do zprávy její partner, že bohužel zemřela. V posledních měsících jejího života totiž příliš vsadila na klasickou medicínu a to jí nepomohlo. Doktoři ji přemluvili, aby se na přírodní léčbu vykašlala a plně se svěřila do jejich rukou a takhle to dopadlo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: čtv dub 27, 2017 12:01 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Joj, to je špatná zpráva! \":-(\" Už jsem na ni taky párkrát myslel. Miram, díky za všechno!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: čtv dub 27, 2017 8:25 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
Parmová píše:
Taky jsem si s ní psala. Odmlčela se a pak mi napsal do zprávy její partner, že bohužel zemřela. V posledních měsících jejího života totiž příliš vsadila na klasickou medicínu a to jí nepomohlo. Doktoři ji přemluvili, aby se na přírodní léčbu vykašlala a plně se svěřila do jejich rukou a takhle to dopadlo.

Taky jsem na ni myslela \":|\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob dub 29, 2017 3:31 pm 
Offline

Registrován: ned dub 26, 2009 6:26 pm
Příspěvky: 1758
bal som sa toho, aj mne prestala pisat a na posledne spravy v minulom roku neodpovedala. posledne spravy mi pisala, ze jej nezabera MMS ani s DMSO, tiez uz posledne spravy boli o tom, ako do nej husti lekarka, tie ich keci, stale pisala o tom, co jej hovori lekarka... a mal som z nej taky pocit, ze uz veri tak z polovice jej... samozrejme ju zabili... ale netvrdim ze sa to dalo zvratit. Ona uz mala znicenu imunitu co jej robili osem rokov dozadu ozarovanie, chemo, atd... skoda ze nesla prirodnou cestou od zaciatku, chemo odrovna imunitu a rakovina sa vrati. bohuzial, do statistik uvadzaju, ze chemo zabrala... ale to ze znici imunitu a rakovina sa do par rokov vrati, to uz tam neuvadzaju, len si zvysuju statistiky, aby mohli chemo dalej pouzivat.



Odpocivaj v pokoji.

_________________
Prehľadné, stručné a aktualizované návody fóra Zdraví-AZ


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 35  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz