Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 1:57 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát bře 18, 2011 10:45 am 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 12:48 pm
Příspěvky: 56
Dobrý den, pane Jardo. Chtěla jsem poprosit o radu, jak s jídelníčkem při rakovině prsu. Jsem po odstranění prsu i podpažních uzlin (všech 8 bylo postiženo rakovinou). Před operaci 3xchema(špatně snášená, váhový úbytek 11 kg a totální kolaps bilých i červených krvinek). Po operaci další chema. Mám za sebou 2. ze 4.Snáším ji lépe, není mi špatně ale kolaps krvinek opět. Dostávám hned druhý den po chemě injekci na podporu kostní dřeně. Jím ráno ovoce, odpoledne zeleninu(polévku s brokolice,nebo květáku, 1 brambor, vařenou zeleninu v páře, apod..),syrnou patlanici, večer zeleninový salát. Chci se zeptat: prostudovala jsem mnoho knih o výživě při rakovině. Všichni se shodují, že je nejhorší cukr. Někteří doporučují striktní vynechání ovoce a škrobů(chleba, obilniny, fazole, apod.)a jíst hodně bílkovin(masa, ryb, zakysané výrobky). Tak teď tápu, jestli jsou ty ovocné snídaně OK (chci zakoupit kvalitní odšťavňovač). Také mi při této stravě klesá váha, což asi teď není dobré. Můžete mi poradit, jak se co nejlépe stravovát? A co PH? Jedla jsem sodu s melasou a citronem a prý je to hodně agresivní a nemá se to. Jsem rozhodnuta se k Vám objednat (pokud to bude možné), ale až po chemce a následných ozářkách(teď bych to nezvládla). Prosím tedy o radu, jak pokračovat a eliminovat následky. Dr. říkala, že mám vysokou pravděpodobnost, že se mi budou tvořit vzdálené metastázy vzhledem k počtu zasažených uzlin. Děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát bře 18, 2011 11:06 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28235
Bydliště: Poděbrady
Zorca píše:
Dobrý den, pane Jardo. Chtěla jsem poprosit o radu, jak s jídelníčkem při rakovině prsu. Jsem po odstranění prsu i podpažních uzlin (všech 8 bylo postiženo rakovinou). Před operaci 3xchema(špatně snášená, váhový úbytek 11 kg a totální kolaps bilých i červených krvinek). Po operaci další chema. Mám za sebou 2. ze 4.Snáším ji lépe, není mi špatně ale kolaps krvinek opět. Dostávám hned druhý den po chemě injekci na podporu kostní dřeně. Jím ráno ovoce, odpoledne zeleninu(polévku s brokolice,nebo květáku, 1 brambor, vařenou zeleninu v páře, apod..),syrnou patlanici, večer zeleninový salát. Chci se zeptat: prostudovala jsem mnoho knih o výživě při rakovině. Všichni se shodují, že je nejhorší cukr. Někteří doporučují striktní vynechání ovoce a škrobů(chleba, obilniny, fazole, apod.)a jíst hodně bílkovin(masa, ryb, zakysané výrobky). Tak teď tápu, jestli jsou ty ovocné snídaně OK (chci zakoupit kvalitní odšťavňovač). Také mi při této stravě klesá váha, což asi teď není dobré. Můžete mi poradit, jak se co nejlépe stravovát? A co PH? Jedla jsem sodu s melasou a citronem a prý je to hodně agresivní a nemá se to. Jsem rozhodnuta se k Vám objednat (pokud to bude možné), ale až po chemce a následných ozářkách(teď bych to nezvládla). Prosím tedy o radu, jak pokračovat a eliminovat následky. Dr. říkala, že mám vysokou pravděpodobnost, že se mi budou tvořit vzdálené metastázy vzhledem k počtu zasažených uzlin. Děkuji za odpověď.

Tak strava by měla být maximálně jednoduchá, bez pěti bílých jedů a živočišných bílkovin. Je potřeba si nastudovat kvasinky a pokud je máte namnožené, tak vynechat i to ovoce, hlavně sladké. Krvinky nahodí velké dávky céčka a kyselina chlorovodíková. Pokud se týká pH to je nutné udržet za každou cenu a dá se na to jít i velkým množstvím obyčejných okurek, nebo melounů. Pokračování v tom jedování a ozařování těla mě nijak rozumné nepřipadá, ale rozhodnutí je na vás. Co bych vám určitě doporučil, je test na stav vitamínu D3 a pokud hodnota bude nízká, což se dá předpokládat, tak vystoupat za pomoci obrovských denních dávek na hodnotu 45-60 ng/ml. Dá se klidně aplikovat i 40-50000 I.U. denně, po nezbytně nutnou dobu a pokud se chcete sejít, tak mě klidně zavolejte a nějak se domluvíme.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob bře 19, 2011 10:43 am 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 12:48 pm
Příspěvky: 56
Děkuji za odpověď. Myslím, že kvasinky mi vznikly na té chemce taky. A vitamín D3 jsem dostala už před touto nemoci na osteoporozu - mám calcichew D3 -calcium 500mg,vit.D3 200IU. Těma okurkama myslíte kvašené nebo salátovky? Takže jestli ještě jednou mohu poprosit: na snídani mám mít tedy zeleninu? K obědu a večeři taky? A mohu nějaké přílohy (pohanka, rýže, brambory nebo něco jiného). Už tak mi váha letí na této stravě hodně dolů. 165/55 a nevím, jestli při zátěží na chemce je to dobré. Čím ji mohu nahodit? A ještě jeden dotaz. V poslední době kdykoliv něco sním nebo se napiji, vždycky škytnu. Jenom 1x- ale nechápu proč.Děkuji za Vaši odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte bře 29, 2011 8:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28235
Bydliště: Poděbrady
Zorca píše:
Děkuji za odpověď. Myslím, že kvasinky mi vznikly na té chemce taky. A vitamín D3 jsem dostala už před touto nemoci na osteoporozu - mám calcichew D3 -calcium 500mg,vit.D3 200IU. Těma okurkama myslíte kvašené nebo salátovky? Takže jestli ještě jednou mohu poprosit: na snídani mám mít tedy zeleninu? K obědu a večeři taky? A mohu nějaké přílohy (pohanka, rýže, brambory nebo něco jiného). Už tak mi váha letí na této stravě hodně dolů. 165/55 a nevím, jestli při zátěží na chemce je to dobré. Čím ji mohu nahodit? A ještě jeden dotaz. V poslední době kdykoliv něco sním nebo se napiji, vždycky škytnu. Jenom 1x- ale nechápu proč.Děkuji za Vaši odpověď.

Kvasinky si vytestujte plivacím testem a ten vitamín D3 je dost slabý, to trochu nastudujte, ale při těchto zdravotních potížích se běžně bere 40-50000 I.U. denně. Okurky přirozeně syrové, nakládané rakovinu spíše krmí. S tou zeleninou by to bylo nejvhodnější, protože nejméně množí kvasinky a jako příloha trochu jáhel, pohanky, nebo nějaká luštěnina, ale velice rozumné dávky. To škytání nedovedu zodpovědět, vůbec mě nenapadá nějaký rozumný důvod, mimo zaplynovaného žaludku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát dub 01, 2011 11:02 am 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 12:48 pm
Příspěvky: 56
Takže kvasinky mi podle plivacího testu vyšly pozitivní. Můj jídelníček vypadá v současné době trakto: ráno vylisovaná šťáva z 300g mrkve,100g řepy a 100g okurky, za hodinu šťáva z 300g mrkve, 150g celeru a 50g petržele, pak nějaká šťáva z okurky, řep.celeru, salátu. Na oběd v 13 hod. brokolicová, květáková nebo porková polévka(pouze zelenina rozmixována + malý brambor nebo hrst pohanky). V 16 hod. zeleninový salát + sirná patlanice, později trochu mandlí, večer kefír z houby. Piju zelený nápoj, momentálně z kopřiv. A prosím o radu: když odšťavním cca 1dcl čisté šťávy z kopřivy v jakém poměru ji mám zředit vodou? Krom kopřivy jsem venku nic nenašla. Jo ještě medvědí česněk. Ten dávám na chleba, do polévky, apod. Také jsem z něho vylisovala šťávu a zamrazila. Prosím o zhodnocení jídelníčku a toho zeleného nápoje. Mám ale dost hlad a váha pořád trochu klesá. Mám tento jídelníček dodržovat ikdyž jsem na chemoterapii(ještě 2 chemy). Ráno a večer piji sodu s citronem. Tu melasu jsem vypustila kvůli te kandidě. Je to tak dobře? A ohledně vitamínu a doplňku mi prosím doporučíte co a v jaké gramáži? A ještě se chci zeptat, kde sháníte PH papírky, které Vám ukazují i mezistupně. Mně v lékarně byli schopni objednat jen PH papírky se stupnici 5,6,7,8....a nebo nějaké, kde je kromě PH ještě ketoza, apod. Děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát dub 01, 2011 8:57 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28235
Bydliště: Poděbrady
[quote="Zorca":3cru9n0q]Takže kvasinky mi podle plivacího testu vyšly pozitivní. Můj jídelníček vypadá v současné době trakto: ráno vylisovaná šťáva z 300g mrkve,100g řepy a 100g okurky, za hodinu šťáva z 300g mrkve, 150g celeru a 50g petržele, pak nějaká šťáva z okurky, řep.celeru, salátu. Na oběd v 13 hod. brokolicová, květáková nebo porková polévka(pouze zelenina rozmixována + malý brambor nebo hrst pohanky). V 16 hod. zeleninový salát + sirná patlanice, později trochu mandlí, večer kefír z houby. Piju zelený nápoj, momentálně z kopřiv. A prosím o radu: když odšťavním cca 1dcl čisté šťávy z kopřivy v jakém poměru ji mám zředit vodou? Krom kopřivy jsem venku nic nenašla. Jo ještě medvědí česněk. Ten dávám na chleba, do polévky, apod. Také jsem z něho vylisovala šťávu a zamrazila. Prosím o zhodnocení jídelníčku a toho zeleného nápoje. Mám ale dost hlad a váha pořád trochu klesá. Mám tento jídelníček dodržovat ikdyž jsem na chemoterapii(ještě 2 chemy). Ráno a večer piji sodu s citronem. Tu melasu jsem vypustila kvůli te kandidě. Je to tak dobře? A ohledně vitamínu a doplňku mi prosím doporučíte co a v jaké gramáži? A ještě se chci zeptat, kde sháníte PH papírky, které Vám ukazují i mezistupně. Mně v lékarně byli schopni objednat jen PH papírky se stupnici 5,6,7,8....a nebo nějaké, kde je kromě PH ještě ketoza, apod. Děkuji za odpověď.[/quote:3cru9n0q]
To jídlo máte celkem dobře a pozor bych si dával pouze na ten kefír, aby vám náhodou nepodporoval zahlenění. Na tu šťávu z kopřiv si také dávejte pozor, to není něco, co jde pít jako voda. Léčebná dávka je tak 50-150g denně a větší množství může docela zásadně zahušťovat krev, čili s tím bych si určitě nehrál. Ředit ji vodou je zbytečné, tu si přidejte do jiné šťávy, protože samotná není moc chutná a v jiné šťávě to celkem jde. Chleba vidím jako velký problém a ten bych tedy nedoporučoval. Chemoterapie jsem vám již kritizoval, na kandidu vyzkoušejte lichořeřišnici a co se týká doplňků, tak o těch je zde toho dost napsáno, čili si to trochu projděte. Chtělo by to nechat si udělat vlasovou analýzu pro lepší přehled deficitních látek a co se týká papírků, tak se podívejte sem

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob dub 02, 2011 11:45 am 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 12:48 pm
Příspěvky: 56
Dobrý den, ještě pár dotazů: když vadí kefír s houbou, tak syrná parlanice nevadí? To s tou kopřivou jsem nevěděla. Myslela jsem, že to bude dobré na pročištění krve. Takže zelený nápoj budu moct udělat až bude jetel a pampeliška? Jsem z města, políčko nevlastním, takže musím využít, co roste venku. S tím chlebem jsem se překlepla. Patlanici dávám na papriku. Krajíček žitného chleba s avokádem jsem brala 1x týdně, když jsem šla do nemocnice na půl dne kvůli odběrům a nestihla jsem udělat ráno šťávu. Dělala jsem si krkací test a vyšel mi tak za 10-15minut-čili mám nedostatek HCl. Dívala jsem se a swanson má doplněk BETAIN HCl 120tbl. 648mg. Je to ono? A chci se zeptat. Ráno mám vždy hodně řídkou stolici a jsem "zaplynovaná". Ale jen ráno. Během dne problém nemám ani s nadýmáním. Můžou to způsobovat ty šťávy nebo kandida? Lichořeřišnici mohu brát v kapkách?Co se týče analýzy vlasů: jednak teď při chemce vlasy nemám a prý se musí nějakou dobu počkat, než se dají vlasy po chemce testovat(týká se to prý i nehtů).Vím, že jste mi o chemce psal, ale už to "doberu". Mám už jen dvě, do konce dubna. Mám strach to přerušit, když jsem už podstoupila vše, co jsem podstoupila. Myslíte, že je naděje, když pak najedu tvrdá opatření, že se dá rakovina zvládnout, aby se dál nešířila? Máte s tímto zkušenosti? Měla bych zájem se pak k Vám objednat, pokud je to možné, ale teď bych to nezvládla. Jsem z Moravy a tu cestu bych nedala. Takže jsem myslela po té chemě, , tak v půli května. Musí se k Vám objednávat dlouho dopředu? Nevím totiž, kdy budu ve stavu, abych to zvládla. Ty PH papírky se ještě dají přes Vás koupit? Měla bych zájem. Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob dub 02, 2011 7:41 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28235
Bydliště: Poděbrady
Zorca píše:
Dobrý den, ještě pár dotazů: když vadí kefír s houbou, tak syrná parlanice nevadí? To s tou kopřivou jsem nevěděla. Myslela jsem, že to bude dobré na pročištění krve. Takže zelený nápoj budu moct udělat až bude jetel a pampeliška? Jsem z města, políčko nevlastním, takže musím využít, co roste venku. S tím chlebem jsem se překlepla. Patlanici dávám na papriku. Krajíček žitného chleba s avokádem jsem brala 1x týdně, když jsem šla do nemocnice na půl dne kvůli odběrům a nestihla jsem udělat ráno šťávu. Dělala jsem si krkací test a vyšel mi tak za 10-15minut-čili mám nedostatek HCl. Dívala jsem se a swanson má doplněk BETAIN HCl 120tbl. 648mg. Je to ono? A chci se zeptat. Ráno mám vždy hodně řídkou stolici a jsem "zaplynovaná". Ale jen ráno. Během dne problém nemám ani s nadýmáním. Můžou to způsobovat ty šťávy nebo kandida? Lichořeřišnici mohu brát v kapkách?Co se týče analýzy vlasů: jednak teď při chemce vlasy nemám a prý se musí nějakou dobu počkat, než se dají vlasy po chemce testovat(týká se to prý i nehtů).Vím, že jste mi o chemce psal, ale už to "doberu". Mám už jen dvě, do konce dubna. Mám strach to přerušit, když jsem už podstoupila vše, co jsem podstoupila. Myslíte, že je naděje, když pak najedu tvrdá opatření, že se dá rakovina zvládnout, aby se dál nešířila? Máte s tímto zkušenosti? Měla bych zájem se pak k Vám objednat, pokud je to možné, ale teď bych to nezvládla. Jsem z Moravy a tu cestu bych nedala. Takže jsem myslela po té chemě, , tak v půli května. Musí se k Vám objednávat dlouho dopředu? Nevím totiž, kdy budu ve stavu, abych to zvládla. Ty PH papírky se ještě dají přes Vás koupit? Měla bych zájem. Děkuji.

Ono je otázka zda vadí nebo ne, vadí tomu koho zahleňuje a to u vás nedovedu na dálku posoudit. Kopřiva čistí krev, to je pravda, ale nejde pít jako třeba mrkvová šťáva, klidně ji používejte, ale v uvedeném množství, ne bez rozmyslu ve velkých dávkách. Ten uvedený betain můžete klidně používat, ale je zbytečně drahý, mohu vám poslat lékopisnou kyselinu chlorovodíkovou, ta funguje prakticky stejně a za zlomek ceny. Ten problém může způsobovat obojí, čili šťávy bych vyzkoušel zeleninové a třeba v menším množství. Lichořeřišnici v kapkách pochopitelně můžete, ale lepší je rovnou rozdrcené semínko, jak zde píšu i nabízím. U toho chema spíše obdivuji vaši odvahu to dobrat, ale je to vaše volba. Rakovina není nemoc, je to pouze stav organizmu a pokud by se dokázala do toho procesu zapojit v těle naráz veškerá tkáň, tak jsme defacto nesmrtelní. Zkušenosti s ní mám bohaté a to jak u sebe, tak u pacientů, čili vím, že spíše než ta rakovina ty lidi zabije strach z ní. Kvůli tomu setkání mě zavolejte, ale chce to dost dopředu, minimálně měsíc a raději více. Papírky, nebo jiné zboží objednejte emailem, nebo přes soukromou zprávu a manželka vám zboží obratem pošle.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned dub 03, 2011 2:51 pm 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 12:48 pm
Příspěvky: 56
Dobrý den pane Jardo.
Za jakou cenu je ta HCl a jaké množství ji budu potřebovat objednat? A ještě k té léčbě rakoviny: jako laik nedovedu zhodnotit, co je pro léčbu rakoviny nejlepší. Chema mi dává zabrat, ale měla jsem strach ji vynechat, že bych si to mohla později vyčítat (samozřejmě platí i opak). A že má každý strach je asi normální. V současné době jsem vyrovnaná a chci se s rakovinou poprat, proto jsem uváděla svůj dotaz o Vašich zkušenostech s její léčbou. Konkrétně jsem měla na mysli, jestli je možná úspěšná léčba i po absolvování "lékařské cesty", čili po chemě a ozářkách? Jestli máte zkušenosti i v této oblasti nebo jen s pacienty, kteří neprošli chemou. Vím, že budu muset nejdříve nastartovat svůj imunitní systém, který bude totálně KO. Proto bych poprosila o informace, jak postupovat v současné době. Co nejdříve? Je mi jasné, že odkyselovat sodou a potravou. Mohu být na zeleninových šťávach a zelenině i po dobu chemy? Na Vašich stránkách je spousta informací a návodů, ale chtěla jsem poprosit o nějaký postup co nejdříve dělat, abych co nejvíce eliminovala špatné účínky chemy, než budu mít osobní konzultaci s Vámi. Mnohokrát děkuji za Vaši pomoc, kterou na těchto stránkách poskytujete. Dodává mi to spoustu optimismu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned dub 03, 2011 9:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28235
Bydliště: Poděbrady
Zorca píše:
Dobrý den pane Jardo.
Za jakou cenu je ta HCl a jaké množství ji budu potřebovat objednat? A ještě k té léčbě rakoviny: jako laik nedovedu zhodnotit, co je pro léčbu rakoviny nejlepší. Chema mi dává zabrat, ale měla jsem strach ji vynechat, že bych si to mohla později vyčítat (samozřejmě platí i opak). A že má každý strach je asi normální. V současné době jsem vyrovnaná a chci se s rakovinou poprat, proto jsem uváděla svůj dotaz o Vašich zkušenostech s její léčbou. Konkrétně jsem měla na mysli, jestli je možná úspěšná léčba i po absolvování "lékařské cesty", čili po chemě a ozářkách? Jestli máte zkušenosti i v této oblasti nebo jen s pacienty, kteří neprošli chemou. Vím, že budu muset nejdříve nastartovat svůj imunitní systém, který bude totálně KO. Proto bych poprosila o informace, jak postupovat v současné době. Co nejdříve? Je mi jasné, že odkyselovat sodou a potravou. Mohu být na zeleninových šťávach a zelenině i po dobu chemy? Na Vašich stránkách je spousta informací a návodů, ale chtěla jsem poprosit o nějaký postup co nejdříve dělat, abych co nejvíce eliminovala špatné účínky chemy, než budu mít osobní konzultaci s Vámi. Mnohokrát děkuji za Vaši pomoc, kterou na těchto stránkách poskytujete. Dodává mi to spoustu optimismu.

HCl je 0,5l za 70,- Kč a jak dlouho ji budete muset dodávat nedovedu odhadnout, to je velice individuální a stav se kontroluje občas krkacím testem. Je jediná cesta, která může vést k vyléčení a tou je vyčištění těla, jiná není i když to moderní medicína tvrdí. Také boj s rakovinou je blbost, je to tkáň vašeho těla i když je momentálně indisponovaná, tak ji musíte mít ráda, jinak se vyhrát nedá, člověk se musí mít rád i s tím projevem těla, který ho může zlikvidovat, nemůžete se mít ráda pouze bez té části s nádorem. Vyhrát se dá většinou i po prvních následcích moderní léčby, ale v pozdějších stádiích šance citelně klesá, nicméně i tak je velice slušná. Základ je ve střevě a remineralizaci, jinak je to hovor na mnoho hodin, čili bych vám musel napsat knihu a to bohužel nemohu. Zelenina je jídlo a to vám předpokládám lékaři snad nezakazují.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon dub 04, 2011 10:00 am 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 12:48 pm
Příspěvky: 56
Děkuji za odpověď. Zítra jdu na předposlední chemu, takže se zase budu 14 dní trápit. Vždy mne mrzí, že se po celou dobu snažím tělu dodávat zeleninové šťávy, zeleninu, vitamíny a když je mi OK následuje další chema a hodí mne zpět. Ale už to vydržím a pak se do toho s Vaši pomoci "obuji". Ještě se chci zeptat: když si budu dělat zelený nápoj z jetele(dělá se i se stonky nebo jen listy?), popřípadě přidám listy pampelišky( v jakém poměru?), kolik mám udělat čisté šťávy v odšťavňovači na den a v jakém poměru ředit vodou? Dnes už jsem konečně neměla ráno průjem(asi si tělo zvyklo na šťávy nebo se vyčistilo z té chemy) a dokonce jsem přibrala 1kg, což je velký úspěch, protože doposud mi váha na chemě stále klesala.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon dub 04, 2011 12:36 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28235
Bydliště: Poděbrady
Zorca píše:
Děkuji za odpověď. Zítra jdu na předposlední chemu, takže se zase budu 14 dní trápit. Vždy mne mrzí, že se po celou dobu snažím tělu dodávat zeleninové šťávy, zeleninu, vitamíny a když je mi OK následuje další chema a hodí mne zpět. Ale už to vydržím a pak se do toho s Vaši pomoci "obuji". Ještě se chci zeptat: když si budu dělat zelený nápoj z jetele(dělá se i se stonky nebo jen listy?), popřípadě přidám listy pampelišky( v jakém poměru?), kolik mám udělat čisté šťávy v odšťavňovači na den a v jakém poměru ředit vodou? Dnes už jsem konečně neměla ráno průjem(asi si tělo zvyklo na šťávy nebo se vyčistilo z té chemy) a dokonce jsem přibrala 1kg, což je velký úspěch, protože doposud mi váha na chemě stále klesala.

Stonky šrotujte celé, ničemu to nevadí a obírat jenom lístky je zbytečná práce. Poměr naprosto neřešte a pouze tím regulujte přijatelnou chuť. Na dvouhřídelovém odšťavňovači vzniká vysoce koncentrovaná šťáva a pije se jí tak do 1 dcl denně, lze ji přidat do vody, nebo jiné šťávy a poměr je libovolný, jde o celkové denní množství. Tak vidíte a já bych do sebe další sračky určitě lít nenechal, ale to je na vás, stejně se jich pouze budete zase složitě zbavovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte dub 05, 2011 2:16 pm 
Offline

Registrován: ned pro 05, 2010 3:49 pm
Příspěvky: 8
Jarda píše:
Tak strava by měla být maximálně jednoduchá, bez pěti bílých jedů a živočišných bílkovin. Je potřeba si nastudovat kvasinky a pokud je máte namnožené, tak vynechat i to ovoce, hlavně sladké. Krvinky nahodí velké dávky céčka a kyselina chlorovodíková. Pokud se týká pH to je nutné udržet za každou cenu a dá se na to jít i velkým množstvím obyčejných okurek, nebo melounů. Pokračování v tom jedování a ozařování těla mě nijak rozumné nepřipadá, ale rozhodnutí je na vás. Co bych vám určitě doporučil, je test na stav vitamínu D3 a pokud hodnota bude nízká, což se dá předpokládat, tak vystoupat za pomoci obrovských denních dávek na hodnotu 45-60 ng/ml. Dá se klidně aplikovat i 40-50000 I.U. denně, po nezbytně nutnou dobu a pokud se chcete sejít, tak mě klidně zavolejte a nějak se domluvíme.

Dobrý den Jardo, tentokrát se na vás obracím kvůli kamarádce. Její dospívající dceři odstranili nález ze štítné žlázy a půjde za pár týdnů na ozařování. Lékaři ji doporučili dietu s velkým přísunem masa (stejně jako tu uvádí Zorca). Napadá Vás, jaký k tomu mohou mít důvod? Dále musí vynechat jód (kvůli lokalizaci dalších případných nálezů), ale prý také vitamín E. Chtěla jsem jí doporučit sirnou patlanici, ale ta asi obsahuje dost Éčka. Je to tak? Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte dub 05, 2011 10:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28235
Bydliště: Poděbrady
Elene píše:
Dobrý den Jardo, tentokrát se na vás obracím kvůli kamarádce. Její dospívající dceři odstranili nález ze štítné žlázy a půjde za pár týdnů na ozařování. Lékaři ji doporučili dietu s velkým přísunem masa (stejně jako tu uvádí Zorca). Napadá Vás, jaký k tomu mohou mít důvod? Dále musí vynechat jód (kvůli lokalizaci dalších případných nálezů), ale prý také vitamín E. Chtěla jsem jí doporučit sirnou patlanici, ale ta asi obsahuje dost Éčka. Je to tak? Děkuji

Tak s jistotou to nevím, ale patrně jak chemií odprásknou krvetvorbu, tak potřebují mít v těle dost železa a toho je v mase celkem dostatek. Nechápu důvod vyřazení vitamínu E, ale to ani chápat nemusím, celá ta chemická léčba je dle mého názoru střelba vedle a co k tomu všechno doporučují je také dost zvláštní. Vitamín E řeší mnoho zdravotních komplikací a některé se při jeho nedostatku vůbec nedají řešit, nicméně že by sirná patlanice mohla fungovat jako nějaký zásadní zdroj, to bych netvrdil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: stř dub 06, 2011 2:12 pm 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 12:48 pm
Příspěvky: 56
Dobrý den,
pane Jardo. Děkuji za balček, v pořádku dnes dorazil. Chci se zeptat k tomu užívání: v užívání se píše 10 kapek do 50-100ml vody, vypít 20-30 min.před jídlem a 20 minut další dávku po jídle. Tím jídlem jsou myšleny i ranní šťávy? Takže, když mám první šťávu v 8 hod., dám si HCl před i po, pak mám šťávu vždy co hodinu, tak to budu každou hodinu dávat HCl nebo jen ráno, odpoledne a večer před jídlem. A nevadí když mám 2 dny po chemce? Nemůže mi to nic udělat? A za jak dlouho by to asi mělo zabrat? Stačí ten krkací test dělat 1x týdně? Děkuji za odpověď.


Naposledy upravil Zorca dne čtv dub 07, 2011 4:34 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz