Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 20, 2024 4:41 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 35  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned čer 12, 2016 10:42 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 15, 2010 6:46 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Jižní Morava, 30 km od Brna
miram píše:
Ahoj Batles,
A ze pri lecbe rakovin prsu pouzivas i drevenou tuzku? Tak to me nejde nejak do hlavy, co s tou tuzkou tak asi muzes provadet, tedy krome toho, ze neco napises a nebo nacmaras (nakreslis)? No to se tady ale asi tezko dozvim, to je me jasne. Ale uvitala bych, kdyby me nekdo uzdravil drevenou tuzkou, to jo! To by byla parada!
Diky moc! M.

Ahoj, žádné tajnosti nedělám \":D\"
Hranatou dřevěnou tužkou dělat masáže prsu hlavně v té oblasti, kde je nádor. Prudce se zvyšuje průtok lymfy i krevní plazmy \":D\"
Prostě válet ji jako váleček sem tam vrrrr vrrrrr, pokud se tkáň příjemně nerozehřeje, nebo nezčervená a dříve nebo později dojde k citelnému zmenšování.
Samozřejmě že je potřeba likvidovat raka i zevnitř, no tužka je ale skvělý urychlovač. DMSO také, jde li použít i s MMS1 jako masáže.
Samozřejmě pokud tam není otevřená rána.
Tužku doporučím vždy všem ženám, u kterých zjistím lipogranulemu a pod. ve zvýšeném stupni.
Je docela "švandovní" vidět, když si některá žena masíruje takto jen jeden prs a druhý ne. Je to při kontrolním měření krásně vidět.
Jsou to osobní zkušenosti s lidmi....
Hezký den všem,
Batles


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned čer 12, 2016 1:27 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
Batles: Díky za rozepsání, ta tužka mi taky vrtala v hlavě \":-)\"

Miriam: Našla jsem informace k protokolu na léčbu rakoviny oleandrem, které jsou hodně dobře zpracované. https://www.cancertutor.com/oleander/

Mimo jiné uvádějí odkaz na extrakt, který cenově vychází do $100/měsíc (vč. poštovného) a píšou, že do té "polévky" z oleandru by měli jít jenom lidé, co si tohle nemůžou dovolit. Taky upozorňují, že oleandry včetně těch, co lidé mají na vlastních zahradách, jsou často stříkané pesticidy a proto není možné je použít. Moc doporučuju k přečtení \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned čer 12, 2016 3:46 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Batles píše:
Ahoj, žádné tajnosti nedělám \":D\"
Hranatou dřevěnou tužkou dělat masáže prsu hlavně v té oblasti, kde je nádor. Prudce se zvyšuje průtok lymfy i krevní plazmy \":D\"
Prostě válet ji jako váleček sem tam vrrrr vrrrrr, pokud se tkáň příjemně nerozehřeje, nebo nezčervená a dříve nebo později dojde k citelnému zmenšování.
Samozřejmě že je potřeba likvidovat raka i zevnitř, no tužka je ale skvělý urychlovač. DMSO také, jde li použít i s MMS1 jako masáže.
Samozřejmě pokud tam není otevřená rána.
Tužku doporučím vždy všem ženám, u kterých zjistím lipogranulemu a pod. ve zvýšeném stupni.
Je docela "švandovní" vidět, když si některá žena masíruje takto jen jeden prs a druhý ne. Je to při kontrolním měření krásně vidět.
Jsou to osobní zkušenosti s lidmi....
Hezký den všem,
Batles

Ahoj Batles,
Diky moc! Beru to na zretel, je to rozhodne velmi zajimava metoda, v zivote jsem o teto masazi neslysela. Jenze o tom si ja muzu nechat "zatim" jen zdat, protoze me od uplneho zacatku, co jsem si nasla v prsu veliky nador, to prso boli a masaz si provadet bohuzel nemuzu, ted je to proste nemozne, ale uvidim, co se bude dit dal. Jsou tam vlastne dva nadory (nejdriv me experti rekli, ze je tam jeden 7cm). Ale jsou tam dva, tesne u sebe, jeden meri 2,5cm a druhy 5,3cm, rostou pry nejak napric prsem, ne od spodu nahoru. To prso je mnohem vetsi nez to zdrave prso, boli me take uzliny, jsou otekle, vypada to jako bych mela pod pazi maly pomeranc. Ty uzliny byly pred biopsi ale mnohem bolestivejsi, stejne tak prso, ted to zacina byt o kapanek lepsi, (musim to zaklepat!) ale to nemuzu rict ani nahlas, protoze jak to nekomu reknu, ihned se muj stav za par hodin zmeni a zacne me v tom pichat, rezat, palit. Je to jako na houpacce, jednou lepsi, pak zase horsi.
1 den po biopsii me otekla polovina tela, smerem od toho prsa dolu, az k rozkroku, uplne jsem se zhrozila, kdyz jsem zjistila, ze muj levy stydky pysk je tak 6x vetsi nez ma byt, v podbrisku jsem to mela asi tak velike jako pomeranc, na brichu se me vytvorila jakoby polovicni tukova galuska ... na prave strane bylo vsechno normalni, takze to vypadalo priserne. Nevedela jsem co s tim mam rychle delat. Byl patek a ja jsem se nemohla moji lekarky dovolat abych se ji zeptala co to je, takze jsem nasadila MMS. Mozna tomu nekdo kdo to tady bude cist neuveri, ale ihned po 4. kapicce (kapala jsem kazdou hodinu 1 kp) to splasko.
Pri biopsii me pry zavedli do prsa nejake titanove znacky (zapomela jsem se zeptat proc, mela jsem na kontrole sice milion otazek, ale na toto jsem se zapomela zeptat), zeptam se priste. Cely tyden po biopsii me z toho prsu tekla nejaka ruzovo-zluta tekutina, to bylo ale silene. Prikladala jsem na to velky ctverec slozene gazy, pres ten jsem si jeste poskladala na ctyrikrat paper towel, prilepila jsem tona prso, oblikla tricko, pod tricko jsem jeste strcila dalsi paper towel (je velmi pevny a savy, zadny tenky papirovy ubrousek), no a stejne behem hodiny bylo vsechno prosakle a triko mokre. Kazdou hodinu jsem to musela dezinfikovat, prelepovat, kazdy den jsem prala kopu tricek. Kapalo to takovou rychlosti, ze kdyz jsem to odlepila, okamzite me to pokapalo nohu, takze jsem si vzdycky musela vsechno nejdriv nachystat a pak to teprve rychle sundat a zacit osetrovat. Nejhorsi to bylo v noci, to me uz lezlo na majak, fakt, ze jo. \":D\"
Kapalo to stale stejnou rychlosti a pak najednou 7. den se to zastavilo a neodkapla uz ani jedina kapka. Po biopsii me ty rezne ranky zalepily lepidlem, jenze ta na tom prsu nevydrzela ani do vecera. Prso me tak priserne bolelo, citila jsem v tom tlak a lepidlo povolilo. Ta druha ranka, na uzlinach, ta zacala odkapat az v utery, takze to stale jeste odteka, je to ruzovo-zlute a jakoby tam byla i trocha hnisu, ale jen trosinka.
V patek jsem byla na kontrole a doktor si to pochvaloval, pry to vypada velice pekne (tu biopsii provadel on). Prso prohmatal a rekl, ze tam jsou uvnitr stale velike tvrde bruises, ze to chce cas a zacal me vysvetlovat co bude dal nasledovat. Ve stredu me tedka posila na magnetickou rezonanci, aby se zjistilo, jestli to nemam jeste nekde jinde. Uz se se mnou chtel rozloucit, ale ja jsem se ho zacala vyptavat ruzne otazky, napr. proc me boli cela ruka od ramene az dolu k zapesti, atd ...az jako posledni prisla rec na parazity. Zeptala jsem se ho na to, jestli uz nekdy cetl o tom, ze za rakovinu mohou treba i parazite a on me na to rekl, ale to ne. Ja jsem ovsem nevahala a vytahla jsem moje dve fotky, jsou na nich nejake potvory, ktere ze me vysly po odcerveni v dubnu (muzes se na ne podivat tady a on jak to uvidel, rika me, no to jsou ale vazne paraziti, potrebujes leky na preleceni, mas je? Kdyz jsem rekla ze ne, okamzite zavolal moji doktorce a domluvil me u ni appointment, tam jsem sla o hodinu pozdeji. Ty fotky si zkopiroval. Ukazoval to vsem sestrickam, ktere pro neho pracuji a vsichni me chvalili, pry jsem udelala dobrou praci, ze jsem to ze sebe dostala ven.
Prijela jsemk moji doktorce, ona si prohledla fotky a sla s tim vedle do ordinace za jinym lekarem na poradu, pak nekomu jeste telefonovali a ja jsem cekala co z nich vyleze. Zeptali se me, jestli si to muzou zkopirovat, tak jsem ji ty fotky podarovala. Nakonec me rekla moje doktorka, ze me napise na preleceni Mebendazol, protoze Albendazol neni k mani. Predepsala 20 tablet a rekla me, ze se nejak nemuzou shodnout na tom, jak to davkovat. Pak me volala pozdeji, ze zjistila, ze nejlepsi asi bude to brat 3 dny po sobe 1-0-1 ...pak tyden pauza a pak zase 3 dny po sobe, tak to stridat az do vybrani. Zanesla jsem recept do lekarny na Walgreens a rekli me, ze to ihned nemohou pripravit a ze me zavolaji. V patek vecer volali, ze to bohuzel jeste stale nemaji, ze mam prijit az v sobotu. Nevim odkud to objednavali, nebo kam pro to jeli. \":D\"
Zatim jsem si to jeste nenasadila, chci si o tom neco nejdriv precist, neznam ty leky a nemam zdani co to se mnou udela.
Muj kamarad odtud z fora me rekl, ze Mebendazol neni na to dobry tak jako Albendazol, ktery by na to byl rozhodne lepsi.
Jinak jsem se te doktorky ptala na to, proc jsem mela tak silene oteklou pravou cast tela a ona me na to rekla, ze to nevi, ze s timto jeste nikdy v zivote nesetkala. To same me rekl ten lekar, kde jsem byla na kontrole po te biopsii ...takze to je zahada hlavolamu. \":roll:\" Zeptala jsem se ji, jestli vi, co je to MMS a rekla ano, jiste ze to vim. Rekla jsem ji, ze po 4. kapce to odpuchlo a nestacila zirat. Pak se me vyptavala jeste s jednim lekarem, odkudpak si myslim, ze ty parazity mam, jak jsem je ze sebe dostala, atd. Velmi je to oba dva zajimalo.
Pak jsem poprosila doktorku o to, aby me uz konecne poslala na ty krevni testy, rekla jsem ji, ze neminim doma jen sedet a cekat na to, az me naplanuji na onkologii chemo, ze bych moc rada vedela jak jsem na tom s hormonama, homocysteinem, atd a pokud bude neco blbe, tak ze se to pokusim polecit. Ona me poslouchala, pak vstala ze zidle a objala me! To bylo tak nadherne gesto, ze me vyhrkly slzicky. Vypsala pro me zadanku do laboratore na testy - Estradiol, Progesteron, C50, Ceruloplasmin, TSH, Homocysteine, CMP, Iron a Feritin, tam pujdu pristi tyden ...konecne! To trvalo, nez me tam konecne poslala, vzdyt jsem ji o to prosila uz kdysi pred mesicem, tehdy to odmitla, pry az po biopsii me tam posle. Cas leti a ja stale nic nevim co je spatne. Uvidim jak dopadnu.
Nez jsem zacala s tim MMS, tak jsem si delavala sirnou patlanici podle Dr. Budwig, delala jsem zeleninove stavy 2-3x denne, jedla jsem prevazne syrovou zeleninu, jen co se nedalo, to jsem si naparila. Tedka co si kapu kazdou hodinu MMS jsem prestala jist az do 2 hodin odpoledne, nemam potrebu, nemam hlad, protoze jak to zapijim vodou to MMS, mam zaludek oblbnuty tou vodou. Kapu si 3 kp kazdou hodinu (8x3 kp) a nevim, jestli to je dost, protoze me to nezmenilo ani stolici, je stale pevna, neni me zle od zaludku, prestoze nic mezi tim nejim, jedine co jsem postrehla, tak nejake divne zvuky a jakoby pohyby v mych strevech, ale jen kdyz jsem zalehla do postele, kdyz jsem vstala, prestalo to. Toto jsem pozorovala asi po 3 dny po sobe, vzdycky az kolem 11. hod vecer ...co na to rikas?
Koupila jsem si DMSO a nevim jak casto to mam na to prso davat. A muze to zatect do te nezahojene ranky na uzlinach, nebo ne? Uz jsem se na to ptala tady na foru, jak to mam pouzivat, nikdo me to bohuzel nevysvetlil.
A jeste jsem zapomela napsat, ze jsem si na zacatku myslela, ze v tom prsu je zanet a lecila jsem ho kurkuminem (vybrala jsem dve baleni CuraMed), ale nic se po tech tabletach nezmenilo. Na to jsem se zapomela zeptat doktora, jestli tam byl opravdu v prsu zanet, ale myslim si, ze ne a nebo pokud byl, tak ten kurkumin vubec nezabral, protoze az do biopsie jsem mela prso stale jako velmi tvrdy, lesky balon. Az z toho ta vodicka tedka po biopsii odtekla, zda ze, ze se to trosinku zacina zmensovat, uz sase muzu nahmat ten spodni nador a hlavne to uz neni tak bolestive, neni v tom takovy tlak. Nejhorsi je to rano, kdyz chci vstat z postele. Musim si to prso podrzet a pomalu si sedat, protoze se v tom prsu neco jakoby premistuje, z mista na misto, nevim proc se me vzdycky pred ocima zjevi presypaci hodiny. \":D\"
Spat muzu pouze na zadech, neexistuje lezet na boku, ani na pravem, prestoze je nador na levem prsu. Zpocatku me z teto polohy desne bolela zada, ale uz jsem si na to asi zvykla, zada jsou ok tedka.
Byla jsem zvykla chodit kazdy den ven a hodinu rychle chodit, od te doby co me ty uzliny tak otekly a boli, jsem s tim musela prestat, boli to a taky to prso boli, kdyz se pohupuje. Jsu zatim stale plna energie, plna optimizmu, dobre nalady, doktor me pochvalil, ze vypadam nejak podezrele dobre, na to ze jsu tak tezce nemocna, tento typ rakoviny je pry dost agresivni.
Mej krasny zbytek nedele! M.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned čer 12, 2016 3:54 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Gamina píše:
Batles: Díky za rozepsání, ta tužka mi taky vrtala v hlavě \":-)\"

Miriam: Našla jsem informace k protokolu na léčbu rakoviny oleandrem, které jsou hodně dobře zpracované. https://www.cancertutor.com/oleander/

Mimo jiné uvádějí odkaz na extrakt, který cenově vychází do $100/měsíc (vč. poštovného) a píšou, že do té "polévky" z oleandru by měli jít jenom lidé, co si tohle nemůžou dovolit. Taky upozorňují, že oleandry včetně těch, co lidé mají na vlastních zahradách, jsou často stříkané pesticidy a proto není možné je použít. Moc doporučuju k přečtení \":-)\"

Diky Gamina!
Ty nase oleandry nejsou strikane zadnymi pesticidy, to jsou naopak takove samorosty, ktere nikdo nijak neosetruje, vypadaji spis jako stromy, jsou obrovske, zastrihujeme je pouze tehdy, kdyz uz se kolem nich neda projit.
Podivam se na ten extrakt.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned čer 12, 2016 5:30 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 15, 2010 6:46 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Jižní Morava, 30 km od Brna
Ahoj Miram,
to bylo dlouhé čtení, jsi skvělá žena \":!:\"
Vzhledem k tomu, že se zabývám již dlouhou dobu pomocí s rakem, napiš mi soukromou zprávu, sepiš otázky a já na každou odpovím, protože více méně odpovědi znám i po praktické stránce i co dělat po biospii atd.
Držím ti palce,
Batles


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned čer 12, 2016 6:04 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Batles píše:
Ahoj Miram,
to bylo dlouhé čtení, jsi skvělá žena \":!:\"
Vzhledem k tomu, že se zabývám již dlouhou dobu pomocí s rakem, napiš mi soukromou zprávu, sepiš otázky a já na každou odpovím, protože více méně odpovědi znám i po praktické stránce i co dělat po biospii atd.
Držím ti palce,
Batles

Diky moc Batles! Urcite se ozvu. M.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2016 12:45 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
Našla jsem jednu velmi zajímavou sérii videí o rakovině. Je to anglicky, ale pokud umíte, tak to stojí za to. https://www.cancertutor.com/cancer-documentary/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2016 5:19 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Gamina píše:
Našla jsem jednu velmi zajímavou sérii videí o rakovině. Je to anglicky, ale pokud umíte, tak to stojí za to. https://www.cancertutor.com/cancer-documentary/

Uz jsem to videla, diky!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2016 5:43 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Triple Negative Breast Cancer - (agresivni, 3 stadium) ...to je moje diagnoza

Breast carcinoma markers:
- ER (SP-1):negative, 0%
- PR (1E2): negative, 0%
- HER2 (4B5): 0, not overexpressed

Pane Jardo, da se tento druh rakoviny lecit alternativne a nebo ne? Co byste delal vy, kdybyste byl na mem miste? Lekar me tvrdi, ze me tady nepomuzou zadne mrkvove stavy, zdrava strava, doplnky, ani MMS
a DMSO. Snazi se me presvedcit o tom, ze jedina cesta je chemoterapie a pry pokud se vcas nerozhoupu
a neuverim mu, tak ze zemru.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2016 6:42 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
miram píše:
Uz jsem to videla, diky!

Viděla jsi i 2. díl? Je teď k dispozici na youtube. https://m.youtube.com/watch?v=3jBV_I57nW4

miram píše:
Triple Negative Breast Cancer - (agresivni, 3 stadium) ...to je moje diagnoza

Breast carcinoma markers:
- ER (SP-1):negative, 0%
- PR (1E2): negative, 0%
- HER2 (4B5): 0, not overexpressed

Pane Jardo, da se tento druh rakoviny lecit alternativne a nebo ne? Co byste delal vy, kdybyste byl na mem miste? Lekar me tvrdi, ze me tady nepomuzou zadne mrkvove stavy, zdrava strava, doplnky, ani MMS
a DMSO. Snazi se me presvedcit o tom, ze jedina cesta je chemoterapie a pry pokud se vcas nerozhoupu
a neuverim mu, tak ze zemru.

Tady je článek o alternativních metodách, co zabírají na tvůj typ rakoviny: https://thetruthaboutcancer.com/joan-lu ... st-cancer/

Tady další: http://www.naturalhealth365.com/triple- ... -1157.html

A ještě jeden: http://www.news-medical.net/news/201210 ... ancer.aspx

Nechceš v tomto bodě zkusit i léčebné kódy? Je to na cca 20 minut denně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2016 8:02 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Gamina píše:
Tady je článek o alternativních metodách, co zabírají na tvůj typ rakoviny: https://thetruthaboutcancer.com/joan-lu ... st-cancer/

Tady další: http://www.naturalhealth365.com/triple- ... -1157.html

A ještě jeden: http://www.news-medical.net/news/201210 ... ancer.aspx

Nechceš v tomto bodě zkusit i léčebné kódy? Je to na cca 20 minut denně.

Gamina diky moc za ty clanky, takze me to zacina byt jasnejsi, vim ted presne kterou zeleninu bych mela odstavnovat a jist, ty doplnky jsem si uz obhledla na amazonu a objednam si je.
Jen nevim, jak ty lecebne kody provadet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2016 8:24 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
miram píše:

Gamina diky moc za ty clanky, takze me to zacina byt jasnejsi, vim ted presne kterou zeleninu bych mela odstavnovat a jist, ty doplnky jsem si uz obhledla na amazonu a objednam si je.
Jen nevim, jak ty lecebne kody provadet.

Poslala jsem ti soukromou zprávu \":-)\" Možná to bude vypadat fakt divně, až to nastuduješ, ale překvapivě to opravdu funguje, a to velmi účinně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2016 8:45 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Gamina píše:
Poslala jsem ti soukromou zprávu \":-)\" Možná to bude vypadat fakt divně, až to nastuduješ, ale překvapivě to opravdu funguje, a to velmi účinně.

Aha, tak toto jsou ty lecebne kody. Ja toto resim po svem a taky me to funguje ...smireni, odpusteni, modlitby ....
Diky!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2016 10:03 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
Víš, jak se říká, že paměť je uložená v buňkách a ne v mozku? Jak třeba někdo po transplantaci jater začne mít vzpomínky, co patří tomu dárci? Tak léčebné kódy údajně mažou negativní buněčné vzpomínky, co se vztahují k tvému problému. Vtip je v tom, že to klidně můžou být třeba rodové zážitky nebo cokoliv jiného. Odpuštění je skvělá věc, ale pokud tě zatím nevyléčilo, proč nenasadit těžši kalibr? \":-)\"

Tady jsou nějaké zkušenosti: http://orgo-net.blogspot.cz/2013/04/lec ... y.html?m=1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2016 10:28 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Gamina píše:
Víš, jak se říká, že paměť je uložená v buňkách a ne v mozku? Jak třeba někdo po transplantaci jater začne mít vzpomínky, co patří tomu dárci? Tak léčebné kódy údajně mažou negativní buněčné vzpomínky, co se vztahují k tvému problému. Vtip je v tom, že to klidně můžou být třeba rodové zážitky nebo cokoliv jiného. Odpuštění je skvělá věc, ale pokud tě zatím nevyléčilo, proč nenasadit těžši kalibr? \":-)\"

Tady jsou nějaké zkušenosti: http://orgo-net.blogspot.cz/2013/04/lec ... y.html?m=1

Kniha uz je objedna. No a nechces si to na me zatim vyzkouset, nez me prijde? A nebo to nefunguje, pokud jsi me nikdy nepotkala osobne?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 35  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz