Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pon dub 29, 2024 1:48 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 35  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob kvě 14, 2016 10:27 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28274
Bydliště: Poděbrady
miram píše:
Ahoj Lotka, to je moc dobre, ze ses ozvala, diky! Ja na tebe myslim pokazde, kdyz jdu na tyto stranky a uz jsem si rikala, ze ti napisu sz. Citis se vyborne, tak to je super, to moc rada slysim, jen tak dale. Take ti preji abys byla zdrava!!! Chemo jsi odmitla, to jsi udelala moc dobre, do toho bych nesla ani ja. Mluvila jsem v Brne ve spitale s jednou starsi pani, ktere blbe pichla sestra chemo a ono ji to teklo kam nemelo, rozezralo ji to ruku, byla kvuli tomu 8x na operaci a soudila se s nemocnici, takze tam mela s sebou veskerou dokumentaci, fotky byly vazne hrozne! Ruka byla nepouzitelna, mela uplne ponicenou tkan. Vypadalo to presne jako po popalenine 4. stupne, chudak pani, ta si vytrpela ocistec na zemi, kvuli neci blbosti.
Pamatujes si prosim te jeste, kolik jsi brala toho MMS? Mas to nekde poznacene? Taky bych to mela vyzkouset, kdyz rikas, ze se ti ta bulka zmensila o centimetr. Ale musim si ho nejdriv odnekud objednat, ono se me to stare vylilo v supliku pred tydnem a to drevo se zacalo nadouvat jako krecek, tedka se odtamtud stale droli takove jemnucke, uplne vycistene, svetle drevo. Suplik jde ale stale dobre zavirat, ono se to vydulo dovnitr jen v jedinem rohu.
Ja jsem snedla v 6 hodin ty zampiony, rozmixovala jsem si je se 2 lzicemi cerstve rozmariny a za 30 minut me v tom prsu zacalo pichat, jakoby to byla nejaka reakce na to jidlo, uz jsem si toho vsimla, kdyz jsem pila v caji rozmichanou tu pastu z turmeriku. Nevim, jestli to nebyla jen nahoda, nebo se me to zhorsuje a nebo treba ...no dej pane Boze! ...zlepsuje? Brala bych to posledni. Je v tom ten zanet, takze je to opuchle a ja ted nedokazu odhadnout, jestli je to vajicko uvnitr vetsi, nebo ne, pripada me to, jako by to uz nebylo tak moc tvrde, ale mozna ze je to jen klam, protoze je tam ten zanet?
Tobe odebrali 10 vzorku na tu biopsii a nic te nebolelo a me to tam nastrelili pouze 2x a myslela jsem, ze jim tam prorazim strop, jak jsem pokazde nadskocila z toho lehatka. Oni na me pouzili nejake velmi stare zarizeni, to neni mozne. Uz kdyz jsem to jen videla, tak jsem si rikala, proboha co to je? To vypadalo jako z nejakeho archivu, to prede mnou pouzival jiste Josef Mengele (za Hitlera), smich! Doufam, ze me Amici prekvapi nejakou spickovou technikou a ze me to nebude vubec bolet.
Lotka prosim te pohledej pro me rozpis toho MMS a porad me jeste nejaky dalsi figl. Jedla jsi i ta merunkova jadra? Pila jsi Essiac Tea? Mela jsi pri tom candidu jako mam tedka ja, nebo ne? Jake stavy sis chystala ...a stale jeste chystas? Kolik ti naplanovali tech ozarek, 25x? DIKY za to, ze me brzy odpovis!

U žampiónů nejde o přímé působení na nádor, ale na hormonální rovnováhu, tedy je vysoce nepravděpodobné že by se to takto projevovalo a totéž si myslím o kurkuminu. Oboje vlastně působí nepřímo, tedy ne na nádor, ale na příčiny vedoucí k jeho vzniku a bujení, v tomto případě na rozházené hormony a zánětlivý proces.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: stř kvě 18, 2016 8:40 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Dobry den pane Jardo, muzete se prosim vas podivat na tady ty vysledky krve? Lekar tvrdi, ze mam vsechno v uplnem poradku, ale ja tam vidim, ze nektere polozky nejsou v norme. Dekuji!
Jinak jsem v pondeli navstivila lekarku a poprosila jsem ji, jestli me muze poslat na ty testy ...hormony, homocystein, atd, jenze ona to s usmevem odmitla. Rekla me, ze nejdriv si mam zajit na sono a magnetickou rezonanci, okamzite me tam objednala a jeste ten den me to vysetreni udelali. Vysledky ji prijdou zitra, takze tam zajdu a poprosim ji znovu o ty testy. Na biopsii me objednala ke svemu dobremu kamaradovi (Dr. Pennebacker), je to chirurg a urcite me bude nutit k operaci.
To me jedine znervozni. http://www.healthgrades.com/physician/d ... cker-2sfgt
Uz se me zdalo, ze me ty uzliny prestavaji tak silene moc bolet, (i to prso se zklidnilo a vubec me v tom necukalo, nepichalo, je dodnes klidne) a ze tento curcumin

Naposledy upravil miram dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
gclid=CKjNteSd5MwCFdhJgQoddw4Jlg&


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob kvě 21, 2016 1:53 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Doktorka me sdelila, ze se jedna o dva nadory a ne pouze o jeden (5,3 cm a 2,5 cm), takze to v breznu nejak prehlidli. Rostou oba dva napric prsem, nerostou pry od spodu smerem nahoru (nevysetlila me jaky je v tom rozdil, jestli je to tedy pro me horsi, kterym smerem se ubiraji a nebo lepsi). Co to presne je, to ukaze az biopsie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob kvě 21, 2016 5:34 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 19, 2015 7:48 am
Příspěvky: 703
Bydliště: KOŠICE
miram píše:
Doktorka me sdelila, ze se jedna o dva nadory a ne pouze o jeden (5,3 cm a 2,5 cm), takze to v breznu nejak prehlidli. Rostou oba dva napric prsem, nerostou pry od spodu smerem nahoru (nevysetlila me jaky je v tom rozdil, jestli je to tedy pro me horsi, kterym smerem se ubiraji a nebo lepsi). Co to presne je, to ukaze az biopsie.

Cukry živia nádory, nezabúdaj, Miram.... Prejdi na vysokotukovo-strednebielkovinno-nízkosacharidovú stravu živočíšneho pôvodu, s dodatkom pickles zeleniny a trošku ovocia (ideálne ananásová šťava v malom množstve (možno 1,5dcl denne)!). Ty by si sa mala dostať do nutričnej ketózy, keďže máš nádory. Zo zeleniny dporúčam rôzne druhy pickles (kľudne ho aj odšťavuj keď ho už máš hotové), neboj sa masla, mäsa (ak nie mäso, tak aspoň vajíčka), zaraď živé jogurty doma urobené, užívaj enzýmové tabletky (napr. Digestive Enzymes od Swanson), dobre sa "vyživ", a potom nahoď pôsty znovu.... Vidíš, rastlinná, resp. vegánska či vegetariánska strava, a určite v podstate nízkotučná, ti neprospela zdravotne. Dá sa to stále napraviť a ty to napravíš. K TOMU PRIDAJ URINOTERAPIU, AJ OBKLADY ZO STAREJ (3-X dní) URINY, ČI Z ODMRAZENEJ ČI ODPARENEJ (varom...no, nič moc to robiť...) NA PRSNÍK.

_________________
Mnohých poteším, pár jednotlivcov nie. Opúšťam toto fórum, teraz ale už navždy, a nebudem ani čítať príspevky. Držte sa. :-)
Majte sa čo najlepšie, pán Jarda :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob kvě 21, 2016 6:14 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
[quote="SemTamTuPrídem":b0rv669b]Cukry živia nádory, nezabúdaj, Miram.... Prejdi na vysokotukovo-strednebielkovinno-nízkosacharidovú stravu živočíšneho pôvodu, s dodatkom pickles zeleniny a trošku ovocia (ideálne ananásová šťava v malom množstve (možno 1,5dcl denne)!). Ty by si sa mala dostať do nutričnej ketózy, keďže máš nádory. Zo zeleniny dporúčam rôzne druhy pickles (kľudne ho aj odšťavuj keď ho už máš hotové), neboj sa masla, mäsa (ak nie mäso, tak aspoň vajíčka), zaraď živé jogurty doma urobené, užívaj enzýmové tabletky (napr. Digestive Enzymes od Swanson), dobre sa "vyživ", a potom nahoď pôsty znovu.... Vidíš, rastlinná, resp. vegánska či vegetariánska strava, a určite v podstate nízkotučná, ti neprospela zdravotne. Dá sa to stále napraviť a ty to napravíš. K TOMU PRIDAJ URINOTERAPIU, AJ OBKLADY ZO STAREJ (3-X dní) URINY, ČI Z ODMRAZENEJ ČI ODPARENEJ (varom...no, nič moc to robiť...) NA PRSNÍK.[/quote:b0rv669b]
Přicházím s protiinformací, ať je z čeho vybírat \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned kvě 22, 2016 10:21 am 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
Miriam, ještě jsem se chtěla zeptat - jakou zeleninu a ovoce jíš a odšťavňuješ? Je všechna bio? Protože pokud ne, mohl by to být problém - viz článek o tom, jak při odšťavňování zůstává až 85% pesticidů ve zbytkové pevné části, ale na konci článku je upozornění že při rakovině není možné v tomto směru dělat kompromisy a vše musí být v bio kvalitě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon kvě 23, 2016 12:34 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 15, 2011 7:34 am
Příspěvky: 90
Bydliště: Sereď
Miriam strava je prvorada http://www.badatel.net/co-jest-pocas-ra ... ruha-cast/ tak isto sa treba denne odkyslovat, zozen si kalinat -KHCO3- hydrogenuhlicitan draselny http://www.vinarskyraj.cz/katalog/pripr ... ni/kalinat
kazde rano na lačno do salky vlaznej vody 1 CL kaliatu rozpusti a vypi.....potom aj pred uzitim kalinatu aspon 1-1,5 hod. nic nejest,kedze su zneutralizovane aj traviace kyseliny v zaludku, potrava by ti netravila.....kup si pruzky na meranie PH mocu, to Ph musi vyjst aspon na 7. kalinat to urcite zabezpeci....a prisna bezsach. dieta, je to velmi dolezite!!!!! Alebo skus hladovku, kludne aj 3-5 dni, ak vydrzis najlepsie ani vodu pit.....Neskusala si MMS popripade CDS2?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon kvě 23, 2016 2:50 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Gamina píše:
Miriam, ještě jsem se chtěla zeptat - jakou zeleninu a ovoce jíš a odšťavňuješ? Je všechna bio? Protože pokud ne, mohl by to být problém - viz článek o tom, jak při odšťavňování zůstává až 85% pesticidů ve zbytkové pevné části, ale na konci článku je upozornění že při rakovině není možné v tomto směru dělat kompromisy a vše musí být v bio kvalitě.

Diky Gamina! Snazim se vse kupovat v bio, ale bohuzel ne pokazde se to podari.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon kvě 23, 2016 5:10 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Gamina píše:
Miriam, ještě jsem se chtěla zeptat - jakou zeleninu a ovoce jíš a odšťavňuješ? Je všechna bio? Protože pokud ne, mohl by to být problém - viz článek o tom, jak při odšťavňování zůstává až 85% pesticidů ve zbytkové pevné části, ale na konci článku je upozornění že při rakovině není možné v tomto směru dělat kompromisy a vše musí být v bio kvalitě.

Odstavnuju na dvouhridelovem odstavnovaci vsechno mozne ...mrkev, repu i s listy, okurky, eggplant, asparagus, cukety, vrchni cast z celeru, spenat, salat, redkvicky i s listim, brokolici, kvetak, velike listy kale, syrove zeli, kysane zeli, pickles. Toto vsechno stridam.
Ovoce - avocado, ananas, zelena jablka, maliny, boruvky, ostruziny, citrony a papayu.
Ihned kdyz se probudim - piju cerstvou stavu ze zeleniny.
Za 2 hodiny si dam michane ovoce.
Obed - zeleninovy salat (semtam s kozim nebo ovcim syrem), nebo naparenou zeleninu.
Odpoledne dalsi stava ze zeleniny.
potom 100 g zampionu, rozmixovanych s rozmarynkou.
Jako posledni si delam sirnou patlaninu, semtam na ni nemam chut, tak jim zase nejaky zeleninovy salat, nebo si naparim zeleninu a k tomu sem tam varenou bramboru ve slupce.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon kvě 23, 2016 6:48 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Milandr píše:
Miriam strava je prvorada http://www.badatel.net/co-jest-pocas-ra ... ruha-cast/ tak isto sa treba denne odkyslovat, zozen si kalinat -KHCO3- hydrogenuhlicitan draselny http://www.vinarskyraj.cz/katalog/pripr ... ni/kalinat
kazde rano na lačno do salky vlaznej vody 1 CL kaliatu rozpusti a vypi.....potom aj pred uzitim kalinatu aspon 1-1,5 hod. nic nejest,kedze su zneutralizovane aj traviace kyseliny v zaludku, potrava by ti netravila.....kup si pruzky na meranie PH mocu, to Ph musi vyjst aspon na 7. kalinat to urcite zabezpeci....a prisna bezsach. dieta, je to velmi dolezite!!!!! Alebo skus hladovku, kludne aj 3-5 dni, ak vydrzis najlepsie ani vodu pit.....Neskusala si MMS popripade CDS2?

Diky Milandr, ale ja neziju v CR a odtud to pujde asi tezko objednat. Prouzky na mereni moce samozrejme mam (hydrion). Jeste pred mesicem a pul me drzelo pH stale na 8,0 ale po ociste lymfy se to najednou upravilo a ja mivam rano kolem 6,0, odpoledne to vyleze na 8,0 a vecer zase jde pekne dolu, obcas to ale zustane trcet na 7,0 pH jeste v 11pm.
Jenze ted delam uz 4.den parazitalni kuru a citim v zadech, ze jsu prekyselena, to mivam pri uplne kazde ociste, takze si pomuzu nejspis sodou.
MMS me prislo zrovna dneska a ted uvazuju, jestli to mam zacit brat, kdyz delam to odparazitovani a nebo az to dokoncim.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon kvě 23, 2016 10:59 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
miram píše:
Diky Gamina! Snazim se vse kupovat v bio, ale bohuzel ne pokazde se to podari.

Tak v tom případě doporučuji tyto tabulky toho, co je nejvíce a nejméně zamořené pesticidy: http://www.organic.org/articles/showarticle/article-214

Věci, co jsou nejvíc zamořené, je lepší kupovat v bio kvalitě (nebo od známých atd.), naopak u něčeho - avokádo, cibule aj. je pro běžné účely celkem jedno, jestli je to bio, nebo ne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte kvě 24, 2016 2:06 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Gamina píše:
Tak v tom případě doporučuji tyto tabulky toho, co je nejvíce a nejméně zamořené pesticidy: http://www.organic.org/articles/showarticle/article-214

Věci, co jsou nejvíc zamořené, je lepší kupovat v bio kvalitě (nebo od známých atd.), naopak u něčeho - avokádo, cibule aj. je pro běžné účely celkem jedno, jestli je to bio, nebo ne.

Sem na Floridu dodava zeleninu a ovoce take Mexiko, Honduras, Kostarika, Peru, Kanada a je nastesti z ceho vybirat, nemusim kupovat jen americke vypestky.
Mrkev, kvetak, zelene fazolky, okurky, jahody, ty musi byt bez debaty organicke. Rajcata, papriky a bylinky mame na zahrade. Zampiony hledam jen kanadske, ananas z Kostariky, mexickou papayu, kale, salat, spenat, porek, asparagus, rapikaty celer, brokolici. Boruvky, ostruziny, maliny zalevam radeji tak na 10 minut octovou vodou, pak je poradne proplachnu pod tekouci vodou, ale ani tak se tomu clovek neubrani.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte kvě 24, 2016 2:17 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Dr. Schneider se odvolává na různé výzkumy uskutečněné v Maďarsku a Německu, při kterých se rakovinné tumory aplikováním denní dávky 250 g nakrájené červené řepy nebo 300 až 500 ml její šťávy zmenšily, a dokonce i zmizely. Tohoto účinku se podařilo dosáhnout i převařenou a koncentrovanou šťávou, kterou žaludek lépe snáší.

http://www.magazinzdravi.cz/cervena-repa-20090121


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte kvě 24, 2016 3:59 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Podle teto informace zjistuji, ze mam bud velmi malo zeleza a nebo se me ve streve spatne vstrebava. Nikdy me to predtim nedoslo, konzumuju cervenou repu uz delsi dobu (2 roky) a prisla jsem na to uplnou nahodou vcera. Pokud se clovek vycura do toaletni misy, tak to klame, tam je videt pouze trochu naruzovela voda a to clovek prehlizi, mysli si, ze je to normalni. Ale vcera jsem vypila na ex 400ml teto stavy, s nicim jinym jsem ji tentokrat nemixovala a pak jsem si chtela pomerit pH, vycurala jsem se do prusvitneho kelimku ...nestacila jsem zirat. Ta barva byla tmavejsi, nez je cranberry juice. Vkladam foto. Vlevo je urina, vpavo je original cranberry juice. Pila jsem vcera cely den vodu jako o dusu, abych to co nejdriv dostala ven.
Pisou tady, ze to cervena repa resi, ale na to se spolehat moc nemuzu, vzdyt ji pojidam denne uz takovou dlouhou dobu a kde nic, tu nic. Pane Jardo co s tim delat, jak tomu mam jinak pomoct? Ty testy stale jeste nemam, moje doktorka me tam minuly tyden odmitla poslat, pry az po biopsii, takze pristi tyden. Nechapu, proc se tomu tak brani.

Podle výzkumu, který se uskutečnil na univerzitě v Sheffieldu (Velká Británie), se červená moč nebo stolice po snědení červené řepy objevuje u 10–14 % populace, a to nejčastěji u osob, které trpí nedostatkem železa nebo mají problémy s jeho absorpcí ve střevech. Pokud tedy někdo po konzumaci červené řepy zjistí, že jeho moč nebo stolice má červenou barvu, měl by to chápat jako upozornění, že v jeho těle došlo k nedostatku železa či že se tento prvek ve střevech špatně vstřebává. Toto zjištění by ale nemělo vzbudit v dotyčném člověku obavy, protože červená řepa na problém nejen upozorní, ale pomáhá jej i řešit. Má totiž antianemické účinky a reguluje funkci trávicí soustavy.
http://www.magazinzdravi.cz/cervena-repa-20090121
Příloha:
20160524_091435 (640x480).jpg
20160524_091435 (640x480).jpg [ 148.33 KiB | Zobrazeno 15684 krát ]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte kvě 24, 2016 4:01 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Je mozne tuto zbarvenou moc pouzit jako klystyr a nebo radeji ne? Vi to nekdo?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 35  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz