Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte kvě 14, 2024 12:39 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 35  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob dub 04, 2015 8:49 am 
Offline

Registrován: pon lis 14, 2011 6:37 pm
Příspěvky: 27
děkuji oběma za podporu. \":)\" Připadám si, že jsem to tu tak trochu zaplelevila, ale nedá mi to a musím zmínit, jak jsem zde na foru hledala pomoc a řešení, proklikala jsem se ke knihám S. Lazareva Diagnostika karmy a to mi teď psychicky pomohlo asi nejvíc, tak nějak mi ta choroba dala smysl. Ještě jednou dík.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned dub 19, 2015 12:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28285
Bydliště: Poděbrady
Zuzu píše:
dobrý den, prosím o radu. Již dva roky jsem nepozřela nějaký chemický prášek, ale teď mám angínu a jako vždy se snažím to zahnat bylinkama homeopatikama, plazmou apod, ale nějak mi to nejde. MMS jsem ještě nezkoušela, ani ho nemám. Vás asi chřipka, bronchitida apod. neskolí. Měl byste v takových případech nějaké doporučení? Antibiotika nebo nějaká chemoterapeutika někdy lze? já měla naposledy léky na zánět střev a následující pásový opar, bylo to v počátku mých očist a to bych je snědla i s krabičkou (velké teploty a krev, zabraly za týden).
Proč vlastně píšu, je to opět strach z rakoviny, jak mám vyčtené , tak zánět i např. při chřipce silně oslabuje i na dlouhou dobu organizmus, který prý přestává opravovat DNA atd. ..., navíc mě asi před rokem sama oslovila jedna poradkyně a zadarmo mi sdělila, že rakovina se do 7 let vrátí, protože se takto obnovují všechny buňky.., Nedělám asi vše, co bych mohla (zdravím také PV33), ale snažím se, a to její sdělení mi tak nějak podprahově podrazilo nohy, že jsem zralá na psychiatra. Takže opět stres i přes mé snažení, vím, že si každý přitahuje to, čeho se bojí, ale je to již šestý rok, tak se trápím a připadám si jak závodní kůň. Asi jeden z důvodů, proč mě skolila viróza. Tak jsem si říkala, že by snad méně škodily někdy ty prášky.
Ještě k cholesterolu, slyšela jsem audio od nějakého lékaře, kde říká, že chem. léky na cholesterol se na buněčné úrovni vyváží těžkou molekulovou vazbou na nějaké receptory, které ovlivňují tvorbu cholesterolu a tu již nic nerozbije, takže nadosmrti by člověk musel brát léky. Já takové léky 3 roky brala, možná důvod proč mi to nejde srazit? nesměla bych jíst např. lněný olej s tvarohem (vyzkoušeno) stačil by rybí olej v tobolkách? jsou opravdu statiny takové svinstvo? prý mají protizánětlivé účinky (maminka má by-pass, dle lékaře by bez toho umřela) ale zase prý vyvolávají cukrovku. Teď jsem někde na 8-9, podle toho co jím, kašlu na to a doktorce tvrdím, že to není nic hrozného.
děkuji za případnou reakci a především děkuji za veškerou naději, kterou svým životem a prací rozdáváte

Sice jsem takto léčil pouze střevní chřipku, ale dal jsem několik očist žaludku a několik klystýrů a za 24 hodin jsem se opaloval venku na zahradě zcela bez potíží. Někde jsem to zde popisoval a tento postup by měl zabrat na většinu šmejdů i zánětlivých procesů. Prostě pokud problém nekrmíte, negraduje. Cholesterol je mýtus a je skoro nesmysl se jím zabývat, natož ho uměle snižovat, ten vzniká většinou z důvodu poškození cév vlivem zánětu a pokud ho snižujete, tak si spíše škodíte, protože on ty poškozené cévy vlastně záplatuje. Zpravidla je třeba řešit štítnou žlázu, deficit hořčíku a jíst protizánětlivou stravu, pak klesne sám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Rakovina prsnika
PříspěvekNapsal: ned srp 09, 2015 4:28 pm 
Offline

Registrován: ned srp 09, 2015 3:24 pm
Příspěvky: 2
Dobry den, u manzelky (31rok) sa zistila rakovina prsnika. Na operaciu by mala ist nasledujuci tyzden a potom na chemoterapiu. Chcem vas poprosit o radu, co navrhujete (kam ist, ake vyzivove doplnky brat, pripadne ci neviete o nejakej dobrej klinike s alternativnou alebo inou metodou). Dakujem za kazdu radu. DAVID
 


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: stř srp 19, 2015 8:56 pm 
Offline

Registrován: stř srp 19, 2015 10:07 am
Příspěvky: 7
Dobrý den, bude mi 50, doteď jsem nebyla nemocná, chodila pouze k zubaři a gynekologovi, jedla celkem zdravě (velmi mi pomohlo čtení těchto stránek), cvičila pilates a jógu, jezdila na kole, pracovala jako účetní a na vedlejšák jako masérka - a najednou jsem si našla v prsu bulku. Šla jsem na mamograf, v krvi žádné onkomarkery, ale po biopsii - invazivní karcinom. Dále jsem byla na vyšetření v Masarykově onkologickém ústavu, kde mi řekli: operace, ozařování, chemoterapie. Okamžitě jsem přešla na dietu Budwigové (kromě šťávy ze zelí), plivací test na kvasinky mi vyšel 3x O.K.Hledám odpověď u Rudigera Dahlka a Brandon Bays. Rozhodla jsem se na operaci jít, ale chemoterapii odmítnout. Doktoři mně samozřejmě nutí, abych šla co nejdříve, ale chci podepsat revers a jít až v říjnu. Prosím o radu, co přidat k Budwigové - jak jsem se dočetla v "návodu" od pv33, nedoporučují se k této dietě žádné doplňky. Když nesvítí slunce, neměla bych užívat vitamín D? Nevadí, když jednotlivé chody přehodím (ráno šťávy a patlanice až v poledne)? Paradoxní je, že se cítím výborně, až na tu bulku v prsu...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: čtv srp 20, 2015 6:10 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Lotka píše:
Dobrý den, bude mi 50, doteď jsem nebyla nemocná, chodila pouze k zubaři a gynekologovi, jedla celkem zdravě (velmi mi pomohlo čtení těchto stránek), cvičila pilates a jógu, jezdila na kole, pracovala jako účetní a na vedlejšák jako masérka - a najednou jsem si našla v prsu bulku. Šla jsem na mamograf, v krvi žádné onkomarkery, ale po biopsii - invazivní karcinom. Dále jsem byla na vyšetření v Masarykově onkologickém ústavu, kde mi řekli: operace, ozařování, chemoterapie. Okamžitě jsem přešla na dietu Budwigové (kromě šťávy ze zelí), plivací test na kvasinky mi vyšel 3x O.K.Hledám odpověď u Rudigera Dahlka a Brandon Bays. Rozhodla jsem se na operaci jít, ale chemoterapii odmítnout. Doktoři mně samozřejmě nutí, abych šla co nejdříve, ale chci podepsat revers a jít až v říjnu. Prosím o radu, co přidat k Budwigové - jak jsem se dočetla v "návodu" od pv33, nedoporučují se k této dietě žádné doplňky. Když nesvítí slunce, neměla bych užívat vitamín D? Nevadí, když jednotlivé chody přehodím (ráno šťávy a patlanice až v poledne)? Paradoxní je, že se cítím výborně, až na tu bulku v prsu...

Doktori vas nuti, abyste sla co nejdriv na operaci, ale ja bych se tam nijak nehrnula. Mam s tim totiz uz jiste zkusenosti.
V roce 2008 me potkalo uplne to same co vas, akorat s tim rozdilem, ze na me nikdo z doktoru netlacil, zatimco ja hlupacka jsem to chtela mit tehdy co nejdriv za sebou a snazila jsem se na operacni stul dostat co nejdriv, abych nahodou neumrela. No nastesti bylo obsazeno a ja jsem musela cekat cele 2 mesice. A behem tech 2 mesicu se toho dost zmenilo. Ja jsem byla totiz strachy cela bez sebe, stahl se me zaludek a ja jsem do sebe nemohla skoro nic dostat, jedla jsem toho tak malo, ze jsem ztratila za ty 2 mesice 8kg. Bylo leto a ja jsem jedla jen salat a ruznou zeleninu, pila jsem vodu. Tehdy jsem jeste nic netusila ale dneska uz vim, ze jsem se zacinala lecit i bez slavnych doktoru.
Uz jsem to tady kdysi psala, ze vecer pred planovanou operaci si me zavolal lekar na pokec do vysetrovny a tam me sdelil, ze me musi odebrat bohuzel obe dve prsa. Ja jsem v ten moment ztuhla a krve by se ve me nikdo nedorezal. Zacaly se me delat mzitky pred ocima, videla jsem skutecne vsechny svate. Muj tlak vyletel nahoru, nebyla jsem schopna v prvni moment ani promluvit. Toho doktora jsem najednou slysela mluvit jakoby z velke dalky. Ale pak se ve me cosi zlomilo a ja mu rikam:
to je nesmysl, to nemuze byt prece pravda. Ale on trvdil, ze to je napsane cerne na bilem a ze pres to nejede vlak. Chtela jsem aby me poslal na nove vysetreni, ale on porad mlel jedno a to same ...ze je uz pozde a ze jdu druhy den pod kudlu. Ale ja jsem se nedala, rekla jsem mu, ze tedy zadna operace nebude a ze jedu domu. Nakonec jsem si prece jenom prosadila svoje, objednal me na rano, hned na 7 hodin na sonograficke vysetreni obou prsou. Samozrejme, ze jsem v noci nespala ani hodinu, celou dobu se me to honilo v hlave. Kdyz jsem si jen predstavila, ze me ufiknou obe dve prsa, tak se me nechtelo uz ani zit. To byly hrozne predstavy a nervy, to bych vubec nikomu neprala. Ale co se stalo na druhy den? Nakracela jsem tam cela smutna hned pred 7 hodinou a az v 7:15 prisla starsi lekarka a zacala me vysetrovat. Ale co to? Leve prso - zadny nalez, no jak by taky mohla neco najit, kdyz tam nikdy nic nebylo, ze? Takze presla na to druhe a ono zase nic. Uz se nade mnou pachtila dobrych 40 minut, byla cela zpocena a nervozni, nemohla furt nic najit, tak si nechala zavolat nejakou mladou odbornici (bylo to na zlutaku v Brne)...ale zase nic. Az po dlouhe dobe to konecne ta mlada objevila a byla stastna jako blecha, bylo to miniaturni mistecko, 3 mm velike. Ono se to lecilo asi uplne samo, kdyz jsem ty dva mesice skoro nic nejedla a zacalo se to ztracet. Jenze to jsem tehdy nevedela, to me vsechno doslo az jsem zacala chodit sem na tyto stranky. Na operaci jsem tehdy sla, vyrizli kousicek tkane, neni to nastesti ani poznat, dostala jsem sice davky ozarovani, ale na chemo vubec nedoslo. Ale i to samotne ozarovani me pekne zlikvidovalo imunitni system. Nasadili me Tamoxifen, ale ja jsem ho nebrala, prestoze me vyhrozovali, ze pokud ho jist nebudu, rakovina bude do 5 let zpatky. Prdlacky, dneska je to uz 7 let.
Takze ja bych vam radila nespechat s operaci, nasadit candida dietu, nestrachovat se, delat ocisty, udrzovat spravne pH.
Ten revers jim klidne podepiste a bojujte, ja verim, ze se toho muze dost zmenit za ty dva mesice a pokud se zmeni, pokud bude bulka mensi, tak si pak dejte jeste dalsi dva mesice odklad. Drzim vam palce!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: čtv srp 20, 2015 10:11 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Lotka píše:
Dobrý den, bude mi 50, doteď jsem nebyla nemocná, chodila pouze k zubaři a gynekologovi, jedla celkem zdravě (velmi mi pomohlo čtení těchto stránek), cvičila pilates a jógu, jezdila na kole, pracovala jako účetní a na vedlejšák jako masérka - a najednou jsem si našla v prsu bulku. Šla jsem na mamograf, v krvi žádné onkomarkery, ale po biopsii - invazivní karcinom. Dále jsem byla na vyšetření v Masarykově onkologickém ústavu, kde mi řekli: operace, ozařování, chemoterapie. Okamžitě jsem přešla na dietu Budwigové (kromě šťávy ze zelí), plivací test na kvasinky mi vyšel 3x O.K.Hledám odpověď u Rudigera Dahlka a Brandon Bays. Rozhodla jsem se na operaci jít, ale chemoterapii odmítnout. Doktoři mně samozřejmě nutí, abych šla co nejdříve, ale chci podepsat revers a jít až v říjnu. Prosím o radu, co přidat k Budwigové - jak jsem se dočetla v "návodu" od pv33, nedoporučují se k této dietě žádné doplňky. Když nesvítí slunce, neměla bych užívat vitamín D? Nevadí, když jednotlivé chody přehodím (ráno šťávy a patlanice až v poledne)? Paradoxní je, že se cítím výborně, až na tu bulku v prsu...

Komunikoval jsem s par zenama s rakovinou prsu co vsechno odmitly a jsou v pohode. Jedna tam ma bulku porad, ale psala, ze uz si na sebe zvykly \":D\" . Ze kdyz se ji zda, ze se bulka moc zvetsuje, tak da hladovku a ona se zas zmensi. A druha bulku ani nenahmatala, ale po biopsii ji rovnez rekli, ze to je invazivni karcinom a vnucovali standardni postup, uriznout, chemo, ozarovat. Ta dala predevsim radu pustu a jakysi mix Budwigove a syrove stravy a hodne pohybu a citila se naprosto v pohode a vsichni ji rikali jak omladla. Ale pak sla na ultrazvuk a neco tam porad ma, ale nijak se to nemeni. Nechala si udelat jeden alternativni test ktery vysel negativne a od te doby to neresi a uz je to tak pres 5 let.

Budwigova v knize Rakovina - problem a reseni (str 23) pise, ze totalne odmita ozarovani a chemo a rovnez odmita hormonalni lecbu brisni rakoviny (abdominal cancer). A operace ze musi byt zvazena velmi individualne....

Pokud se chces zabyvat candidou, tak bych nevynechaval tu stavu ze zeli. Doplnuje strevni bakterie a vyrovnava tim nerovnovahu ve streve.

Drzim ti palce a doporucuju opravdu zvazit, jestli ma cenu operace bulky, ktera ti asi nijak neskodi. Osobne bych sledoval jestli se bulka nejak vyviji, mas vyhodu, ze ji nahmatas, a operaci bych zvazoval pouze v pripade, ze by se to silne zhorsovalo, ale to vzhledem k Budwigove nepredpokladam. Ja bych se i trochu bal, ze jak se do toho rizne, tak se muzou rozjet metastazy, ale to je samozrejme na tobe.

Jeste kdyz te zajima co pridat k Budwigove, tak ja bych pridal ocisty a pusty, at uz o vode nebo Breussovku, viz napriklad uspech dr Dvoraka s Breussovkou https://www.youtube.com/watch?v=IBKi2iB9eU4. A samozrejme i metody zalozene na psychice.

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: čtv srp 20, 2015 10:34 am 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
miram píše:
....Uz jsem to tady kdysi psala, ze vecer pred planovanou operaci si me zavolal lekar na pokec do vysetrovny a tam me sdelil, ze me musi odebrat bohuzel obe dve prsa. ....
Ten revers jim klidne podepiste a bojujte, ja verim, ze se toho muze dost zmenit za ty dva mesice a pokud se zmeni, pokud bude bulka mensi, tak si pak dejte jeste dalsi dva mesice odklad. ....

Miram, gratuluju k zachrane prsu. Tedy asi jsi mela vic stesti nez rozumu, ale mozna to byla i nejaka intuice. Jinak i na tvem pripade by se asi dalo overit, ze o zdravi lidi v rakovinovem prumyslu asi moc nejde. Protoze kdyby slo, tak by zacli intezivne zkoumat jak se ti podarilo si rakovinu vylecit a ukazovali by to na sympoziich, .... Coz se predpokladam nestalo? Protoze za prve sami vedi ze se toho lidi dokazi zbavit i bez nich, ale protoze jsou placeni za ty operace, chemo a ozarovani, tak o jine moznosti nemluveji a misto toho vyhrozuji, ze kdyz nepodstoupis jejich "lecbu", tak ze bude mnohem hur. A navic az na vyjimky neuznaji, ze se lidi vylecili nejakou prirodni metodou, ale kdyz uz se stane to co tobe, tak reknou, ze to byla spontanni remise nesouvisejici s tim, co jsi delala.
Nebo se ti aspon omluvili za to, ze te chteli zbytecne zmrzacit?
A zkoumali te, aby tve zkusenosti mohli vyuzit i pro zachranu dalsich pacientu?
A psali v mediich o tvem zazracnem vyleceni?

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Naposledy upravil pv33 dne čtv srp 20, 2015 10:19 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: čtv srp 20, 2015 9:04 pm 
Offline

Registrován: stř srp 19, 2015 10:07 am
Příspěvky: 7
Moc vám děkuji, Miram i Pavle, dodali jste mi odvahu, okolo sebe mám samé racionální lidi, kteří si myslí, že doktoři ví všecko nejlíp a když budu dělat všechno, co mi řeknou, uzdravím se. Zítra jsem objednaná na chirdu na Žluťák, objednala mně tam onkoložka, ať se s nimi domluvím na termínu. Můj návrh, že bych šla až v říjnu, ji dost rozčílil, protože jsem podle ní svou situaci "nepochopila". Ale po přečtení vašich příspěvků bude snadnější na tom termínu trvat.
Tu šťávu ze zelí jsem jednou zkoušela, ale běhala jsem celé dopoledne na záchod, takže to můžu využít jedině o víkendu...v práci by to nešlo. Je možné místo toho jíst pickles? To je také dobré na střevní flóru..
Zítra v 9 budu myslet na vaše rady! Díky za podporu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: čtv srp 20, 2015 9:29 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Diky Pavle! Presne tak, mela jsem vic stesti nez rozumu. Nikoho to tenkrat absolutne nezajimalo jak je to mozne, ze se to malem cele vyparilo. Nikdo me k tomu vubec nic nerekl a ten dokturek, kdyz me potkal na chodbe, tak sklopil hlavu, strcil ruce do kapes sveho plaste a mazal ven z budovy, takovy to byl hrdina.
Vsechno se planovalo predem a protoze si mysleli, ze me skutecne odriznou obe prsa, tak me ubytovali na pokoj s mladou holkou, ktere ta prsa skutecne obe dve urizli (byli jsme ve stejny den na operaci) a to bylo pro me neco strasneho. Ona plakala nonstop. Me operovali ve ctvrtek a v sobotu jsem podepsala, ze jedu na vikend domu, musela jsem se vratit vecer v nedeli a pri pondelni vizite jsem myslela, ze samym stestim prorazim strop ...tak jsem radostne vyskocila, kdyz me rekli, ze muzu jet domu. Takze ja jsem se tam nakonec ani dlouho neohrala.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: čtv srp 20, 2015 9:46 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Lotka píše:
Moc vám děkuji, Miram i Pavle, dodali jste mi odvahu, okolo sebe mám samé racionální lidi, kteří si myslí, že doktoři ví všecko nejlíp a když budu dělat všechno, co mi řeknou, uzdravím se. Zítra jsem objednaná na chirdu na Žluťák, objednala mně tam onkoložka, ať se s nimi domluvím na termínu. Můj návrh, že bych šla až v říjnu, ji dost rozčílil, protože jsem podle ní svou situaci "nepochopila". Ale po přečtení vašich příspěvků bude snadnější na tom termínu trvat.
Tu šťávu ze zelí jsem jednou zkoušela, ale běhala jsem celé dopoledne na záchod, takže to můžu využít jedině o víkendu...v práci by to nešlo. Je možné místo toho jíst pickles? To je také dobré na střevní flóru..
Zítra v 9 budu myslet na vaše rady! Díky za podporu.

My budeme myslet zase na vas Lotka. Nenechejte se rozhodne nikym a nicim zastrasit, ani zviklat, je to vase zdravi a ne jejich. Jinak to pickles bude urcite ok.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát srp 21, 2015 5:37 pm 
Offline

Registrován: pon črc 12, 2010 10:15 pm
Příspěvky: 53
Zdravím paní Lotko! Já jsem znala paní, která si nahmatala jednoho dne bulku v prsu. Nevěděla ale, že má rakovinu kostí.Ta bulka byla už metastáze z té rakoviny kostí. Rakovinu kostí lze těžko poznat, až bulka ji upozornila, že v těle není něco v pořádku.Protože léčila jen bulku, rakovina se jí rozlezla po celém těle a zemřela.Pokud je ještě bulka malá, (což my tady nemůžeme posoudit/,řešila bych to odstraněním jen té bulky, prso bych odstranit nechtěla a na chemoterapii bych já osobně nikdy nešla.Bulka se ale může zvětšovat a to velmi rychle a pak je nutné odstranit celé prso a ještě mohou hrozit metastáze. Je třeba řešit rychle a dle mého se do měsíce rozhodnout jak dál. Během toho měsíce hodně pít šťávu z černé ředkve- lze jí koupit v kauflandu, nebo ji jen tak ukusovat, chutná je jako ředkvička a tato černá ředkev odstraňuje, nebo zamezuje tvoření cyst v těle a v prsou.Pít vodu s čerstvě vymačkaným citronem, jíst nastrouhanou mrkev, křen, česnek, cibuli ve větším množství než obvykle. U vás se asi jedná o hormonální změny. Nevím, zda jste někdy nebrala nějakou hormonální léčbu, která je nebezpečná a vyvolává u žen rakovinu čípku, nebo prsu.
Přeji hodně zdaru v léčbě, sledovat bulku pravidelně, zda se nezvětšuje. Třeba se úspěch dostaví a po měsíci užívání výše zmíněné zeleniny se rozhodnete jak dál.
Alena


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát srp 21, 2015 7:34 pm 
Offline

Registrován: stř srp 19, 2015 10:07 am
Příspěvky: 7
Děkuji, Miram a AlikAlik, že mi držíte palce. Dnes jsem byla na Žluťáku na chirurgii a dohodla jsem si termín operace - 13.10. Doktor mně ani moc nepřesvědčoval, jen řekl, kdyby se to zvětšovalo, abych hned přišla. Ale já myslím, že to nehrozí. Šťávy piju, i z ředkve - nevím, jestli je to ta správná, je to ta velká bílá - ale hlavně červenou řepu a mrkev. Pak jím sirnou patlaninu, zeleninové saláty, sem tam ořechy a mandle a večer zeleninovou polévku, do té si občas dám uvařit pohanku nebo rýži. Piju vodu nebo zelený čaj. Ale někdy si dám s manželem v hospůdce pivo, to asi není moc dobré na kandidu... A uvidíme, jak to bude dál.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát srp 21, 2015 7:54 pm 
Offline

Registrován: úte led 27, 2015 4:34 pm
Příspěvky: 70
Lotka píše:
Děkuji, Miram a AlikAlik, že mi držíte palce. Dnes jsem byla na Žluťáku na chirurgii a dohodla jsem si termín operace - 13.10. Doktor mně ani moc nepřesvědčoval, jen řekl, kdyby se to zvětšovalo, abych hned přišla. Ale já myslím, že to nehrozí. Šťávy piju, i z ředkve - nevím, jestli je to ta správná, je to ta velká bílá - ale hlavně červenou řepu a mrkev. Pak jím sirnou patlaninu, zeleninové saláty, sem tam ořechy a mandle a večer zeleninovou polévku, do té si občas dám uvařit pohanku nebo rýži. Piju vodu nebo zelený čaj. Ale někdy si dám s manželem v hospůdce pivo, to asi není moc dobré na kandidu... A uvidíme, jak to bude dál.

Aj ja držím palce a verte že zázraky sa dejú a vlastne to ani nie sú zázraky ale niečo prirodzené, len ľudia si zvykli bezmedzne sa odovzdať do rúk lekárom a ich ortieľom a mnohí nie sú schopní pripustiť myšlienku žeby sa mohli mýliť a že sú aj iné alternatívy. Ja sama som svedkom ako sa za necelý mesiac rapídne zmenšila hrča pôvodne veľkosti orecha na mojom krku. A to som len dodržiav-ala(-am) budwigovej "diétu", nejde len o "patlaninu" ale o zásady stravovania ktoré Budwigová odporúča, vylúčiť cukor a pod., pobyt na slnku aspoň 20min. denne, šťavy a iné. Odporúčam dodržiavať jej denný plán ktorý tu niekede v téme patlanina" dával pv33 (Pavel)

( a ja tiež zvyknem robiť budw. zmes naslano s cibuľkou, cesnakom+pridávam tam dôležité: kurkuma + štipka čier.korenia ktoré znásobuje jej protizápalový a protirakovinový účinok)

_________________
Není šedivých dnů. To jsou jen unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost. (Jan Werich)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát srp 21, 2015 8:06 pm 
Offline

Registrován: pon črc 12, 2010 10:15 pm
Příspěvky: 53
Paní Lotko, ta černá ředkev je kulatá a má černou slupku. Vypadá jak hodně přerostlá ředkvička. Ta bílá dlouhá co užíváte, to je bílá ředkvička, ale taky dobře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob srp 22, 2015 11:35 am 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
Lotka píše:
Piju vodu nebo zelený čaj. Ale někdy si dám s manželem v hospůdce pivo, to asi není moc dobré na kandidu... A uvidíme, jak to bude dál.

Dávat si při rakovině pivo je sebevražda!!! Kromě alkoholu je tam plno cukru a kvasinek!!!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 35  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz