Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 19, 2024 6:50 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 35  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon črc 04, 2011 10:38 am 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 12:48 pm
Příspěvky: 56
Děkuji za odpověď. V čem myslíte, že bych mohla přitvrdit? Klidně. Myslíte v jídle? Jen bych potřebovala trochu nabrat váhu. A také nevím, jestli je to dobré, že chodím na stolici 4x denně. Nemám průjem. Stolice je v pořádku, akorát nechápu, kde se ji ve mne tolik bere. Dříve jsem mívala problém se zácpou a teď je to úžasné. Akorát nevím, jestli tímto nehubnu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon črc 04, 2011 9:42 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Zorca píše:
Děkuji za odpověď. V čem myslíte, že bych mohla přitvrdit? Klidně. Myslíte v jídle? Jen bych potřebovala trochu nabrat váhu. A také nevím, jestli je to dobré, že chodím na stolici 4x denně. Nemám průjem. Stolice je v pořádku, akorát nechápu, kde se ji ve mne tolik bere. Dříve jsem mívala problém se zácpou a teď je to úžasné. Akorát nevím, jestli tímto nehubnu.

Ano, myslím méně dodávat a více čistit, ovšem k tomu musí každý sám dojít, nejde někomu něco nařizovat a už vůbec ne v takovéto situaci. Ohledně té defekace si udělejte test na jód a pokud vydrží skvrna dlouho, tak to trochu potlačte konzumací strumigenů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte črc 05, 2011 10:10 am 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 12:48 pm
Příspěvky: 56
Teď tomu moc nerozumím. Jak jsem si našla, tak strumigeny jsou v květáku, brokolici, kedlubně, ředkvičkách...a to já konzumuji denně ve velkém množství. Vlastně je to moje převážná strava. To znamená, že bych měla jejich konzumaci snížit, protože potlačuji tvorbu jodu? A co mám tedy jíst? Ovoce nejím kvůli kandidě(ikdyž myslím, že ji mám celkem už pod kontrolou).Děkuji za odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte črc 05, 2011 8:11 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Zorca píše:
Teď tomu moc nerozumím. Jak jsem si našla, tak strumigeny jsou v květáku, brokolici, kedlubně, ředkvičkách...a to já konzumuji denně ve velkém množství. Vlastně je to moje převážná strava. To znamená, že bych měla jejich konzumaci snížit, protože potlačuji tvorbu jodu? A co mám tedy jíst? Ovoce nejím kvůli kandidě(ikdyž myslím, že ji mám celkem už pod kontrolou).Děkuji za odpověď

Na tom není nic složitého, prostě buď dodáváte více jódu a jíte strumigeny bez omezení, nebo nedodáváte jód a musíte hlídat strumigeny, já osobně vidím jako vhodnější první variantu, protože látky obsažené v těchto potravinách jsou velkým pomocníkem při boji s rakovinou. Rakovina je vlastně kandida, čili raději si kontrolujte kandidu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte črc 12, 2011 8:34 pm 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 12:48 pm
Příspěvky: 56
Děkuji za odpověď, tak najedu na ten jód. Doufám, že to nemá nějaký vliv po těch ozářkách. Dnes jsem byla na imunologii a docent mi navrhl brát imunogen. Odmítla jsem (je to z prasečí krve). Raději jsem se domluvila zítra na kontrolu krve k obvodní, protože poslední odběry mám z před 14 dnů a tam mám málo krvinek, jestli se to pohlo k lepšímu. S panem docentem jsem se domluvila, že teď nic brát nebudu a uvidím, jak se to bude vyvíjet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte črc 12, 2011 9:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Zorca píše:
Děkuji za odpověď, tak najedu na ten jód. Doufám, že to nemá nějaký vliv po těch ozářkách. Dnes jsem byla na imunologii a docent mi navrhl brát imunogen. Odmítla jsem (je to z prasečí krve). Raději jsem se domluvila zítra na kontrolu krve k obvodní, protože poslední odběry mám z před 14 dnů a tam mám málo krvinek, jestli se to pohlo k lepšímu. S panem docentem jsem se domluvila, že teď nic brát nebudu a uvidím, jak se to bude vyvíjet.

Jód se pomalu dostane všude kde má být a srovná chod řady orgánů, čili toho bych se nebál, akorát nespěchejte, nejde tam cpát jako peří do polštáře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte črc 12, 2011 9:44 pm 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 12:48 pm
Příspěvky: 56
Pojedu s lugolovým roztokem dle Vašeho rozpisu, který jste mi dal. Ještě se chci znovu zeptat, jestli znáte Imunogen a jaký je na něj Váš názor. Jo a ještě jeden dotaz? Mohu použít ke klystýrům i urinu, když jsem po těch chemách a ozářkách? Nebude v ní nějaké svinstvo? Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: stř črc 13, 2011 7:52 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Zorca píše:
Pojedu s lugolovým roztokem dle Vašeho rozpisu, který jste mi dal. Ještě se chci znovu zeptat, jestli znáte Imunogen a jaký je na něj Váš názor. Jo a ještě jeden dotaz? Mohu použít ke klystýrům i urinu, když jsem po těch chemách a ozářkách? Nebude v ní nějaké svinstvo? Děkuji.

Imunogen neznám, ale to co jsem četl, kromě vysoké ceny, nemá negativní vlastnosti a pokud to budete mít na pojišťovnu, tak proč to nevyzkoušet. Na klystýry je urina použitelná vždy, toho se bát nemusíte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: stř črc 13, 2011 9:20 am 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 12:48 pm
Příspěvky: 56
Jé, já jsem to popletla. Nejedná se o imunogen ale o imunor. Ten je z prasečí krve!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: stř črc 13, 2011 10:27 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Zorca píše:
Jé, já jsem to popletla. Nejedná se o imunogen ale o imunor. Ten je z prasečí krve!!!

Tak k tomu se nedovedu vyjádřit, ale vnášet do těla velice příbuzné vepřové buňky nevidím zrovna jako dobrý nápad, on Prorok Mohamed dobře věděl proč označil prase za nečisté zvíře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: čtv črc 14, 2011 12:11 pm 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 12:48 pm
Příspěvky: 56
Hmmm, taky mi to bylo proti srsti. Řekla jsem, že počkám, jestli se imunitní systém srovná sám. domluvili jsme se na dobu 2 měsíců, pak mám znovu přijít a v případě potřeby by prý byl už imunor lidský. Tak uvidím...snad se imunita do té doby srovná. Momentálně se cítím fajn. Mám hodně energie a snažím se ještě přitvrdit stravu - ale je to na úkor váhy. snad se to někde stopne. dnes jsem dělala první klystýr - zatím s heřmánkem. Dala jsem 0.5l vody a v pohodě. Je špatné, že ten klystýr je jednorázový a nemá žádný zavírací mechanismus, tak jsem měla strach, ať toho do mne nevyteče moc. Zítra zkusím trochu více. Prosím ještě o radu: když si lehnu v poslední době na záda, cítím vždy na pravé straně v oblasti slepého střeva takovou "výduť". Přirovnala bych to ke klobáse \":-)\" a takový jakoby tlak. Asi střevo? Je to takové nepříjemné. Teď mne napadá, že bych to přirovnala k těhotenství, když se v břiše pohyboval plod. A také mne to jakoby tlačí na moč.měchýř a chodím v noci na WC(na malou) - tak nevím, nenapadá Vás něco?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát črc 15, 2011 8:01 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Zorca píše:
Hmmm, taky mi to bylo proti srsti. Řekla jsem, že počkám, jestli se imunitní systém srovná sám. domluvili jsme se na dobu 2 měsíců, pak mám znovu přijít a v případě potřeby by prý byl už imunor lidský. Tak uvidím...snad se imunita do té doby srovná. Momentálně se cítím fajn. Mám hodně energie a snažím se ještě přitvrdit stravu - ale je to na úkor váhy. snad se to někde stopne. dnes jsem dělala první klystýr - zatím s heřmánkem. Dala jsem 0.5l vody a v pohodě. Je špatné, že ten klystýr je jednorázový a nemá žádný zavírací mechanismus, tak jsem měla strach, ať toho do mne nevyteče moc. Zítra zkusím trochu více. Prosím ještě o radu: když si lehnu v poslední době na záda, cítím vždy na pravé straně v oblasti slepého střeva takovou "výduť". Přirovnala bych to ke klobáse \":-)\" a takový jakoby tlak. Asi střevo? Je to takové nepříjemné. Teď mne napadá, že bych to přirovnala k těhotenství, když se v břiše pohyboval plod. A také mne to jakoby tlačí na moč.měchýř a chodím v noci na WC(na malou) - tak nevím, nenapadá Vás něco?

Stravu bych neomezoval z hlediska kalorického příjmu nějak zásadně a je třeba ji vybalancovat tak, aby nekrmila kvasinky. U těch klystýrů se pokuste překonat předsudky a jděte do uriny, to je excelentní čistič. Napuštění velkého množství se bát nemusíte, na to vám nestačí nádobka, drobná žena může pojmout i 3 litry. Okolo slepáku dosti často řádí kvasinky a vyvolávají chronické záněty, což dobře určitě není, ale pomocí urinových klystýrů s jablečným octem se dají postupně odstranit. Také může jít prostě pouze o uvolněné střevo zaplněné plynem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát črc 15, 2011 8:53 am 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 12:48 pm
Příspěvky: 56
S tou stravou trochu tápu, protože ohledně kvasinek píšou všude trochu něco jiného. Někde zakazují mrkev a řepu, jinde ji ve šťávách doporučují. Takže dle Vás bych měla vyloučit i tu pohanku? A co meloun? Dávám si ho teď celkem dost. Takže bych měla být jen na zelenině? A co bílkoviny, protože luštěniny se také nemají - mám to nahradit tvarohem? Já už jsem z toho paf. Vlastně 4 měsice jsem ráno jen na zeleninových šťávách, odpoledne dávám polévku(porek, brokolice,květák), zeleninový salát, pohanku. Večer zase zeleninu + ořechy, občas tvaroh. Už mi to přestává chutnat. Někdy mám problém ty šťávy ráno do sebe dostat. HCl dávám jen v poledne a večer před jídlem a po něm.
Dnes jsem zase po dlouhé době měla ráno zahnisané oči. I teď je mám dost červené (to asi nemůže být důsledek toho klystýru,že ne?). No a ta váha. Dnes zase něco dolů.Tu bych potřebovala něčím nahodit nebo aspoň zastavit ten pokles. Ale tou stravou to asi půjde pořád dolů.(dávám denně lněné semínko a olej).
A ktomu klystýru s octem. V jakém poměru dát ten ocet? A je lepší na kvasinky ten ocet nebo urina - nebo to střídat? Děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát črc 15, 2011 9:14 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Zorca píše:
S tou stravou trochu tápu, protože ohledně kvasinek píšou všude trochu něco jiného. Někde zakazují mrkev a řepu, jinde ji ve šťávách doporučují. Takže dle Vás bych měla vyloučit i tu pohanku? A co meloun? Dávám si ho teď celkem dost. Takže bych měla být jen na zelenině? A co bílkoviny, protože luštěniny se také nemají - mám to nahradit tvarohem? Já už jsem z toho paf. Vlastně 4 měsice jsem ráno jen na zeleninových šťávách, odpoledne dávám polévku(porek, brokolice,květák), zeleninový salát, pohanku. Večer zase zeleninu + ořechy, občas tvaroh. Už mi to přestává chutnat. Někdy mám problém ty šťávy ráno do sebe dostat. HCl dávám jen v poledne a večer před jídlem a po něm.
Dnes jsem zase po dlouhé době měla ráno zahnisané oči. I teď je mám dost červené (to asi nemůže být důsledek toho klystýru,že ne?). No a ta váha. Dnes zase něco dolů.Tu bych potřebovala něčím nahodit nebo aspoň zastavit ten pokles. Ale tou stravou to asi půjde pořád dolů.(dávám denně lněné semínko a olej).
A ktomu klystýru s octem. V jakém poměru dát ten ocet? A je lepší na kvasinky ten ocet nebo urina - nebo to střídat? Děkuji za odpověď.

To není o mém názoru na věc, ale o vašich možnostech dobrého trávení a konkrétní kultuře kvasinek, které hostíte. I proto se informace jednotlivých autorů zásadně různí a jediný vhodný postup je vysledovat si, co mě dělá špatně a to vynechat. Já na té vaší stravě žádnou chybu nevidím, ale nepíšete o tuku a ten je z hlediska kalorií a dobré defekace nutný. Poměrně dobře je toto téma zpracováno i v této knize http://www.popron.cz/johannes-f-coy-mar ... /s-718141/, která sice píše o rakovině, ale vlastně řeší kvasinky. Sice se zdaleka neztotožňuji s celým obsahem, ale mnoho informací vám může být přínosem. Dá se koupit podstatně levněji, toto je jenom jako příklad. Jinak na klystýry je ideální urina s jablečným octem, přičemž se dává první den kávová lžička na litr a každý den o lžičku více, až do dvaceti lžiček, což jsou 4 polévkové lžíce na litr a jde o program na dvacet dní. V průběhu této procedury doporučuji dodávat laktobacily a také je vhodný Enterol.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát črc 15, 2011 3:04 pm 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 12:48 pm
Příspěvky: 56
Tuk mám v ořechách, olivovém oleji a lněných semínkách + oleji. Také jím dost avokáda. S tím klystýrem to vyzkouším a přitvrdím po těch 20 dní dietu. Dnes jsem si dala na snídani ananas a okamžitě mně to okyselilo, takže ho asi dávat nesmím. Ale zase se doporučuje kvůli enzymům. Tak jak volit menší zlo? Je fakt, že v té stravě hodně tápu. Sleduju PH po každém jídle a pamatuji si, které potraviny jo a které ne. Ale moc těch kombinací nezbývá. Také to dost v poslední době "flinkám". Vždy si dám rajče nebo papriku místo salátu, protože se mi zdá, že nedělám nic jiného, než loupů, odšťavňuji, vařím, přemýšlím co jíst. Mám strach z té váhy. Ráno už se bojím na ni stoupnout. Nemáte tady někde nějaký vzorový jídelníček aspoň na jeden den, včetně gramáže? Hlad nemám, ale váha si myslí něco jiného. Dneska jsem byla u obvodní. Krvinky se posunuly směrem nahoru. Sice bílé jsou úplně na spodní hranici, ale snad to půjde ještě nahoru. MUDr. mi zjistila nedostatek železa a předepsala sorbifer durules 100mg. Mám to brát? Mám obavy, protože u chlamýdií se železo nesmí dodávat - je to jejich potrava. Děkuji za odpovědi a Vaši trpělivost.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 35  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz