Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 2:22 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 35  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: čtv zář 05, 2013 2:22 pm 
Offline

Registrován: pon říj 25, 2010 1:04 pm
Příspěvky: 45
Jarda píše:
Toto téma zde dosud moc řešeno není, ale jde o testování kortizolu, DHEA, progesteronu, testosteronu a estradiolu ze slin, což celkem spolehlivě naznačí jaké problémy se v hormonální rovnováze vyskytují a máte možnost stav ovlivnit. Tento test se zde bohužel zatím běžně neprovádí, ale koncem srpna se mě to snad povede spustit a tato služba bude všem dostupná. Dokonce se mě již povedlo udělat pár zkušebních testů u klientů a výsledkem jsem byl docela překvapen, nepovedlo se najít jediného který by měl vše v pořádku.

Pane Jardo, vzhledem k tomu, že tu máme září, chci se zeptat zda je něco nového ohledně testování hormonů. Diky za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned zář 08, 2013 8:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
lev píše:
Pane Jardo, vzhledem k tomu, že tu máme září, chci se zeptat zda je něco nového ohledně testování hormonů. Diky za odpověď.

Vleče se to bohužel více než jsem předpokládal, ale celá věc je na spadnutí, čili ještě vydržte, testy jsou hotové, ladíme ceny a žádanky, pak by se vše mohlo spustit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát lis 15, 2013 10:53 pm 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
Už som tu na fóre o tom našiel zmienku, kamarátka chodí na chemoterapiu, má nejakú BIO, neviem čo je to zač, ale chodí aj na infúzie vitamínu C, ten doktor tvrdí že on ju vylieči.
http://diva.aktuality.sk/clanok/38001/k ... -rakovina/
http://diva.aktuality.sk/clanok/36938/n ... ym-ceckom/
http://diva.aktuality.sk/clanok/38764/n ... na-chorba/

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned pro 01, 2013 5:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Deane píše:
Už som tu na fóre o tom našiel zmienku, kamarátka chodí na chemoterapiu, má nejakú BIO, neviem čo je to zač, ale chodí aj na infúzie vitamínu C, ten doktor tvrdí že on ju vylieči.
http://diva.aktuality.sk/clanok/38001/k ... -rakovina/
http://diva.aktuality.sk/clanok/36938/n ... ym-ceckom/
http://diva.aktuality.sk/clanok/38764/n ... na-chorba/

Tak nitrožilní céčko je velice účinný prostředek a opravdu je mnohdy možné uspět i pouze takto, ale i tak bych raději zařadil souběžně další páky ke zlepšení stavu klienta jako enzymy, byliny a úpravu hladin prvků a vitamínů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: stř led 08, 2014 5:58 pm 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
http://vysetrenie.zoznam.sk/cl/1000648/ ... -to-mozne-

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: stř led 08, 2014 8:12 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Deane píše:

Nedávejte nám sem bulvár.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: stř led 08, 2014 9:26 pm 
Offline

Registrován: ned bře 25, 2012 9:57 pm
Příspěvky: 501
Bydliště: NMnV
martina72 píše:
Nedávejte nám sem bulvár.

Čo je na tom bulvárne že mlieko a mliečne výrobky podporujú vznik rakoviny?

_________________
Prosím ctených mudrlantov aby na moje komentáre nereagovali.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: stř led 08, 2014 9:50 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Deane píše:
Čo je na tom bulvárne že mlieko a mliečne výrobky podporujú vznik rakoviny?

Bulvární jest zdroj "informací", ten portál je strašný, málokde se vidí něco horšího, možná Novinky na Seznamu, nebo Lidové noviny, iDnes, Parlamentní listy, Respekt, Super, Blesk a podobně.
Jinak, buďte klidný, rakovina nemá s požíváním mléka nicmoc společného.
Pokud Vám nechutná, nepijte ho a máte to.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob bře 01, 2014 10:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Deane píše:

To nebude pouze o mléku, celkově žijí jinak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned zář 28, 2014 10:32 am 
Offline

Registrován: pon lis 14, 2011 6:37 pm
Příspěvky: 27
dobrý den, dovolím si sem vložit článek - přehled alternativních léčení a jejich efektivita, myslím, že je to velmi výstižné, níže v textu je i o dietě budwig (spíše menší efekt) a další zde diskutované
http://www.dedekkorenar.cz/clanky/choro ... eseni.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned říj 19, 2014 12:09 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Zuzu píše:
dobrý den, dovolím si sem vložit článek - přehled alternativních léčení a jejich efektivita, myslím, že je to velmi výstižné, níže v textu je i o dietě budwig (spíše menší efekt) a další zde diskutované
http://www.dedekkorenar.cz/clanky/choro ... eseni.html

Na tom článku není důležité a podstatné kolik je vlastně možných postupů léčby tohoto zdravotního problému, existuje ještě mnoho dalších a velice efektivních, ale je tam správně zdůrazněno to, že rakovina není nemoc, nýbrž metabolický rozvrat a jako taková se musí i léčit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned říj 19, 2014 6:28 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Zuzu píše:
dobrý den, dovolím si sem vložit článek - přehled alternativních léčení a jejich efektivita, myslím, že je to velmi výstižné, níže v textu je i o dietě budwig (spíše menší efekt) a další zde diskutované
http://www.dedekkorenar.cz/clanky/choro ... eseni.html

Jen jeste poznamku, to, ze pise dedek korenar
Citace:
...Lněný olej a lněné drcené semeno patří mezi nejlevnější postupy a je to hojně lidmi testováno. Oboje se užívá po asi 2 lžících s trojnásobkem tučného tvarohu dle chuti 1-3xD. Olej je zajímavý svými velmi reaktivními polynenasycenými kyselinami, které umožnují lepší přestup kyslíku do mitochondrií a ony přecházejí na režim zdravých buněk nebo se rozpadnou. Samo o sobě je to dobrým doplňkem, ale ve své praxi jsem se nesetkal se zásadním zlepšením situace postiženého jen s touto metodou. Myslím, že to bylo nedostatkem vitamínu D, který do mléka již naše mlékopudnými hormony stimulované granuložroucí umělé krávy nedávají. Každopádně bych toto doporučoval podávat všem s rakovinou jako součást diety při rakovině. O této metodě, kterou vynalezla Dr. Johanna Budwig, je na internetu i v literatuře již hodně a velmi optimisticky psáno....

ze se jeste nesetkal se zasadnim zlepsenim jen metodou dr Budwigove mozna znamena pouze to, ze se dedek K. jeste nesetkal s nikym, kdo se opravdou lecil metodou Budwigove, tedy kompletni. Aspon ten odstavecek co o diete Budwigove uvadi dela dojem, ze poradny navod na lecbu podle Budwigove dedek nezna.
Dieta Budwigove neni jen lneny olej s tvarohem, ale je to i stava z kyseleho zeli a dalsi stavy, salaty, 20-30 minut denne na slunicku a predevsim i zakazy jidel, ktere Budwigova nedoporucuje. Viz napriklad http://zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?p=68983#p68983

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned bře 08, 2015 12:30 pm 
Offline

Registrován: pon lis 14, 2011 6:37 pm
Příspěvky: 27
dobrý den, prosím o radu. Již dva roky jsem nepozřela nějaký chemický prášek, ale teď mám angínu a jako vždy se snažím to zahnat bylinkama homeopatikama, plazmou apod, ale nějak mi to nejde. MMS jsem ještě nezkoušela, ani ho nemám. Vás asi chřipka, bronchitida apod. neskolí. Měl byste v takových případech nějaké doporučení? Antibiotika nebo nějaká chemoterapeutika někdy lze? já měla naposledy léky na zánět střev a následující pásový opar, bylo to v počátku mých očist a to bych je snědla i s krabičkou (velké teploty a krev, zabraly za týden).
Proč vlastně píšu, je to opět strach z rakoviny, jak mám vyčtené , tak zánět i např. při chřipce silně oslabuje i na dlouhou dobu organizmus, který prý přestává opravovat DNA atd. ..., navíc mě asi před rokem sama oslovila jedna poradkyně a zadarmo mi sdělila, že rakovina se do 7 let vrátí, protože se takto obnovují všechny buňky.., Nedělám asi vše, co bych mohla (zdravím také PV33), ale snažím se, a to její sdělení mi tak nějak podprahově podrazilo nohy, že jsem zralá na psychiatra. Takže opět stres i přes mé snažení, vím, že si každý přitahuje to, čeho se bojí, ale je to již šestý rok, tak se trápím a připadám si jak závodní kůň. Asi jeden z důvodů, proč mě skolila viróza. Tak jsem si říkala, že by snad méně škodily někdy ty prášky.
Ještě k cholesterolu, slyšela jsem audio od nějakého lékaře, kde říká, že chem. léky na cholesterol se na buněčné úrovni vyváží těžkou molekulovou vazbou na nějaké receptory, které ovlivňují tvorbu cholesterolu a tu již nic nerozbije, takže nadosmrti by člověk musel brát léky. Já takové léky 3 roky brala, možná důvod proč mi to nejde srazit? nesměla bych jíst např. lněný olej s tvarohem (vyzkoušeno) stačil by rybí olej v tobolkách? jsou opravdu statiny takové svinstvo? prý mají protizánětlivé účinky (maminka má by-pass, dle lékaře by bez toho umřela) ale zase prý vyvolávají cukrovku. Teď jsem někde na 8-9, podle toho co jím, kašlu na to a doktorce tvrdím, že to není nic hrozného.
děkuji za případnou reakci a především děkuji za veškerou naději, kterou svým životem a prací rozdáváte


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon bře 09, 2015 6:02 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Zuzu píše:
dobrý den, prosím o radu. Již dva roky jsem nepozřela nějaký chemický prášek, ale teď mám angínu a jako vždy se snažím to zahnat bylinkama homeopatikama, plazmou apod, ale nějak mi to nejde. MMS jsem ještě nezkoušela, ani ho nemám. Vás asi chřipka, bronchitida apod. neskolí. Měl byste v takových případech nějaké doporučení? Antibiotika nebo nějaká chemoterapeutika někdy lze? já měla naposledy léky na zánět střev a následující pásový opar, bylo to v počátku mých očist a to bych je snědla i s krabičkou (velké teploty a krev, zabraly za týden).
Proč vlastně píšu, je to opět strach z rakoviny, jak mám vyčtené , tak zánět i např. při chřipce silně oslabuje i na dlouhou dobu organizmus, který prý přestává opravovat DNA atd. ..., navíc mě asi před rokem sama oslovila jedna poradkyně a zadarmo mi sdělila, že rakovina se do 7 let vrátí, protože se takto obnovují všechny buňky.., Nedělám asi vše, co bych mohla (zdravím také PV33), ale snažím se, a to její sdělení mi tak nějak podprahově podrazilo nohy, že jsem zralá na psychiatra. Takže opět stres i přes mé snažení, vím, že si každý přitahuje to, čeho se bojí, ale je to již šestý rok, tak se trápím a připadám si jak závodní kůň. Asi jeden z důvodů, proč mě skolila viróza. Tak jsem si říkala, že by snad méně škodily někdy ty prášky.
Ještě k cholesterolu, slyšela jsem audio od nějakého lékaře, kde říká, že chem. léky na cholesterol se na buněčné úrovni vyváží těžkou molekulovou vazbou na nějaké receptory, které ovlivňují tvorbu cholesterolu a tu již nic nerozbije, takže nadosmrti by člověk musel brát léky. Já takové léky 3 roky brala, možná důvod proč mi to nejde srazit? nesměla bych jíst např. lněný olej s tvarohem (vyzkoušeno) stačil by rybí olej v tobolkách? jsou opravdu statiny takové svinstvo? prý mají protizánětlivé účinky (maminka má by-pass, dle lékaře by bez toho umřela) ale zase prý vyvolávají cukrovku. Teď jsem někde na 8-9, podle toho co jím, kašlu na to a doktorce tvrdím, že to není nic hrozného.
děkuji za případnou reakci a především děkuji za veškerou naději, kterou svým životem a prací rozdáváte

Take jsem mela rakovinu prsa, v roce 2008. A strachovala jsem se, ze se me ta mrcha vrati, zrovna tak jako ty. Ale od te doby, co jsem zacala delat ruzne ocisty a zdraveji jist, se uz vubec niceho neobavam. A navic se to snazim posichrovat jeste i pustama.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát dub 03, 2015 4:18 pm 
Offline

Registrován: pon bře 09, 2015 3:06 pm
Příspěvky: 9
Přeji vám hodně štěstí v boji.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 35  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz